President Obama podepsal zákon ‚o neoznačování‘ GMO, aby miliony Američanů zůstaly v nevědomosti

GMO-labelingDnes president Obama podepsal zavedení zákona o označování GMO, které je diskriminační vůči více než 100 milionům Američanů. Zákon nedávno prošel Kongresem a umožňuje firmám a výrobcům k označování potravinářských výrobků obsahujících GMO používat QR kódy, 1-800 čísla a další těžko dostupné technologie místo jasného textu na balení.

Tento zákon rovněž stanovuje nebezpečný precedens přebíjení suverenity jednotlivých států, jelikož mnohé zákony států o označování včetně Vermontu nedávno zavedly zákony o označování GMO, které jsou tímto neplatné. Skupiny spotřebitelů, potravinové bezpečnosti, farmářů, environemntalistů a náboženská sdružení spolu s několika potravinářskými korporacemi představující statisíce Američanů zákon odsoudily, už když se ten zákon projednával v Kongresu. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) řekl, že tento zákon zužuje a nejednoznačně definuje „bioinženýrství“, což „nejspíš znamená, že mnoho potravin z GE zdrojů tomuto zákonu podléhat nebude,“ a že „mohou vzniknout obtíže“ s označováním potravin z GE zdrojů podle tohoto zákona. Aktivista občanských práv Rev. Jesse Jackson řekl, že tento zákon vyvolává „závažné otázky ohledně diskriminace“ a „záležitost rovné ochrany před zákonem nechal nevyřešenou.“

Následuje vyjádření Andy Kimbrella, výkonného ředitele Střediska pro potravinovou bezpečnost:

Nevím, jaký odkaz tento president doufá, že zanechá, ale odpírání práva vědět, jakými potravinami krmí své rodiny jedné třetině obyvatelstva, není nic, na co by mohl být hrdý. Tento zákon je hanebný a ostudný, komorní čachr za zavřenými dveřmi diskriminující ty s nízkým příjmem, venkov, menšiny a starší lidi. Tento zákon rovněž představuje brutální úder proti demokratickému rozhodování proběhnuvšímu v několika státech a vymazává jejich zákony vágním mnoha-vrstvým byrokratickým procesem vykonstruovaným konkrétně tak, aby pro spotřebitele snížil transparentnost.

By Center for Food Safety

Global Research, July 31, 2016

Center for Food Safety 29 July 2016

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/president-obama-signs-gmo-non-labeling-bill-leaves-millions-of-americans-in-the-dark/5538971
18 Komentářů k President Obama podepsal zákon ‚o neoznačování‘ GMO, aby miliony Američanů zůstaly v nevědomosti

 1. proud napsal:

  Podle cedule soudim a vidim,ze salamova meoda funguje uplne perfektne. Jakypak ze "mam vedet" v cem je GMO ?!!! Chci naprostej zakaz uz jen pestovani GMO sracek a ne starat v cem jsou a v cem nejsou!!!!!!!!!!!

  • Ekklesian napsal:

   No to si piš, že salámovka ("plátek za plátkem" i "namleto všechno dohromady") funguje.

   Ty dnes považuješ za normální že jsi byl zpracován k toužení (zejména představování si) po milování s dvěma lesbickými mladými ženami (ve skutečňosti bys možná i toleroval, že ani jedna ti nevěnuje pozornost jakou mužská ješitnost vyžaduje, možná bys byl i zdrojem "žárlení těla" jedné z nich a nevadilo by ti to).
   Zítra tvoje manželka bude toužit po dvou nadržených afričanech (co je pro ně sex jen mechanická záležitost vedoucí k uspokojení) a tvá dcera po tom jak ji budeš znášilňovat.
   Mezitím celá vaše rodina již nevědomky je součástí financování jak těchto manipulací a stále větší zvrhlosti (obecně) skrze sexuální pud, tak zprostředkovaně i všeho dalšího bordelu světa.

   Možná kdybych tu popsal jednu A4 co vše tím bordelem myslím, bránil by ses ale byla by to pravda.

   Ale teď nejde o poukázání na zlo ve světě (za které sexuální pud není zodpovědný), ale o salámovou metodu. Je úplně jedno kde do toho zla kopneš, vše je provázáno a salámová metoda je opravdu všudepřítomná a běžná. Každý má však nějakou oblast, kde si selhání a ovlivnění nechce připustit.

