Darpa se spřáhla s mainstreamovými médii k prosazení mikročipů pro naše děti

Microchipping-KidsJen těžko si můžeme představit, že by mainstreamová media klesla ještě hlouběji, než kde se nacházejí právě dnes, ale buďte si jisti, že jestli se s nimi smíříte, oni to začnou tlačit ještě dále. Tentokrát NBC protlačuje onu Orwelowskou obálku na extrémní úroveň, protože nyní  se snaží prosadit pro lidstvo mikročipování dětí „dříve spíše než později“.

V nedávné zprávě v NBC news připodobňují to, že si necháte mikročipovat své dítě, k něčemu tak normalizovanému, jako čárové kódy pro konzumní zboží.

„Když čárové kódy poprvé přišly na svět v pozdních 60 letech, lidé byli znechuceni. Měli se před nimi na pozoru a nerozuměli jejich konceptu. Dnes je to natolik běžné, že si toho sotva všimneme. Mikročip by fungoval víceméně na stejném principu.“

Toto tvrzení odhaluje mentalitu, kterou mají tito lidé, kteří o nás smýšlí ne jako o lidských bytostech, ale o dobytku, který potřebuje být označen svými vlastníky.

Bojte se a my vás ochráníme

Není potřeba dodávat, že tato agenda mikročipování lidské rasy má málo co do činění s ochranou, jako spíše s ovládáním.

Kdykoli chce systém, abychom se něčemu podvolili, dá nám podnět prostřednictvím médií, který se určen k tomu, abychom nás vystrašili k tomu, abychom souhlasili. Jestliže se jedná o vakcínu, můžete se ošklivě nakazit, nebo dokonce zemřít, když se nedáte naočkovat. Když jde o válečnou nebo sledovací kampaň, může vás zastřelit terorista. A když se jedná o volební kampaň, velmi se obávejte, že zvítězí protikandidát, takže určitě dejte hlas jednomu z nich, přičemž ani jeden z nich ve skutečnosti nikdy nic nezmění.

Dáváte baterie do svého dítěte, dáváte čip do svého dítěte. Zašlo to až příliš daleko. Kde to skončí? Je to dítě, o kom to tu mluvíme.“ Levey

Pentagonská DARPA utratila 62 milionů dolarů na vývoj mikročipů pro lidi.

Nedávno jste mohli vidět na internetu video, jak se švábovi kompletně nabourali do mysli, a stal se doslova jejich loutkou na dálkové ovládání.

Když  vezmete tento koncept a dáte si jej do širších souvislostí,  toto je to, k vývoji čeho pravá vývojářská ruka pentagonu právě dostala 62 milionů dolarů.

Míchání nás se stroji z nás neudělá supermany – udělá to z nás otroky

Časem lidstvo pochopí, že mikročipování psů dnes a mikročipování lidí zítra, nás tlačí do pozice, které ještě nyní nerozumíme, a tudíž nejsme schopni jí odolávat.

V prohlášení zhotoveném DARPA by čipy fungovaly následovně:

„umožnují vlnový rozsah pro přenos dat mezi lidským mozkem a digitálním světem, zásobovat digitální sluchový či vizuálními informacemi do mozku, a tím tudíž otevřít kanál mezi lidským mozkem a moderní elektronikou.“

Jinými slovy, oni vyvíjejí ovládání mysli pomocí elektroniky.

Zatímco nás DARPA injektuje svou vlastní propagandou o tom, co pro nás jsou čipy schopné udělat, realitou je přesný opak. Propojení nás se stroji nás nedělá superlidmi, ale podlidmi.

DARPA nás chce uzavřít do technologického podsvětí.

Implikace této technologie jsou rozsáhlé. Mohou nám zostřit smysly? Dát nám rychle vědomosti pomocí internetového vyhledávání na bázi mozkového interface? Nebo by byly použity k vytvoření falešné percepce našeho okolí, mučení odpůrců, nebo k napojení nás na databázi s pouze oficiálně schválenými informacemi, před jakými varoval Orwell ve svém 1984, kde ministerstvo pravdy vytvořilo kompletně falešnou a jednotnou percepci historie, vědy a všeho ostatního v populaci?

