Elity užívají krev malých dětí, aby si prodloužily život, a já to dělám taky, říká miliardář, majitel Paypalu

Peter-Thiel-800x430Zakladatel společnosti PayPal, miliardář Peter Thiel řekl, že věří, že transfúze krve od mladých lidí mohou změnit jeho proces stárnutí a umožnit mu nesmírně prodloužit délku života. V rozhovoru s reportérem Jeffem Bercovicim, vedoucím kanceláře Inc.com, Thiel řekl, že praxe, známá jako parabióza (tj. propojení krevního oběhu dvou jedinců téhož druhu tak, aby se jejich krev navzájem mísila, pozn. překl.), je moderní věda, která se nejvíce přiblížila k vytvoření všeléku proti stárnutí.

Thiel – investiční finančník, který působil jako delegát pro Donalda Trumpa a vystoupil na Republikánském národním shromáždění 2016 - je údajně posedlý vzdorováním smrti prodlužováním délky života. Poskytl finanční prostředky pro spouštěcí programy, které experimentují se způsoby, jak zabránit nevyhnutelnému ochabování těla a smrti.

„Zkoumám různé věci o parabióze,“ řekl Thiel Bercoviciovi, „oni (injekcemi vstřikovali) mladou krev do starších myší a zjistili, že to má masivní omlazující účinek. ... Myslím si, že existuje spousta dalších věcí, které byly nedostatečně prozkoumány.“

Pokusy s parabiózou začínaly v 50. letech krutými praktikami, kdy krysy byly rozříznuty, a jejich oběhový systém byl restrukturalizován a bylo s ním manipulováno. V poslední době některé společnosti pokročily v pokusech s parabiózou na lidech. Bercovici napsal, že americké studie v tomto oboru zaostávají v současné době za pokusy, které jsou prováděny v Číně a Koreji.

angelina_jolie_drinking_her_blood_bkmesg

Kalifornská společnost s názvem Ambrosia provádí pokusy na lidech, kdy zdraví lidé ve věku 35 let nebo starší dostávají transfúze krevní plazmy od lidí mladších 25 let. Účastníci platí 8 000 dolarů za účast v tomto programu a jejich zdravotní stav je podrobně monitorován po dobu dvou let, kdy dostávají transfúze. Účastníci musí žít v areálu, anebo musí mít prostředky na cestu do Monterey v Kalifornii.

Jesse Karmazin, zakladatel společnosti Ambrosia, řekl Bercovicimu, že účastníci zažívají změnu v systému stárnutí a to ve všech hlavních ústrojích orgánů Navíc to vypadá, že výsledky jsou dlouhotrvající, řekl, ne-li trvalé.

„Zdá se, že účinky jsou téměř trvalé,“ řekl Karmazin. „Je to téměř jako kdyby došlo k vynulování genové exprese.“

Jason Camm – vedoucí lékař ve společnosti Thiel Capital – oslovil Karmazina s tím, že společnost má zájem o jeho studie. Camm je uveden na jeho stránce LinkedIn jako „osobní zdravotní ředitel Petera Thiela ... a řady dalších prominentních  lídrů v podnikání a investorů ze Silicon Valley.“

Loni v rozhovoru Thiel řekl Bercovicimu, že naše kultura je „příliš předpojatá proti všem těmto věcem“, které údajně prodlužují život. Když se reportér zeptal Thiela, jestli se dívá na parabiózu jako na obchodní příležitost nebo jako na osobní lékařské rozhodnutí, Thiel odpověděl, že to druhé. Tyto praktiky, řekl, nejsou nutně patentovatelné, což ohrožuje jejich potenciální hodnotu vydělávání peněz.

Nicméně, řekl, že FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) se nemusí zapojovat nebo studovat tyto praktiky, protože „to jsou jenom krevní transfúze“.

Říká se, že se někteří bohatí jedinci ze Silicon Valley účastní léčebných parabiotických kúr, ale Thiel loni řekl, že ještě „ani zdaleka zcela, zcela nezačal“.  Mluvčí Thiel Capitalu řekl, že se od té doby nic nezměnilo.

Americký zpravodajský server Gawker oznámil, že obdržel tip, že Thiel „utrácí 40 000 dolarů čtvrtletně za infúzi krve, kterou dostává od osmnáctiletého mladíka na základě výzkumu o prodlužování života myší, prováděném na Stanfordu.“

Thiel se pustil do nenávistného souboje s Gawkerem poté, co ho webové stránky v roce 2007 označily jako homosexuála. Thiel nesl nelibě vniknutí do svého soukromého života a v tichosti financoval mnohamilionovou žalobu proti internetovým stránkám, které vlastní profesionální zápasník (wrestler) Hulk Hogan.

Soudní proces byl úspěšný a Gawker nyní bojuje proti úpadku; v důsledku procesu půjde na konci letošního léta do dražby. Nick Denton, šéfredaktor Gawkeru, v pondělí podal návrh na osobní bankrot poté, co mu soud na Floridě odmítl poskytnout mimořádný odklad rozsudku.

V článku Krvavá pascha doktora Toaffa od Izraela Shamira se dozvídáme, že Tridentský zločin nebyl výjimkou. Toaff objevil mnoho případů takových krvavých obětí, souvisejících s mrzačením dětí, řinutím krve a jejím použitím při pečení macesu (nekvašený chléb), takže jde o pět set let starou evropskou historii. Krev, toto zázračné pití, bylo oblíbeným lékem své doby, a vlastně jakékoliv doby: Herodes se pokoušel uchovat své mládí koupáním v krvi dětí, alchymisté používali krev k přeměně olova ve zlato. Židovští kouzelníci se vměšovali do magie a používali krev stejně, jako kdokoli jiný. Šlo o velice úspěšný obchod, kdy se prodávali takové lahůdky, jako je krev, prášek vyrobený z krve, nebo třeba maces, vyrobený z krve. Židovští obchodníci to prodávali s průvodními rabínskými listy, potvrzujícími pravost; nejvyšší hodnotu měla krev nežidovského dítěte (goy katana), ale mnohem běžnější byla krev z obřízky. Takové krvavé oběti byly „instinktivní, fyzické, smrtelné akce a reakce, ve kterých se nevinné a neznámé děti staly oběťmi Boží lásky a pomsty,“ napsal Toaff v předmluvě knihy. „Jejich krev omývala oltáře Boha, který, jak se věřilo, potřeboval vedení, a někdy potřeboval být popostrčen k tomu, aby chránil a trestal.“

Související odkazy:

Historie židovských lidských obětí, Willie Martin

Židovská rituální vražda, Chicago, 1955

bloodlibel6x6x6x

OBR.: Dřevořezba z Diecézního muzea v Tridentu, představující skupinu Židů, způsobujících muka svatému Šimonovi z Tridentu.

 

CITÁT:

„Ona (upírka) je sexuálně mučila. Získáte větší vzrušení z krve, jestliže je v ní adrenalin; to jí dává určitou vůni, když je v ní strach.“

Bill Schnoebelen

„Pod záminkou iniciačních testů pro Opus Dei byl přiveden k černé mši se sexuálními úkony. Zmiňuje přítomnost dívek (13-14 let) z nějaké země na východě... Byl omámen drogami a poté byl odveden do místnosti, kde byli zamaskovaní lidé, oblečení do černých hábitů. Účastníci pili krev. Ocitl se v přítomnosti nahé holčičky, ležící na oltáři – zemřela.“ ............. [Svědek E.J.:] ‘Jsem velmi rád, že o tom víte. Ale víte o tom ještě něco dalšího? Hodně z toho bylo vykonáváno v zařízeních po celém světě, v džungli v Amazonii, v Austrálii a na jiných vzdálených místech. Nakonec mě přiřadili do hlubších a ještě hlubších úrovní, a předtím, než mě dosadili na tohle místo v Austrálii, tak mě vzali na nějakou jinou úroveň mého vzdělávacího programu’. Řekl: ‘Opravdu nevíte, o co tady jde.‘ Vysvětlil, že byl svědkem satanistického rituálního zasvěcení. Přítomní se rozdělili o krev a vykonávaly se tam oběti a mučení. Snažili se ho asimilovat na programy satanského kultu, satanské oběti a lásky ke krvelačnému zabíjení nevinných. Řekl nám, že jakmile se dostal na tuto úroveň, musel složit slib Luciferovi. A on to udělal. Tohle není první člověk, který mi vyprávěl o těchto programech…“ … „Asi bych to ani neměl říkat, protože se jenom odsoudím k tomu, že to žádný vydavatel nevydá, ale já mám opravdu nějaké důkazy ze soudních zdrojů, které potvrzují tuto konkrétní teorii. Nemohu do toho jít moc do hloubky, ale dozvěděl jsem se od soudních orgánů, že část naší vlády skutečně ví, že tam někde daleko je něco jako vojenská skupina, která provádí rituální magii, zahrnující rituální krvavé oběti, a to nejen krav, ale zahrnuje to i lidi...“

[2007] Skutečnost o zneužívání chráněného dítěte a vraždící sítě. Pozadí aféry Dutroux.

Jen pomyslete na to, kolik milionů dětí se ztratí každý rok na celém světě a nikdy nejsou nalezeny.

Zdroj: http://breakingdownthnews.blogspot.sk/2016/08/the-elites-use-young-childrens-blood-to.html#.V6S-e8EEjWY.facebook

 

Peter Thiel na Bilderbergu 2016:

http://www.nwoo.org/2016/06/11/tvare-zachycene-na-bilderbergu-2016/

http://www.nwoo.org/2016/06/10/bilderberg-stale-mocny-ale-letos-mozna-vice-starostlivy/

a na Bilderbergu 2015:

http://www.nwoo.org/2015/06/08/bilderberg-2015-uplny-seznam-ucastniku-a-agenda/
427 Komentářů k Elity užívají krev malých dětí, aby si prodloužily život, a já to dělám taky, říká miliardář, majitel Paypalu

 1. Kolemjdoucí napsal:

  Sledujte Rockefelery a Rotchildy, tam uvidíte realitu. A může si kdo chce říkat co chce. David Rockefeler má 99 let a jiní z jeho klanu... to nedělají jen peníze, viz. foto:

  http://worldtruth.tv/wp-content/uploads/2015/04/david-rockefeller.jpg

  • atos napsal:

   To máš sice pravdu, ale prodlouží si život jen o pár let, možná desetiletí. Co to ale je v porovnání s životem věčným po smrti??? Jestli existuje Bůh a nějaký posmrtný život a spravedlnost, tak ten stařík se má na co těšit! Nechtěl bych být v jeho kůži... Ale kdo ví, jednou se to všichni dozvíme a jestli je to pravda, pak bude úplně jedno, jstli jste žil 50 nebo 100 let, protože při zamyšlení se nad slovem VĚČNOST vám musí naskočit husí kůže, protože pozemský život není ani miliontina zrnka písku ze Sahary v porovnání s ní!!! To si pak každý užije "odměnu" a ani nebude potřebovat si tu věčnost prodlužovat, protože to bude napořád....................

   • Pro Atose napsal:

    Clovece, atosi: Zidi se nemaji ceho bat, protoze si toho boha vymysleli oni, chapes to? Nic se jim po smrti nestane!Nac by si prodluzovali zivot, kdyby byl ten posmrtny a oni sli vsichni do raje. Nezapomen, ze se oznacili za bohem vyvoleny narod, takze mala matematika, co rikas?

    Nac by clovek vubec umiral, kdyby mel zit vecne? Je to proste blabol, ten vecny zivot. Spravne podotykas, ze ten pozemsky zivot je kratky.

    A zamysli se nad tim, pokud bys pripustil existenci boha, zda za ten stripek casu, co zijeme, je adekvatni ci spravedlive nekoho za nej obdarit vecnym rajem a nekoho zas vecnym peklem, at udelal kdo cokoliv, to proste nema logiku. Je to vyplod schizofreniku, nic vic.

    Mnoho lidi na tu pohadku skocilo ze dvou hlavnich duvodu. Ten prvni je ten, ze se jim libi napad zit vecne. A ten druhy je, ze za nej nekdo potresta ty, kteri mu v zivote ublizovali. Ale to je debilita, nic vic. Duvodem je to, ze si dobrovolne oslabujes pud sebezachovy, ktery ti dala priroda. Vsude kolem sebe vidis funkci zakona akce a reakce, a musis se tim ridit, jinak se paralyzujes sam.

    Kdyz ti da nekdo bezduvodne facku, musis mu ji hned vratit. Kdyz to neudelas, budes za slabocha a budes inkasovat dalsi a dalsi. ( A ja jeste vzdy pridam jednu navrch jako trest za to, ze si to dovolil ).

    Nepotrebujes zadneho boha a uz vubec ne na to, aby resil ublizovani cloveka cloveku. Vis, co miliard lidi uz zilo?

    Kdyz se podivas na ty zidaky, co si prodluzuji zivot, tak jsou to stejne vykopavky, obludy, ted nemyslim jenom vzhled, ale hlavne ty jejich mozky. Ty jim nikdo neomladi, jsou to dementi.

    • Vladislav napsal:

     Prosím Vas, držte uz konečně hubu, Marie!

     • Jarmila napsal:

      Proč by měla držet hubu? Jste normální? Vždyť má pravdu. Ať si v boha věří ti, kteří si ho vymysleli, aby mohli ovládat lidi. Všechny církve světa jsou zločinecké mafie- tak tu hubu držte radši Vy, Vy hulváte jeden a držte se tématu.

      • Vladislav napsal:

       Pro někoho prakticky bez hlubších znalostí platí, že bůh = to, co nám sem zavedli křesťané, všechny církve světa = ty církve, které znám já, a spousta dalších pošetilých blábolů.
       Nejdříve si problematiku pořádně nastudujte, a pak začněte psát o tom, co je nebo není normální. Jinak platí to, co říká staré ruské přísloví:
       - hlupákovi každý hlupákem.

       • Jaris napsal:

        Vladislave, trochu tolerance by Ti vubec neskodilo. Nemysli si, ze mas patent na rozum!

       • Pepi napsal:

        Vladislave:"Hlupakovi kazdy hlupakem".
        No tak nad timto ruskym prislovim by jste se mozna i sam mohl zamyslet.A pohlednout do zrcadla. :-) :-) ;-)
        Chapete co myslim?

      • Pro Jarmilu napsal:

       To je blb, ten Vladislav. Porad si hraje na chytreho a reditele diskuzi tohoto webu a nema zadnou sebereflexi, protoze by jinak mu muselo dojit, ze kdyz bude na mne takto sprosty, tak na mne to ma nulovy ucinek, ale v ocich druhych se shazuje maximalne tim, ze se chova jako diktator.

       Vam by chtel radit, abyste si neco nastudovala, a pritom b si potreboval zopakovat ucivo fyziky zakladni skoly, jeste nepochopil, jak funguje zakon akce a reakce.

       Je to dement, ktery si mysli, ze si zadupe nozickama a ja se poseru a utecu, chachacha.

       Mimochodem, on sam vi prd, co z toho, co si nastudoval je skutecne pravda, protoze ucel sveti prostredkyk plati v kazde dobe a za kazdeho rezimu a jak zriti vidno, dejiny pisi vitezove po svem.

       Mne uplne stacilo, ze se mu pry zjevil Svantovit... dal neni treba nad nim premyslet. Vzteka se jak male decko, kdyz mu seberete hracku a on se na tomto webu vidi jako sefik. Jako kdyby se tady neco rozhodovalo a ja mohla neco pokazit. Hnup. Z muzskych jsou sraci, kteri nejenze nedokazou nic resit, ale jeste se pousteji do zenskych, jako by ony za tu jejich neschopnost byly zodpovedne.

       Dela ze mne blbou, ale nic z toho, co pisi, nema jak vyvratit, proto se vzteka a uchyluje k domnenkam a lzim.

       Moc dobre vim, ze vira a nabozenstvi neni totez. Vira je obecne slovo ( da se verit v cokoliv), kdezto nabozenstvi je vira v boha, coz uz je konkretni vira.
       Ja si s virou hlavu nelamu, protoze vira je blokujici prvek v zivote, a proto u mne nema misto. Vira v cokoliv je dusledek lenosti myslet a odvozovat.
       Nikdo nevi vsechno, ale je lepsi si rict, ze neco nevim a zkoumat, nez verit necemu, co mi nekdo k vereni predlozi a cekat, co mi predlozi dal....

       Vzdy se smeji, kdyz ctu clanky a ankety, kolik lidi veri napr. presidentovi a lidi v diskuzich pisi, ze on je na strane lidi a kdyz bude nejhur, tak neco udela.
       Ja vim, ze az budou lidi umirat ve velkem poctu, tak utece! A zdejsi diskuteri mi nadavaji, ze k nemu nemam uctu. Chachacha. Uctu k vlastizradci? Kdyz se boji o svuj ovar, tak nema lezt do politiky. Jeho povinnosti je ale lidem rict pravdu a on ji moc dobre zna. Ale to uz je mimo tema. Jen doklad o tom, ze vira je skutecne skodliva.

     • Ekklesian napsal:

      Klid, démone ve Vladislavovi. Ona je s tvým pánem (zlým) na stejné straně a brojí proti Bohu.

      Akorát ji zatím neovládáte a nepřivádí lidi k novému náboženství, což je cíl zlého. Všichni se pokloní falešnému bohu, nepravosti, nechutnosti, zvrhlosti.

      Takových lidí je, ale spousta. Zeptej se svého šéfa, ten moc dobře ví, že kdyby dnes lidi neměli nabídnuto spoustu variant lží, tak je nemá jak od Boha odvádět, nebo dokonce mít pod kontrolou. Čas sjednocení teprve příjde.

      Nepíši to tedy ani démonům ovládajícím vladislava (nechte ho!), ani tobě Vladislave přestože mi vadí tvůj "tón" a asi tě nemám rád ani jako člověka, ale aby ostatní dostali znovu informaci.

      Doba vzpouzení se bohu (jakékoli postavičce kterou jste ochotni uctívat) a jeho odmítání je dávno pryč.

      Celá desetiletí zlý pracuje na tom abyste i vy v Evropě opět v něco věřili (je to dar od Boha, hledat Boha a věřit). Zlý to ví, ví že nemá smysl s tím bojovat a tak toho využil, nabídl vám každému víru dle vašeho srdce, včetně většiny takzvaných ateistů.

      Nyní, také už nějaký ten čas, vaši víru sjednocuje. Nakonec vám vašeho společného boha představí, či toho komu ten bůh dá svoji moc, a vy tak definitivně odpadnete od Boha skutečného a budete uctívat nepravost, čímž se odsoudíte. Příjdou rány, které vás budou mět ztrestat a naposledy vás přimět pochopit že jednáte zle i svého Stvořitele zatracujete. Někteří se Bohu pokloní, nad některými se ještě smiluje, počet stále není naplněn. Pak příjde definitivní porážka toho dávného hada a draka a soud nad mrtvými.

      • Vladislav napsal:

       Jak jsem už konstatoval, trpíš spasitelským komplexem (blíže viz např. https://cs.wikipedia.org/wiki/Spasitelsk%C3%BD_komplex)a jako takový bys měl ve vlastním zájmu kontaktovat co nejdříve specialistu, psychiatra.
       Pravděpodobně se dle uznávaného Diagnostického a statistického manuálu mentálních poruch (DSMMD) v tomto případě jedná pouze o jeden z více psychotických projevů.
       Díky bohům v této době lidé s tvojí diagnózou už nemají moc napáchat škody, co v minulosti (upalování či jiná likvidace "nevěřících" či "nesprávně věřících", christianizační kampaně, vymýtání "ďábla", potlačování vědeckých poznatků a poznání vůbec).
       Ať už tak nebo tak, jsi nemocný člověk, a obávám se, že bez odpovídající dávky psychofarmak nebudeš schopen "běžné" komunikace.

       • contumax napsal:

        Psychiatrie je ujetá, to vědí i malý děti, že to jsou většinou šarlatáni a od psychiatru co nejdál...!!!

        Když je člověk víc tlustéj udělají z něho debila, když je člověk více hubený udělají z něho debila, a když člověk odmítá se s nimi bavit udělají z něho opět debila, člověk zvýší hlas a už je opět debil a ještě k tomu agresivní, když naopak je sdílný opět je za debila ...

        Takže bych se o psychiatrii vůbec neopíral... psychiatrie je vlastně pod satanem a lid obecný sám říká, že půlka jich je saméj cvok...!!!

       • Pro nick Vladislav napsal:

        Demente, prestan davat lidem prikazy, co maji a nemaji delat!

        Eklesian je posedly virou v boha, ale to neznamena, ze mas pravo ho posilat k psychiatrovi!!!

        A co si to vubec dovolujes odsud lidi vyhazovat vubec!

        Co je ti do toho, kdo odkud pise! Tady je nejake urcene pravidlo, ze sem mohou psat jenom cesti obcane?
        Tak to bys se potom nemel pravo vyjadrovat ani k vecem v Rusku a v jinych zemich vubec! Logika ti chybi ve vsech smerech.

        Pepi tady pise, ze ma taky jine nazory nez ja, ale nezapsala jsem, ze by mi diktoval, abych drzela hubu. Je nad tebou minimalne v tom, ze neni hulvat.

        A vy se tady do nej poustite z uplne dementniho duvodu: starate se o to, s kym spi. To je jeho vec, ne vase. Napsal Jihoamericanka, a uz jste z ni udelali cernosku. V Jizni Americe je spousta bilych lidi a jak vidim, stale jich pribyva.

        Jediny narok kritiky mate na to, co dela a ublizuje to vetsine. jenze tady se skatulkuje a rozdeluje a hraje na Slovany, takze se nedivim, ze si z vas dela prdel.

        Nasili plodi nasili je zakon. Je na nas pachano, tudiz nic jineho nezbude nez uziti sily na obranu, to nerikam ja, ale dukazy vsude po svete v soucasnosti a minulosti. Neni jedina vyjimka. Zadna pijavice domluvou neodtahne, musi se odtrhnout..jenze to by nesmela existovat lenost, ze.
        Lenost hasit maly pozar znamena ve velkem pak uhoret.
        Malu prcek se tady hrabe v kravine, jako jsou nicky, aby zapomnel na to, ze je potreba resit velke veci, a na ty sere. To je tvuj obraz a skakej dal, kopacacku...mne to je jedno.

        Jinak tady je kolonka jmeno, ale nerika, ze jmeno diskutera. A kdyz tam napisi jmeno, pro koho pisi, tak to neni dalsi nic, ty vole. Jak pisi vyse, logika ti ocividne chybi.

        • Vladislav napsal:

         A ta kolonka také říká, že když se někdo někoho, co začne náhle používat jiné jméno, zeptá, zda je to stále on, je zcela v pořádku opakovaně lhát, že není? (= vydávat se za někoho jiného)?

         Protože tak to prostě je, milá Marie. Pište třeba pod 50 jmény, to je Vaše věc. Ale Vy jste úplně na začátku opakovaně nejdříve LHALA, že to děláte, a to až do té doby, kdy to bylo neudržitelné, kdy už jste neměla jinou možnost, než kápnout božskou, protože Vás pod několika jinými nicky bezpečně poznalo několik lidí, nejen já (první byl BRICS - i toho jste zapírala, pak ještě jeden nebo dva - a potom ta řada "pro XY").

         Nevadí, že jste primitivní materialistka, která pyšně a sebestředně tvrdí, že když "něco" neviděla ona či nevidí to každý, kdo chce, tak to automaticky neexistuje. To je jen nedostatek Vašeho poznání, neotevřenost něčemu, předsudky.

         Nevadí ani to, že činy, které navrhujete, že by lidé měli dělat, by vedly akorát tak k jejich sebelikvidaci. To může opět být pouze Váš omyl, nedostatek poznání.

         Vadí (aspoň mně tedy), že jste usvědčená lhářka, která chce, aby byla brána vážně, a když je jí její lež dokázána, tak se zmůže jen na výkřiky typu "co záleží na jménu, každý si jich může dát, kolik chce apod."

         Připomíná mi to jednoho zloděje ze základky, který vykrádal spolužákům v šatně bundy, a když byl přistižen, hájil se slovy "krade se tady už několik let, každý to ví, tak proč jdete zrovna po mně?".

         Pokud nemáte dostatek sebereflexe, je to Vaše věc, ale především je to Váš kredit, který jste ztratila.

        • Pro nick vladislav napsal:

         Debile, mne se nikomu jsem nenapsala, ze nejsem BRICS! Zalez, ludro prolhana. Jedine, co muzes udelat, je to tady dolozit, ze jsem to udelala. Ja nejsem takovy vul, za jakeho mne tady porad lidem cpes.
         Ani jednou jsem nepouzila muzsky rod, presto mi tady bylo vzpilano, ze se vydavam za muze. Dementi jedni, co nic nedolozi, tak mohou akorat drzet hubu, ale ty ji nezavres, urazenej pindoure!
         Je to moje soukroma vec, proc jsem to musela udelat. A hlavne ze prave ty, jsi ochoten komukoliv sdelovat, ze tady pisi pod jinymi nicky, zmrde udavacska....

         Co se porad do kazdeho seres, jako by ti nekdo sveril soudcovskou funkci tady!!! Ja nejsem jedina. Dovolil sis to k vice lidem. Primitiv jsi ty, tim padem, protoze na to nemas narok.

         A tvrdit o mne, ze jsem materialistka taky nemas narok, to jsou tve domnenky, nic o mne nevis a hrajes si na chytreho. Co se nijak neprojevuje, pro mne neexistuje, ne ze kdyz jsem neco nevidela. Nemusim videt vsechno, ale potrebuji videt projev existence, jako treba u elektriny. Na halucinace kazdemu kaslu...zadni duchove, demoni a ufoni a nevim co jeste pro mne neexistuji. Pocitam jenom s tim, co se projevuje, a tecka. Narkomani mi toho vykreslili, co videli a primo ukazovali prstem, at se podivam, ze tam to ci ono je a ono tam byl prd. Nici predstavy mne nezajimaji, realita.

         Ja nepotrebuji, abych mela nejaky kredit, co mi to cpes, to potrebujes ty. A ani mne nemusis brat vazne, mne je to u zadku, rozumime si? Ne. O muj zivot vubec nejde, ale o vas mlade. A kdyz jste priposrani za ctvrt stoleti sundat par dementu, tak je nechte to dotahnout do konce, zlikviduji vas a je to. Jina varianta neni. Jenom idealisti porad dokola chodi volit to same svinstvo s nadejemi, ktere neexistuji.
         A ted jsme tam zase. Prijdte volit Okamuru a vse se zmeni. Hovno. Vsechny volby byly zmanipulovane. A ja mu to psala, vzdyt on sam ma zkusenost, ze byl podvodem vykopnut z kandidatury na presidenta a tudiz logicky ani ted nema sanci, ale on se nasral a smaznul mi to. To je proste nemoc. Porad verit ve volby, protesty a kraviny, kdyz po staleti uz je videt, ze to nefunguje a ze zadna demokracie neexistuje.

         Co je ti, kurva, do me sebereflexe, hlidej si laskave svou, jenze tu nemas, ze. Jsi takovy bejk, ze si vubec neuvedomujes, jak se timto prispevkem mne shazujes pred druhymi. Uz jsem ti psala, ze nemas narok odsud lidi vyhazovat a ty to klidne delas, takze si ynteligente nejdriv vyres svou nadrazenost, kdyz uz chces druhym kazat.
         Nemas na ni narok, nikdo ti k tomu nedal svoleni, abys mluvil za druhe. Kdybys mel filipa, tak tady udelas dotaz, zda si diskutujici preji, abych tady nebyla a teprve podle vysledku delal policajta, ale ty proste nemas na to si to uvedomit.
         Seru na tebe, udavacska kryso...

       • Jaris napsal:

        Vladislave Rozumbrado, v Tobe se nejak zasprajcly dejiny ameles porad jedno a to same. Jiste jsi si vsiml, ze jsem NIKDY nenapadla Tvou viru ve slovanstvi. Naopak Ty krestanstvi napadas uplne bezhlave a pritom Ti uniklo, ze to byli prvni krestane, kteri byli pronasledovani pohanskym Rimem a slouzili ke krvavym zapasum v tehdejsich arenach. Teprve s Konstantinem Velikym bylo krestanstvi oficialne uznano jako nova vira a tim vlastne zacaly dejiny neslavne katolicke cirkve s jejich krizackymi vypady,inkvizici, vytvoreni jejich vlastniho uceni. Bibli zakazali cist, aby nedejboze se plebs dovedel pravdu. Staleti Bible nesmela byt prelozena z latiny, ktere obycejni lide nikdy nerozumeli. Prvni kompletni Bible v anglictine byla vytistena r.1535. Byly doby, kdy ten, kdo vlastnil Bibli byl trestan smrti na hranici. Bible byly paleny ve velkem na verejnych prostranstvich. Je vubec zazrak, ze se presto dochovala do dnesnich dob.
        Takze suma sumarum, byli to prave krestane, kteri jako prvni zazili hromadne pronasledovani a exekuce od pohanskych narodu.

