P.C. Roberts: Putin je jediným vůdcem, kterého Západ má

NATO-PutinAgentura Reuters, zastoupená svými prestituty Robinem Emmontem a Sabinou Sieboldovou, dokazuje právě prostřednictvím obou jmenovaných, jak moc se jí nedostává inteligentních a zodpovědných žurnalistů. Oba totiž popisují NATO jako „západní obrannou alianci“. Už od režimu prezidenta Clintona je ovšem NATO aliancí pro vedení ofenzívní války, která byla norimberským soudem v roce 1946 vyhlášena válečným zločinem. Pod vlajkou NATO byla zbombardovaná a napadena dlouhá řada míst na celé zeměkouli, a dlouhá řada vlád byla aliancí NATO svržena. Tyto napadené a poté i zničené země nepředstavovaly pro země NATO žádnou hrozbu, a nedopouštěly se též proti zemím NATO žádných agresívních akcí.

Jak je možné, že reportéři Reuters a jejich nadřízení o tomto faktu nic nevědí, a nástroj washingtonské agrese nazývají „obrannou aliancí?

Emmont a Sieboldová z varšavské koference zemí NATO hlásili, že důvodem umístění 3 000 až 4 000 amerických vojáků v baltských zemích a v Polsku je „ruská agrese“. Čili něco, co neexistuje, ale je obecenstvu předkládáno jako skutečnost, proti níž je třeba vystoupit vojenskými opatřeními.

Uvedení reportéři se neptají, zda tento nevýznamný počet vojáků NATO představuje obranu či provokaci. Aby totiž představoval obranu, muselo by těch vojáků být minimálně stokrát víc. Takže jaký je pravý důvod umístění 3 000 až 4 000 amerických vojáků v dané oblasti?

Každý aspoň trochu informovaný člověk ví, že jak v baltských zemích, tak v Polsku není třeba vůbec žádných obranných sil proti Rusku. Kromě toho přece i každý idiot ví, že 3 000 až 4 000 vojáků nelze považovat za sílu, která by byla s to ruské armádě vzdorovat. Ale reportéři Reuters si žádné podobné otázky nekladou, a namísto nich uvádějí, že američtí vojáci budou v oblasti proto, „aby zde zvýšili předsunutou přítomnost sil NATO ve střední a východní Evropě“.

Co jiného však tato „předsunutá přítomnost NATO“ ve střední a východní Evropě představuje, než chorobnou agresivitu a současně i provokaci?

Emmont a Sieboldová se však tváří, jako by pohádkám o agresívních úmyslech Rusů věřili, a ke své víře uvádějí hlasy různých západních osobností, hovořících ve stejném obviňujícím duchu jako oni.

Český generál Petr Pavel a jinak též náčelník vojenské komise NATO např. prohlásil, že „Rusko se pokouší obnovit svůj status jako světová velmoc s dopomocí vojenské síly.“

Prezident Obama řekl, že je nutné „zachovat sankce proti Moskvě do té doby, než tato plně splní dohodu o zastavení palby na Ukrajině“.

Polský ministr zahraničí Waszykowski řekl:“ Musíme odmítnout jakýkoli druh pozitivního uvažování pokud jde o pragmatickou spolupráci s Ruskem, dokud toto Rusko pokračuje v napadání svých sousedů.“

A poradce Výboru národní bezpečnosti USA Ben Rhodes pohrozil Rusku s tím, že NATO odpoví na „ pokračující ruskou agresi“.

Všechna citovaná prohlášení jsou až děsivě propagandistická, a jestliže ti, kteří je vyhlásili, jim skutečně věří, jsou příliš imbecilní na to, aby jim byly svěřeny jakékoli veřejné funkce. Je např. možné, aby český generál nevěděl nic o tom, že Rusko v posledních letech použilo svoji vojenskou sílu jen když zahnalo Wahingtonem inspirovanou gruzínskou agresi do Jižní Ossetie, a dlouho potom se postavilo i proti Islamskému státu v Sýrii? Což konec konců učinily i Spojené státy, Britanie a Francie, a všechny se k tomuto činu dodneška hrdě hlásí. A je dále přece všem známo, že poté, co zastavilo gruzínskou invazi, stáhlo Rusko své síly z Jižní Ossetie zpět na své území.

Mohl by polský ministr zahraničí jmenovat země, „které Rusko stále napadá?“

A cožpak prezident Obama neví nic o tom, že partnerem dohody o přerušení palby byly Ukrajině v Minsku její odštěpenecké republiky? A pokud je zde něco v nepořádku, pak to není nic jiného, než tvrdošíjná snaha Washingtonu Kyjev od dodržování jím podepsané minské dohody odrazovat.

