Mikrovlnná technologie: Sdílený „dar“– sdílí dál informace o vás, aby bylo jasno!

smart_meter_radiationKdyby se každý, kdo je tak okouzlen technologií, probral a uvědomil si, že v kyberprostoru ve skutečnosti v kyberprostoru probíhá zneužívání počítačových sítí ke sledování a omezování vašeho osobního prostoru a práv, obzvláště co se týká operační platformy Microsoft Windows 10, potom bychom si mohli vzít zpátky naši Bohem danou moc sebeurčení a uchovat si naše práva na soukromí a informovaný souhlas!

Dr. Katherine Albrechtová, expertka na zabezpečování technologie, diskutuje o tom, co VY – pravděpodobně i většina dalších – netušíte o Windows 10, plus jak JE váš osobní prostor pod invazí Microsoftu, Google atd., kteří ukládají vámi vytvářená data a odesílají je policii a dalším složkám státní bezpečnosti, akademickým výzkumníkům a do světa reklamy! Věděli jste o tom?

Váš života je pod takovým drobnohledem, že si to ani nedovedete představit!A vy sami k tomu dobrovolně přispíváte nakupováním všech těch „smart“ krámů, které vám podstrkují, aby budovali tzv. „Internet věcí a údajů“, globální vězenskou síť, kterou nejsme schopní si ani začít představovat. Vzpomeňte si na NSA’s Utah Data Center.

nsa-utah-data-center-2014

Jestliže nevěříte tomu, že jste doslova tiše tyranizováni elektronickým a technologickým špehováním – po boku s elektromagnetickými frekvencemi Wi-Fi a s dalšími mikrovlnnými zařízeními, potom byste si měli poslechnout následující 30ti minutové video, které vám otevře oči, pokud jde o zakrývanou realitu smart technologie, a co vám pravděpodobně přinese naprosté zklamání, až se dozvíte, jak jste neustále sledováni, a doslovně, kontrolováni tak, abyste dělali to, co chce Velký bratr – úplně stejně jako krysy v obrovské laboratorní kleci.

Video: Katherine Albrechtová – Windows 10 je totální elektronická tyranie

 

Rozumí čtenáři tomu, co to ve skutečnosti je „Aplikace Zabiják“?

Podle Albrechtové, Google má vizi pro budoucnost – zabudovávat totální sledovací zařízení do každého zařízení a předmětu – dokonce i do šálku na kávu – které by přenášelo údaje nejen o tom, co se děje se zařízením, ale také o tom, co se děje v okolí, a odesílalo tyto informace do „Internetu věcí a údajů“. My časem budeme nuceni mít čipy v sobě nebo nějaký druh zařízení s elektromagnetickým polem na sobě nebo jiné sledovací zařízení nějak zabudované v nás, které bude Velkému bratrovi odesílat informace o každé naší akci, dokonce i naše osobní intimnosti během milování– konečně se splní obsesivní kompulzivní chorobný sen o realitě, kterým je Velký bratr posedlý.

Stanou se očkovací injekce obsahující nanočástice součástí sledovací techniky? A je toto důvodem, proč jsou nyní v USA nařizována všechna očkování všem povinná od narození až do smrti?

Slyšeli jste o „Thync App“, která vysílá signály do vašeho mozku? Varuji vás, dávejte si na tuto aplikaci pozor.

Kráčíme po cestě proměňování lidstva prostřednictvím ohlupující „smart“ technologie, kterou každý s nadšením přijímá. Nicméně je nezbytné přehodnotit tuto technologii, kterou ochotně nakupujeme a která je zneužívána k našemu věznění, neboť se jedná o technologická sledovací zařízení zabudovaná na mnoha místech, od televizí až k iPhonům včetně všeho mezi tím, a v blízké budoucnosti se mezi taková zařízení zařadí i kuchyňská výlevka. O to se jedná se všemi těmi AMI Smart Meters – chytré měřáky, které nám montují energetické firmy – nejde o úsporu energií,ani o snížení cen, neboť vaše účty dramaticky narostou. Samozřejmě, ony dvoucestné mikrovlnné AMI SM vysílače jsou špehovací zařízení, která sledují využívání spotřebičů ve vašem domě a mají schopnost odpojit vás od servisu bez ohledu na to, že vaše účty (elektřina, přírodní plyn a voda) jsou plně zaplaceny.

Mikrovlnná technologie, obzvláště, je velmi ostrý dvojsečný meč!

