Britský imám: Přichází válka a muslimové si v ní smí ženy odvádět jako sexuální otrokyně

Screen-Shot-2016-07-31-at-14.02.21-640x480Imám své kongregaci ve Walesu řekl, že válka se blíží a islám jim dovoluje brát si ženy do otroctví a znásilňovat je. Ali Hammuda je imámem v mešitě Al-Manar v Cardiffu, kde se bojovníci Islamistického státu (IS) modlívali před odjezdem do Sýrie. Ti byli známi jako „Cardiffštídžihádisté“, než jednoho z nich zabil nálet dronem Královského letectva (RAF), jelikož si o něm mysleli, že kuje pikle k vedení útoků v Británii.

Před tímto náletem se v roce 2014 ReyaadKhan a NasserMuthana, tehdy oba 20 letí, objevovali na verbovacích videích IS, kde se vychloubali popravami zajatců. I Muthanův mladší bratr, tehdy 17 letý, se k nim v Sýrii přidal.

Skrytý reportér RizwanSyed pracující pro Daily Mail to zaznamenal.

Vzpomínal na časy, co zažíval v radikální mešitě v Cardiffu:

„Prohlížel jsem si knihy oslavující brutální násilí, sexismus, homofobii, agresivní fyzický džihád, čtvrcení lidí a hrdelní tresty uplatňované státem.“

„To mě utvrdilo v představě, že to, co tyto skupiny militantů provádí, co provádí IS, má historicky vydobytou legitimitu.“

Na audiu je slyšet imám Hammuda, jak říká skupině mladých mužů:

„Jednou z interpretací toho, co to znamená, je, že s blížícím se koncem časů, dojde k mnoha válkám tak, jak to vidíme dnes, a v důsledku těchto válek budou ženy odváděny jako zajatkyně, jako otroci, jistě, ženy budou brány do otroctví.“

„A pak bude mít s takovou její pán poměr, protože v islámu je to přípustné mít poměr seženou, která je vaší otrokyní nebo vaší manželkou.“

Rovněž konstatoval, že podle další interpretace Hadity začnou děti se svými matkami zacházet jako s otroky.

Řekl: „Jedna věc, o které si myslím, že se bude prosazovat nejsilněji, bude, že na konci časů spatříme mnoho muslimů neposlušných ke svým matkám a otcům… uvidíme děti mluvící se svými matkami a otci, jako kdyby to byli otroci.“

V roce 2014 unesl Islamistický stát více než 5 000 ne-muslimských Yazidských žen a dívek. Mnoho z nich bylo propašováno a rozprodáno na trzích s otrokyněmi.

Ve verši 24 Súry An-Nisa v Koránu se píše:

„A kdokoliv z vás nemůže nalézt cestu ke sňatku se svobodnými věřícími ženami, ten si může vzít ty věřící otrokyně, které jsou vaším právoplatným vlastnictvím.“

by LIAM DEACON 31 Jul 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/07/31/british-imam-tells-muslims-war-coming-can-sex-slaves/
52 Komentářů k Britský imám: Přichází válka a muslimové si v ní smí ženy odvádět jako sexuální otrokyně

 1. tonino napsal:

  Nech to príde mne povedať rovno do oči o mojej žene, potom sa uvidí...Tento ksicht už budem mať vždy rovno pred očami...

  • jan napsal:

   tonino.
   Až přijdou,ale určitě ozbrojeni,jak sám holou pěstí chcete bránit sebe i ženu.Musí i Vám být jasné,proč bychom měli takto postupovat,není lepší vůbec je sem nepouštět a je po problémech.Takové imámi okamžitě vyhostit.

   • tonino napsal:

    Už sa teraz bojím...Vyvolávať strach je ich zbraňou...Som za, že nikoho z nich nevpustiť, ale koľko ich už je v Európe, nie mimo nej, povedzte? Len sa pripraviť a byť pripravený, boj už začal, nie že ešte len začne!

   • Ekklesian napsal:

    Pro vašeho souseda to bude host, kterého pozval. Host, dokud je host, má určité zvláštní výsady a postavení (mimochodem někde by hostitel nabídl u tu svoji ženu - zvrácený svět).

    Nebylo by lépe začít s tím sousedem?

