Muammar Kaddáfí: Skutečný důvod, proč byla Libye napadena – 1/4

pg-8-gaddafi-afp-ge_584017t

První část 4 dílného 167 minutového videodokumentu o zavraždění libyjského vůdce Muammara Kaddáfího a průběhu rozvrácení Libyjské Jamahiriye. Video se skládá především se sestřihů televizního zpravodajství a záběrů událostí z Libye dostupných na internetu.

Text autora videa:

Toto video ukazuje Libyji a smrt Muammara Gaddafiho – byla to zasloužená smrt? Proč jsou vedoucí islámských zemí napadáni a jejich země převzaty? Věděli jste, že v Libyji Gaddafi dal každému obydlí a nikdo neplatil za zdravotní pomoc? Dělil se o bohatství se svými vlastními lidmi a mnoho jiného. Sledujte ten hlavní důvod týkající se bohatství Libyje.

Věříte vší té propagandě? Anebo je toto video nepravdivé? Rozhodněte se sami. Ve videu jsou vám předkládány důkazy a celý příhěm, tak jak se udál, což vám umožní rozhodnout se jak to doopravdy bylo.

Toto video může být v celéj eho ne-editované formě ukazováno veřejně, nebo kopírováno a rozšiřováno za jakýmkoliv ne-komerčním účelem. Změny, nebo komerční použití jsou přísně zakázány.

Zveřejněno 14. Listopadu 2012

 

Informace ze stránky: http://disinfo.com/2011/10/16-things-libya-will-never-see-again/

16 věcí, které Libyje už nikdy neuvidí - Jinými slovy, co smrtí Gaddafiho pozbyli

Napsal: Sava, 24 října, 2011

 1. Lidé v Libyji neplatili za elektrickou energii; ta byla pro všecky zadarmo.
 2. Půjčky z banky nenesly žádný úrok. Všechny banky v Libyji byly státem vlastněny a všecky půjčky byly poskytovány na 0% úroku.
 3. Vlastnit svůj dům bylo považováno za právo každého člověka v Libyji.
 4. Všichni novomanželé obdrželi 60.000 dinárů (1.230.000 Kč) od vlády, aby si mohli pořídit svůj první byt a začít rodinu.
 5. Vzdělání a lékařská péče byly v Libyji zadarmo. Před Gaddafim dovedlo pouze 25% Libyjců číst a psát. Dnes zná číst a psát 83% všech lidí.
 6. Libyjci, kteří chtěli pracovat v zemědělství, dostali zadarmo pozemky, dům a jiné stavby, vybavení, semena a dobytek, aby mohli správně začít.
 7. Jestliže Libyjci nenašli vzdělání nebo lékařskou pomoc, kterou potřebovali, vláda jim toto nejen že platila v zahraničí, ale ještě obdrželi $2.300 (56.300 Kč) kapesného za měsíc na ubytování a provoz auta.
 8. Když si Libyjec koupil auto, vláda mu přispěla 50% ceny.
 9. Cena benzinu v Libyji byla $0,14 (3,43 Kč) na litr.
 10. Libyje nemá venkovní dluh a jeji finanční zásoby, čítající $150 miliard (3.670.000.000.000 Kč) jsou zmrazeny po celém světě.
 11. Jestliže Libyjský občan/občanka nenašel zaměstnání poté, co vychodil školu, stát mu platil průměrný plat, který se v jeho oboru vyskytoval až do doby, než sehnal nebo sehnala místo.
 12. Část každého prodeje libyjského oleje šla automaticky na bankovní účty libyjských občanů.
 13. Matka, která porodia dítě, dostala $5,000 (122.300 Kč).
 14. 40 bochníků chleba stálo v Libyji $0.15 (3,67 Kč).
 15. 25% všech Libyjců mají univerzitní vzdělání.
 16. Gaddafi provedl největší světový zavlažovací projekt, známy pod jménem „Manmade River“ (Umělá řeka), za účelem přivedení vody do pouštních oblastí země.

K tomu zbývá ještě dodat, že Gaddafi úspěšně odrážel celé hordy běženců, které se neustále zkoušely dostat do Evropy. Je zcela možné, že toto byl 4. důvod (viz video), pro jeho smrt.

A 5. důvod bylo asi to, že podle shora uvedeného bodu č. 2, Libyje v té době neměla Centrální banku, vlastněnou soukromými osobami cizího původu, jako ji v současné době má skoro celý zbytek světa.