        • Vladislav napsal:

         To, co píšete, je z velké části pravda, jenže to má několik ALE:

         - křesťané byli v Římu pronásledováni především proto, že - dnešními slovy - "dělali bordel". Porušovali zákony, prováděli násilnosti, zapalovali knihovny, byli agresivní vůči nekřesťanům

         - latina byla jako jediná tolerována PRÁVĚ PROTO, že už tehdy byla Bible, potažmo křes´tanství, nástrojem ovládání a kontroly, který se - samozřejmě - nesměl dostat do ruky "kdekomu"

         Jinak: ano, zažili jste pronásledování - a je to logické.

         Promiňte, ale když se objeví skupina, která podpaluje knihovny, rozvrací státní systém, oslabuje fungující státní moc, je naprosto logické, že je "pronásledována". Nebo Vy, být reprezentantkou státní moci, byste si to nechala líbit?

      • contumax napsal:

       Ekklesian

       Klid démone ve Vladislavovi...!!!

       1 *******

     • Pepi napsal:

      Vladislave nedovedete nic jineho nez se hadat,nadavat a urazet."Kdo neni s vami je proti vam".Rozdilne nazory nez ty vase vam lezou na nervy. O co jste lepsi nez Jehovuv svedek,Mormon nebo Scientolog?

      • Vladislav napsal:

       Ano, názory, které není jejich autor schopen podložit validními argumenty či fakty, de facto likvidují každou smysluplnou diskusi a mně tedy "lezou na nervy", podle čehož jednám.
       Pokud jde o Marii, tak pouze zopakuji: tato osoba používá velké množství nicků (přestože dříve opakovaně tvrdila, že jiné nicky nepoužívá), neustále se vrací do diskuse, přestože tvrdila, že odchází, nabádá k násilí, které by mělo na jeho původce fatální dopady.
       Vy jste kdo, že ji hájíte? A na základě čeho? Emigrantské solidarity? Nebo poznatků stejně plytkých, jako ten, že moravští Valaši jsou Rumuni? Proč se vůbec snažíte "zasvěceně" diskutovat na českých serverech, když jste z této země odešel? Proč nesplynete se svou novou zemí a nezaměříte se na problémy její?
       Proč mají neustále nějací mexičtí, australští, kanadští či jiní emigranti českého původu potřebu poučovat z tepla své země ty, kteří tady zůstali o tom, co by měli dělat?
       Připadají si snad jako hrdinové, kteří se dokázali prosadit, přežít v cizí zemi? Nikoliv - z velké většiny jsou to odrodilci, kteří šli oportunisticky "za lepším", čímž automaticky ztratili to, co zanechali tady, včetně práva se k tomu vyjadřovat. Čest ojedinělým výjimkám.

       • Pepi napsal:

        Vladislave,Marie pise dobre!!!A to i kdyz s ni v mnoha vecech nesouhlasim,ba naopak.A vy nadavate vsem,pri sebemensi odchylce od vasich nazoru.
        Urazite kresranse symboly o kterych ani nevite co znamenaji,brebtate neco o tom ze krestane jsou kanibalove (vecere Pane se jedna o jednote Krista a vsech jeho nasledovniku jakoz i vseho tvorstva,proto chleb a vino.Jde o pritomnost Kristovu).Urazite vsechny bez rozdilu zda jsou krestane ci ateiste,a nestitite se sprostych slov.
        Proste,jak rikam,agresivni sektar.

        • Vladislav napsal:

         Já právě vím velice přesně, co znamenají, klučino.

         Krucifix, na kterém je hřeby přibitý umírající člověk, je dle tebe symbolem "správné" víry?

         Mešní víno je "krev Páně", hostie je "tělo Páně".

         Tyto poživatiny požívali učedníci Ježíše - nebo je konzumují DNEŠNÍ křesťané?

         A mají snad symbolizovat něco jiného než části Ježíšova těla??

         A poutě k ostatkům mrtvol, pardon, "svatých" (co to bylo většinou za svatoušky, ví každé dítě, co si umí vyhledávat na webu) - to je co?

         Neurážím všechny bez rozdílu. Vystupuju pouze proti fanatickým křesťanům, prvoplánovým ateistům, popřípadě (abych na tebe nezapomněl), emigrantům-všeználkům či klučinům, co po matuře chvilku myjí někde na Západě v kempu nádobí, a dnes se proto cítí být nás obyčejné, kteří momentálně dlíme v ČR, poučovat.

         Jo, a ta Nikča ti stejně nedá, snažíš se dobře, ale na špatném místě;-)

        • Sasin napsal:

         Pepi, a gdyby nevynalezli Krista, vynalezli by na kříži jiného belzebuba, za kterým musíme táhnout jako ovce. Nasrat!!!

       • Jaris napsal:

        Vladislave, mel by ses nad sebou trochu zamyslet. Napadas zbytecne lidi. Pritom kazdy ma narok vyslovit svuj nazor ikdyz s nim v podstate nesouhlasis.
        Osobne si nepripadam jako odrodilec, protoze v podstate v Australii se lidi puntickarsky rozdeluji podle narodnosti a ja jsem pro ne Ceska, zatimco kdyz jsem v Cechach jsem podle nich Australanka. Je zde spousta ruznych lidi a jazyku. Presto si kazdy uzkoztlive strezi zem, ze ktere prisel, at uz jde o Holandany, Anglicany, Italy, Reky, Nemce, Francouze, Korejce, Cinany, Japonce a desitky dalsich. Ver mi, ze se zde snazim reprezentovat Cechy jak nejlepe umim. Osud mne zaval sem a ziji zde vetsinu sveho zivota. Zmenit to uz nemohu. Presto citim s Cechy jejich utrapy a obavy z budoucnosti, problemy s nynejsi ceskou vladou a zaroven parazitickou vladou EU.

        • Vladislav napsal:

         S Vašimi názory na NWOO, Rusko, USA apod. souhlasím. V těchto bodech logicky argumentujete, přemýšlíte, a to, co říkáte, má - aspoň podle mě - hlavu a patu.

         Pokud jde ale o křesťanství, nechápete vůbec nic, a v okamžiku, kdy Vás někdo požádá o logickou argumentaci, nejste jí schopná a odpovídáte pouze dogmaty své víry nebo citacemi z Bible.

         Jste jako řada jiných protestantů, kteří sice "začínají chápat", ale jsou v egregoru Jehovy, který je otcem (nejen) NWO, natolik ponořeni, že hlubší souvislosti už vidět nedokážou - nebo odmítají.

        • contumax napsal:

         Jaris

         1 ***

       • Pro nick vladislav napsal:

        Ty uz jdi s tim lhanim do prdele. Jaka emigrantska solidarita? Co sem porad cpes svou chorou fantazii??

        Nejsem emigrant a tobe nestaci, ze ma obcanstvi jedno, a to ceske a trvaly pobyt v CR a v Mexiku jsem na turistickem vizu? Smrade zasrany, toto jsou fakta snadno overitelna, a ty budes porad otravovat lidi, abys je vyhnal? CO si to, kurva, dovolujes? Toto je tvuj web, ze budes lidem rikat, aby vypadli?
        A jeste neco povidej o kredibilite, kdyz tady ocividne si vymyslis.
        Jaris jsi taky vyhazoval, ale ona ma ceske obcanstvi, a ty si tady hrajes na soudce, kdo tady muze byt a kdo ne? Ono se tady o CR neco rozhoduje?
        Hovno. Tady se akorat mluvi...a kazdy si muze rikat, co chce, ale ne soudit druhe!

        Mimochodem, kdo nikdy nezil v cizine, tak ma informace jenom vyctene, ovsem zkusenosti zadne. Lidi, co sem pisi ze zahranici je maji, takze co si na nas budes vykaskovat a odkazovat nas ke studiu?

        A co to meles o nejakem poucovani "z tepla sve zeme"?? Ty jsi magor. Ono totiz nikde na svete uz neni dobre. Vsude se tahne jako smrad valka v podobe ozebracovani lidi, protoze mocenske choutky dementu musi nekdo zaplatit.
        A nemysli si, ze nenavist vuci bilym, ktera je rozjeta v Evrope se nepromita v ostatnich zemich, kde prevlada barevne obyvatelstvo nad bilym. Jsou povzbuzeni si vic dovolovat.

        Jenom debil si mysli, ze jsme rozdeleni a jeste vice se nas snazi rozdelit. Jsme na jednom korabu, magore.. Takze se ztrapnuj dal, akort z tebe ma Pepi jeste vetsi prdel.

        Jak si vubec muzes dovolit pausalizovat, ze lide odesli do ciziny za lepsim? Muj pripad to nebyl ani nahodou, naopak. Ale opet a zase, je ti hovno do ciziho soukromi, protoze, ty curaku, cokoliv se dozvis jako jen castecnou informaci, okamzite prozenes svou bujnou fantazii a pouzijes proti lidem. Jsi udavacska krysa, a dal si s tebou nemam co rict, a jeste mi napises, abych vypadla ve vlastnim zajmu???? takze se dal vztekej, ja si bude psat, kam budu chtit a ostatni taky.

        • Pepi napsal:

         Nevidim zadny duvod se ospravedlnovat pred vztahovacnym vzteklounem Vladislavem.Ten,a jemu podobni,nikoho neurazi (tedy me rozhodne ne)urazi jen sami sebe.
         Nemaji pravo kohokoliv kritizovat z jakychkoliv duvodu.
         Mne se v Jizni Americe libi,byt tam nekdy muze byt "bordel"(spis ve velkomestech) ale je zde nadherna priroda,krasne plaze,endemicke rostliny a zvirata,prijemne klima,krasne zeny,prijemni lide,relativni svoboda,nikdo mi neublizuje,nikdo mne neokrada,neuveritelne mnozstvi kultury (divadla,vystavy,prednasky,you name it).Ceske obcanstvi nemam (Vladislavovi,Robovi a Proudovi natruc).Mam pravo nakladat s mym vlastnim zivotem jak nejlepe uznam za vhodne a je to i pravo kazdeho cloveka na svete (pokud neskodi jinym tvorum).Basta.

      • contumax napsal:

       Pepi

       Správně...!!!

       Souhlas...!!!

       • proud napsal:

        Slusne napsano mame dve miliardy "zbloudilejch"!!!

        • proud napsal:

         Lip napsano,"oblblejch"!

        • Pepi napsal:

         Proude "Slusne napsano mame 2 miliardy "zbloudilejch"!Jezkovy voci!Pak mame jeste zbytek lidtva:mulimove,budhiste,ateiste,animiste,agnostikove atd.atd.dalsi miliardy lidi.
         Ale jenom asi 4 z nich maji tu spravnou viru to zn.Proud,Vladislav,Robo,a mozna nejaky Petr +jeste 3-4ktere si nepamatuji.Zbytek lidstva jsou pomatenci zbloudili urceni k likvidaci pokud se neobrati na tu spranou "cestu"!
         Kluci,tohle je fakt na sveraci kazajku!
         Kam se hrabe Jim Johnes! :-(
         Bezte si,mladenci,hrat nekam na Sibir na hodne odlehle mìsto,snazne vas prosim.Ale pochybuji ze vas tam Vladimir Putin pusti.

        • Petr napsal:

         Drahy Pepi, ja tady zadne nabozenstvi nepodporuji . Muj nazor je to ze nabozenstvi ma by soukrome.
         Nabozenskyma fanatikama pohrdam a tvrdim ze jsou pokrytci. Na svete mame spousty vselijakych vir a nabozenstvi. Kazde je to prave a spravne. Uz jen v tom jsou smesni. Jsou schopni pro to i zabijet.

        • contumax napsal:

         Proud

         Právě naopak...!!!

         O blbéj je zbytek, tzn. 5 miliard...!!!

        • Petr napsal:

         Proude tech zbloudilejch je mnohem vic. Jsou i jina nabozensti nez kretanske. A vsichni maji plne huby jen toho svojeho praveho panbicka.

        • proud napsal:

         Na sveraci kazajku je panbickareni zpitomelejch!

        • proud napsal:

         Petre,vim,reagoval jsem na ty 2 miliardy zrejme "krestanu" co tu nekdo hodil prede mnou,ale samozrejme ze se to tejka vsech kdo verej v boha podle bible a cirkvi a nechavaj si lejt do hlav ty zrejmy lzi,at uz mu rikaji jak chteji.

        • proud napsal:

         "Proude „Slusne napsano mame 2 miliardy „zbloudilejch“!Jezkovy voci!Pak mame jeste zbytek lidtva:mulimove,budhiste,ateiste,animiste,agnostikove atd.atd.dalsi miliardy lidi.
         Ale jenom asi 4 z nich maji tu spravnou viru to zn.Proud,Vladislav,Robo,a mozna nejaky Petr +jeste 3-4ktere si nepamatuji.Zbytek lidstva jsou pomatenci zbloudili urceni k likvidaci pokud se neobrati na tu spranou „cestu“!" ............necpi nam do huby co jsme nikdy nenapsali,idiote,coz jsi,paklize neumis cist! Kdo koho likviduje??? Pokud vim uz se neupaluje,krestansky!!! Pro me za me se klan treba svymu hovnu na hajzlu a vzejvej si ho,ale delej si to v soukromi pred tema ktery to zajima a netahej to mezi ty kdo vedi ze na sveraci kazajku jsi naopak prave ty sam!

      • contumax napsal:

       Pepi

       1 ***

      • contumax napsal:

       Pepi

       Moc Tě zdravím a všechny lidi v Jižní Americe...!!!

       • Pepi napsal:

        Diky contumaxi,Kristus s tebou! :-)

       • contumax napsal:

        Pepi

        Odpovím za někoho jiného... o tom kdo jsou židé, většinou jsou zařazování do semitského původu ale...

        Ale dnešní Izraelem je jich většina chazaři a aškenazi,promícháné z východní Evropy, tedy slovanskou krví a zbývající a ti jsou ti praví židé jsou Sefardští židé ale ti jsou na indexu v dnešním Izraeli protože jsou snědí...

        A jaksi se nehodí do krámu dnešním eugenikům, rasistům, nacistům...

        Takže si představ " věřícího nácka ", který se dozví, že vlastně Ježíš Kristus byl snědý muž...!!!

        Ó jak musí omdlívat ty baby rasistický a různí bílý šéfíci všelijakých nesmyslných funkcí...

        Co že jim to Bůh provedl...???

    • contumax napsal:

     Pro Atose alias Marie Dikyová...

     2 miliardy věřících jsou dementi...??? !!!

      • contumax napsal:

       Jan nowak

       Ty sám jsi pakoš vylizanéj, hulíš a seš z toho ouplně blbéj...!!!

       • jan nowak napsal:

        Kostelník
        ...hlavně že ty jsi ten chytréj !!!

       • Pro nick comtumax napsal:

        Vidis, ty krivej krestane? Ty jsi videl Jana Nowaka hulit, ze to tady verejne vyhlalsujes? Jsi normalni hajzl, co ma jenom plnou drzku Jezise, ale rikat pravdu se od nej nenaucil.

        Takhle se zivi nenavist, comtumaxi. A to te naucil Jezis? Ty bud rad, ze nemuze nikdy prijit, protoze by ti musel dat misto nebe do drzky.

        Vsadim se, ze ani toto ti nedojde, ze podle krestanskych pravidel hresis proti svemu bliznimu, janu nowakovi, a co jsi jemu udelal, udelal jsi bohu, taktez podle stejnych pravidel.

        • jan nowak napsal:

         17:28 přesně !
         A wšechno vracím z5; funkci, hodnost, králíka atd...
         ..zase dobrý DOBRÝ, jó ?
         :-):-):-)

        • contumax napsal:

         Pro nick contumax

         Tvůj Jan nowak píše bláboly, je to retard a jinak se sním jednat nedá...!!!

         Napadá mou víru dement...!!!

        • contumax napsal:

         Pro Marii Dykiovou

         Sama jsi křivačka a vždycky budeš, protože nic jinýho neumíš, jen oblbovat...

         Byl jsem tu 1. kdo Tě prokouknul tak jako toho dementa s 2 titulama...

         Kolik já jen znám vzdělaných kreténu...!!!

     • proud napsal:

      Ale je jich celkem mnohem vic.........protoze jsou to vsichni verici v boha a i hodne ateistu co maj za to,ze jsme "prohlednuvsi opice" :-))).

    • jen tak napsal:

     nic nečistého nevejde do Královstvi Božího

    • tojefuck napsal:

     Vaší pí*u sem taky neviděl a věřím, že jí máte. XD

     • Pro nick to je fuck napsal:

      To je takovy vtip, ale pekne blby, protoze tady nejde o viru. On moc dobre vedel, ze ji ma a nepotreboval tomu verit. Jako kazda jina zenska, kdyby ji nemela, tak nebude fungovat, chacha. Kdyz jis a pijes, tak mas i organ, ktery to vylucuje. Na to nepotrebujes viru.

      Vira nahrazuje vedeni. Veris tam, kde nevis a ne tam, kde vis. Elektrinu taky nevidis a nepotrebujes k tomu viru, abys vedel, ze existuje, protoze se jeji ucinek projevuje a vsem.

      Buh se neprojevuje, nikdo ho nikdy nevidel, jak spravne rekla ta zenska v tom ujetem filmu. A pokud bys vedel o nejakem jeho projevovani se, sem s tim :0.

     • proud napsal:

      ....jenze ji treba nema,jen vypada ze by ji mel(a) mit :-)))............ ;-)

   • Daniel napsal:

    Hej je to tu:
    https://picuscapital.sk/forums/
    Čítaj pozorne..

  • Jaris napsal:

   No, je to prestarly "fesak". Zuby ma stale jak perlicky ikdyz falesne. Akorat ta odchlipla vicka prilepit nebo prisit. Ta mu kazi fazonu. Nejlepsi na tom je, ze se zubate nevyhne a stejne chcipne.

   • Vladislav napsal:

    A co ho čeká po smrti?

    • Tykva Bukvatyr napsal:

     V pekle už preňho majú pripravený kotol s vriacimi výkalmi.

    • Jaris napsal:

     Predstav si, Vladislave, ze vubec nic(Ezechias18:4) Bude v hrobe jako miliony ostatnich a bude cekat na posledni soud (Zjeveni21:8). Moc sanci mu nedavam, ceka ho druha a definitivni smrt.

     • Vladislav napsal:

      Milá Jaris,

      až do církevních koncilů svolaných někdy v 5. (a poté v 7.) století byla reinkarnace STANDARDNÍ součástí dokonce i křesťanství, blíže např.

      http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2006020003

      DNEŠNÍ křesťané, po více než tisíciletém vymývání mozků a desítkách či stovkách přepisů a změn verzí obou částí vaší Bible, to samozřejmě odmítají, nejčastěji s trapným argumentem, že v takovém případě by musely být změněny i další pasáže, které by na tento text navazovaly...

      Ale otázka zní: proč by to nebylo možné? Proč by síla, která zničila tisíce a tisíce jí nepohodlných knih a povraždila milióny jí nepohodlných lidí, nedokázala upravit pár odstavců v Bibli??

      Jak sama víte, výkladů Bible jsou stovky, ne-li tisíce (jinak by nebyly stovky, ne li tisíce křesťanských církví, že?;-)), takže odkud berete jistotu, že právě ten VÁŠ je ten správný??

      Když Vám vytrhnou nesnesitelně bolící zub moudrosti a někam ho zakopou, budete to Vy, kdo tam bude ležet? Když Vám amputují nohu, budete to Vy, ta noha?

      V tom hrobě bude ležet pouze Vaše tělo, dávno mrtvá schránka, důležitá pro Vás v té době asi tak, jako pro raka nedávno svlečený krunýř. Tento hnijící krunýř na žádný soud čekat nebude - bude čekat maximálně tak na další vlnu bakterií, které budou pokračovat v jeho rozkládání.

      Duše je nesmrtelná, a to nejen duše člověka, ale i psa, labutě nebo třeba divizny. Neexistuje žádné "nic", žádná prázdnota, vakuum, čekání na "cosi". Jsou to všechno jen fígle toho vašeho starého lišáka Jahveho, jak z vás udělat poslušné ovečky, které mu budou žrát z dlaně otrávenou sůl a ještě se za to na něj láskyplně dívat.

      Kdysi jste vy protestanté byli silami pokroku, světla a vývoje vpřed. Byly v našich dějinách desítky, osobností spojené s vaší vírou, které musely naše země opustit a národy tím tak oslabily. Ale ta doba je už pryč a dnes jste jen - i když často nevědomky - jednou ze sil NWO, i když snad méně nebezpečnou, než katolictví a další křesťanské směry...

      • Ekklesian napsal:

       Proč pak ti to Jaris říká? Proč ty mu chceš odpovědět?

       Zdánlivě divné otázky, že? Přemýšlej!

       P.S.
       Mě neodpovídej, ale jak říkám přemýšlej.

       • Vladislav napsal:

        Proč mi to říká?
        Asi proto, že mi chce sdělit, co říká o posmrtném životě vaše SOUČASNÉ křesťanství.
        Jako reakci na to, co jsem uvedl předtím já o trestu v životě následujícím.
        A nevybízej mě k přemýšlení, prosím tě!
        Já přemýšlím tolik, že se ti o tom ani nezdá.
        Právě proto mluvím o vaší víře tak, jak mluvím.
        Nedělám si o všem iluze, že to ty pochopíš;-)

        • Ekklesian napsal:

         Ty se teď Vladislave, pohanský gnostiku, sloužící zlému, považuješ za Jaris? Nikdo tě k ničemu nevybízel, i kdybys byl (namísto našeptávání) schopen přemýšlet.

         Démone ve Vladislavovi, nechej opět propuknout svůj hněv a vztek, a vyjádři ho skrze Vladislava zde v diskusi.

        • Vladislav napsal:

         Ekklesiáne, technické doporučení ze strany pohanského démona:

         Ve větě:

         "Proč pak ti to Jaris říká?"

         píšeme před a za "Jaris" čárku, mluvíme-li k Jaris (ty, Jaris, 5. pád jednotného čísla)

         Nemluvě o tom, že slovo "pročpak" píšeme jako jedno, ne dvě slova;-)

         Nenapíšeme-li tyto čárky, nabývá věta smysl 1. pádu jednotného čísla, což není detail, protože v takovém případě touto oslovuješ nikoliv Jaris, ale Vladislava;-)

         Neovládáš základy pravopisu vlastní mateřštiny, takže tvé věty nabývají úplně jiného významu, než míníš - ale cítíš se být povolán školit druhé?

         Jste pořád stejní, jako jste byli vždycky. Znalosti nahrazujete vírou, moudrost dogmatem a argumenty násilím.

         Ty jsi tma, Jaris je pouze šero, ale normální člověk touží po Slunci - dokonce i pohanský démon;-)

      • contumax napsal:

       VLADISLAV SILNÝ JAK BYK AJ TAK CHYTRY ...

       Duše byla stvořená, kdyby nebyla byla by nesmrtelná...

       I vdechl Hospodin v chřípí duši živou...!!!

       • Vladislav napsal:

        Duše byla stvořena jako nesmrtelná, Einsteine.
        Co je nesmrtelné, nelze zničit.
        Do jakého kódu ti to mam zakódovat, abys to konečně pochopil?

      • Jaris napsal:

       Predstav si, Vladislave, ze se najednou ocitnes treba ve 12.stoleti. Prijdes nekam na jarmark a zacnes tamnejsim lidem vysvetlovat veci o autech, letadlech, iphonech, kompjutrech, radiu, televizi, prikladu jsou stovky, ktere ti lide ve 12.stoleti neznali. Myslim, ze jim spadne nejdrive celist a pak se z davu vyhrne take takovy Vladislav a rekne, ze je to vse naprosty nesmysl a ze by Te meli zavrit za kacirstvi. Vetsina davu by byla samozrejme na strane pomyslneho Vladislava, zatimco zbytek, tech par lidi by se zamyslelo a reklo si, neco na tom je.
       Bible se zatim nemylila. Napriklad hovori o Marii jako panne, ktera porodila Jezise Krista. Jak si to tehdejsi lide meli srovnat v hlave, kdyz umele oplodneni nebylo znamo a dnes se provadi na bezicim pase. Ja si osobne myslim, ze Marie byla pouze "surrogate" matka (to v Bibli neni, to je pouze muj nazor, ze JK neni zid, pouze byl vychovan v zidovske rodine).
       S tou dusi je to na dlouhy clanek. Vetsina nabozenstvi i atheistu tehle teorii veri, zatimco Bible je nekompromisni. Chci jen zminit knihu Ezekiel 18:4 -
       "Pohledte, vsechny duse - ty patri mne(Bohu). Jak duse otcova, tak rovnez duse synova - ty patri mne. Duse, ktera hresi(rozumej je neperfektni kvuli Adamovu a Evinu prohresku) - ta zemre."
       Kdyby si duse nekde poletovala, nebylo by treba vzkriseni. Bible rika, ze kazdy clovek existuje v pameti Boha. Pokud byl Buh schopen vytvorit zemi s zivotem na ni, bude pro nej hrackou zajistit zmrtvychvstani.

       • jan nowak napsal:

        Která Marie porodila Krista ? BRICS, nebo ta Pro nick to je fuck ?
        Ezachiáš 7.31

       • Vladislav napsal:

        % Žádné zmrtvýchvstání či vzkříšení N E E X I S T U J E.

        Tělo se během několika týdnů po smrti s výjimkou kostí zcela rozloží a je fyzikálně nemožné, aby dokonce už i po této době bylo znovu osídleno duší - nemluvě o biblických tisících let!

        Nesmrtelná je duše, která se přesune do jiných dimenzí, aby v nich pobyla ten či onen čas, a pak si vyhledala nové či žádné tělo.

        Toto je to, co potká 99% mrtvých.

        Člověk má několik těl, která si nejprve během života postupně vytváří (proto si třeba nepamatujeme věci z doby, kdy nám byl rok), a poté je, po smrti fyzického těla, opět postupně odbourává.

        Duše nepatří žádnému bohu, s velkým ani malým b, ale pouze sobě samotné. Jsme to my sami, kdo se bude jednou - opět sám před sebou - zodpovídat ze svých činů.

        Naši předkové, bytosti s atributy bohů, nám s tímto soudem pomohou nebo nepomohou, ale jako děda nesoudí vnuka (maximálně ho napomene nebo potrestá), tak nebude nikdo soudit nás!

        Máme se učit, chápat, poznávat, uvědomovat si, ne být vrženi do jakýchsi věčných trestů za jeden či dva, byť vážné prohřešky! Takto by se ke svému dítěti nezachoval ani průměrný rodič, tak jak se tak může zachovat údajně nás všechny ejcíc milující božská bytost???

        Žádný bůh, s malým ani velkým b, žádnou duši nevlastní. Tak, jako dědeček nevlastní vnuka, přestože je to on, díky němuž se vnuk vůbec mohl narodit!

        S tím 12. stoletím máte pravdu. A to proto, že lidé už - aspoň u nás - měli tehdy tak vymytý mozek, že většina z nich uvěřila tomu, že vše je buďto "od Boha" - nebo od "ďábla". Tedy: co není od Boha (nebylo to v kázáních, nepíše se to v Bibli apod.), musí být samozřejmě od ďábla, že? To je přece "logické", že ano?

        Přesně toto je ta vaše "logika", kterou uplatňujete dodnes. Ne, že něco neznáte, ne že něčemu nerozumíte - kdepak! V Bibli se o tom nepíše, ježíš o tom nemluvil, takže je to od ďábla, tečka!

        Už chápete, proč vaše učení nazývám tmou???

        Bibli mi laskavě už necitujte, není to pro mě validní zdroj. Nebo chcete, abych Vám na podporu toho, co říkám, citoval třeba Honzíkovu cestu od Bohumila Říhy?

        • Ekklesian napsal:

         Jestli pak ty chápeš, že uděláš úplně vše proto aby sis udržel vizi, že sám sobě jsi bohem a tví učitelé, slovanští bozi, takoví hodní bratři kteří ti mají na té cestě jen pomáhat?

         Já myslím, že chápeš. Otázka je zda ostatní, v slovanské bohy věřící, máte všichni stejnou představu a jak jste před sebou otevření? když už jsi takový bijec za slovanství, což ztotožňuješ s vírou v bytosti a modly uctívané Slovany.

        • contumax napsal:

         Vladislav

         Existuje a bude, sám Ježíš Kristus vzkřísil Lazara, který byl 4 dny mrtví...

         A co Údolí suchých kostí...???

       • Ekklesian napsal:

        Já se v náboženstvích neorientuji, ale občas nějaký příběh různě věřích zaslechnu.

