Anketa: Podpořili byste jednotnou kandidátku národoveckých a vlasteneckých politických stran v parlamentních volbách?

volby-do-poslanecne-snemovnyVolby do nejdůležitějšího politického orgánu - Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky budou pravděpodobně v říjnu roku 2017. Současná česká politika jede v prakticky stejné linii již od "sametového" předání moci komunisty západním kapitalistickým mafiánům v listopadu 1989. V Parlamentu a ve vládě jsou převážně stále ti stejní vlastizrádci nebo korupčníci. Vzhledem k tomu, že směřování našeho státu společně s celou Evropou ke katastrofě (ať už jakéhokoliv druhu) je stále očividnější, stále více lidí volá po změně politického směřování. Jediný smysluplný vývoj směřuje k národní, ekonomické a bezpečnostní suverenitě a k realizaci správy země prostřednictvím metod přímé demokracie. Avšak vzhledem k tomu, že žádná z politických stran s odpovídajícím programem dosud nezískala dostatečnou sílu, aby měla jednoznačnou voličskou podporu, tak se logicky nabízí otázka společné kandidátky. Co si o tom myslíte?

Jeden ze čtenářů poslal tento text k následující anketě:

Průzkum lidu - Národovecká a vlastenecká scéna

Dobrý den, vytvořil jsem jednoduchý návrh, jak by mohla vypadat jednotná kandidátka národovců. Jde jenom o jednoduchý nástřel. Pokud váš favorit nebo celebrita není na seznamu, nebo je na jiném místě, tak to prosím nechte být. Doufám že to pro jednou vážení fanoušci přežijete! 

Zajímá mě, zda-li považujete toto řešení za vhodné.

Smyslem je mít všechny skutečně národně orientované opoziční postavy na jedné kandidátce. A to jak politiky národně orientovaných stran, tak včetně nezávislých aktivistů.

Voliči by pak pomocí kroužkování vybrali takto své zástupce proti současnému systémovému marasmu.

Ještě jednou vás upozorňuji, neřešte kdo tam je a není a na kolikátém je místě!

Prosím o vaše postřehy a názory do komentářové sekce. Co si o tomto řešení myslíte? Chtěli byste kroužkovat takto napříč vlasteneckou opozicí? Vyjadřujte se, prosím, konstruktivně a slušně.

Předem děkuji za vaše podněty a názory.

Hlasovací lístek - vzor

 

Pište, prosím, i do komentářů.

 

Jednotná kandidátka národovců a vlastenců

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

 
167 Komentářů k Anketa: Podpořili byste jednotnou kandidátku národoveckých a vlasteneckých politických stran v parlamentních volbách?

 1. argento napsal:

  Sorry ,ale pan Sládek tam nemá co dělat! Neboť si udělal z minulých Republikánů soukromý byznys a člověk co jednou zradí udělá to příště zas!

  • hg napsal:

   Z židovkou Rajsiglovou Sládek ukradl republikánské peníza za volební hlasy, a dodnes za to luxusně spolu oba bydlí ve vile v Brně Útěchově. Veškeré žaloby soud zametl pod koberec, Sládek splnil svůj úkol pro systém - jeho určená strategie byla veškerou pozornost směřovat na cikány, aby nic nebylo na židy. Neže by si cikánismus pozornost nezasluhoval, ale v pohadráckých 90-letech došlo k úplné sionizaci na rozhodujících pozicích, bylo potřeba toto maximálně před veřejností skrývat a Sládek v tom sehrál důležitou roli. A v podstatě v totéž pokračuje i nyní. Sionističtí kohnvičkáři a jejich odnože totéž, ti mají rovnou v programu vytrubovat obdiv a sympatie k Israelu. Jak tyto sionistické poskoky zařadit do koalice českých národovců? Oni by rádi, to ano...

   • hg napsal:

    Jo, a podobně zafungoval i Cibulka, ten furt běsnil na komunisty, StB a KGB-GRU, ale úplnou sionizaci rozhodujících pozic ve státě ignoroval, Mosad ho nezajímal.

  • Stribog napsal:

   Ale klidně i Sládek. S trochou nevole poslouchám posledního Pjakina. Má ale bohužel pravdu. Je úplně jedno jestli se pronárodní strany sesypou do jednoho chumlu. Výsledek bude jen to, že národovce začistí. Uřežou se nesystémové hlavy. Způsob se najde. Národ to zavnímá jen jako další zradu a kudlu do zad od těch, kterým chtěl snad věřit. K ničemu jinému příští dvoje či troje volby stejně sloužit nebudou. Jewrosajůz bude přeformátován. Národní státy nepaří do schématu. Vyleze z toho odporný a již ryze fašistický NWO. Ke svobodě a národní suverenitě povede jako vždy až národně osvobozenecký boj. volby systémové změny přinést nemohou. Napřed musí přijít civilizační katastrofa. Jen ta bude motorem systémové změny. A bude to stát mnoho krve.

  • Zvědavý napsal:

   Četl jsem z vícero zdrojů, že se Sládek opakovaně pokoušel vstoupit do americké svobozednářské lóže a je členem lóže ČR, tím je pro mně nevolitelný.

  • hajnej napsal:

   pan sládek tam určitě patří, republikáni byli především zlikvidováni proevropskými zaprodanci. ti to mají dodnes jako největší úspěch po listopadu.

  • hajnej napsal:

   možná by stálo za úvahu kdo že stál za dehonestací sládka, zejména v kontextu že se i dnes jistí lidé chlubí jaké to bylo skvělé že se jim podařilo zlikvidovat republikány, svého času jedinou vlastenecky vystupující stranu. pokud by v parlamentu byli asi by byl problém s tzv. privatizací, tedy s rozkradením republiky včatně církavních lumpáren.

  • Daniel napsal:

   Ale vieš či si to uvedomujeme alebo nie. Tak národné strany potrebujeme.
   https://picuscapital.sk/
   Je to isto lepšie než to čo majú liberálne média niečo ako SaS alebo progresívne slovensko. Potrebujeme národné a konzervatívne strany.

 2. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Podpořit bandu magorů kteří nebudou schopni se pak dohodnout a cokoliv udělat.Jen se podívejte na nedávné tahy takovejch šašků jako Okamura-kterýmu nedochází že kdyby se některá z jeho vlhkých tužeb naplnila tak skončí v transportu nebo rovnou na lampě či Kyblíček zvratků (jo jasně konvička) který to dopracoval na pasáka šeredných šlapek.Nebo Bartoš který věří na pohádky a hraje si na maníka z náměstí Tchien-an-men. Tohle volit se rovná frontální lobotomii. Stačí jen rozumět lidské nátuře a je mi jasné jak by to po volbách vypadalo spousta hádek a činy žádný vlastně vládu by vytvořil úplně někdo jiný i přes to že by třeba formálně vyhráli.Nevolitelní sami nevolitelní pohromadě.

  • Joe napsal:

   Zato vy jste dokonalost sama, to je přece všem jasné z úrovně Vašeho projevu. Psycholog tomu říká egocentrický maniak...

  • rud napsal:

   Nevidím od Vás žádný konstruktivní návrh?!!! Kydat špínu umí kdekdo.

  • hajnej napsal:

   omyl pane kolego / kolego ? / každý kdo propaguje hodnoty státu územní nedělitelnost, svrchovanost, platnost zákonů státu na území státu a jejich nadřazenost, podpora rodiny, žádní čmoudi. jen si vzpomeňte nejdříve uprchlíci, pak imigranti, pak potřeba oživit genofond. ve skutečnosti - invazní jednotky, organizovaní, naplánovaní, zaplacení tzv globálním prediktorem a jeho sluhy - soros, neziskovky, sluníčkáři. PROČ ? - protože se onen globalista rozhodl že křesťanství již neplní úlohu mocenského nástroje a že tedy v evropě instaluje islám.

 3. Sasin napsal:

  Vy to asi nigdy nepochopíte.

  Musíte volit věci, události a svoje konkrétní potřeby...

  Na co chcete furt volit blboňe, kteří nigdy co chcete zjišťovat nebudou ani gdyby chtěli. Furt dozblbnutí chcete volit za sebe tlučhuby kecálisty a žvanily, co se dají za peníze ohnout, kteří vás vůbec neznají. Demogracie, volby a všechno to zastupitelské harampádí je podvod, co dělá z lidí regulérní blázny. A blázni se radují.

  • admin napsal:

   Vy jste si asi nevšiml, že tu neexistuje systém, ve kterém by bylo možné takovýmto způsobem volit své potřeby.
   Je tu systém, kdy se volí politické strany.
   Samozřejmě že je to špatný, resp. zločinný systém.
   Ale volby politických stran jsou v současné době jediný způsob, jak dostat k moci lidi, kteří by ten systém změnili.
   Další možné způsoby jsou:
   a) ozbrojený převrat
   b) rozklad společenského systému na prvočinitele a jeho znovuvytvoření ze společnosti bez řádu

   • Utopie napsal:

    A jaký systém není zločinecký a současně je reálný?
    Obávám se, že alternativu nemáte. Ta soupiska je plná sólistů, kteří by se hádali a nikam by to nevedlo.