V r.2000 existovalo pouze 7 zemí v celém světě, které neměly Centrální banku, vlastněnou soukromými osobami cizího původu: Afganistán, Irák, Sudán, Libyje, Kuba, Severní Korea a Irán.

V r.2011 byly pouze 3 země na celém světě, které neměly Centrální banku, vlastněnou soukromými osobami cizího původu: Kuba, Severní Korea, Irán.

Zdroj: http://www.fourwinds10.net/siterun_data/government/banking_and_taxation_irs_and_insurance/social_security/news.php?q=1320062234
37 Komentářů k Muammar Kaddáfí: Skutečný důvod, proč byla Libye napadena – 1/4

 1. Čech napsal:

  I kdyby byla pravdou jen třetina je to ODPORNÉ. ODPORNÉ je, že ke svým vlastním cílům zneužívají a schovávají se za "spojence". Stačí 12 minut a v zájmu uchování vlastního zdraví další sledování videa vzdávám. Kladu si jen otázku, jak tito SATANI mohou v klidu spávat, když způsobí tolik utrpení nevinným lidem po celém světě ? Čerpají z nich energii ? Třeba nebyl Kaddáfí světec, ale nikdo nedává právo satanům vměšovat se jiných států, když je pár % lidí s vládou nespokojeno, navíc oblbováno americkými "misionáři"

  • heron napsal:

   Svetec nebyl, ale na hrubej pytel, hruba zaplata. Slunickari vsechno srovnavaji se sebou a vubec si neuuvedomuji, ze lidi jsou v ruznych castech Zeme naprosto odlisni.
   Ale stejne se tam lidem nic spatnyho nedelo. Kdo chtel slusne zit, nebyl soucasti nejake zapadem placene bunky, tak si zil v pohode. To je stejny vsude na svete. Jenze kadafi byl statnik- bohatstvi uz mel- mu zalezelo jenom na tom, aby ta zem - uz jenom proto, aby nebyly nepokoje a mel sam klid, vzkvetala. A kdyby mu zapad nehazel klacky pod nohy, vypadalo by to tam stejne jako v saudske arabii. Jenze ho si nevybrali a asi ani nebyl takova krysa. To ale bylo jeho prioritou- byt statnik, na ktereho historie a jeho zem nikdy nezapomene a lid ho bude na veky milovat- vsechno ostatni mel- na co si vzpomnel.
   I my mame vinu na tom, co se stalo a zaplatime za to casem tim, ze se Evropa minimalne promeni v neco, kde ja nebudu umet zit.
   Muze se stat, ze se projekt s migranty stopne- coz jde naprosto jednoduse, ale to nevypada. I kdyby za 5 let se to stalo, uz ted jich je tu tolik, ze kdyz zacnou zakladat rodiny, tak do 50 let si tu masu sami spocitejte a pripoctete k tomu, ze ani ty 2 deti tady nema kazdej. A ze se činí uz si specielne svedska a nemecka devcata stacila vsimnout. A co na to svedove a nemci? Posrani strachy mluvit o tom nahlas, aby je nevylili z prace atd. No tak to je prohranej boj a naopak oni se museji bavit a rad bych slysel jak si o nas v soukromi povidaji. Myslim, ze kdyz to rikaji tem jeste doma, ze jim neveri.

   • heron napsal:

    A nemusim rikat, ze se sem serou ty nejhorsi z nich. Ti dobri lide tam samozrejme zustavaji. Dobrodruzi, kriminalnici, lidi schopni pro prachy cokoli atp. Ti schopni z nich se totiz bez problemu uplatni v arabskem svete a maji se dobre.

  • WIKINGER Petr napsal:

   OBČANÉ SI NEUVĚDOMUJÍ,ŽE NEJVĚTŠIM NEPŘITELEM NWO JE SOCIÁLNÍ STÁT.PROTO JSOU NIČENY CELÉ STÁTY.