Může nám Ben Rhodes prozradit, kde se jím vyhlášená „pokračující agrese Ruska odehrává?

JAK MŮŽE BÝT NA SVĚTĚ TOLIK RUSKÉ AGRESE A ŽÁDNÉ SVĚDECTVÍ O NÍ SE NEDÁ NALÉZT?

Není žádný div, že Vladimír Putin, jediný zodpovědný světový vůdce, je tak zoufalý z toho, že západní média svým nedbáním pravdy pomáhají Washingtonu vehnat svět do nukleární války.

On válku nechce. A dělá skutečně vše, co je v jeho možnostech, aby se jí vyhnul. Současně se však nechystá dát před Washingtonem ruce nahoru. Výchozím bodem 3. světové války bude instalace raket v Polsku a Rumunsku. Jak Putin nedávno imbecilním západním žurnalistům vysvětlil, mohou být tyto rakety velmi lehce – pouhou změnou softwaru – proměněny z raket antibalistických na nukleární rakety útočné, které budou schopny zasáhnout všechny ruské cíle v průběhu necelých pěti minut a zbavit tak Rusko jeho vlastního jaderného odstrašovacího prostředku.

JAKMILE BUDOU RAKETY NA MÍSTĚ, MŮŽE WASHINGTON SMĚREM K RUSKU VYDAT SVÉ ROZKAZY.

Ať si pomocníci ďábla ve Washingtonu myslí v tuhle chvíli cokoliv, jedna věc je nepochybná: RUSKO NENÍ OCHOTNO TYTO RAKETY PŘIPUSTIT.

Kde dnes vedení světa sídlí? Ve Washingtonu, hlavním městě válečných kriminálníků, vedoucích svět do války, nebo v Rusku, jehož vedení snáší všechny urážky a provokace v zoufalé snaze se válce vyhnout?

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/07/11/paul-craig-roberts-vladimir-putin-is-the-only-leader-the-west-has-if-we-do-not-support-him-washington-will-destroy-life-on-earth/
28 Komentářů k P.C. Roberts: Putin je jediným vůdcem, kterého Západ má

 1. Marco napsal:

  Měli by jsme dát hlavně Německu na srozuměnou, že pokud napadnou opět Rusko, vytáhneme na Berlín. Měli by vědět, že jejich snahy byli demaskovány a tudíž jim v případě neúspěchu hrozí úplný rozpad a rozebrání mezi okolní státy. Já nevím jak vy ale mě by se líbilo, kdyby jsme získali zpět území, které prohrála Marie Terezie ženskou naivitou. Stále jsou myslím 2 hrady, vystavěné KarlemIV na území Německa i když je stavěli naši předci na obranu našich hranic. Německý národ musí zaniknout, už jen za Jugoslávii.
  Nakonec bude sranda, když se nebude parcelovat Rusko ale Polsko s Německem.

  • Jaris napsal:

   Jsem pro, Marco. Marie Terezie take prohrala nase Slezko a Polaci by jej meli vratit.

   • Marco napsal:

    Víš co mě Jaris fascinuje? Že o našich územních nárocích není nikde slyšet, za to posloucháme nároky svých sousedů jako nyní s českosaským švýcarskem, kde si nově Němci nárokují jakýchsi 500m2 našeho území. Nejdříve Polsko, poté Němci, kdo další si z naší zemičky ukrojí a jak dlouho si to necháme líbit.
    Proč místo nějaké demonstrace neuděláme nějaký sraz, aby se zdejší diskutéři reálně poznali. Mám za sebou sraz onlinehry, takže to určitě lze provést. Nejprve se musí posílit sociální vazby a pak můžeme přemýšlet dál.

    • Jaris napsal:

     Marco, to je dobra poznamka, jak nasi sousedi chteji neustale ukrajovat dalsi a dalsi uzemi z Ceske republiky. Nemci neboli Germani byli vzdycky neprateli Slovanu. S Polskem je to trochu slozitejsi. Ikdyz je Polsko predstavovano jako zeme slovanska, neni to tak uplne pravda, jelikoz jsou z velkeho procenta infiltrovani nespocetnou zidovskou populaci. Kdyz byli zidi vyhnani ze Spanelska, pozvali si je prave Polaci. Proto dnes snad kazdy druhy/treti Polak je smrncnuty zidovskym charakterem. Polaci maji dokonce rceni, ze neni nad horsiho zmetka nez polsky zid. Z tohoto duvodu proto vidim, ze Polsko jedna tak jak jedna a kloni se k bohatemu zapadu.

