Spiknutí z 11. Září – Případ uzavřen – máme viníky, konexe…

9-11-caseclosed

43- minutové video s komentářem a ilustracemi méně známých, ale o to více usvědčujících důkazů o tom, že útoky z 11. září 2001 na USA byly dlouhodobě a pečlivě plánovanou operací. Kdo a jak zajistil finance na krytí pojišťovacího podvodu? Jak byli zlikvidováni svědci a důkazy o finančních únicích? Jaké korporace a osoby jsou spojeny s útoky 9/11? Kdo a jak zajistil selhání všech bezpečnostních systémů? Jeden z nejlépe propracovaných dokumentů o pozadí událostí z 11. září 2001.
13 Komentářů k Spiknutí z 11. Září – Případ uzavřen – máme viníky, konexe…

 1. Maroš napsal:

  Pre Admina - ste o hodinu pozadu oproti nášmu SEČ - či to nemá vplyv
  na synchron webu

  • Jigoku Shoujo napsal:

   To je tak, kdyz nekdo neumi nastavit na serveru cas nebo nejakej bastlic WordPressu nevi co to cas je (setkal jsem se s obojim). Pro vas to zadny vyznam mit nebude toho se nebojte. Web ma evidentne obcas existencni potize, jelikoz je asi pretizen (obcas asi i zamerne pretezovan) .... njn. Klasika, Internet proste :)

  • vilon napsal:

   Preboha Maroško, už sa preber, počúvaj Pjakina, a prestaň snívať! Mimochodom, nejaké UFO je záležitosť tajných programov US government, a to sa použilo pri 9/11, nuž a ty si to zhltol aj s navijákom a všetkými hoax videami z YT! Maroš,si ešte dieťa, rozváž, čo tu napíšeš a potom exceluj.

   • Maroš napsal:

    Vilon-ko - ty troll-ko, koľko vás je, predpokladám, že robíte na smeny. Sám si odporuješ z podstaty toho, čo si napísal, ale to nám nesmie vadiť, "TY ZASVÄTENÝ" - základ je rozjebať každému DRUHÉMU sebavedomie, zosmiešniť, atď., že? Posmievačik - kde máš mamičku, niekde sa zakecala? Máš pravdu - som dieťa toho tvojho skurveného režimu, ktorého ovsenú kašu ješ ty troll-ko, a práve sa snažím utiecť z domu, takže? - žeby sme sa stretli nesprávnom čase na správnom mieste? Vieš "Francois" - v takom prípade budeš musieť byť veľmi, veľmi "konšruktívny" - ale to byť troll-kovia spod maminej sukne ešte nedokázali. Dajú ti k tej ovsenej kaši aj lyžicu, alebo si ju do uší a gebule napchávaš prstami?! Utri si papuľu o sukňu tvojej matere - dúfam, že sa ozve v ďalšom vstupe! - troll-kovia sem sa - zmiešame vám hlavy s riťami!
    Teším sa!

 2. Ruda napsal:

  Pravděpodobně ano.Ráno jsem se sem nemohl dostat.Web mi hlásil abych informoval majitele o chybě.

 3. Pro autora napsal:

  Dokument je to velmi dobry, dodava dalsi zapadajici dilky do cele mozaiky..
  Skoda, ze je mirne znehodnocovan tim, kdo to cte. Na nem je znat, ze specha, mluvi monotonne ( na anglictinu az nezvykle) a bez zajmu. Skoda, mohl tomu dat vic... O to vetsi dik a obdiv prekladateli.

 4. Moltres napsal:

  He, ta posedlost 9/11 už, řekl bych, přerůstá u vás až v náboženství. :)

 5. Maroš napsal:

  Pre Moltresa - "Volejte 911!"

  V roku 1996 nakrútili relatívne banálny polit-thriler, ktorého názov si už nepamätám, kde sa jeden z tých vládnych psychopatov vyjadril zhruba takto: "Keď zahynie 25, alebo 250 ľudí - verejnosťou to nepohne. To musí zahynúť aspoň 3 tisíc - to už potom má zmysel."
  TOTO BOL ODKAZ!!!

  V Dvojičkách najprv ohlásili 6 tisíc obetí, potom to upresnili - do 3 tisíc + nezvestní. Všetci Židia odtiaľ vypadli včas /deň predtým/, lebo toto by bolo proti záujmu ICH "rodiny".

  Symbolika má dve roviny - okultnú a "námornú". Tá námorná - vlajkové signály a kódy, má vyslovene praktický význam. Nájdite si v lekárskom lexikone kód pre exitus a pošlite to "svojim". Určite to pochopia.

 6. Paul Durham napsal:

  dobré info, program hammer , vykouzlíme papírky a koupíme si za ně blbečky a jejich země, páč miliardy jiných blbečků těm papírkům nábožně věří, kolik asi aktuálně běží takových programů hammer se samými vznešenými cíli

 7. John_Pitralon napsal:

  Je to fraška. Geniální český havlodní mainstream za patnáct let neobjevil na události nic divného, o čem by bylo třeba veřejnost informovat :))) Přes 2500 expertů žádá nové šetření, včetně našich kapacit a ta cháska mediální o tom nějak "pozapomíná" informovat. Máš věřit tomu, že cz havlistická media nejsou schopna za 15 let ani zadat dva tři dotazy do Google... A to v případě zásadní události 21. století, která překopala dějiny lidstva a zatáhla i nás do války.

  9/11: Press for Truth (české titulky)
  https://www.youtube.com/watch?v=Qn4bGP3ze0g

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!