Po Brexitu se Geert Wilders zapřísahá v nadcházející volbách tlačit na ‚Nexit‘

geertwildersnEuroskeptický holandský politik Geert Wilders se po britském odhlasování Brexitu zapřísahá protlačovat plány na referendum o opuštění Evropské unie. Ač jeden pokus zorganizovat hlasování o tzv. ‚Nexitu‘ se už nezdařil, tak pan Wilders slíbil, že z toho učiní stěžejní bod politiky Strany svobody (PVV) do všeobecných voleb příští rok v březnu.

Pan Wilders v rozhovoru s AFP řekl, že Brexit byl ‚ohromným vítězstvím‘. Británii si obnovila národní suverenitu a stala se zase svobodnou a nezávislou zemí,“ dodal. Rovněž řekl, že jakékoliv ekonomické strádání, jaké může Británie po Brexitu zažít, bude jen dočasné.

„Z dlouhodobého hlediska se ukáže, že Británie učinila z ekonomického i politického hlediska správné rozhodnutí, když se zbavila těch nevolených politikářů v Bruselu, kteří rozhodují její monetární politiku, její rozpočtovou politiku a jejich imigrační politiku,“ řekl.

Tvrdil, že i Holandsku bude mimo Evropskou unii lépe a vyzval k návratu k holandské měně ke guldenům, které byly v roce 2002 zrušeny, aby uhnuly z cesty euru.

„Brusel samozřejmě sice se Sovětským svazem srovnávat nemůžete, nakonec to ale stejně je totalitní instituce v sovětském stylu,“ řekl Wilders.

„Je snadnější změnit Severní Koreu, než to bude s Evropskou unií,“ dodal.

Pan Wilders zrovna tak, jako je proslulým euroskepticismem, je znám i svým silně proti islamizaci zaměřeným postojem. Včera v článku pro Breitbart napsal: „Islám je pro Západní civilizaci existenční hrozbou. Žádný poctivý člověk nemůže s vážnou tváří říci, že je to doktrína míru a svobody.“

„Lidová moudrost nám velí, abychom s hrozbou islámu něco udělali,“ dodal. „Naše vláda se musí postavit realitě, než bude příliš pozdě. Islám do Evropy nepatří. Musíme zastavit imigraci ze všech islámských zemí a zahájit de-islamizaci.“

by NICK HALLETT 8 Jul 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/07/08/geert-wilders-vows-push-nexit-forthcoming-elections/
7 Komentářů k Po Brexitu se Geert Wilders zapřísahá v nadcházející volbách tlačit na ‚Nexit‘

 1. nula napsal:

  http://www.hlavnespravy.sk/cina-navrhla-rusku-vytvorit-koaliciu-proti-nato-ked-sa-medved-s-tigrom-biju-mudra-opica-pozoruje-ako-zoslabnu/805571

  Si Ťin-pching vo svojom prejave doslovne uviedol:

  "Svet sa nachádza na hrane radikálnych zmien, Vidíme, ako sa postupne rozpadá EÚ, ako sa rúca ekonomika USA a to všetko sa skončí vznikom nového svetového poriadku. Tak ako kedysi už nebude nikdy, za 10 rokov nás čaká nový svetový systém, v ktorom budú hrať kľúčovú rolu Čína a Rusko"

  A já se ptám, kde je NWOO s nějakou bombastickou zprávou, že Čína a Rusko vytvořily tuto mega konspiraci za účelem stvoření Nového světového pořádku, jehož vy jste tady přeci opozicí?
  :)

  • admin napsal:

   tak Pjakin o tom mluví neustále a pak je tu např. tohle video:
   http://www.nwoo.org/2015/10/08/cina-a-novy-svetovy-rad-corbett-report/

  • Adolf Balík napsal:

   Celé to rozebrat by bylo na dlouhé psaní, na které teď nemám čas. Připomenu jen hlavní aspekt. To proklínané NWO má být mono-polární světový řád. Jejich odpůrci z řad nastupujících velmocí jim tento projekt chtějí překazit nastolení multipolárního světového řádu spoléhající na koncert národů tak nějak ve stylu Evropy po Vídeňském kongresu. Řád konsensu národů jen v rozsahu, o němž je konsensus, nikoliv řád diktatury nad národy či dokonce až s denacionalizačními snahami. Řád přirozené evoluce tažený mnoha spontánními konkurujícími si vývoji, nikoliv řád předurčeného, "moudrými" naplánovaného "pokroku". Jde o mono-polární "dobro" vůči řádu pro handrkování a slušné soužití mnohých s přirozenou konkurencí a přirozeným partnerstvím, nad kterými není žádný jednoznačný hegemon.

   • BRICS napsal:

    Pane Balik: neni to na dlouhe psani, problem je daleko jednodussi nez se zda a da se vyjadrit mene narocne nez jste to napsal.

    NWO neni o nicem jinem nez o uloupeni veskereho bohatstvi zemekoule( tj. prostredku k zivotu ), a svevolnem rozhodovani o tom, kdo z neho kolik dostane a zda vubec, neb jde soucasne o dokonceni planu likvidace znacne casti obyvatelstva. Nevim, kdo vymyslel nazev Globalni prediktor, ale je to zastirani a vyhybani se pravemu pojmenovani teto siozidovske skupiny s chorymi mozky. Pocit moci udela i z normalnich lidi dementy, tito navic maji jiz zaklad demence ziskany dnes uz po tisicileti geneticky.

