ETH Zürich prokázala hliník a další látky v kondenzačních stopách

titelbild-8Studie federální technické vysoké školy ETH Zürich ve Švýcarsku prokázala hliník a další látky v emisích letadel. Výsledky jsou znepokojující. Zvýšený počet kondenzačních stop letadel není pro federální úřady pro životní prostředí a civilní letectví znepokojivý. Tyto kondenzační stopy se skládají z vodní páry, ledu a zplodin a s ohledem na poměr tlaku a vlhkosti, jsou normální a přirozené. Tak nějak zní úřední odpovědi znepokojeným občanům. Nyní ETH Zürich provedla výzkum ohledně výfukových plynů z letadel a výsledky jsou znepokojující.

V částicích výfukových plynů ze tří typů letadel zjistila ETH Zürich něco ohromujícího.

Celkem bylo zjištěno 16 kovů (1), které při vdechnutí představují zdravotní riziko. Například hliník je podle posledních výzkumů podezřelý za nárůst Alzheimerovy choroby. Hliník může proniknout krevními a mozkovými buňkami a způsobit poškození mozku, stejně tak neurologická onemocnění (2).

Výfukové plyny rovněž ovlivňují naše klima: „Splodiny, které vznikají nedokonalým spalováním uhlovodíkových paliv, přímo ovlivňují globální rovnováhu záření na Zemi na základě její silné schopnosti absorbovat světlo a nepřímo prostřednictvím interakce s mraky, což v důsledku ovlivňuje klima.“ (3)

Kondenzační čáry (tzv. kontrails) způsobené letovým provozem, které se rozprostřou do mraků typu cirrus a bělavě zabarví oblohu, mají na klima větší dopad než se dosud předpokládalo. To řekl Charles Long z výzkumné agentury National Oceanic and Atmospheric Administration NOAA (http://www.noaa.gov/). Dokonce řekl, že umělé mraky způsobené leteckým provozem, je jednou z forem neúmyslného geoinženýrství (4). Geoinženýrství je označení pro záměrnou změnu klimatu.

Jak je možné něco provádět nechtěně ale záměrně, to zůstává otázkou.

Faktem je, že již v roce 2009 americká a britská vláda začaly diskutovat a připravovat pokyny pro použití geoinženýrství (5). Nejpravděpodobnější a nejlevnější způsob použití geoinženýrství v boji proti oteplování klimatu, je v současné době v rozprašování aerosolů v atmosféře. Podle Davida Keitha jsou to nejen sulfáty, ale také hliník, baryum a titan, které se pro tento účel mají plošně rozprašovat z letadel. (Rádio SF4 20.2.2015 manipulace s atmosférou a rozprašování částic z letadel)

Již přes 10 let věří stále víc a víc lidí, že se tyto klimatické experimenty již odehrávají – také ve Švýcarsku. Meteo Schweiz, Greenpeace, úřady a sdělovací prostředky dosud uhýbaly a nechtěly se této otázce věnovat přímo. Výsledky měření ETH ale jasně ukazují, že tato akce probíhá. (Proč Greenpeace popírá existenci Chemtrails?)

Vzhledem k tomu, že se ročně ve vzduchu nachází téměř 37,5 milionu letadel (podle -ATAG Air Transport Action Group, 2014) mělo by se vyjasnit, jaký na náš ekosystém má dopad těchto znečišťujících emisí. Rovněž se musí zohlednit, že tyto látky se prostřednictvím deště dostávají do potravního řetězce a do organismů.

Z hlediska ochrany klimatu, ve prospěch životního prostředí a našeho zdraví, se musí rychle přijmout opatření, aby se zamezilo zatížení těžkými kovy v ovzduší a konečně se regulovaly zplodiny z letadel. (Švédská poslankyně přiznala: Toxické chemtrails nejsou konspirační teorií).

Matthias Hancke, švýcarský dokumentarista a producent oceněného filmu Zataženo (Overcast) se fenoménu umělých mraků z kondenzačních stop věnuje po celá léta a výzkum shrnul do svého filmu. Ve filmu o svém výzkumu mimojiné hovoří také profesorka z ETH Zürich Ulrike Lohmann (6).

Poznámky:

1.) Tabulka s naměřenými kovy

messtabelle

2.) bmgf.gv.at

3.) e-collection.library.ethz.ch

4.) smithsonianmag.com

5.) publications.parliament.uk

6.) overcast-the-movie.com

Zdroj: http://www.pravda-tv.com/2016/08/eth-zuerich-weist-aluminium-und-weitere-stoffe-in-kondensstreifen-nach-video/
102 Komentářů k ETH Zürich prokázala hliník a další látky v kondenzačních stopách

 1. jozo napsal:

  ti satanisti nas sprejuju ako hmyz.

 2. Rohl napsal:

  Hoax, dokud tu nebude link na tu studii, tak tomu nevěřím a lidi co tomu věří budou stále idioti. V článku je jen a pouze odkaz na hlavní stránku, ale ne na konkrétní studii. Tak jaký to má smysl? Všimněte si, že v poznámkách je bod č.1 jen vložený jpeg kdoví odkud. Ty data bych si mohl vycucat z prstu. Dokud neuvidím origo studii v pdf. tak jenom klamete a odvádíte dav od skutečných problémů k imaginárním hovadinám. Chléb a hry. Zaměstnejte góje pičovinama, pak vás budou ignorovat a máte otevřené pole působnosti.

  • Marek napsal:

   Rohl – tak a máme tady ovci se zavápněnou šišinkou která je zatím pouze stříhána, to se jí líbí…ale netuší, že po ostříhání přijde nástup na porážku. :D

   • Rohl napsal:

    Ha, překvapil jste. Něco o ovci jsem čekal. Ale to s tou zavápněnou šišinkou znamená, že se vyznáte. To máte od Chvátala? Jste dobrej. To se musí uznat! Ale odkaz přímo na studii pořád není a ani pravděpodobně nebude. Četl jsem, že se epifýza zavápní časem (starý lidi), ale tak když já myslel že hoaxtrails letadla sypou hliník! A voni nás celou dobu práškujou vápnem! Napište na ETH Zürich, že to mají špatně! Dejte si raději panáka proti-chemtrails jablečného octa, do slipů orgonit a vyražte do ulic přesvědčit lidi, ať jdou volit nějaké jiné strany než ty magory co tam sedí od sameťáku. To bude pravá anti-ovčí revoluce!

    • Rohl napsal:

     Aha, tak pozor. Poznámka 3.) e-collection.library.ethz.ch je abstraktem k té studii. Takže to se omlouvám. Každopádně se tam píše o kovech ve výfukových plynech a jejich zastoupení. Takže se jedná jen o obyčejnej výfukovej bordel. Prostě standardní znečištění jako vypouští auta. Akorát tady to dělají letadla a taky jsou ty motory daleko větší. Tudíž z toho leze jen více svinstva. To je ale naprosto normální a konspirace s chemtrails se nekoná! Navrhuji vám proto volit více ANO Bude líp do příštích EU voleb. Povinné přimíchávání biopaliv do letadel by to mělo vyřešit, a žlutá by už nebyla jenom pole v ČR ale také čáry nebo šmouhy na obloze! A pokud byste se dívali z vesmíru na Zemi, tak by nad modrým oceánem tyto šmouhy mohly tvořit obraz žlutých hvězd a vypadalo by to jako znak EU. Všichni vesmírní „uprchlíci“ by pak věděli, kde přistávat se svými záchrannými čluny. Hail galactic Merkel!