    Co když, než si vaši hosté začnou brát vaše ženy a vlastně vše co je vaše, napřed zplodí děti kterým pochopitelně zemi budou považovat za svoji (vás když to půjde dobře jen za otroky, pracovní sílu aby oni měli blahobyt).

    Najdete sílu jim objasnit, že se pletou. Tedy změnit status hosta na nežádaného návštěvníka, včetně jeho dětí mluvících vaším jazykem a mající jakousi formu soužití s vašimi dětmi? Co když vaše děti nebudou souhlasit, nebo jen někteří.

    Již prohráváte!

    • Ekklesian napsal:

     Jeho Veličenstvo český král Karel I. (jako římský císař IV.) napsal v návrhu zákoníku „MEISTAS CAROLINA“ toto:

     „Pohanům či Saracénům naprosto zapovídáme a zakazujeme zřizovat si v našem nejkřesťanštějším Českém království obydlí nebo zakládat si dům; a přikazujeme, že nikdo z našich věrných poddaných nesmí ve svém domě na svým polích přijímat pohany či Saracény, leda by jim, jako pocestným procházejícím přes naše království do míst značně odlehlých nebo jako osobám pohybujícím se po našem království za obchodem či jinou záležitostí, posloužili coby hostitelé nebo stájníci vším potřebným a příhodným; to připouštíme, ovšem pouze potud, pokud to někomu nezpůsobí odpadnutí od katolické víry“.

     • Pepi napsal:

      Ekklesiane;dovolte mi otazku:Jste katolik?

      • Ekklesian napsal:

       Ne!

       • Pepi napsal:

        Tak proc tedy sprominutim citujete katolickeho krale?
        A jeste jedna otazka:ke kteremu smeru krestansvi se hlasite?
        Muze se zdat ze se ditancujete od vsech krestanskych cirkvi (organizovaneho nabozenstvi),tak to aspon chapu ja z vasich komentaru-mozna se mylim.Pokud ne,pak nechapu jak muzete byt pokrten,nebo se zucastnit eucharistie (k tomu je potreba ucasti cirkevnich hodnostaru a sboru).Dekuji.

        • Sasin napsal:

         Církevní šmejdi jsou z jedné firmy, akorát jsou v různých patrech pyramidy. Například církevní záchranka je v přízemí a církevní škola je kus dál od církevních pozemků u nás.
         Učení mají v aktovkách a na NWOO.

        • Sasin napsal:

         Sem chodí na školení i praktikanti imámů. Tady se doví, gde se co má udělat, co si mají vzít s sebou a jaký to mělo efekt. Je to taková NWOO zpovědnice. A igdyby mělo být něco tajné, třeba jestli si honíte, vyšťourá se to a vlepí sem aby se uslintaní domograti nažrali. To už je taková pražská zvláštnost. Muheeeeeee

        • Ekklesian napsal:

         Začínáš to brát celé nějak divně.

         Takže prvně. Křesťan (chceš-li zůstat u tohoto zaběhlého označení) má opravdu krále jen jednoho, toho jemuž patří, Ježíše.

         To že je někdo z nějakého důvodu členem nějaké světské organizace či skupiny lidí (jako jsou katolíci, jehovisti, protestanti, všichni ti potrhlíci z vedlejší ulice co je nemám rád a netuším ani jak si říkají,...) neznamená že nemůže patřit kristu Ježíši.

         Podobně tak když se nehlásí k žádné ze skupin.

         Takzvané eucharistie bych se opravdu nerad zůčastnil a myslím že by mne nikdo ani nepozval, protože se dopředu netajím tím co vše by ode mne slyšeli. Jednou jsem se tu o tom trochu rozepsal, ale je značný rozdíl probírat to s nevěřícím a s katolíkem.

         S hodnostáři a podobnými nesmysly je to stejné. Nedávno jsem si jednoho hodnostáře či co (člověka který slouží v kostele, tvrdí že patří Bohu, a lidem má předávat zvěst Boha) dovolil upozornit, že ty jeho ovečky nemají nejmenší povědomí o tom co Bůh lidem vzkázal, Bibli nikdy neviděli a jediné co znají jsou právě hovadiny jaké zmiňuješ a ještě jen tělesným rozumem (tedy jsou to pro ně hovadiny ještě o to více aniž by tušily). Nepochodil jsem, a v první řadě asi proto že ten člověk sám byl mrtvý duchem. Pokud přece jen ne zcela, budu proti němu u posledního soudu svědčit.

