Angela Merkel je pro evropskou demokracii větší hrozba než Islamistický stát, říká US profesor

Merkel-640x480„Politici podřadné úrovně“ jako Angela Merkel a její „velice nebezpečná“ migrační politika jsou pro evropskou demokracii větší hrozbou než Islamistický stát, říká americký profesor. Profesor Stanfordovy University Fracis Fukuyama rovněž řekl, že revolta pracující třídy proti globalismu už vedla k odhlasování Brexitu a povede k presidentskému vítězství Donalda Trumpa v US, hlásí Die Welt.

Dr. Fukuyama v rozhovoru s těmito německými novinami řekl, že ač džihádistická ideologie představuje vážnou hrozbu, tak „největší hrozba pro přežití demokracie spočívá v nás samých.“ Když ho požádali, aby to rozvedl, tak konstatoval, že lidé „ztratili důvěru v naše vlastní instituce,“ což umožňuje nárůst a vzepětí populismu, který je důsledkem toho, co nazval „znepokojivou absencí vůdcovství v Evropě“.

FORMER LATIN AMERICAN PRESIDENTS ATTEND INTERNATIONAL CONFERENCE

Vypíchl německou kancléřku Angelu Merkel, když řekl, že: „Od Německa se očekávalo, že bude zemí, co Evropu povede k míru a prosperitě. Kancléřku Angelu Merkel místo toho zajímá jen souhlas v její vlastní zemi.“ Pak poukázal na její chování během euro-krize, že její střety s Řeckem pro to byly „typické“ s poznámkou, že „teď dělá to samé s italskými bankami.“

Odsoudil i další evropské vůdce za jejich „absenci vůdcovství“ včetně francouzského presidenta Froncoise Hollanda a bývalého britského ministerského předsedy Davida Camerona, které profesor nazval „katastrofou“.

„To jsou všechno politici podřadné úrovně, kteří pro Evropu těžko něčeho pozitivního dosáhnou.“

O migrační politice paní Merkelové řekl, že „politika vítání je obdivuhodná,“ varoval však, že je i „velice nebezpečná“.

„Mohla by v evropské komunitě vyvolat ničivou bouři,“ s tvrzením, že „existují meze“ schopností integrace nově příchozích a vysmál se porézním Schengenským hranicím, „které mají díry, kam se podíváš.“

Die Welt se tohoto politologa zeptal, jestli měla migrační politika přijatá Evropskou unií vliv na britské hlasování v referendu o vystoupení z EU:

„Referendum o britském členství v Evropské unii bylo v podstatě hlasováním proti globalizaci. Pracující třída nemohla do ničeho mluvit. To se teď v referendu zase ukázalo.“

Profesor rovněž zaujal stanovisko, že transatlantická globalizace bude důvodem, že „US presidentské volby vyhraje Donald Trump.“

by VICTORIA FRIEDMAN 3 Aug 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/08/03/angela-merkel-bigger-threat-european-democracy-islamic-state-says-u-s-professor/
11 Komentářů k Angela Merkel je pro evropskou demokracii větší hrozba než Islamistický stát, říká US profesor

 1. Jaris napsal:

  Merkelova skutecne vypada jako smutecni vrba, jak napsal v nedavnem clanku Ladislav Vetvicka.

 2. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Mě se zdá, že v čele světa i Evropy je více lidí, kteří jsou pro nás hrozba... IS je jen jejich dítko.

 3. stefan goga napsal:

  Presna diagnoza.Vovedeni EU a ich statoch,su velmi dobre plateni dementi a zradci EU naroda.Figurky Chazarskych bank -svetonadvlady.Takzvane standartne strany,ktore zapredali vlastny narod za misu sosovice.