     • Jan Jinsky napsal:

      Pane Rohl, to je zbytečný. Tady fakta nejsou třeba. tady jde o víru. je to svého druhu náboženství. Takže chtít ověřitelné důkazy je nálepka ovčana, trolla, popřípadě Žida.

      • Tykva Bukvatyr napsal:

       Manželka kuriča!

      • Pepi napsal:

       Pane Jinsky,vitejte na diskusi.Rad bych vas upozornil ze existenci monifikace pocasi a to i v podobe chemtrails pripustilo i Norsko,na statnim kanalu NRK!Jenze program se zminoval o existenci tohoto fenomenu mimo Norsko (proc?)a to v USA a v Cine!

       • Jan Jinsky napsal:

        Niky jsem netvrdil, že nelze ovkivnit počasí. Lokálně jistě. Pomocí jodidových krystalků. Ale jde o lokální věc s ne o šílenství typu depopulizace planety atd.

        • Pepi napsal:

         No dobra Jene Jinsky ale podle toho co ctu odmitate existenci/moznost jakehokoliv typu chemtrails a vse vysvetlujete teplotou/pocasim.
         Jens Stoltenberg dostal sveho casu(nez se stal „vudcem NATO“)otazku o chemtrails,na coz neodpovedel.Delaji to vsechny „zapadni“zeme a mlci o tom(99%)a kdyz uz to nejde zamlcet tak to svedou na Cinu,nebo,velmi opatrne na USA(ktere to delaji jen na svem uzemi a to jen pro dobro lidstva).

      • tojefuck napsal:

       http://e-collection.library.ethz.ch/eserv/eth:48927/eth-48927-01.pdf

       Tohle nejsou fakta?

       Taky chci overitelne dukazy.

     • Jana napsal:

      To Rohl.
      Když jste tak nesmírně chytrý, jistě zvládnete odpovědět na otázku, proč dvoumotorový airbus A320 za sebou vláčí rovnou 5 contrailsových čar. Možná i to, proč jsou do těchto typů letadel povolena zavazadla (kromě příručních) jen za poplatek.
      Chce to více létat a méně zasouvat hlavu do písku.

      • Rohl napsal:

       Mohu vidět, kde je to letadlo se dvěma motory a pěti čarami? Prosím link.

       A omezení zavazadel = zátěž navíc v letadle = vyšší spotřeba paliva v letadle = vyšší náklady na provoz = potřeba si to zaplatit pokud vezu něco navíc. Jako když jedu autem sám nebo ve 4.

       • Rohl napsal:

        K těm zavazadlům, nejlépe vzít telefon a zavolat nebo napsat do té společnosti a oni vám odpoví. Jak jednoduché.

       • Jana napsal:

        Nebo je prostor v podpalubí omezen sudy jiným nákladem. Že?
        Krátké lety jsou krátké lety.
        A link? Na ten Vám s..u. Stačí, co vidím, a vidím to denně. Na rozíl od debilů, kteří vidět nechtějí
        a obhajují svoje vlastní katy.

      • Jan Jinsky napsal:

       Jano, ty zavazadla nejsou dána typem letadla, ale společností. Low costy si nechají platit. Za tím nejsou chemtrails, ale obyčejné prachy.

       A pět čar za letadlem. Už jsem tu viděl tolik blbostí, za chemtrails se tu vydává kde co. je to prostě náboženství.

       • Jana napsal:

        Už jsem viděla tolik práškovacích airbusů A320, které prášily i ocasem, ale žádného boha. :-))
        Vy prostě realitu o chemtrails neunesete.
        Pro přizdisráče je vždycke lépe nevědět.

      • Maroš napsal:

       Ja myslím, že by to pomohla vyriešiť exkurzia do „vínneho sklípku“ a pánovi so spisovateľským pseudonymom Rohl, naliať pravdy, čo mu hrdlo ráči.
       Tí istí cynickí vyjebanci, ktorí rohl-ujú na letiskách mimo našich krajín a tu to striekajú už z nabranej výšky, si z nás robia rovnakú piču, ako keď hádzali humanitárne pilulky tej kundy Mandelinky na Juhošku. Pán Rohl naše zdvorilé pozvanie samozrejme odmietne, lebo zákutia Feedexu ponúkajú bezpečnejší chlast, ako naša pravda v chemtrailsovom vínečku, že T-Rohl?!

      • Maroš napsal:

       Pani Jana! – ten spor s piatimi čiarami nemôžete oproti trollom vyhrať, lebo každý blbec vie, že keď má
       lietadlo 4 motory, tak robí 4 čiary a tá
       piata – to by mu musel horieť ocas. Keďže nám pánboh
       dal invenciu, tak ľudia vymysleli letecké motory,
       ktoré už kon-čiary nerobia dobrých 20 rokov,
       takže aj ja by som rád videl chemtrail lietadlos 5 čiarami – s horiacim ocasom. Dúfam, že do 5 čiar, akože PÄŤ RIADKOV!, narátať viete! Inak v pohode – čo myslíte?

       https://www.youtube.com/watch?v=LUKVVXxgjcU
       https://www.youtube.com/watch?v=ZDgJTnlL0Ug

       Čo sa týka teba Rohl, čisto bolkovsky – tvoju trollskú piču provokatérsku som nevidel, ale verím, ty kunda kúsavá, že ju máš! Toto je tvoj tvorivý idol?!

       http://www.imdb.com/name/nm3821782/

       • Jana napsal:

        S trolly nesoutěžím. Ale ranní káva na mojí terase by Vám za jasného počasí a zírání na prostor mezi Ruzyní a meteorologickám radarem na vrcholu Praha nabídly takové obrazy, že by jste vydržel pozorovat i do soumrakau. Je to fakt nářez a lituji, že nemám protiletadlové dělo.
        Nedávno jsme před setměním popíjeli venku se sousedy. Prášili nad námi v zatáčkách a kolem létaly desítky letadel bez ocasů. Sousedé jsou obyčejná déčka, ale i oni to vidí, chápou a přemýšlejí, jak se bránit.

        Lidí je moc, počasí obchodovatelná komodita,
        nikdo se s tím netají, jen sem tam nějaký ten idiot se prostě ještě neprobudil.

        • Jan Jinsky napsal:

         Kupte si deštník. Jiného těžko poradit. A nebo vařte icet za oknem. Vyjde to nastejno.

        • Maroš napsal:

         Pani Jana, dobre – tie linky na chemtrail číselný kód ste si otvorili? Chlapík sa vynašiel a využil automatiku postrekovačov! Aby mi to prešlo, lebo nie všetko tu prejde, musel som voči Vám zvoliť posmešný tón a dúfal som, že zvíťazí Vaša zvedavosť. Takže PÄT
         je realita – zrátajte levely číselného kódu. Trollovia provokujú preto, aby tieto linky pomáhali zmazávať, ale veľa ľudí to tam zavesí znovu. Ja to v mieste bydliska hlcem každý deň, už sa aj vyhýbam práci na záhrade, keď je opar všade. Ja by som potreboval HLAVU MEDÚZY – je to nehlučné. Odporúčam vám prelúskať si na You Tube zariadenie CLOUDBUSTER.
         Prípadnú návštevu vrtuľníka nad vaším domom môžete využit na to, že aj hlúpi susedia Vás začnú konečne počúvať. Linky tam radšej nezavesím, chcem, aby prešiel tento odkaz.

  • Definitiva napsal:

   Sám si napísal, že si nekonečný idiot, ktorý vidí, ale nedokáže vnemy spracovať svojou mozgovou hmotou.

