Muammar Kaddáfí: Skutečný důvod, proč byla Libye napadena – 2/4

pg-8-gaddafi-afp-ge_584017t

Druhá část 4 dílného 167 minutového videodokumentu o zavraždění libyjského vůdce Muammara Kaddáfího a průběhu rozvrácení Libyjské Jamahiriye. Video se skládá především se sestřihů televizního zpravodajství a záběrů událostí z Libye dostupných na internetu.

Text autora videa:

Toto video ukazuje Libyji a smrt Muammara Gaddafiho – byla to zasloužená smrt? Proč jsou vedoucí islámských zemí napadáni a jejich země převzaty? Věděli jste, že v Libyji Gaddafi dal každému obydlí a nikdo neplatil za zdravotní pomoc? Dělil se o bohatství se svými vlastními lidmi a mnoho jiného. Sledujte ten hlavní důvod týkající se bohatství Libyje.

Věříte vší té propagandě? Anebo je toto video nepravdivé? Rozhodněte se sami. Ve videu jsou vám předkládány důkazy a celý příhěm, tak jak se udál, což vám umožní rozhodnout se jak to doopravdy bylo.

Toto video může být v celéj eho ne-editované formě ukazováno veřejně, nebo kopírováno a rozšiřováno za jakýmkoliv ne-komerčním účelem. Změny, nebo komerční použití jsou přísně zakázány.

Zveřejněno 14. Listopadu 2012

První část a průvodní text:

http://www.nwoo.org/2016/07/13/muammar-kaddafi-skutecny-duvod-proc-byla-libye-napadena-14/
16 Komentářů k Muammar Kaddáfí: Skutečný důvod, proč byla Libye napadena – 2/4

 1. proud napsal:

  Nenechte se mylit,Kaddafi dojel na "ovcanskost".Takovej je muj nazor,lidi to neustali,protoze ovcani,stado,a s tim se nediskutuje,to se zene,coz je maler!

  • proud napsal:

   Kdyby lidi,masa,stala jednotne za nim,nikdy by se nestalo co se stalo.Ale fandit nekomu neni to stejny jako za nim stat.

   • Paul Durham napsal:

    "Ale fandit nekomu neni to stejny jako za nim stat" - jo, jo, to by vám mohl potvrdit nejen Kaddáfí.

    Každý má , co si vybojuje , + někteří mají bonus , tedy i to, co jim vybojují jiní, kteří si v zápalu boje popletli pojem a průjem.

 2. Maroš napsal:

  Myslím, že celá táto vyhladzovacia brutalita, je zjavným postupným nástupom k moci stále väčších predátorov - prebieha celosvetová výmena komunistickej totality za tú korporátnu neomarxistickú. Potreba moci je geneticky podmienená, takže ako vloha sa vie kumulovať. Na svet prichádza stále viac a viac tyranov a čo je dôležité - matiek tyraniek. Teraz hovorím o realite, nie o inscenovaných únosoch detí štátom, kvôli pár výchovným fackám. Cherchez la femme - za všetkým hľadaj ženu, nie je len záležitosť ženského rozmaru, ale reálna genetika moci na chromozóme X. V histórii bolo pri moci veľa tyranov mužov, ale ešte viac
  skrytých vražedkýň. Nastupujú matriarchálne vedené klany a tie sú nekompromisné - žena manželovi odpustí neveru, ale už nie decko s inou, záväzok. To je ohrozenie jej existencie! Keby Clinton nafrckal Lewinskú, boli by ďalšie obete.

  Keďže to tu správne /priebežne od začiatku/ vrie nadávkami na satanizmus, odporúčam do pozornosti súvislosti kultu krvi, kultu matky, kultu zeme a kultu hada. Tieto veci sú zakomponované doslova všade okolo nás a dôsledkom je ŽIADNY kult otca, žiadny kult ducha, žiaden kult Stvoriteľa. Kult lásky-ducha sa nesprávne priraďuje kultu ženy, resp. kultu matky, či zeme, čo sú kulty životnej sily - hada, inklinujúce k Satanovi. Sú to kulty Pána času, pána konečna, pána nášho fyzického času - preto sme nenažratí a "MUSÍME" využiť každú príležitosť, každý zdroj. Musíme drancovať. Musíme sa ponáhľať.

