Ohromující tvrzení vynašeče: „NSA má všechny smazané e-maily Hillary, a z toho by mohl být ten únik“

binn222Než Edward Snowden šokoval v létě 2013 svět odhaleními, která od té doby nejenže změnila vše, od domácí po zahraniční US politiku, ale především všem umožnila zahlédnout, co opravdu ta NSA den za dnem dělá, tak více než rok předtím bývalý zaměstnanec NSA a nyní slavný vynašeč William Binney poskytl magazínu Wired děsivé podrobnosti o tom, co pak následující léto důkladně Snowden doložil.

My jsme o tom v roce 2012 psali pod nadpisem „Jsme už takto blízko od předání klíčů k totalitnímu státu“ – Velký bratr ožije v září 2013. Nepřekvapuje, že v roce 2012 se s tím Binneymu dostalo jen málo pozornosti – když v té době se na jeho poukazy nahlíželo jako na absurdní a směšné konspirátorství. Teprve po této skutečnosti začalo být zjevné, že má úplnou pravdu. Co je důležitější, po Snowdenových odhaleních, se Binneyova prohlášení stala už evangeliem.

Proto věříme, že přinejmenším určitá podmnožina americké populace projeví zájem o to, co dnes bývalý vysoký činitel NSA Binney řekl, neboť tento proslulý vynašeč v neděli v interview v rádiu prohlásil, že NSA ve skutečnosti má „všechny“ emaily smazané Hillary Clinton a že kdyby FBI chtěla, tak k nim přístup dostane.

Binney promlouvající v nedělním rozhlasovém programu Aarona Kleina „Investigativní rádio Aarona Kleina“ vysílaném v New Yorku a ve Philadelphii vytáhl možnost, že to hacknutí serveru Demokratického národního výboru neprovedli žádní Rusové, nýbrž spíše nějaký naštvaný US zpravodajec plný obav z ohrožování národně bezpečnostních tajemství Clintonovou kvůli používání jejího osobního emailu.

Binney byl architektem programu dohledu NSA. Proslulým vynašečem se stal po své rezignaci 31. října 2001 poté, co u této agentury strávil více než 30 let. Odkazoval se na výpověď před senátní Justiční komisí z března 2011, kdy zpovídali tehdejšího ředitele FBI Roberta S. Muellera, v níž Mueller mluvil o možnosti FBI dostat se k různým databázím, „aby sledovali známé a podezřelé teroristy.“

„To, o čem Mueller mluvil je o vstupech do databáze NSA, což se ukázalo samozřejmě i v materiálech zveřejněných Snowdenem, v nichž se také ukazuje přímý přístup FBI a CIA do databáze NSA. Nad čímž mimochodem není žádný dohled. Takže to znamená, že NSA a spousta agentur v US vládě tyto emaily mají také.“

„Takže kdyby je FBI opravdu chtěla, mohou si zajít do databáze a rovnou si je tam vzít,“ řekl o emailech Clintonové stejně jako o emailech DNC.

Když se ho přímo zeptali, jestli věří, že NSA má kopie „všech“ emailů Clintonové, včetně smazané korespondence, tak to Binney potvrdil.

„Ano,“ odpověděl. „Tak bych to viděl. Mají je všechny a FBI si je může rovnou odsud vzít.“

Binney se uchýlil ke spekulaci o něčem ještě více šokujícím: že hacknutí DNC mohlo být koordinováno někým uvnitř US zpravodajské komunity naštvané, jak Clintonová používáním svého emailu narušila zabezpečení národně bezpečnostních dat.

A je tu ještě další věc, že Hillary podle článku publikovaného letos v březnu v Observer už měla s NSA problém, protože narušila bezpečnost Gamma materiálu. To je teď ten nejcitlivější materiál NSA. A tak se objevila spousta činitelů NSA, kteří si na to, co provedla, stěžovali tisku nebo lidem, kteří ten článek psali. Vytáhla si přímo do svých emailů zprávy z hlášení Gamma. To je přímé narušení těch nejcitlivějších materiálů NSA. Takže s tímto má skutečný problém. Je tu tedy spousta lidí, kteří v tom, co v minulosti vyváděla, vidí problémy. Takže není nutné koukat na Rusy jako na ty jediné, kdo se k těm emailům mohli dostat.

Podle Kleina je klasifikace GAMMA definována následovně: „GAMMA úložiště je to, na němž se v NSA schraňují vyhrazené materiály s informacemi mimořádné citlivosti (např. dešifrované konverzace mezi vrcholným vedením, jako tomu bylo i tentokrát).“

Bylo by vskutku ironické, kdyby to hacknutí Demokratů nepocházelo od Kremlu, jak to média a Hillary už bez jakéhokoliv skutečného podkladu rozhodly, ale ve skutečnosti by pocházelo od zdroje, který Hillary hacknul a nechal uniknout emaily, jímž by nebyl nikdo jiný než neznámý křižák v NSA samotné, další „Snowden“ rozhodnutý užít si pádu Clintonové poté, co ta svou činností po celé roky bezprecedentně odhalovala národně bezpečnostní tajemství. Čili člověk nikdy neví: jak už jsme referovali včera, teď se NSA stala tím, kdo byl pověřen úkolem zjistit, zda za to může Putin. Pochybujeme, že cokoliv zjistí, avšak jsme si jisti, že nezjistí, že tím pachatelem je ona sama.

Zero Hedge

August 1, 2016

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/whistleblowers-stunning-claim-nsa-has-all-of-hillarys-deleted-emails-it-may-be-the-leak.html

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!