   Chemtrails čiary, hmloviny, sú rozoznateľné od prirodzených mrakov na oblohe v mihu oka, bez prístrojov. Stačí okom sledovať, ako sa chemtrails čiary menia na hmloviny, alebo ako za pár minút priplávajú hmloviny po oblohe. Hmloviny sú bežne vyššie ako normálne mraky. Stačí si pozrieť foto, ako vyzeralo nebo pred 10 rokmi, na Západe ešte staršie foto, staré filmy… Ľudia žijú na Zemi celý život a nie sú schopní vnímať nebo, vodu, zem a nie sú schopní registrovať zmeny stavu.

   Ten kto nie je schopný vyhodnotiť svoje vnemy o realite života, ten nie je schopný bez svojho pána, čo ho kŕmi, ani prežiť. Schopnosť prežiť je mierou inteligencie. Inteligencia ľudstva klesá narastajúcou mocou svetovlády, USA a EÚ. Ľudstvo je debilizované!!!!!

   • pozorovatel napsal:

    Možno sa niekomu bude hodiť

    História chemtrails na starých fotkách.
    https://diskuter.wordpress.com/2016/02/08/historia-chemtrails-na-starych-fotkach/

    Článok popisuje, že až do roku 2010 sa nad územím ČR/SR chemtrails na fotkách vôbec neskytovali. V období 2010-2014 sa objavovala občas jedna osamotená čiara, akoby sa niečo testovalo. Od začiatku roku 2015 sa odrazu práškuje masovo a obloha je husto pokrytá čiarami…

    • Eva napsal:

     V loni jsem si toho všimla, mám fotky staré 8 let a bez čar.

    • maya napsal:

     na SK zacali praskovat od polky aprila 2014!! smer vychod zapad, obcas sever juh

     • pozorovatel napsal:

      Máš pravdu, aj ten článok tvrdí, že masívne práškovanie začalo začiatkom roku 2014. Je to moja chyba s tým číslom 2015, nejak som si to zle zapamätal.

    • Definitiva napsal:

     Osobne som zistil chemtrails postreky na jar 2010, denne som bol vonku a rušilo, že nalietavali celé letky lietadiel, ktoré nemohli byť civiliné. Pýtal som sa a dostal som odpoveď od prvej osoby, ktorú som oslovil, hovoril mi to bojazlivo, ako keby sa bál, že ho vyhlásim za blázna. Odvtedy fotografujem pravidelne, aj hmloviny, hlavne večer pri západe slnka, je dobrý kontrast aj svetlo.

    • Maroš napsal:

     pozorovatel – diki, ja len doplním, že už sa kvôli tomuto graficky prepisujú dokumenty na „s chemtrails“, takže tieto dôkazy treba hromadiť, pretože ICH stratégia, o. i., je postavená aj na štatistickej – pozvoľnej nepreukázateľnosti.
     Tu je link na dok, o Adropovi, a do materiálu sú vložené podprahové snímky chemtrails – hrubá smotanová až ružová čiara na belasej oblohe, trvá to blik, každých zhruba 8-10 minút, navyše – ide o snímok inej kvality, ako pôvodný film. Je to z dielne 4 spojené kruhy-
     https://www.youtube.com/watch?v=GqAghpfFIVM
     Keďže Putin údajne CHT zakázal, je dosť možné, že je to z obdobia predtým – nedopozeral som, vyprdol mi v noci internet.

     • pozorovatel napsal:

      Ano, ja som postrehol napr. správu, že pri digitalizovaní istého starého filmu zo 70. rokov do neho pridali na obohu chemtrailové čiary, hoci v originále bola krásna čistá obloha. Taktiež sa začínajú chemtrails dávať do detských animovaných seriálov, zjavne aby si deti od malička zvykli, že je to normálne.

 3. r.m. napsal:

  Boeing vyrábí běžně letecké palivo s aditivy jako je třeba oxid barnatý nebo sloučeniny kyseliny naftalenové.
  Má ho v nabídce i s technickými parametry.
  Čím déle se tohle znečištění vzduchu bude označovat za výmysly konspirátorů, tím později vzniknou příslušné předpisy a zdravotně/hygienické normy.
  Stejný postup jako vždycky.

  • pamichal napsal:

   Asi budu za vola, ale prosím o upřesnění – to už se nelétá na kerosin?

  • pamichal napsal:

   Myslím tedy čistý kerosin, proč se tam přidávají ta aditiva, z ekonomických nebo fyzikálních důvodů?

  • Eva napsal:

   Dobře a proč létají cicak po obloze, ještě před 2 lety sem tam letadlo a letos asi dostali tisíce litrů paliva zadara, jinak mi není jasný ten zvýšený provoz mimo letové koridory. Koncem osmdesátých let taktéž létali, kondenzační páry se brzo bez stop rozplynuly.

 4. Sasin napsal:

  Na výfukových plynech se dovíme, že ti kteří je vyfukují ze svých kár se nezajímají jak se vyrábí jejich dráhy z bodu A d bodu B a pochybuji, že by jejich hodnota IQ, tu cenu byla gdy schopna vyrovnat. No, já. Spoléhá se na blboně, kteří v můzeu ještě obdivují parní stroje a papírové aeroplány a chodí pěšky. I to pomine. Muheeeeee

  Radůza – Jednou to pomine
  https://youtu.be/xsF-26Fs5qw

 5. Sasin napsal:

  Přídopotek

  Všechny cesty vedou do DEJ víc, Muheeeeeee
  I to pomine!

 6. Definitiva napsal:

  Chemtrails otepľuje klímu o osem st. C. To si môže každý zmerať na vlastnom teplomery, na to netreba vedcov!

  Politická klima agenda otepľovania je okrem iného aj falošnou vlajkou pre otepľovanie atmosféry spôsobené chemtrails. Clonenie slnečných lúčov predstavuje len malé percento, nárast teplôt v dôsledku skleníkového efektu z chemtrails je výrazne vyšší.

  Zmenila sa klíma v dôsledku chemtrails, lokálne sucho, alebo búrky a povodne, robia sa manipulácie počasia.

  Prirodzená oblačnosť je zriedkavá, modré nebo bez chemtrails hmloviny sa vyskytuje asi dva dni v mesiaci, ďalšie dva dni je polojasno. Zvyšok mesiaca žijeme v zatmení slnka hmlovinami.

  Mesiac svieti cez hmlovinu, ako svetlá áut v hmle. Astronómovia sa menia na astrológov, lebo cez ďalekohľady vidia len chemtrails hmlovinu a nie hviezdy a Mliečnu dráhu. Všetci mlčia, aj astronómovia aj meteorológovia, sú to typickí ľudia, Slovania, berú plat a tým pre nich spoločnosť a osud ich detí končí, nezaujíma.

  Nikomu nechýba nedostatok slnečného svitu. Slnko znamená fotosyntézu, rast rastlín, úrodu, chlieb…hladomor.

  Meteorológovia nevedia predpovedať počasie ani na deň dopredu, občas sa im to podarí. Hlásia dažde a tých niet. Kedysi za RNDr.Iľka boli trojdňové predpovede počasia presné na 90%, dnes sú na 90% nepresné.

  Predpovede počasia nerobia meteorológovia, ale dostávajú ich US firmy, ktorá má účasť na svetovej manipulácii počasia a chemtrails.

  Chemtrails sa robí plošne, bez súhlasu OSN, bez súhlasu národných vlád a parlamentov. Na informácie je uvalené embargo. Politici ako jeden človek všetci sa tvária ako debili, lenže neznalosť neospravedlňuje, zaslúžia si súd!