Kdykoliv ji použijete, nejenže umožňujete Velkému bratrovi o to více kontrolovat vás, váš život a každý aspekt vašich sociálních interakcí, ale zároveň vystavujete sami sebe neskutečnému množství RF/EMR záření. Prosím, zamyslete se nad následujícím komentářem. Mikrovlnné energie byly prohlášeny Mezinárodní agenturou pro výzkum rakoviny (IARC) při Světové zdravotnické organizaci (WHO) za karcinogen Třídy 2B!

TISKOVÉ SDĚLENÍ č. 208 31, květen 2011

IARC KLASIFIKUJE RADIOFREKVENCE ELEKTROMAGNETICKÝCH POLÍ JAKO MOŽNÝ KARCINOGEN PRO LIDSTVO

Lyon, Francie, 31. května 2011 – WHO/IARC klasifikovala radiofrekvence elektromagnetických polí jako možný karcinogen pro lidstvo (Třída 2B), v souvislosti se zvýšeným rizikem gliomu, malignantního typu rakoviny mozku* spojený s používáním bezdrátového telefonu.

Dr. Albrechtová nám radí odinstalovat Windows 10 a používat zakódované zprávy. Webová stránka je www.KatherineAlbrecht.com. Čtenáři, kteří se zajímají, najdou na této webové stránce spojení„Take Back Your Email Privacy”.

Cožpak nenastal čas pro SKUTEČNOU změnu?

Související:  * http://www.iarc.fr/en/media-centre/pr/2011/pdfs/pr208_E.pdf

8. července 2016

Napsala: Catherine J. Frompovich

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/07/microwave-technology-the-gift-that-keeps-sharing-your-information-that-is.html
7 Komentářů k Mikrovlnná technologie: Sdílený „dar“– sdílí dál informace o vás, aby bylo jasno!

 1. Contumax napsal:

  To je hnus, to už není normální si hrát na bohy...!!!

 2. Jan Novák napsal:

  Pěkné video.
  Ale my, kteří neznáme to kočičí mňaučení
  kterým je to namluvené to nedokážeme plně
  ocenit.

 3. Libuše napsal:

  Plánů měl cabal možná dost,ale pravda je taková,že jejich dny jsou sečteny.Ještě se dozvíme mnohé o jejich plánu,o jejich přáních,která již nenaplní.A to je dobře.Každý sklidí to,co zasadil a ponese si důsledky.Přeji všem klidnou mysl a důvěru v budoucnost lidstva.

 4. weissbach napsal:

  "Jestliže nevěříte tomu, že jste doslova tiše tyranizováni elektronickým a technologickým špehováním – po boku s elektromagnetickými frekvencemi Wi-Fi a s dalšími mikrovlnnými zařízeními..."

  Nevěřím! Jsem o tom hluboce přesvědčen!

 5. Libuše napsal:

  Své tvrzení opírám o informace,které mnoho z Vás asi nezná a nebo odmítá jim uvěřit.Párkrát jsem se snažila upozornit i na jiné informace,dění ,která se dějí za tzv,jakoby zavřenými dveřmi.Proto vidíte dost věcí až moc černě.Pro klapky na očích nevidíte to,co se dělá ve prospěch lidstva a kdo se nám snaží pomáhat.Neříkám,že situace je pěkná.Ale to není nic proti tomu,co se ještě v nedaleké době budete dozvídat.Ano,chtějí zotročit lidstvo,snížit počet lidstva,čipovat ho a mnoho dalšího.Kdo z Vás uvěří,když zde napíši,že jsou lidé na Zemi chytáni,odvezeni do vesmíru a prodáváni jako otroci na práci,nebo jako jídlo,že se to počítá na desítky ticíc ,má to být více jak milion ročně, a že to dělají tyto kosmické tajné některé skupiny ze ZEMĚ.Na druhé straně jsou zde ale bytosti,které pracují pro nás,snaží se pomoci lidem na planetě.Jak říká V.V.Pjakin--Největší poklad jsou informace.Ten,kdo zná a ví,je nejméně ovladatelný.Takové lidi CABAL nepotřebuje.Evropská společnost je vzdělaná,proto se jí snaží zlikvidovat.Přeji Vám všem,aby jste dokázali více otevřít svou mysl i pro jiný typ informací a můžete začít třeba s Matrixem 2001.cz dokumenty-televize Gaia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!