Strategie plíživé mise

V armádě (které je DARPA součástí) existuje termín „plíživá mise“. Tento typ mise je používán, když chcete napadnout cizí zemi, ale nemáte zatím prostředky, nebo podporu obyvatelstva na její uskutečnění, nebo když jsou výsledky výrazně nepředvídatelné. Oni tedy udělají to, že místo toho okupují sousední území a zakládají vojenské základny okolo cílové země, kromě jiných věcí, tak, aby zvýšili své šance na vítězství při okupaci.

Podobně je to mu i v případě nás, že jsme táhnuti po cestě, která má nakonec vést k našemu zániku, ale způsobem, že to neregistrujeme. David Icke to nazval Totalitní chůze po špičkách.

Erich Smidt z Google je také součástí

Je znepokojivé, že i ředitel firmy Google a člen Bilderbergu, Erich Schmidt, který minulý rok navštívil  Bilderberg s bývalou zaměstnankyní DARPA, která se dostala na vrchol vedoucích Google,  Reginou Dugan, která taktéž podporovala zlověstný program DARPA. Poslední komentáře udělaly myšlenku dávání svých osobních informací – speciálně v permanentně implantováném čipu – přinejmenším znepokojující.

„Jestliže máte něco, co by nikdo neměl vědět, možná jste s tím vůbec neměli začínat.“

Nepotřebujeme, abyste cokoli psali, jelikož s vaším svolením víme kde se nacházíte, víme kde jste byli, a s vaším svolením můžeme do jisté míry určit, o čem právě přemýšlíte.“ – ředitel Google, Erich Schmidt.

A ještě ve stejném interview zmínil DARPA mozkové čipy.

„To je to, čemu já říkám hranice únosnosti, a Google se svými pravidly se má dostat přesně na tu hranici, ale nemá ji překročit. Troufnu si tvrdit, že Implantování čipů do mozku je již hodně za tou hranicí. Alespoň pro teď, než se ta technologie vylepší.“

Vypravěč dokumentu Take Back Your Power to dokonale sumarizuje:

„Neříká on vlastně, že hranice únosnosti Google je definována nynějším technologickým vývojem? Co má s morálkou a etikou do činění úroveň technologie?

Jaký svět to tu připravujeme pro naše děti?

Je těžké si představit, v jakém světě bude dnešní mládež žít, jestli se věci neobrátí. Je to velice – a nemohu to dostatečně vyjádřit – pořád důležité, aby se tato informace dostala na vzduch. Zkorumpovaná mainstreamová media se evidentně podvolila konspirátorům a je to na alternativním tisku, aby pokryla tyto věci jakýmkoli pravdivým způsobem.

Zdá se, že každý den vypadá více a více jako kapitola z Huxleyho Brave New World, napsaného před tolika lety.

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2016/05/25/darpa-teams-mainstream-media-force-microchips-children/
33 Komentářů k Darpa se spřáhla s mainstreamovými médii k prosazení mikročipů pro naše děti

 1. proud napsal:

  A klasika,pokud mozno povinne!!! Jestli ne hned,tak salamovou metodou!

  • proud napsal:

   Jo no,tak budeme vypadat s slusivejma nausnickama a povinnejma informacnima piercingama……….

   • proud napsal:

    …..anebo jim uz konecne rozkopeme tlamy……

    • Petr napsal:

     Vidis Proude kdyz to napsala Marka tak ji tu odsuzovali. Bohuzel mela pravdu. Ty vladni prasata od valu dobrovolne nepujdou.

     • proud napsal:

      Jenze je to mysleny samozrejme obrazne,protoze s fyzickym rozkopavanim tlam nikam nedojdeme,nebud kratkozrakej!

      • proud napsal:

       Leda bys me presvedcil o tom,ze NATO nezasahne,kdyz se tady do toho pustime po zlym,na to presvedcovani jsem teda opravdu celej nazhavenej:-)))))))))))))))))))),kdyz vlastizradci jednaj na rozkazy „nejvyssiho“,jinak by si to totiz v zivote nedovolili!!! A ten se o ne taky postara! Ledaze se zdvihne legalne celej narod a rekne jasne co chce a co nechce,pak proti tomu nemuze udelat nikdo nic!Ale na nasili prijde bleskova odpoved,vsad se o co chces!!!