         Vzal jsem to vysvětlování celkem za nesprávný konec. tak asi neodpovím na vše jak potřebuješ.

         Podstatné je, že jsem byl vyučen, že Bůh si opravdu probouzí své děti které se nacházejí napříč celou společností. Ve všech společenských vrstvách. Patrně proto aby mohli oslovit danou skupinu lidí.

         Neměl bys to chápat tak, že Bůh se slituje i nad každým sebeotřesnějším zvrhlíkem (i když i to se jistě nejednou stalo, aby mohl svědčit), ale prostě Bůh už před Stvořením poznal ty nad nimiž se smiloval a on zapříčíní že se náš život ubírá cestou jakou se ubírá. To že někdo po probuzení nadále nedokáže na svém místě ve společnosti setrvat už je jiná věc, a opět přirozená.

         P.S.
         Co se krále týká a slov Ježíše o podřizování (podvolení) se světské moci.
         Nechci hodnotit kvalitu věřích a domnělých věřích v době Karlově. Nicméně rozhodně tehdy lidé Boha prosili více než dnes o to aby jim dal dobrého panovníka. To jsem vám už také vyčítal a vysvětloval vám že se není co divit za zrůdnost které se dnes podřizujete. Můj národe, máte prostě chcanky místo krve a jste jedna děvka vedle druhé.

         Klidně se ptej dál, pokud to text dokáže alespoň trochu uspokojivě přenést...

        • Ekklesian napsal:

         Jinak já ten text pochopitelně neuvádím jako příkaz pro mne, natož od mého krále.

         Nicméně bych byl blázen kdybych nerozpoznal jeho hodnotu pro dobu dnešní i tehdejší.
         Hodnotu kterou potřebujete rozpoznat vy, a je ve vaší společnosti zvykem dát na tvrzení jiných, mrtvých, slavných (tedy Bohu žel třeba i zlotřilých) lidí.

         Já se pochopitelně držím všeho dobrého a rozumného také. Opravdu bych ale nepotřeboval poradit v tom jak se správně zachovat, je to každodenní rozhodování.

         Karlův příkaz byl správný. Vám ale míjí čas kdy je vhodné se ho držet, tedy především jeho dodržování prosadit u svých zástupců/vládců. Ty děvky v národě to už je druhá věc, a musíte i na ty najít metr.
         Počkej chvíli! Není už pozdě přijmout tu radu z minula když vlastní rozum nemáte? Je? Není? Skoro už ano, s dosavadním přístup jednoznačně, ale třeba vás to probudí k dalšímu jednání a navrátíte se na správnou cestu k Bohu a životu. Zkuste třeba vnímáním toho karlova sdělení, on nebyl humanista jako si myslíte že jste dnes vy, volil správná slova protože to tak i vnímal.

        • Robo napsal:

         Tak dobre počúvaj, ty havädko božie!

         Ten tvoj výnos kokota Karla 1. bol jeden z mnohých zameraných voči nám, Slovanom. Tých, ktorých tam nazýva pohanmi.

         Pred príchodom buzíkov C + M sme tu totiž v Lade s príRODou a s Bohmi žili my!
         My, ktorých tu asi 70% takí, ako si ty, pozabíjali. A prečo? Len preto, že sme si tu chceli žiť po svojom, nikomu a ničomu neubližujúc.

         A hlupák, ako ty nám tu ide niečo kázať a pekne po kresťansky sa pritom vyvysovat?

         Páľ do zabudnutia, kam patríš.

         Alebo do toho vášho neba, kde NEt-BOha.

        • Robo napsal:

         ..K1. nebol prvý, ani posledný v projekte našej genocídy...

     • jan nowak napsal:

      Prvním z rytířů... Veličenstvo Kat : )
      Ekl...to ale wocas, já to řikám furt
      a pořád ! ! !

   • jochen napsal:

    Ten konec se ti Jendo nepovedl! Ne vyhostit ,ale povesit v primem prenosu BBC.