   Cílem je ho rozbít a zničit.Je totiž nebezpečným přikladem pro USA.Hlavní úder nyní provádějí masy utečenců,které jsou vyháněny válkami tzv Islamského Státu-IS,který záměrně podporují a také vytvořili zbohatlíci na výrobě zbraní a bomb,průmyslu,který ještě v USA funguje a přináši astronomické zisky.
   Sociální stát má totiž v provizorní ÚSTAVĚ-tzv.Základním zákonu právě NĚMECKO.Proto všichni občané postižení válkou jsou směrováni právě tam-vazalovi ejmeriky ,který je a bude dále okupovanou zemí.Pokud by se vzepřelo budou mu zabaveny tisíce tun zlata,které je v tzv.ÚSCHOVĚ nejen v USA.

   TAKTO VYPADÁ SITUACE VE SKUTEČNOSTI.PROTO NAŠE VLÁDA NESMÍ POVOLIT DO NAŠI ÚSTAVY ŽÁDNÝ SOCIÁLNÍ STÁT A JEHO ZBYTKY BUDOU NEMILOSRDNĚ ZLIKVIDOVÁNY.

   Těste se na to,pokud nebudete požadovat od námi zvolených prý představitelů právě takový stát,na to,že brzy bude zdravotnictví zprivatizováno-rozkradeno a plno lidí jednoduše pomře,protože budou jednoduše zlikvidováni,nebot si nebudou moci koupit potřebné léky.Ovšem nikdo nepozná,že je to eutanazie.

   Nezapomente.Neoliberálové vás budou ohlupovat lží,že na tento stát nejsou peníze.Ve skutečnosti považují zrůdní zbohatlíci tyto peníze za svoje a proto je jednoduše ukradnou.

  • contumax napsal:

   Čech

   1***

  • koľkobudešžiť napsal:

   Ihneď je potrebné položiť si otázku prečo Rusi nemajú minimálne také podmienky ako mali Lýbijci za Kadáfiho. Rusko je bohatšie na suroviny, ropu a má vzdelaný národ a kozmické technológie. Teda stále je najokrádanejší štát sveta, ktorý živí celý západ i východ.Tu vidíme tú hrôzu okrádania-prerozdeľovania ruského bohatstva do sveta a dnes po podpise zmlúv v budúcnosti do Číny, Iránu...
   Ak by si Rusi ustrážili svoje bohatstvo nikto na nich v životnej úrovni na planéte Zem nadosiahne!

  • Monika napsal:

   Náš FIC-ko sa nám začína trocha prebúdzať.. Ale či to k niečomu pomôže..

   https://picuscapital.sk/fico-povedal-pravdu-o-americkej-ropnej-invazii-v-iraku/

   tak to silno pochybujem.. :D
   Aj tak je kúpený.. :(
   Čo je škoda..

 2. MTen napsal:

  Si vsimnite najdolezitejsi fakt: Libya nemala centralnu banku.

  Centralne banky sluzia na vyciciavanie bohatstva z kazdej krajiny, su zakladny prvok sionistov, ako robit masivne transfery bohatstva cez dolarovy a eurovy dlhovy system z celeho sveta. Ide o obrovske sumy, ktore by umoznovali neuveritelny rozvoj kazdej krajiny, aj ked nema ropu a ine suroviny, ako ma Libya. Kym bude existovat FED, ECB a BIS, tak bude na svete chudoba.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PŘES NAŠI CENTRÁLNÍ BANKU JSOU VYKRÁDÁNY NAŠE KAPSY BANKSTERY.

   Bylo vypočitáno,že každý občan platí měsičně 5000 a döchodce 3000 korun prostřednictvím demolování naši měny a nákupem dluhů US ale i nákupem eur,které ECB-pan DRAGHI tiskne zdarma měsíčně v rozsahu desítek miliard a naši banksteři tak podhodnocují NEPŘETRŽITĚ měnu o 30 %!!!

   JE TŘEBA PODĚKOVAT VŠEM VOLIČŮM,ŽE VOLÍ TAKOVÉ ZÁSTUPCE,KTEŘI JE OBÍRAJÍ TAK,ABY SE OVČANÉ čr STALI NEJVĚTŠI PLÁŽI NAHATÝCH VE STŘEDNÍ EVROPĚ..

   • WIKINGER Petr napsal:

    LIDÉ SE BUDOU MARNĚ PTÁT.KDO BY JIM MĚL POMOCI.