    Hlavní problém vidím ale v neexistenci rozumné alternativy. Diktatura, vůdcovský systém, království, anarchie? Ani jedno nic moc.
    A přímá demokracie? To je utopie...

   • Sasin napsal:

    Všiml. A je mi to fakt líto, že demogracii nelze shodit demogratickými prostředky.

    Vodu nelze utopit ve vodě a oheň nelze hasit ohněm.

    Je to zlý, lidi ani nevědí, co ve skutečnosti znamená demogracie. Toto není socializmus, který se dal prodat. Není úniku, páč není kam odejít. Jestli nebudou lidi vyžadovat přímo určité konkrétní věci povede to k bodu B.

    Ve skutečnosti jde vlastně o toto, například 1 000 000 pražanů se vystěhuje do pohraničí se základním nepodmíněným příjmem a zkusí si na vlastní nebezpečí přežít, páč jejich zásobování bez placení je neudržitelné, oni sice platí toaleťákem, ale o to přece jde, že, ale to je udržitelné jen násilím. Velká města už dávno vedou po světě proti obyčejným lidem války a říkají že to dělají kvůli tomu aby zachránili demogracii..

    Jestli se to nehodí, tak to klidně smažte.

    • Paul Durham napsal:

     demokracii lze shodit demokratickým prostředky

     s ostatním souhlas

     prosím admina, aby překontroloval svůj systém, podle mne tam máte problém, který se zobrazuje jako stránky kódu a až na podruhé nebo na potřetí jako webová stránka !!!!!

     • Paul Durham napsal:

      ovšem Sládek nechť jde do hajzlu , jak s tím agentem mohou ostatní vůbec mít co do činění

      • Sasin napsal:

       Ano, lidi musejí chtít NĚCO, jinak demogracii jako vládu otroků, co se starají sami o sebe a volí si otrokáře svobodně, nelze sundat. Cílem musí být zrušení otrocké práce za mzdu, nikoli "práce až za každou cenu".

    • jan nowak napsal:

     Sasine, ty jsi Václav Hájek z Libočan ; )
     ..já to wim !

    • paa tal czechia napsal:

     Milý Sasíne,prosím,snaž se psát nikoliv G,ale K,jestli Ti to něco říká..

   • AntiJinsky napsal:

    Jsem pro variantu "A" , ale spíše bych zvolil "Defenestrace", neb jiný způsob, než narazit tu politickou špínu na kůly bohužel není a nikdy nebude.

   • WIKINGER Petr napsal:

    OSV SOUHLASÍ PLNĚ S NÁZOREM PANA ADMINA,ŽE ZMĚNU BUDE NUTNO ZABEZPEČIT DEMOKRATICKÝMI VOLBAMI.

    bohužel tu však nevidíme právě JEHO diskuzní názory k aktivitě intelektualů ze skupiny OSV kteři už i zde navrhli JASNÝ POSTUP vedouci ke změně.Ten budou prosazovat tak dlouho,až někdo bude schopen navrhnout něco jasnějsího.

    TADY NEPOMŮŽE SCHOVÁVAT HLAVU DO PÍSKU A PŘIDAT SE TAK JEN POUHÝM MLČENÍM K NAŠI OSV VĚTŠINĚ.DŘIVE NEBO POZDĚJI TOTIŽ MUSÍ KE ZMĚNĚ DOJÍT.

    Jen si všichni vzpomente jak nás podváděli komunisté a zdálo se,že to bude tisíciletá ŘIŠE a i ta se zhroutila.Nyní hrozí pokus o kapitalismus v ČR našim vykradením a zabitím ve válce,která nebude procházkou růžovým sadem jako dvě předchozí války na které už ctění občané jaksi zapomněli.

    Doufdám,že přispěvek,který patři hned za 20.7.-15.o4.nebude přesunut někde dozadu,aby nebyl znamenitý,že ano nebo taky ne nebot může pokračovat právě tady na začatku,aby ho naši tvrdí diskutující mohli rozbít na padrt..

   • proud napsal:

    Ne nutne admine! Prekvapuje me ze zrovna tys nad tim jeste poradne nepremejslel:-).Co treba ona organizovana obcanska neposlusnost,ta neni bez radu,naopak,rad se vytvari jakoby vlastne sam,jen je ho potreba podchytit a vypilovat ;-),Nepotrebujes zadny velky nasili ani rozklad do anarchie!Potrebujes jen obcany misto ovcanu,co je tedy prvnim predpokladem a na cem je tedy potreba makat v prvni rade? :-)

   • proud napsal:

    Navic kdo by si pral ozbrojenej prevrat (a vyridit si to po ovcansku se sousedama),ten by musel ukecat a dostat na svou stranu ovcanskou policii,armadu,Brusel a NATO,vsechno ovcansky! Jsem zvedavej jak to udela nez se staci utopit ve vlastni krvi.A to neni zadna sranda,protoze na to se jenom ceka,jestli to jeste nahodou nekomu nedoslo samo! Kdezto na obcanskou neposlusnost ti staci jen dostatek poucenejch obcanu a dobry vule,dosahnes toho co bys chtel temer bez rizika..... ;-)

    • proud napsal:

     A tezko se pak bojuje s vecma ktery si narod zavedl protoze je chce a stoji si za tim, 10 milionu lidi na svym uzemi neco chce,kdo a jak jim to upre,kdyz je to dobrovolne,doma a beze zbrani?! ;-)!!!!!!!!!!!!!!

 4. Holy napsal:

  Podporime kazdou narodovecky a vlastenecky orientovanou stanu za predpokladu, ze neni prolezla sionisty a jejich pomahaci a politickymi troskami v zoldu tajnych sluzeb!!!

 5. weissbach napsal:

  Po prohlédnutí kandidátky jsem rychle pochopil, že to nemůže být funkční a rozpadne se ihned po volbách. U některých sioprojektů je to dokonce účel. Jmenovat nebudu.

 6. Jaroslav Tichý napsal:

  Nestavěl bych celou záležitost na osobách, nýbrž na programech jednotlivých (vesměs dosud neparlamentních) stran a hnutí a na jejich možném průniku. Jinak se může stát, že navolíme lidi, kteří se buď vzájemně nebudou schopni vůbec dohodnout, neboť jejich zájmy budou diametrálně odlišné. Krom toho jsem toho názoru, že by nejprve měla mezi lidmi proběhnout anketa, co si vlastně přejí, jaké jsou jejich představy. Možné varianty (aby jich nebylo nekonečně mnoho) by měly být předem formulovány za účelem výběru, a to s ohledem na reálné možnosti v dnešním světě. A těch zcela zásadních zase není tolik (právě naopak). Právě probíhající anketou provádíme průzkum odněkud od prostředka. Dávám tedy ke zvážení následující postup:
  - A/formulace základních variant reálně možných požadavků občanů (z hlediska jejich zařazení v současném a budoucím světě, vč. důsledků z toho plynoucích);
  - B/zjistit názory občanů formou ankety;
  - C/ uveřejnit výsledky takové ankety;
  - D/uveřejnit základní programy jednotlivých stran a pak teprve
  - E/organizovat anketu s dotazy, zda lidé by chtěli jednotnou kandidátku či nikoliv.
  I kdyby mělo jít pouze o vládu přechodnou, obávám se, že bez tohoto postupu bude hrozit vznik jakého kočkopsa, či nového OF, jak si ho ještě někteří pamatujeme. A to nám nepomůže. Každopádně to předpokládá zapojení prvků přímé demokracie tak, aby bylo možné přímo hlasovat i o jménech, která ta která strana bude za sebe navrhovat. Občané by tak měli možnost vyjádřit se i ke jménům, které bude nominovat jiná strana než ta jejich. Budou pak s těmito jmény lépe identifikovaní. A podle toho by následně měli i jednat.

  • rud napsal:

   Volit potřeby lidí je logické, ale nemáme k tomu nástroj. Programům politických stran není možno věřit, nikdy se neplní. Navíc politikům se nevěří, politici se kontrolují (Karel Kryl). Politické strany se drží pravidla "nikdo vám nemůže dát to, co my vám můžeme slíbit". Správa věcí veřejných je velmi dynamická záležitost a žádné statické programy stran neobstojí. Obstojí pouze lidé, kteří zůstali při smyslech a nejsou ochotni se nechat zmanipulovat, zkorumpovat apod., a budou se umět v kritické chvíli správně rozhodnout. Nikdo jim v té chvíli nepomůže, ani sebelepší stranický program.

   Proto lze spoléhat pouze na osobnosti!! Ne podle jejich slibů, ale podle jejich činů! Toto nebylo možné v době, kdy nebyl internet, protože jsme se nic nedozvěděli. Dnes se prakticky všichni již projevili, odhalili, a víme, co jsou zač. Podpořme ty, kteří ještě zůstali lidmi, takoví se také budou umět spolu vzájemně domluvit.