  Rovnováha sveta je porušená práve preto, že kult krvi viac-menej prevalcoval kulty ducha, kde sa len dalo - ateizmus a materiálno sa stalo doktrínou "ROZUMNÝCH", dobré je len to, čo je dobré pre mňa, kto nekradne, okráda svoju rodinu. Duchovné národy boli vyhladené ako barbarské a primitívne. Aby sa tým nikto dlho netrápil, bolo vymyslené náboženstvo odpustkov, večného odpustenia.
  Môžete spáchať čokoľvek - dopredu vám bude odpustené. Jedni vraždiť musia, druhí vraždiť môžu. Kriminálne prostredie z podstaty veci. Sofistikovaný kult krvi.

  V dávnej minulosti, starí Slovania mali vieru, védu a zmysel pre mieru a vnútornú zdržanlivosť, ktorá súvisela s duchom a s rovnováhou ducha a životnej sily. Zdržanlivosť, ako súčasť vnútornej slobody a vôle. Toto si netreba mýliť s asketizmom - vnútorným aj fyzickým bojom s nutkaním.

  Dnes majú Slovania to "pravé" všeobjímajúce /nepriateľov/ a všeodpúšťajúce /darebáctvo sebe a nepriateľom/ NÁBOŽENSTVO, od ktorého planéta zakapáva, pretože tí, ktorí veria v Penzión-Nebo, alebo tí, ktorí neveria v nič, postupne premenia náboženstvo púšte
  v reálnu púšť. Nepotrebujú vnútorný pocit zodpovednosti za správnosť konania - stačí, čo hovorí legislatíva a Písmo.

  To, že ešte Rusko má zdroje, je vďaka vysmievanej skromnosti "druhoradých" Slávov, pre niektorých rádoby Sclávov, ktorých zdravé jadro zázrakom ducha prežilo všetky pokusy o vyhladenie podstaty slovanstva.

  Vyslovene odporúčam OSLOBODZUJÚCU prednášku Jána Kozáka - Judaizmus. Je to KĽÚČ K SPRÁVNEMU pochopeniu kresťanstva a satanizmu, viery Bohu-Stvoriteľovi a nie v boha, viery Kristu-Poznaniu, kľúč k viere v seba. Podstata indoeurópskych-praslovanských véd, ktorých filozofiu harmónie presadzoval aj Ján Ámos Komenský, ktorého učením sa však neriadi žiaden pedagóg dnešnej doby. Filozofie, ktorú vyjadril Martin Luther King, 2 týždne pred jeho zastrelením: "Keby som vedel,
  že zajtra zomriem, ešte dnes by som vysadil jabloň!" TOTO SI PROSÍM NEMÝLIŤ S JÓGOU, ani s biblickou prednáškou! Budete prekvapení jednoduchosťou pravdy, ktorú máme pred nosom, ale ju nevidíme. Správne priradenie pojmov a zámka sa otvorí!

  Ján Kozák - Judaizmus 1 a 2
  https://www.youtube.com/watch?v=0jNINyfDVm4

  https://www.youtube.com/watch?v=ceNmh-YoLm4

  Ján Kozák - Kult Hada
  https://www.youtube.com/watch?v=K4TyrfLk9go

  Čo sa týka Kaddáfiho - jeho socialistická džamahíria bola v podstate židovský kibuc v arabskej verzii. Baživosť rastie s dostatkom, takže aj v samotnom Izraeli klesá záujem mladých o kibuc-socializmus - majú dostatku plné zuby - chcú mať viac. Toto je hybná sila neomarxizmu, toto rozvrátilo naše socíky - papalášske detičky nenažraté. POCIT CHUDOBY JE STAV DUCHA. V krajine bez ducha, v ktorej všetci žijú v dostatku, nefunguje prirodzená vďačnosť a rešpekt voči ničomu. Kaddáfiho zožrali vlastní psi. To, že pes je najlepším priateľom človeka, je absolútna blbosť. Pes je na 100% korumpovateľná entita, ktorá sa s človekom o kus jedla nikdy nerozdelí.