  Keby bolo chemtrails užitočné pre ľudstvo, tak by sa politici pretekali v chvastaní, lebo sú to populisti. Ale politici mlčia, to znamená, že chemtrails je škodlivé pre ľudstvo.

  Niekto pácha genocídu na ľuďoch a ľudstvo ako vždy sa správa ako stádo, dav, tlupa, poslúcha svojho vodcu, neverí svojim očiam, ani zmyslom. Bez vodcu stádo nie je schopné akcie, za vodcom pôjde aj do pekla. O tom sú demokratické voľby financované oligarchiou, politici sú dopredu určení na kandidátkach, vy nevolíte podľa svojich potrieb, vy volíte to, čo vám mafia podstrčí. Preto mafie a politická kriminalita nemá konca.

  Štáty ako inštitúcie fungujú ako kriminálne organizácie na čele s USA, mafie sa zmocnili štátov a ľudstvo nemá inteligenčnú výbavu na zjednanie nápravy. Človek nie je pánom tvorstva, človek je mentálne rovný so zvieratami. Jedine vo Švajčiarsku funguje vláda ľudu a jeho správa vecí verejných, aj to len preto, že im to bolo v minulosti „doporučené“, lebo to bola vôľa vládcov sveta.

  Človek inteligenciou nevyniká nad zvieratá. Zvieratá majú svoj spôsob myslenia, sú vybavené na prežitie v prírode, ale nedokážu prežiť v neprirodzených podmienkach stanovených človekom.

  Človek zničí biosféru Zeme, zdroje na prežitie a s posledným živočíchom skape aj posledný človek. Konečne sa homo debilis dočká svojho zaslúženého osudu. Niet takého boha, čo mu pomôže.

  • pozorovatel napsal:

   Drobná oprava.

   Projekt chemtrails prevádzkujú ropné korporácie a to presne s opačným cieľom: nie vytvárať globálne otepľovanie, ale naopak zamaskovať dôkazy o raste teplôt a tak sa vyzuť zo zodpovednosti.

   Za týmto účelom rozprašujú do stratosféry reflexné aerosoly, ktoré odrážajú slnečné svetlo do vesmíru skôr, než dopadne na Zem. Reflexivita v stratosfére o 1-2% je schopná znížiť lokálnu teplotu o 5-10 stupňov. Je za tým zložitejší výpočet, nebudem ho rozpisovať. Potvrdzuje to ale aj prax. Toto leto sa nad čR rozprašujú chemtraily tak, ako som to ešte nikdy predtým nezažil. A prekvapivo, toto leto je atypicky chladné, hoci predpovede očakávali historické teplotné rekordy a hoci po celom svete tie teplotné rekordy naozaj padajú. Keď je chemtrailový deň, teplota vonku sa pohybuje okolo 20 C. Keď je náhodou čistá obloha, teplota vyletí vždy k 30 C.

   Pre ropné korporácie je zjavne lacnejšie financovať rozprašovanie chemtrailov, než by boli straty z núteného obmedzenia ťažby (kedy by reálne mohli zbankrotovať v dôsledku poklesu cien komodít). A keďže pri chemtrailovaní používajú jedovaté látky, tak vedia, že by verejnosť podobný program nikdy neschválila a tak ho prevádzkujú v utajení, navyše so zafinancovanou dezinformačnou kampaňou na diskreditáciu témy chemtrailov.

   To je podľa mňa hlavný, resp. pôvodný účel programu chemtrails.

   Popri tom bežali rôzne vojenské varianty tohto programu s cieľom zlepšovať výkon radarov, poprípade testovanie protidružicových zbraní.

   No a nedá sa vylúčiť, že niekoho zaujala jedovatosť chemtrailov a začal ich využívať s cieľom urýchliť svetovú depopuláciu.

   • vilon napsal:

    Ano, je pravda, že pod nastriekanou clonou býva menšia teplota 20-23st., a pri čistej oblohe aj nad 30st. Lenže ešte tu máme pozemný les radarov, ktorý frekvenčne vysáva vodu z pôdy, a vznikajúca para práve preto zvyšuje oteplenie vzduchu na 3
    0st.aj pod touto clonou! Nie vždy je pod clonou nízká teplota. Všimnite si, že ked „náhodou“ zaprší jednodňový silný lejak, následujú po ňom hned 2-3 veterné dni! To stačí na vysušenie zeme, a opäť je dva-tritýždňová horúčava.Vyzerá to, ako keby im za dážď niekto platil. Chceš vodu? Nasmerujeme prúdenie vetra pomocou radarov a haarpom nabitej clony, tam kde chceme, a voda bude. O tri dni je vezmeme späť! Pozemné DOR vysielače sú najväčšou zbraňou klímateroristov, Odkedy je vo Švédsku hustá sústava antén, je to s Europou biedne. Plus k tomu dotácie EU na výruby lesov….

   • Definitiva napsal:

    Máte jeden, dva dni v mesiaci, keď je stabilné počasie a modrá obloha. Druhý deň je nebo zahalené chemtrails hmlovinami. Ak si porovnáte teploty pri modrej oblohe a pri hmlovinách, vo dne aj v noci, tak máte vyššiu teplotu pri hmlovine o 8 st.C.

    Chemtrails sú rôzneho chemického zloženia a používajú sa za viacerými účelmi, zaručene vojenskými. Clonenie slnečného svitu je výhovorka pre veriacich, za týmto sa skrýva iný účel chemtrails.

    Clonenie slnečného svitu je nepopierateľné, ale skleníkový efekt je zmyslami vnímateľný, merateľný, je výrazne silnejší a potláča efekt clonenia slnka.

    Popisujete nárast teplôt v jednom roku. Ja konštatujem nárast teplôt viac rokov a každý rok a zmenu klímy v zmysle katastrofálneho sucha pre poľnohospodárov, každoročný pokles vlahy v pôde!!! a lokálne silné ničivé dažde.

    Žijem skôr veľmi dlho, dlhšie ako je to pre sociálnu poisťovňu želateľné, a takéto zmeny počasia som neregistroval. Skôr ako začneme byť veriacimi, že za všetko môže Slnko, tak si musíme urobiť poriadok so svetovládou zločincov, s chemtrails a potom, keď sa klíma rýchle sama dá do poriadku, potom môžeme robiť závery.

    Najskôr je nutná perestrojka Západnej zločineckej civilizácie-štátov. Nikým nevolených mafiánov je nutné súdiť a odsúdiť veľmi tvrdo, pre výstrahu budúcim generáciám. Téma je to široká, vid.napr. Bilderberg, Fulford, NWO, OSN, FED, svetové zadĺženie ľudstva, Starý zákon, biblický projekt… Ľudstvo je nevzdelané stádo, tlupa, ktoré zaručene verí v bludy a neverí svojim zmyslom.

    Až keď stádo prestane byť stádom, až potom sa môže človek pýšiť menom sapiens. Dovtedy jeho myseľ je totožná so zvieratami, ako to tvrdia židia o gójimoch!!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Definitivo, víš kolik je oteplení o osm stupňů? To bychom tu měli tropy. A jak to měříš? Myslím jak to srovnáváš.

   • Petr napsal:

    Jinsky, zase se projevujete jako naprosty idiot. Ten clovek nepise o prumerne teplote ale oskocich teploty. Ja osobne zazil skoky teploty azo 40 stupnu C. Netvrdim ze to bylo diky chemi.. Ale skok 8 stupnu neni nic zvlastniho.

  • jan nowak napsal:

   Hlavně jsem si všimnul, letos v „zimě“, že to oteplení o 8 stupňů (Fahrenheita ; ) někteří
   Blboni velmi…
   …vítaj…aspoň si nemusej kupovat nic jinýho než kedsky/jak už tu taky proběhly/, ani
   Zimní kundu a zbude jim na kredit a Mariichuánu ! ! !