   • jdetenatospatne napsal:

    "Správa věcí veřejných"

    HOubeleS "věcí veřejných" a hovno "správa"

    - Jde o věci PRAKTICKÉ a o jejich zneužívání.

    Přeloženo do češtiny:

    Zneužívání věcí praktických.

    ---
    Jinak:

    Podařilo se Vás udržovat v přesvědčení, že to je "svět" (ale ne ŽIVOT, neplést), KTERÝ vyžaduje a neobejde se bez "udržování Vámi".

    ŽE ZROVNA TO VÁS POTŘEBUJE a tak se tomu dáváte, namísto abyste se soustředili každý jeden z vás na skutečný život!
    Věci praktické pak lze pořeešit šmahem, není to něco nad čím stojí za to "politizovat" a do čeho vkládat POCITY.

 7. Marco napsal:

  Mě se to zdá jako dobrý nápad, takže jsem za adminem. Na jménech mi nesejde, zajímá mě výhradně vlastenecké cítění jaké má kupříkladu pan Obrtel nebo bohužel i Okamura, což je rize české jméno:o) Nedělám si z toho pána srandu, je to spíš k breku, že nás zachraňuje poloviční Japonec. Bylo by ale super, aby v tomto uskupení existovala nějaká pojistka, která by zaručovala případné odvolání pro nespokojenost, jak to navrhuje Okamura. Nebo jakýsi etický kodex, kde se již při vstupu na kandidátku každý zaváže k určitému jednání a pokud kdokoliv selže, musí z kola ven.

  • proud napsal:

   Vlastenecky cejteni muze mit i Pepa od Kolina,jenze,JAK SE PROJEVUJE to citeni? Napriklad nahanenim kurev v bavoraku po divokejch vecircich?.....Problem je ze kdyz je treba volit zodpovedne,je potreba znat budouciho kandidata i z jeho soukromyho zivota,nejen profesniho,jinak se stane ze bude vlastencu pytel,ale vlastenec zadnej.Navic me zajima u kazdyho ona definice vlastenectvi(a hodne zajima) a zpusob jak s nim hodla v praxi zachazet.

   • proud napsal:

    Prochazel jsem sajty moznejch vlasteneckejch stran a hnuti,nebo tech co se tak alespon tvarily a nenasel jsem jednu,kde bych se zastavil a setrval........

  • hg napsal:

   Okamura je 1/4 Žaponec a 1/4 Korejec a 1/2 Moravák. Proč nikdy nevystupuje taky jako Korejec, proč furt jen jako Žaponec?

 8. Jana napsal:

  Myslím , že není čas na nešvary a je třeba opravdu jednat ,protože čas nezastavíte ! Samozřejmě , že mám výhrady ke kandidátům , ale skousnu i Sládka a Konvičku , jen ať už nejsou u koryta ČSSD , ANO , TOP 09 a podělaní sluníčkáři s fetkama co podporuje mladý Stropnický !!! Toto musím sdělit já , která se začala zajímat o politiku až po tom , co se začalo dít na Ukrajině to fašistický svinstvo , které naše zaprodaná vláda podporuje ( zrůdy v čele se Štětinou , který má kámoše u AZOVU )!!! Mám moc ráda svou vlast a lidi co tu žijí - já s mojí rodinou jsem tu doma !!!

  • weissbach napsal:

   To má společné asi většina normálních obyvatel této země. Naštěstí. Druhá otázka je, jestli si ta většina uvědomuje v jakém průšvihu se nachází...

   • proud napsal:

    Muzu bejt v maleru jakym chci,ale fasistu Sladka si jako vlastence cpat nenecham,spis se hodi k holejm lebkam a tezkejm botam,stejne jako Okamuru kterej "vi co se libi",ve skutecnosti je ale nekym jinym, napriklad. Ti znaji vlastenecky fraze,ale vlastencema nejsou.Kolik je takovejch dalsich "exhibicionistu"?.......

    • proud napsal:

     Ne nadarmo se nam cpe vlastenectvi jako negativni fenomen,maji z nej pravem strach.A nejde jen o vlastenectvi,zajimaj me i charaktery,a urcity postoje.Navic je tu zasadni problem: Budou se moct plne oprit o narod,nebo je nechame sezrat??!!!! To je totiz dalsi nase specialita......

 9. Honza napsal:

  Bez KSČM nemáte šanci dostat se do parlamentu. Dokud neuznáte, že

  1. Který člen KSČ byl před natistickým převratem v r. 1989 hajzl zodpovědný za to, co na komunistech kritizujete, dnes už dávno v KSČM není a je členem některé z natistických stran.
  2. To, co dělala tehdejší KSČ špatně, je dnes tisíckrát horší; co dělala dobře, to náckové zlikvidovali.

  a nespojíte se s komunisty, ničeho nedosáhnete.

  • Žabák napsal:

   Komunisti už totálně rezignovali. Je to strana důchodců, která si to tam už jen odsedí za pěknej plat a občas prohodí něco o chudácích občanech. Řekl bych, že už se dávno stali mainstreamovou politickou stranou neschopnou nových myšlenek a názorů.

   • .lak napsal:

    Akční bolševici kolektivních zájmových fašismů bez ohledů celku se rozprchli do všech stran. Každý kokrhelíny na svém hnojníku a ještě rozdávali flanďákům notabene cizí instituci vatikánov, bezesporu bez obulusů. Dá se říci že jedinou stranou bez excesů a s vyrovnanou linií zájmu celku jsou právě komančové to i bez lapiduchů naivů. Upřít se jim nedá že z naakumulovaného za totality se žije dodnes i když novodobí šperci budování kapitalismu popřeli pravidlo že staří nehoří a dětmi nezatopíš. S důchodci zacvičili jako by si na své důchody dávno nevydělali a důchodový fond prostě zdefraudovali. Mladí mají dluhové otroctví, zisky odchází zahraničním majitelům a budoucnost jim načrtli v 72+? do důchodu. Těch pokusů se vzletnými keci tu už byl kvartál ale je to čím dál horší a experimentátoři znovu chtějí pokoušet osud a těm co se tím chtějí živit to nejde mít za zlé a s mnohými kandidáty jde určitě souhlasit ale jako tým prostě jednoduše fungovat nebudou na to jsou moc velké osobnosti s vyhraněnými postoji. Radím komanče pokud nechcete pochcípat v exekutistanu po příkopech.

   • weissbach napsal:

    Je to dobrá strana na odčerpávání hlasů

    • .lak napsal:

     no já si myslím že škrtlova bohůšovice a bohůšova škrtlovice je to samé jednou po ránu a druhé navečer. Bezpečná kocovina.

     • Sasin napsal:

      A dneska je jich už další generace.

      Dědeček, malíř, zpěvák, podržtaška, papaláš zrádce v přiznaném důchodu, otec ekonom, sociolog, fidlálista filharmónie, komediant, člen rady moudrých rentiérů, syn rozpočtový podnikavec sdotacemi, granty, kandidát na cenu politického uvědomění, buzík přísedící v radě vhodných vztahů, kulturní pracovníci sociálních vztahů a harpagondechajckých studií o daňovém vymáhání a vnuk to internacionálně spojuje, zelená se, neziskuje a pomáhá v cizině při budování pčátelských šmejdských vztahů.

      Tato zaOPATŘENÁ kolona je už dnes nesnesitelně drahá, škodlivá, VYDLABANÁ a stále drzejší než nejdrzejší drzé opice. Budou tvrdit, že se přibližujete k jejich peněžence, že pijete jejich vodu a dýcháte jejich vzduch. A k tomu V PRŮVODECH říkají podržtašky JEN hurá hurá hurá.

      • .lak napsal:

       Jestli nespadají do studnice moudrostí a nepřeberných nápadů dlouhodobých cílů šíření vůně a krásy. Z PL : Nasaďte si šábesdekly, eš, 24. 7. 2016 21:18:51
       Ale až potom co to na ukr vyčistí banderovci, v euálu muslimy. Jakže to bylo? 3. miliony na ukr, 1,5 polsko , 800 tisíc do čech atd. atd. Nic, nevím kolik každý z nich má právo mít dvounohého dobytka gojím. . https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

      • .lak napsal:

       Hele radost tvé čist ovšem vzhledem ke školství inkluzívních akademických znalostí ráže totalitní 7. tříd dnes maturanty co vyhazují padesátileté dělající 12hodinové směny formou hokeje bez střídačů dříve jen vyučené je stav k popukání když by tito tenkrát základní školství nebyli schopni vůbec absolvovat. Tohle přeci pokud trochu funguje vyrovnávání hladin v čemkoli nemůže fungovat a výsledky budou a již jsou triskní i pro ty chytráky kterým jejich vlastní aktivity jdou mimo rozsah chápání pokud vůbec jim pojem něco říká, je prostě kalamita.