        O hodně těch příbězích bych řekli, že mají určitý základ společný, tedy jak dohromady, tak s učením od Hospodina. I když přizpůsobení místním božstvům a mnohdy i přímo snahu vedení ke zlu nelze přehlédnout.

        Myslím, že to skutečně vypovídá jak o okamžiku babylonské události, kdy skupiny lidí s různým stupněm poznání a důvěry v Boha se rozutekli do světa, tak o práci zlého po celou dobu co lidé vyšli do světa (překroutit pravdu je nejsnadnější i nejůčinější).

        Takhle jsem nedávno slyšel, že náboženství východu (nevím jaké, či kde se ten příběh vypráví) prý věří, že Bůh-Stvořitel vše stvořil, tedy vesmír, zemi, zvířata. Jakási bohyně (snad i trochu škodolibá a zlá, nevím) mu říká, dkyž se jí na své dílo ptá, že nestvořil nikoho kdo by to obdivoval, a tak stvořil lidi. Ta bohyně vzala meč (zda byli domluveni nebo ho zradila nebylo řečeno) a rozsekala ho na miliony kousků a do každého člověka prý jeden kousek vložila.

        No nepřipomíná to věřícím v jediného a nestvořeného Boha něco, třeba hned i několik věcí?

        • Vladislav napsal:

         Ekklesiáne výše, já si nedržím žádnou vizi, ale odhaluji, krůček po krůčku, jisté poznání.
         Víru máte vy, my se snažíme o ZNALOSTI.

         Sám sobě bohem nejsem. Nejsem bůh, jsem pouze člověk. I já jsem byl stvořen božskou bytostí.

         Slovanský pojem "bůh" není významově totožný s biblickým "bohem" či "Bohem". Pro Slovany jsou bohy také původně lidé, kteří se proslavili či zasloužili některými činy a proto se bohy stali.

         A pak jsou bohové vyšší, kteří tyto lidi-bohy i nás ostatní, celý svět, stvořili.

         My proto nejsme ani otroci, ani sluhové boží, jako vy. Nemůžeš být přece sluhou vlastního prapraděda - ale to neznamená, že ho neposloucháš, že se neřídíš jeho radami...

         Nikdo z nás ani vás nepadá před svým prapradědem na kolena. Musíme ho poslouchat a respektovat, ale přitom jsme jedné krve.
         On je mnohem výš, než my, ale protože jsme jednoho rodu, jsme rovnocenní, jako je malé bezbranné dítě rovnocenné dospělému muži a požívá ta samá práva - přestože jeho schopnosti jsou nesrovnatelně menší.

         Pro vás je bůh či Bůh entita mimo vás, ale pro nás je to náš předek, s námi jedné krve.

         Dobrý otec nebo praděd tě nikdy nezavrhne, není "cizí", ale "tvůj". Ani ty, pokud je tvé jednání vedeno láskou, bys svého nezvedeného syna definitivně nezapudil, ale namísto toho mu pomáhal a dával další a další šance, proto si nemysli, že láska, kterou je naše jednání vedeno, je menší, než láska, kterou tobě nařizuje tvůj bůh.

        • Ekklesian napsal:

         Opravdu myslíš, že jde nařídit milovat?

         S láskou je hlavní problém, že člověk (jak stárne) se před ní uzavře, či je uzavřen. Něco v něm umře či umírá.

         Zrovna tak jako dospělý má omezené možnosti milovat své bližní a lásku od nich přijmout, tak má značné problémy s láskou vůči Stvořiteli. Je to jeden a ten samý problém. Past která byla na lidi nastražena a oni se polapit nechali, sami spolupracujíce na polapení všech ostatních.

         Ne nadarmo Ježíš říkal, že nebudeme-li jako děti do království Božího nepříjdeme.

         Pracuj tedy na své lásce (najdi ty překážky, žádej o ni) a drž se jí.

        • Vladislav napsal:

         Ekklesián níže: to víš, že nejde nařídit milovat.

         Ale jsi-li dobrý člověk, pak svého otce, děda, oraděda, ale i syna, vnuka pravnuka miluješ, máš rád, jednáš vůči nim s láskou.

         Chápeš? Právě proto je toto jediný skutečně ůčinný způsob lásky. Láska přímá, bezprostřední, nevynucovaná.

         Když k tobě ale někdo přijde se slovy o Ježíši, co si představíš? Dobře, dejme tomu, že úžasnou bytost.

         Ale pořád to bude jen cizí muž z cizího národa. Muž, o kterém ti jeden řekne to a druhý ono. Kdo z nich má pravdu? Budeš zmatený.

         Zatímco svého předka či potomka dobře znáš. Vidíš ho před sebou - nebo ho cítíš ve svých genech, instinktech, chybách i vítězstvích.

        • Ekklesian napsal:

         Ano své předky je třeba znát. Skrze nelásku a zradu našich předků vůči Hospodinovi jsme dnes trestáni i my.

         Nevěříš? Zeptej se těch kteří požádali o odejmutí tohoto trestu a bylo to na nich a jejich životě patrné i okolnímu světu. Jinak o takové očištění žádají snad všichni uvěřivší v Hospodina, jenže ty by jsi jim bez viditelných znaků pochopitelně nevěřil.
         Ten trest je v podstatě opět charakteru ponechání je napospas jejich zvráceným touhám, které u nich probudili či napomohli probudit právě jejich předci.

         Hospodin je nesmírně trpělivý a velmi laskavý, odpouštějící nepravost i provinění.
         Nezapomíná však trestat; za nepravost otců volá k odpovědnosti jejich syny do třetího i čtvrtého pokolení.‘

         (Numeri 14:18, Bible 21)

         Trestám nepravost otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení těch, kdo mě nenávidí, a prokazuji milosrdenství tisícům pokolení těch, kdo mě milují a zachovávají má přikázání.
         (Exodus 20:5-6, Bible 21)

        • Ekklesian napsal:

         Ona je celá Bible o rodině, vztahu otec-syn, Bůh-Člověk. Šlo by o tom mluvit dlouho, ale mlátil bych prázdnou slámu, když ani vaše svědomí vás neobviňuje (přemýšlíte lidi většinou jen tělesně a jen jak se vám to hodí abyste nenarušili obraz který o sobě máte) a když i já sám cítím a vím, že co se lásky týká nejsem zcela uzdraven, budu-li vůbec kdy.

        • Vladislav napsal:

         Ekklesián níže: "Hospodin" alias Jahve nebyl bohem mých předků a není bohem mým.
         Takže jsme jej ani mí předkové, ani já nemohli zradit.
         Tvůj "Hospodin" mě vůbec nezajímá a nemám s nim nic společného, i kdyby se prohlašoval za boha kohokoliv.
         Chápeš to už konečně, Ekklesiáne? Pokud ty chceš, služ si bohu, kterého ti přivedli Židé, třeba až do roztrhání těla, pokud budeš chtít.
         Ale mě ani nikoho z mého "okruhu" do toho netahej.
         My s tím tvým Hospodinem nemáme nic společného.
         A věř mi, že to spíš voda poteče do kopce, než bych s ním něco společného chtěl mít.

        • Ekklesian napsal:

         Já přece vím, že s ním nechceš mít nic společného a sám ze své vlastní vůle se distancuješ.

         Já jen cítím potřebu uvádět na pravou míru ty tvé výmysly a schválné ostatním, zde to čtoucím, podsouvané bláboly.

     • proud napsal:

      A ani tak to nastesti nefunguje:-)

    • proud napsal:

     To co kazdyho z nas...... coz je duvod pro spravedlnost jeste ted a tady.

   • contumax napsal:

    Vladislav

    To Ty jsi kripl a vůbec o tom nevíš, máš zatemnělý mozek a jsi pyšný až to zaráží...!!!

    A víš, že Pýcha je sestra Hlouposti...???

    Trpíš sebeláskou, prostě chudák...

    Evidentní psychopatie se u Tebe projevuje ...

  • Pepi napsal:

   Princ Charles je potomkem Vlada Dracula ktery nabodaval svoje obeti na kuly a do jejich krve namacel krajice chleba ktere pak jedl.Princ Charles se s timto pribuzenskym vztahem otevrene pochlubil pri navsteve Rumunska.Madame Bathory(Slovenka?Madarka?) byla rovnez znama svou virou v omladnuti skrze krev mladych divek.
   Podle starych nabozenskych systemu,obsahuje krev dusi(viz Bible,Stary Zakon)coz si nekdo spatne vyklada jako viru v to ze krev a duse jsou totez(viz drivejsi prednaska o kultu hada).Krev obetovanych zvirat/lidi obsahuje"dusi",nabo "auru" ktera se po obetovani spoji s aurou "Zeme",tolik okultni nauky(napr.Bohemian Grove).Valky rezirovane elitami nejsou nicim jinym nez kultovni lidske obeti dnesni doby.Krvave obeti zvirat a lidi jsou nejcasteji spojovany s BV nebo s Azteky,ale existovalo prakticky vsude na svete-u Keltu,v Indii(Ariove obetovali napr kone),na Morave(nalez obetovanych lidi a zvirat v jeskyni Byci skala;Keltove?),v Dansku...
   Zidovstvi vzniklo v prostresi BV,kde byly krvave lidske i zvireci obeti prinaseny napr.Astarte a Baalovi.Zidovske svatyne pripominaly jatka. V teto mentalite o nutnosti obetovat vzniklo i Krestanstvi a pozdeji Islam.
   Nacismus a rasismus jsou pozustatky krevni mystiky starych kultu
   smisene se socialnim darwinismem.
   Astralni bytosti(v tomto pripade demoni) ziji z negativnich energii(strach,nenavist,stress).Od svych stoupencu proto vyzaduji zvireci nebo lidske obeti.
   Kmenove spolecnosti meli vetsinou sve "kolektivni/skupinove"duse,Zide,Slovane,Germani nebyli vyjimkou.
   Navrat do predkrestanskych nabozenstvi je za A)neproveditelny
   za B)pri nejlepsim krok zpet do barbarstvi.
   Omlazovani,transfuze krve za timto umyslem,lidske ci zvireci obeti at uz ve zvracenych kultech(lozich),nabozenskych systemech ci v laboratorich,rasismus,rasova hygiena,eugenika jsou vlastne jenom ruzne manifestace jednoho a tehoz zvraceneho stavu vedomi:
   egoismus,touha po moci a po drakulovske forme vecneho "zivota"v tele...

   • Ekklesian napsal:

    Sežrat Dientsbiera, Marksovou, Šabatovou (další si teď v rychlosti nevybavuji) za živa, či dokonce jejich zdechliny by byl před Hospodinem menší hřích než to co připravují (a už je v běhu) pro vaši společnost.

    • contumax napsal:

     Ekklesian

     Sežrat hm a co něco jiného...???

     Ale jó rozumím Ti mám na ně stejný pohled...!!!

     • Ekklesian napsal:

      Pro jistotu vysvětlím i pro ostatní.

      Znamenalo by to je zabít, tedy prolít jejich krev která by Hospodinovi žalovala.

      Sníst člověka by bylo opravdu hodně Hospodinovi odporné, je to zapovězené a mé či vaše společenství by nás mělo zabít nebo alespoň vypudit.

      Sežrat mršinu/zdechlinu je také zapovězené, existují očistné rituály, zákaz předstoupení před Boha...

      Podle mne, to co dovolujete učinit zmíněným osobám vás může postaví před Hospodinem do velmi špatného světla. Celá společnost se stane lidmi s velmi velkou vinou.

      Ti tři (D+M+Š=zlo v Česku) budou pak (podle mne), za to co páchají, Hospodinu odpornější než kdyby spáchali všechny tři mnou uvedené prohřešky současně.

      Možná vám to nepříjde až tak srozumitelné, vycházím z Bible a zákonů od Hospodina pro Izraelity. Nicméně jsem měl za to jíst lidi či zdechliny byste měli cítit intuitivně jako odpornost také. A oni jsou prostě vini více.

      • contumax napsal:

       Ekklesian

       Čteš mě z duše, mluvíš stejnou mluvou... to je obdivuhodné Ekklesian...!!!

       Ano kdo přihlíží je stejně vinen, tak je to v Písmu Svatém...!!!

       Nevím přesně kde ale je a to je směrodatný...

       Je tam toho víc... jak čelit Božím nepřátelům... Božím protivníkům... a jak s nimi naložit...

       A Boží zákony jsou nade všemi lidskými...!!!

       Mají právoplatnost č celém vesmíru nejen na zeměkouli...

       Např.

       Exodus 22, 17

       NENECHÁŠ ČARODĚJNICI NAŽIVU ...!!!

       Nejsou tito co kradou děti - nevinné děti kradou - čarodějníci a čarodějnice...??? !!!

      • okovy napsal:

       Ekkelsiane, copak jsou nějaký jména "Dientsbiera, Marksovou, Šabatovou" lidí jedinou starostí? Co ještě bys chtěl lidem hodit na hlavu? Kolik dalších jmen, starostí a "vin" svévéolně naházíš (obviníš)?
       Lidi za to nemůžou, jsou obětí státního Systému avšak drží klíče k Systému a dokud je neodpojíme, budou státní Systém bránit.

       • Ekklesian napsal:

        Pořád nic nechápeš.

        Ty sám máš ve svém srdci cítit, že nejednáš správně. Tvé vlastní srdce tě má obvinit.

        Lidé si vypracovali (za pomoci zlého) obranu jak své srdce a svědomí nevnímat.

        To co ty sám ve svém srdci cítíš, jako vinu, je přesně to co tě odděluje a vzdaluje od Hospodina. Je to jeden ze střípků toho s čím tě bude Ježíš konfrontovat v den soudu. Ten střípek bude zapadat do odporného celku.

        Tedy každý z vás selhává sám za sebe i poškozuje svého bližního a to hned několika způsoby. Nebudu ale úvahu dále rozvádět.

        Podstatné je, že za každé zlo které vnímáte a necháte ho být jednou zaplatíte. Nyní způsobuje, jak jsem psal, vaše další a další propadání zlu, nelibost Otce a tím i ztrácíte jeho ochranu před dalším propadáním zlu.

        Klidně se na to dívejte ryze tělesně, výjde to stejně hrozně. Rodina fuč, děti fuč, další generace fuč, navždy všechno fuč. věčné zatracení.

        Probuď se teď hned!

        • proud napsal:

         "Ty sám máš ve svém srdci cítit, že nejednáš správně.
         Lidé si vypracovali obranu jak své srdce a svědomí nevnímat.".................tohle samotny,kdyz to vytrhnu z konceptu,je rozumny a pravdivy.

   • contumax napsal:

    Pepi

    Je to čirý satanismus, který čím dál tím víc se legalizuje a mám hrůzu z té převrácenosti " demokratických zemí " osobně si myslím, že jsou to satanisté a horší než neznabozi, schovávají se za křesťanskou kulturu a vraždí nenarozené děti v milionech ročně...

    Tvrdili, že jsou humální ale jsou horší než lidojedi, o kterých se mluvilo jako o primitivních lidech...!!!

   • Vladislav napsal:

    "Princ Charles je potomkem Vlada Dracula" ...

    zajímavá informace - můžete prosím doložit zdroj?

    "Navrat do predkrestanskych nabozenstvi je za A)neproveditelny
    za B)pri nejlepsim krok zpet do barbarstvi."

    Opět - můžete DOLOŽIT, že např. předkřesťanští Slované prováděli zvířecí či dokonce lidské oběti - nebo to raději všechno zjednodušujete a házíte do jednoho pytle?

    Pokud tvrdíte, že návrat k předkřesťanským náboženstvím (opět. KTERÝM KONKRÉTNĚ???) by byl krokem zpět, čerpáte odkud?

    Z Bible?

    Jste si vědom, že je to právě Bible, respektive křesťanství, kdo "pije krev Páně", "pojídá tělo Páně", "uctívá (vykopané) ostatky svatých" apod.?

    Slované měli před násilným vnucením křesťanství etiku, která převyšovala JAKOUKOLIV etiku založenou na křesťanství, což nedokládají žádné "interní zdroje", jako je Bible, ale nezávislé zprávy např. arabských či dokonce židovských kupců a cestovatelů, a - neochotně - dokonce i některých křesťanských kronikářů!

    Těším se na Vaši odpověď!

    • contumax napsal:

     Vladislav

     Pořád dokola potvrzuješ, že seš intelektuální kripl...!!!

    • Pepi napsal:

     Princ Charles tak prohlasil sam pri sve navsteve Rumunska/Transylvanie,kde mluvil mimo jine o eko.zemedelstvi.Cetl jsem to na Norskych zpravach (VG),on sam o tom mluvil jako o nejake kuriozite,byt pravdive.
     Rovnez Icke upozornuje na pribuzenstvi Vlada Drakula a britske kralovske rodiny.
     O Slovanech existuje male mnozstvi pisemnych pamatek,at uz se to komu libi nebo ne.Ty arabske ci zidovske zdroje ktere zminujete pochazi z ranneho
     stredoveku.V tu dobu uz Slovane na ceskem uzemi jiste meli kontakt s germanskymi a dalsimi sousedy,misionari
     ci puvodnim obyvatelstvem.
     Pokud je ale teorie priznivcu o davnem slovankem osidleni na uzemi CR spravna,pak existuji silne indicie o krvavych lidskych obetech na Morave.Vyhledejte si "Byci Skalu".40 mrtvol zen a mrsiny zvirat nalezeny v Moravske jeskyni.
     Dale;nejsem odbornik na Slovany,ale pokud tito jsou tzvn.ariove(ja uzivam radeji nazvu indoevropane) tak je pravdepodobne ze tito pohrbivali zaziva ci upalovali zeny nacelniku (podobne jako Indove,kteri se vetsinou rovnez povazuji za arijce).Slovane nejsou/nebyli horsi ci lepsi nez jakekoliv jine narody zijici ve stejnem prostredi.

     • Vladislav napsal:

      Jiste. Jen jste jaksi "zapomněl" napsat, ze ty krvavé oběti na Dívčí skále jsou datovany do 5. stoleti pred našim letopočtem, tedy do doby, kdy se Slované na našem území jeste jaksi nenacházeli;-)

      Pokud jde o prince Charlese: řekl to jako VTIP. Princ Charles je znám svým ironickym, typicky britským smyslem pro humor. Kdybyste trochu víc studoval, věděl byste, ze krev hraběte Vlada Drakula v britské panovnické rodině byla nemožná ze 2 důvodu: - šlo o zlocince, s jehož ani potomky nechtěl mit nikdo "z lepší společnosti" nic společného, - šlo o bezvýznamný šlechtický rod, jakých byly v Evropě stovky - takovy by měl vstoupit do královské dynastie nejmocnější zeme v Evropě?

      A nakonec: ano, manželky slovanskych se jeste v 9. stoleti se svymi mrtvými muži upalovaly - šlo ovšem o dobrovolný akt, nikoliv obětování;-)

      Co tam mate dal?

      • Ekklesian napsal:

       On hovoří o Býčině (ani ti SS tam nekutali jen kvůli továrnám a výrobě), podzemí v okolí Radegasta (zlatá socha Radegasta, dnes již kvůli posunům nepřístupná ale jeětě v minulém stole tí údajně ano - což je ale až pozdější doba),...

       Jen dodatek. Nic z vašeho rozhovoru nepovažuji za důležité.

      • Pepi napsal:

       Vladislave pisu o Byci Skale v blizkosti Adamova!Divne ze o tom jako vzdelanec a odbornik nic nevite.Kazdy Brnak ci Moravan,byt nevzelany o te jeskyni v Blansku vi.No aspon se podivejte na google,mate li zajem.Ze tu ohavnost nespachali Slovane?Ze na uzemi Moravy v te dobe vubec nebyli?To je docela dobre mozne.Ale Robo prece tvrdi ze byli skoro po cele Evrope uz davno a ze Etruskove byli vlastne etRUSkove (rozumej dukaz o existenci Slovanu v anticke Evrope,podle ucence Roba.)
       Zkratka kdyby slo o nalez nejake krasne sochy ci pisemne pamatky,urcite by jste to pripsal Slovanum.Pokud jde o lidske obeti/masakr tak je treba to svest na jine.
       Co se tyce britske kralovske rodiny,oni zas takovi vtipalkove nejsou a dokonce ani britove puvodem,Vladislave.Podobne ani norsky kral neni puvodem Nor(vubec neni.A ma dokonce asijske predky-mongolske).
       Dale se rozepisovat nebudu.Radeji bezte dokazovat Ekklesianovi existenci Svantevita,treba do omrzeni....
       :-( :-( :-(

       • Vladislav napsal:

        Ja jsem ovšem psal take o Býci skále, pouze mobil, ze ktereho jsem psal, to automaticky napsal jako Dívčí skálu a ja jsem si toho nevšiml.
        Oběti, o nichž mluvíte, pocházejí z doby halštatske, tedy jsou cca o 1000 let starsi, nez bezpečně doloženy příchod Slovanu.
        Neni doložena JEDINÁ rituální oběť provedena predkřesťanskými Slovany, křesťansky pomatence. Pokud nemluvím pravdu, hod sem laskavě validni odkaz.
        Zato jsou doloženy desítky milionu mrtvých, kteří zemřeli jenom proto, ze odmítli přijmout vaši zrudnou viru.
        Věřím, ze pokud existuje peklo, maji tam všichni vrazi z vašich rad i jejich obhájci, jako například ty, bezpečně zarezervovana místa.

        • Pepi napsal:

         Na mobil se vymlouvate,Vladislave.A pry tam Slovane v te dobe nebyli.Jak ale rikam Robo tvrdi ze byli prakticky vsude!
         Dale pripoustite v drivejsim komentari ze Slovane upalovali vdovy/konkubiny (pry dobrovolne,no asi tak "dobrovolne"jako dnesni indicke vdovy nebo valecni zajatci Azteku).A co je to za viru ktera nekoho presvedci o tom ze je spravne nechat se upalit?
         Co vy vite o me zrudne vire,egrEGOre ?Nekde se o ni zminuji?Ze nekde zminuji Krista?No a co,prskavy asfaltovy klaune eGregore je vam do toho?Pro me je vira soukroma vec,pro vas dokonce ani sex neni soukromou veci,i do toho by jste se rad michal,darebaku.
         Nikoho jsem nikdy nezabil ani nemucil,vy magore,ani nic takoveho neschvaloval,jsem vegetarian.O me vire (mam-li jakou)jsem na techt
         o komentarich vubec nezminil,to mi jen vkladate do ust.Zminil jsem se ze jsem se zucastnil samanskych ritualu (jako pozorovatel),coz ze mne ve vasich ocich udela Indiana.
         Na zaver:Slovane pro me nejsou o nic horsi nez Inuite,Nemci nebo Vietnamci,ani o nic horsi.Vy ale jste v mych ocich nenavistny vztekloun,nudny klaun (e)Gregor.

        • Pepi napsal:

         Vladislave o Slovanskych lidskych obetech se kratce zminuje i http://www.wikipedie.cz a nektere dalsi zdroje na internetu,mozno vyhledat je-li zajem.Rovnez Jirasek se o tom zminuje(netvrdim ze je to verohodny zdroj,ale co delat kdyz verohodnych zdroju o Slovanech z davne doby vseobecne moc neni,nebot nemeli pokud znamo vlastni pismo,na rozdil treba od Azteku kteri svoje krvave lidske obeti dulkladne zdokumentovali).Lidske obeti byly pravidlem,nikoliv vyjimkou vsude na svete v antickem svete i drive.

        • proud napsal:

         Krindypindy Pepi,ty ses vul jak andel:-))))))))))))))))))))))).Odkud cerpas??:-)))))))))))))))))))))))."nebot nemeli pokud znamo vlastni pismo,".............jestlipak vis kdo dal svetu rec a pismo??? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))).SLOVANI!Ty moulo:-)))))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Takze panove a damy:-))))))))))))))))),kdo jeste zareaguje na tohohle vegetarina sukajiciho ludoopy,pekne se shodi!!! :-)))))))))))))))))).Machruje co suka a ze chcipa bez masa,sere se do Slovanu a nevi o nas zakladni veci...........pro me je to "mrtvy maso"! Az mu selzou jatra,bude fofrem dohanet v cervenym mase,co zmeskal,jenze u nej mi to je jedno,zato kamosky co zrovna takhle dopadla mi je lito,protoze odbornik rika,ze to sice nemusi,ale muze bejt nevratny,bohuzel,navic je to Slovanka a ma dve deti se Slovanem,ac v cizi zemi "za vodou" a s lidoopem by si nikdy nezavdala!

        • proud napsal:

         Vlastne mi neni jasny,co tady tohle priblbly individum vubec chce! Zrejme dalsi Jinskej,nebo neco podobnyho.A ze je bilej mu taky moc nezeru,spis to vypada na nejakyho tmavyho studentika co mu nevoni ze u nas dostal vzdelani,kdyz se tak vehementne distancuje!

       • Vladislav napsal:

        A pokud jde o Vase spekulace ohledně toho, komu bych "urcite" co připsal, jste zrejme jasnovidec...Pozor na to, takové vás uprskany pouštní démon Jahve vydávající se za nejvyššího boha radi upalovat na hranicích nebo topit v kosi - tak si dejte pozor, abyste podstatu toho vašeho Hospodina nepoznal dřív, nez nadejde Vas cas, Vy beznadějny moulo.

        • Pepi napsal:

         Proude:Slovani dali svetu pismo.To napsal nejaky pan Horak,mam dojem (Slovane trochu jinak)ale vsichni jim ublizovali,chapu,strejdo.No a me vycitate ze nedavam okazy?
         No,mozna je bude jednodusi dokazat ze cernosi obevili Ameriku nebo aspon dnesni Mexiko a zalozili tam civilizaci Olmeku.V kazdem pripade je na to vic nez dost viditelnych dukazu,obrovske sochy tmavych hlav s nepopiratelne negroidnimi rysy (La Venta)

        • Petr napsal:

         Proude nemel by Jste urcovat kdo skym se ma bavit, aby se neshodil. To se proste nedela. Ja mu take hodne veci nezeru. Ale to nas neopravnuje k tomu abychom proti nemu stvali jine lidi. To se ty snazi delat par jinych.

        • proud napsal:

         Jiste Petre,ale rozlisuj zrno od plev,kdyz nekdo lze a vymejsli si,ockuje druhejm svinstva........tak co s nim??!!

        • proud napsal:

         Je rozdil podavat svuj soukromej nazor,nebo predstavu,a dat to vedet,a je rozdil neco tvrdit jako hotovou vec,kdyz je to picovina!!!

       • contumax napsal:

        Pepi

        Výborně pepi...!!!

      • sog napsal:

       Princ Charles to skutočne prehlásil. Ako to myslel neviem. Rod Draculu ale nie je vôbec bezvýznamný. Naopak patril medzi najvýznamnejšie minimálne v strednej Európe. Viď Rád draka.

       • Pepi napsal:

        sog;presne tak jak to pisete.
        Dale bych dodal ze k "britske" kralovske rodine patri i rod Bushu,a ze i Collin Powell (cernoch!)ma britskou kralovkou krev ve svych zilach.Kralovna Maud,predek norskeho krale Haralda byla zase umele oplodnena v Anglii,a ani Norske urady to netaji (i kdyz se o tom moc casto nemluvi).Zajimave kuriozity,a dobre je si uvedomit kdo lidstvu vladne po staleti/tisicileti a kdo zije z dani pracujicich lidi (zdaleka ne jenom romove!)

    • Jaris napsal:

     Vladislave, pises; "Slovane melipred nasilnym vnucenim krestanstvi etiku, ktera prevysovala JAKOUKOLIV etiku..."
     Je ted na Tobe dodat dukazy, jaci Ti Slovane byli nejetictejsi kabrnaci.A nestri detaily.

   • contumax napsal:

    Pepi

    Souhlas někde jsem to viděl, že je princ Charles potomek Drakuly...!!!

   • sog napsal:

    Židi majú takú vlastnosť, že svojim protivníkom pripisujú hnus, ktorý robia oni sami. Máme možnosť vidieť, čo sa všetko hovorí o Putinovi. Na základe toho je dobré si položiť otázku, či sa všetky tie skazky o Draculovi zakladajú na pravde. Nie je považovaný za upíra len preto, lebo zakročil proti upírom? Dracula totiž zhoršil podmienky tamojším židom. Skazky sa potom objavili na západe v Nemecku.

