Milovník Hillary Vince Foster byl zavražděn

xSMALL_hillaryloverfostermurdered-800x416.jpg.pagespeed.ic.Af7UdPx25AAč je Vince Foster nejslavnější z těchto mrtvých, kteří byli TAKÉ přáteli nebo společníky Clintonů, je jedním z velmi dlouhé řady. Podívejme se na ten seznam ne 1… ne 2, ani ne 3, nýbrž rovnou 47 „přátel“ Clintonů, co jsou teď už mrtví. 

Chcete se s Clintony „spřátelit? Tak radši uzavřete životní pojistku.

1-   James McDougal – odsouzený partner Clintonů z podniku Whitewater zemřel na jasnou srdeční příhodu během samovazby. Byl totiž klíčovým svědkem při vyšetřování KenStarr.

2-   Mary Mahoney – Bývalá stážistka v Bílém domě byla zavražděna v červenci 1997 v prodejně kávyStarbuck v Georgetownu… K vraždě došlo zrovna, když měla vyjít na veřejnost se svým příběhem sexuálního obtěžování v Bílém domě.

3-   Vincence Foster – Bývalý poradce Bílého domu a kolega Hillary Clinton z právní firmy LittleRock’s Rose. Zemřel po střelném zranění hlavy prohlášeném na sebevraždu.

4-   Ron Brown – ministr obchodu a bývalý předseda DNC. Údajně zemřel při pádu havarovaného letadla. Patolog blízký vyšetřování hlásil, že Brown měl na vrchu lebky díru připomínající střelné zranění. Brown byl v době své smrti vyšetřován a veřejně mluvil o své ochotě uzavřít s žalobci dohodu. I zbytek lidí v tom letadle zahynul. O pár dní později ještě spáchal sebevraždu dispečer leteckého provozu.

5-   C. Victor Reaiser, II – Raiser, hlavní hráč při organizaci vybírání na kampaně Clintona, zemřel při havárii soukromého letadla v červenci 1992.

6-   Paul Tulley – politický ředitel Demokratického národního výboru nalezen mrtev v hotelovém pokoji v Little Rock v září 1992, toho Clinton označoval za „drahého přítele a důvěrného poradce.“

7-   Ed Willey – výběrčí na kampaně Clintona, nalezen v listopadu 1993 mrtev hluboko v hvozdech VA po střelném zranění hlavy. Prohlášeno za sebevraždu. Ed Willey zemřel ve stejný den, kdy jeho žena KathleenWilley tvrdila, že ji Bill Clinton v oválné pracovně Bílého domu osahával. Ed Willey byl zapleten do několika případů při výběru peněz pro Clintona.

8-   Jerry Parks – šéf Clintonova guvernérského bezpečnostního týmu v Little Rock… Zastřelen ve svém autě na pouštní křižovatce u Little Rock. Parksův syn řekl, že jeho otec si na Clintona vedl spisovou složku. Údajně hrozil, že ty informace odhalí. Po jeho smrti ty fascikly z jeho domu záhadně zmizely.

9-   James Bunch – Zemřel na sebevraždu zastřelením. Ten měl údajně „černou knihu“ lidí obsahující jména vlivných lidí, kteří v Texasu a Arkansasu navštěvovali prostitutky.

10-               James Wilson – Nalezen v květnu 1993 mrtev zjevně sebevražda oběšením. I ten byl údajně zapleten do Whitewater.

11-               KathyFerguson – Bývalá manželka Arkansaského státního policisty Dannyho Fergusona byla v květnu 1994 nalezena mrtvá ve svém obýváku se střelným zraněním hlavy. Bylo to prohlášeno za sebevraždu, i když tam měla několik sbalených kufrů, jako by někam odjížděla. Danny Ferguson byla spolu s Billem Clintonem obžalovaná v žalobě Pauly Jones. KathyFerguson byla možným podpůrným svědkem pro Paulu Jones.

12-               Bill Shelton – Arkansaský státní policista a snoubenec KathyFerguson. Ten kritizoval prohlášení smrti své snoubenky za sebevraždu a sám byl v červnu 1994 nalezen mrtev se střelným zraněním, i to bylo prohlášeno za sebevraždu a došlo k němu u hrobu jeho snoubenky.

13-               GandyBaugh – Advokát pro Clintonova přítele Dana Lassatera zemřel v lednu 1994 v důsledku vyskočení z okna výškové budovy. Jeho klient byl usvědčený distributor drog.

14-               Florence Martin – Účetní a dodavatel služeb pro CIA, co byl zapleten do případu pašování drog BarryhoSeala v Mena v Arkansasu. Ten zemřel na tři střelná zranění.

15-               Suzanne Coleman – Údajně měla s Clintonem aférku, když byl ještě arkansaským ministrem spravedlnosti. Ta zemřela na střelné zranění zezadu do hlavy prohlášené za sebevraždu. V době své smrti byla těhotná.

16-               Paula Grober – Tlumočnice Clintonových projevů pro hluché od roku 1978 až do své smrti 9. prosince 1992. Zemřela při jedné automobilové nehodě.

17-               Danny Casolaro – Investigativní reportér. Vyšetřoval letiště Mena a arkansaský úřad financování rozvoje. Ten si zrovna uprostřed svého vyšetřování podřezal žíly.