       • Sasin napsal:

        .lak
        Ano, jene nowaku, schovával jsem to pro tebe jako věneček, ale budiž.

        dám ho .Iakovi, gdo rychle dává, dvakrát dává, muheeeeee
        ...., Je-ty příklady stále táhnou a drží po hromadě. Rádi kolem toho pějí, skládají ódy, lkají komedie, dramata dokud se Šemík nezblázní a sám neskočí. On sám, samotinký, kterého si až poté mohou uctít. Tyhle fronty mentálních uprchlíků to příšerně prožívají. Potřebují se někomu vypovídat, svěřit se a zvolit si někoho, gdo bude jejich bolest snášet, páč si chtějí prožít ještě další scénáře.

        Nestačí jim prostý život. Je pro ně příliš málo dramatický, vzletný a angažovaný. Potřebují stát v čele, bořit mýty, lámat charaktery, překrucovat PRAVdy, pózovat před ostatními a přemlouvat je, že bez toho se nedá žít. Že život je boj, který musejí ovládnout a zužitkovat. A tak si hrají na peklo, o kterém jsou přesvědčeni, že je matkou motoru rozvoje společnosti, ve které oni chtějí žít a pro fitovat. Plác plác. Mě vůbec ale nezajímají jejich schizoidní důvody ani jejich názory. páč jakmile otevřou hubu, už se člověk topí v jejich představách. A gdyby jen to. Ještě argumentují a hledají oporu pro jejich skryté a vskutku PRAVé úmysly.

        Jenže gdyby řekli své úmysly přímo, podporovali by je rovnou šmejdi a podržtašky a to by jich na cti mohlo taky ubejt .Musejí na to jinak. Potřebují to zabalit tak aby to sežrali všichni. Nejlépe do velké bonboniérové krabice a zvolit si někoho krásného gdo to s lidma umí. Ták pusinky, otevřete pápulky, budeme papat. Muheeeeeeee

    • Eschatolog napsal:

     weissbach, nejstrucnejsi a nejpravdivejsi hodnoceni kscm, proste 1 kolecko stroje na maso

     • jan nowak napsal:

      Sasine, proč bych ji měl gdy slyšet..?
      ..no ale žes to ty MISTŘE !
      NAPóSLE dy jsem si jí brókal včera ráno. Teda aspoň myslim :

      " Z dolů jde plamen a dým!!! " ?
      přece jen jsem už jak ten pán, déle ze školy
      a paměť už tak nesouloží jako dříw.

      • Sasin napsal:

       Všimáš si Jene jak je tento systém idiotský a schízoidní. Dneska nás zadluží až k smrti a pak by nás poslali na jatka někam na pole a mezi tím jsou schopni se zeptat, "jak se cítíte v mezipaží při holení?" Fantastické...Slováci dostanou pro 20% obyvatel potravinové balíčky.

   • WIKINGER Petr napsal:

    S PANEM ŽABÁKEM PLNĚ SOUHLASÍ I AKTIVISTÉ OSV.

    máme tu připisy bývalých komunistu,že tu stranu ZBYTEČNÝCH prý řidi cizi rozvědky a nedovoli jim ani kniknout, jinak budou rozmazáni na sračku,prý se ani penze nedočkají.Důkazem je,že udělali prý nový web bez podobné diskuzní části jakou mají naše NÁRODNÍ WEBY a přestože jim jejich zatracený web platíme, pošlou nás občany- jejich voliče jedině tak na facebook to je DO LAMPÁRNY.Ti už nedovedou znárodnit ani svůj vlastní web,kde sedí tiše a chciple ani nedutajíc.

    NO NAPÍŠE TADY ALESPON NĚKDO NĚCO NA JEJICH OBHAJOBU NEBO BUDETE S TIM CO JSEM NAPSAL MLČENÍN SOUHLASIT????..

  • rud napsal:

   Komunisté domluvili a uskutečnili převrat 1989, ti aktivní se převlékli do modra a do oranžova. Ti co zůstali rudí, jsou již 27 let v parlamentu, mají své jisté příjmy a vliv a kryjí záda těm převléknutým starým kamarádům, aby sami o ty své příjmy nepřišli. Dnes funguje KSČM jako falešný terč k odvedení pozornosti nesprávným směrem, díky setrvačnosti to tak funguje. Komunistická doktrína byla již nahrazena doktrínou "západní demokracie", ta je díky propracované manipulaci s davem mnohem efektivnější. Kdyby byli komunisté opravdu čestní lidé, sami by svoji stranu zrušili. Ne kvůli minulosti, ale kvůli současnosti, aby přestali sloužit sionu jako krycí zástěrka.

 10. proud napsal:

  "Ještě jednou vás upozorňuji, neřešte kdo tam je a není a na kolikátém je místě!"...........asi mi to dneska nepali,kdyz tam bude tedy napriklad kastrol nizky,kvrdlacka,lzice polevkova,kreslo zahradni.........nemam to resit,ale krouzkovat je? :-). Jakej je rozdil mezi hromadnou kandidatkou a jednotlivejma z hlediska zvoleni? Beztak zakrouzkuju jen koho chci a bude jich malo.Paklize vubec nekdo,protoze jak se o nem nedozvim vic,nezakrouzkuju.Zrejme jde o to prosadit hromadny kandidatky? Duvod?.........

  • proud napsal:

   Co se voleb a vlastencu tejka,je nutny pripravit ZAVAZNEJ dotaznik naopak pro ne! A podle odpovedi pak volit,nebo nevolit.A pripravit ten dotaznik velice peclive i s prikladama jednani v jistejch situacich.

   • Žabák napsal:

    Ty vole proude ty si chytráček. Tak si chytrači v klidu dál a pak zas tady vyplakávej. Fakt vy se v tom brečení normálně vyžíváte.

    • proud napsal:

     Vic toho nemas? Nekdo tomu rika plac,jinej pripominka!

     • Žabák napsal:

      Ne ty tady zas vymejšlíš kupu píčovin. Otázka zněla jasně.

      • proud napsal:

       Me spis prijde,ze picovinu vymejsli kdosi kdyz zkousi projit volbama s jednou kandidatkou na ktery bude x lidi.........a mysli si ze to projde.......neni ono neco jako "volebni zakon"?.....
       A kdyz uz ho budu chtit menit a najdu takovy paky,pak ho zrusim jako takovej uplne a zavedu novej,lepsi,referenda!

      • Sasin napsal:

       A na orloji se to bude světci zase točit. DEMOS-KRATOS
       "vláda otrokům".

   • rud napsal:

    Proude, papír snese všechno, žádnej dotazník nepomůže. Jako kdybys je neznal, jsou to mistři ve slibování. Je nutno ty lidi sledovat a PODLE JEJICH ČINŮ se rozhodovat. To je práce pro nás, ne pro ně.

 11. MUF napsal:

  Jsem pro jednotnou kandidátku národoveckých a vlasteneckých stran, ovšem subjektu, který má pod jednou střechou pány Okamuru, Konvičku, Sládka, Vandase a Bartoše bych věřil, že vydrží pospolu přesně do posledního dne voleb. Pak se rozhádají, ať dopadnou volby pro ně jakkoliv. Všichni jsou silné osobnosti, které nad sebou neunesou vedení toho druhého. Hlavně, mnozí z nich s již dnes mezi sebou do pátého kolene nenávidí.

 12. jan napsal:

  Já jen tak neodborně něco napíši.
  Co navrhovat kandidáty z každého kraje o kterých víme a známe,že můžou obstát.Nemyslím jak to bylo za komunistů,kandidáti národní fronty.Ten výběr by měl probíhat delší dobu a ne jak nám to teď předhodí strany.

 13. Jana Karásková napsal:

  Jde i o to, zda by o takovou kandidátku měli zájem jednotliví kandidáti.

  Lidi by mohli kroužkovat, což by bylo dobré, ale oni by asi těžko snesli být s těmi, které nesnáší napsáni na jednom lístku.

  Byla bych ráda, kdybychom opět dali k širší diskusi Hybridní volební systém.

  Pokud budu mít (snad už se to blíží) samostatné studio v rámci Svobodného vysílač, tak bych se tomu tématu i tam ráda věnovala. A pravidelným rozhovorům s Honzou K.

  • proud napsal:

   "ale oni by asi těžko snesli být s těmi, které nesnáší napsáni na jednom lístku."............takovi by o sobe rozhodli sami a hned,protoze nejde o ne,ale o narod,o ne az skrze nej!Kdo si to neuvedomi,nema vlastne v zadny verejny funkci co pohledavat!

 14. Jana Karásková napsal:

  Neodpověděli mi...
  Jana Karásková
  Komu: mateslovo@ceskatelevize.cz
  datum: 18. března 2014 0:21
  předmět: Téma o kterém bych chtěla mluvit ve vašem pořadu HYBRIDNÍ VOLEBNÍ SYSTÉM

  Dobrý den,

  líbí se mi váš pořad. Také bych měla zajímavé téma k diskusi, na facebookových diskusích mělo pozitivní ohlas, a bylo by to myslím i vhodné rozvinutí debaty, která proběhla nedávno na téma Referendum a Přímá demokracie.

