Mexiko chce postavit Trumpův plot k zastavení ilegální imigrace

Ukázalo se, že Donaldem Trumpem navržený pohraniční plot nakonec není tak špatný nápad. Ač jak současný, tak bývalý mexický president Trumpa prokleli za náznaky, že by tím šlo omezit imigraci, tak se ukazuje, že Mexičanům se ten nápad vlastně líbí. Má to ale jeden malý háček. Mexičané ten plot nechtějí postavit na americko-mexické hranici, nýbrž jím chtějí přiškrtit příval imigrace do své vlastní země, když ho postaví na své jižní hranici se střední Amerikou.

Jedny z největších novin u mexické hranice s Texasem volají po pohraničním plotě se Střední Amerikou podobném, jaký prosazuje republikánský presidentský kandidát Donald J. Trump.

Redakční rada El Mañana jedněch z největších novin v pohraničním státě Tamaulipas napsala článek nazvaný „Ano, pohraničnímu plotu… ale na mexickém jihu.“ Článek vychvaluje myšlenku pohraničního plotu, ale ne na hranicích s Mexikem, nýbrž na hranicích se Střední Amerikou.

„Podél mexické hranice mír a pokoj skončil, v čemž sehráli hlavní roli Středoameričané,“ tvrdil článek El Mañana.

Tento list od mexické hranice poskytuje kontroverzní pohled na Pohraniční plot; který je jedním z hlavních témat Trumpovy kampaně.

„Mexický jihovýchod má dvoje hranice; jednu s Guatemalou a druhou s Belize, což neposkytuje žádné výhody, naopak jen problémy, když tyto přechody se používají pro novou invazi. Využívají je Středoameričané hledající cestu do Spojených států,“ napsala redakční rada El Mañana.

Jeden ze závěrů zmiňovaných v úvodníku poukazuje, že nejenže hordy Guatemalců, Salvadorců a Hondurasanů snažících dostat se do US zaplavují Reynosu, ale také i spousta Středomeričanů, co po deportaci v Mexiku zůstane.

Celá zpráva v Breitbart

I východoevropské země rozšiřují své sítě pohraničních plotů, aby zabránily uprchlíkům ze Středního východu přicházet do svých zemí v rámci strategie, která do těchto zemí omezila ilegální imigraci o 90%.

I president Obama si jeden udělal před Bílým domem, a ten je ještě vyšší a propracovanější.

I vězení mají sklony je stavět.

A Mexičané ho chtějí.

A teď se i Demokratický národní výbor rozhodl, že ploty při udržení lůzy dál od těla fungují. Tak si postavili jeden 8 stop vysoký a 4 míle dlouhý plot kolem svého konventu.

Vypadá to, že v těchto dnech chtějí všichni stavět ploty.

Ale podle bývalé šéfové ministerstva domácí bezpečnosti Janet Napolitano ploty při zabraňování vstupu lidí nefungují a představují neúčinnou imigrační politiku, takže nám není jasné, k čemu ta sháňka po nich je.

Mac Slavo
SHTFplan.com
July 26, 2016

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/report-mexico-wants-to-build-trumps-wall-to-stop-illegal-immigration.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!