  Ešte poznámka - za socíku u nás študovala Kaddáfiho budúca vojenská elita - upratanci z potenciálne problémových klanových rodín. Oproti naj-štipku naj-zahraničného študenta, myslím prospechového, vo výške 800 Kčs mesačne, Kaddáfiho profesionálni výtržníci dostávali minimálne 1.000 USD štipko mesačne, čo bolo 25 tisíc v korunách, takže im prirodzene "patrilo" mesto, Tuzex, prostitútky a aj lektori. Preto sa nedivím, že sa časť armády nechala skorumpovať väčšími peniazmi. Vždy to boli len Psi.

  https://www.youtube.com/watch?v=D3NJMPASN70

  • Tomas napsal:

   Len dodam k tomu psovi . Pes je taky ako si ho vycvici pan .Vzdy to bude lepsi priatel ako clovek o to sa vsad. Videl som dokument o ludoch co ziju sami na sibiri a zivia sa ako lovci . Chlap tam vravel ze bez psa by si ani neskrtol , a velku cast ulovku mu zabezpeci ten pes , z ktorym sa potom samozrejme rozdeli .Skor od cloveka mozes cakat podraz ako od psa o to sa mozes vsadit .

   • proud napsal:

    Naprosto presny,kdo ma vrelej cit se svym dobre vycvicenym ctyrnohym kamaradem,to muze jedine potvrdit!

 3. Marco napsal:

  Ve videu Kesudis verzus Krystlík, tvrdil ten starý páprda, že Západ suroviny východu nepotřebuje, že jich má na severu více než dost:o))) A přitom se stačí podívat na Irák a Libyi. Proč lidem Iráku a Líbye zbyl vždy jen 1/3 podíl na jejich ropném průmyslu i vrtech? Když tam tedy Západ nic nepotřebuje a vše má na severu u Norska dle pána Krystlíka. Myslím, že nepřítel celého světa je identifikován. Bez médií, herců, prodejných politiků by se nikdy nic podobného nemohlo dít. Všichni jsou posraní a drží hubu, aby náhodou platově nespadli a nemuseli se uskromnit ve vlastním životě. Doufám, že se nenajdou opět tací, kteří je budou omlouvat, jako tomu bylo po 2světové.

 4. Maroš napsal:

  Ešte malý dodatok k vizáži Kaddáfiho - ten pohrdlivý výraz tam vždy bol, prakticky rovnaký, ako u Mussoliniho, a preto tak aj skončili.
  Kaddáfi každého zahadzoval peniazmi, čo človek, ktorý pracoval niekedy v službách, pozná, ako vrcholne urážlivé. Kúpim si všetko, kúpim si každého. Nie každého, nie všetkých - ktovie, koľkých v armáde tým nasral. Žiaden prevrat neprebehne bez psychologického priekumu más - ten vnútorný odpor musel byť veľmi vysoký - socializmus nesocializmus.

 5. Definitiva napsal:

  Na konci videa je obava, aby Kaddáfí nepotopil americký dolár. Toto je holý fakt.

  Moc USA bola vybudovaná na viere ľudí, na viere úplatných politických špičiek, ktoré boli desiatky rokov cieľavedome "demokraticky" volené podľa želania CIA, na viere, že USA sú všemocné a nie na skutočnej ekonomickej a spoločenskej sile.

  Opak bol a je pravdou, USA sú najskorumpovanejší štát na svete, ktorý demontuje demokratickú ústavu, ktorý používa NATO a vojská a zdroje inostrancov, národných štátov, na presadzovanie vlastných mocenských záujmov. To všetko je možné len vďaka skorumpovaným národným politikom.