  HYBRIDNÍ VOLEBNÍ SYSTÉM.

  Byl to původně nápad aktivisty Pavla Nazarského - systém smíšené zastupitelské a přímé demokracie, přesně podle listiny práv a svobod. Ten jsme spolu s ním a dalšími ještě rozvinuli. Byla bych ráda, kdyby se o něm dozvědělo více lidí, a mohlo se o něm diskutovat i ve vašem pořadu.

  Lidé by se takto mohli zapojovat do systému přímé demokracie postupně. Kdo by nechtěl jít volit, ten by nešel, nebyl by zapsán ve volební listině, měl by voličský průkaz, a mohl by hlasovat o zákonech, o kterých by chtěl, samostatně /např. přes poštu, obecní úřad apod. po ověření totožnosti/.

  Zástupci, kteří by byli voleni, by měli váhu svého hlasu přesně odpovídající počtu lidí, kteří by je volili. Ti nejúspěšnější by měli placené místo v parlamentu, a mohli by se účastnit veřejných rozprav.

  Ti, kteří by se tam nedostali, tak by měli možnost také hlasovat o zákonech, o kterých by chtěli, a to vahou takového počtu hlasů, které ve volbách získali. Dobré by na tom bylo to, že by to bylo mnohem spravedlivější, žádný hlas by takto "nepropadl".

  Aktivní občané by mohli tedy volit přímo, a i "limit vstupu do Parlamentu" by neznamenal eliminaci možnosti hlasovat z vnějšku. Časem by se vidělo, zda by se lidé více přikláněli k jednomu či druhému modelu.

  Přitom by bylo vhodné to, co je navrhováno i k referendům - prostor ve veřejnoprávních médiích pro představení nových návrhů zákona a diskuse odborníků pro a proti. Jistě by se tak zvýšila právní gramotnost mnoha občanů, a myslím i obecně zájem o věci veřejné.

  S pozdravem

  ing. Jana Karásková

 15. proud napsal:

  "Ti, kteří by se tam nedostali, tak by měli možnost také hlasovat o zákonech, o kterých by chtěli, a to vahou takového počtu hlasů, které ve volbách získali."..........a na tohle prisel kdo?!

  • Jana Karásková napsal:

   No přece my... já a další aktivisté, bylo to v hospodě poblíž Václaváku, kde se v tu dobu konaly "popravy kmotrů" - divadýlko, kam myslím dorazil i Okamura.

   Totiž toto by narušilo současnou praxi "kupování hlasů", protože nikdy by nebylo jasné, kolik lidí bude hlasovat zvenku - jednak samostatní voliči se svým 1 hlasem, tak i volené malé strany /jejich zástupci/ počtem hlasů, které získali, ale které nestačily na vstup do Parlamentu.

   • proud napsal:

    Ale kdyz se nad tim prece zamyslis,zjistis,ze to neni ferovy! Je to podobny jako se protlacuje treba V EU hlasovani zpusobem podle poctu obcanu statu,tak ma jeden kandisat vic hlasu nez druhej,pekny svinstvo! Kupovani hlasu zabranis pretvarenim stada ovcanu v obcany,ver mi ze je to jedina mozna cesta ke vsemu,celosvetove,nejen u nas.

 16. Žabák napsal:

  Dal sem možnost A i když sou tam lidi co mi nesedí a nemyslim tim Sládka.
  Společná kandidátka má logiku, ale ty lidi do toho nepudou, hlavně Okamura chce bejt u koryta sám a dokud to posype, tak tuhle vlasteneckou linku bude dojit. Ne, že bych mu nevěřil, že imigranty nechce, ale on je hlavně podnikatel, byznysmen a politika je fajn kšeft. Samozřejmě, že na druhý straně je alespoň vidět a je chytrej, takže ty prachy si částečně zaslouží. Ty zástupci "vyvoleného" národa se mě tam taky nelíbí, nikdy nevíte za koho budou vlastně nakonec kopat. ALE POKUD MÍSTNÍ NOTORICKÉ PLAČKY NAMÍSTO CHYTRÁČKOVÁNÍ A VÝMLUV ZVEDNOU JEJICH ZADKY OD PC A PUDOU VOLIT NEPARLAMENTNÍ STRANY !!! Tak to má smysl i s těmito výhradami. Zbytek je pak na těch straničkách. Spíše se ale obávám, že místní sluníčka budou někde meditovat nebo se hrabat na zahrádce brambory a obyčejní idioti to zas hoděj Babišovi. Ale to není důvod na to srát.

  • proud napsal:

   Uprimne zabaku? Povim ti svuj soukromej nazor k ty sestave "ostatnich" radoby vlasteneckejch a narodoveckejch stran. POVL!!! Kterej bych ve vlade rozhodne nechtel videt! To uz je mi milejsi to co tam je a vim co od toho cekat! Az se objevi jedina strana co bude jenom a nejdriv pro narod a az pak pro sebe,sice se usklibnu,protoze to bude porad strana,ale pujdu ji volit,jenze takova kurwa NENI!!!!!!

 17. Sasin napsal:

  Někgde ty vlastence odchytnout musí. Vrazí jim do huby zodpovědnost a esli nebudou poslouchat pudou do želez. Nával u pokladny je jistej. DEMOS-KRATOS
  „vláda otroků“.

  • proud napsal:

   Nemyslim Sasine,v pripade kdy se vlada okamzite chytne verejnopravnich medii a zacne vdelavat patricne lidi,kdyz to neudela,pak jen prijdeme o vlastence,protoze boj s nevsimavym stadem nejde vyhrat.

   • Sasin napsal:

    Národ není, pár z nich zbylo v posledních ulicích, kam by šmejdi nešli a na vískách gde ještě nesekají šmejdi reklamní trávu Jediné co pomůže je to, co jsem psal. Jinak platí stále. DEMOS-KRATOS
    "vláda otrokům".

    Nemůžeš s tím nic nadělat, igdyž si budeš myslet úplně něco jiného. Žabák bude volit, ty nebudeš volit. Je to úplně jedno.

 18. Sasin napsal:

  Můžou volit všichni nebo nemusí volit nigdo, je to jedno. nevíte prostě co dál. Muheeeeeee

 19. houbeer napsal:

  Jo vážení?tot zapeklita věc-jak se osvobodit od smrjdskeho systemu a LIDÍ co co se tam u koryt pasou, osobne bych take nevolil nekoho,kdo je mi proti srsti za jeho činy,nazory...ja tohle neresim,ve spanu volit nemuzu a čr se na nas vyprdlo,zadny volebni listek mi neposlou(ani k mame v čr)

 20. Rudolf napsal:

  Klidně podpořím, pokud bude představen také rozumný společný program, podepsaný všemi kandidáty, včetně datumů splnění jednotlivých bodů. Je dobré předem zjistit, jestli ti společní kandidáti budou schopni spolu vůbec mluvit.

  • Paul Durham napsal:

   1***

   • Paul Durham napsal:

    ��n�c/�_�x��('�Գ)� ��̔f�R���=�n��z�|x�|��F�:��Ѱ����V7�HEE݇W4��/���D\h�߄���,4,q"쥔����'}��`m�n��D��)������8�?�yG�{Yl�ͧ�D'��8�B��2�L.��g%�� x~���n���Z� �pom�RHR ��/ݦt��������=Լ����� �F]x���>�>oU�%��@�4U�̳A>�qE8�?}pĶ�/�����Y> , ����y���H~�f��@��gS�)�t���a)�ގ��,��'��u����,���@���Ԉ�� �_���<�d��E����O�2<�p���g,Z���۔��O�?�3�����)ũ�Ū��JK⼺�\[�"�+�Y�J!*��&�������S�ɹ�� �¦�X���y�xa�ht�,.h���Y���� WЂ=a/^�a����E�Z�1~U����.m�Ð:���NZ=?Y��pi�K�1#A�� W{A���+���5��?

 21. nazdar napsal:

  Ten nápad vyjadřuje zoufalou snahu, nějak se dostat ze současného marasmu. Lidé už jsou zoufalí, neboť každý politik, kterého jsme doposud zvolili, zklamal. Nejednal v zájmu nás občanů tohoto státu, ale vždy neomylně, ke škodě občanů a ku prospěchu velkých peněz.
  Ti lidé, které autor uvádí, mají společnou jednu věc. Mají odvahu stoupnout si k mikrofonu a veřejně ty politiky zkritizovat. Není to málo, ale aby z nich vznikla parta, ochotná spolu pracovat, tak k tomu je zapotřebí zájem z jejich strany. A o tomto zájmu bych silně pochyboval. Asi by se velice těžko shodovali na cílech a jejich prioritách, ale nejspíš už vůbec by se neshodnuli, jakou cestou, těch cílů dosáhnout.
  Proto se domnívám, že bychom se měli sjednotit za tím z nich, který má největší šanci uspět ve volbách. Tím nemyslím přelézt 5% ale dostat se mezi 10-20%, aby byl přizván do vlády, nebo dokonce, aby ho mohl prezident pověřit sestavením vlády. Tímto člověkem by mohl být p. Okamura. Má jistě své chyby a nedostatky, ale také přednosti, pro které bychom ho měli volit. On jediný, ještě jako bloger a ne politik, propagovat zákon o referendu a odvolatelnosti politiků. Později, jako poslanec, když vyslovil slovo „referendum“ ve sněmovně, tak se mu smáli, jako kdyby přišel z mateřské školky. Dnes už se nesmějí, ale stále se jeho zavedení brání. Pro mě, je věrohodný a z těch protestujících, má ve volbách největší šanci.