    Ani Okamura ani celá polit.třida námi zvolených Šmejdů to NIKDY neudělají.Všechny ty stesky a zdejší přispěvky by měly být dány přimo na weby polit.stran.Tomu se polit strany zoufale brání.Žádnou odpovědnost za připadné řešení totiž nemíní přijmout a posílají své voliče do lampárny tj na facebook,kde je likviduje nejen cenzura,ale i to že je to prostě lampárna,kde si mohou psát co chtějí a nikoho to z odpovědných Šmejdů zajímat nikdy nebude.

    Máme tu tyto možnosti. A.Požadovat nepřetržitě,aby strany odblokovaly jimi zcela záměrně zablokované diskuzní rubriky NA JEJICH STRANICKÝCH WEBECH-ty jim totiž jako občané voliči i platíme-pak by mohly sloužit podobně jako tento web,kde však není nikdo,kdo by jakékoli navrhované řešení mohl realizovat.Síla k tomu zůstáva totiž Šmejdy ukradena právě volbami. B.Znovu zvolit polit.třidu křiváků,kteři zcela určitě zase ukradnou svými falešnými sliby občanům jejich hlasy a tedy i moc.Pak budou ovčané tady donekonečna znovu obdivně hartusit nad úspěchy těchto Šmejdů,jimi zvolených a budou stejně jako dnes jen ubohými bezmocnými diváky,kteři se podivují,že rozhodování jimi zvolených zástupců je vyloženě doslova satanisticky naměřeno PROTI TĚM,KTEŘI JE ZVOLILI. C.Zkusit jednat občanskou mocí a využit ji k vytvoření vlastních občanských hnutí,které už i tady začiná prosazovat OSV-tj Občanská Společnost Voličů.

    Češi si stále neuvědomují,že byli vybráni k hrůznému experimentu z důvodu nízké schopnosti odporu a snadné mnipulovatelnosti,což bylo pro zahraniční investory rozhodující.Také proto,že jsou schopni zaprodat se a za drobné výhody rozbíjí svoji soudržnost,zejména po vládě autoritativního socialistického státu,který odmítli.

    Pokud se myšlení voličů nezmění budou přištími volbami zvoleni stejní křiváci,kteři hned po volbách DESERTUJÍ NA POZICE SVÉHO ČERNÉHO POZADÍ a nechají své zubožené ovčany stejně jako dnes baz jakékoli ochrany.Žádný robustní protivník nebude tedy znova stát v cestě dalši fázi rabování domorodců ČR. j

 3. janavanda napsal:

  Američtí vrazi!!!! A znovu napadají Rusko. Už zase potřebují krást.Prosím Ruský a Čínský národe dejte jim do držky.A Česko rychle vypadněte z EU a NATO dokud je čas.Udělejte to pro svoje děti. Ti naši zrádci, co to je za pakáž.

  • heron napsal:

   to je ten problem- rikas: "Udělejte to!" A rikas to proto, ze vis, ze ty s tim nejsi schopen nic udelat- pritom tu zijes a tyka se te to. Jinak bys pouzil neco jako: Pojdme s tim neco udelat a udelejme to tak a tak.
   Kdo by to mel udelat? Okamura?
   A rusti obcane maji taky dobre vymlety hlavy- stejne jako u nas- jinak by tam netrpeli tu patou kolonu, kterou tam maji a kvuli ktere je Putin neustale v ohrozeni a musi resit to, aby tam nebyl majdan, nebo to vsechno neprovexlovali. Oligarchanát jako prase. Nasi slunickari jsou proti nim bridilove, tak si predstav ten bordel. Putin tam nebude vecne a nikdo jinej Rusko neni schopen takto spojovat, jak to dela Putin. Co bude po nem se bojim predstavit. Podle mne tu zem rusaci prodaji- a ze ti obycejni lidi, jako jsme my, nebudou mit prostredky, jak jim v tom zabranit.

   • heron napsal:

    prodaji ji, ale napred se tam vyřádí emerickej zbrojni prumysl- kurva prodejna ale mysli jen na svoje konto, ne co bude s narodem za tyden, mesic, rok, nedej Boze za 100 let

   • WIKINGER Petr napsal:

    ŘEŠENÍ EXISTUJE.JE TŘEBA NAHRADIT STAROU POLITIKU POLIT.TŘIDY PŘIŽIVNÍKŮ NOVOU POLITIKOU

    tady uvažují první elitní intelektuálové,že nic jiného nezbude,než založit PROJEKTEM TŘI HNUTÍ ZA NOVOU REPUBLIKU naši záchranu,kdy se má stát z ČR nejprve cvičiště a brzy na to bojiště.