  • contumax napsal:

   Marco

   1 ***

 2. PavolT napsal:

  Zostáva len modliť sa.

 3. Přemek napsal:

  Však NATU již docházejí peníze. Stejně jako těm, co blekotají cosi o ruské hrozbě a o ruské agresi na Ukrajině. Jelikož jde o osoby těžce závislé na penězích, které ve skutečnosti NATO komandují, ochota bít se za jakési pseudoideály je u nich bez peněžní dávky na úrovni blízké nule. V Rusku si dobře pamatují, kdo kdy neváhal vystoupit agresivně proti téhle veliké zemi a jejím civilistům.

 4. houbeer napsal:

  Jo,celkem ok clanek,jen ze putin nejni jediny zodpovědný vudce na svete,je jich vice a snad jich i bude přibývat!

  • Definitiva napsal:

   …putin nejni jediny zodpovědný vudce… Všetci ostatní sú nezodpovední vodcovia!

   • houbeer napsal:

    Definitiva,ale proste to nejni jeden proti zbytku. Videl jsi nejake rozhovory trebas s pepem mujicou?a další.tak se,, nehadej“ :)))ja take fandim putinovi!

 5. Definitiva napsal:

  Všetko to harašenie v Pobaltí so 4000 žoldniermi nie je pre Rusko hrozbou. Všetko to harašenie V Pobaltí, Poľsku, Ukrajine, Rumunsku, Gruzínsku, Arménii, Iraku, Kurdistane… má iba jeden cieľ. USA dúfajú, že sa Rusko na sekundu neovládne a začne niekde lokálny ozbrojený konflikt, ktorý bude dôvodom na začatie dlhotrvajúcej a vyčerpávajúcej vojny NATO proti Rusku, rozumej európskych štátov proti Rusku, Slovanov proti Slovanom.

  Cieľom je ekonomicky zničiť Európu aj Rusko. USA teda nemusia vyrobiť ani deko ocele, ani zrnko pšenice naviac a stanú sa najmocnejšou ekonomikou sveta, tým že vo vojne sa navzájom zničí konkurencia, ktorej potom budú požičiavať zelené papieriky na obnovu ekonomiky.

  Primitívna taktika USA a ešte primitívnejší sluhovia v EÚ, ktorý túto politiku realizujú na čele s NATO. Skutočné bullshit NATO.

  Nemci je pôvodný názov slovanského kmeňa, obývajúceho územie Germánie. Slovania nevyhnali Nemcov z českej, ani slovenskej, či panónskej kotliny. Slovania tu žili od nepamäti. Naopak, už Hitler, keď hľadal Árijcov, tak všade, kde zakopol, našiel slovanské artefakty. Nemci pri vykopávkach nachádzajú slovanské artefakty, nachádzajú dôkazy o existencii svojich predkov!!! Zemepisné názvy v Nemecku dodnes majú slovanské pomenovania.

  Podobne sa dajú nájsť slovanské dejinné artefakty a názvoslovia vo Francúzsku.

  Teda aj vojna EÚ proti Rusku je vyslovene vojna Slovanov proti Slovanom. Všetci biely ľudia na planéte majú jeden jediný pôvod v Slovano Árijcoch, ktorí obývali celú!!! Európu a Áziu. Na švédskom kráľovskom dvore sa donedávna používala reč Slovanov, prakticky zhodná s poľskou a ruskou.

  Nech si Slovania konkurujú, rozvíjajú sa v zhode, ale nesmú proti sebe bojovať, lebo páchajú autogenocídu bielej rasy, o ktorej by Rus vedel rozprávať min. posledných 1000 rokov.

  Ľudstvo pod vedením USA je stále menej vzdelané, osprostieva, spoločnosť sa debilizuje. USA potrebujú pánov židov a otrokov islamistov, to je fajný materiál. Európsky chalifát bude, lebo Európa, Slovania, kresťania, pod vplyvom ideológie sociálneho parazitizmu Starovekého Egypta, dnešných USA, totálne osprosteli a nevedia sa už ani brániť. Ešte Samo Chalúpka v básni Mor ho! vedel, kde je sever.