  • proud napsal:

   "Ten nápad vyjadřuje zoufalou snahu, nějak se dostat ze současného marasmu. Lidé už jsou zoufalí, neboť každý politik, kterého jsme doposud zvolili, zklamal. Nejednal v zájmu nás občanů tohoto státu, ale vždy neomylně, ke škodě občanů a ku prospěchu velkých peněz."..........ano,to je pravda a pro me omluva onoho napadu,jinak bych ho napadl daleko ostreji.Je pravda ze i my tady a vsude na alternativach jsme dost rozhadani a nedokazeme se sjednotit a sami postavit nejakou budoucnost a navod k ni i s postupem,pak vytahnout lidry z naseho stredu,jak bych to zakonite ocekaval a je to obrovska skoda protoze ten potencial k tomu nejde nevidet!!!Misto toho lezou porad ven a schovavaji se za alternativy ruzny posuci a vychcankove.

 22. Kurt napsal:

  Kašpar Sládek ne, židobijce Bartoš ne, Vandas ne. Pokud tam budou tito lidé, tak jsou pro mně nevolitelní.

 23. sellek napsal:

  To je přesně ono!Něco podobného se mi taky honí hlavouTímto systémem by se národovecké strany dostaly na stopro do parlamentu.Pokud půjde každý sám,téměř všechno skončí pod 5% ..Jenom bych trošku jinak pospároval kandidáty ze stejné strany,aby např.kandidát ze stejné strany nezačínal druhé kolo(1a9).Máme dejme tomu 10 stran na jedné kandidátce-páry by tvořily 1a20,2a19 .........10a11.Tím by se mohlo předejít řevnivosti při "nasazování" jednotlivých kandidátů,při předpokladu,že lidi třeba nejsou zvyklí moc kroužkovat.Samozřejmě ne každá strana a hnutí je stejně velká,takže,někdo by měl např.jen jednoho kandidáta,někdo dejme tomu 3.Ale otázka spíše zní:Kdo je dostane na jednu kandidátku??

  • nazdar napsal:

   Já bych otázku ještě rozšířil. Kdo je po volbách donutí, spolu pracovat a vytvořit si nějakou hierarchii?

  • Sasin napsal:

   Co tam budou dělat až se tam dostanou ti "národovci". Muheeeeee, sami nevědí o sobě co by chtěli nebo nechtěli. Šmejdi to vědí. Dou si nakrást, zaplatit hypotéky, dát svým malým šmejdům věna, auta a postavení, ale co budou dělat tihle. Sdělte jim alespoň touto cestou, jednoduchou formou, třeba v deseti bodech, co by měli v parlamentní kantýně "dělat".

 24. Jura napsal:

  Chceš-li porazit systém, dostaň se do jeho čela. .... Něco jako Putin anebo ten chlap si hrál na ženskou v Sexmisi.

  Vnitřní prediktor SSSR v některé ze svých prací nabídl tento postup: Lidi se musí nejprve vzdělat, aby viděli patra politiky, které nevidí demokratická politika (tj. konceptuální moc).
  Protože každý ve smyslu svého chápání pracuje na sebe a ve smyslu svého nechápání na někoho jiného. ... Pokud budeme vědět více než běžní naši demokrati školení v USA ... a to se znalostí prací VP SSSR budeme. Po čase tak budeme schopni se dostat do vedení jednotlivých stávajících stran či vytvořit nové, které uspějí.

  Tj. udělat obdobný, ale reverzní proces k tomu co zrealizoval GP s židy. Tj. získat vyšší znalosti a s těmi se infiltrovat do řízení na všech úrovních státu.

  Je mi jedno jestli to bude ODS či Komunisti nebo dokonce vlastenci.

 25. Sasin napsal:

  Konceptuální myšlení reverzního směřování je dané už dávno. Vrátit neprodejné podíly na půdě a rozpočtu, čili pozemková reforma ( první vlna končila něgdy v rocce 1938)

  Experti s ukradenou půdou:

  Největší držitelé pozemků v Čechách
  Schwarzenbergové (5) 247 736 ha
  Černínové z Chudenic (6) 61 430 ha
  Colloredo-Mannsfeld (1) 57 866 ha
  Rod Habsbursko-Lotrinský (4) 57 832 ha
  Kinští z Vchynic (6) 51 391 ha
  Lobkowiczové (5) 48 565 ha
  Waldsteinové (3) 45 434 ha
  Thun-Hohensteinové (4) + Thun-Waldsteinové (1) 41 529 ha
  Fürstenbergové (2) 40 981 ha
  Thurn-Taxisové (2) + Thurn Valsassina 37 316 ha
  Největší držitelé pozemků na Moravě
  Liechtensteinové (2) 135 706 ha
  Dreher (1) 24 419 ha
  Rod Habsbursko-Lotrinský (3) 19 180 ha
  Salm-Reiferscheidt-Raitz(1) 13 092 ha
  Haugwitz 12 970 ha
  Deforestové (2) 12 705 ha
  Bratři Thonetové 12 574 ha
  Podstatští (3) 12 452 ha
  Collato a San Salvatore (1) 10 900 ha
  Seilern-Aspang 10 855 ha
  Největší držitelé ve Slezsku
  Arcivévoda Bedřich 64 332 ha
  Larisch-Mönich 11 684 ha
  Liechtenstein 9 648 ha
  Wilczek 6 151 ha
  Lichnowski 4 342 ha
  Stolberg-Stolberg 2 728 ha
  Blücher 4 229 ha
  Sulkovski 3 358 ha
  Razumovski 2 505 ha
  Arco 2 463 ha

  Dále navalit neprodejné podíly na půdě a rozpočtu. Každý hospodaří s neprodejným podílem dle svého intelektu bude rozhodovat o všem co se bude dít s přebytky v rozpočtu pouze svým dílem ( nebude strkat nos do podílu druhých) a bude to učit své potomky, nebo budou chodit na podílnické doučování. Tady na webu by chodili všichni. Muheeeee

  Písemně zpracují své požadavky stručně, jasně a čitellně tak aby se sčítaly v elektronickém parlamentě, kde se průběžně každý měsíc dozvědí předběžné výsledky. Z nich se doví co je pro lidi podstatné v prvním až posledním bodě. Na konci roku uzávěrka, hotové. Kua já vám dám volit šulíny a pak se na ně odvolávat, že jsou to zmetci. Hovnajs. Všichni na doučování. Heh. Tož tak vy dementní demograti. Muheeeeeeee

  • Jura napsal:

   Asi nevíš, co je konceptuální moc .... a že problémy v jejím skrytí před běžným lidem nesahají necelé století dozadu, ale několik tisíciletí.

   Smysl kratičké poznámky o tom, že je třeba od určitého data něco opravovat by tě ani nenapadlo hledat v tom, že by to něco mohly být šlechtické majetky z kraje minulého století.

   • Sasin napsal:

    Juro, konceptuální myšlení je podle mě o tom, že lidi vědí kam jedou. K tomu si vytvoří prostředek, kerý tím směrem pojede a přepravují se k místu cíle vědomě a bezPEČNĚ. K takovému myšlení je potřeba VLAST nit intelekt a prostředky, které to umožňují, např půdu, podíl na rozpočtu a ták..

    Konceptuální moc, o které píšeš ty, je podle mě o tom, že lidi nevědí kam jedou. Vytvořený prostředek je veze na jatka, o kterých si myslí, že je to třídička kvality, kde se přebere zrno od plev a zrna pudou zase domů. Opravdu hodně se jich tam třese u štítku "ZRNO". Chtěli by se mít tak dobře jako ti, co se v té dopravě, z jimi nepochopitelných důvodů, tlačit nemusí. Muheeeeeee

    Igdybych se mýlil, co to změní, že

 26. Michal napsal:

  Tuto kadidátku podpoříme já i celá moje rodina, každý ze jmenovaných kandidátů morálně převyšuje svoloč typu Sobotka, Zaorálek, Dienstbier, Stropnický a Karl Herman, a to už nemluvím o Kalouskovi, Vondrovi, Gazdíkovi atd. Chlapi, jdeme do toho.