   • contumax napsal:

    Heron

    1 *******

    Souhlas se všemi Tvymi příspěvky...!!!

   • janavanda napsal:

    Máš pravdu Heron. Já už s tímto nic neudělám, já už jsem hodně stará, ale snažím se nabádat mladé lidi aby se nebáli těchto vládnoucích parchantů, kteří je za živa vraždí.Tato elita jak se sami nazývajívymývají mladým lidem mozky. Věřím, že ještě je čas. mladým lidem připomínat aby bojovali proti těmto zrůdám a nechli se ponaučit od svojich rozumných rodičů a prarodičů a byly vlastenečtí jako jsou většinou Rusové.

 4. Sasin napsal:

  Naši šmejdi a podržtašky na hradě a v podhradí mu nesahají nikam. Ti se furt jen spisovně ptají, gdéé domov můj, gdéé domov můj.

 5. heron napsal:

  My na zapade hlavne odmitame videt, kolik krve uz proteklo- jakoby se to delo jen v TV. Sarkhozy si bude dal vesele kandidovat atp. Rozumite, jakoby ty bomby nebyly opravdove. Jsme jak zlati ptacci v kleci.
  Jsme soucasti ruznych alianci a vsechno je odosobnene. A pak se divime te nenavisti, kterou to plodi. Uplne se musim smat, kdyz postavim vedle sebe dementniho slunickare s nekym kdo at uz doopravdy, nebo vychcane utika pred valkou. To nenavist, kterou si sem nesou- ani to vetsina lidi nechape. Z kadafiho media udelali nejakyho kasparka z manaskovyho divadla- zase s nim bylo verejny mineni rychle hotovo- stejne jako se znicenim jejich statu. Pritom ted vidime co za ptacky drzel u huby a jak dobre si vedl. Ted to tam nikdy- NIKDY nikdo neda do kupy- a kdyz, tak my tu uz nebudeme. No pomalu ale jiste dochazi i na nas evropany. Jsme vareni jako ta zaba a za par generaci az bude hnedych, cernych polovina, tak tu nebude k ziti a pekne jim to odevzdame. Do takoveho prostredi lidi nebudou zakladat rodiny a protoze nebude kam utect, staneme se tim, co jsou cernosi dnes- jen narozdil od nich. my budeme uvazani jako psi u boudy a slovo rasismus nebude existovat, nebo bude slouzit maximalne k pobaveni. Kdyz ctu demografii ameriky, tak ti to maji uz davno spocitany- Aspon maji velkej buzerplac a tak se rozpadnou a po sever proti jihu 2 vzniknou 2 casti. Scenaru je komrdesat. Je jich vic a souziti je vsude velmi problematicke, kdyz se pomer zvedna nad urcitou mez- viz Baltimore a jina prima mesta.

 6. heron napsal:

  Kdyz si vezmete, ze naprosta vetsina lidi ani nevydrzi pohled v televizi na telo rozsmelcovany granatem- na tohle by se meli slunickari a humanitarni bombarderi divat, nebo jeste lepe jit si to tam vyzrat, az budou nekomu ordinovat svobodu- i v dobre vire, protoze nekteri jsou vazne tak vypatlani.
  Proste vytratilo se toto: Valky se musime za kazdou cenu vyhnout.
  A to ty svine vetsinou jsou ty typy, co by neprezili ani den, rozplakali by se a psychicky se zhroutili. Vubec netusi, ze k nam jdou lidi plni nenavisti, zvykli na valku- kazdymu tam nekdo zemrel a kazdej prisahal smrt bezvercu. Idioti naivni. Jsem presvedcenej, ze evropan tak vymekl, ze neni bojeschopny. Stacil by vypadek elektriny a uz to by v zime stacilo- sezrali bychom se navzajem. Ani by se nemuseli snazit.

 7. heron napsal:

  Prej kadaffi nechal popravit 1200 lidi.... A co? Hmm tak to se drzel dost pri zemi, kdyz se podivam na tu sebranku "umirnenych" co ted bojuji v Syrii, nebo na ty dobraky co jezdi na pickupech nissan, toyota, (gratulujeme obchodnimu zastupci techto znacek :) a popravuji stovky a stovky civilistu pro zichr, aby si pak zalozili svuj vlastni islamsky stat- kdo by mu chtel co vycitat. Vsichni zname ta kruta videa.