  • proud napsal:

   "Nech to príde mne povedať rovno do oči"...........zajimavy,napadla me presne stejna veta! Vis co to znamena? Ze se neni ceho bat,bud dostanou rozum,nebo si prisli pro smrt(ti co si ji zaslouzeji)!O holejch rukach myslim neni potreba polemizovat,kdyz prijde na krajeni chleba,urcite prazdny nebudou........

   • Pepi napsal:

    Proude,tak me napadlo jestli gaymuslimove taky berou zajatce.Treba by si mohli odvest do otroctvi 2 gayskiny (vas a Roba).Co vy na to? :-)

    • Petr napsal:

     Vy jste gaymuslim? Ze se vzrusujete takyma predstavama?

     • Pepi napsal:

      Mylite se,Petre.Jsem cernossky gay skin!Na hlave mam "kohouta"odbarveneho na ruzovo.Az nas muslimsti gayove unesou,me,prouda a zbojnika roba,bude se nam otroctvi snaset lepe ve trech!
      :-) :-) :-)

      • proud napsal:

       Bez si pohonit pred svou opici,tady to nefunguje........

       • Pepi napsal:

        Proude,pozor,aby jste nepolil vase PC pivkem,nebo nepotrisnil horcici ktera ukapne z parku.Nebudete pak mit na cem psat vase moudrosti,Tloustiku.Zda se ze nespustite rucku ani ta vase praseci ocka z obrazovky.Urcite musite pred vasim PC i obedvat.Skodi to zdravi,chlapiku.Trocha cisteho vzduchu vam neuskodi. :-) :-) :-)

        • proud napsal:

         To si musis najit nekoho kdo chlasta a zere uzeniny,troubo skakajici po opicich.........

        • Pepi napsal:

         Proude,ze vas to neomrzi.Zacinate se opakovat.Mel by jste se mozne nechat vysetrit nejakym naslednikem Zikmunda Froyda.To vase lamani holi,brani do huby,a dalsi vase skvostne filozoficke projevy,mne zacinaji byt podezrele.Dobra;ja skacu na opici.Udelal jsem vam konecne radost? :-) :-) :-) :-)
         Nebo jste mozna naopak vy "pod opici"?

        • Sasin napsal:

         Konečně radost, dostal pOpíčí, a 25 let to travalo. Pepi, vy jste imigrantský genius. Muheeeee

        • proud napsal:

         Hadej proc se opakuju,protoze si s tebou,zoofile,nemam vic co rict! Prestan si me brat do svy slizky drzky,cune,a vykaslu se na tebe! A vubec,"jihoamericane",co se seres sem a nejdes si na "svy" weby,mate jich dost a USA za rohem,tam se se svou naturou hodis lip!Jako nevlastenec a zoofil si tady delas jedine ostudu!

        • Robo napsal:

         Sasin, Ty si prírodný úkaz.
         Fakt by som Ťa rád niekedy stretol.. :-)

        • Sasin napsal:

         Eště chvíli počkej, než se tady zorientuju a třeba si to aji rozmyslíš. Muheeeee

        • Pepi napsal:

         Pokoj si nedate,chuligane.To vase vlastenectvi mi pokazde pripomene bandu ozralych rumunu nebo jugosu hazejicich banany na cernosske fotbalisty.
         Stejne tak vase primitivni mluva.
         V teto souvislosti me tesi kdyz mne zvete nevlastencem ci vlastizradcem,jsem na to hrdy.
         Az vas ti vasi muslimove unesou,treba z vas udelaji eunucha ve svem haremu.Hlady neumrete,zamindrakovanej vychodo"evropane".

        • proud napsal:

         Ale vzdyt jsem vlastne spokojenej,ze je takova hnida pryc i z Evropy,natoz od nas....:-)

      • Petr napsal:

       Ja si hned myslel.

 2. medved napsal:

  hajzel,smradľavy,zatuchnuty,islamsky,zober si život sam,menej to boli!!!