    • Jan Jinsky napsal:

     Vždyť je to blbina. Byl to válečník, krutý ale to tenkrát byli všichni. A pak přišel Stocker a napsal Drákulu. Pohádku. A vy tu řešíte pohádku a myslíte to vážně :D

  • Maroš napsal:

   Grónske žraloky sú údajne teraz najdlhovekejšie stavovce na Zemi, odchytené jedince majú okolo 400 rokov, niektoré sa narodili v období 30-ročnej vojny. Bunečné systémy mláďat všeobecne, majú tú výhodu, že na ich chromozómoch sú ešte vitálne zakončenia - tzv. telomery, ktoré ovplyvňujú "počet" delení, teda aj potenciálnu nesmrťeľnosť. Kontrola delenia telomer pomocou enzýmov telomeráz má svoje špecifické podmienky, takže môže sa stať, že keď sa vymknú kontrole - telomerázy sa môžu stať príčinou nekontrolovaťeľného bujenia a rakoviny, čo sa dá pripodobiť stavu, keď bunka ako dieťa nedospeje do dospelého štádia svojej špecializácie, takže organizmus zakape na množstvo detí, ktoré si robia, čo chcú.
   Používať krv detí je scestné - regeneračné účinky určitých látok
   môžu dočasne vylepšiť kondíciu niektorých orgánov "na princípe stravy" ale celkovo vyvolávajú konflikt imunitného systému, ktorý sa nakoniec vyčerpá. Nebiť všade prítomnej ortuti - najlepším prostriedkom regenerácie buniek sú živočíchy na čo najnižšom stupni vývoja - dary mora a ryby, pretože organizmus ich vie dokonale rozložiť a zúžitkovať viac-menej energeticky bezstratovým spôsobom. Teda - ryby kedysi napr. Japoncom zabezpečovali dlhší vek, ako týmto satanským pederastom - žraloky sa nelovili náhodou, ale ortuť je ortuť, tá vyslovene zadržiava a kumuluje ostatné toxíny v tele. Odstraňovať sa dá potnými kúrami a potravinami obsahujúcimi voľnú síru - surové vajíčka a kapustovité rastliny. Nedávno zomrel Číňan vo veku 256 rokov - dá sa to podľa tejto číslovky vyhľadať. Ešte k tým deťom - Bátoričku zatienia niektorí pápeži!

   žraloky
   http://www.aktuality.sk/clanok/363852/gronsky-zralok-moze-mat-az-400-rokov/

   • Vladislav napsal:

    Ryby jsou skutečně nenahraditelné, a to zejména pro obsah omega-3 mastných kyselin. Tyto klíčové látky chrání zdraví srdce, cév a mozku, a zpomalují tak stárnutí, brání před infarkty, snižují tendence k tloustnutí a celkově posilují nervový systém.
    Dlouhověkost Japonců ve vztahu ke konzumaci ryb je prokázaná.
    Obsah rtuti a těžkých kovů v rybách lze vykompenzovat tučnějšími mléčnými zakysanými produkty - těžké kovy se navazují na metabolity z ryb a odcházejí stolicí.
    Tělo, které není ničeno alkoholem a dalšími drogami, běžně komunikuje s "centrem chuti" v mozku, takže si o tyto doplňky přímo řekne.
    Ostatní maso kromě rybího není pro výživu člověka nezbytné. Zejména lidé nad 30 let by měli nerybí maso ve svém jídelníčku výrazně omezit, nebo i zcela vyloučit.
    Potřebné bílkoviny a aminokyseliny lze získat z mléčných výrobků, ryb a semen.

    • Sasin napsal:

     Dlouhověkosti, si myslím, je možné dosáhnout gdyž opravdu pochopíme o co jde. Například židle na nádraží docela jistě dosáhne nižžšího věku než židle ve vytríně v můzeu. Nebo zapomenutá kniha v polici jistě vydrží déle než barevný časopis v čekárně. Pokud se něgdo rozhodně žít déle, musí na těchto příkladech pochopit, že otisk, čili jakési KONtaktní třecí plochy jsou, myslím si, nejzásadnější spouštěče destrukcí okolí. Takže musí přijít, spíš vědomé, rozhodnutí jakými otisky si člověk nechá na sebe sahat. To je vskutku už filoZOFická protiimperialistická otázka.

     Vezměme si například plod člověka, 9 měsíců vnímá otisky svého stvořitele, MAtky a po velké třesku se dále vyvíjí v RODině, která mu předává jeho vlastíní otisky. Tyto otisky mají mnoho podob. Jedná se buď o tělesné doteky nebo energetické vlny, či spirály, které lze také podávat mnoha způsoby, například potravou, tekutinami, teplem, vůní, pachy, pocity, tvary... Těch způsobů bychom mohli nalézt více. Takže v takovém prostředí vývoj člověka zdárně pokračuje. Je chráněn otisky svého RODného okolí, které má tytéž otisky jako on. Čím více takových otisků, tím lepší ochrana proti destrukci z okolí. Taková destrukce okolí, ztráta schopnosti kopírovat vlastní vzor, může mít mnoho podob. V principu KONU je kopírování a množení vlastního vzoru (MAtrice) snadnější, páč otisk RODu je silný a jednotliví členové si takto svůj vzor účinnějí nabíjejí otisky vyměňujícími si mezi sebou, což je opačná situace odpadlíků, vyhnanců za KONem, u kterých tlak destrukce jejich nesouRODého okolíí bují v protipólu tím větší silou. Tato destruktivní síla byla s oblíbou používána za socializmu, Táta umístěn do Aše, máma do Košic a ták... (nadsázka) Muheeeeee

     Proto se domnívám, že lidé, kteří to cítí a snaží se to udržet v mezích, chodí často z různých, sobě nalhaných důvodů, do příRODy nebo se obklopují mnoha zvířaty aby docílí snížení destruktivního tlaku okolí, ale dlouhověkosti tímto způsobem dosáhnout nemohou, páč k tomu potřebují pravidelný přísun vlastních otisků.

     Jak by šlo toho tedy dosáhnout. První věc, kterou potřebujete je nikým neprodejný a nezatížitelný břemeny podíl na půdě. Za druhé potřebujete vytvořit harmonické životní okolí na tom podíle, bydlení, dle vašich rozměrových parametrů takovým způsobem aby vaše otisky, energie, pachy, barvy, vůně ...se do toho prostoru účinně během života natiskávaly. Za třetí, kolem obydlí potřebujete zajistit přrozený koloběh potravy, který je vám určen, čili jídlo ve velikosti vaší tlamičky. Za čtvrté potřebujete zajistit dostatečné množství RODných členů aby jste si měli s kým vyměňovat otisky. Za páté potřebujete bedlivě třídit, které otisky z venčí vám mohou škodit a vyhýbat se jich. Za šesté, je potřebné omezit turistiku do krajů, o kterých víte, že obsahuje velké množství destruktivních sil a netahat si je k sobě domů. Atak dále.

     Čili jídlo je podle mého úsudku jen jedna součást celého problému s dlouhověkostí. Přeji vše dobré.

     • jan nowak napsal:

      No tomáš sice PRAVdu, ostatně jako wždy(muheeee) Tak já teď přišel
      jakože z příRODdy, konkrétně z HUB (2h jsem sbíral a 2h hledal auto)...
      ...a koukám, neprodejná pÚDa v prndeli...
      Gde mám SUŠIt ?!

  • zatva napsal:

   Jsme to my Evropani Ydna-r1b/zapadní Evropa/ a Ydna-R1a/východní Evropa/ která se stane požehnáním pro ostaní pohany-muslimy,budhisty,animisty apod.Jako ztracené kmeny Izraele,bude Juda- R1b, Efraim R1a, znovu spojen do jednoho národa podle proroctví a znovu se objeví na zemi...Proto chce satan a jeho uctívači zamořit Evropu islámen,je to jeho práce,ale už je Bohem poražený předem,proto se i vy budete muset rozhodnout zda budete volit pravdu a věčný život...nebo pozlátko tohoto satanova světa a přijmout jeho lež ,protože jelikož nebudete v pravdě s Bohem,Bůh vas vydá satanově lži a vy mu uvěříte...satan nenávidí lidi, bude vás všemožně odvracet od Boha a nakonec se mu to povede....hledejte dokud se dá nalezt a přijměte jeho syna Ježíše,kterého obětoval za naše hříchy...

  • Daniel napsal:

   :)
   Vieš čo niečo o tom som čítal na tomto fóre:
   https://picuscapital.sk/forums/
   Tiež sa tam niečo takéto písalo. Ako nemusí to byť pravda ale rozhodne ak áno tka je to určite šokujúce.

 2. KK napsal:

  Zrušil jsem PayPal.

  • JazzBoo napsal:

   Pokud by všechno gojimstvo reagovalo na informace takhle rozumně jako Vy, byl by pořádek na světě během chvilky.

   • Paul Durham napsal:

    1*****

    • JazzBoo napsal:

     Označení „čistých“ produktů a služeb by pomohlo v rozhodování.
     Vhodnou inspirací může být například označování kashrut produktů…

     Chce to recipročně něco jako
     JFP - Jew Free Product
     nebo
     PPBG - Proudly Producet By Goyim

     • Ekklesian napsal:

      Hahahaha....

      Člověče kde žiješ? Tento svět celý patří knížeti zla. Jeho děti vlastní prakticky vše co potřebuješ k životu a kupuješ to. celý svůj život financuješ a odvádíš práci pro jeho lidi, proto aby měli stále větší moc a to i nad tebou.

      Přesto se té myšlence nevysmívám a uznávám, že nic lepšího než rozhodovat skrze kapsu a peníze v ruce nemáte v daném případě k dispozici. Brzy budete i o tuto možnost připraveni a ti co se nepodrobí systému nebudou moci ani kupovat ani prodávat.

      • JazzBoo napsal:

       Patříte k nim, nebo píšete z jiné galaxie?

       • Maroš napsal:

        Jazzi - Jakuzza sa nepodvolí, tým chlapíkom čip pod kožu nepichnú, čo je dôvod, prečo Japoncom zlikvidovali Haarpom Fukušimu, ale tí to prežijú a niečo už určite vymysleli - viď aktivity Bieleho Draka.
        Jeden chlapík mi tu pripomína slovenské príslovie,
        že "kočiš zostane vždy kočišom". Mať zadok v rovnakej úrovni s páničkom a nech gójimské kone ťahajú, však? Len keď ti tie slniečkárske! gójimské kone raz vykapú, budeš musieť zliezť - "ty vyvolený pod ochranou svojho pánička", z kozlíka pekne dolu, a potom, keď budeš musieť ten voz ťahať sám - ty "predvoj víťazného pekla", to oje tvojho vlastného voza, so zdochlinou tvojho pána, budeš ťahať vlastným zadkom, ktorý spáli svetlo Stvoriteľa. Byť vyberavý /eklektik/, ešte neznamená byť vyvolený len preto, že vám v bufete niekto musí pripraviť kóšer žrádlo, inak by ste vy vyvolení neboli ochotní preložiť slamku. Ešte že chcete mať tie vami kurvené média pod kontrolou, že? Myslíš si, že máš chochmes na všetko, ty rád očipovaný pes? Lebo budeš ho potrebovať!

      • contumax napsal:

       Ekklesian

       Souhlas souhlas...!!!

      • Já2 napsal:

       Právě proti tomu je nutno bojovat a ne se tomu podvolit. Je velká šance, že Rusko s Putinem zlomí toto moc peněz. Všeho dočasu, cesta k lepším zítřkům nastala 2012..

      • Pro nick Eklesian napsal:

       Cely svet patri knizeti zla? Olala. Takze kdo ho pak stvoril? Panbu je takovy srac, ze si ho nechla cely ukrast, to je gol!

       Jaky pan, taky kram, takze se muzeme treba shodnout na tom, ze stvoritel je zly. A bavi se tim, ze lidi ziji snem o lasce a dobru. Ten sen je logicky, protoze prirodni zakony nic takoveho nenabizi. Jsi souperivy, ne spolupracujici, tudiz zbytecne doufas, ze se lidi zmeni. Ta souperivost je dana vsem. Sjednoceni lidstva na planete v duchu tzv. dobra je nemozne a nikdy k nemu nedoslo a ani nedojde.

       Zij si dal svou virou, ale nevnucuj ji druhym, jde o popirani zakonu prirody, kterym stejne i ty podlehas. Je to zajisteno uplne u vsech nutnosti prijimat potravu, tak si to spocitej, je to mala matematika. Proto taky jsou pouze jedinci, kteri pro svou viru umiraji, vetsina to neudela nikdy.

       Spravne pises, ze jsme v likvidaci. Neni to poprve v historii lidstva a zopakuje se totez chovani lidi jako i v minulosti. V zajmu preziti pujdou proti sobe, a ty porad chces verit na nejake zazraky v jejich mysleni. Nic takoveho neexistuje. Videl jsi film Kladivo na carodejnice? Tak je to pekne ukazano, muceni dostalo i toho kneze na kolena.

       • contumax napsal:

        Pro Nick Ekklesian

        Když tedy má příroda zákony...

        KDE JE ZÁKONODÁRCE, KTERÝ JE VYDAL...!!!

        KDO VYDAL PŘÍRODĚ ZÁKONY...??? !!!

        • proud napsal:

         Neptej se kdo,nebo co s tim,ze zase miris k fiktovi,kdyz sam nejsi schopnej o nem podat hodnovernej dukaz,tedy jeho samyho!

      • Jaris napsal:

       Ekklesiane, tak to je.

  • One napsal:

   mm, aj ja.

 3. Jan Jinsky napsal:

  No, pokud dojde tou transfuzi k potlaceni exprese genu, pak nasleduje smrt.
  Dalsi z fundovanych clabku odborniku na vsechno a cokoli.

  • Pro Jinskeho napsal:

   Jasna zprava, zide. Ty, abys tady nevyskocil jak pero z gauce, to by bylo, podle mne, poruseni zakona akce a reakce. Chachacha.

   Dojdi si do vasi (zidovske) knihovny a prostuduj si vasi genetiku. Jsou tam mraky studii, a nebo az poletis do Izraele, navstiv Muzeum lidskych organu ( jedine na svete ) a tam je taky spousta materialu ke studiu. Nezida nepusti ani do te knihovny, ale stejne jsem nasla ochotnou dusi, ktera mi dodala potrebne podklady pro me studium.

   A nezapomen na pripad Anezky Hruzove a dalsich, ritualni vrazda s odebranim veskere krve....studuj a nemel kraviny vuci adminovi, zmrde. A jeste si ber do drzky tu almuznu, co se na provoz tady schazi, ty nejsi na facky, ale primo na K.O.

   • contumax napsal:

    Pro Jinského alias židobijka mexická...

    Jedy a zase jen jedy jedovatý...!!!

    • Pro nick contumax napsal:

     Vidis, jak vystavujes svoji debilitu? Nevidis. Ja mam ceske obcanstvi, trvaly pobyt v Praze a v Mexiku jsem na navsteve, presto tady cpes, ze jsem mexicka. Jdi do riti, ty, ktery bys Krista stahnul z krize, jak jsi jim posedly, ale pritom uz se jeho prikladem ridit zajem nemas ( ten totiz nelhal, jako ty ).

     Demony sem jeste cpi, to jsou jen predchudci hry Pokemony. Vira tva te zmagorila ( stejne jako Eklesiana ) a po druhych chcete, aby zmagorili taky? Zadna vira neuzdravuje, pouze vule. Vule je tvrda prace na sobe samem, vira je lenost a prani, aby tu praci za tebe udelal nekdo jiny a jeste podle tvych predstav... chachacha...to nikdy nebylo a nebude.

     • Pro nick contumax napsal:

      P.S.

      Az budu psat z Krymu, budes o mne psat , ze jsem zidobijka ruska? Vidis, jak jsi ubohy ve svych hodnocenich?

      • contumax napsal:

       Pro nick contumax

       Na Krymu nikdy nebudeš, protože tam nepatříš, nebude Ti to dáno...!!!

       Můžeš si vypouštět jedy na svou bradu...!!!

       Už slintáš...???

       • Pro Pepi napsal:

        Chachacha, contumax si hraje na zastupce boha na zemi, no to mne podrzte :-). Nastesti te k tomu rozhodovani nikdo nezval a toho blba vladislava taky ne.

        • Pro Pepi napsal:

         Omluva Pepimu, to byl prispevek pro contumaxe :-)

        • Vladislav napsal:

         Řekl nick c. 26:-)
         Nebo 28?
         Prase aby se v tom vyznalo.
         A Marie.

     • Vladislav napsal:

      Správně, lhát se nemá. Krásně napsáno! To jste někde četla, nebo jak to víte?

      • Pro nic vladislav napsal:

       Vidis, rediteli zemekoule * spis svych kouli * , aniz bys mel nejmensi podklad pro sve tvrzeni, napises, ze lzu a jeste se ptas dementne, kde jsem to cetla?

       Jaky je rozdil mezi nick vladislav a nick 28 nebo 26? Zadny. Jediny duvod k tomu, abys lidi zadal pouzivat jeden je ten, abys je mohl sortovat a stvat proti nim druhe, to tady opravdu predvadis vytrvale.

       Jde o nazorove forum, takze komentovat mas narok jen obsah prispevku, ne tady vyslovovat domnenky a lzi o diskuterech.

       Od te doby, co chlpi hodili Kalouska do vody, pisi vsude, ze je potreba je odchytat, a ty porad tady budes vykrikovat, ze chci lidi nahnat do krematoria, blbe.
       Vsechno jste prosvihli, zadna sance uz je odchytnout nebude, protoze uz natahali do zeme sve zoldaky.

       Jeste budes jednou vzpominat a nick proud taky, ze bylo snadnejsi odchytnout par sasku nez bojovat proti presile privandrovalcu, kteri budou zakerni tak, ze si nestihnete ani jednou vystrelit...

       Slovane jsou v likvidaci a vy tady resite jejich minulost. Reseni zabraneni likvidaci nikde, misto toho cteni literatury???

       A proud? Ten zase v USA nasal zivot ve snu. Jen cekat, ze se lidi probudi? Neprobudi, protoze jim je jedno, co se deje druhemu a je to jedno i vam, jak jsem si vas odzkousela.

       • Robo napsal:

        Že sa do toho pletiem..:

        - niekoľko krát napísal konkrétne, prečo z jeho pohľadu klameš.
        - niekoľko mesiacov sme ti vysvetľovali, že odchytať pár sluhov (nehovoriac o tom, že je to viacmenej nereálne) význam nemá. Sluha sa dá ľahko nahradiť. Okrem toho by sme poslúžili iba ako navnady v informačnej vojne.
        - už tu dnes aj padlo, že dejiny niesú literárne..

        Kto nepozná svoju minulosť, nemá budúcnosť!

        Ešte pred týmto tvojím príspevkom by som bol ochotný pochybovať, či si tu tiež pracovne.
        Utvrdzuješ ma čoraz viac, že by som bol iba naivný.

        Musím uznať, že si "iný kaliber", než väčšina tvojich kolegov tu.

       • proud napsal:

        Uz se tou svou nenavisti konecne zalkni:-)

       • Pepi napsal:

        Marie:"riditeli zemekoule*spis svych kouli*no nevim zdali Vladislav ridi svoje koule,ale po precteni jeho komentaru se domnivam ze by spis rad ridil koule cizi,jemu nepatrici :-) :-) ;-)

        • contumax napsal:

         Pepi

         1 ***

        • Pravda napsal:

         Potvrzuji. A ma vliv i na dalsi, jako je Robo a proud, ktery dokonce si dovolil reditelsky sdelit, ze kdo na tebe bude reagovat, tak se shodi.

         Neuveritelne. Jeste ze Petr zareagoval s rozumem.

         Pekne se to tady zvrtlo na kadrovani, diktovani a prikazovani, a to si vsichni hraji na demokraty a odpurce NWO, chachacha.

         Rozdelovani lidi nepripoustim cely zivot, s vyjimkou oddeleni parazitu.

         Naposledy jsme zadali sve kamarady o to, aby se nebavili s nekym, kdo nam ublizil, kdyz jsme si jeste hrali na pisku, predskolni vek :-).
         A ze je nekdo vegetarian ( ja jsem taky ) a suka nekoho, koho ja bych nesukal, to je duvod jeste smesnejsi nez ten uvedeny u deti.

        • Petr napsal:

         Je rozdil ignorovat trolly. To jsou spiny a jen kopou. Bohuzel tady se lide hadaji hlavne kvuli nabozenstvi a splnuji jeho ucel. Rozbiti potencionalni jednoty a zblbnuti lidstva.

  • Jaris napsal:

   Pravda je, ze transfuze krve muze byt riskantni. Sama jsem transfuzi mela a mohu rici, ze mi bylo priserne celych pet dni. Je to stejne jako transplantace organu. Bud to telo prijme nebo ne. Dneska se z krve delaji ruzne produkty. Domnivam se, ze ti bohati berou neco "fajnovejsiho" nez obycejnou krev smrtelniku.

  • Eva napsal:

   Ojoj, v laboratořích se děje věcí....studuj
   http://www.osel.cz/7918-bystre-mysi-s-napul-lidskym-mozkem.html

   • contumax napsal:

    Eva

    A že jim zobeš z ruky co těm čarodějům, který dělají hokusy pokusy a pak to vydají pod vědeckým pláštíkem jako senzaci...

    • Eva napsal:

     Já to zobu?, čéče nečteš a nevíš. Oni se asi tak snadno vzdají bez boje.
     Na tom starším článku je jasné popsané co zamýšlejí, chtějí zvířata s lidském mozkem. Bo ti co tu migrují, nikdy na ně dělat nebudou. A časem prožerou co bílí vytvořili. A pak budou dělat co?

 4. Jan B.D. napsal:

  kdo umí číst mezi řádky: jaká byla v česku největší kauza okolo obchodů s krví?

  • Dsx napsal:

   Diag human? Dig humans?

   Byla to plasma, ale nevadí.

  • Jaris napsal:

   Na odber krve od dobrovolniku se specializuje Cerveny kriz. Ja mu rikam Vampire empire. Chvastaji se, jak lidem zachranuji zivoty a pritom od nich nemocnice tu krev, kterou dostali zadarmo(!) od naivku PRODAVAJI nemocnicim. Muj muz tam programoval telefonni system a oni hned na nej, ze kdyz uz je tam, at udela dobry skutek a da krev. On jim na to odpovedel, ze pokud ji pacienti dostanou v nemocnici zdarma, ze ji klidne ano. Odpoved samozrejme znela, to nemuzeme. Nehlede na ty skandaly CK s kontaminovanou krvi AIDS nebo hepatitis C.

   • contumax napsal:

    Červený kříž je další schovávačka Vatikánu a spol.

    Pod rouškou Červeného kříže a jurnalistu a humanitární organizací se značí radiačními značkami protivníkovi - obráncovi pozice aby NATO úspěšně bombardovalo...

 5. Ekklesian napsal:

  Prosím vás, ti v článku uvedení "oni ve vládě" jsou všichni pod bedlivou kontrolou zlého.

  Jsou zaručeně přímo ovládáni démony, tedy jsou posedlí. Pravděpodobně proto, že k tomu dobrovolně svolili a i pokud ne, tak o tom musí vědět.
  Podívejet na Hillary. Podle toho co lidé v poslední době píší (nedívám se na videa na internetu tak to to mám jen z jejich popisů) tak se uní projevuje právě démon/démoni. je možné, že ji trestá za to že je neúspěšná, že si zoufá že situaci nezvládá. Nejlepší by bylo kdyby se přímo projevil. Dnes je taková doba, že by si toho ještě někdo všiml (občas se to děje), za rok či dva už to přejdete bez povšimnutí, mnozí již také pod nějakou kontrolou (pod tou jste již dnes, proč myslíte že nevidíte co vidět máte, nejste schopni mnohému uvěřit - ne vše je jen obrana vaší hlavy,...). Přesto je určitým základem, že si to tak přejete.

  • contumax napsal:

   Ekklesian

   Trefa...!!!

   Přesně i toto vím už dlouhá léta...

  • Dsx napsal:

   Ne, nelze říct, že by to bylo plošně dobrovolně. Podle mých informací ten rituál (okultnost, jež u subjektu vyvolá za pomocí drog a extremního psych./fyz. stavu rozštěpení ega(schizofrenie,ano tisíce let to znají)) spousta z nich podstoupila nedobrovolně. V tu chvíli do subjektu (tady už paranormální jevy) vrazí obvykle 2 a více entit. tzv. handlera a samozřejmě démona. Subjekty to často nedobrě nesly - namátkou MK ultra Monarch-Britney, K.Perry, Minaj, B.Clinton, G.W.Bush. na YouTube jsou k tomu videa. Zejména celebrity a popstars byly z většiny donuceny.

   Pedofilie, sadismus, okultismus, mind kontroll, transhumanismus. Krásný koníčky. Mengele neexperimentoval jen na dvojčatech. Viz operace paperclip.

   • Ekklesian napsal:

    Ano, souhlasím. Mnohokrát jsem zde upozorňoval na bránu skrze pohlavní akt a v té souvislosti i na hromadná či mnohočetná znásilnění (kdy je zlomen odpor ducha člověka, droga fungije podobně).

    Více hříchů může démonům umožnit vstup (naše obraná zeď je samá díra, a nikdo díry nezaceluje).
    Stačí i jen vyslovit přání před duchovním světem. Některé druhy meditací to mají přímo v návodu. Posednutí je v zásadě docela rozšířená záležitost, to jakou bude mít démon kontrolu, nebo co mu bude dovoleno je již druhá věc.
    Zlý své dostává pod kontolu, tam kde si nepřeje abnormality. Značná část lidí je však démonům, přinejmenším zlému osobně, otevřena.

    Když jsem zmínil ten sexuální pud. I lákáni k prostituci, či pornografii nebývají jen lidi zcela rozvrácení a po generace díky předkům propadlí zlu. Věřím alespoň, že o tom vypovídá mnohdy jejich zrak i celková vizáž. Jednak jsou takoví dobrým lákadlem pro následování druhými, jednak zlu propadají ti kteří doposud nepropadli. Zlý většinou zabíjí alespoň dvě mouchy jednou ranou, navíc tím vždy přinutí aby jedni odpadlí napomáhali druhým odpadnout, nebo alespoň stát proti jiným lidem.

    • Ekklesian napsal:

     Na pedofily jsem zapoměl, tito lidé by neměli být zapomenuti. Ani to, že i kvůli tomu (či celkové zvrácenosti takových lidí, jejich propadnutí zlu) je zde určitá spojitost homosexuál - pedofil.

     V dnešních dnech (oslav zvráceností) by se to mělo připomínat. Ne o tom mlčet, natož prý taktně.

    • contumax napsal:

     Ekklesian

     Každým smilstvem neboli nelegitimnním pohlavním stykem se předává démon dál a dál jako nakažení nakažlivou chorobou...!!!

     • okovy napsal:

      Prdla prdla prdlačka, vy "nelegitimní styci"... jsou akorát dva typy sblížení a to ještě ze dvou úhlů aktérů
      - pro samolibé vzrušení (buď oba souhlasí či je jeden násilník, manipulátor)
      - z lásky k bližnímu svému (nemusí být opětováno, pro jednoho tak pro druhého to může znamenat jen to první).

      Tělo je na hraní, ne na politikaření. Rzdíl je jak to bere čí duše (zda je jedinec citově rozvinutý či citově chudý.)

 6. petr366 napsal:

  Pozoruhodné!Vždy jsem se domníval ,že ám obrazně mocní pijí krev,ale že to prováději i prakticky.To mi hlava nechce přijmout.

  • Pro Petr 366 napsal:

   Kdyz vznikne nejake rceni, tak to pokazde ma zaklad....stejne jako se rika o zidech, ze by si pro korunu nechali koleno vrtat. A naslo by se jich stovky.

   Jen maly dukaz, ze lidi jsou porad stejni, at se podivas do kterekoliv doby. Telesne se vyvijeji, duchovne ne. Pudy jim to nedovoli.

 7. maya napsal:

  uplne bezna vec uz tisicrocia, upiri a upirky tiez...
  stratene deti a predane duše! co sa cudujete
  ano, a krv omladzuje podla toho aka, ale vecnost nekupi, iba ak v pekle :D

  • Jan Jinsky napsal:

   Tak, tak. Bezna vec. Profesor Koral opet prelozil totalni pitomost. Hlavne, ze se mu sejde 16000 mesicne. Easy life

   • Sasin napsal:

    Muheeeee

   • proud napsal:

    Ale jsi ty hodne pitomej:-))))))))))))). 16 litrum na mesic rikas super zivot?!Ze ty jeste zijes na strome? To pak joooo :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     16 litru se sklada ze 16 tisicovek a tisicovka je dneska drobna,nic,kamkoliv prijdes,tam prakticky alespon o jednu prijdes,takze to muzes maximalne 16 x za mesic,kdyz odectu vsechno co musis poplatit abys vubec mohl fungovat,bydlet,jist,topit,oblikat se,pracovat,kolik ze ti zbyde???????,takze kolikrat za mesic??????????Kolik dni ma mesic a koleik ze ti zustane tech tisicovek? Se uz prober,pubertaku!!!!!! Navic si laskave uvedom,ze ty prachy jdou na vrub NWOO,tedy na zivobyti Honzika ne!

     • proud napsal:

      Nic me nedokaze nasrat vic nez lidska blbost curacka!!!!!!!!!!!!!!!