 4. weissbach napsal:

  Merkelová jen realizuje další fázi nasouvání mechanismů NWO v Evropě.
  Poté, co už mají stádo pohromadě a GB je mimo /aby mohla být velitelskou centrálou pro probíhající procesy v EU/, tempo se podstatně zrychluje. Evropské země mají být likvidovány a má být zaveden tvrdý totalitní systém, který umožní celý projekt dotáhnout do konce. Ten plán už má konkrétní časovou posloupnost. Jedna měna, jedna vláda, jedna armáda, jedna justice, jedna policie. To umožní potlačení budoucího odporu kdekoli v EU. Pokračování migrace a její zesílení je pro tento plán naprosto zásadní. Bez ní se plán nemůže podařit. Proto je zcela naivní se domnívat, že s ní Brusel dobrovolně přestane. Totéž pro Německo. Konspirátoři /EK/ ví o přesunech zbraní, vycvičených militantů. Vědí velmi dobře, co se děje a co bude následovat. Mají slíbenou beztrestnost a doživotní zajištění a důležité posty pro své potomky v budoucích Spojených státech evropských /chalifátu/, který se má rozšířit na celou oblast Severní Afriky a Blízkého východu, zahrnující strategické zásoby ropy a zemního plynu. Jedinou překážkou je momentálně už jen Sýrie a Rusko. Že to nenaplánovala nějaká loutková EK a celé to neřídí EU je asi každému jasné. Je to dlouhodobý manuál architektů NWO. Po pádu východního bloku se to celé rozjelo jako po drátkách.
  Všechny tyto země musely být zničeny, abychom se ocitli až v tomto stadiu: Irák, Jugoslavie, Libye, Syrie. V dalších afrických a arabských zemích, které nebudou ochotné spolupracovat proběhnou barevné revoluce, nebo budou zničeny. V současnosti zbývá jen Egypt a Alžírsko, kde jsou vojenské režimy. Tam to začnou džihádisté brzy hnát ke kolapsu.
  V rámci EUROMEDu se okamžitě změní poměr obyvatelstva. V rámci toho se musí připravit zázemí pro dalších 140 milionů muslimů, kteří se k "říši" mají připojit. Manuel Vals už oznámil zřízení islámské univerziy, která bude vychovávat vlastní imámy pro nové EU obyvatelstvo, kteří mají podpořit integraci nové Evropy. Tím končí sekularismus v EU. Postupně bude zavedena výuka islámu a arabštiny na školách /abychom lépe integrovali nově příchozí a "porozuměli jim", takto je to už teď prezentováno. Současně budou probíhat teroristické útoky a konflikty mezi migranty a původními Evropany, které budou tvrdě potlačovány v rámci společné bezpečnosti, což umožní rychlé posilování bezpečnostní kontroly nad každým a současně bude tvrdě trestán jakýkoliv projev "nacionalismu, xenofobie a netolerance /úpravou zákonů-trestné bude kritizovat EU, migraci, islám /už se realizuje/ atd./ V rámci protiteroristických a protiextrémistických opatření bude zavedena povinnost elektronické identifikace a nepřetržitého sledování každého, zejména původního obyvatele. Prozatím se to jen zkouší, ale všechno je nachystané ke spuštění. Celá oblast už je rozdělena do čtvercové sítě, která pokrývá celou oblast kontinentu prostřednictvím mobilních sítí. Ty jsou od počátku pevnou součástí projektu. K zavedení těchto kroků povede "událost"- to znamená masivní teroristický útok nevídaných rozměrů v mnoha zemích současně, který uvede obyvatele do šoku a strachu tak, aby připravené "řešení" mohlo být schváleno a zavedeno /pro společnou bezpečnost a udržení evropských hodnot/ během krátké doby. Zrušení plateb v hotovosti je jisté.
  Jen pozorujte jejich kroky, poslouchejte co říkají a kam to směřují. Stále říkají více Evropy, nenechme se zastrašit teroristy atd. A to jen proto, že ještě stále není vše kompletní ke spuštění poslední fáze, což budou dva zakládající kameny "nového superstátu", což jest řízený teror a totalitní diktatura jaké tady ještě nebyly.