 3. pozorovatel napsal:

  Preberám z iného webu
  ---------------

  Problém Islamu a mnohoženstva

  Tragédia islamu je práve ich povolené mnohoženstvo. Podľa koránu má muž nárok na 4 manželky. Čo to však v praxi znamená? 75% mužov bude bez šance nájsť si partnerku. Z toho vyplýva extrémna sexuálna frustrácia, ktorá sa navonok prejavuje mimoriadnou agresivitou a snahou získať ženu za každú cenu.

  Aby riešili tento chronický nedostatok žien, moslimské krajiny realizujú dve stratégie:

  1. otrokárstvo. Hlavne v minulosti sa to riešilo tak, že sa konali útoky na susediace krajiny a odvádzali miestne ženy a deti do islamského otroctva, kde sa z nich stávali konkubíny. V minulosti bol tento problém enormný (viď nižšie v diskusii linky na články z medzičasu) a v islamskom otroctve mohli skončiť desiatky MILIÓNOV žien, hlavne z bezbranných roľníckych osád v Indii a Afrike. Dokonca aj dnes túto stratégiu v malom rozsahu praktikuje napríklad ISIL na dobytých územiach.

  2. emigrácia do krajín, kde nie je mnohoženstvo povolené a kde je teda aspoň teoretická šanca nájsť si partnerku. To sa deje práve teraz v rámci imigračnej vlny do Európy. Moslimovia z blízkeho východu aj Afriky si uvedomujú, že doma majú prakticky nulovú šancu nájsť si ženu, takže nemajú čo stratiť a idú skúsiť šťastie do Európy, kde vraj na nich čakajú nadržané dlhonohé blondínky....

  Tí moslimovia, ktorí nemali úspech ani s jednou stratégiou sa obracajú k poslednej nádeji a to je mučednícka smrť s nádejou na 77 panien v raji...

  Komentár z diskusie:

  este jeden aspekt..v Europe tu zensku maju zadarmo, doma by za nu museli zaplatit...preto do Europy z percent prudia muzi vo veku - 15-30 rokov

 4. Lekno napsal:

  Psychopati vladnu svetu... je to presne ako v reklamach, kde modelky predvadzaju (napr.) nove auta, .... Hormonom (najnizsim pudom) ovladane hyeny.

  "Nabozenstvo je povazovane jednoduchymi ludmi ako pravda, vzdelanym ako klamstvo a vladnucej vrstve ako uzitocnost" - Seneca mladsi

 5. Ludmila napsal:

  Imáma by meli chytit a neco mu nekolikrat zarvat neco poradneho do pr...e, aby mel predstavu, jak vypada znasilneni!!!

  • Paul Durham napsal:

   no fuj, už i vy ?

   https://www.novinky.cz/komentare/410718-komentar-kdyz-si-doma-cteme-knizku-vaclav-klaus-ml.html

   vždyť ONI vám to říkají veřejně a "narovinu" už desítky let, filmem i literaturou a VY jste hluší a slepí

   • Robo napsal:

    Posledná veta mladého Klausa - "..židia sú preč.." ma utvrdzuje v domnienke o pôvode tejto rodiny..

    Mimochodom, islám je azda najväčšou obeťou teraz.
    Minimálne pár z Vás túto vetu iste nemusím vysvetľovať..

    A judaizmus? Vo finále zas postaví v Izraeli alebo juesej, či VB nejaké slušivé CHUCPE múzeum o obetiach židov a kresťanov vo vojne s islamistami.........

    • Petr napsal:

     To mi vzdy rikala babka - neboj se nic zidi jsou pryc. Jak se mylila.

    • Paul Durham napsal:

     bohužel jste skočil na špek v prvním plánu, co jsou K. zač, to snad ví každý, pro mne je podstatný ten text , a v něm, jako již snad tisíckrát je odkaz na to, že gojim jsou úplní idioti ( výjimky jsou statisticky nepodstatné), jejich slepá skvrna je už 360° - nechtějí vidět nic než slevy v lidlu, literatura, filmy, divadlo, kde je jim troubeno, co je čeká a jak s nimi bude naloženo - házení perel sviním , mloci už jsou tady ( po kolikáté ? ) a co vidíme , honění pokémonů.

     • Robo napsal:

      V najlepšom prípade vidíme naháňanie najazdnikov (naposledy mi urobili naši radosť v Piešťanoch).
      Nie tých, čo to organizujú. Ryba vraj smrdí od hlavy.. A o tom rozprávam.