      • Sasin napsal:

       Milý Proude, a teď si představ, že ti, co nemají ani to jednoho dne budou zase první. Muheeeeee

       P.S. Jenže pointa bejvávala dycky tato. Šmejdi za bukem po zničení existencí všech zůčastněných na odporu fašistického systému vystoupí na svůj podělanej piedestál a tlustou fixou začnou čmárat čáru, pod kterou nepudou. Muheeeeeeeee

      • tojefuck napsal:

       XD čistá upřímnost

   • contumax napsal:

    Jj.

    16 000 je nic moc, když si vezmu kupní hodnotu 1 Kč... anebo kupní hodnotu 1 h odpracovaný mzdy...

 8. One napsal:

  poznal som jednu babku a ta sla na operaciu a dostala krv od svojej vnucky. tyzden potom rozpravala ako sa citi vyborne a ke je vsetko skvele. a potom zas upadla do tej jej babkovskej depresie. takzze to, zda sa, funguje.

 9. proud napsal:

  Paklize uzivaji,a vubec cokoliv uzivaji a vubec delaji,je jenom veci nas vsech kdo jim to z jakyhokoliv duvodu(nevedomost,lenost,nezajem o deni,atd.)tolerujeme. Az na to konecne jednou prijdeme a uvedomime si to, zaridime se podle toho,razem to ustane!Jak je to prosty,az se ani verit nechce :-) ;-)

  • ZabraneZdroje napsal:

   Proude, zřejmě máš k dispozici nějaké utajované PRAKTICKÉ nástroje (nikoli "silou vůle"), aby ses mohl "zařídit".

   Jak snadné pokud "patříš k nim" (státním). Zájmově jistě ano-to už jsi sám potvrdil v několika komentářích.

   Z Tvého pohledu při Tvých možnostech a preferencích...jen nechápavě kroutíš hlavou nad tím jak to, že to, co je pro Tebe brnkačka a můžeš kdykoli se Ti zachce (.."razem to ustane!Jak je to prosty") je pro jiné zhola REÁLNĚ nemožné (přesněji neumožňované).

   • proud napsal:

    :-),hezky:-))))))))))))). Ne ,nemam,ziju zivot obycejnyho cloveka snad jen s tim ze jsem financne zajistenej a nemusim pracovat stylem kazdej den 8 hodin na nekoho i kdyz by se mi nejaka ta petka bokem urcite hodila,ale sem skromnej a skromne ziju ne proto ze musim,ale proto,ze to tak proste je,je mi tak fajn.A s onou "brnkackou" mas pravdu,ale to muze kazdej,zalezi na tom jakej si udela zebricek hodnot a jeho zivotni filosofii.Az jednou dostaneme rozum a otocime se ke svetly budoucnosti,bude to pro me naopak paradoxne narocnejsi casove i fyzicky,takze bych mel vlastne hajit to co je ted,a vidis,nehajim,naopak proti tomu vystupuju protoze vidim za jakou hroznou cenu to existuje.Takze rad ten svuj cas a namahu obetuju pro lepsi ziti nas vsech.Stat a jeho zrizeni do toho netahej,s tim pravnim nemnam nic spolecnyho,cejtim ho jako kouli na noze,ale toho Statu kterej tvori kazdej z nas a sami si ho vedeme a vylepsujeme a jsme jeho pravou soucasti,toho bych se rad dockal! :-)

    • Olp napsal:

     "zalezi na tom jakej si udela zebricek hodnot a jeho zivotni filosofii"

     Dobře, když přistoupím na tuhle argumentaci...nedokážu si pořád nějak v praxi představit ty varianty, co se teda podle toho V TOMTO TAKTO ZAŘÍZENÉM PROSTŘEDÍ JAKÉ JE V REALITĚ A NIKOLI POUZE V NĚČÍ HLAVĚ...stane v závislosti na tom kterej žebříček hodnot a kterou filozofii kdo vyznává či se snad snaží jak praktizovat.

     Uveď konkrétní příklady takových třeba i dvou extrémů...
     a jak se bude...když tvrdíš že záleží na tom...mít jeden skvěle a druhý nešťastně (v reálné interakci s reálnými podmínkami v nichž je-nikdo není jen sám se svou "filozií" někde ve vzduchoprázdnu...Jistě rozumím, že by se to někomu líbilo...či i škodolibě po někom chtít, ale NELZE ŽÍT V NEREALITĚ).

     • Olp napsal:

      proude, "ale toho Statu kterej tvori kazdej z nas a sami si ho vedeme a vylepsujeme a jsme jeho pravou soucasti"

      A ten už nebo ještě nebo kdy existuje?
      Když ho podle Tebou rčených slov údajně "tvoří každý..."?
      - aha neexistuje, protože by ses ho teprve chtěl dočkat.
      Máš tedy cosi vysněného, co má svůj předobraz zatím akorát ve Tvé hlavě kde je to záhadně pospojováno slovy, významy a pocity.
      Nikdo jiný nemůže přímo chápat, co tím míníš.

      Proč sis vybral že by se to nazývalo zrovna "stát"?
      Proč bys do toho zahrnoval zase všechny aniž by si mohli vybrat (prostě by jim bylo tak nějak podstrčeno, že jsou čehosi takového vymyšleného jakousi fiktivní součástí.)?
      A proč by vůbec někdo měl zase otročit nějakému něčemu a být na tom existenčně závislý a ne naopak, že je to pouze NÁSTROJ ovšem pro jeho uživatele (asi jako bicykl třeba...taky se na Tebe nezačne zlobit, že mu nedofoukneš duši, nic po Tobě nemůže chtít, je to pouhý nástroj, ne ty jeho otrok!), ty si ho můžeš užívat ale nikdo Tě nesmí nutit to užívat, navíc způsobem, který nechceš.

     • Sasin napsal:

      Představuji si společnou hodnotu například tak, že z obvodu kruhu vyzaří každý spojený element směrem ke středu sígnálem své potřeby, ty pak vyvoří průniky a kolem středu zájmů se rozsvítí ty hodnoty, které jsou nejcennější. Směrem opačným, od středu spektrum průniků ubývá a svítí méně a méně až u jednotlivých elementů, na jejich dosah, budou blikat hodnoty osobní, sporné svojí hodnotou k udržení kruhu. Dnešní svět je tažen spornými hodnotami a systém, který na nich vytvořil daňové břímě, lichvu, otloukání mocí a nactiutržení z povinnosti tuto hru hrát, nemůže vytvářet hodnoty jiné, než ty, které si zuby nehty snaží udržet i za cenu, že to lidi zabije.

    • contumax napsal:

     Proud

     Přesně tak není to nic těžkého a všemocný nejsou...!!!

    • jan nowak napsal:

     ...(razem to ustane :ů..((((((((((

 10. Kadlik napsal:

  Jsou to sprosty upiri a proto bude jejich jmeno naveky vymazano z knihy zivota a po smrti budou jejich duse rozemlety na kosmicky prach !

  • contumax napsal:

   Rozhodně je to satanismus jak vyšitéj ... !!!

   Schovávačka za omlazování...

   V Písmu je zmínka o tom, že duše sídlí v krvi nebo s ní má velmi těsnou vazbu...

   Krev se jíst nesmí, ta patří psům...

   A jak psal Petr366 pijou nám krev od dětství až po skonání

 11. proud napsal:

  Jo a s tou krvi,transfuzema a transplantacema organu to neni tak prosty jak by se mohlo zdat.Krev neni jen tak obycejna tekutina s funkcema ktery proklamuje veda stejne jako organy nejsou jen "specificky kusy masa".To vsechno jeste obsahuje osobnost i napojeni na vzpominky a mysleni puvodniho darce............tim se vsechno tak trochu komplikuje,ze ano?..... ;-)

 12. proud napsal:

  " že praxe, známá jako parabióza (tj. propojení krevního oběhu dvou jedinců téhož druhu tak, aby se jejich krev navzájem mísila, pozn. překl.)"...........kdyz odhlidnu od vseho vejs uvedenyho a podrzim se jen tyhle casti textu,pak mi z toho vychazi,ze : "ten starsi omladne,ale ten mladsi zestarne",podle zakona rovnovahy to tak musi bejt,pak ale se jedna o kradez casu toho mladsiho,jakym pravem? Neni to kriminalni cin zamernyho poskozovani?.........rozhodnete sami kdo ma pravo poskozovat umyslne druhy,kdo mu ho dava,kdo mu ho vlastne muze dat? NIKDO!.A to moralne ani kdyby s tim darce souhlasil,protoze uz jen to zadat je nemoralni! Vyjma snad situace vzajemny pomoci mezi pribuznejma v pripade primyho ohrozeni zivota a zdravi.

  • Ekklesian napsal:

   Možná by ses divil, ale přinejmenším určitá část (mladých, od jednoho z nich tu informaci mám) Čechů je dárci krve, protože věří že:

   - odebraná krev se jim rychle vytvoří znovu
   - nic tělem vytvořeného, či v krvi obsaženého jim nebude chybět
   - s tou krví z nich odejde i spousta jedů a škodlivých látek co jim koluje v těle

   Oni se údajně po darování krve také cítí skvěle a rozhodně to není z důvodu, že by udělali dobrý skutek, kvůli tomu ani kvůli penězům (myslím že už se ani neplatí, prý nějaké volno, džus, vitamíny) to nedělají (nedělali, rozhovor s jedním z nich jsem dělal už před pár lety).

   • Ekklesian napsal:

    To hlavní kouzlo podle něj bude ale asi v té nově vytvořené krvi, kterou tělo musí kompletně vytvořit. To jsem zapoměl uvést.

   • proud napsal:

    Uz kdysi davno nekterejm lidm prospivalo tzv. pousteni zilou,takze na tom neco bude(urcite primerene,samozrejme),ze to muze pomoct,ze se krev tvori nova je normalni,kazdejch par let se nakonec "obnovujeme" na bunecny urovni tak jako tak.Problem je ze se dokazeme nicit rychlejc nez se dokazeme obnovovat,zadny cary,ale zivotni styl,velice mizernej.At fyzickej,nebo dusevni.Ovsem je rozdil pustit si zilou a obnovit svou vlastni krev,a rozdil vzit krev nebo plazmu se vsim vsudy od nekoho jinyho.

    • maya napsal:

     pre proud: pustanie zilou je super vec ak sa robi podla pravidiel, lebo odteka spinava krv. kdo to nemoze, pouziva pijavice.

 13. Ivo H. napsal:

  Nesnáším když se používá hebrejština bez její znalosti a ještě hůře, když se přepisují kabalistické smyšlenky. Tak buď to je "goy katan" nebo "goya katana" - tam ale není nic o dítěti. Tak třeba "jeled goy"? :D Ne, celé je to opravdu blbost.

 14. Jan napsal:

  Původně - už u jednobuněčných organismů - sloužil tomuto účelu sex (který dříve nebyl spojený s rozmnožováním, ale měl tuto funkci - horizontální přenos genetických informací).
  Pokud je sex potlačen, vyvolává to touhu dostat se do kontaktu s krví jiných jedinců (dalšího druhu genetického materiálu), vzbuzuje to agresivitu.
  Podobně u jedinců, kteří sexu nejsou schopni, nebo jsou tak zdegenerovaní, že jim sex příliš neříká.
  ...Ale sexualita je dnes tak tabuizovaná, že člověk může lidem meldovat, že žádná alternativa k sexu kromě násilí neexistuje, od rána do večera, a reakce je taková, jaká bude asi i tady.

  • proud napsal:

   Sex je zprofanovanej a zneuzitej,to je povidani na celou novou kapitolu,dobre o sexu mluvej Slovansko-Arijsky Vedy.Sex je prirozenej zazrak,kdyz se taky tak uziva:-).Skocit na devku nebo nekoho o kom si jen ve svy zamilovanosti,nikoliv lasce,myslim ze je ten pravej je ovsem poradnej pruser,hodne podcenovanej! Nakonec,dalsi ze zbrani a nastroju tech "kdo vedi"GP.

  • anistatne napsal:

   Jane, ty jsi taky jednobuněčnej organismus, jenom trochu napučenej.
   Nespojili se nějaký cizorodý buňky (jen vyjma okamžiku pohlavního rozmnožení-dál už je to jedna buňka co se kopíruje) a neseskládali se Ti v tělo.

 15. Tomas napsal:

  Je to hnus . Brat si od niekoho nasilim krv , upirizmus a parazitizmus . Ludi zo svedomim by nikdy taketo nieco nenapadlo .

 16. Paul Durham napsal:

  No a proto klonování : každý movitý zájemce bude mít flow baterii svých klonů nebo kompatibilních klonů jiného vzoru a z těch bude tankovat neustále pravidelně jako u šelky.
  Vše je plán , vaše pomatené teologické bláboly jsou jim k smíchu.

  • proud napsal:

   Jo,na tom klonovani muze neco bejt,dobrej postreh!

   • proud napsal:

    Nicmene,ciste teoreticky by i u klonu melo jit o kriminalni cin,je to clovek,i kdyz jakoby umelej.........to jen tak premejslim.Svy dite taky nemuzes nastesti jen tak beztrestne zabit,klon je neco podobnyho i kdyz moralne spatnyho,ale za to nenese odpovednost onen klon.

  • Jaris napsal:

   Paule, cituji:"Vse je plan, vase pomatene teologicke blaboly jsou jim k smichu". Ja jsem presvedcena, ze tem "smiskum" zmrzne usmev na tvari. Bible totiz hovori o resurekci(zmrtvych vstani) a ze se puvodni perfektni DNA opet vrati lidem.

   • Vladislav napsal:

    O čem hovoří Bible či podobné židovské tendenční bláboly, má pro naše lidi stejnou hodnotu, jako to, o čem hovoří Hercule Poirot, když zjistí, že venku prší, on má vyrazit k případu, avšak netuší, kam včera odložil deštník.

 17. petr napsal:

  Viděli jste nový film Mad Max, kde charizmatického Gibsona nahradila nějaká loutka co tam jen dělá poskoka ženám? Z téhle židovské feministické agitky jsem byl docela znechucený.

  Ovšem ještě víc jsem znechucený teď když jsem si vzpomněl na to, že v tamní radioaktivitou zamořené pustině měli členové otrokářské elity každý přiděleného vlastního "transfůzáka" , tedy zdravého člověka, který visel za nohy jako salám a přečerpávali jeho krev do nemocného ozářeného člena elity.

  To má být product-placement na firmu Ambrosia a její parabiózu? Nebo uklidnění, že když jaderně napadnou RUsko, tak ozáření členové americké elity dostanou každý svého transfůzáka?
  CO nám to ti židé zase cpou do hlav?

  • petr napsal:

   Ještě jsem zapomněl link. Ukázka skvělé radioaktivní budoucnosti s transfůzáky podle iluminátů zde:

   https://www.youtube.com/watch?v=gFBDeR8J5Rg

   • petr napsal:

    Promiňte mi to tapetování, ale došlami ještě jedna závažná souvislost s norským Barnevernetem a jeho evropskými klony. Co když jde ve skutečnosti o dodavatele dětských "transfůzáků" a čerstvých mladých orgánů pro světové elity?

    Orgány z poněkud vychlastaných Srbů nebo dnes Ukrajinců nejsou zřejmě ta top kvalita, po které miliardáři touží. Z hlediska plutokratických psychopatů je to asi takový rozdíl, jako dát si v restauraci telecí místo klasického hovězího. Vsaďte se že to tak berou.

    • Ekklesian napsal:

     To je přece celou dobu známá věc. Akorát tomu nechcete věřit, nebo se spíš většinou tváříte, že tomu nechcete a nemůžete věřit.

     Děti slouží jako zdroj financí:
     - díky péči o ně či služby pro ně (financované z vašich daní a za práci-ano kradou vám i jinak): lékařům, pečovatelům, soudcům, právníkům, překladatelům, polici, vychovatelům, dozorcům
     - skrze pedofily a porno
     - skrze obchod s orgány
     - skrze testování a spotřebovávání léků (což spadá mnohdy pod uvedené zisky pro lékaře, ale ne nutně, proto to uvádím zvlášť)
     - skrze obchod s okultisty a satanisty (přitom vše kolem nich je součástí "globálního okultismu", ale to nikdo vidět nechce)

     Určitě jsem něco vynechal. Klidně mne doplňte.

     • Ekklesian napsal:

      Ještě nebyl zmíněn klasický obchod s dětmi o které stojí rodiče. To se týká i homosexuálních párů, které netouží po dítěti kvůli nějaké zvrácenosti, je to přirozený pud (řízený mocnostmi tohoto světa) mít potomky a pečovat o mláďata.

      Že ve všem jede i politik, který na zavedení toho všeho aktivně spolupracoval je snad jasné.

      • Ekklesian napsal:

       Je to mimo rámec uvedeného seznamu.

       Možná ale daleko více než uvedený seznam byste si měli uvědomit, že v tom jede celá společnost i když často nevědomě.

       Je způsob jak vás zlý před Bohem shazuje a špiní. Také útočí na vás, propadáte zlu a ztrácíte ochranu Boha. Nedělá nic nepromyšleně.

       Většinu věcí dělá s podobným záměrem, sám z toho nemá nic, snad jen to potěšení jak jste zvrhlí a jedno zlo podporuje druhé, vše je provázáno a vy v pasti z které nedokážete vybřednout a většinou ji ani spatřit (přestože vás vaše každodenní konání sráží stále více a mnozí to pociťujete).

       • marnostkari napsal:

        O kom to konkrétně "mluvíš"?
        O kom reálným? Pojď a ukaž na konkrétního jedince o kterém to píšeš.

        • Ekklesian napsal:

         Začněte třeba zde http://www.stopautogenocide.sk/

         Hledejte konkrétní příběhy. Za každým neštěstím stojí konkrétní lidé i lidé konající obecně na základě moci jim svěřené, buď přímo lidmi, nebo na ně převedené zástupci, které lidi zvolili.

         Vinen je tak konkrétní jednotlivec i společnost jako celek (každý ve společnosti), ta již také sklízí co seje, ale to ještě není trest.

        • Ekklesian napsal:

         Nebo na co se to ptáš? Zdejší server (nwoo) ti je schopen poskytnout dost informací sám o sobě?!

        • Olp napsal:

         "konající obecně na základě moci jim svěřené"

         Je v chodu hierarchický umělý poziční Systém nadvlády, který je však koncipován jako poloautomatický-nasává a občas i provádí čistky proti zadrhnutí starejma bafuňářema, když je třeba "nová krev", ale "staří" se dobrovolně nepustí...

         Nikdo nikomu nic nesvěřuje. Je to automatika.
         TÍM JSOU PŘIDĚLOVÁNY (nezáleží na konkrétních jedincích, ti jsou ve oněch "funkcích" zaměnitelní) KONKRÉTNÍ NÁSTROJE pro praxi. A tím nemám namysli jen kouřovou clonu oněch "OFICIÁLNÍCH funkcí", NÝBRŽ TĚCH v zásadě tajných (respektive tajných pro veřejnost) - deepstate hlubokých kapes.

         Klidně může být baba domovnice ze spod vaše baráku důležitější (pro státní Systém) než Putin, byť "se to neví".
         Nebo bodyguard Obamy může být ve STÍNOVÉ hierarchii nadřízený Obamovi a hlídat ho aby neutek:D

        • Ekklesian napsal:

         Zbytečná snaha se očistit...

         Viním paní co chodí kolem a co její vnučce už sebrali dítě (za přílišnou svobodomyslnost), že stále ještě není schopna to pojmenovat krádeží (ač ji to vnitře doslova žere) a není ochotna protestovat a zasáhnout. Tiše souhlasí i s povinným očkováním proti vůli rodičů, povinným rokem docházky do školky, povinnou sexuální výchovou... ač bez toho sama vyrostla a sama neví k čemu by to mohlo být dítěti či rodičům ku prospěchu.

         Viním souseda, že přestože ví že už dvě děti má určitým způsobem postižené po očkování (alergie, exem), nechává i nadále očkovat všechny tři děti, protože by mu je prý nevzali do školky a on vůbec nemá chuť a čas se státem bojovat, protože radši bude pracovat a o nic se nezajímat. Nějak to dopadne.

         Viním všechny sousedy kolem co mají děti, že dovolili dětem ukrást dětství. Dětem jsou schopni věnovat maximálně hodinu, dvě hodiny, denně. To je doba kdy s nimi děti mohou na ulici. Jinak jsou děti někde zavřené, tu kroužek tu na dvorku,...
         Za svého dětství běhali po ulici sami každý den, každou volnou chvíli. Dětem to odepřeli. Převážně proto, že se nechali vystrašit nevím čím (občas to svádí na auta, ale nebude to hlavní důvod - doprava na uzavřeném sídlišti není tak katastrofální). O nápravě situace neuvažují, vlastně neví jaké prostředí by jim vyhovovalo aby děti pouštěli samotné ven. Někteří přiznávají strach z krádeže dětí, pedofilů,... podle mne zbytečný, ale na vině je opět stát a tedy každý pobčan.

         Viním souseda, že není ochoten se o podobných věcech ani bavit. Vše je podle něj v pořádku, stát žádné zásahy do rodiny nedělá.

         Takhle lze pokračovat hodně dlouho a i v mnohem zajímavějších věcech. Zkuste například ovlivnit v čemkoli vás napadne místní samosprávu.

        • balim napsal:

         Ekklesiane, viníte i slepice ve velkochovu

         (pod palcem některého z tisíců státních bílých koňů rozesetých v postátněné nesvobodné pseudoekonomice- povahou POCITOVÝ nikoli rozumářský primitiv jinak by se na to nemohl dívat? Na druhou stranu nemůže v určitých podmínkách...co si něco vyžadují...uplatňovat jiné řízení...to by brzy přešel kapitál na jiného-spolehlivějšího kádra, co bude sekat latinu pro zájem nadvlády, nikoli primárně ani "ekonomický".)

         že nedosáhnou na vypínač a nemají klíč, aby si otevřely dveře-a to ikdyby to dokázaly chápat? Nemají jak se zbavit vlivů organizovaného zpracovávání někým jiným, aby si mohly zařídit život podle sebe a hlavně pro sebe a ne sloužit jen za pokrm věznitelům.
         Kdyby bylo lidské maso poživatelné a chutné, zcela jistě by sloužilo právě tak a "historie postupu nadvlády" (nikoli nadvlády vnitřní svojí-esoterní, ale nad druhými, respektive jejich prostředím) by se neubírala až tolik cestou "PRÁCE" (co jinýho si na druhém vzít..když se nedá jíst a obcovati též někdy ne.).

        • Ekklesian napsal:

         Měl bys:

         1) Přestat užívat tu věc co užíváš a snažit se mluvit srozumitelně. To snad bez ovlivnění není ani možné. Kdybys byl stokrát naklonovaný tak se nedomluvíte. Nemluvě o tom, že plkáš o ničem. Promiň, ale je to tak!

         2) Měl by sis sjednotit nick a přestat vystupovat jako několik osob. Omlouvá tě jen rozdvojení osobnosti, protože každá z těch osob plká jiné nesmysly. Společné je jen to, že jde o absolutní hovadiny bez hlavy a paty.
         Nejsi ty náhodou něčí poradce, provokatér, tajnej agent? To by taky dávalo smysl!

         Pokud chceš něco sdělit, nedej Bože očekáváš reakci, tak to zkus znovu.

       • contumax napsal:

        Ekklesian

        Exelentní ***

       • contumax napsal:

        Ekklesian

        1 *******

        JO KRADOU DĚTI A JAK TO UŽ TU NĚKDO POPSAL ...

        INSTITUCIONÁLNÍ SATANISMUS...!!!

        • contumax napsal:

         Oprava

         INSTITUCIONALIZOVANÝ SATANISMUS...

         P. S.

         To napsal OldNoe... a velmi výstižně...!!!

     • Pepi napsal:

      Ekklesiane:pridal bych iphone,ipady,pokemony,znackove obleceni atd.

     • proud napsal:

      .....a porad se to toci okolo penez a obchodu=bohatstvi a moci............a nikdo to nejak nechce videt,natoz si to dat do souvislosti :-)

  • Pro petra napsal:

   Petre, priteli, co jste to sem dal za hruzu! Ja to otevrela a malem jsem vyblila jedine jidlo za den, na ktere mam...fuj, to byl hnuj...

   Cely zivot nadavam feministkam, ze naletely na zidovsky napad, jak dostat muze a zeny proti sobe, nikdo mi neveril, a ted uz je to viditelne vsem. Proc zrovna zidovky? Protoze ony jsou nadrazene. Matka ma dite s nezidem, ale dite je pravy zid. Otec je zid a ma dite s nezidovkou, dite neni pravy zid. Tim je to dano. Natahli to mezi ostatni, ackoliv uz jenom rovnopravnost je nesmysl. Zenske dostaly jenom rovnopovinnost makat a vysledkem je, ze polovina svobodnych matek uzivit deti nedokaze ( pri tech hladovych mzdach).
   Dalsi dukaz, ze feminismus ( jako vsechny - ismy ) je zidovsky vymysl je ten, ze najednou jsou zticha, kdyz jde o hromadne znasilnovani zen??? Psala jsem to i Nemcum. Kde mate feministky? Ty mely rycet jako prvni a dozadovat se deportace vsech privandrovalych muzskych. Ticho...

   Mimochodem, nesleduji americke filmy uz pomalu dvacet let a uplne cumim, kam az ta herecka prostituce vygradovala! Reknete mi ale, jak je mozne, ze ti muzky se na to dali> Jedinou odpovedi mi vychazi, ze jsou to vsechno psychopati. Kazdy ychyl je dnes ve vlade nebo u filmu. A ohnutych frnaku na vysluni pribyva.. je mi porad blivno.

   Zidi nam cpou do hlav, ze si s nami mohou delat uplne vsechno, co je napadne, a protoze uz jsme ztratili obranyschopnost, tak se tim nepotrbuji uz ani tajit. Zcela verejne a vysmesne nam serviruji svoji dlouhodobe pestovanou uchylnost. Kdysi jsem to tady napsala: Lidi nejsou o nicem jinem nez o delani si dobre a za sve vudce si zvolily ty, co v tomto smeru pokrocili nejdal. Ona kazdodenne pestovana rozezranost ( pocitano uz na tisicileti) sve vysledky prinest musi....

   • Jaris napsal:

    Marie, take to tak vidim. Feministky jsou sileny extrem, ktery z chlapu udelal vetsinou babovky. Take si myslim, ze jsou to ve velkem procentu lesby nebo seredne zenske, ktere nikdo nechtel a ony si hoji mindraky.

    • Vladislav napsal:

     Já myslím, že vy tetky emigrantské nakonec najdete společnou řeč. Jedna fanatická svíčková bába, druhá fanatická ateistka, tedy de facto dvě fanatické věřící. Pro to, co každá z vás tvrdí, nepotřebuje ani jedna racionální argumenty. Nejen to, dokonce jí i překáží.
     Takže tu zaznívají dokonce i bláboly typu o tom, že feministky jsou většinou šeredy. Jsem jeden z posledních, kdo by hájil feminismus, nicméně toto je další z totálních hovadin, které píšete. To, že feministky jsou šeredy, platilo možná někdy v začátcích, před 50-60 lety. Dnes jde naopak o ženy, které tráví mraky hodin v posilovně, běháním, přípravou zdravé stravy, v kosmetických salonech.
     Zatímco nakynuté maminy, které poslouchají chlapa, kterého stejně dávno nemilují, se vyvalují někde u televize a přemýšlejí, který z několika párů tukových závalců lezoucích jim z mikiny jsou prsa - protože si přece nemůžou nechat ujít 2156. pokračování svého oblíbeného seriálu!
     A lesby mezi feministkami? To platí pouze o lesbách tzv. aktivního typu, které se snaží podobat mužům, vzhledem i chováním. Pasivní lesba naopak působí často velmi žensky, roli muže se nebouří - protože není schopná bouřit se proti ničemu. "Kamarádce", lesbě aktivního typu, ráda poslouží, stejně jako manželovi. Doporučuji k přečtení knihu Rodinné album od ruského spisovatele Grigorije Klimova. Je zhruba tak tlustá, jako starý Zákon, ale informace, které obsahuje, mají podstatně vyšší užitečnost.

   • petr napsal:

    MadMax - furry road, to není hrůza. To je hit současné mládeže :-/ Na csfd.cz dostal rovných 81% a někteří o tom mluví jako o nejlepším filmu všech dob.

    Víte v čem je asi ten vtip? Že jste viděla jednu scénu vytrženou z filmu. Tak vás ihned praštila ta zvrácenost. Kdo se na film dívá od začátku, tak je postupně vmanipulovaný aby to spolkl i s naviákem a vůbec mu nedošlo, jakou zvrácenost si právě nacpal do hlavy. Až budete chtít ušetřit za jídlo, tak si to pusťte celé a sama uvidíte.