 27. rud napsal:

  Nemůžeme přistoupit na to, že otrok či plebejec je neschopný hlupák. Naopak tito jsou solí této země, oni vytváří reálné hodnoty a mají do správy země co mluvit. Dnes už také mohou - díky internetu. Žádám je, aby se naučili s internetem pracovat, pokud to ještě neumí. Není jiné cesty, jak se v počtu 10 miliónů lidí domluvit.

  Můžeme pak vytvořit internetové stínové volby, s hlasováním pro jednotlivé kandidáty i nekandidáty, prostě osobnosti, a na oficiální volby se tak pečlivě připravit.

  • proud napsal:

   "Nemůžeme přistoupit na to, že otrok či plebejec je neschopný hlupák."............myslel jsem ze tu jsem mezi lidma ktery se vsichni cejtej bejt stejne dobry i spatny a ostatni tak taky videj,az na ty kdo se umyslne spatne prezentujou a tedy si sami zvolili..........

  • Jura napsal:

   Nesouhlasím,

   Aténská demokracie chvíli fungovala právě proto, že otroci nemohli hlasovat. Kdyby mohli, tak pár vlastníků otroků by si prosadilo všechno.

   Lidi by si měli vládnou sami ... ale podmínkou je, že nebudou otroky.

   • proud napsal:

    "Lidi by si měli vládnou sami … ale podmínkou je, že nebudou otroky."........v tom jsme na stejny vlne,jen dodam,ze aby si mohli vladnout,nesmeji bejt ani stadni ovcani!

   • Paul Durham napsal:

    "Aténská demokracie chvíli fungovala právě proto, že otroci nemohli hlasovat. Kdyby mohli, tak pár vlastníků otroků by si prosadilo všechno."

    Dokonale jste popsal jsoucí stav současné "demon_kracie".

    • Sasin napsal:

     Dneska jsem viděl dokument na čt2, gde říkali, že černí faraoni prý už byli dávno muslimové. Oni taky toho namluvili o demogracii plná VěD Ra NE smyslů.

     Jediné co by se dalo příjmout jako PRAV da je, že gdyž občani demogratičtí volili své potřeby, tak otroci, služebnictvo, výrobníci čehokoliv, oráči, sklízeči na polích a děvky měli plně své pracovní orgány za NE prázdněné.

     O tom co znamená všechno v takové situaci, se nedobéreme názorovými půtky, páč jak už víme, názor znamená jedno duše zorné pole za MĚST naného OTrokA..

     • .lak napsal:

      Z PL
      Re: Re: Re: LIDI, POJĎME DO ULIC - SVRHNOUT VLÁDU !!!!! nebo chcete toto děsivé video jak uřezávají hlavu ?!?!, matka2dětí, 24. 7. 2016 21:36:25
      Nakonec Zemana bych aj nechala, ale k***a tu vládu, bych vykopla jednou velkou botou.
      Reagovat

      Nasaďte si šábesdekly, eš, 24. 7. 2016 21:18:51
      Ale až potom co to na ukr vyčistí banderovci, v euálu muslimy. Jakže to bylo? 3. miliony na ukr, 1,5 polsko , 800 tisíc do čech atd. atd. Nic, nevím kolik každý z nich má právo mít dvounohého dobytka gojím. . https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

 28. hel napsal:

  mám obě oči zavřené, zuby zatnuté a volím pro( varianta ad1....nevidím jinou cestu!! snaha pošpinit všechny uvedené je vysoká a neutuchající...teď už vrazil "kudlu do zad" tomiovi i jeho bratr a udělal z něj v médiích populistu...další špína byla veřejně vržena na obrtelovu domobranu, že je to dokonce projekt tajných služeb, aby dostali seznam nepohodlných osob ( voj.analytik martin koller v PL)..lidi jsou kurvy i v době ohrožení země

 29. Alfred napsal:

  Pan Jinsky dlouho nepsal, dostal ban?

 30. Norei napsal:

  Myšlenka je dobrá, každý ze jmenovaných svým způsobem pro obrodu země něco pozitívního dělá, avšak pohromadě by to nikdy nefungovalo. Většina z nich je více či méně sebestředná a nedovedu si představit, že by mohli táhnout za jeden provaz.

  • panapanistatovi napsal:

   Přistupujete na zbytečné (iluzorní "světy" rozvíjející, životy však ničící) PŘEROZDĚLOVACÍ HRY... Co je to s vámi? Což si neuvědomujete, co je skutečné?

 31. Josef Rogl napsal:

  jednotná kandidátka je jediné řešení jak dostat krysy u moci od vesla, hučet v hospodě, samo nic nevyřeší, ale jinou možnost než ukázat naši volbu nemáme, pokud chceme žít v zemi kde platí dem. pravidla a změnit stav věcí nynějších. ano je třeba netříštit síly názorovými půtkami, pokud změny opravdu chceme.....

  • Sasin napsal:

   " chceme žít v zemi kde platí dem. pravidla"

   Opakuj za trest 100x a 100x napiš na papír, krasopisně, "demográca je vláda otrokářů. Gdyž demograti volí, otroci jsou v pracovním nasazení za blaho demogratické říše." Heh

 32. jan napsal:

  Po posledních zprávách z centrály EU o vytvoření z Evropy SUPER STÁT,budu voli takové politiky,kteří to odmítnou a prosadí vystoupení z EU.

  • ktoSupanApaniStatovi napsal:

   Nebýt ale superstátu, kdo by stavěl silnice? (!:D..prej)
   A kdo by umejval nádobí?!? Kdo vynášel odpadky? Kdo by dělal všecky ty věci praktické (="správa věcí veřejných")? Kdo by držel nebeskou klenbu?

 33. Robo napsal:

  LIKA A HNEDÝ MEDVEĎ

  Načo si tu prišla? To je môj les! Ty tu predsa nepatríš.

  Prišla som zistiť, ako je to tu všetko zariadené.

  Tu niet pre teba miesto, ty tu nedokážeš žiť. Si maličká a tvoje miesto je v meste, kde žije mnoho ľudí. Tam je pre teba normálne a bezpečnejšie.

  Tam začalo byť akosi divne a zamotane. Ľudia čoraz menej a menej vedia ako by vlastne mali žiť. Jedni tvrdia jedno, druhí druhé, ale nikto nehovorí pravdu.

  Vari môže byť človeku hrozne medzi ľuďmi? Veď tam nikoho okrem vás niet! Ani zvierat, teda vôbec žiadnych zvierat. Okrem malých zvieratiek, ktoré vám slúžia na zábavu.

  Ľudia v mestách sa sami menia na zvery a zabíjajú sa navzájom. A iní zase nútia druhých robiť na nich a vháňajú ich do úplnej závislosti od tejto roboty.

  Stať sa závislým je veľmi jednoduché. Stačí iba umožniť druhému urobiť niečo za teba. Ak pre teba zabezpečuje stravu znamená to, že od neho závisíš. Ak ťa ochraňuje znamená to, že od neho závisíš. Nauč sa sama si zabezpečovať svoju stravu a brániť sa a zbavíš sa tejto závislostí.

  Hovoríš prosto a zaujímavo. A môžeš mi porozprávať, ako sa človek môže stať samým sebou a od nikoho nezávisieť?

  Ľudia nemôžu od nikoho nezávisieť. Oni vždy žijú spolu čo znamená, že si delia svoje povinnosti, ktoré sú pre život nevyhnutné.

  A ako sa dajú rozdeliť správne?

  A to ťa prečo zaujíma?

  Poviem o tom všetkým ľuďom.

  Načo to bude ľuďom?

  Možno že pochopia a stanú sa lepšími.

  A ty si sa už niekedy zamyslela nad tým, že lepšie to nie je pre ľudí celkovo, ale iba pre teba samotnú? Kým si ty v tomto živote? Odkiaľ si prišla a kde ideš?

  Nemala som na to čas.

  A na čo si svoj čas tratila?

  Na učenie sa, na kamarátov, na novinky, na oddych.

  A čomu si sa naučila?

  Tomu, čo ma učili.

  Určite to je užitočné. A čo robíte s kamarátmi?

  Chodíme na diskotéky, do kaviarne, do kina, do fitneska…

  Nepýtal som sa kde oddychujete, pýtal som sa čím sa zapodievate?

  Celkovo tak, ničím…

  A od čoho teda oddychuješ?

  Od učenia sa, ľudí, činností.

  A akými činnosťami sa zaoberáš?

  Učím sa, niekedy pomáham mame…

  A to je všetko? Vari to je činnosť?

  Učenie mi zaberá veľa času a síl. Ja sa v podstate väčšinou učím.

  Učenie sa je iba príprava na zamestnanie a nie samotné zamestnanie. Hrajúci sa kocúrik neloví myš, ale jej podobu. Činnosť má byť pre teba zaujímavá a zaujímavým má byť poznávanie – o akú ustatosť tu môže ísť?

  Porozprávaj mi o tom všetkom.

  Ale ja môžem porozprávať iba o starých časoch. Ako to robievali kedysi.