 8. heron napsal:

  A vite co je nejvetsi prdel?
  Kdyz Kadaffi argumentoval, ze kdyz nebude Libye, tak Evropa bude zahlcena temi nejhorsimi migranty (kterych by se i on rad zbavil- viz skoro Kuba) a bral to jako argument, aby ho nechali napokoji.
  Jenze vyslo najevo, ze prave k tomu, aby se destabilizovala- zmenil se rezim v Evrope na takovy, jaky si mocni preji, tak potrebovali napred destabilizovat zeme Severni Afriky.
  Nejsem si jist, zda to sam kadaffi tenkrat chapal, ze Evropa ma byt od zakladu pretvorena nebo jak to co se deje a hlavne bude dit, chcete nazvat.

 9. contumax napsal:

  Ta deviantní čarodějnice Hitleri - Hillary z toho měla velkou radost, když viděla ubitého plukovníka Kadafího... SVINĚ...!!!

 10. Brekeke napsal:

  Nemyslím že se EU politici z toho poučí, dále si budou hrát na sluníčkáře. Atentát v NICE, pronese se pár projevů a dále budou přijímat uprchlíky bez dokladů. Proč evropan potřebuje pasy, peníze atd. při cestách do zahraničí, když tu může kde kdo a bez dokladů, peněz atd.Proč se nám tu tlačí do sdělovacích prostředků a hlav rozumy jUSA, které přivádí jen rozvraty zemí a neštěstí pro obyčejný lid a blaho a koryta politiků s pohádkovými platy, bez odpovědnosti za svá rozhodnutí atd. Zrušit neziskovky a každý kdo chce pomáhat uprchlíkům přidělit deset domů na vlastní náklady, nebo sbalit batoh a jít jim pomáhat tam odkud pochází. Zakázat upravování práv ve prospěch přistěhovalců.Vyžadovat přímou zodpovědnost politiků a všech klaněčů za svá rozhodnutí, tresty až do tepláků (lopatu a krumpáč) aby poznali práci a nepindali v úřadech ap.

  • janavanda napsal:

   Brekeke, správně! Proto si musíme zvolit takové lidi kteří mají v programu, že by měl být každý politik odvolatelný a zodpovědný za svoje rozhodnutí.

   • Sasin napsal:

    Šmejdi nigdy nebudou chtít pykat za své zlo dějiny. Gdyž se budou trestat, budou se bát svobodně krást a vy nebudete mít koho volit. Muheeeeeee

   • WIKINGER Petr napsal:

    ODVOLATELNOST SI NIKDY ŠMEJDI DO PROGRAMU NEDAJÍ.

    A co víc na jejich místo nastoupí ZNOVU jiní Šmejdi z hlubin křivácké politické třidy přiživníků.Dalši otázka je KDE SE VEZMOU VŮBEC TY NÁHRADY.Vidíte všichni,že pokud bude volbami ukradena moc ovčanům,kteři se shrbí a budou dále šlapat do pedálů,pak proces vykrádáni bude pokračovat.

    Co myslíte,dočkáme se,že občané voliči začnou navrhovat sami a také namisto nářků,které se tady masově objevují,jednat a diskutovat o návrzích opravdových řešení a naši řečnici na demonstracích pět a půl aktivisty, pod ocasem koně na VENCELPLATZU o takových řešeních naberou odvahu řečnit.

    PROČ NAŠI TZV.INTELEKTUÁLOVÉ JEN POPISUJÍ DOOKOLA NYNĚJŠI ZHORŠUJÍCÍ SE SITUACI,COŽ ZÁDNÝM ŘEŠENÍM NENÍ.

    Kdo má tu prý přimou demokracii zajistit,kdo odsouhlasí použitelný Zákon o referendu,zastaví proud šrot zákonů,kterými jsou bezmocné ovečky,terorizovány.Proč se nikdo z voličů nezeptá svého zástupce,kterého zvolí JAK JE MOŽNÉ,ŽE JE TAK BEZMOCNÝ,ŽE NEDOKÁŽE PROSADIT VE SVÉ KŘIVÁCKÉ STRANĚ ANI TAK JEDNODUCHOU VĚC JAKO JE OTEVŘENÍ ZÁMĚRNĚ ZABLOJOVANÝCH RUBRIK POD ČLÁNKY POLIT.STRAN,které jsou a budou v mnoha připadech jen obtížným oblbováním voličů.Typickým přikladem Šmejdotaktiky je NEMÁM NA VÁS ČAS,pošlete mi to emajlem.Ve skutečnosti je to v překladu POLIBTE MĚ v prdel a žerte koblihy,které vám brzy přestřikám lůzo na modro.