    Jinak v původním znění těm "transfůzákům" říkají tuším "blood bag" což je již zcela odlidštěné a naprosto v souladu s náhledu židů na gojimy (košer). Třeba Anežka Hrůzová byla pro ně taky jen takový blood bag, přísada do macesů. To není nic nového, jen teď nám o tom nadrzo točí filmy, za které nás ještě kasírují.

    ps: židovky především vychovávají děti ke správnému košer světonázoru, což je nejhorší. Protože když si gojim vezme židovkou, tak jeho dítě je vychováno svojí matkou jako čistokrevný žid. Kdo dnes má na dítě větší vliv, otec nebo matka?

 18. KK napsal:

  Pozdrav pro SpičinskyjJ.

 19. pepe napsal:

  Z holu prdeli jsme se narodili a z holou prdeli chcipnem.tod ta jedina spravedlnost.

  • Paul Durham napsal:

   jo, ale faraonové si to nemysleli , jak vidno moc a peníze dělá z lidí už věky kretény

 20. OldNoe napsal:

  Z toho vidíme, kam sa uberá súčasná špičková veda. Vracia sa späť do renesancie, kde boli vedcami alchymisti, kabalisti, okultisti, prípadne satanisti. (Napr. Paracelsus). Napokon aj mnohé moderné psychzbrane, či prostriedky Mentálneho bojového poľa, sa vracajú k svojim pohanským koreňom. A sami vidíme, ako sa posúvame od Kultúry smrti ku Globálnemu inštitucionalizovanému satanizmu.

  • contumax napsal:

   OldNoe

   1 ***

  • pepe napsal:

   my se nikam nevracime mi stredovek zijem akorat s jinou vybavou..urychlovac castic co stal miliardy eur obsluhuji jakoby vedci pritom alchymisti.nejde o dobro lidu ale jak vyrobit synteticky drahe kovy atd..ty ostatni nazvy systemovych kokutku atd si prevedte..sedi to porad..a porad se broji proti populaci,co taky s nami.

 21. Nikča napsal:

  Drazí lidé, ráda bych Vám připomněla, že jsme se narodili na této Zemi se svobodnou vůlí, a proto mě upřímně velmi mrzí to, že LIDSTVO jako takové se nechalo a nechává ovládnout lidmi, kteří se nazývají VLÁDOU, ale není to jen VLÁDA jsou to např. Média, Rádio, Televize, Filmy, Náboženství, Hudební průmysl, Životní styl atd...
  Ale jak si můžete a můžeme všimnout, ONI nevládnou naší Zemi dobře a s dobrými úmysly. Nevládne jim v jejich srdci láska a mír, ale je to Moc a Slova: ,, Že to bude lepší, že se budeme jako národ mít dobře a ostatní podobné jimi nesmyslné lži! Žádný pokrok nenastal... A je určitě zřejmé, že nikdy nenastane. Protože figurky se pouze jen vymění.

  My lidé bychom se mohli postavit proti ZLU na této planetě. Přestaňme odlišovat lidé bez ohledu na to zda-li jsou bílí či žlutí, hnědí nebo černí. Uvnitř nás jsme přeci VŠICHNI STEJNÍ!!
  Budu si přát a už nyní si přeji aby se LIDSTVO probudilo z NEVĚDOMOSTI. Modlím se aby se SVĚT stal pro NÁS lepším místem na Zemi. Lepším domovem.

  Je čas nyní a právě teď abychom se spojili a sjednotili v jeden obrovský celek, kdy pravda a láska zvítězí nad vším špatným. Nyní nastal ten čas, protože se VŠE může v jeden jediný okamžik otočit o 180° a ti bláhoví blázni, co nám vládnou a ti co vládnou celé Zemi NÁS LIDSTVO můžou uvrhnout do VÁLKY - protože oni by přišli o dluh, který mají a měli by z toho velké peníze a zbavili by se jak se nám říká.. Neposlušných oveček.....

  Proto se musíme právě teď postavit na ODPOR. Musí nás být a sejít se co nejvíce, abychom něčeho dosáhli. Aby to mělo nějaký smysl. Aby nás nerozehnala POLICIE vodními děly a podobnými pitomostmi... Když nás bude ohromné množství, tak přeci tím pádem toho dosáhneme víc než když nás bude pouze pár set.
  Věřte, že statisíc či milion lidí zmůže více, než jen hrstka lidí. To mi dá přeci každý člověk za pravdu.

  Ale nyní je tu otázka, KDE a KDY tohle provést, nechci aby to byli jen pouhá slova, chci aby se to uskutečnilo, protože už nechci být jejich ovečkou a nechci aby se LIDSTVO trápilo. Kdo by věděl jak pomoci nebo měl nějaké nápady napište mi prosím na email: nikolina.dvorakov@seznam.cz

  • marnostkari napsal:

   Nikčo: Zase dali ti státní intrikáni přistavit sběrné kontajnery na dobráky?...
   Bohužel...právě tento "rozvrat" infiltrace a předpřipravené zrady-boudy směr kafilerie...je bližším nebezpečím než "jasná nebezpečí zvenčí".

  • Paul Durham napsal:

   "jsme se narodili na této Zemi se svobodnou vůlí" , stejně tak obvykle se dvěma rukama, dvěma nohama a jednou hlavou. Ruce . nohy, hlavu se musíte naučit používat , se svobodnou vůlí je to stejně , pokud vás to nenaučí rodiče atd. nebudete umět chodit, uchopit nebo rozpoznat, a konečně i rozhodnout svojí vůlí...

  • Pepi napsal:

   Hezky napsano Nikco.Plne souhlasim.Lidstvo se musi spojit proti otrokarum.Jenomze bohuzel i mezi takzvanymi odpurci NWO je spousta tech kteri deli lidi na rasy atd. siri nenavist a negativni energie,a tim podporuji vznik dalsiho typu matrixu.

   • proud napsal:

    "Jenomze bohuzel i mezi takzvanymi odpurci NWO je spousta tech kteri deli lidi na rasy atd. siri nenavist a negativni energie,a tim podporuji vznik dalsiho typu matrixu.".............evidentne nepoznas rozdil mezi delenim a naopak scelovanim,protoze nepoznas duvod rasovyho rozdeleni,to je pro tebe jeste porad takova "vyssi divci" :-))).Bila rasa muze ostatnim,ktery se oddelily pomoct najit cestu zpatky,ale rozhodne jim nebude pomahat v jejim zniceni! A na to musej prijit vsechny rasy,pesneji vsichni lidi a spolecne chtit.A vlastne ano,kdyz se to tak vezme onou potapanou "moderni" reci,vsechno je matrix,nevyhnes se mu,ale muzes si vybrat mezi dobrym a spatnym podle zakonu rovnovahy,paklize se s nim naucis zachazet,takze nedsti ohen a siru jak to umis,ale zacni pouzivat hlavu!Ovsem to bys musel mit zajem se patricne vzdelat a naucit se pritom vzdelavani rozlisovat a oddelovat zrno od plev!

    • Pepi napsal:

     Proude,a ktera cast te bile rasy bude ucit ty ostatni?A jak vlastne vypada predstavitel bile rasy?Jako Sved,Nor,Nemec,Spanel,Rus,Rom,Ind (ano dokonce i cikani patri k bile rase;nikoliv k mongolske ani k negroidni.Dokonce i takovy "odbornik"jako Heinrich Himmler je povazoval za arijce,byt mozna ponekud degenerovane).
     Pamatujte si ze nebilym rasam uz ta bila dlouho leze na nervy,nikdo je ji nechce poslouchat.Zvlast pokud nekteri magori uzivaji nazvu opice nebo zvirata pro narody ktere vy oznacite za "nebile",tady mam na mysli vase vyplody na techto strankach.
     Rozdeleni podle ras toho dnes uz neni mozno dosahnout ani nasilim pROuDe.Na to je pozde,diky Bohu.
     Co se tyce situace v CR:jsou tam dva tabory,a jen se hadaji ke kteremu silakovi

     • Pepi napsal:

      POKRACOVANI,proudovi;se maji pridat jestli k USA(velka vetsina obyvatel,bohuzel)nebo k Rusku (nepatrna cast,bohuzel).Cesi proste sami sebe povazuji za slabochy,a pridaji se k tomu bohatsimu a silnejsimu za jakoukoliv cenu,v tomto pripade k USA,EU a NATO,k tomu kdo slibi vic.Putin ma svych vlastnich starosti dost,Cesi nebo Slovaci ho nezajimaji.Zijete v iluzich proude,a jeste navic nebezpecnych,jste plny nenavisti k lidstvu,ano dokonce i proti zemim ktere se snazi byt spojenci Ruska (napr.Brazilie a jeji obycejni obyvatele stejne jako velka cast Jihoamericanu).Porad zkuhrate ze vam vsichni ublizuji a dovedete jen sproste nadavat,jak uz jste nejednou predvedl.Jine nazory nez ty vase neuznavate,podobne jako nekteri dalsi sektarsti fanatici (Robo,Vladislav).Sirite jen nenavis,povysenost a dalsi negativni energie,nikdy zadne svetlo nebo lasku k lidem a Stvoreni. :-(

      • Pro Pepiho napsal:

       Přesně tak, všichni už brzy stejně budeme jen jedna rasa.
       Jen Židé budou národ vyvolený.
       Šiřme světlo a lásku k lidem a Stvořiteli.

       • Pepi napsal:

        Pro:Pro Pepiho (proud?Vladislav?)no dobre fesaku Pro Pepi.Jen bych si dovolil otazku:k jake rase patri Zide???K bile,negroidni,mongolske?Nebo jsou samostatna rasa?Podle ruske okultistky Heleny Petrovny Blavacke patri Zide k Arijske rase!!!
        Co vy na to???To by vam snad melo vyhovovat,cely svet pod vedenim Arijske rasy,v tomto pripade Zidu.H.P.Blavacka se muze mylit,mylit se je lidske.Dokonce i Dolfik se mohl mylit kdyz prohlasil Slovany za podlidi (sveho casu i on byl horlivym ctenarem H.P.B)nebo Sidorov a jini sektari,vyznavaci mystiky krve (upiri).To chcete zakazat lidem cestovani,nebo praci v cizine?Chcete vazne zpet do doby kamene (no vasi USA a NATO spojenci vam s tim radi pomuzou!)Chcete kontrolovat kdo s kym s..a?Chcete lidem prikazovat v co maji verit nebo neverit?V cem se ta vase dabelska vize lisi od NWO?

        • Pro Pepi napsal:

         Musim se smat: Stejne jako mne ti vadi rozdelovani lidi, ale zajima te pritom, kdo ti pise. Zajimej se jen o obsah, jinak sklouznes k tomu, co tady delaji tito, co jsi dal do zavorky. Podle toho, kdo pise oni odpovidaji. Respektive podle toho, kam si dotycneho zaradili. Zkus se tim nezabyvat a budes mit vice prostoru se zabyvat pouze napsanym.

         Ted k tem zidum: Zidi nejsou bili a ti, kteri jsou, tak se umyslne promichali, aby se docpali do vlad v te ktere zemi. Puvodni zide jsou barevni, a proto taky chteji bilou rasu vylikvidovat. Znam osobne zidy michane s Mexicany, a vsichni jsou to vydridusi, horsi nez Mexicani. Reklo by se, ze barevny s barevnym neda zadny rozdil, ale dal. Co rika nejaka Blavacka o zidech mne nezajima. Ti se spari s cimkoliv, jen aby mohli hrabat majetek.

         Ja jsem psala, ze mi neni nic do toho, s kym kdo spi, a jestli si vybere bily muzsky barevnou zenskou, je to jeho vec, ikdyz ja bych to neudelala. Neni to o rasismu, ale o tom, ze kazda rasa je skutecne jina a neda se to odkecat. Taky se podivej, ze vetsina misenych svazku se rozpada, nejvice kombinace bilych a cernych, ale i v Mexiku to vidim, ze kazda bila holka, ktera si vzala Mexicana, nakonec od nej odesla, nejsou to proste shodne temperamenty. Mladi mexici se mi cpou do postele, prestoze uz nejsem mlada, toto by zadny bily neudelal. Nemluvim jen za sebe, sledovala jsem totez v USA dost dlouho, proste michani ras neni dobre. Nedelaji to ani zvirata. Proto take multikulti v USA dopadlo tak, ze ziji vsechny rasy oddelene, at vezmu cerne, nebo arabske ci cinske lidi.

         Michani ras v Evrope organizuji zidi, na tom trvam, je to jejich davny plan jak se zbavit nejsilnejsi rasy z hlediska humanity, to muzes odkecavat jak chces, ale bila rasa se vyvinula v nejtezsich klimatickych podminkach, a tim je to dane. Barevni lide nejsou ( ve vetsine ) ani systematicti, ani poradni, ani pracoviti, nemaji vydrz v praci. Sleduji je dnes a denne. V USA na tom s pracovnim nasazeni ( podle mych zkusenosti) byli nejlip Cinane.

         Ze ti tady vzpilali, ze spis s opici, tak to jsem zakroutila hlavou, protoze cerni nejsou opice, ikdyz k nim maji nejblize, jsou to porad lidi.

         Ty bys mohl pochopit, ze ta prudka reakce je neceho vysledkem, a sice toho, ze jde o nasilne öbarveni" Evropanu. Hromadne znasilnovani bilych zen! Ja mit tu moc, tak uz na zaklade jedne takove udalosti je vsechny vykopnu ze zeme, protoze jde o zamer. I v Evrope jsou arabske zeny, tak at si lezou znasinovat je.

         Jeste pripomenu dalsi, neodkecatelnou skutecnost, ze barevni lidi maji vyssi plodnost a soulozi daleko casteji nez bili. Pro mexika soulozit petkrat denne neni vyjimka, slysim je, jak o tom porad kecaji. Poradne se nacpat, zachlastat a zasoulozit, to je jejich kredo. A neporadek okolo sebe delat. To same delaji privandrovalci v Evrope. U nas se cikanu vsichni stitili taky kvuli bordelu, a ted to bude v zemi prevladat. Takova je realita a muzes to chtit nevidet, ale to je tak asi vse.

         Nechci lidem nic prikazovat, ani tobe ne. A uz vubec ne jim rikat, v co maji verit, protoze ja neverim v nic, slovo vira v mem praktickem zivote vubec neexistuje.

         A taky zadnou vizi nemam. Ridim se zkusenostmi a poucuji se z minulosti, a ta jasne rika, ze lidi jsou souperivi za vsech okolnosti, tedy i za valky. Jinak by neexistovalo donasectvi, udavani, ze. I tady uz jsou dva adepti, kteri se projevuji, aniz by zde o neco slo ( vladislav, eklesian).

         Lenost, zarlivost, zavist, komplexy, toto jsou vsechno prvky, ktere slovem z lidi nedostanes a jsou skutecnou prekazkou spojeni lidi, takze se zadne probouzeni k zachrane lidstva konat nebude.
         Probehne valka, vetsina lidi zahyne, a ti co preziji, pojedou nove kolo ucty k zivotu ( dana prezitim, nikoliv uvedomenim si neceho ) a dojde to opet do dnesniho stadia po nejakem case ).

       • Pepi napsal:

        Pro Pepiku:jedna rasa uz davno jsme,a to rasa lidska.Nikoliv "Kde domov muj"ale "Zde domov NAS,planeta Zeme."Touto hymnou nutno nahradit vsechny hymny sveta. :-) :-) ;-)

        • Pepi napsal:

         Marie,prave proto ze jsem se dival na obsah komentare,napadlo me ze jde o projev tech jmenovanych chlapcu,byt to byl spise vas styl.
         V tomto pripade se chovate jako oni,chcete poucovat druhe co by meli a co by nemeli.A mexici nejsou cernosi ale vetsinou misenci spanelu a indianu.Na otazku jake rasy jsou Zide mi zrejme nikdo nedokaze uspokojive odpovedet. Ze by Ekklesian ci Contumax? "Barevni"nejsou zadna rasa.Ja znam rasy:mongolskou,bilou a negroidni,mozna australoidni.Obyvatele BV patri vetsinou k rase bile,byt vy je nazyvate negry.Libanonci/Syrane maji nezridka vysokou postavu,modre oci,svetle vlasy (napr.Asad).Puvodni obyvatele (nespanelsti Guanchos)byli bili,modrych oci a svetlych vlasu.Tato kombinace rasovych znaku neni prilis obvykla ani v CR.Nadevate hnedookym,tmavovlasym cechum do negru??Ci do opic?
         Nekdy se mi zda ze menite vase nazory podle nalady,ale budiz.
         O tom ze s vami v mnoha vecech nesouhlasim o tom uz davno vite.Zaroven at si pise kdokoliv co uzna za vhodne,a myslim si ze Jan Jinsky byl vyloucen nespravedlive (byt ani s nim nesouhlasim hlavne v jeho nazorech na NATO )On nikomu nikdy nehrozil nasilim ani vrazdou (jako napr.magor Robo)
         Piste pod jakymkoliv nickem,do toho mi opravdu vubec nic neni ale pak mi nemejte za zle pokud si vas s nekym spletu.

       • Pepi napsal:

        Presne tak (s dovolenim)Marie,souhlasim se vsim krome te vety uprostred.

        • Pravda napsal:

         Pepi, co ma diakritiku neni ode mne, ale rikam, je to jedno, kdo to pise...

         Jestlize jsou rasy pouze tri, tak pak mi nezbude nez ty zidy zaradit do te mongoloidni, oni maji nejlbize ale k Indum. Ja bych rasy stejne takto nerozdelovala, jde mi to proti srsti. Vidim rozdily mezi bilymi a barevnymi lidmi.
         Tak jako klima je po zemekouli ruzne a neda se to nicim vyvratit. Kde se kdo zrodi, tam se i hodi se nerika zbytecne.

      • contumax napsal:

       Pepi

       Znám jednu romskou bajku a to je o stvoření člověka a různých barev pleti...

       Když Pán Bůh upekl z hlíny černého afričana, řekl si Bůh ten je dobrý,

       potom upekl z hlíny žlutého a i toho to si řekl Bůh i tento je dobrý

       a potom upekl bílého ale nějak se zahleděl do těch dvou předešlých a předčasně vytáhl z pece toho třetího ale ten byl nedopečený, tedy bílý...

       Možná to pochází ta bajka z Indie... mám takové tušení...

   • Jaris napsal:

    Pepi, rasy lidi jsou, byly a budou. Je vsak dulezite, aby se navzajem respektovaly.

    • Pepi napsal:

     Jaris:ke ktere rase patri

     • Pepi napsal:

      Oprava:Jaris,ke ktere rase patri Zidi???Tesim se na odpoved. ;-) ;-) ;-)

      • Jaris napsal:

       Zidi jsou zidi, Pepi. Vetsina ma urcite rysy, ktere nelze opomenout jako vyrazne na konci zahnuty nos, usi jako netopyr. Celo skoro doprostred podlouhle hlavy. V mladi vlnite az kudrnate vlasy. Dva typy rtu - jedny masite snapadne vystupujicim spodnim rtem, druhy typ jsou velice tenke-zabi rty. Oci maji pichlave, male. Ve velkem procentu jsou mensi az stredni postavy s kratkyma nohama.
       Zidi se odjakziva distancovali od jinych lidi, uzkostlive si hledeli rodokmenu a jen v urcitych vyjimkach pustili mezi sebe lidi jine lidi na ktere prenesli svou genetiku. Ty zidovske rysy tam jsou. Priklad treba Babis, Jacenuk, Stropnicky, Hollande atd. Na chlapech to poznam z 90%, u zenskych je to tezsi, jelikoz maji makeup.Jen vylozene typicke zidovky jak B.Streisandova nebo Betty Midler nebo Stella Zazvorkova je to poznat na prvni pohled.

    • Pepi napsal:

     Pepi:omluva za nepresne napsany komentar nahore:Guanchos jsou puvodni obyvatele KANARSKYCH OSTROVU,bile rasy.Nebo jde o neevropskou nebilou rasu svetle barvy pleti,svetlych vlasu a oci?Jejiz potomci ziji treba v severoafrickem pohori Atlas?A co sochy negroidnich postav v Olmecke kulture?Nic nevime uplne presne.
     Samozrejme existuji lidske rasy a rozdily mezi temito a stejne tak samozrejme je jejich miseni od pocatku lidstva:napriklad vliv je patrny vliv mongolske rasy v jizni Africe(napr.u kmenu Koi og Sani)nebo vliv Indu/Arabu v Etiopii ci Somalsku(a miseni techto ras je dodnes patrne na tamnich obyvatelich).
     Dale;miseni ras pokracuje a bude pokracovat at se to komu libi nebo ne,diky technologii(doprava),obchodovani,cestovani a turistice.
     Nikdo zde neobhajuje masovou migraci vyvolanou valkami a uz vubec ne valky(tedy ja v zadnem pripade ne).

  • contumax napsal:

   Nikča

   Napišu...

  • pepe napsal:

   nikco
   takhle jsem bejval taky nadsenej a zapalenej....ale prosim upadni z5 na zem..separuj se co nejvice,pijavici nebo kliste zacni pomalu odrezavat a bude ti cim dal lepe..mluv,debatuj upozornuj a koukej na ty lidi..maj to fffff pi...

  • Pepi napsal:

   Nikco znovu jsem si precetl vas komentar a dekuji.Mozna i napisu (mam zrovna problemy s mail adr.a bydlim mimo CR a to dost daleko.)I dobre myslenky/city/modlitby/meditace pomahaji spojit/sjednotit lidsvo.
   A o to prave jde,uvedomit si ze vsichni jsme JEDNO a podle tohoto vedomi i jednat.Zeme patri nam vsem,je na case prekovat mece v pluhy a zacit spolupracovat se vsemi narody a se vsim tvorstvem v harmonii,s uctou ke vsem formam zivota. :-) :-) :-)

  • Vladislav napsal:

   Telátko.

   Ale asi tě omlouvá věk, budeš nejspíš ještě hodně mladá.

   My jsme v Pionýru zase zpívali:

   "Proč ničíte louku a zelený les?
   Vždyť celý ten svět patří vám pouze dnes!
   Nechcem se navzájem nenávidět,
   nechcem se rvát nechcem bourat svůj svět!
   Možná že svět by vás nezajímal,
   jsme tu však my, kteří chcem tu žít dál!
   Nechcem se navzájem nenávidět,
   nechcem se rvát nechcem bourat svůj svět!"

   To jsem byl v šesté třídě, pár roků před pádem komunismu.

   Víš, jak to končí, děvenko? Že přijde nějaký "spasitel" a sjednotí vás všechny, černé, bílé, žluté, hnědé, fialové, modré, ale hlavně SPRÁVNÉ lidičky!

   A svět bude hned patřit těm bezva lidičkám. Se sluníčkem na tváři a v duši.

   Jenom my pohanští démoni budeme asi zalezlí někde v koutě a budeme nespokojeně brblat.

   Ale ty pak vyrosteš a třeba se k nám přidáš.

   Snad se toho dožiju.

   • Pepi napsal:

    Vladislave,Nikca je prima holka at uz jakehokoliv veku.
    Ma vyvinutou srdecni chakru,na rozdil od vas ktery dovedete jen (pri nejlepsim) poucovat jine lidi a vnucovat jim vase nabozenske predstavy,vas matrix,jako kterykoliv jiny Jehovuv svedek ci spis dzihadista.Jenom sirite ty vase odporne pavuciny jako nejaky zednarsky pavouci buh (jahbulon nebo tak neco).
    Proti vasemu nabozenstvi nikdo nic nema pokud je nevnucujete ostatnim (stejne jako ti na ktere sproste nadavate).Klidne si verte v ty vase zaprasene fesaky,nebo treba i v to ze prasatka umi letat.Vase vec.Mel by jste si vzit priklad treba z islandskych stoupencu predkrestanskeho nabozensvi.Ti nikoho neotravuji a nikomu nic nevnucuji ani svuj narod nepovazuji za nadrazeny ostatnim,a ziji v miru i s krestany,zatimco vy neustale plivete na symboly viry krestanu,to proto ze ani vy sam neverite tomu co hlasate.
    Chcete li se vratit do kmenove spolecnosti,kde vsichni bojuji proti vsem a kazdy kminek ma sveho RODoveho buzka, at uz mu rikate Svantevit,Baal,Tetzatlipoka nebo jakkoliv uznate za vhodne,proc ne. A pro vase okoli bude mozna nejlepsi kdyz se odstehujete nekam na Sibir a zalozite tam tu vasi Svatyni lidu.

    • Vladislav napsal:

     Každý kmínek měl svého bůžka, říkáš?

     Tak to je tedy zvláštní... Jak je to možné, když třeba Svantovít byl ctěn prokazatelně Srby, Slovinci, Chorvaty, polskými kmeny, Moravany, Slováky, polabskými Slovany - tedy na území větším než půl miliónu kilometrů čtverečních??

     Veles či Perun potom byli vyznáváni v celém slovanském světě, od Sibiře po Sálu, od Baltu po Jadran! Tedy na území rozsáhlejším než dnešní Evropská unie...

     Takže toto jsou pro tebe "kmínky"?

     A kdo je tedy pro tebe KMEN, když desítky slovanských národů a plemen jsou pro tebe kmínky??

     Já začínám tušit, kdo je pro tebe ten KMEN. Marx, Lenin, Bronštajn-Trockij, ale i Soroš a další výtečníci totiž tvrdili či tvrdí skoro to samé, co ty - my, celé lidstvo, jsme jedna rasa, jsme všichni stejní a ve všem rovnocenní ... jen zapomněli dodat, že to platí s výjimkou jednoho národa, jedné subrasy, která je jaksi "rovnocennější".

     Už chápu tvou inklinaci ke křesťanství. A začínám tušit i tvůj "původ"...

     Smutný osud potkává tento server...

    • Vladislav napsal:

     Vždyť ty to neumíš ani pořádně napsat, ťulo:-)

     A jakou Svatyni lidu myslíš? Co to je? Tys o něčem takovém četl? Tak to mě seznam, hořím nedočkavostí!

     Nikča má srdeční čakru na svém místě! Jó, to možná má, vy se takto rádi vyjadřujete, slyšel jsem třeba "mít srdíčko na správnym místečku".

     Pak ještě existuje třeba jiná vaše varianta, "maminka na mateřské", operující zase s pojmy mimísek, manža, kamísek...

     Prostě křesťané a lidi se srdíčkem na správnym místečku. Láska a tolerance proti nenávisti a kmínkovým bůžkům.

     Někdo, kdo měl na konci svého věku ještě nedávno -náct, ale teď už je velký a světaznalý, protože žije už delší dobu v zahraničí, takže má nadhled a všichni by se měli řídit tím, co říká.

     Problém tohoto serveru je, že už tady píše opravdu každý. Někdo pod svým šestnáctým nickem, nazvaným třeba "Pro XY", někdo tady šíří pravou víru jak svatý Vojtěch mezi Prusy, někdo dává raději jedničky s hvězdičkou, aby se psaním moc duševně nevysílil, někdo tady hledá bezva pozitivní lidičky všech barev, odstínů a ras ... a pak je ještě někdo, kdo si spokojeně mne ruce, jak se mu daří nwoo.org odrovnat....
     "Technické problémy" serveru, to je jedna věc, ale diskuse, to už je sichrovka.

     Dělají dobrou práci, Roubíček. Odměna je nemine, jémine.

     • Jaris napsal:

      Nikca je, Vladislave jednadvacetilete devce. Ty ses opet predvedl, ze ji hned nadavas, snizujes a zesmesnujes. Kdo ti na to dal pravo, hulvate! Co si vlastne o sobe myslis ty pokrivena radoby slovanska kreaturo? Ja jsem ted pro to, aby Te admin nacas vygumoval nez se naucis slusne vyjadrovat a respektovat ostatni diskutery!
      Vem si konecne tu slovanskou kutnu a berlu a bez zvestovat narodum o etickem slovanstvi. Pochybuji, ze s takovym neotesanym pristupem najdes nasledniky, promovany blbe!

      • Vladislav napsal:

       Nekádrujte mě laskavě, nevzdělaná falešná tetko. Nikča předvedla naivní telátkovský názor typu "obejměme se všichni lidé celého světa všech ras, stavů a národů a pojďme udělat ze světa hezké místečko k živůtku", kterýžto názor jsem zkritizoval.
       Vaše nedostatečné znalosti, tolik typické pro člověka, který je zvyklý nahrazovat poznání tupou vírou v tisíce let manipulovaný vylhaný dokument, Vám neumožňují vidět paralelu mezi názory, které prezentuje nejen nedávno ještě teenager Nikča či Pepi a další místní pravdolásky, a globalistickým univerzalismem reprezentovaným dříve pány či soudruhy Leninem, Marxem, Bronštajnem či Engelsem a dnes Sorošem.
       Jak by to asi dopadlo? Na základě ČEHO JINÉHO než "pomocné" židovské ruky mohou najít společnou řeč ruský intelektuál, britský technik a masajský chovatel skotu?
       Co je to za bezbřehý naivismus? Na vaší svaté knize by mělo být napsáno: varování ministerstva zdravotnictví - pozor, přečtení této knihy zhoršuje schopnost samostatného přemýšlení a snižuje IQ.