  Celý svet je vydieraný a musí platiť výpalné, aby niekoľko Američanov žilo v blahobyte. Tento spoločenský systém sa dnes nazýva po západniarsky že DEMOKRACIÁÁÁ!!!

  Kaddáfí vyhlásil, že líbyjská ropa patrí líbyjskému ľudu. Kaddáfí vyhlásil vojnu americkému USD. A to sa neodpúšťa, vojna proti USD bola príčinou jeho smrti, aj vojny v Líbyi a nie to, že bol diktátor. Chcel by som mať na Slovensku takýchto diktátorov posledných tisíc rokov, to by sme s Ruskom ovládali svet ako dobrí bohovia, ktorí by zrušili biblické náboženstvá a marxizmus ešte skôr, ako by sa zrodili.

  A dnes by sme žili v raji na Zemi, bez biblie.

  A nie v úžerníckej, otrokárskej a sociálno parazitickej anglosaso židovskej kolabujúcej spoločnosti. Kolaps je znakom všetkých spoločností od Starovekého Egypta, cez Grécko, Rím, dnešného tržného kapitalizmu, vlády jednotlivcov nad zdrojmi Zeme

  Každá spoločnosť skolabovala a premenila sa na ešte väčšiu príšeru, ako bola tá pred ňou.

  Čaká vás kolaps a nie blahobyt, genocída bielej rasy a otroctvo pre vaše deti a nie rajská záhrada a to len preto, že ľudia nechcú poznať pravdu, vzdelať sa, radšej sa všetci budú tváriť, že sa ich to netýka. Prajem vám, aby ste zomreli skôr, ako nastane peklo na Zemi. Zaslúžite si zomrieť, "islamisti" vám to vravia, počúvajte ich a klaďte si otázky a hľadajte odpovede. V biblii ich nenájdete, ani v parlamente.

 6. Maroš napsal:

  Ja v žiadnom prípade nespochybňujem význam psa, ako pomocníka človeka, s pomocou psa sme prežili my - Cromagnonci, a nie Neandertálci. Človek bez pomocníkov, ako pes, kôň, sob, kormorán, slon, má v určitých prostrediach problém. V minulosti som choval vyhodených najdúchov, zhodou okolností bojové plemená, ktoré boli k ľuďom ako pena na pive, čo si potom odnášali otravami a rôznymi zraneniami, takže som nakoniec strážil ja ich a nie oni mňa. Nebáli sa nikoho a nepotrebovali útočiť. Nie je problém vychovať neurotického psa - stačí ho priviazať na reťaz, obmedziť únikové možnosti, zobrať mu sebavedomie a psycho je na svete.
  Ono je to dnes o tom, že zvieratá predstavujú symboly, ktoré si idealizujeme, je okolo nich kopec predsudkov /+ -/, máme k nim určité očakávania. Dieťa chce psa, lebo mu chýba pohladenie od rodičov, potrebuje prítulnosť, niekoho, kto sa mu na ulici neposmieva, niekoho, kto mu venuje pozornosť - nemusím rozoberať. Mladá žena chce
  psa, lebo nechce dieťa, ale môže sa citovo premietnuť /póza/, okolie vníma jej neskutočné zásoby "lásky" - akurát odložiť dieťa a odložiť psa - to je sakra rozdiel, kŕmiť psa a starať sa o dieťa detto. Neviem už koľko miliárd ročne /2,3?/ minú len Amíci na žrádlo pre mačky a psov, ale táto suma venovaná krajinám, kde deti chodia 14 km v divočine s tekvicou pre kalnú vodu - sorry, ale tu nie je niečo v poriadku. Koľko zvierat musí zomrieť, aby nimi nakŕmili takzvané spoločenské zvieratá - prvotriednymi granuľkami, lebo môj bobík a micinka majú rodokmeň? To masírovanie chovu spoločenských zvierat je biznis, často špinavý. Namiesto normálnych vzťahov a hodnôt medzi ľuďmi tu máme náhrady, ktoré niečo stoja. Pokiaľ niekomu do hlavy od malička vtĺkajú, že pes je najlepší priateľ človeka, tak pochopiteľne nemôže mať človeka ako najlepšieho priateľa. Krkavce sú podľa ornitológov vzorní rodičia, len rovnako ako tučniaky, chránia to svoje, a tak to v kolónii niekto cudzí /cudzie hladné mláďa/ schytá. Pštros nestrká hlavu do piesku, aby nič nevidel, ale kladie hlavu s rezonančnými dutinami na zem, aby lepšie počul zvieratá, ktoré by mu mohli rozšliapať hniezdo, prípadne aby vedel odlákať predátora. Ale - hoci to vieme, tieto nezmysly sa budú opakovať ďalších 500 rokov. Sova zlikviduje 12 x viac hlodavcov ako mačka, ale pre nás je neviditeľná, alebo nočný démon. Náš vysnený Maťko Spravodlivý nesmie byť mocibažný, ale ako sa tým kráľom stane...