    K ovladnuti sveta potrebovali ovsem sveho globalniho cetnika, ktereho si vytvorili v USA, a ovlada ho jen jine kridlo tech samych dementu. Vlady spousty zemi jsou zkorumpovane a poslusne cetnikovi, ty ktere nejsou, jsou likvidovany nasilim pomoci valek. Dokonceni predani Ruska pod vladu globalizatora ( Gorbacovem ) se nepovedlo a Rusko je ten nutne dobyt nasilim. K tomu se sioni snazi pouzit Islamsky chalifat, kteremu uz nabidli Evropu.
    V dusledku tohoto faktu je uplne jedno, ze budou zeme vystupovat z EU. Podminky vystupu jsou pro ne likvidacni, takze nevim, co resime.

    Slova pana Wilderse:
    „Z dlouhodobého hlediska se ukáže, že Británie učinila z ekonomického i politického hlediska správné rozhodnutí, když se zbavila těch nevolených politikářů v Bruselu, kteří rozhodují její monetární politiku, její rozpočtovou politiku a jejich imigrační politiku,“ řekl.

    Blabol. Nic vic. S migracni politikou (nejen) nemuze Britanie delat vubec nic po dobu dvou let a teprve dojde k vyjednavani podminek odchodu, ktere mohou byt neprijatelne, takze ke skutecnemu existu nedojde. Uz ted ma Britanie vyssi ztraty nez do spolku EU investovala, to nelze nevidet.

    Problem, proc dosly veci az tak daleko je v tom, ze lide maji vlady, ktere jim za zady pracuji v jejich neprospech a dlouhodobe se s tim nic nedelalo.

    Reseni zachrany vidim jedine ve spojenectvi s Ruskem, a to bez vlad. Kazdy jeden clovek to muze udelat, sam za sebe se obratit o pomoc na Rusko. Zadni prostrednici, ani nova hnuti, nic takoveho.

 2. janavanda napsal:

  Kdo je přesvědčen,že Rusko není žádný agresor ale míro tvorec a to je,Sám za sebe se obrátit o pomoc Ruska, je velmi dobrý nápad.Určitě bychom vyvolali strach těm našim zrádcům.

 3. Definitiva napsal:

  NWO bude! Globalizácia je objektívny spoločenský proces, ktorý sa nedá zastaviť, iba ak atómovou bombou a zničením ľudstva. Otázka, je aký charakter bude mať NWO:

  -bude to spoločenské zriadenie na princípe ideológie Starovekého Egypta, Ríma, a ich následníkov USA a EÚ, ideológie na princípe sociálneho parazitizmu a otrokárstva, genocídy národov, zabíjania a kradnutia v mene boha ZISKU IHNEĎ A ZA KAŽDÚ CENU,

  -alebo to bude spoločenské zriadenie na princípe humanity, ochrany života, rodiny ako základu spoločnosti, ochrany zdrojov na prežitie, slobody a rovnosti človeka k človeku, ako to ponúka!!! vnútorný prediktor Ruska v Koncepcii spoločnej bezpečnosti, ktorej dal Putin zelenú.

  Vojna civilizácií beží tisícky rokov. Naposledy bolo Rusko, ZSSR demontované nástupom kresťanstva a zničením slovanskej kultúry a dejín, VOSR, dve svetové vojny, za Chruščova, za Gorbačova, až do nástupu Putina.

  Humanita slovanského typu vždy rástla a padala s Ruskom. Misky váh sa preklápajú na stranu Ruska, napriek krutým a krvavým ruským dejinám.

  „Brusel samozřejmě sice se Sovětským svazem srovnávat nemůžete, nakonec to ale stejně je totalitní instituce v sovětském stylu,“ řekl Wilders.

  Wilders nezažil to, čo my. My vieme posúdiť. Brusel nie je rovnaké totalitné zriadenia ako ZSSR, je oveľa horšie. EÚ realizuje fašistický štát v prospech korporácií, zničilo ekonomiku a výrobu národných štátov, likviduje kultúru národov a samotné národné štáty, likviduje rodinu, neriadená migrácia z juhu sa rovná genocíde bieleho človeka, navodením zlého sociálneho prostredia núti milióny občanov EÚ sťahovať sa na Západ za prácou, za prežitím, čím Západ získava lacnú a kvalifikovanú pracovnú silu.

  Po Brexite EÚ vyhlasuje ešte viac Európy, väčšie právomoci do Bruselu, vytvorenie Európskeho štátu s vládou, stratu suverenity dnešných národných štátov. Rakovinu lieči ešte väčšou rakovinou.

  Idioti? Nie! EÚ bola od svojho vzniku fašistickým projektom na ovládnutie Európy v záujme USA a Britov. Vždy plnila cieľ, koncentrácia moci a ovládnutie národných štátov. EÚ nikdy neriešila ekonomiku a blahobyt občanov, financie EÚ a Euro sú na hranici bankrotu!!!

 4. Utopie napsal:

  Wilders vypadá jako druhý Farage. Program má založený na negaci současného stavu a na vystoupení z EU. Bohužel ani on už neříká co pak. Má jen obecné klišé, že jistě bude líp. Ale jak a proč? Myslím, že by se pak také zdekoval jako Farage.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!