Pôvodná kultúra Slovanov, medzinárodná popularizačná konferencia

2016-04-22-aktuality-povodna-kultura-slovanov-uvod-2

V piatok, 22. apríla 2016 sa v študentskom dome Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre uskutočnila medzinárodná popularizačná konferencia Pôvodná kultúra Slovanov. Vysoupili: Miloš Zverina, PaedDr. Silvána Hrušovská, doc. Evgeny V. Evpak, CSc., Patrik Mago, Viera Rosa Majerová, Milka Zimková, Mgr. Ratko Sudecký, Dr. Marek Głogoczowski, Žiarislav, Vladimír Laubert.
20 Komentářů k Pôvodná kultúra Slovanov, medzinárodná popularizačná konferencia

 1. novapalo napsal:

  Všetkým doporučujem vypočuť Silvánu Hrušovskú o Vzniku vesmíru. Ak by sa predávala táto kniha v slovenčine - pretože originál je od mne neznámeho ruského autora (dokázal som prečítať len meno Nikolaj) - tak určite by mala dramatický úspech. Všetky ostatné príspevky sú nepodstatné v porovnaní s týmto.
  Mimochodom tento ruský autor touto svojou knihou dokonale dokazuje, že demokracia je totálna hlúposť........ totálny nezmysel. Určite si video vypočujte a aj niekoľko krát.

  • Robo napsal:

   Nikolaj Levašov.

   Sleduj stránky o.z.Slavica, nabudúce sa podobných prednášok môžeš zúčastniť aj ty. Tie v článku tu boli zdarma.

 2. Sasin napsal:

  Pro blboně těžký materiál a pro šmejdy to bude znemant vytáhnutí staré odrbané tisíckrát omleté vesty o příchodu v šestém století a že KájaIV, ten je náš. Ostatní nebudou chápat co s tím, tak zase začnou mlet vo tom, koho budou volit a který prediktor teď chvilku bude táhnout pilku.

  • Lekno napsal:

   z filmu Lucy ( http://...filmy.sk/lucy-2014/ ) :
   01:10:54 - Ale vsechny ty vedomosti. Nejsem si jist, jestli je lidstvo na ne pripraveno. Fascinuje nas jen moc a profit. S nasimi vlastnostmi by nam to mohlo prinest nestabilitu a chaos.
   Lucy: "Ne, prave nevedomost prinasi chaos."

   Taketo fora maju postupne zmenit nase vnimanie a potrebujeme, aby ta vylepsena osveta o nasej kulture zacala, pretoze aktivity obrezancov su dobre financovane:
   http://www.eiaktivity.sk/2016/strategia-zidov-v-rozklade-slovanov

  • Perun Hromovládný napsal:

   Karel IV. o sobě napsal, že je Čech ve svém vlastním životopise a to je podstatné. Není ani zanedbatelné hlášení se k českému původu s odkazem na starobylý panovnický rod Přemyslovců a ke slovanskosti. Dále prokazoval úctu patronu země, svatému Václavovi a jemu zasvětil novou královskou korunu. Karel IV. cítil hlubokou sounáležitost k českým zemím, jako matčinu odkazu, takže byl opravdu náš. Jinak souhlasím.

   • Sasin napsal:

    Dívám se na to takhle. Kapitalizmus státní ani soukromý prostě je neslučitelný se slovanským duchem, který má převzít jakousi záščitu nad zmarněnými nadějemi nekonečného zisku a sociálního inženýring s daňovou náplní. Těch zlo dějin a ukoření už bylo tolik, že se to blboňům zdá přirozené a to je dílem všech předchozích spolupracovníků, kteří se na tomto stavu podepsali.