       • Petr napsal:

        Proude ten to problem se tyka celeho sveta. Bohuzel realita je ta ze ti vladnouci od valu dobrovolne nepujdou. A volby nefunguji. Obcane vladnocim sezerou vse, hlavne ze je pivo a fotbal. Budit se nemini. Takze co ? Ja mam to stesti ze ziji v komunite oldtimers, kde ani policajti nechodi a pokud jsou k tomu prinuceni, tak se snima da vyjit. Ale starnem a mladez chce byt v meste, mit rychly internet a stravu z marketu.

        • proud napsal:

         Vim Peto,ale nevzdavam to,navic zjistuju ze mladez je jaka je jen diky tomu ze nema informace!!! Byli sme jini? ;-).Je potreba ji ty informace dat zpusobem kterymu rozumi a kterej ji bavi.Nezapomen ze mladez,to jsou dravci,zname to podle sebe,a kdyz je zaujmes,vyuzijou co se dovedi do posledni nitky! Myslim si,ze to stoji za to.

        • proud napsal:

         …..no tak at prece ma rychlej internet a markety,prave proto prece! At ma zdravy markety a rychlej svobodnej internet zadarmo,je to v jeji moci,jen chtit a dat se do toho! ;-)

        • Petr napsal:

         Byli. Ja nevim jak Vy, u nas nastesti tatka byl od mala ctenar a vlastnil hodne starych knih. Ja to podedil po nem. A po informacich jsem lacnil. Naladene radio na Hlas Ameriky, Evropy a Rude pravo to bylo velke a salo vlko z botu.
         Take ten fotbal byl v televizi jen jednou za tyden a internet neexistoval. A na komouse se nadavalo vsude.
         Nemeli jsme problemy najit si praci. Ted tu u nas budto mladi makaji cele dny za malo penez, nebo vubec. Maji emxistencni problemy. Ale o politice, systemu a vyvoji ve svete nemaji vetsinou ani paru. A vlastne ani moc zajmu.

 2. proud napsal:

  Ani az tak ne mimo misu,prave jsem poslal email k vladnim vysetrovatelum! : Zadam o prosetreni vsech kdo vystoupili proti protiteploussky iniciative pani Nytrove!

  „Vážení kolegové,

  uznávám lidskou důstojnost všech, odmítám ale měnit zákony přirozenosti a přírody. Jsem přesvědčena o tom, že jedině muž může zplodit a jedině žena může porodit dítě, a proto se jedině muž a žena mohou stát rodiči.

  Jsem si jistá, že základem každé společnosti je spořádaná a pevná rodina. Muž a žena jsou biologicky odlišní a mají odlišné sociální role. Proto nesouhlasím s novelou zákona o registrovaném partnerství a navrhuji tuto novelu zamítnout. Uvědomuji si, že je nutné chránit především zájmy nevinných dětí a je nutné usilovat o nejlepší a stabilní podmínky pro výchovu dítěte a nevytvářet alternativy, které nikdy nemohou nahradit základní model rodiny.“

  Pavla Nytrová směrem k české veřejnosti vzkázala:

  „Dítě má vyrůstat v rodině a rodinou je stále muž a žena, ne dva tatínkové nebo dvě maminky. Z praxe a příkladů ze západního světa vidíme, že tady tento model se naprosto začíná stírat a jde o systematický postup, jak změnit fungování společnosti právě ze strany homosexuální lobby. Je to skupina organizovaných homosexuálů.“………………. tohle muze napadnout jen vyslovenej vlastizradce kterej nema v nasi vlade jako muj zastupce co pohledavat a patri pred soud pro niceni spravny rodiny,jako zakladu republiky a jeji budoucnosti! Prosim tedy o vycisteni nasi vlady od takovejch podvratnejch zivlu nicicich nase deti a skrz ne republiku!

