Deportace váznou, jelikož severoafrické země migranty zpět neberou

Migrants-in-the-Maghreb-640x480Ministr vnitra Severního Porýní Vestfálska Ralf Jäger pokáral severoafrické země, když o nich řekl, že jsou ohledně přijímání deportovaných migrantů nekooperativní. Ministr vnitra Severního Porýní Vestfálska Ralf Jäger kritizoval vlády severoafrických zemí, o nichž řekl, že odmítají přijímat migranty, kteří byli z Německa deportováni, hlásí Donau Kurirer.

„Musíme zajistit, aby migranti, kteří nepotřebují ochranu, mohli být rychle vraceni do svých domovských zemí,“ řekl německým médiím pan Jäger, ale tvrdil, že problém nebyl jen s deportací migrantů z Německa, nýbrž i s tím přimět jejich země původu v Severní Africe, aby je vzaly zpět. „Především Maroko, Alžírsko a Tunisko jsou nekooperativní,“ řekl.

Kromě balkánských zemí jsou nejpravděpodobnějším určením ilegálních migrantů ty ze severoafrických zemí zvaných státy Maghrebu. Německá spolková vláda oznámila, že severoafrické země považuje za bezpečné země, takže žadatelé o azyl směřující do Evropy od jejich břehů nemohou v Německu legitimně žádat o azyl.

Ač se německá spolková vláda pokusila se státy v regionu posílit své deportační dohody, tak pan Jäger tvrdí, že situace je stejná, jako vždy byla. Když mluvil o svých vlastních zkušenostech s pokusy o deportaci migrantů, z nichž někteří jsou asi kriminálníci, tak řekl: „V praxi se však nic nezměnilo.“

Tento ministr vnitra naléhající na vládu Angely Merkelové, aby tuto záležitost co nejdříve napravila, mluvil o tom, jak zkouší vyjednávat zvláště s marockou vládou. Řekl, že kvůli přísným předpisům marocké vlády lze neúspěšné žadatele o azyl deportovat pouze vládními aerolinkami, a to, jak řekl, „maximálně čtyři lidi na jeden let.“

Tyto typy předpisů spolu s potřebou policejního a lékařského personálu při jejich deportačním letu vedly k tomu, že někteří říkají, že náklady na deportaci jediného migranta z německých regionů se mohou vyšplhat na 50 000 euro. Odpovídající komerční letenka do té samé destinace stojí jen pár stovek euro. „Bude-li to pokračovat, tak nám ty deportace zaberou nejméně dvacet let,“ řekl pan Jäger.

Další velký problém s deportacemi je ten, že mnoho migrantů se prostě zase ilegálními kanály vrátí, jako tomu bylo s jedním migrantem, kterému se podařilo vrátit se po deportaci zpět do Německa desetkrát. Dalším problémem jsou migranti, kteří aby se po spáchání zločinů vyhnuli deportacím, tak tvrdí, že jsou nezletilí. Během letošního roku bylo zaznamenáno 70 000 nezletilých migrantů, co vstoupili do Německa, a u těch, i když azylový proces selže, tak je stejně téměřnemožné je deportovat.

by CHRIS TOMLINSON 27 Jul 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/07/27/german-minister-north-africa-wont-accept-deported-migrants/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!