TV MAGAZÍN 20.7.2016

cntv-mag3Dnešní téma: Chemtrail a Morgelonova choroba - Fotografie z Mělníka a další oblastí ČR - Chemtrails jako útok nebezpečnými materiály, vytváří nyní mnohačetné nemoci, dramatický vzestup respiračních a srdečních nemocí (což je nejčastější smrt ve Spojených státech) a rakoviny - Depopulace: Chemtrails – mobilní telefony, vysílače, Wi-Fi, HAARP a ochuzený uran - V roce 2012 bylo v USA zaznamenáno na 5 milionů případů, kdy se na kliniky obrátili lidé s tímto problémem - Všechny důkazy ukazují, že populace byla opakovaně vystavena požívání těchto materiálů – vzdušných vláken. Tato vzdušná vlákna při své nejmenší úrovni dělení (rozpadu), měřeno na tloušťku, jsou na sub-mikronové úrovni (menší než vlákno azbestu) - Celkový účel těchto skrytých operací rozprašování aerosolu do atmosféry a její přeměny na plazmu je dosáhnout „absolutní kontroly“ nad lidskou populací - Sedm druhů aplikací zbraní rozprašujících aerosol.
9 Komentářů k TV MAGAZÍN 20.7.2016

 1. Svobodný napsal:

  Výborně pane Ortek. V tomto jsme za jedno:) Mimochodem není to jen v jídle a vzduchu ale i v kosmetice nejspíš.

 2. proud napsal:

  Porad si nejsem jistej tim cilem,vybitim populace,i kdyz ho samozrejme nevylucuju.Spis si myslim ze jde o ovladani pocasi a vytvareni lepsiho prostredi pro komunikaci se satelitama a druzicema a podobne,samozrejme ze za vojenskym ucelem,predevsim.Dopad na prirodu a zdravi lidi je podle myho nazoru vedlejsim ucinkem,i kdyz zrejme vitanym.........

 3. Pepi napsal:

  Chas.zprominutim proude nedavno v norskem rozhlasu(a televizi NRK)probehl porad o modifikaci klimatu.Praskovaci letadla (proroctvi znameho ceskeho zpevaka o Jozinu z bazin :-) )jsou podle NRK pouze jednim z mnoha zpusobu modifikace klima.Chemtrails se delaji skoro vsude na svete (Norsko vsak jmenovano nebylo,ale nikoliv se zlym umyslem,jak "drive hlasali konspiracni teoretikove",konec citatu NRK,ale kvuli zmirneni oteplovani.Takze uz to i otevrene priznali i kdyz ne do vsech podrobnosti

  • Definitiva napsal:

   Chentrails hmloviny spôsobujú skleníkový efekt a zohrievajú atmosféru asi o 8 st.C, čo si môže každý odsledovať na svojom teplomery.

   Politická klima agenda otepľovania je okrem iného aj falošná vlajka na maskovanie účinku chemtrails na klímu!!!

   Chemtrails pokusy, manipulácia počasia, sa konajú bez vedomia vlád, parlamentov a občanov, v rozpore s medzinárodným právom.

   Ak by chemtrails boli užitočné pre ľudstvo, tak by sa každý politik chvastal a chválil chemtrails, lebo politici sú populisti a využijú všetko vo svoj prospech.
   V skutočnosti chemtrails je prísne utajované a ľudstvo je zámerne klamané, vid. primitívne dokazovanie, že chemtarils neexistujú, že sa jedná o contrails.
   Čiže utajovanie je dôkazom vysokej škodlivosti a nebezpečnosti chemtrails pre ľudstvo.

   Všetci národní politici, či už vedome, alebo nevedome, konajú v neprospech voliča, tým, že trpia, utajujú chemtrails a spolupracujú s mega zločincami proti ľudtsvu. Politici musia byť odvolateľní a musia sa trestne zodpovedať. Že sú sprostí a nevedia? Neznalosť neospravedlňuje. Debil nemá čo robiť v parlamente a vo vláde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!