    Gdybych měl hledat nějakého panovníka, úřadujícího principála, sociálního inženýra, sociologa, učitele národů, mnicha nebo politického šaška, který hleděl aby se slovanství náležitě udržovalo, zalévalo a hojnilo asi bych se nedohledal. Zase bych došel k bájím a mýtům. Proto si nedělám žádné iluze o dobrých úmyslech ani Káji IV, ani Komenského, ani Husa, páč ti všichni byli součástí systému, čili problémem, který se vyvlastňovaným lidem, metlou církevní předestíral stejně jako dnes, jakýsi budoucí lepší užitek za který má prý cenu se zhrbit až k zemi.

    . Ve skutečnosti ti, o nichž nenechali nigde žádné zmínky, ti, kteří brojili proti vrchnosti, ti byli tehdy lidu známí. Ti dávali naději, že se jejich životní situace zlepší. O nich čteme v prázdných řádcích dohady a smyšlenky, že snad po jejich knihách pásli jezujiti, že snad po jejich přednáškách mezi lidem šli zbrojnoši a práskači. HisTórie, která zbyla blboňům k obdivování, ve světle těch nepředstavitelných událostí, se musí nutně tvářit jako zkažené, kyselé víno, jenž předstíranou původní lahodnou chutí, každému gdo ví jak chutná, zkřiví obličej. A na co tu močku vylévati, šak i za tu lidi zaplatí. To je už dlouhá doba, co se tak nelévá. A co dělají lidi. Lemtají tu močku, kálí si pod VLASTní nohy, zaprodávají zbytky sebe aby měli na další a hádají se o výši daní. Blboňům smrdí z hlavy a z huby a nemají žádného východiska, páč východisko je cesta z bodu A do budu B.

    Třeba se zamyslím jak mohl vypadat život před tím a představuji si tuto zem jako nekonečný les, gde v nivách řek a na lesních mýtinách žili usedlíci. Žili mezi živou architekturou, mohutné kmeny stromů jeden vedle druhého které my už nepoznáme. Jen něgde tu a tam u stromu, který zapomněli pokácet se krčí malá cedulka, národní strom nebo ták...

    Tam mezi tisíciletými statnými stromy sázeli a sbírali plody těch stromů, páč dohromady to dávalo víc. Času nazbyt věnovali kultuře, šak co by jiného dělali, že. No co, aby neměli tolik času, tak jim lesy pokáceli a strčili jim do ruky klacek, orej!!! Ale i to překonali. Bránili se a vytvořili mechanizaci aby to nemuseli dělat. No a dneska už to šmejdi dotáhli tak daleko, že v lese jsou smrky a na poli vojtěška. Ani jedno se nedá jíst.

    Ale známe města. Gdejaké blbé město. Že města vyrostla jako vojenské základny a úřadující centra na výběr daní a lehkožití se neříká. Pro blboně je to centrum umění, ušlechtilosti a centrum moudra. Houbeleees! Centra moci, ovládání a buzerace. K těmto centrům přináleželo zásobování, že? Čili dle „moudrého“ uvážení ne-mocných se šmejdi prali o jakási léna, panství, kam si dosazovali správce, který z těch lidí měl vymlátit objednané dodávky žrádla, materiálu a "pracovní" síly. Obyvatelé často netušili, že už VLASTně někomu patří. Fantastické, že? Dostali číslo a šup s nima do vesnic, tam je měli všechny pohromadě a nahnali tam žoldáky. Jó zlatej věk šmejdů. Obyvatelstvo si dodnes myslí že mají stát.

    Je toho hodně, vlastně všechno co je potřeba vrátit na PRAVou míru. Jenže z toho se blboňům točí hlava jako na čamrdě. Věří šmejdům z města, páč si myslí, že oni jsou nositelé té pravé kultury. Proto nám vštěpovali pohádky o tom, že za devatero řekami a devatero lesy žil nějakej hodnej král. Muheeeeeeee

    • Žabák napsal:

     No v první řadě je nutné se zamyslet nad jednou velmi zajímavou teorií profesora Pjakina, že všechna starozákonná náboženství byla vymyšlena globálním prediktorem ve starém Egyptě a speciální vyšlechtěná sorta sluhů a pomahačů, kterou si globální prediktor vyvolil za svého vyslance, pak pomalu roznášela tento systém do jednotlivých národů a infiltrovala tak systém zevnitř. Máme to celou dobu na očích, pyramida jako symbol, amen jako zakončení modlidby připomíná amenhotepa, který sám sebe označil za boha. Původní systémy byly pomalu a nenápadně odstraněny, stejným způsobem, jakým muslimové přijdou do nějaké země a pomalu a nenápadně se množí, dokud za nějakých 50 - 100 let nenahradí původní obyvatelstvo. Takto muslimové zabrali více zemí, než jich vojensky dobyli.
     Takže pokud někdo zachraňuje křesťanství před islámem, tak hraje tu klasickou hru GP, kdy obě volby sou špatně. Nakonec za ta staletí všichni víme co je katolická církev.
     ALE úplně jiná věc je to, pokud obyčejní lidé opravdu věří a opravdu se snaží dělat dobro ve jménu křesťanství. Tyto lidi nemůžeme tak snadno odsoudit jako církevní potentáty, protože tam jde o to, že oni pouze neprokoukli tu hru GP, ale snaží se žít dobře. Proto takového Husa nelze šmahem odsoudit stejným způsobem jako církev.
     To co dělá tenhle web a další podobní je ta správná cesta.

     • Sasin napsal:

      Jistě, rozšklebit národy vnitřními parazity, co měli za úkol misie a přizpůsobení člověka domácího pro dojení vezdejší bylo hlavním cílem zlo dějů. Ti, měli veškerou podporu chtivých šmejdů po cizích podílech na půdě a cizích podílech na rozpočtu. Dodnes to tak je! Tyhle renty, "tributy" si vždy po berousovi odtáhli a sežrali sami. Ti, jenž kázali proti hlasitému a odpornému mlaskání při hodování, že by se mohl dodržovat i nějaký "slušný" stolovací řád, ale podle mě nebránili původní nároky obyvatel ani nebránili jejich kulturu. To bych musel přímo říci, že to byli zatupitelé slovanských zájmů a to prostě říci nemohu, igdybych si chtěl zkřivit hubu na druhou stranu hlavy.

      Tito pastýři měli za úkol přimět obyvatelstvo k lásce k vrchnosti zdarma, jenže šmejdi spěchali příliš a příliš se roztahovali, žrali příliš nahlas a tím nebylo možné v takové kvaltu zabránit nevůli obyvatelstva, které ještě nebylo na takové móresy zvyklé. Proto ty vzlyky zastupytelů boha zněly v uších šmejdů jako zpátečnické a příliš pomalé přivykání k žaláři a povinnému danění nových oveček. A proto tato brzda rozmachu kompletní rekatolizace a kradení ve velkém musela býti odstraněna. I přes zdržení se jim podařilo tuto zemi vyplenit a obyvatelstvo zmagořit, zastrašit a upalovat. Na takto uvolněné pozice dosadili zrekatolizované germány, kteří byli úplně a totálně zdebilizovaní s podivnou představou poržadku a příšerně dokaličeným jazykem. Ty navezly na naše vypleněná území jako správce aby zajistili šmejdům ziskovost a daně. Za tu dobu, co se tady roztahovali si vymrčeli germanizaci, poněmčování, z čehož měli šmejdi ve městech velikou módu. A gdybych to chtěl ještě protahovat, došel bych až do dnešní doby, ze které je viditelně některým normálním lidem na grcání. A teď co stím, že?

      Například v televizi se nedovíte o našich dějinách NIC. V nejlepším případě se můžou blboni vzdělávat na nekonečných seriálech o rybách, lachtanech, tučňácích, krabech, želvách a ták.