 7. Definitiva napsal:

  Element Silicon znamená u angličanov element na výrobu silikónových pŕs?

 8. pozorovatel napsal:

  Keby niekoho zaujímalo:

  Americká vláda vyvíja technológiu “neviditeľných” chemtrailov
  https://diskuter.wordpress.com/2016/07/07/americka-vlada-vyvija-technologiu-neviditelnych-chemtrailov/

  • Definitiva napsal:

   Potvrdzujem totožné vizuálne vnemy, ako sú na odkaze. Naviac lietadlá ani nemusia lietať a na oblohe priplávajú mohutné chemtrailsové hmloviny, nebo je mliekovo až sivo biele, slnko nevidno. Hmloviny sú vždy odlíšiteľné od prirodzenej oblačnosti.

 9. pozorovatel napsal:

  a ďalej

  Dr. R. Michael Castle: Politické pozadie chemtrails, modifikácia počasia, jedované látky v chemtrails. Detailný článok
  https://diskuter.wordpress.com/2016/04/10/dr-r-michael-castle-politicke-pozadie-chemtrails-modifikacia-pocasia-jedovane-latky-v-chemtrails-detailny-clanok/

  „Článok podrobne popisuje látky používané v chemtrails, vrátane kontextu v akom program vznikol, aké inštitúcie za ním stoja a s akou bezohľadnosťou je presadzovaný bez ohľadu na názor verejnosti a bez akejkoľvek verejnej debaty či schvaľovania parlamentom. Autorom je R. Michael Castle, vyštudovaný polymérový chemik s 22 ročnou praxou v obore a 15 ročnou prácou pre nadáciu na odhaľovanie environmentálnych rizík. Text bol publikovaný v máji 2006 v nezávislých novinách Idaho Observer.“

  • pozorovatel napsal:

   a ešte toto:

   Rôzne typy chemtrails a ich zdravotné prejavy
   https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/

   úryvok zo zhrnutia článku:

   „Keď sa pozriete na vyššie spomínaný text, do očí človeku udrie, že veľké množstvo chemtrails vyvoláva v človeku pocity pasivity, únavy, neschopnosti učenia a sústredenia sa, ospalosť, oslabenie vôle. Pôsobí to dojmom, že nás elita sprejuje látkami s cieľom, aby sa ľudia nebúrili proti niečomu, čo sa na nás chystá. Znova a znova ma napadá úvaha, že toto sprejovanie v Európe súvisí s prebiehajúcou inváziou moslimov a elity sa takto snažia udržať domácu populáciu čo najdlhšie nevedomú, ľahostajnú a hlavne sediacu doma.“

 10. pozorovatel napsal:

  Ešte k hlavnému článku:

  Zdravotné dôsledky látok v chemtrails

  Najčastejšie spomínanými látkami nachádzanými v chemtrails sú obvykle hliník a bárioum.

  Hliník je neurotoxický, má tendenciu prenikať do mozgu, kde spôsobuje zápal a poškodzuje nervové bunky až k ich potenciálnemu bodu uhynutia. Prejavuje sa stavmi nesústredenosti, problémami s krátkodobou pamäťou, bolesťami hlavy, depresiami atď.

  Bárium narušuje metabolizmus magnézia. Dôsledky toho sú v podobe buď svalových kŕčov (pri nízkych dávkach) alebo naopak svalová slabosť (pri vyšších dávkach). Prejavy sú v podobe svalovej stuhnutosti, pocitu neustáleho svalového napätia, pri vyšších dávkach pocity silnej únavy, apatie, búšenie srdca atď. Báriové soli tiež spôsobujú oslabenie imunity.

  Pohľad do tabuľky ďalších nájdených látok z článku mi hovorí, že tieto prvky (kremík, železo, titán atď) síce nie sú na prvý pohľad toxické, ale v nanočasticovej podobe zrejme budú nebezpečne drásať dýchacie sliznice a spôsobovať tak chronické dýchacie problémy s možným rizikom vážnejších zdravotných komplikácií v budúcnosti.

  • Jan Jinsky napsal:

   Hlavne ten kremik a zelezo. To je strasne nebezpeci. Jesteze se tyto prvky nevyskytuji jinde. Si predstavte, kdyby to bylo obsazeno v kazdem sutru!

   • pozorovatel napsal:

    nech sa páči, tak dýchaj najemno namletý kremíkový a železný prach a po pár rokoch nám porozprávaj, ako sa majú tvoje pľúca.

    Je zaujímavé, že ešte pred pár rokmi merali meteostanice vo všetkých veľkomestách výskyt mikroprachu, ktorý je údajne zdraviu značne nebezpečný. Viem, že v Západnej Európe boli ročné maximálne limity dosahované už niekedy v marci, niekedy býval denný limit prekračovaný 10-50x . Vtedy sa vina zvaľovala na príliš mnoho áut v uliciach a zaznievali úvahy o regulácii množstva áut v mestách.

    A potom náhle sa výskyt týchto častíc prestal merať a média o nich začali mlčať… Možno len náhoda…

    • Tomas napsal:

     A ze preco je tolko rakovin a inych degeneracnych chorob . Nevieme co pijeme , dychame a jeme .Tolko jedov co musi telo denne absorbovat je az prilis nad normu .

    • jan nowak napsal:

     pozorovateli, jemu musíš ten butrák hodit na palici nenamletej !
     Jinskejch to jinak nepochopí. Sviňskej.
     ps: jeho souřadnice mám, už dlouho….

  • Maroš napsal:

   Tie nanočastice, medzi ktoré patrí aj dym z voskových
   /parafínových/ sviečok, sú preto problém, že ich riasinkový epitel nedokáže ani pomocou slizu a vykašľávania dostať z pľúc do zažívacieho traktu, kade by sa stolicou prirodzene vylúčili, teda prirodzený prach je nepríjemný, ale nie až tak nebezpečný. Nepleťte si kremík, kremičitany/minerály, hlinu, betón/ a kyselinu kremičitú. Kyselina kremičitá v organickej forme, t. j. v prechodnej forme viazaná v rôznych komplexných zlúčeninách rastlinného pôvodu /praslička roľná/, je zatiaľ jediným prostriedkom, ktorý dokáže 100% neutralizovať nano-hliník preniknutý do krvného riečišťa a organizmus ho ako hlinitokremičitan čiastočne zabuduje v neškodnej forme do kostí, pretože tam kyselina kremičitá smeruje /tiež do zubov/ a bez nej by ste nemohli zabudovať ani vápnik. Potom je tu k dispozícii ruský Enteros gél, ktorý je už minerálneho pôvodu a ktorý pomôže naviazať ten hliník, ktorý sa dostane do organizmu potravou, lebo bohužiaľ, skončila doba, keď ste si mohli jablko nestriekané pesticídmi utrieť len o košeľu, detto jahody, drobné ovocie, zelenina – všade tam to svinstvo je, navyše tiež plus modifikované mikróby používané ako biologické zbrane, čo nemusia byť hneď smrtiace prostriedky – chronické choroby tiež decimujú ľudí a hospodárstvo – je to princíp zraneného vojaka, ktorý zamestnáva ďalších 2-3 na bojisku, sťažuje aktivity, ústup. Existuje dokument, kde sionistický zmrd vyhlasuje – „Buďte radi, že z vás polovicu pozabíjame!“ To je ICH princíp dedenia a delenia koristi a s idiotmi uzatváraných prechodných účelových spojenectiev. Jedno sprosté gójimské prasa zabiješ, druhé ti z vďačnosti zatiaľ bude žrať z ruky. Také máme vlády.