 3. contumax napsal:

  Proud

  1***

 4. Utopie napsal:

  Mám kocoura. Je čipovaný, protože byl s námi v zahraničí. Nevypadá to, že by někdo řídil jeho mysl.
  Od čipu k rozpoznání pár údajů k ovládání mysli je dlouhá cesta. Myslím, že tento článek už zasahuje do sci-fi.

  • proud napsal:

   Pletes se,cip pro kocoura urcite nebude ani zdaleka takovej jako pro cloveka,kocoura neni treba ovladat,neni zajem,neni z nej vejdelek, a ani to nejde.

   • Petr napsal:

    No, vidite Proude taci jak utopie budou jeste hrdi na to ze maji cip. V minulem koncetraku se to vypalilo ted to zasunou pod kuzi a basta.

  • Holy napsal:

   Koukam, ze ty uz sam mas cip dlouho co?

  • Paul Durham napsal:

   ale lidem je celkem známo, že vy vyvolení považujete ostatní za zvířata , o tom nás nemusíte přesvědčovat , nicméně příklad s kocourem pomůže tuto věc snad ozřejmit i méně rozumově vybaveným gojimům

   • proud napsal:

    Tot otazka,jestli poberou ony rozdily v cipech pro zvirata a pro lidi :-)

    • proud napsal:

     Kdyz se zamyslis,tak ocipovany davno jsme.Otazka je spis komu cip,a jakej cip a samozrejme ona dobrovolnost a potreba.Takovej po infarktu co ma nabeh na dalsi a chce se mu zit by treba cip rad mel,aby ho ihned nasli a pomohli mu driv,nez bude pozde.Problem je spis v prostredi a zneuzivani,jejich urceni a funkcich,nez v cipech samotnejch.

 5. contumax napsal:

  Proud a Petr

  Kocour je jen taková “ zvykačka“ na čipy, lidé si zvyknou na všechno…

  Mimo těch, kteří milují svobodu…

 6. pozorovatel napsal:

  Existuje dokonca patent „zabijáckeho“ čipu. Podľa popisu by súčasťou takýchto čipov bola malá kapsula s jedom (napr. kyanid), pričom by bolo možné túto kapslu nadiaľku signálom aktivovať, ak by sa daný človek začal správať nežiadúcim spôsobom.
  https://vk.com/wall-86775514_24874 (text v nemčine)

  • proud napsal:

   Neni potreba zadna kapsule s jedem,to zas nejakej „chytrej“ prehnal. Paklize se cip napoji na nervovou soustavu,a o to jim jde,aby se napojil,pak te odpalim od klavesnice na kompu pres satelit,nebo mobilni vysilac!
   Vysledek je jasnej,nepovolit zadny takovy cipy,a uz vubec ne detem.Kdo chce at si poridi cip ve forme napriklad psi znamky na krk,ucelovej,zdravotni a podobne,kterej jde precist prirucni cteckou,to bohate staci! Ze zdravotnich duvodu opravdu ohrozenejm a zakonite s jejich vyslovnym souhlasem cip co musi do tela a monitoruje zdravotni stav,tady to ma logiku.Vsechno ostatni jsou debiloviny co jim patrej otriskat o hlavy!

 7. Jaris napsal:

  Jsem toho nazoru, ze na cipy bude jeste fronta. Organizace ktera bude cipovat lidi jim k tomu prida jakysi bonus ve forme bodu, ze si u Lidla mohou udelat zdarma nakup do 500Kc nebo napumpovat nadrz u auta. Lidi se budou predbihat za kus zvance.

  • contumax napsal:

   Jaris

   To už tu píšu 5 let, že lidi budou stát fronty na očipovaní… a hlavně se bude finančně zvýhodňovat udavačství…!!!

 8. Maroš napsal:

  pre admina – články umiestnené vodorovne hore, stále nejde 2 dni otvoriť, pred tým áno, toto je hláška

  Chyba kódovania obsahu

  Stránka nemôže byť zobrazená, pretože používa neplatnú alebo nepodporovanú formu kompresie.

  Obráťte sa na vlastníkov stránky a informujte ich o tomto probléme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!