  • Paul Durham napsal:

   říká se tomu lidský faktor , nejen psi, dokonce i neživá příroda - stroje trpí, žádnou katastrofu nezpůsobí stroj - vždy jeho uživatel nebo výrobce, zhovadilost infantilních psychohovádek vychovávaných televizí a klimakterickými učitelkami se musí zákonitě projevit na nich samých

   • Maroš napsal:

    Súhlasím s tým, že "aj stroje trpia", ale prejavuje sa to ako duchovná spätná väzba ich stvoriteľa. Všetko, čo stvoril človek, každý artefakt, je premietnutím jeho idei a to je rovnaká realita, ako matéria. Preto sa hovorí, že kúpený dom ťa musí aj prijať - musíš byť v súlade s géniom locci. Táto spätná väzba génia locci je viditeľná v celej spoločnosti - pokiaľ niekto vyrába bomby v podstate zo vzduchu /dusík/ a tie ako idea slúžia k zabíjaniu, no tak nás zabíja sama atmosféra, jej genius locci - to nie je len vplyv HAARP a chemtrails, to je zlosť nebies. Detto - ak spoločnosť vyrába chladničky, ktoré sa majú pokaziť ihneď po záruke, tak takáto spoločnosť - civilizácia úpadku a šmejdu, musí jednoznačne zakapať. Kedysi uctievali ľudia obyčajný kameň ako miesto stretnutia a rozjímania, a všetko bolo v harmónii. Veď toto je podstata úpadku materializmu, že nechápe, že aj hmota obsahuje ducha - že v určitej forme a obsahu existujú ďalšie formy a ich obsahy. Poznámka - génius locci bol podľa Rimanov ochranný duch miesta, dnes ho chápeme ako ducha miesta takého, aký je, t. j. aj nebezpečného. Detto - egregor, aj keď to už sú v podstate duchovné entity. Vo vzťahu vec a duch artefaktu by som volil názov vec a idea, vo vzťahu vec a jej vlastník - vec a genius locci, resp. egregor. Preto niekomu niečo nikdy nebude patriť, aj keby to kúpil za neviem akú cenu. Naši starí radšej niečo nechali zhniť, ale cudzie, ani nájdené, si neprivlastnili. Aj o tom to celé je.

 7. Sasin napsal:

  O těch psech, jako nejlepších přátelích člověka, už to taky není pravda. Většina psů musí být debilové ještě větší než jejich PÁNI a kočky budou pěkné feny. Tomu jak jste to napsal není co vytknout. Jako divák co stihl alespoň stahování opony, tleskám.

 8. Pravda napsal:

  Vysoce informativni a hodnotne video.
  A pro nas poucne, co vsechno je zapsano v pameti lidi.

  Jednoho dne dojde k zuctovani a budeme platit krute.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!