 11. maya napsal:

  davnejsie som citala proroctvo o konci casov: nebo hučí, sinavé (šedé) vtáky smrti.
  co tym stredoveky clovek asi myslel vo svojom videni :D

 12. Tomas napsal:

  Chemtraily su realne , nieje to ziaden hoax ako tu niektori pisu . Na nete sa da o tom najst vela clanky , videa , vypovede ludi a samozrejme sledovanim okolia a najme oblohy.Clovek este bez zatemnenych zmyslov vytusi ze tu cosi nieje v poriadku . Pametam si ze niekolko rokov do zadu take ciary po oblohe nebolo vobec vydavat . Ak preleti obycajne lietadlo paru bud nevidno alebo sa do rozplynie do par minut . CHemtraily su na oblohe aj cele hodiny a pomaly sa rozlievaju .

  • Rohl napsal:

   Ehm, čáry na obloze byly i před 20 lety! Jestli tam zůstávají nebo ne záleží na podmínkách počasí v té výšce. Chemtrails jsou moderní mýtus, kterým lidé věří. Koukám že to tady nejvíc obhajují Slováci. No, tak já vám to teda nebudu brát. Abych neurazil. Čechy poprosím, aby použili mozek a nevěřili tomuto MÝTU a raději řešili to na co mají doopravdy dosah, jako jsou politici. Slováci mají totiž tak vysokou životní úroveň, že si mohou dovolit bojovat s globální chemtrails kabalou.

   • Definitiva napsal:

    Rohl, robíš hanbu všetkým Čechom. Ty si z tých, čo zaviedli komunizmus na Slovensku po 1945.

    • Jan Jinsky napsal:

     On Rohl jen přemýšlí, mám pocit že i Slováci to umí – teda ne všichni :) Já vím, že to tady je zakázané i od admina. Kdo nežere co se zde předkládá je placený troll.

    • Rohl napsal:

     Tak o tom nevím, jedině že bych cestoval v čase, protože jsem ročník 89. Říkám to znovu, neztrácejte čas s hoaxtrailsy a angažujte se v politice. Jinak se tu nic nezmění. A nebo vezměte kalašnikov. Taky možnost.

   • dedalebeda napsal:

    Jo tam mytus :D a tohle je taky mytus ze jo…snad rozumite englicky
    http://fas.org/spp/military/docops/usaf/2025/v3c15/v3c15-1.htm

    • Rohl napsal:

     Já umím anglicky, nezkoušejte to na mě. Viz. toto:

     The views expressed in this report are those of the authors and do not reflect the official policy or position of the United States Air Force, Department of Defense, or the United States government.

     This report contains fictional representations of future situations/scenarios. Any similarities to real people or events, other than those specifically cited, are unintentional and are for purposes of illustration only.

     Je to fiktivní scénář, kteří si vymysleli autoři a není oficiálním dokumentem. Taky si můžu něco takového vytvořit. Takže zase zavádíte!

   • proud napsal:

    „Ehm, čáry na obloze byly i před 20 lety! Jestli tam zůstávají nebo ne záleží na podmínkách počasí v té výšce. „…………samozrejme ze byly,chemtrails uz bezi podstatne dyl! Nejdriv bych si bejt tebou o nem leccos zjistil,nez zacnu hejkat ze jde o hoax! Apropo,mas zahradku a zabejvas se ji ve volnym case?……….Mel bys to zjistovani podstatne lehci!

    • proud napsal:

     A abych se priznal,udivuje me tvoje 27 leta jistota,kdyz tu jsou lidi co se tou veci zabejvaj malem tak dlouho jako jsi na svete,dear:-))))))))))))))).Priznam se ze jsem mel v 27.uplne jiny starosti a vytezovaly me na 300% :-))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    „Čechy poprosím, aby použili mozek a nevěřili tomuto MÝTU a raději řešili to na co mají doopravdy dosah, jako jsou politici. „………..skutecne malo toho jeste vis,jak prozrazujou tvy komentare,nic ve zlym,ale zkus se zamyslet nad tim jak by to vypadalo,kdyby se politici vymenili i kompletne,ono to totiz neni zdaleka jen v tech loutkach,ale v loutkovodicich a ovcanech.Myslim ze kdybys tam prisel ted ty,zanedlouho od tech soucasnejch budes k nerozeznani,dostanes totiz na vyber! Samozrejme je mozny ze budes ojedinelej charakter a vydrzis,a spatne skoncis,protoze stado te nepodrzi.Takze vec neni tak prosta jak si myslis a vymena politiku,nebo kalasnikov je ti v soucasny dobe a za soucasnyho stavu veci uplne na hovno,nadelas s tim vic skody nez uzitku!

    • proud napsal:

     Ale na druhy strane,ted bez legrace,me tesi ze uz se ve svym veku zajimas o tyhle veci a vis o nich,bez ohledu na to jestli jim veris nebo neveris,kdyz budes hledat a nachazet,vyzrajes,takze jen tak dal!

     • proud napsal:

      ……paklize ovsem nejsi Jinskej nebo spol., jen v jinym „kabate“ ,tem obetem systemu uz zrejme neni pomoci.

      • Jan Jinsky napsal:

       Proude. Chtělo by to ověřitelné zdroje a ne jen nesmysly. Sami si děláte do hnízda, uveřejňují se zde informace, které jsou hoaxy nebo nepochopení fyziky. Nemohu za to, že tomu nerozumíte a necháte se oblbnout.

       Tuhle tu jedna paní psala, že viděla nano hliník na chodníku, když bylo sucho – asi má oči jako elektronový mikroskop. Pak tu ten strejda, co dělá zpravodajství zase vážně tvrdil, že letadlo vypouštělo chemtrails před přistáním. Přitom šlo o pitomou kondenzaci v mlze. A tak bych mohl pokračovat.

       Chápu, že vás štvu, a admin mně banuje. Ale to vám nijak nepomůže. Zabedněnosti se tím nezbavíte.

       • proud napsal:

        „Proude. Chtělo by to ověřitelné zdroje a ne jen nesmysly.“……….v prvni rade by to chtelo mit v poradku hlavu a naucit se ji samostatne,bez ohledu na to co se kde dozvida,POUZIVAT!!! Jinskej,coz evidentne neni tvuj pripad,jako mnoha jinejch!

        • Jan Jinsky napsal:

         Kdepak, tady rozum není vítán. Věříte kravinám a jste přesvědčeni o tom jak jste to prokoukli :)

   • Maroš napsal:

    T-Rohl – ty jedovatá kurva sionistická, ty had s pičou! Tu sú len dve skupiny na tomto webe – ktorých celé toto vaše zákerné svinstvo serie a vyjebaní sionistickí trollovia v spravodajských bufetoch, ktorí sa bavia provokovaním a rozkladaním, aby mohli zistiť niečo, čo ešte nevedia. Takže ti oznamujem ty sionistická koža, že viem, že máš na prednom mozgovom laloku, kde ti chýba šedá kôra mozgová, vytetované tie vaše protokoly a doktrínu „najschopnejšieho gójima zabi!“ Preto ste vy sionisti, vždy ako prvé, vyvražďovali inteligenciu. Tá vaša skurvená Mensa slúži práve tomuto účelu. Tak sa tu nehraj na českého národovca – ty vyjebanec! Mňa ty spravodajký nedoškolený trans-jebo, ako Slováka nemôžeš ničím uraziť, lebo vždy sa riadim pravidlom – najprv pozri kto to hovorí. A kto to hovorí?!