  A to je dobre! Vtedy sa veľa slávnych činoch odohrávalo! Aj ľudia boli správni, aj muži skutoční, ženy tiež! A teraz, akí to vlastne tí ľudia sú? Pre mňa je tvoje vysvetlenie zaujímavé, aby som všetko pochopila.

  Iní ľudia vtedy boli, ale vysvetľovať to tebe všetko je ešte predčasné. Radšej ti budem rozprávať rozprávky. Z nich sa dozvieš všetko, čo treba.

  A čo, vari som maličká, aby som rozprávky počúvala?

  Ja nehovorím len tak rozprávky. Oni sú pre všetkých. Kto na čo dorástol, tomu aj porozumie. Ale najskôr zbehni k riečke a zmy zo seba tie mŕtve zápachy. Nimi nasiakli tráva aj lístie po ceste, ktorou si šla. Fuj!

  Akýže mŕtvy zápach?

  Ten, ktorý vychádza z tvojho odevu.

  Ale veď to sú parfumy. To sú dobré vône, tie najmodernejšie! A prečo by mali byť mŕtve?

  Preto, lebo je v nich taký duch. Tu ovoňaj kvietok. Z neho vychádza duch života. Aj od listov, aj od trávy. A toto je mŕtve.

  No dobre teda, akurát že v riečke je studená voda, zamrznem.

  K môjmu kožuchu sa primkneš a zohreješ sa…

  A už som sa zohriala!

  Nuž teda počúvaj...

 34. tamara napsal:

  už byla
  KONFERENCE?

  Ti jednotlivci jsou spíše stínová vláda,než celoplošné
  podchycení ČR.

  Sasin + Jura + Holy + Honza (znalost NWO) = dobrý

  Jana K.
  ještě že jste "pouze" v politice.Idealistickým,výchovně mateřským působením jsem skončila jako oběť téměř celého trestního rejstříku.A to jsem nebyla na Ukrajině ani v USA :)

  k zákonitosti vývoje:přechodu od montérek k maskáčům:
  GP má dvě křídla spojená v jednom vrcholu.nerovnováhu
  činí třetí strana trojúhelníku,tvořená "námi"
  ve smyslu nevědomosti,takže si za naše brblání může GP sám :)
  v Turecku je to typická situace: CIA x Rusku
  a ti slušňáci,kteří právem nechtějí rodinu Adolfa Recepta
  a jeho semene "ani vidět" jsou přesně tou třetí stranou trojúhelníku.
  Pokud milá Konference neprobere od a do z celou strukturu
  faktické společnosti,jsou jednotlivci odsouzeni již předem.
  A to je jen začátek.Bez turistů to nepůjde.Zas tak chytří a výkonní nejsme.

  • proud napsal:

   "Pokud milá Konference neprobere od a do z celou strukturu
   faktické společnosti,jsou jednotlivci odsouzeni již předem."..........to je jedna vec,ta druha je ze stadu muzes predhodit co chces,beztak ti ho "nekdo" odvede!!! A o tom to je! Nejdriv potrebujes onu vetsinu o kterou se lze oprit,ktera ty svoje neda a uhaji,jinak to bude "kazdej sam za sebe" a vysledek je predem jasnej!

   • proud napsal:

    Projde jen ten kdo se nahore zalibi(bude spolupracovat),ostatni bud neprojdou,nebo budou jinak znemozneni.Takze at tak ci onak,prvni na rade musej bejt lidi!!! Bez nich je to ztraceny,s ovcema se neda nic delat,jen je hnat(kupovat si je,strasit).

    • proud napsal:

     Ovsem obcani jsou jiny kafe,ti uz si svoje lidi ochranit a udrzet dokazou.Ale o zadnejch nevim,jen o jednotlivcich,coz je zalostne malo.

  • Paul Durham napsal:

   "Pokud milá Konference neprobere od a do z celou strukturu
   faktické společnosti,jsou jednotlivci odsouzeni již předem."

   satanisty a pedofily si dejte na čelo, abyste to měli od a) do z)
   a na závěr defilé jde filé , jen tak dál všichni sborem za tím prvním volem , hlavně úplně všichni a nezapomeňte na lidožrouty

   • KdoJsouPanApaniStatovi napsal:

    Však jakmile je podle státního Systému nadbytečných složitých přerozdělovacích a zásluhových (o nadvládu, manipulaci) her... "potřeba"... vy-volovat jakési "osobnosti" a ty že je "potřeba" instalovat do postavení NAD...(-vlády)...druhé, tak vidíte sami, že to NAMÍSTO VĚCÍ PRAKTICKÝCH jitří a zamíchává emoce (antipatie, sympatie, důvěru, nedůvěru, ambice, konkurence, atd. atd. prostě to dělá onu záležitost PŘEDSTÍRANĚ OSOBNÍ).

  • Jana Karásková napsal:

   Jaká Konference?

 35. Robo napsal:

  Takže na rovinu.
  Celá politika je od počiatku židácky výmysel. Rovnako, ako tie tri náboženstvá + ateizmus.
  Tadiaľ cesta nevedie. Sasin sa Vám to snaží naznačiť (čo som si tak prečítal len pár komentárov).

  • Žabák napsal:

   No úplně nejvíc podle hesla prázdnej sud nejvíc duní tady spamujou plačky co nemaj co říct a jen fňukaj jak by to být mělo.
   Jenže co si tyhle plačky neuvědomují je to, že nástroje jak to něco udělat tady prostě nejsou. Máme tu pouze ty volby a proto taky je tady ten dotazník. Všechno ostatní co by se kdyby se je pouze plácání, protože neexistuje legální způsob krom voleb jak něco jako je např: přímé referendum, přímá volba zastupitelů atd. udělat.
   Je to úplně takto snadné a přesto někdo považuje za velké zadostiučinění, že se toho nezúčastní a přenechá tak místo babišovcům apod. Potom tady ze sebe dělá morální hrdinu, ale je mu to prd platné, protože babišovské zákony se na něj vztahují úplně stejně jako na ty, co si tam toho babiše zvolili. Takže prdlačky slavný soude, kecy v kleci a plácání úplně zbytečných hovadin a spousta brekotu, který je naprosto každému u zadku. No a to je celé ;)

 36. Václav Barták napsal:

  Vážení, Vaše iniciativa je rozhodně žádoucí a prospěšná. Vlastenecká fronta by byla produktivní pouze tehdy, pokud by v ní nebyly zastoupeny strany, které se podíleli na rozkradení republiky po roce 1989. Tedy ODS, TOP 09, lidovci a ČSSD. Naopak v koalici musí být komunistická strana, bez ní by to nebyla velká vlastenecká koalice. Spor o Sládka je zcela nepodstatný. Každý vlastenec i "ujetý" je vítán. Dalším velkým problémem je sebestřednost našich vůdců, která dopředu maří jednotnou frontu. Jde o to najít vůdce, který by stmelil nejrůznější vlastenecké názorové proudy. Rozhodně za úvahu stojí Okamura, Skála, Mach a další. Bohužel, úspěšnost myšlenk bývá často závislá na hloubce rozvratu společnosti. Proto jsou poválečné změny tak trvalé a rozsáhlé. Snad nebude nutné pro úspěšnost "naší" myšlenky rozsáhlý krvavý konflikt. I když je nyní šance na úspěch téměř nulová, i zázraky se dějí a já budu spolu s Vám doufat v zázrak!

  • Kalog napsal:

   "i zázraky se dějí"
   Ano, ale JEN V ŽIVOTĚ (a v OSOBNÍCH SVĚTECH na život jedince závislých) nikoli však v umělém světě (kolektivně sdílených) fikcí - kde ani zázrakem nebude jiným než "nadvládou změněným způsobem" z 1+1 třeba 3. V omezených Systémech (tím méně státním Systému) se zázraky nedějí, v nich to tak nefunguje, víme?

   • houbeer napsal:

    Heledte mate zcasti pravdu,ale i ne.protoze nase osobní zivoty-kde se deji zazraky-se prolinaji,ovlivňují s kolektivnim systemem-fikci?! Ono putin nejni diktator-proste ho lide zvolili!uz nevim kolikaze %ale se zvedli ze zadku a rekli dost bide a rozkradani ruska.takze ano,chce to osobnost co,, stmeli narod,vlastenecke citeni u lidi,strany...

    Otazka na admina- proc tahle anketa nejni na ostatnich webech???clanky prebirat umí,ale odkazu na nwoo jsem nenašel!!! Takze zapojte vsechny,je na to mozna ten 1rok casu to dat videt masám lidí.at si nehoni...a zacnou se aktivne podilet,at uz si sedi treba v kanade ci co?

 37. Justass napsal:

  Na nové slepence nevěřím ani náhodou - kolikrát už to tady bylo - že.Volil bych jedinou stranu. A to sice tu, která je v parlamentu už léta zavedená. Má v programu vystoupení z NATO, nebyla by jistě ani proti vystoupení z EU a poté by určitě nebyla ani proti vstupu do Euroasijského hospodářského společenstva - tam je budoucnost - tady zdechá pes. Kvízová otázka - která pak že to strana je?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!