      • Eschatolog napsal:

       jsa v mediterranii a volnym casem mrhaje, mohu se vecer pobrodit satelitni tv s euro spektrem zdroju, konstatovati musim, ze ceske srackomety maji jeste co dohanet , jednim slovem neuveritelne, jako euroinflace eurozony, famozni, cesky blbon bude muset pres cnb prodat ledvinu , aby si priste za svuj senegalsky lohn oplachnul svou vyrazku u more, jinak diky za mentalni osvezeni pregnantnim zhodnocenim

       • Sasin napsal:

        Myslím, že se to docela povedlo. Téma podstatné, slina přišla. Jen je mi líto novapalo, že to navydýchal. Takové osvěžení. Gdyby z těch 400 přihlášených v této hospodě alespoň polivina cekla, znamenalo by to, že to ty blboně zajímá. Nezajímá je to. Chtějí harpagondechajcké peklo s konzumen a čekají, asi, do jakého příspěvku by mohli vlepit svůj ojedinělý "názor". Muheeeeeee

        • Robo napsal:

         Šak by aj cekli, keby šotek neblokoval príspevky.. :-)

         Zdravia.

     • Švýcarsko napsal:

      Nejen Pjakin, ale i Veličko a Zaznobin potvrzují co popisujete výše. A také nás navádějí ke studiu dějin, politiky, řízení sociálního systému. Protože jedině tím, že budeme vědomí a ovládneme informace můžeme deviantní hru potomků 22 egyptských žreců zastavit.

    • Jozef napsal:

     1***

    • contumax napsal:

     Žabák

     Moudrá řeč...!!!

     1***

     Az na to, že Bible je psaná samotným Bohem...

     • Švýcarsko napsal:

      To určitě, je napsaná ve starém Egyptě kněžstvem a daná židům - jděte do světa a zákonem lichvy nám ho celý skupte, my budeme vše řídit ze stínu

 3. novapalo napsal:

  Prečítal som si príspevky - názory. Mám pocit, som si skoro istý, že tí ktorí vyššie odpovedali, si vôbec nevypočuli debatné príspevky. Určite nie o "Vzniku vesmíru", na ktorý som zvlášť upozornil!! Pretože ináč nemôžu byť takí duševne mimo realitu? Ako môže predsa niekto hovoriť o svojich názoroch, ak jeho názory absolútne neodpovedajú tomu, čo je na tomto vebovom príspevku? Sú títo všetci reagujúci tupci, alebo duševne retardovaní? Alebo lepšie asi sa všetci chcú tváriť, že sú IN? a bez námahy napísali svoje všeobecné názory? Sú to tupci. Však všetci títo - okrem mňa - neodpovedali na to, čo je na tomto vebe??!! Ako môžete vôbec čítať tieto neadresné, nezmyselné, absolútne nechápajúce príspevky??
  Alebo možno im všetkým krivdím a oni si toto video o "Vzniku vesmíru" pozreli. Ale ak si toto video nepozreli, pretože to je veľmi pravdepodobné, pretože demokratická degenerácia je nekonečná, nie sú títo vyššie reagovaní somári neschopní chápať, čo toto video znamená, tak títo tupci nie sú schopní chápať nič a teda sú to len otroci.......teda intelektuáli a teda totálni tupci a materialistické prostitútky

  • Utopie napsal:

   Novopalo, názory jsou od toho, aby se lišily. Nezlob se, ale jako tupec působíš ty, se svým příspěvkem plným jedu a nadávek.

  • Sasin napsal:

   Každý muž spláchne do ženy svůj otisk. A jiné floskule to dělají rovněž, aniž by chápali kolk šutrů a spirál světla, což je taky taková spermie se nám navalí na dutou hlavu. Jak se zdá, tělo vydrží skoro všechno. Že žije kratší dobu je potíž zasunutého programování, které jaksi odolává jako cizorodá látka bio logickému procesu, který po těch milionech let očekává předpokládaný postup, do kterého lidi šťourají zahnojeným klackem a očekávají výsledky, ovace, a podrobení. No jakby mohli? Heh

   Teď sem zatlačil do káry a su zvědavý, kolik blboňů přispěchá na pomoc. Muheeeeee

  • Vladimír Štumpa napsal:

   Člověk je už takový, s patentem na správnbost názoru, zvláště co se týče psychopatů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!