Julian Assange říká, že „1 700 emailů ve sbírce Hillary Clintonové“ dokazuje, že prodávala zbraně ISIS v Sýrii

assangeTehdejší ministryně zahraničí Hillary Clintonová věděla, že USA posílá v roce 2011 zbraně z Libye do Sýrie, ještě rok před útokem v Benghází. Aféra Írán kontra (též známá jako Irangate, politický skandál v USA v roce 1987, pozn. překl.) téměř ukončila Reaganovo druhé období. V podstatě Oliver North a další vedoucí úředníci státní správy tajně umožňovali prodej zbraní do Íránu, na který bylo uvaleno zbrojní embargo.

Úředníci Reaganovy vlády doufali, že dosáhnou propuštění několika amerických rukojmí, a poté měli v úmyslu dosáhnout zisku z prodeje zbraní do Íránu, aby tak mohli financovat různé povstalecké skupiny v Nikaragui.

Zní vám to povědomě?

V Obamově druhém funkčním období ministryně zahraničí Hillary Clintonová schválila přepravu zbraní, vyrobených v Americe, do Kataru, země, která je zavázaná Muslimskému bratrstvu a navíc přátelsky nakloněná libyjským rebelům, ve snaze svrhnout libyjskou/Kaddáfího vládu a poté odeslat tyto zbraně do Sýrie za účelem financování al-Kájdy a svržení Asada v Sýrii.

Clintonová se ujala vůdčí role při organizování skupiny, nazvané „Přátelé Sýrie“ (také známí jako al-Kájda/ISIS), která měla podpořit vzpouru pod vedením CIA, jež by vedla ke změně režimu v Sýrii.

Na začátku roku 2013, po teroristickém útoku v Benghází, Hillary Clintonová během veřejné výpovědi pod přísahou popřela, že věděla o přepravě zbraní.

Julian Assange z WikiLeaks poskytl rozhovor pro Democracy Now, v němž konstatuje, že 1 700 emailů, obsažených v paměťové schránce Clintonové, přímo spojuje Hillary s Libyí a Sýrií, a dále přímo s al-Kájdou a ISIS.

Zde je přepis a zjištění, která učinil Assange...

JUAN GONZÁLEZ: Juliane, chci se zmínit o něčem jiném. V březnu jste spustil prohledávatelný archivační program pro více než 30 000 emailů a emailových příloh, odesílaných do a ze soukromého emailového serveru Hillary Clintonové, když byla v té době Ministryní zahraničí USA. Těch 50 547 stran dokumentů mělo časové rozpětí od června 2010 do srpna 2014; 7 500 dokumentů odeslala sama Hillary Clintonová. Ministerstvo zahraničí USA zpřístupnilo emaily v podobě tisíců souborů PDF, šlo o požadavek zákona o svobodě projevu a práva na informace. Proč jste to udělal, a co to má za význam z vašeho pohledu, že jste v podstatě vytvořil prohledávatelnou základnu?

JULIAN ASSANGE: Nuže, WikiLeaks se staly rebelskou Alexandrijskou knihovnou. Je to jedinečná a nejdůležitější sbírka informací, která nikde jinde neexistuje, v přístupné, prohledávatelné formě s citacemi, o tom, jak se moderní instituce ve skutečnosti chovají. A dosah informací je takový, že pomáhá osvobodit lidi z vězení, kdy jsou během soudních sporů používány tyto dokumenty; CIA je hnána k zodpovědnosti za jejich uskutečněné programy; začlenění dokumentů do volebních období, což vyústilo v ukončení – nebo v některých případech přispělo k ukončení - vlád, a v některých případech byli šéfové zpravodajských služeb a ministři obrany zbaveni funkcí, a tak dále. Takže, víte, naše civilizace může být pouze tak dobrá, jako jsou naše znalosti o tom, jaká naše civilizace je. Nemůžeme přeci doufat, že budeme reformovat to, čemu nerozumíme.

Takže, ty emaily Hillary Clintonové, jsou spojeny dohromady s úniky, které jsme zveřejnili o Hillary Clintonové, a poskytují nám skutečný obrázek o tom, co Hillary Clintonová vykonává ve svém úřadě, ale obecněji i o tom, jak funguje Ministerstvo zahraničí USA. Tak například katastrofální, absolutně katastrofální vojenská intervence v Libyi, zničení Kaddáfího vlády, což vedlo k tomu, že ISIS začala okupovat velké části této země, toky zbraní, které proudí do Sýrie -  čemuž napomáhá Hillary Clintonová - k džihádistům v Sýrii, včetně ISIS, to je všechno v těch emailech. Ve sbírce Hillary Clintonové, kterou jsme uveřejnili, je více, než 1 700 emailů jen o samotné Libyi.

Alex Christoforou

Zdroj: http://theduran.com/julian-assange-says-1700-emails-hillary-clintons-collection-proves-sold-weapons-isis-syria/
2 Komentářů k Julian Assange říká, že „1 700 emailů ve sbírce Hillary Clintonové“ dokazuje, že prodávala zbraně ISIS v Sýrii

 1. jjozef napsal:

  CIA je desne krvavym nastrojom satana,je nutne predpokladat ale,
  ze v CIA su aj patrioti,ktori maju silu zabranit najkatastrofalnejsim,z hladiska severoatlantickej civilizacie sebevrazednym cinom.
  Zvlast,ak si uvedomime,ze je celkom dovodne presvedcenie,ze CIA je len servisnou organizaciou Mossadu.

  O Clintonovej/o charaktere "cisara",Plutokrata/ v niekolkych sekundach vsetko podstatne vypoveda video :

  https://www.youtube.com/watch?v=FmIRYvJQeHM

  "Ano,my sme prisli,videli,on zomrel.Hahahahahhaaa!"

  My sme prisli,videli.Krajinu sme rukami europanov zmasakrovali a jeho,sponzora francuzskeho prezidenta,sme francuzskym prezidentom zlikvidovali ako prasiveho.....

 2. Definitiva napsal:

  Kto číta Fulforda, ten vie, že Hillary, krstená aj Hitler-y čaká tvrdá basa.
  Zachrániť sa môže len ako p-rezidentka USA v treťej svetovej vojne na jej príkaz, samozrejme, že proti Rusku.
  Samozrejme, že bojovať budú Slovania proti Slovanom-Rusom pod hlavičkou Severo-nord atlantickej teroristickej organizácie, NATO.
  Lebo žoldnieri USA prehrali všetky vojny vedené v novodobej his-tórii USA.
  A USA zásadne nevedú vojny na svoj účet, lebo víťaz je ten, kto je ekonomicky silnejší, ten kto nebojuje!
  Víťaz je ten, kto požičiava peniaze obom bojujúcim stranám, poznám to od Napoleona a v tiež v dvoch svetových vojnách, všetko v záujme klanu Rothschild a spol., o ktorom sa ešte stále nič verejne nepíše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!