       • Pepi napsal:

        Strejdo (Vladislave)pises neuveritelne obsahle,asi nemas nic jineho na praci.Pri tve nadlidske genialite kolem 200 IQ jsi se dosud nezmohl na nic jineho nez na urazky a nadavky,ani k zenam nemas uctu.Argumenty zadne a navic ani nepises poutave (tak jako treba Marie,byt s mnohymi jejimi nazory nesouhlasim,ale ctu vetsinu jejich prispevku).Na nabozenstvi je mozno pohlizet z ruznych uhlu treba se divat na "bohy" jako na archetypy.Jenomze ty strejdo,beres vsechno doslova a porad otravujes s tim tvym "Svatym Vitkem".Vykat ti uz nebudu,nejsi toho hoden,strejdo.Odpovidal jsem ti vzdy slusne,do te doby nez jsi mne nazval vohnoutem a pod.Jsi narcista (obs.nikoliv nacista)s rysy nebezpecneho psychopata.Jak rikam,tobe a tvym kamosum zde,jeste stesti ze mame internet,tady se aspon muzes vyzit a nemuzes nikomu fyzicky ublizit.Proto nevolam po zasahu admina.Doufam ze ten tvoje projevy neomezi,jinak kdovi co by te mohlo napadnout.Mozna ze Ekklesian ma svym zpusobem pravdu kdyz rika ze te trka nejaky certik nebo ti neco septa do ouska.

       • Jaris napsal:

        ...zatimco Ty jsi Vladislave, predvedl nazor odpovidajici volovi...

      • contumax napsal:

       Jaris

       Správně, je to promovaný pablb...!!!

       Ještě dodám, že ho nemůže určitě nikdo vystát narsistu, myslí si o sobě, že je buh a sere si do huby...!!!

   • Ekklesian napsal:

    Kdyby sprchlo tak se asi rozpustíš. Muselo dát práci být jako cukrkandl, a to soustředění...

    Bude to Nikol přesně jak jsem vsal včera (http://www.nwoo.org/2016/08/09/elity-uzivaji-krev-malych-deti-aby-si-prodlouzily-zivot-a-ja-to-delam-taky-rika-miliardar-majitel-paypalu/#comment-533703), téměř všichni se pokloníte falešnému Bohu a tím se odsoudíte, odpadnete od Boha definitivně.

    Vladislav to ví. Já to nemám ze své hlavy. Bylo to prorokováno, je to vzkaz Ježíšův.

    Podle toho co vidím mezi lidmi já, vývoji lidské společnosti ke zmíněnému konci vše napovídá. Chceš-li mít jistotu, zůstaň čistá (jsi-li toho schopná) a sleduj znamení. Zcela ochránit (a odejmout od tebe hřích který tě zlému vydává na pospas) tě může ale jen Ježíš - ten který byl Stvořitelem vyslán aby svědčil Pravdě, aby vykoupil svou krví a životem ty jenž v jeho jméno uvěří, ten který jako první ze všech povstal k životu věčnému, ten kterému byla dána veškerá moc na nebi i na zemi, ten v němž Otec sjednotí až příjde čas vše na nebi i na zemi jak viditelné tak neviditelné a počty lidí nad kterými se smiloval a slitoval se tak naplní, ten který s námi bude v Království Božím do kterého nás přivádí.

    • Vladislav napsal:

     To víš, že to ta vaše znamení ukazují, svatý Vojtěchu.
     A dokonce ne poprvé.
     Co vím, tak poprvé to byly vize Karla "Velikého", kterému se zjevil nějaký křesťanský úchyl a přesvědčoval ho, že když nevytáhne proti Sasům a Slovanům, zanikne ještě za jeho života svět.

     Podruhé měl na zemi nastoupit Antikrist a vše zahubit v roce 1000. Ale asi se někde zapomněl, tak to musel odložit.

     Potřetí to bylo za husitských válek. Tehdy byl ďáblem dokonce náš krajan, Jan Hus. Nejprve prorokovali katolíci, že konec světa nastane, když ho neupálí, pak zase husité, že když zvítězí císař Zikmund lišák ryšavá.

     Po dalších stopadesáti letech se objevil jistý kněz Mikuláš Drábek, podle kterého mě svět zaniknout během několika desítek let.

     Tehdy vždycky byla důvodem všeobecná lidská zkaženost, úpadek mravů, nedostatečné modlení, špatné nebo nedostatečné dary církvi, vyznávání toho nesprávného druhu křesťanství a další hrdelní zločiny.

     Záměrně píšu o křesťanských koncích světa pouze z našeho regionu, ať je to jednodušší.

     Takže teď tu máme další konec světa, od Ekklesiána. Počkej, hodím si tě do seznamu.

     • Ekklesian napsal:

      Když jsi tak přemoudřelý...

      Můžeš mi objasnit proč jak sám a nepravdivě uvádíš "nahradit vědu Ježíšem" je špatně (jako by byl někdo schopen rezignovat na vlastní poznání), kdežto "naslouchat Svantovítovi" je správně?

      Ježíš přináší vzkaz od Stvořitele, jeho příslib, a chrání (ty co vykoupil). Nic po člověku nechce, k ničemu ho nenutí. Mluví (přinejmenším prot ty kterým je dáno slyšet) jasnou řečí a já se domnívám, že ten vzkaz předáváme dál naprosto srozumitelně (všem kdo slyšet chtějí).

      Svantovít tě nevyslal ani s učením ani se zvěstí a jen jsi nepochopitelně naštvaný když šíříme vzkaz Boha dál.

      Je pravda, že jsme i učeni a určité poznání (většinou to které stojí mimo naše schopnosti) je nám, kdo ho příjmeme, předáno. Jsme například učeni, že tvůj Svantovít musí být démon, tedy osoba podléhající knížeti démonů jehož cílem je odvést lidi k odpadnutí od Boha.

      Klidně svého boha obhaj, vyřkni jeho pravdu a moudro které ti vnukne či jinak předá.

      Nezapomeň přitom na vlastní, položený dotaz.

      • Vladislav napsal:

       Predne: me Svantovit nenabada, abych te obracel na jeho cestu, netvrdí, ze pokud na ni nevstoupíš, nečeká te posmrtný zivot, ba dokonce čeká te peklo atd. atd.
       Jak je to možné? Jak je možné, ze údajný démon netrestá lidi za to, ze ho odmítají nasledovat, zatímco údajný "jediný bůh" tvrdí, ze kromě jeho samotného zadne jine cesty neni?
       Jak je možné, ze "správný bůh" povoluje věřícím pouzit proti nevěřícím beztrestně i násilí, zatímco "démon" nikoho za viru v jiného boha dokonce ani nesoudí?

       Na tvou otázku:
       Jezis v mých očích je v některých aspektech morální autoritou, ovšem nikoliv jako bůh, kterym nikdy nebyl, ale jako "pouhý" učitel, moudrý filozof.
       Jezis, jak je prezentován většinou křesťanských církvi, lidi nikdy nenabadal k učení se, vzdělávání, praci na sobe. Naopak dokonce řekl: blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské. Jinými slovy, Jezis neusiluje o poznání, ale pouze o oddanost, slepou viru svých věřících.

       Slovanští bohové naopak říkají: pomůžeme ti, ale nejdřív si musíš pomoct ty sam. Nezebrej a neklec pred námi - slušne zadej. Nejsme tví otrokari, ale tví předkové. Nechceme tvou slepou oddanost, ale tvůj respekt. Chceme spolupracovat a učit te, ale ne ovládat te.

       To, ze Jezis byl vyslán ke všem lidem, je tvá pouhá VIRA. On sam tvrdil neco jiného - ze byl vyslán ke "ztracenym ovcim lidu izraelského".
       To, ze veškeré duchovní sily mimo nej, jeho údajného otce a vase svaté jsou démoni, je pak klasická zidovina. Věřím, ze ani nepochází od Jezise, ale byla mu dodatečne přisouzena.

       Jezis nebyl a neni jediná autorita. K nam Slovanům nebyl poslán, tak, jako k nam nebyl poslán Hiawatha nebo Buddha, jejichž duchovní sila urcite za Ježíšovou nepokulhává.

       Takze: i pokud bych přijal tvou tezi, ze Jezis byl synem nejvyššího boha, pak faktem zůstavá, ze byl poslán pouze k Židům. Což by vzhledem k jistým židovským rysům, uz tehdy známým, dávalo smysl...

       Neboli v takovém pripade jeho "otec" byl názoru, ze jine národy (včetně slovanských) ho nepotřebuji.

       Slovanští bohové, jak je člověk poznává, to s námi nemyslí o nic hůř nez Jezis, tim si buď jist:-) A pokud nějaka Zidy sepsána kniha tvrdí opak, proč bych ji měl věřit, kdyz prakticky ničemu jinému, co pochází od Žida, většina lidi (aspoň tady) věřit odmítá?

       • Ekklesian napsal:

        Jako snúška názorů o ježíši, Bohu, slovanských bozích řekněmě. Zabýváš se ale tím co ti víří v hlavě a na dotaz jsi, podle mne, neodpověděl.

        Ty tvrdíš, že poznání jsme zaměnili za Ježíše, asi myslíš jeho učení. On přitom, veřejnosti, žádné učení ve smyslu dogmat o našem světě nepřináší. Kdežto slovanští bohové myslím ano, ale není to také podstatné.

        Vše ostatné co zmiňuješ je zbytečná "obhajoba". Ale na vše jsi už dostal odpověď i v minulosti. Hovořím o tom, že nás údajně Ježíš nenabádá k pozorování, učení, práci na sobě,...
        To jen ty a tobě podobní to nechcete příjmout. Pravda je však taková, že jsme přímo vedeni k určitému pochopení určitých pravidel tohoto světa a proto také tu Pravdu vnímáme. Ostatně mnoho na tomto světě se odvíjí od toho jaký je Otec i jeho syn Ježíš, vše pak nutně podléhá Otcově autoritě.
        V minulosti tu některá základní pravidla byla i formulována a myslím s nimi souhlasil i Robo. Všechna tahle učení (a tedy i určité poznání Otce) přinesl Ježíš když přišel hledat zatoulané ovce (obou stád) a sám je i slovně formuloval.

        Koho se Ježíš rozhodl vykoupit nech na něm, koho Otec k Ježíši přitáhne také. Vyhneš se problémům a zbytečnému trestu. Těm lidem bude přeměřen i každý vlas.

        • Vladislav napsal:

         Ale odpověděl, otce scholastiku, pouze ty predstiras, zes odpověď nedostal, a následně nalevas do diskuse akorát omáčku bez obsahu.

         Opakuji ti Ježíšova slova:
         - byl jsem poslán ke ztracenym ovcim lidu izraelského
         - blahoslavení chudí duchem, neb jejich jest království nebeské

         Chceš snad rict, ze je tvůj nejvyšší guru nevyslovil?

         Promin, ale z uvedeného opravdu nevyplyva:
         - ze měl jít Jezis, resp. jeho následovníci, i ke Slovanům
         - ze by měl člověk studovat a snazit se stát moudrejsim, aby došel te vaši "spásy".

         Prosím te o jedno: pokud se mnou chceš komunikovat, uváděj FAKTA, nikoliv omáčku plnou lstivych orientálních vytáček z dílny vašich křesťanských otců. Na plkani o nesmrtelnosti chrousta nemám cas.

        • Ekklesian napsal:

         „Amen, amen, říkám vám: Já jsem dveře ovcí.

         Všichni, kolik jich přišlo přede mnou, jsou zloději a lupiči, ale ovce je neposlechly.
         Já jsem dveře. Kdokoli vejde skrze mne, bude spasen a bude vcházet i vycházet a nalezne pastvu.

         Zloděj přichází, jen aby kradl, zabíjel a ničil; já jsem přišel, aby měly život – život v plnosti.

         Já jsem dobrý pastýř. Dobrý pastýř za ovce pokládá svůj život.

         Nádeník ale není pastýř a ovce mu nepatří; když vidí přicházet vlka, opouští ovce a utíká. Když se pak vlk vrhá na ovce a rozhání je, nádeník utíká, protože je nádeník a na ovcích mu nezáleží.

         Já jsem dobrý pastýř. Znám své ovce a mé ovce znají mě, jako mě zná Otec a já znám Otce; a pokládám svůj život za ovce.

         Mám však i jiné ovce, které nejsou z tohoto ovčince. I ty musím přivést. Uslyší můj hlas, a tehdy bude jedno stádo a jeden pastýř.

         Otec mě miluje, protože pokládám svůj život, abych ho zase přijal. Nikdo mi ho nebere, sám ho pokládám. Mám moc ho položit a mám moc ho zase přijmout. Takový příkaz jsem přijal od svého Otce.“

         (Jan 10:7-18, Bible 21)

         ***

         „Duch svatý správně řekl našim otcům skrze proroka Izaiáše: ‚Jdi k tomuto lidu a řekni: Sluchem uslyšíte, ale nepochopíte, zrakem uvidíte, ale neprohlédnete. Neboť srdce tohoto lidu ztvrdlo; ušima ztěžka slyšeli a oči pevně zavřeli, jen aby očima neuviděli, ušima neuslyšeli, srdcem nepochopili a neobrátili se, abych je nemohl uzdravit.‘

         Proto vězte, že Boží spása byla poslána pohanům. Oni uslyší!“

         (Skutky apoštolské 28:25-28, Bible 21)

        • Ekklesian napsal:

         To bylo z písma Vladislave.

         Jinak když ti říkám, že nikdo kromě toho jenž nazývám Otcem a věřím že je všemohoucím a Stvořitelem, by mne k Ježíši nepřivedl... tak tomu věř. Ty to myslím konečně víš velmi dobře sám.

         Kromě uvedeného vím, že mne Otec i Pán slyší a reaguje, a dává se určitým způsobem poznat.
         Nemyslím, že kdokoli z následovníků Ježíše věří jen kvůli knize - Bibli. I když je to slovo Boha určené právě nám a je nám dáno ho přijmout, správně pochopit, správně ho použít.

         Slovo Boží je živé, mocné a ostřejší než jakýkoli dvousečný meč; proniká až na rozhraní duše a ducha, kostí a morku, a rozsuzuje touhy i myšlenky srdce.

         Není tvora, který by se před ním mohl skrýt. Nahé a odhalené je všechno před očima toho, jemuž se budeme ze všeho odpovídat.

         (Židům 4:12-13, Český ekumenický překlad 2001)

       • Ekklesian napsal:

        Ještě bych rád uvedl na pravou míru jednu věc.

        Ježíš netrestal a netrestá. Hospodin netrestá.

        Současným trestem je nanejvýše to, že člověk je ponechán stále více jeho "osudu" (působení mocností, vlivu démonů, lidskému srdci propadlému zlu) a to proto, že se toho člověk dožaduje a od Hospodina (kterého nemiluje či dokonce nenávidí) se chce sám vzdálit.

        Příjdou rány, podobně jako v historii, a to proto aby lidi na poslední chvíli přivedli k rozumu když už nic jiného nezabírá a jejich srdce jsou zcela kamenná.

        Pak příjde hněv a pomsta. Dopředu to Hospodin říká, protože vše předzvěděl a nyni jen činí jak si usmyslel.
        Chceš-li kdo tak tuto informaci od něj nepřijímej, vždyť to bude jen zlomek toho co nechceš ani znát, ani slyšet. Tahle informace však musela být lidem sdělena už jen proto jaký Otec je, a jsme takoví i my jakožto jeho obraz. Není možné jednat nečestně.

        Konec, kterého se však většina z vás bojí je spojen s tím, že Hospodin nebude na vše co se mu znelíbilo a samo ho opustilo neustále myslet, proto si stanovil lhůtu, proto existují počty lidí nad kterými se smiluje.

        Měli byste se na konec toho utrpení, které jsme si sami způsobili těšit. To lidé si nechali ukrást správu na zemí, pro ně utvořenou a jim svěřenou.
        Ty kdo se k Bohu připojí čeká Království Boží, kde nebude žádná nepravost. Kdo se k Bohu chceš připojit, následuj ho, očišťuj se, posvěcuj se. Tak každý určitým způsobem překonáš i strach ze smrti těla i strach z neznámého který se přemění na očekávání přislíbeného.

      • Ekklesian napsal:

       Až ten dotaz zodpovíš (nerad bych abys utekl k dalšímu dříve) tak přidej proč ti vadí že upozorňuji na to že čas se může chýlit?

       Poctivě uvádím, že byla předpovězena znamení dle kterých se dá orientovat. To aby nás někdo zbytečně nesváděl, nejdůležitější ovšem je že před koncem příjde velká nepravost a odpadnutí od Boha.

       To napětí, že něco je v pohybu, ostatně vnímají všichni lidé. Jak uvádím znamení budou spojena jednak s blížícím se koncem, jednak půjde přímo o rány které budou mít lidstvo (spíše lidi jako jednotlivce) na poslední chvíli ztrestat a obrátit na správnou cestu, ke Stvořiteli. Hospodin dlouho varuje před svým hněvem a až oblékne roucho pomsty, dokončí co započal.

       Bylo by lepší, kdyby znamení neměla přijít, nebo kdybych je nezmínil?

       Vždy jejich výskyt můžeš interpretovat jinak. Podívej na muslimské vykladače, ti sledují odlišná znamení a mají odlišný výklad toho co příjde (i když ne až tak nutně a zcela).

       Já však věřím a myslím, že lidé správně poznají že je Hospodin trestá. problém bude, že se neobrátí....

       Pamatujte tedy lidi, dokud žijete lze se obrátit a změnit smýšlení! Je jedno co hrozného jste předtím v životě udělali, budete-li mět být odmítnuti, stane se, ale ne-li bude vám udělena milost. Akorát pamutujte, obrátit se neznamená jen vyjádřit myšlenku s žádostí a jinak zůstat beze změny. Psal jsem tu (pod tímto článkem) o zlu které vás od Hospodina odděluje, o svědomí a srdci jenž jste umlčeli aby jste neslyšeli jak na vás žaluje.

       • Vladislav napsal:

        Ja take sleduju znamení a take mam výklad, odlišný od tvého.
        Ze se mýlíš, rikam ze dvou důvodu:
        1) Jak uz jsem napsal, u vás křesťanů bylo těch proroctvi o konci světa uz desítky. Vzdy jste měli k tomu nějaka znamení, temer vzdy byly i stejne domnele příčiny...Přesto k tomu nikdy nedošlo. Nemám tedy duvod si myslet, ze zrovna teď by to mělo byt jine,
        2) Konec světa je nesmysl, protoze princip času neni lineární, jak tvrdíte vy blízkovýchodní monoteiste, ale cyklicky, jak tvrdí prakticky cely zbytek planety. Přímka začátek a konec ma, ale kruh ne.

        Co je, tady uz bylo a zase bude. Podobní nebo titiz herci, podobne situace, pouze okolnosti posunuté v case.
        Podobne cyklicky probíhají i změny ve vesmíru. Ta současná nastala po cca 1000 letech a pro vás křesťany je nepříznivá, zatímco pro ty, které jste se snažili vsi silou vymazat z povrchu Zeme, naopak příznivá.
        Co je nahoře, je i dole. Never, ale premyslej a analyzuj.
        Co se děje ve vesmíru, je určující i pro planetu Zemi. Ani kaluz si sama neurčuje, kdy a jak vyschne, ale rozhodne o tom déšť, který je mimo rámec jejího "chápaní".

        • Ekklesian napsal:

         A proč jsi vždy tak vzteklý. Vždyť uveď protinázor, řekni že lžu a myslíš, že to bude tak a tak... Já tě sice opravím, ale vím že bylo dovoleno lhát i svádět a že každý dožije jak mu bylo dáno (kdo má škodit bude ještě škodit, špinavý se bude dále špinit, svatý se má dále posvěcovat).

         Vidět znamení na každém rohu, není nic závadného. Ježíš nabádal aby ti kdo v něj věří byli neustále připraveni.

         Já se vám tu snažím vysvětlit, svým způsobem tajemství, že a připravenost není připravenost na konec světa, ale neustálé udržování se čistým (neznesvěceným), tak aby na vás zlý nemohl a nic vás od Hospodina neoddalovalo a tedy byli i připraveni na cokoli co může přijít. To je opět to již uvedené o stavu a jeho obřízce, o tom že nic nečistého nesmí k Otci, do království Božího.

         Ti z vás, kteří Ježíše následujete (domníváte se tak mnozí) jste měli pochopit, že tak činít i proto, ne že se připravujete na nějaký konec našeho světa, ale proto že jste přijali úkol (sami se udržujíce v čistotě a přimknuti k Bohu) být světlem které nemá pohltit tma, stát se semenem které jednou stejně zajde ale umožní šířit život, nahrazujete izraelity kteří selhali. Otec si vás nevybral jen tak pro nic a za nic.

         Už jednou jsem to psal. Brzy příjde tma a pravděpodobně nikdo nebude moci konat. Nečekejte na ten okamžik!

         Ty se Vladislave nezlob, že nemluvím jen k tobě. Nikdy to ani nebyl můj záměr.
         Já nevím jsitě zada jsi svou cestu volil vědomě a víš toho víc než ukazuješ nebo ne. Ať je to jakkoli, nejsi můj nepřítel a nehodlám s tebou nijak bojovat, nicméně vyřkneš-li co je dle mne svod či lež ohradím se proti tomu. Vyřkneš-li protinázor, nemanipulativmím způsibem nechám to být, jednak s tím nelze nic dělat, jednak oddělit zrno od plev je skutečně nutné. Nevadí mi, že budeš jedním z nástrojů, který tak činní.
         Pamatuj, že ta slova co zazněla platí i pro tebe, dokud žiješ můžeš žádat o slitování a smilování (odpuštění trestu).

         Brzy asi opravdu zmizím a myslím definitivně. Vzpomeň občas na má slova, ty koho zaujala a nech své srdce ať tě obviňuje. Když nenajdeš způsob konat tak aby tě srdce neobviňovalo, vzpomeň že až se opravdu budeš chtít změnit a najít tu cestu konat jinak může ti pomoci jen Bůh a Ježíš (Otec a Syn jedno jsou, i když syn je menší. Syn dostal veškerou moc nad zemí i na nebem).

       • Vladislav napsal:

        Souhlasím s tebou v jednom: ano, naše srdce ztvrdlo.
        Díky Vam a víře, kterou jste nam nutili.

        • Ekklesian napsal:

         Ty říkáš vám, ale ono žádným vám není. Každý člověk potřebuje individuální cestu a vedení a toho se mu od Boha dostane.

         Naše poznání se tedy sice sjednocuje (a Ježíš říká že až příjde zpět, tak se ho už na nic nebudeme ptát), pokud se vůbec potkáme, ale rozhodně není možné aby to bylo poznání které nám umožní zatvrdit srdce druhého člověka.

         Ne každý kdo myslí že věří v boha, věří ve skutečného Boha (lidem bylo dáno uvěřit dle touhy jejich srdce), ne každý koho Bůh oslovil je schopen jít tou úzkou cestou (měl by se tedy alespoň držet toho co má a svého velekněze). Ne u každého padla setba na úrodnou půdu a nese dobré ovoce, někteří totiž uvěří skrze slova druhých, někteří se nechají unášet závanem kdejakého učení,...

         Je-li kdo osloven vzkazem Boha. Musí se přímo na Boha či Ježíše (jak je mu dáno, sám nevím) obrátit s žádostí o vedení. Hledat pomoc u lidí je (myslím, nebo zcela jistě může být) chyba.

         Tím neříkám, že zpráva, Pravda, slova která poptřebujete uslyšet nepříjdou od lidí... Jak říkám, obraťte se na Boha či Ježíše!

        • contumax napsal:

         Vladislav

         Nesváděj svůj bídný stav na druhé, jsi jen satanův věrný a oddaný sluha...

         A buď... dobře Ti tak, to Ti zaslouženě patří...!!!

       • Paul Durham napsal:

        - když slezete ze strážní věže, píšete i logicky

        - ovšem jste-li ve službě na věži je to otřesné , proto jděte s tím strašením svých otroků do análu , pro židy, budhisty, mohamedány a pohany jste pouhý trapný šašek

        • contumax napsal:

         Paul Durham

         Nerozumíš tomu a neumíš porovnat, rozeznat pravdu od zdánlivé pravdy, jsi v bludu... pro to o tom nic nevíš...

     • Jaris napsal:

      Vladislave, Jan Hus byl rektorem Karlovy univerzity, troubo a zadny dabel. Kazal proti katolickym nesvarum, kritizoval jejich nezrizeny zpusob zivota, odpustky, prekrucovani Bible atd. a mel pravdu. Zbytek co jsi napsal jsou bud nesmysly a nebo nedulezite veci, ktere nemuzes dolozit.

      • Vladislav napsal:

       Co to zase melete, tetko? Já vím stokrát líp než Vy, kdo byl Jan Hus! Přečtěte si laskavě všechny zprávy o tom, kdy vždy jste vy křesťané očekávali apokalypsu! Vychází mi to tak zhruba nejvýše jednou za 200 let, a to beru v úvahu pouze středoevropský prostor.

       Kolik jen zla jste přinesli našim lidem! Malý příklad - Třicetiletá válka. Během tohoto konfliktu, který stál české země neskutečnou POLOVINU populace, upadla naše země z pozice silné, respektované stavovské monarchie do bezvýznamné periferie, jejíž veškerá elita byla zlikvidována nebo musela emigrovat! A důvod? Jednoduché pravidlo, které si stanovili mezi sebou křesťanští hlavouni: - čí vláda, toho víra! Převážně protestantské české a moravské elity samozřejmě ostře vystoupily proti silně katolickému, až fanatickému císaři Ferdinandovi, prohrály a nastala katastrofa. Ale nejen pro ně - pro celý národ! Kvůli partikulárním sporům dvou křesťanských sekt, řízeným stejným zločineckým egregorem Jahveho.

       Komenský, Jesenius, Žerotínové, pánové z Víckova ... říkají Vám něco ta jména? Pochybuji. Kdysi jste vy protestanté měli oproti totálně nevzdělaným katolíkům tu výhodu, že jste šířili poznání, znalosti...I díky tomu vám v tom 16. a 17. století mnoho lidí uvěřilo.

       Zkuste na to navázat, můžete hrát v křesťanství podobnou roli jako atentátníci na Hitlera mezi německými nacisty a armádou - roli "hodných" nebo spíše "méně špatných" nacistů.

       • Jaris napsal:

        Ac skoly mas, Vladislave, zadrhnul ses nam jaksi v davne minulosti. Svet se toci dal a vez, ze na slovanskou viru Ti 95% Slovanu kasle. Nejde vzkrisit minulost, tak jako Italove ci Rekove take zadne sve davne bohy krisit nemaji zajem. Slovane nikdy jednotni nebyli a hadaji se dodneska. A pamatuj si. Existuji pouze dobri a spatni lide.

        • contumax napsal:

         Jaris

         Kupodivu to znám, a dokonce i náctiletí...

         Jsou jen dva druhy lidí, jedni jsou svině a ti druhý se sviněmi nechtějí nic mít...!!!

   • jan nowak napsal:

    ...no Vladislave, já si myslím/mydlDrem?/
    Mydlím, že ta vaše Nikča, je akundrát převlečenej Sviňskeu f sukni.Překllepí
    neopravuji, viz nařízení...
    NAKRMTE TROLY !

    • jan nowak napsal:

     Dream, samozřejmě..

    • Vladislav napsal:

     Je to možné. Tento server se daří ochromovat i bežne technicky (viz věcná obtížná dostupnost), takze na investicích do novych trollu uz se asi šetří, jako na všem postradatelnem.
     Jinsky a jeho "hlas zdravého rozumu" uz je neutralizovany, Marie, která mela v lidech pouze vytvořit depresi a beznadej, to podelala s tou loterii nicku. Z toho se uz nevyhrabe, byt snaha se ji nedá upřít. Jinsky je inteligentní, myslím, ze zvládá nejen Nikcu:-)
     Na druhou stranu věřím autenticite křesťanských nicku Ekklesiana, Jaris a Contumaxe. Zejména první a poslední jsou prakticky nenapodobitelni, jen každy z jiného konce.

     • jan nowak napsal:

      Jó, tank nějank...

     • Jaris napsal:

      Nikdo tento Web neochromuje, krome Tebe, Vladislave!

      • Vladislav napsal:

       Á, falešná Jaris, která uteče vždy, když dostane přímou otázku a nemá argumenty, mě kádruje!
       Jsem jiného názoru. Tento web ochromují bigotní křesťané se středověkými názory a patentem na pravdu daným jich jejich vyvolenou vírou.