    • Jan Jinsky napsal:

     Utři si hubu od pěny. Co si vlastně kromě nadávek chtěl říct?

    • Rohl napsal:

     Jsi se nějak rozhonil čobol. A by bylo jasno, tak jsem členem Národní Demokracie u A.B.Bartoše, ale už to nemůžu vydržet a vystupuju, protože to tam začíná být samej konspirační šílenec s chemtrailsy a podobnými nesmysly. Když to strana vznikala, tak jsem čekal, že to bude něco jako Front National Le Penovy, prostě konzervativní a národovecká pravicová strana. Za ty dva roky sice získali nějaké veřejné povědomí, ale nakonec to zdegenerovalo a už nemá ten drive jako na začátku. Škoda no. Takže tvrdit o mě že jsem sionista? Vlastně je to jedno. Vy stejně VĚŘÍTE

 13. dedalebeda napsal:

  Nevim co tu zase resi „neverici“…
  Je jasny ze to existuje, je na to trilion patentu a dokumentu, jeden za vsechny zde…
  http://fas.org/spp/military/docops/usaf/2025/v3c15/v3c15-1.htm

  • Rohl napsal:

   The views expressed in this report are those of the authors and do not reflect the official policy or position of the United States Air Force, Department of Defense, or the United States government.

   This report contains fictional representations of future situations/scenarios. Any similarities to real people or events, other than those specifically cited, are unintentional and are for purposes of illustration only.

   Je to fiktivní scénář, kteří si vymysleli autoři a není oficiálním dokumentem. Taky si můžu něco takového vytvořit. Takže zase zavádíte!

   • Rohl napsal:

    Dalo mě to jinak asi 3 minuty, než jsem vám argument rozstřelil, takže tak. Raději vemte roxorovou tyč a vemte s ní zločince politiky po hlavě až bude krev stříkat. To bude alespoň užitečné.

    • dedalebeda napsal:

     Inu az budete letat letadly tak casto jako ja, nekdy i osmkrat mesicne, a sednete si za kridla abyste videl na motory, tak uvidite, ze z motoru to rozhodne nejde. Uvidite jak krasne to lita z trysek. Casto je pod kridlem jen jeden motor ale car je treba i 8. Takze asi tak. Pokud si to nemuzete overit na vlastni kuzi tak zkuste youtube kde je krasne videt jak to zapinaji a vypinaji. Nic me nepresvedci o opaku. Nerikam, ze vsechny cary jsou chemtrail, ale spousta z nich opravdu chemtrails jsou…
     Vas navrh o rozbijeni hlav neprijimam. Moc namahy. Strelne zbrane jsou cistci rychlejsi tissi atd… Bohuzel sam toho clovek proti tem co nam maji slouzit nezmuze a valna vetsina spolecnosti je tak zovcovatela ze by ty nase sluhy jeste sli branit.

     • proud napsal:

      A ty jsi kterej? Tvuj zpusob psani tohohle prispevku je mi dost podobnej,nerad bych se dostal „do reci“,tak povidej,prehanej :-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Že jo? Na konci křídel je to dost často. Zkuste si o tom něco přečíst, až budete sedět v letadle. Tajemné chemtrails se vám změní na kondenzaci. A nemusí to být vůbec za motorem.

    • Vladislav napsal:

     Užitečné bude, když si nastuduješ souvislosti a přestaneš navrhovat podobná „řešení“, jako třiceti-nicková BRICS-Marie.

     Dobře, vezmeš politika tyčí. Dejme tomu ministra. A co bude dál? Já ti to řeknu.

     Zvolí se nový ministr, možná ještě větší kripl, než byl ten předchozí. Tebe zavřou, tvá rodina bude žít v nouzi. A až tě pustí, neseženeš solidnější místo.

     A to je celý příběh. Protože „tyto věci“ nedělají žádní „politici“. Na místo každého z nich se třese dalších pět zájemců. Nezměníš nic – jenom sebe zničíš.

     Musíš jít o stupeň hlouběji a položit si otázku: KDO nainstaloval tohoto politika? ČÍ zájmy zastupuje? KDO ho chrání, KDO ho potřebuje?

     Až toto zjistíš, pochopíš, že nakládačka jakémukoliv politikovi není řešením ničeho.

     Musíš udělat něco, aby ten „někdo“, kdo stojí za tím politikem, už neměl možnost jeho ani nikoho podobného nainstalovat. A přijít na to, jak, to už chce trochu víc přemýšlení, než řešení navrhovaná tebou nebo Marií.

     Pokud to ovšem nemíníš jako pouhou provokaci. Po pravdě řečeno, ani by mě to nepřekvapilo.

    • Maroš napsal:

     tak začínal Majdan. Roxormy. Keď ja raz zoberiem do ruky roxor, tak si ho aj obalím v oceľovej trubke – lepšie to láme stehenné kosti. Potom sa s tým dá mláťiť trollom po lebke dovtedy, dokiaľ sa chrupavčité praskanie nezmení v kašovité mlaskanie. Hoax… Chcel som povedať „howg!“

 14. pozorovatel napsal:

  Len taká zaujímavosť.

  Na oblohe nad mojou lokalitou boli chemtraily za posledné mesiace takmer nepretržite, prakticky sa nedala odfotiť čistá modrá obloha.

  Ale keď pozerám novinové články a ilustračné fotky k nim, nikdy na nich nie je vidieť žiaden chemtrail. Odfotiť čistú oblohu už v poslednej dobe nie je možné, znamená to teda, že redakcie buď cielene vyberajú fotky bez chemtrailov alebo, čo je ešte horšie, že chemtraily z fotiek cielene vyretušovávajú, napríklad aby sa nespustila pod článkom debata na túto tému…

 15. Jana napsal:

  Chemtrails je realita, ať se to některým popíračům líbí nebo ne.
  Typický popírač chemtails je degenerát. Bezvýhradně věří všem lžím v ČT, ale na vlastní oči nikdy nespoléhá. Diskuse s ním nic neřeší.

  • Rohl napsal:

   Chemtrails je hoax, ať se to některým konspiračním teoretikům líbí nebo ne. Typický fanoušek chemtrails je degenerát. Bezvýhradně věří všem lžím proruských konspiračních webů na internetu a Zemanovi, na vlastní oči a rozumný úsudek nespoléhá. Diskuze s ním nic neřeší.

   Vidíte? Jde to i obráceně. Takže jaký je rozdíl mezi vámi a havlisty? Odpověď zní žádný.

   Důrazně doporučuji začít řešit věci reálné a na které máme dosah. Viz. politici. Je třeba vypráskat staré polistopadové struktury z parlamentu ale i z komunální politiky. A to co nejdříve. Jinak se nic nezmění.

 16. Vladislav napsal:

  Depopulace bílého obyvatelstva – to je, oč tu běží.

  Pochody teplé hrdosti, pohádky o lásce prince 1 a prince 2, ženská emancipace typu nabádání kdejaké pipky, že její kariéra v účtárně při počítání výplat je tak důležité, že na děti má čas do 35, kdy zjistí, že jí vajíčka už nefungují, jak mají, přehnaná eko-agenda, to všechno má zajistit, že:

  - ryze bílé obyvatelstvo, které má největší výkonnost, ale také nejvyšší spotřebu, bude přirozeně vymírat
  - na jeho místo nastoupí člověk mixovaný z bělocha, negra a blízkovýchodního muslima, jehož spotřeba bude výrazně nižší a nad nímž kontrola bude výrazně snazší

  Tomuto míšenci bude umožněno plně se zabývat podporovaným islámem, protože křesťanství je v ničení indoevropského étosu už přežité, zprofanované a dávno neefektivní – svou roli, která byla při jeho šíření podobná, jako role islámu nyní, už splnilo – většinu křesťanů už dnes nelze dogmaty ovládat tak snadno, jako tomu bylo ještě před pár staletími, nebo jako tomu je dodnes právě u muslimů.