 11. Paul Durham napsal:

  kdyby Kaddáfí předal všechnu libyjskou vodu veolii, ropu shellu, banky JIM a vozil na pramici negry přes moře na sever, mohl se dnes s lulánem objímat kolem nobelovy ceny míru

  • WIKINGER Petr napsal:

   Kdeže i největši vlezdoprdelisté jsou jednoho dne z postu vyhozeni,hned jak poslouži jako toaletní papír Satanistům,nenažaným boháčům,vedoucím války a vraždícím celé miliony ohlupených davů,které mají být brzy ukalifovány a ženy znásilněny.

   PREDTIM VŠAK BUDE ZLIKVIDOVÁN STÁT,JEHOŽ PENÍZE BUDOU VYKRADENY.TO JE A BUDE CÍLEM ČERNÉHO POZADÍ STRAN POLITICKÝCH PŘIŽIVNÍKŮ,KTERÉ MÁME DONEKONEČNA VOLIT A DRŽET PŘITOM PUSU,JINAK NÁM JI ZAVŘE JIMI PŘIPRAVOVANÁ CENZURA

   • WIKINGER Petr napsal:

    MOJE CTĚNÉ MILENKY MI NEUSTÁLE ŘIKAJÍ.VYKAŠLI SE NA TEN NÁROD,CO Z NICH MÁŠ.BUDOU TO VŽDY JEN OTROCI

    odpvídám jim.Krasavice máte pravdu,já na ně kašlu.Jen když vidím jak na webech píši o nesmyslech-na př.Jak šilená MERY má problémy z CHOBOTEM tak je mi z nich špatně.

    CO VŠAK,ALE SERE,JE ŽE I MĚ OBLBUJÍ VYLOŽENÝM LHANÍM A NEOLIBERALISMEM,KDE JE VŽDY REALIZOVÁN PRAVÝ OPAK TOHO CO VE SVÝCH PROJEVECH VALÍ NA ZUBOŽOVANÉ VOLIČE TEDY I MĚ, NAŠE TŘIDA ŠMEJDŮ.

    • houbeer napsal:

     W.p.- je to smutné-ted jsem mel na návštěvě mamu,prinesla mi,, obrázek''jak to je v čr.asi jako tady ve spanu,putin je diktátor,IS jsou hrozni teroristi(jeste ze jsou daleko,ze)a hupkydupky na nakup,nejaka ta splatka,zabavni park,....je ucitelka 40let 1.stupeň-nestaci se divit,co ty deji jsou zac a ty rodiče,rod iný...achjo,tak at je tedy valka,puc,i kdyz maji pusky,tak je podrezem!vytrvejme,pripravujme se,kez buh da blackout,oni se zblazni a vlastenci prevezmou půdu,hrdost a prapor státnosti.

     • WIKINGER Petr napsal:

      JEDNOTNÁ STÁLE MLČICI VĚTŠINA PANE HOUBEERE JE PŘIPRAVENA STÁLE MLČET.

      současně mlčením potvrzuje,že stojí plně za námi,kteři mají rozum.Zůstante kde jste v otčině by vás ublbili.Ovšem všeho dočasu.Podívejte se co zbylo z komunistů.Vystrašený houfec,který podle názoru samých bývalých komunistů je řizen CIC a bojí se i dýchat a to prosim byli kdysi také mocní páni.
      Když už nic tak si aspon neosráči z mami hotelů mohou hezky připravovst svoje děvčata na grupensex s četami banderovců na kyjevsku pod velenim šilené pilotky,která jim pomůže natáhnou bačkory.

      • gudmen napsal:

       Ano!Je to pravda!!Mal som tam kamaráta,ktorý tam žil a veľa o živote v tejto krajine rozprával.Ivan.

 12. NáPuťa napsal:

  Celý tento web, včetně příspěvků je důkazem o narušené lidskosti zúčastněných. Ať žije váš první máj, ať žije KSČ. Vivat Bilak atd. Bavte se:))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!