     • Pravda napsal:

      Loterie nicku? Tak tu jsi prohral sam, kdyz odpovidas nekomu, kdo napsal pro Vladislava, jako bych to byla ja, ptal se, jestli jsem ti sahla na obrizku, ze me tak nenavidis. Ty jsi tak zlbly a posedly otazkou nicku, ze uz se v tom topis sam a nevidis, ze Jinsky tady je, ne ze byl neutralizovan a kope primo do admina podpasovky ohledne jeho prijmu.
      Ty jsi, chlapce, magor, kdyz tady predvadis kravinu, ze ja se z toho uz nevyhrabu. Ja totiz nemam z ceho, rozumime si? Ten problem je umely a vytvoril jsi ho ty, moje duvody neznas, proc uz nepouzivam sve prave jmeno a je ti do toho hovno.

      Ja nepotrebuji vytvaret deprese a beznadej, ty uz mas v sobe, protoze jinak bys tady viditelne neutocil na zenske, ktere jsou neskodne.
      Konstatuji skutecnost, kterou nechces videt. Ve skutecnosti se chovas daleko hur nez Jaris, ktera skutecne nikoho nevyhani, neni agresivni, nediktuje lidem jako to delas ty ( viz tvoje abych ve vlastnim zajmu odesla) a neudava. Veri, v co neexistuje, ale podle sve viry se snazi zit. Ty chces lidi stmelovat tim, ze je budes urazet? Proste ses moralne daleko pod ni, je to slusna zenska a nezaslouzi si tvoje vypady. Reagujes na ni neadekvatne.

      A jeste jednu vec: podivej se na posledni Studio report od Orteka, tam je rec Okamury a budes kulit oci, jak nam vykreslil budoucnost. To kam se ja na nej hrabu s tim, co jsem doposud napsala a povazujes za trolovani, hnupe. A jeste jsi tim nakazil Roba, ze jsem tady pracovne. Ukaz mi jedineho trola, ktery nabidne zadarmo preklady web strance, kde troli! Ja to neudelala jako ty, pozersky, abych se predvadela pred druhymi, udelala to z potreby prispet nejak, kdyz uz nemam na to, abych mohla posilat penize na provoz. On mi penize opakovane nabizel, ale ja je odmitla. Ale pro tebe jsem proste trol a tecka, protoze ty sem chodis hledat neptratele a hadat se, kdyz jsem tu nebyla, nasel sis jine.

      Zasel jsi tady nesmyslnou honicku po necim nicku, kterou ale nemuzes vyhrat, protoze ti neprislusi se zabyvat tim, kdo ti pise, ale jenom obsahem toho, co pise. Obycejna logika.
      Honis si ego soudcovanim, a tim nicis diskuze, coz si ale nedokazes ve svem zapalu byka uvedomit. Cau.

  • contumax napsal:

   Nikča

   1 ***

 22. Nikča napsal:

  Tak to nám zřejmě nic tedy nepomůže :(

  • deprogrammers napsal:

   Koho tím "nám" míníte?
   (Však "páníčci" si nejen Vámi vypomáhají neustále.)

   Není kde se zavřít před neslušným oplzlým "pohledem nevlastního Velkého státního bratra", jenž nezván leze všude kryt SVOU "nutností" mít tu moc pro moc.

  • pepe napsal:

   Ne nepomuze.jednou jsem si delal propocet kdyby kazdy prosel vedomostni transformaci jen v cechach by to trvalo tisice let aby kolektiv zil svobodny zivot.vsechno co prichazi a prijde neni pro blaho lidu ale zmrdu.ano uz lepe bylo a bude jenom a jenom hur.to je ta zkurvena realita ktere musime celit.nenamlouval bych si rozhodne ze par lidi kteri vidi svet a byti jinyma ocima zmeni...nkldo se nepodridi jen z toho budem v nervu ze neni vychodisko z toho hnoje ktery se lepi na boty a jsou cim dal tezsi krok se dela hur a hur nez nebudem uplne soupat nohama a jako stari lide si pak uvedomime ze jsme obetovali svuj zivot cizim lidem jako mravenec v mravenisti.makali pak chcipli.to je nase rovnitko pro nase bezcenne byti.sam vytvarim stavebni hodnoty ale ze bych s toho byl nak nadsenej i kdyz to delam rad,se rict neda.poloz si otazku naco a proc jsme tady.pouze lidsky zdroj.ale jsem rad ze zatim nedostavam bicem.

   • Paul Durham napsal:

    podívejte se na to pozitivně , člověk ,kromě některých internetových borců, musí pít, jíst, pak též trochu bydlet a obvykle se i zachovat v dětech ( neschval nepíšu rozmnožit , protože namnožený je už víc než dost) , tyto své existenční potřeby každý nějak uspokojuje, většinou tím, že vyměňuje svůj životní čas a dovednosti ve formě práce za peníze a peníze potom mění na pití, jídlo, bydlení a potřeby pro rodinu -
    tedy neobětuje svůj život cizím lidem , i když to tak někdy může i vypadat, ale sobě a svým blízkým a svým zájmům,
    VŽDY je to tedy nakonec vesměs nejvíce otázka ceny jeho práce, i když jistě existují výjimky, které vášnivě pracují skoro zadarmo, protože je jim tato činnost jedinou náplní života, ale to jsou výjimky
    tedy cena vlastní práce nejvíce určuje pro koho je tento obchod výhodnější ( dodavatel či odběratel ) , no a tady
    je to spojená nádoba, čím více dostane za práci dodavatel práce , tím méně uspokojí své potřeby odběratel práce , je to tedy otázka rovnováhy a ta se nenastolí sama , nýbrž "bojem"

 23. Robo napsal:

  Prečo asi bolo a je (hlavne) pre černokňažníkov také dôležité sprzniť dejiny, vymeniť ich za hisTóriu?

  Prečo sa prakticky v celej tejto diskusii odvádza od faktu, že černokňažníci (a ich bábkovodiči) prznia deti tým najhnusnejším spôsobom?

  • Paul Durham napsal:

   1) moc
   2) moc

  • Jaris napsal:

   Robo, dnes neprzni dejiny cirkev, ale ateisticti jedinci na vysokych mistech a jejich poskoci. Cirkevni moc konci az uplne zanikne.
   Je pravdou, ze cirkevse dopustila zneuzivani deti. Take je vsak pravdou, ze za zneuzivanim deti jsou vysoke a mocne politicke osobnosti, ktere se soustreduji do pedofilniho kruhu. A nejen tam! V pedofilii jsou namoceny VSECHNY organizace od skautu az po sportovni kluby ktere pracuji s detmi. Proto bych byla rada, abys pri vysloveni "A" rekl take "B". V Australii se zrovna vysetruje kazda organizace, at uz nabozenska nebo sekularni, za zneuzivani deti. Kazda organizace ma sve specificke cislo a provinilci jsou trestani.

   • Robo napsal:

    Izrael, USA, VB, Nemecko, Vatikán, .. - všetko židokresťania a všetko hlavní aktéri rituálnych vrážd a znásilnení malých detí! Väčšinou bielych.
    Samozrejme, že sa pri tom nemodlia Otčenáš, pre verejnosť majú iné rúcha..

    • Pepi napsal:

     Robo davejte si pozor;jak je vam znamo pracuji pro Vatikan( 30 stribrnych cihel za komentar),a nedate-li pokoj,prijedeme s pany farari v noci na vas dvorek a pokropime sadrove figurky vasich buzku svecenou vodou...
     Tedy pokud je nehlida psik RODvailer.Ale toho muzeme zakerne otravit! :-( :-( ;-)

     • Jaris napsal:

      Pepi, komentar senzacni!

      • Robo napsal:

       Čo je na tom senzačné, Jaris?
       Že si robí prdel pod komentárom o zneužívaní detí najhrubšieho zrna?
       To ste to dopracovali, vraj "kresťanská láska"..pch..obyčajné kurvy. Boli ste furt a ste aj dnes.

       • Pepi napsal:

        Pane Robo,"prdel"si delam z VAS,nikoliv z clanku :-) !Duvod,proc to delam:protoze urazite viru ci nazory ostatnich dikutujicich,vyhrozujete nasilim ci smrti.Proste se neumite chovat.Jste hulvat.Proto si z vas delam srandu! ;-) Vase nabozenstvi mi nevadi,je to vec soukroma.Prestante se chovat jako darebak a ja si z vas prestanu delat srandu.Klidne si piste o Svantevitovi nebo o cemkoliv uznate za vhodne ale pokud se dokazete aspon ovladnout,

        • Pepi napsal:

         Omluva:komentar nemel byt poslan 2×,nekde je chyba.Ten nedokonceny by mel byt odstranen :-(

       • Pepi napsal:

        Pane Robo,"prdel"si delam z VAS,nikoliv z clanku :-) !Duvod,proc to delam:protoze urazite viru ci nazory ostatnich dikutujicich,vyhrozujete nasilim ci smrti.Proste se neumite chovat.Jste hulvat.Proto si z vas delam srandu! ;-) Vase nabozenstvi mi nevadi,je to vec soukroma.Prestante se chovat jako darebak a ja si z vas prestanu delat srandu.Klidne si piste o Svantevitovi nebo o cemkoliv uznate za vhodne ale pokud se dokazete aspon ovladnout,prestante plivat na ostatni.

        • Robo napsal:

         Máš zrejme vážnu duševnú poruchu, ktorá ťa núti klamať v každej vete.
         Nevadí, je vás takých viac, zapadneš.

        • Sasin napsal:

         Robo, připomíná jim to tady bulvár. Tam taky nigdo po nich nečeká oduševnělé, či smyslu plné vyjadřování. Buď zdráv.

        • Robo napsal:

         Zdravia, Sasin!

      • Pepi napsal:

       Dekuji,Jaris :-) :-) :-)

   • contumax napsal:

    Jaris

    Tak ták Jaris...!!!

 24. proud napsal:

  "Nekteri" diskutujici,nebo aspon radoby diskutujici si evidentne pletou druh a urceni webu NWOO.org,jehoz uz nazev celkem dost napovida a snazej se sem tahat prave ty nenavideny veci co tenhle svet zkazily.Nechapou ze web existuje proto,abysme si my kdo hledame hmatatelny pravdy od takovejch panbickarskejch posuku a ostatnich vlastizradcu odpocinuli a odpichli se nekam dal kde to za neco muze stat.Nechapou ze prave diky nim je svet tam kde je,na pokraji sebezniceni prave i jejich prispenim,bohuzel vetsim nez ostatnich prave diky svymu poblouzneni a nevedomosti!!!Nejlip by tedy udelali,kdyby se odebrali na stranky s nima soznejici a tam se muzou opravdu "blejsknout" pred sobe podobnejma spis,nez otravovat vzduch tady,kde se vola po svobode a vlastni vuli,tedy nikoliv jakykoliv "naockovany"!!!

  • proud napsal:

   Svoje lzi at uz vedomy,nebo nevedomy si porednasejte mezi tema kdo vam zatleskaji a ne mezi tema kdo maji svou hrdost,jastvi a sounalezitost,vedi,ze jim nikdo nema pravo diktovat,at uz je to blazen,biblosuk,nebo sektar a jim podobny,ti vase poblouzneni nesdileji,nebicka,peklicka a divnejch poslednich soudu se nebojej,seznali ze jde o tisicilety manipulace,tim min vlastizradny kecy!

   • proud napsal:

    Takze ukazte ze mate vlastni dustojnost a bud se dovzdelejte,nebo aspon neotravujte vzduch ostatnim,nebo vypadnete uplne! Je to dobra rada,abyste se dal neztrapnovali!Ale pokud jste navic jeste i masochisti,dalsi uchylka k tem co uz mate,pak prosim :-)

    • Marie napsal:

     Nevím jestli hlupák tvého formátu může mít nějakou důstojnost ... Hlupák , tvého formátu , má , přece , ve své pomatené hlavě vždy "jasno" o čemkoliv !

     Takže "tu" přestaň otravovat a vypadni tam , kde takovému hlupákovi jako jsi ty bude někdo tleskat. Trubko ...

     • proud napsal:

      .....docela svinstvo urazet kohokoliv pod cizim nickem,protoze tohle Marus nenapsala.Ale na druhou stranu to slouzi jako dobrej priklad kam az muze posera bojici se prijit pod svym pravym nickem klesnout:-))))))))))))))).A je to vlastne uznani moji snahy,takze diky!!! ;-)

      • fčela napsal:

       Marie má pravdu :-) Jsi hlupák ! ... Apeluješ na ty kteří mají jiný názor , aby ukázali svoji důstojnost a dovzdělali se ? Vypatlanče :-)

       Kde je tvá důstojnost , tvá vzdělanost ? ... Vypadni z těhle stránek a dál se neztrapňuj :-))))))))))))))))))))))))))))) Zkus si přiznat , že jsi největší DEBIL na planetě :-) Možná pak uděláš první krůček ke svému duševnímu ozdravení !

      • marie napsal:

       Jak pod cizím nickem ty úchyle ? Myslíš si ty debile , že nejsem Marie ? Ty židovská kreatůro nestrkej rypák do věcí do kterých ti nic není .

       Jsi trapnej . Posera jsi ty , protože používáš nic proud místo pravého jména . Já se podepisuji Marie a tečka . Tvoje snaha je stejně debilní jako tvůj nick . Je mi tě líto ty chudáku

       • proud napsal:

        Drz picu,idiote,kdyz jsi jeste neprisel ani na to jak vim,ze to Marus nepise :-)))))))))))))))))))))

      • Pravda napsal:

       Proude: neni podstatne, kdo to napsal ( nakonec nemuzes vyloucit, ze je zde dalsi marie a nebo si to proste nekdo vybral, coz muze, tak jako ty to svuj nick proud.
       Rikam to stale dokola, dulezity je obsah. Ma narok se dozadovat podkladu pro soudy, ktere o tobe nekdo pronasi. Kdyz dostanes rozsudek u soudu, taky je tam oduvodneni, jinak to proste nejde.

       Tady vladislav ( mimochodem, to neni jeho skutecne jmeno ) zasel honbu za nicky a zjistovani, kdo je kdo. Je to nesmyslne. Tak se akorat zavede zidovsky styl kdo s kym proti komu.

       Doufam, ze si to lidi uvedomi, a i ty, ze kdyz je nekdo president, tak protoze je president si muze neco dovolit. Nemuze. Je to jenom clovek, a bud je cestny a nebo neni, a pokud neni, tak je to hajzl a a ne president, ikdyz se tak podepisuje.

       Ten princip zidy zavedene vyvolenosti funguje i u nevericich, ty to nevidis? Ve stylu je proti nam kdo neni snami, a ta zakladna je stale tataz, skatulkovani. A skatulkovani je v podstate rozdelovani lidi.
       Vericim v boha se taky nechce premyslet nad rozpory, primo protiklady u slov bohem udajne vyslovenych, staci jim, ze je to od boha a tecka. Namatkou jeden: mas svbodnou vuli, ale verit v jineho boha je hrich, za ktery bude trest....

       Ja kdyz jsem prisla, dala jsem sem poctive sve jmeno, prijmeni a dokonce i kontakt na mne. A ostatni, kteri si na to netroufli, maji tady falesna jmena, si budou do mne kopat? Ja jsem si dovolila si dat nick jako kazdy druhy a najednou problem?

       Pokrytectvi, predvadecky ega, skatulkovani a nasazovani jeden na druheho, to tady tedy vykvetlo primo jako zahrada...

       • Petr napsal:

        Marko kaslete na nejakake vysvetlovani. Kdo premysli to neotrebuje. Zivot je jen jeden. A tratit cas s mamlasama nestoji zato.Teda pokud Vas to nebavi. A Proud ac trochu horkokrevny ji svoje.

 25. Jaris napsal:

  Proude, ja pokud se mne nekdo zepta, odpovim. Pokud mne nekdo napadne, branim se. Nikomu zde nekazu co ma ci nema. A nemysli si o sobe, ze mas patent na vedomosti, protoze ten takzvany patent nema nikdo z nas!

  • proud napsal:

   Nemyslim,ale nehodlam si nechavat otravovat dusi a kazit co tu s mnoha budujeme,egregory dobra,nejakym kazanim o neodvratnym konci,odrodilstvi a neposlusnosti nejakymu fiktovi,nebo propagaci "sexu s lidoopama" a odmitani statu a s nima kultur, coz je jen jina forma zhoubny multikulti!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z tohohle balastu,jestli ti to neuslo,se tady snazime dostavat!

   • proud napsal:

    Snazime se uznavat svobodu,svobodnou NICIM neohranicovanou vuli a praci s myslenim v zajmu vsech,az pak teprv sebe.Taky se to teprv ucime a podvratny podrzizovani se nejakejm bohum na jedny strane a zakerny multikulti na strane dalsi nas tudiz jenom dokaze nasrat,ono nestaci ze si hraje na sefa v praci kdekterej pitomej materialistickej mamlas,jeste vy z kostela do toho!

   • Pepi napsal:

    Proude,"sex s lidoopama"propagujete zde pouze vy,za hlasiteho potlesku nekterych dalsich zvrhliku.Vzyt skoro o nicem jinem nepistete,magore.

    • proud napsal:

     Nepropaguju,jen poukazuju na to k cemu ses sam priznal :-)

     • Pepi napsal:

      Proude,vim,ze patrite k mym obdivovatelum :-) ale nikdy jsem se verejne nepriznal ze bych mel s kymkoliv pohlavni styk,natoz s Vami,vy opicko moje roztomila,trpaslicku boubelaty,ac mi neustale posilate projevy obdivu a ucty(diky za ne ale vseho zmirou,smudlo ;-)

      • proud napsal:

       Hledat to tvy priznani nebudu,staci mi zes ho udelal a dalsi tvoje "hlasky" !!! Odrovnal ses sam.

       • Pepi napsal:

        Proude:jen tak dal!Opice.+opice+opice a jeste jednou:opice,a znovu:opice.Udelal jsem vam radost?Dostal jste "kick"?Ulevilo se vam aspon na chvili?
        Obsessive compulsive disorder (OCD) uz jste o tom nekdy slysel?Jestli ne,doporucuji vygooglovat.

  • Vladislav napsal:

   Omyl dámo - vy jste ten "patent" měli, a to tisíc let! Takže laskavě nelžete.
   Nebo snad v té době v naší zemi mohly hlásat svá učení i jiné směry, jiné víry, či víra původní?
   Nechali jste, vy křesťané, stát někde jediné slovanské kapiště, jedinou sochu jediného našeho boha? Ano? Kde?
   Nechali jste na pokoji jediné dítě, jedinou vesnici, kde nemuseli všichni chodit do vašich kostelů, kde mohl kdokoliv zůstat nepokřtěn??

   Nenechali! Protože VY jste byli ten Systém, copak to nechápete?

   To nebyli žádní "zlí katolíci". Žádní popletenci, co správně nepochopili Bibli. To jste byli VY.

   takže teď laskavě choďte kanálama, zpytujte svědomí, máte-li nějaké, a nepleťte se do práce lidem, kteří ten bordel po vás chtějí napravit.

   • proud napsal:

    Pod to se podepisuju taky!

    • Paul Durham napsal:

     i já podepisuji, takovou obludnou tisíciletou dobu křesťanského temna tahle planeta předtím těžko zaznamenala , esenciální zlo přes 1000 roků

     • Ekklesian napsal:

      Tak co Jaris i ostatní věřící v jediného a nestvořeného všemohoucího Boha. Chápete už to uctívání Otce v duchu a pravdě?

      Nezapomeňte na varování před útěkem, který by (pro v Česku žijící) mohl být nutný opravdu již tuto zimu.

      • Ekklesian napsal:

       "V duchu a pravdě" má pochopitelně, stejně jako většina věcí vyřčená Ježíšem, hned několik významů.

       Já teď upozornil jen na ten jeden. O tom jak se obracet k Otci víte každý své. Nepředpokládám, že hovořím k bezvěrcům, kteří své prosby předávají kněžím, aby je za ně předali tomu komu je slibují předávat.

      • contumax napsal:

       Ekklesian

       Správně - právně...!!!

       Boží zákon je nadřazen všem lidským nesmyslům...!!!

   • contumax napsal:

    Vladislav

    Ten bordel v životě nemůžeš dát do pořádku, od Tebe to teda sedí...!!!

    Vod duševního kripla...???

   • Jaris napsal:

    Poslys Vladislave, ze Ty jsi do mne zamilovany, ze reagujes i na muj komentar, ktery Ti nenalezi? :-)

    • Pravda napsal:

     Tomu rikam odpalkovani na urovni, Jaris. Na toto nema sanci reagovat, rehnim se, az mi tecou slzy....

     Povazuji za spravne, ze jste se zastala Niky, nebo jak se jmenuje. Nick Vladislav ji opet neopravnene sejmul.

     V 21 letech jsme snad jeste meli idealy vsichni, ne?

     Mohl slusne napsat, ze s ni nesouhlasi a vysvetlit ji proc. Kde se myli a na zaklade ceho je to jinak. Dukazy, nic vic, a on ji navic jeste tady verejne zesmesnil..

     Ta diskuze tady jde do riti ( jinak to rict nejde ).
     Skoda... byvalo to tady zajimave.

 26. Ekklesian napsal:

  Myslím lidi, že co jste před smrtí v těle (po které už nic nebudete moci změnit) měli vědět, jsem vám řekl.

  Nemáte-li nikdo žádný dotaz, přeji vám smyslu a láskyplný zbytek života.
  Kdyby přece jen nějaký dotaz došel a já již nezareagoval, protože již server NWOO nenavštívím, po světě se pohybují moji bratři v Kristu. Nejlepší co však můžeš udělat, je obrátit se přímo na Boha a Ježíše.

  S Bohem, Ekklesian

  • Petr napsal:

   To jste sliboval nedavno. A nechapu proc nasrane utikat. Pokud tu nebudete do komentaru plest boha a bibli, jiste si lide prectou vase nazory.

   • Ekklesian napsal:

    Nic už není důležité. Jen přístup lidí ke světu a Bohu. Tedy to stejné co vždy, a hle kam svět dospěl... A spěje dál.

    Věřím, že jsem tu již učinil co jsem učinit mohl a měl.

    • Ekklesian napsal:

     Pro Marii dodávám, že od přístupu lidí ke světu (svým bližním) a Bohu se odvíjí vše ostatní. Jakobych vše co mi chceš vytknout zmínil.

     • Pravda napsal:

      Nesouhlasim. Pristup k bohu je nesmyslny, protoze neexistuje ( presneji neprojevuje se). Pristup muzes mit k necemu, co existuje.

      Pristup k svetu je moc obecne.

      Smyslem zivota jsou mezilidske vztahy a tvorivost.

      Netvorivi jsou parazity. Vystupnovany parazitismus je to, co ty povazujes za dabla, satana, ci jak to chces nazvat. Nic takoveho neexistuje. Je to zakonnity dusledek nezablokovaneho parazitismu.

    • proud napsal:

     Amen................mej se fajn a nas se svejma "divnejma" nazorama uz vynech,diky ti!Mame jiny starosti a poslani,nez se zabejvat fiktivnima bejkovinama.:-)

   • proud napsal:

    Neblbni!!! Jen at jde!!!

   • contumax napsal:

    Petr

    Souhlas i nesouhlas... lék je právě na tento nemocný svět jen jeden a to je Ježíš Kristus...

    Nic nepomůže už vůbec nic Petře...

    Už je to tak zlý, že to není v lidských silách dát všechno dopořádku...!!!

    Lidé to prostě už nedokáží...!!!

    • Petr napsal:

     Z vaseho pohledu. Dalsi miliardy lidi maji jine bohy a jsou presvedceni ze jen oni maji pravdu stejne jak vy o tom svojem.Proste fanatizmus.

     • proud napsal:

      Krasne a presne receny.A vsichni bohove at jsou jaky chtej,pripravujou cloveka o jeho vlastni vuli a kladou meze jeho rozhodnutim,nechavaji se ho bat se(strach jako nastroj) nejaky jejich spravedlnosti a jejich trestu,delaji ho tedy bezprizornim a pripravujou ho k poslusnosti pred vrchnosti,a to byl celej ucel jejich "vzniku a uceni".Nasekat ovecky a naucit je se hrbit,pred cimkoliv,hlavne se hrbit,pred cim,to uz neni tak tezky dodat kdyz uz se umi hrbit.

      • proud napsal:

       Leckdo z nas uz tu hru zna,hodnej a zlej policajt pracujici v tymu,stejna strategie uz tisicileti,bohama a dablama pocinajic.A stejne je jeste dost tech co to neprokoukli.

     • contumax napsal:

      Petr

      Tohle není fanatismus, je to fakt... vycházím z toho, že to lidé nemůžou, už už to nemají ve svý moci něco napravit, změnit...!!!

      • Petr napsal:

       Vy mezi ne patrite. Ti vyznavaci jineho nabozenstvi si mysli to same. Proste vas tak naprogramovali.

       • proud napsal:

        Presny,protoze lidi muzou zmenit kdykoliv,cokoliv,jen vedet a chtit,mit zajem.

        • Petr napsal:

         Problem je ten ze uznejsou lide, ale consumers a to jeste v celku nenarocni. Svobodu si predstavuji v tom ze muzou pindat, ze muzou cestovat a podobne. dobrovolne se nechavaji krmit svinstvama jak duchovnima tak materialnima. neuvedomuji si zaklady svobody je sobestacnost a nezavislost. To obnasi hodne driny. V dnesni dobe to je u velkeho procenta lidi nemyslitelne. Proto lidem tento system vcelku vyhovuje. Verici veri v nejakou nadpozemskou zachranu a nekoho kdo vede jejich kroky. Neverici veri zas ve svoji penezenku a plne pupky. Ani jedno nema se svobodou nic spolecneho. Clovek je sam zodpovedny za svuj zivot a chovani.

       • contumax napsal:

        Petr

        Omyl, žádný naprogramování, sám jsem se rozhodl ale vysvětlovat víru bezvěrci se nedá, je to pro něho naprosto nepochopitelný...

        Naprogramováných nevěřících je právě velká většina a jestli jsi si nevšiml tak právě na východní Ukrajině se vzbouřili pravoslavní křesťané...!!!

        • proud napsal:

         "Omyl, žádný naprogramování, sám jsem se rozhodl ale vysvětlovat víru bezvěrci se nedá, je to pro něho naprosto nepochopitelný…"...........jinejma slovama jsi sam potvrdil nebezpecnost takovy "viry",zalozeny na vynikajicim pozorovani potreb a mysleni cloveka,aby se mu dostala pod kuzi,tak funguje nase profesionalni ovladani vypadijici temer nepozorovatelne.Viru ma kdekdo,otazkou ale je cemu a jak veri.Kdyz prijde nekdo s krizem, Kristem,bohama a bibli,mam okamzite jasno ktera bije,protoze vim ze nejde o jeho viru,produkt jeho ja ke kterymu si sam dosel,ale o sikovne naockovanou a podanou zalezitost.Presto jsem porad toho nazoru ze je to jenom jeho vec,ale jen do chvile,kdy to zacne davat dal,nabizet druhejm,tim se z nej stava "nepritel" ohrozujici normalni mysleni druhejch,na coz nema pravo a je treba je pred nim chranit do chvile kdy sami rozeznaji co a jak.

  • jan nowak napsal:

   S Bohem...a táhni ke všem Čertům ; )

  • contumax napsal:

   Ekklesian

   Prosím napiš mě :

   jozue137@gmail.com

 27. proud napsal:

  "jak zabránit nevyhnutelnému ochabování těla a smrti."........achchch"nevyhnutelnemu" :-))....hmmmm :-),co se tyreba zajimat o to proc k nemu dochazi a podle toho pak jednat? ;-),u tv na gauci ochabne telo opravdu na 100% :-)))))))))

  • proud napsal:

   A to krev nekrev! Nejak mi to prijde,ze by lidi radi takovy to: udela se samo,nebo "on uz to nekdo udela" a hrnecku var :-)))))))))))))),ale on je za vsim zajem a prace!

 28. Jaris napsal:

  O cem vlastne byl clanek? Jdu spat. Vsem dobrym lidem dobrou noc.

 29. jan nowak napsal:

  Robo.., práwě nám odpadlo jedno Nacucaný klíště...
  ..všim sis ?

  • Robo napsal:

   Nevšimol, bo už mnohí sľubovali.. Tomu toto ale tak nejak verím z väčšej polovice.

   Počuj, vravel si, že mu (mu, nie mu) miništruješ. Je pravda, že už natiahol brka? :-))

 30. Daniel napsal:

  O niečom pdobnom som čítal aj tu:
  https://picuscapital.sk/forums/
  Akože veď to nemusí byť pravda, ale aj tak je to dosť rozšírena téma.
  Tak za zmenku to rozhodne stojí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!