      • Robo napsal:

       ..a tých nájazdníkov nechatakterizuje islam, napriek "allahi akbar", čo vidíme skoro v každom videu.
       Je to zložitejšie, ale stoja za tým naši "starí priatelia"..

       Pozor na špeky..

 6. lada napsal:

  V Británii už neplatí britské zákony?

 7. Tykva Bukvatyr napsal:

  Odrezať mu vajcia a vtáka.

 8. Zighartice napsal:

  Podle mého situaci nijak neusnadňují ani čím dál častější výkřiky typu „jsme ve válce“ a „oko za oko, zub za zub“. Potkávám se se spoustou lidí „mimo bublinu“, s nimiž bych se jinak nikdy neseznámil, a překvapuje mne, kolik z nich je očividně vystresovaných z toho, že „jsme ve válce s muslimy“. Slyší to denně desetkrát z různých stran. A pokud to ještě chvíli potrvá, jakože nejspíš ano, protože nejrůznější politici a „proroci“ na tom získávají body, tak se sami pustí do nějakého boje – vystřelí nebo bodnou kohokoli, kdo se na ně byť jen křivě podívá, protože „jsme přece ve válce“, politici nás neochrání a každý za sebe... Přitom skutečná válka mezi křesťanstvím a islámem je to, co Západ vlastně potřebuje – automaticky by to miliony evropských muslimů, z nichž 99,9 procenta teror odmítá, postavilo do role nepřátel a tajné služby už pak v takovém chaosu ty skutečné teroristy nenajdou nikdy. Kdyby sáhli do Bosny nebo Kosova, bašt Daeše v Evropě, neprohloupí, ale to bychom zase museli přiznat, že naši lídři udělali další tragickou chybu. A to by bylo, aby se naši politici přiznávali, že jsou vlastně životu nebezpeční… Tím spíš v situaci, kdy se nám obecně fakt moc nedaří, a strach se proto stává skvělou zástěrkou, aby lidé zbytečně nepřemýšleli o tom, proč nemají na nájem, večeři v restauraci, dovolenou nebo na školní lyžařský týden pro své děti…

 9. Sasin napsal:

  Gdyby se oholil, vypadá jako buzík z Prahe. Muheeeeeeee

  • jan nowak napsal:

   Ty si taky wocas !
   Buzík venkovskej...
   A Sasíne !!! koukej navalit tu půdu. Nemam gde věštět !

   • Sasin napsal:

    Milý Jene, půda patří každému našemu potomkovi z RODové strany. Že se vo tom nemluví znamená, že většině lidí to "vyhovuje", dokud je ticho po pěšině. Buzík z Prahe nebo Imám z prndele přide, vytáhne nějakej papír, vytáhně nějaké bankocetle na vytírání a staví. A je jedno esli staví barák na výzkum umělého slovanského voplodňování, nebo provoz na jedovaté slovanské přísady do potravin, nebo součástky pro kolejový park harpagondechajckých milicí...Zatnout tipec tomu nemůžeš ani gdyby jsi tvrdil, že neznalost RODového práva neomlouvá. Kuk. Milý jene, neříkej, že si o těch podílech na neprodejné a nikým nezašantročitelné čekal až na mě. Sám cítíš jene, jaká je to bezvadná pojistka, ty neprodejné podíly, viď???

    • Robo napsal:

     Trpezlivosti...nemám dostatok ani ja.
     Nech si ma Petr nazve naivným, ak sa mu to páči.
     Avšak Anastáziim obraz žije a nedá sa zastaviť.
     A možno sa v nejakých svojich 60-70 tich rokoch i vrátim do školy. RODovej.

    • proud napsal:

     I vy "obchodnici"........... :-)

 10. Maroš napsal:

  Pre Admina - opäť horizontálne témy nedostupné! Zvážte server na Islande, Prvopodstata to má už viac-menej prenesené.

  Chyba kódovania obsahu

  Stránka nemôže byť zobrazená, pretože používa neplatnú alebo nepodporovanú formu kompresie.

  Obráťte sa na vlastníkov stránky a informujte ich o tomto probléme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!