   Až nebude potřeba používat postupné propadání zlu (k čemuž slouží i salámová metoda, obecně), vezme to zlý šmahem a případné odpůrce zlikviduje. Věř, že oni se však stáhnou sami a dobrovolně a mnozí z nich (snad z těch co měli doposud štěstí a dokázali se zlu světa jen vyhnout, tedy mu nevzdorovali se znalostí toho co to obnáší) i dobrovolně propadnou zlu také aby dokázali přežít.

   Co by člověk mohl chtít po mrtvolách. Už ani jako ten nabílený hrob (z venku úhledný, uvnitř rozklad a hniloba) se mnozí nesnažíte vypadat.

   • Vladislav napsal:

    Jsi dojemný. Takže podle tebe nás před všemi těmito nástrahami uchrání křesťanství?

    Můžu ti za sebe říct toto. Byl jsem už několikrát vedle dvou lesbických žen, které se "věnovaly" jedna druhé. A nejen to, dokonce (přede mnou) toužily i po mé ženě, snažily se ji vtáhnout mezi sebe.

    A jak myslíš, že to dopadlo?

    Odkopli jsme je jak prašivé feny, že nestačily utíkat!

    Řeknu ti pár věcí, které zjevně zůstaly tvému poznání skryty:

    - aby se mi hnusil lesbický sex, nemusím být křesťanem
    - abych považoval rodinu a rod za základ všeho, nemusím být křesťanem
    - abych hledal sílu druhým odpouštět a snažil se neoplácet zlé zlým, nemusím být křesťanem
    - abych nedělal druhým to, co nechci, aby dělali oni mně, nemusím být křesťanem!

    Naši bohové nás vedou k těmto hodnotám, a žádného pouštního boha k tomu nepotřebujeme a NIKDY JSME NEPOTŘEBOVALI.

    Jsi zde zbytečný. Prodáváš nám vzduch, který jsme zvyklí dýchat zadarmo. Prodáváš nám vodu, které se každý může napít sám z čistého potoka.

    Tvá víra je podvod. "Spasen" bude každý. Posmrtný život je přirozený všem, od prvoků po člověka - jde o jeden ze zákonů vesmíru.

    Prodáváte něco, čím ve skutečnosti vy ani váš bůh nedisponujete. Prodáváte něco, za co vůbec nemáme platit.

    • Ekklesian napsal:

     Tak to všechno dobro, co zmiňuješ že ho jsi schopen, dělej. Usměrňuj přitom své myšlenky a važ svá slova a na světě bude k žití.

     Já ti k tomu všemu žehnám.

   • proud napsal:

    "Ty dnes považuješ za normální že jsi byl zpracován k toužení (zejména představování si) po milování s dvěma lesbickými mladými ženami (ve skutečňosti bys možná i toleroval, že ani jedna ti nevěnuje pozornost jakou mužská ješitnost vyžaduje, možná bys byl i zdrojem „žárlení těla“ jedné z nich a nevadilo by ti to)." ..........:-)))))))))))))))))))))),to bylo na me? Jsi uplne vedle,pro me je buzna jako buzna a je mi jedno jestli to je chlap nebo baba,pro me je jak pise Vlada,rodina,deti a rod zakladem,neoddiskutovatelnym a sex pritelicku je jen rodinna zalezitost.Zijes v bludech o sobe i o svete,hadej proc,vzpomen si na to az zas pujdes do ty "pevnosti nakradenyho a prolhanyho"kostela!!!!!!!!

    • proud napsal:

     Do ty spiny a marastu co si te omotali kolem prstu!

    • Ekklesian napsal:

     Jistěže to bylo na tebe. S tebou jsem včera či předevčírem o tom psal (respektive ty jsi klasicky zbrkle reagoval). Již včera mne popudila tvá krátkozrakost a to že nevidíš souvislosti.

     Dnes když jsi se dovolil zmínit o postupné devalvaci hodnot člověka a o tom, že na to přistupuje, se mi zdálo rozumné poukázat že každý má oblast kde útok přehlíží.

     Přemýšlej o věcech niterněji a uvidíš co vše jsi doposud přehlédl. To že často nenajdeš přijatelné východisko je už druhá věc. Mě s tím pomáhá Otec a Ježíš a ani tak nejsem mnohdy schopen naznačené řešení zrealizovat (pro detaily současného světa zlého a pro to že se cítím být časem příliš spoután a popoháněn ku předu).