  V Rusku sú artefakty, dôkazy o existencii ľudstva 100 tisícky až milióny rokov dozadu, ale tieto vedomosti sú pre stádo, kresťana, debilného európana ZAKÁZANÉ! Staré slovanské písma, ktoré vylúštil sumerológ, lebo si boli so sumérskym písmom podobné. Sumér, civilizácia vyspelejšia od našej. Náhody neexistujú!

  Tieto prastaré civilizácie poznali atómový výbuch a zánik civilizácií. Dovolíte to sprostým američanom zopakovať??? Američan s malým a, lebo to nie je národ! Opravte už niekto gramatiku.

  • Stribog napsal:

   Palec nahoru Definitiva. Skvěle napsáno.

  • Vladislav napsal:

   Neni co dodat.

  • nazdar napsal:

   Definitiva, hezky napsané. Nechci nic z toho zpochybňovat, jenom na toto téma uvést, že i když bychom přijali myšlenku, že jsme všichni Slované, války to nezastaví.
   Vždyť spolu válčily i země si blízké, např. Anglie a Španělsko, Anglie a Francie, R/U a Rusko, Rusko a Polsko, …
   Dokud bude mezi státy i jenom jeden ďábel, který chce válku, tak ostatní můžou být andělé, ale války budou. Alternativou je, dobrovolné poddání se tomu ďáblu. A to si snad nepřejeme.
   Ďábel, válečný štváč, musí být odstraněn/zničen. Slabě doufám, že toho lze dosáhnout i jinak, než válkou. O to se asi snaží Putin. Měli by s ním spolupracovat i evropští státníci. Na co čekají, ty nesvéprávné loutky?
   Jsem přesvědčen, že na to, až je lidé odstraní. Oni sami musí vidět, do jaké bezvýchodné situace se nechali vmanipulovat a není v jejich silách, se z toho vymanit.

  • contumax napsal:

   Definitiva

   Máš to z idealizovaný Definitiva protože slované často byli a jsou proti sobě a často se zrazovali…

 6. ajeto napsal:

  Zapad nema putina.Putin má zapad!!A západ je zaprodaný!!

  • Stribog napsal:

   Západ není zaprodaný, ale mrtvý. Zašel na pravidelné GMO krmení dobytka a postmoderní úchylky všeho druhu. Vždy jsem ruskou kulturu řadil k té západní, ale mýlil jsem se. Rusko není Západ. Nikdy nebylo a nebude. A je to dobře. Ti, kteří v Rusku i mimo něj vidí v Rusku Západ, se vědomě či nevědomě podílí na jeho likvidaci. Putin je je opavdu asi jediný skutečný vůdce. Ovšem nikoli na Západě, ale na planetě.

 7. Pavel napsal:

  Definitiva za 1*a Putin taky!

 8. Ikema Monika napsal:

  Již 13. 6. Bylo Čínským prezidentem Putinovy navrhnuto spojit Činu a Rusko proti NATO a USA ! NATO se rozlejza jako šténice po celém světě je to zločinecká organizace a potřebuje byt odsouzena lidem celého světa za zločiny co se napáchala na každé zemi ! O veliteli je známo źe je to prostitutka který se rád převléká do dámských šatů ! A generál Petr Pavel je další sprostá šlapka !

 9. Zdejší archiv je plný komentářů k tématům o kterých se prý už řeklo a napsalo vše. pro film a tv doslova zlatý důl s něčím co tu ještě nebylo může snadno vrátit čs.film na špici a nahrabat peníz.

  • contumax napsal:

   Janavanda a co Ukrajina, to Ti nedochází, že za pozlatkový západ prodají cokoliv a o cti mluvit nebudu…

   Nevěřím, že by se slované spojili do jednoho uskupení …

   Poláci …???

   • contumax napsal:

    P.C.Roberts v něčem pravdu nemá a to v tom, že Vladimír Vladimírovič Putin patří k západním politikům…

    Ale co se týče východu slunce a západu slunce tak v tom by pravdu měl, protože nad RF slunce opravdu nezapadá …

 10. janavanda napsal:

  Já věřím, že Slované prozřeli a nikdy nebudou válčit proti Rusku. To jenom pár blbců si myslí, že zvítězili Němci v druhé světové válce.Tito lidé jsou zrádci a nebo se narodili po válce, a tak si nechávají lechce vymazávat mozky. Proto je důležité aby v rodinách babičky a dědové poučili své vnuky, kdo nás Slovany osvobodil od kruté války a neustále jim vštěpovat že USA jsou největší teroristi na planetě. Všude kam USA vlezli je chaos a mrtvo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!