  Válečné pokusy o depopulaci bílé rasy nakonec vždy selhaly a selhávají (dvě světové války charakteristické zejména vzájemným vyvražďováním Germánů a Slovanů).

  Novodobí otroci budou opět produkovat pro pány hodnoty, tak, jako to kdysi dělali otroci středověcí, pokřtění.

  Ve svatých knihách je jasně napsáno, že „jim“ má zbytek planety sloužit, neb se jedná o lepší zvířata, zatímco „oni“ jsou vyvolení. Tento cíl je nutno naplnit, protože svaté knihy jsou přece od toho, aby se jimi „oni“ řídili, no ne?

  • Paul Durham napsal:

   V jeskyni se nachází 100 jedinců, dva z nich se domluví a sesmolí svatou knihu, ve které ostatních 98 nazvou debily a posluhy, potom jim tuto svatou knihu přečtou a sebe dva vyhlásí za vyvolené.
   Co byste očekávali ?
   a) ti dva přežijí nejdéle 5 vteřin
   b) ti dva přežijí v pohodě, protože ji posluhuje 98 otroků

   Můžete si vybrat, která varianta dějin jeskyně se úspěšně prosadila a proč.

  • pozorovatel napsal:

   Pre Vladislava:

   Ohľadom depopulácie. Možno by ťa zaujímalo toto:

   Epidémia neplodnosti. Čo nám média nepovedia:
   https://diskuter.wordpress.com/category/epidemia-neplodnosti/

   Upozorňujem, je to veľmi dlhé. Jedná sa o 7 kapitolovú sériu popisujúcu stratégie, ako elita spôsobuje v súčasnej dobe vymieranie národov. Popisované sú tam pseudohormonálne látky z plastov a pesticídov, hormonálna antikoncepcia, sterilizačné očkovacie vakcíny, GMO potraviny, kontaminovaná pitná voda a mnoho ďalšieho…

  • Jana napsal:

   To Vladislav
   K tomu není co dodat. Jen prostě souznít a vědět, že lidé jako Vy existují.

 17. pozorovatel napsal:

  Ad chemtraily nad Londýnom

  Pri jednom youtube videu zobrazujúcom extrémny chemtrailový deň nad Londýnom ma zaujal jeden komentár pod videom:

  „Všimli ste si, že z Londýna zmizli holuby?“

  • Maroš napsal:

   pozorovatel – tu na juhu nám zmizli sovy a netopiere – v noci, keď sa ochladí, ten bordel klesne dole, plus keď pustia „elektroniku“, tak ti musí byť jasné, že v jonizovanom a rozvibrovanom akváriu sa nedá lietať, loviť to, čo je rovnako rýchle, teda uživiť sa a nerozbiť si držku – „byť pri zmysloch“. Toto sú vážne varovania a zásahy do ekosystému – sova uloví 12x viac hlodavcov ako mačka, netopiere lovia nočný hmyz a teda aj nočné motýle, ktoré patria medzi významných škodcov. Toto nie je len o tom, či sa mi nejaká sova páči, alebo nie – suseda je možno rada, že nemusí zametať ich výgrcky, ale tá aj hovno o tom vie, a hlavne vedieť nechce! Takých potrebujú hajzli T-Rohlovia! Sprostých sebaistých vyvolených degenerátov!

   • pozorovatel napsal:

    zaujímavá informácia s tou „elektronikou“. O holuboch je známe, že dokážu vnímať magnetické pole zeme. Pokiaľ sa v ich blízkosti nachádza nejaký silný zdroj elektromagnetického rušenia, asi im to príliš príjemné nebude.

    V mojom okolí síce ešte zopár holubov stále prežíva, ale zarazilo ma, že všetky vyzerajú v posledných mesiacoch strašne nezdravo. Majú špinavé perie, akoby nocovali v odpadkových kontajneroch – rozcuchané, a s hnedou alebo čiernou farebnou prímesou. Vyzerajú dosť odpudivo. Pred pár dňami som tiež videl čierneho drozda, ktorý mal na hlave škvrnu šedivého peria. Tiež je zaujímavé, že tu nelieta prakticky žiaden hmyz – ani včely, ani muchy, ani komáre. Nie že by mi tie komáre vyslovene chýbali k životu, ale spomínam si, že v minulých rokoch som sa bál otvoriť v noci kvôli nim okno. A teraz som si uvedomil ešte jednu vec: ani okolo odpadkových košov nelieta žiaden hmyz, hoci v minulosti tam bývali bežné roje múch a ôs…

    • Zuzana N. napsal:

     teraz som si uvedomila, že po iné roky keď bolo takto teplo a vlhko, tak sa nedalo kvôli komárom ísť von a tento rok naozaj akoby ich nebolo…

 18. Maroš napsal:

  Pre Pozorovateľa a Zuzanu N

  Sergej Saveljev – Riadenie ľudského mozgu
  https://www.youtube.com/watch?v=Oy5YQ-L2pSc

  Ruský špecialista na mozog, čo nie sú žiadne béčka, vzhľadom na možnosti vojenského využitie potenciálu výnimočne nadaných osôb.
  Človek má údajne až 18 – slovom osemnásť!!! zmyslov, o ktorých už ani nevie, že ich má, lebo to v nás zabili, resp. zablokovali. Existujú špeciálne receptory so špeciálnymi, vysoko špecializovanými bielkovinami a inými látkami, schopnými vnímať magnetické polia, EMG frekvencie a iné záležitosti. Autor si robí srandu, že len novinári majú 5 zmyslov, ja dodám, že trollovia majú 6 – ako škodiť a nasierať.

  Doplňujúci dokument – Rezonancia – sme elektromagnetické bytosti

  https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

  A ešte dôležité veci o kimatike – veda o zvuku, ktorý ovplyvňuje – modeluje hmotu. Pre organizmus podľa frekvencií prospešný harmonický, alebo deštruktívny zvuk /aj infra, ultra – mimo hranice sluchu, ale
  vnímateľný inak/
  https://www.youtube.com/watch?v=rtln8i7Hsa0
  https://www.youtube.com/watch?v=uiwghC77eTY
  https://www.youtube.com/watch?v=U1QcGGG99cU

  A praktické využitie
  https://www.youtube.com/watch?v=PJ3uAkfp2S8
  https://www.youtube.com/watch?v=YFBM0kNMoJE
  https://www.youtube.com/watch?v=qXNf_g7aqaQhttps://www.youtube.com/watch?v=qXNf_g7aqaQ
  https://www.youtube.com/watch?v=eHp4zvZfWAc

 19. Maroš napsal:

  2 pre Pozorovateľa a Zuzanu N
  Ešte doplním k tým frekvenciám a vibráciám -
  od kimatiky k fraktálom – genetika foriem a design.
  Prakticky nekonečné možnosti – toto hádam pochopia aj
  príliš rozumní ľudia, ktorí zásadne veria len tomu,
  na čo si môžu siahnuť.

  https://www.youtube.com/watch?v=gPw5CrR1KSc&list=PLm7AYO-2gjnjJf3jazJFfGiCpe0hpjHuy

  https://www.youtube.com/watch?v=AfMQt1AJdRU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!