18-               Paul Wilcher – Prokurátor vyšetřující korupci na letišti Mena spolu s Casolaro a v roce 1980 ještě případ „Říjnového překvapení“, ten byl 22. června 1993 nalezen mrtev ve svém bytě ve Washingtonu DC. Ten tři týdny před svou smrtí poslal zprávu Janet Reno.

19-               Jon ParnellWallker – Vyšetřovatel Whitewater pro Resolution Trust Corp. Ten si 15. srpna 1993 skočil pro smrt ze svého balkónu v bytě v Arlington ve Virginii. Ten vyšetřoval skandál Morgan Guaranty.

20-               Barbara Wise – Zaměstnankyně ministerstva obchodu. Úzce spolupracovala s Ronem Brownem a Johnem Huangem. Příčina smrti neznámá. Zemřela 20. listopadu 1996. Její modřinami pokryté nahé tělo našli zamčené v její kanceláři na ministerstvu obchodu.

21-               Charles Meissner – Náměstek ministra obchodu, který poskytl Johnu Huangovi speciální bezpečnostní prověrku, krátce na to zemřel při havárii malého letadla.

22-               Dr. Stanley Heard – Předseda Národního poradního výboru pro chiropraktickou zdravotní péči zemřel spolu se svým advokátem Steve Dicksonem při havárii malého letadla. Dr. Heard kromě toho, že sloužil v poradním Clintonově výboru, také osobně léčil Clintonovu matku, nevlastního otce a bratra.

23-               Barry Seal – Na drogách jedoucí pilot TWA z Mena Arkansas, ani jeho smrt nebyla nehoda.

24-               Johnny Lawshorn, Jr. – Mechanik, co našel v trupu vozu daného do jeho opravny šek vystavený Billem Clintonem. Ten byl nalezen mrtev, když jeho auto narazilo do sloupu elektrického vedení.

25-               Stanley Huggins – Ten vyšetřoval Madison Guaranty. Jeho smrt byla vyhlášena za sebevraždu a jeho zpráva nebyla nikdy vydána.

26-               Hershell Friday – Advokát a Clintonův výběrčí peněz zemřel 1. března 1994 při explozi svého letadla.

27-               Kevin Ives a Don Henry – Známí jako případ „kluků z náklaďáku“. Zprávy říkají, že ti kluci byli ubodáni na letišti Mena Arkansas při drogové operaci. Původní zpráva z tohoto kontroverzního případu nejdříve ohlašovala, že zemřeli kvůli usnutí za volantem na silnici. Pozdější zprávy však tvrdily, že kluci, než je do těch náklaďáků dali, byli podříznuti. Mnoho těch s tímto případem spojených zemřelo, než mohli svědčit před velkou porotou.

O PŘÍPADU IVES/HANRY MĚLY INFORMACE NÁSLEDUJÍCÍ OSOBY:

28-               KeithConey – Zemřel v červenci 88. při nárazu svého motocyklu zezadu do náklaďáku.

29-               KeithMcMaskle – Zemřel v listopadu 1988 po 113 bodných ranách

30-               Gregory Collins – Zemřel v lednu 1989 na střelné zranění

31-               JeffRhodes – Byl postřelen, zmrzačena a nalezen spálený na smetišti v dubnu 1989.

32-               James Milan – Nalezen bez hlavy. Avšak ohledávač mrtvol jeho smrt prohlásil za z přirozených příčin

33-               Jordan Kettleson – Byl v červnu 1990 nalezen zastřelený před sedačkou svého pickupu.

34-               Richard Winters – Podezřelý ze smrtí Ives/Henry. Byl zabit při zaranžované loupeži v červenci 1989.

ZEMŘELI I NÁSLEDUJÍCÍ CLINTONOVI OSOBNÍ STRÁŽCI

35 – Major William S. Barkley, Jr.
36 – Captain Scott J . Reynolds
37 – Sgt. Brian Hanley
38 – Sgt. Tim Sabel
39 – Major General William Robertson
40 – Col. William Densberger
41 – Col. Robert Kelly
42 – Spec. Gary Rhodes
43 – Steve Willis
44 – Robert Williams
45 – Conway LeBleu
46 – Todd McKeehan

Seth ConradR ich – Seth Conrad Rich byl ředitel Sběru voličských dat u DNC (Demokratického národního výboru) a pracoval na odhalení nedávných případů volebních podvodů a potlačování možnosti volit během nedávných primárek po celé zemi. Byl odhodlaný svědčit proti Hillary Clinton, když byl během loupeže dvakrát střelen do zad.

Surprise Me By TruthFeedNews July 30, 2016

Zdroj:  http://truthfeed.com/46-clinton-friends-that-wound-up-dead/8944/

 

Poznámka překladatele: Bohužel spousty z těch případů, ač jsou v US každému známy, českému čtenáři většinou moc neřeknou, a tak některé kontexty a vazby ve výše uvedených případech nemusí být zcela jasné. Ale jedno je jasné – výše uvedený seznam zdaleka není úplný. Např. je tu tento nedávný případ týkající se Hillary v češtině:

Po smrti vysokého představitele OSN, který měl svědčit proti Hillary ...

Další dobrý článek v češtině, který poskytne další vodítka k výše uvedeným případům úmrtí a toho, oč v nich šlo, i s dalšími zločiny včetně mizení osob v Bílém domě za Clintona, na které se výše zapomnělo je např. tento:

MÉDIA: Pozor na spin doktory - Neviditelný pes - Lidovky.cz

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!