Prominentní výzkumník Clintonů pro American Free Press nalezen mrtev

Plodný spisovatel a dopisovatel AMERICAN FREE PRESS a ostřílený výzkumník Clintonů Victor Thorn byl nalezen na vrcholku hory poblíž svého domova jako zjevná oběť střelného zranění. Rodina a někteří blízcí přátelé tvrdí, že Thorn si svůj život vzal na své narozeniny 1. srpna. Thornovi bylo 54.

Thorn byl na vrcholu své spisovatelské kariéry autorem asi 20 knih a 30 paperbacků pro své noviny pracoval už přes desetiletí, kdy napsal tisíce článků o myriádách témat od konspirací až po zdravotní tématiku. Nejvíce byl znám jako investigativní výzkumník Clintonů, Thorn napsal i trilogii Clintonů – trojici význačných prací, která se nořila do historie tohoto mocenského páru včetně jejich příšerných skandálů, sexuálních útoků Billa Clintona na četné ženy a drogového obchodu vedeného pod Clintonovým guvernérováním tohoto státu z Mena v Arkansasu.

Thorn kromě toho, že psal pro AFP, vydával své práce i u četných alternativních médií jako Michael Collins Piper, Adam Gorightly, Mark Glenn, John Kaminski a Joan d’Arc, přičemž vytvořil i pět CD a DVD, z nichž jedno je kolekce pěti disků, která pojednává o vraždě Johna F. Kennedyho.

Thorn rovněž fungoval jako redaktor pěti antologií a jeho politické články se objevovaly v různých novinách po celé zemi.

V únoru 2001 založil Thorn magazín Babel, on-line publikaci, která fungovala až do počátku roku 2004 a vyznačovala se zpočátku hlavně články věnovaným spiknutí 11.9.

Jedna z jeho knih, Nový světový řád odhalen, byla v roce 2006 přeložena a vydána v Japonsku, zatímco Proces s 11.9 vydal ProgressivePress a vyšel i ve Francii na páté výročí 11.9.

Poté, co byl spolu-moderátorem „Show Victora Thorna“ v Reality Radio Network mezi lety 2002-2003, v únoru 2004 Thorn spoluzaložil WING TV (Skupinu nezávislých zpráv ze světa), tj. denní internetovou televizi a rádiové talk-show sledované ve více než 100 zemích celého světa.

Ohledně hromadných úmrtí těch, kdo se nějak motají kolem Clintonů např. tento český (ač neúplný) výčet 47 z nich:Milovník Hillary Vince Foster byl zavražděn.

August 01, 2016

By the Staff at AFP —

Zdroj: http://americanfreepress.net/prominent-afp-clinton-researcher-found-dead/
13 Komentářů k Prominentní výzkumník Clintonů pro American Free Press nalezen mrtev

 1. Rudolf napsal:

  Naštěstí je mi agent Bureš u prdele. Ten kdo ho nenávidí nebo miluje, měl by změnit identitu nebo rychle napsat poslední vůli.

 2. weissbach napsal:

  Další zářez na pažbě....

 3. jan napsal:

  Ukazuje to na spojení s mafii,tolik mrtvých kolem Clintonů,budí opovržení.Naprosto jasná likvidace svědků.
  Jenže,provede se jedna vražda a ono to pokračuje pak dalšími,už to potom nejde zastavit.

 4. pamichal napsal:

  Představa, že tyhle psychopatické kreatury vládnou z bílého vigvamu, mě docela děsí. To už je jako Kill Bill nebo Kill Hill, to je asi jedno.

 5. Adolf Balík napsal:

  Po hrozném včerejším dni a i dnešním dopoledni je teď už možno se na tento server dostat docela dobře. Ale když chci odsud vystavit článek na Facebook, tak to stejně pořádně nejde. Nenatáhne se záhlaví článku. :-(

 6. Bary napsal:

  Po techto článcích je seriál Chobotnice odpočinkově čtení. Catani v Emerice by byl do měsíce zasebevražděn zezadu ze dvou metrů do hlavy

 7. Ikema Monika napsal:

  Americká lesbička je krvavá zrůdička !

 8. Jarek* napsal:

  První a zároveň poslední presidentka USA. Tak to bude.

  • Adolf Balík napsal:

   Nevím, jestli poslední, ale doufám, že ne první. Nebo kdyby, že se dlouho ve funkci nedožije.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!