  • .lak napsal:

   No ano, nepolemizuji ovšem pravdou bude tedy že horší než nepřítel pindosů je být přítelem o profesorovyi neviditelné ruky trhů bez přívlastků se taky poudalo že má zajištěný pobyt na neznámém místě v zemi indiánů, vyhubených takřka a nakonec dostal od bratrstva kočičí pracky institut a je rád že žije v zemi opravdu ale opravdu velmi tolerantních lidí. Že kdyby se tam cpal dá se říct že neznámé místo by mu splnili snad ne tak ležérně jako jejich vojáků, prokazatelně různě vegetujících po skládkách komunálních odpadů za městy či krmící ryby v pobřežích / po smrti.

 5. proud napsal:

  Kazdej jen takovou hrozbou ,jakou mu dovolime bejt..........kdy uz to dokazou lidi pochopit,tak prostou a jednoduchou zalezitost? :-).KDY?

 6. Sasin napsal:

  V systému, gde lidi nemají neprodejné podíly na půdě a rozpočtu se vždy politické mafie dohodnou, vyberou ze svého středu největší šmejdy a ti se odeberou k přijímání do zadní pracovny, gde vyfasují úkoly arcišmejdů. Tam mají napsáno, co mají dělat a gdy je očekávaný výsledek. Blboni na to čumí jako telata na nová vrata páč něgde v koutku duše si přejí aby v té zadní pracovně byly na stole nějaké úkoly, které by se tmohly hodit i jim. Opozice, " šmejdi na které se nedostalo", hraje komparz na téma, "za našeho šmejdění by se nic podobného nestalo", čímž vkládají do hlav neviňátek naděje, že až se tam dostanou ti jejich..., bude líp.

  Z čeho pramení tahle mentální úchylka? Ze života.

  V žívotě se lidé setkali s kandidáty na homo, se kterýma by sice u jednoho stolu neseděli, ale vědí že berou velký prachy. Tuší sice, že prachů mají nějak moc a něgdy se i zamyslí, za co takový prachy kua berou, ale to je zavede na rozcestí, gde cítí, že by si mohli spálit prsty. No a vo tom pálení prstů je sepsaná celá filozofie o úspěšnosti úspěšných, kteří jsou prý potřeba aby vývoj šel kupředu a abychom se měli stále lépe a lépe. Heh

 7. Fukuyama placa napsal:

  nesmysly a zcela zamerne.

  Neverim, ze jsou dnes jeste lide, kteri nevidi, kdo to vlastne v zemich sveta vladne. Zadne vlady, ale siobankeri, a staci se podivat, ktere zeme podhodnocuji svou menu vuci jejich bezcennemu papirku nazvanem dolar. Vsechny takove "vlady", bez vyjimky, jsou tudiz jejich poskoci, a je uplne fuk na jake pozici sedi, vcetne presidentu.

  Takze o cem to mluvi? O nebezpecne migracni politice Merkelove? Vzdyt to neni jeji politika, ma ji nadiktovanou a o vedouci uloze Nemecka v Evrope nemuze byt rec taktez, je to vazal jak USA, tak Izraele. A ti nemaji zajem vest Evropu k prosperite, ale k likvidaci.

  Uplne k smichu, profesor, ovsem ucel plni, tj. zakryva, ci politika to vlastne je. A ze v USA zvitezi Trump? Nemam jediny duvod si to myslet. Sioni tam potrebuji naprosto spolehlivou sluzku, ktera o nicem nebude premyslet, a to je prave baba Clinton. Trump je obcas nevyzpytatelny bejk, coz u Clintonky odpada.

  Ovsem nejlepe zaperlil vetou, ze politika vitani je obdivuhodna. Ta uplne staci.Tezko bych si od takoveho dementa jeste nekdy neco precetla.

 8. oskar napsal:

  "Angela Merkel je pro evropskou demokracii větší hrozba než Islamistický stát, říká US profesor". A lidi v EU to nechtějí pochopít, brání se tomu až do svého vyhlazení. Dnes bych mohl z fleku dělat Nostradama, co se budoucnosti západní části EU týká. Jen tak mimo...v jednom článku jsem viděl vedle sebe portréty Hitlera a Merkel...a od té doby mi nikdo nevymluví, že není jeho dcera.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!