    • Petr napsal:

     Proude za svobodna jsem to zkusil. Bylo to krasne.
     Nemyslim ze sex je jen rodinna zalezitost. Pokud clovek neni zenaty a nema sex dopadne jak ti uchylni Ekklesianove. Ja osobne vdecim mojemu predmanzelskemu sexu za to ze jsem verny manzel.

   • Petr napsal:

    Clovece vy se snad tim psanim pohlavne vzrusujete. To snad neni normalni. Ja ac katolik jsem smilnil kde jsem mohl. A s kterou jsem mohl. No casem jsem zacal cist bibli a pochopil ze to (specialne stary testament) je dilo satana. No pak jsem se ozenil a jsem verny a oddany rodine i kdyz jsem krestanstvi zavrhl. Pocit zopovednosti prisel sam. Kolem mne ziji sami krestane, ale malo kdo se stara o rodinu jak ja.

 2. pozorovatel napsal:

  Svetovým elitám zrejme záleží na tom, aby sa ľudia nemohli vyhýbať GMO potravinám. Zdá sa totiž, že GMO potraviny spôsobujú neplodnosť, čo presne sedí do plánov elít na depopuláciu sveta...

  https://diskuter.wordpress.com/2015/12/06/epidemia-neplodnosti-iv-gmo-potraviny/

  • Ekklesian napsal:

   Jednak je to zvrácenost, která lidi přímo staví proti Bohu.

   Jednak nelze hovořit o znalosti ničeho. I při dnes běžném šlechtění (pravděpodobně za použití těžké chemie, tedy násilím a nepřirozeně) se může v rostlině změnit o více než 90% vše známé, sledované, ceněné.

   Dobrým příkladem je obilí. Ani po sto letech poznávání (kdy by poznával i každý jednotlivec kterému by nebylo nic tajeno) by jsme se nedostali k žádnému závěru.
   Vždyť jen stabilizace těch rostlin, kdy ze semene nějak opylených rostlin vyroste nějaká další rostlina (která již bude shodná s rodiči i svými dětmi), se během této doby nedočkáme. A to je naše rozlišování velmi povrchní.

   Pokud vím zkoušeli se experimentálně i léky mající měnit lidské geny. Ty jedinci zpravidla do deseti let umřeli i když se původně zdálo že byli vyléčeni. To se zasahovalo do naprostého minima informací (opět v rámci lidského poznání - které je beztak od zlého). Postupně jak docházelo ke změnám v dalších a dalších buňkách, tělo selhávalo.

   U genetických modifikací nemáte a nikdy nebudete mít jistotu co vše bylo změněno a co se změní v budoucnu (nezávisle na vůli a opatřeních člověka). Pod jakým stimulem se z vás namísto člověka stane hromada rosolu neschopná ničeho.

   Vám to dnes příjde jako sci-fi, ale já říkám že máme z okolního světa neustále spoustu nových informací které naše těla přijímají a zaprocovávají.

   Každý virus, každá bílkovina,... s kterou se vaše tělo setká jej může přeměnit.
   Nemá smysl se však bát o tělo, ale spíše jde tak nějak o to být v souladu s přirozeným řádem od Boha a nestavět se mu na odpor. Což chtějí ti geneticky modifikované propagující a rozšiřující.

   Osobně radši zemřu, nebude-li mé tělo schopné uspokojivého života v prostředí (které si ničíme a činíme neživotaschopným) ve kterém má být schopno fungovat za přirozených podmínek.

 3. oskar napsal:

  A tak to sná dá rozum, že se tím GMO v potravinách nechtějí chlubit. Copak vy, kdyby jste chtěli vyhubit potkany, dávali by jste k otrávené návnadě varování, že jim to ublíží?

 4. Paul Durham napsal:

  TTIP ani nebude nikdo veřejně podepisovat, a celá EU resp. její jedlíci budou mít toto právo vědět howno též

 5. Sasin napsal:

  Ten emerický kokot podepíše všechno co mu na stůl hodí společenství významných korporátních harpagondechajckých vztahů. Od toho tam přece je. Nechápu, k čemu tyhle články pokecané KECčupem prát a žehlit. namísto toho abyste si poskládali vlastní komínky, vytýčili vlastní potřeby, vlastní kulturu a vlastní společenské uspořádání. Heh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!