Korsika se bouří proti agresivitě arabských imigrantů

korsika

Nedávno se na francouzské Korsice odehrál útok skupiny arabských imigrantů na 15-ti letého chlapce, který skončil lehkým zraněním. Místní obyvatelé si to nenechali líbit a vydali se na důkladnou odvetnou výpravu. A korsický zpěvák Arnaud Seassari vzkazuje všem muslimům na Korsice, že tam se s nimi nikdo párat nebude a pokud budou dále provokovat, tak je čeká na rozdíl od zbytku Evropy tvrdá odplata.
30 Komentářů k Korsika se bouří proti agresivitě arabských imigrantů

  • Nicola napsal:

   No češi a slováci by měli v každém případě jít na stáž na Korsiku aby pochopili co je to pravé vlastenectví. Ale jakkoliv má tento pán v některých konkrétních věcech pravdu, vůbec nechápe souvislosti.
   Nechápe že strůjcem dnešního agresivního militantního islamu je sionista. Nechápe že státní a mocenské struktury Francie a zbytku Evropy jsou totálně prolezlé sionisty, kteří tomuto islamu dávají všude zelenou. Islam je jen zbraň proti evropanům (bílým, gójům).
   Takže je to do jisté míry jen štěkání u špatného stromu.
   Pokud by se pustil do kritiky podstaty tohoto bor..lu tak by vzhledem ke složení francouzké "elity" nepřežil ani týden.

   • Pravda napsal:

    Dekuji Ti, ze jako jeden z mala tady napises totez, co ja.

    A mam chut napsat znovu Putinovi, aby to uz konecne zacal delat i on. Ne USA, ale sionisti, ktere si tu zem podridili a zotrocili uplne stejnym zpusobem jako nasi, jen o dost drive. To jsou organizatori valky proti Rusku , a protoze v kazde zemi jsou chytri lide, kteri vedi, kdo za tou valkou je, tak ti by prestali byt konecne odsuzovani a povazovani za provokatery.A tak by se svetove mineni otocilo tam, kde ma! Rusko by tim jedine ziskalo. Nevim, zda by mi neodpovedel, ze tim by se vse jen eskalovalo k otevrene valce proti Rusku, ale k te stejne dojde a pravda se musi rikat, jinak to nejde.

   • hg napsal:

    To zlo je od pejzatých Khazarů:
    http://jpeg.cz/images/2016/08/27/ntFb.jpg

   • hg napsal:

    Pokrytectví Khazarů je nekonečné, třeba Saudi jsou židovský klan, je součástí chazarské mafie, dosadili je Britové, když ucítili na BV olej. No, "Britové", to už dávno byla britská říše pod židem (+ černá požidovštělá "šlechta"). Pejzouni teď vykřikují jak je jim ZASE ubližováno, a že Evropa musí napodobit Izrael, aby se zbavila nasouvaných rozkladných parazitů. Ty parazity ovšem nasouvá Zión, jsou v tom rotšildovic peníze skrz Soroše. Dokud nebude chazarská mafie vyhozena ze sedla, na světě bude zle.

 1. Maroš napsal:

  Mám taký dojem, že "Filtrovi" - Veľkému Bratovi vadí link na Uloupené Kosovo, tak to sem skúsim dať bez toho...
  Uloupené Kosovo - model, je tam všetko, čo bude "nejednoznačné".
  Si Srb a v dedine máš dobrého kamaráta Albánca, tzv. umierneného muslima, ktorý považuje vieru za súkromnú vec - vec medzi ním a bohom, a nie vec medzi ním a tebou. Potom za tvojím kamarátom prídu gangstri, tzv. radikálni islamisti /v zmysle šírenia/ a znásilnia mu dcéru, lebo sa kamaráti s tebou.
  A na záver mu dajú nôž na krk a na výber - buď bude s tebou a skape, alebo s nimi.

  "Kto nie je s nami, je proti nám" - hlásali boľševici - červení gangstri /ako Pol Pot v Kambodži/. Čierni islamisti to hlásajú rovnako. Všetci gangstri ťa vždy budú nútiť pridať sa k nim. Toto je fungujúca stratégia teroru - preto nás tento skurvený proislámsky režim chce trestať za opačný postoj. Sú to zatiaľ "len" zvolení gangstri, ktorí sa chcú onedlho premeniť na samozvancov! Psychopati!

  Našťastie - takí Korzičania sú ešte väčší "magori"!

  • Karel napsal:

   Jen pro doplnění. Italský, Německý, Španělský, Maďarský.... fašismus taky hlásal kdo není s námi je proti nám a nic jiného taky nepřipouštěl. Buď jmenovat všechny a nebo nikoho. Jinak se text stává zavádějícím.

   • Maroš napsal:

    Súhlasím, preto stále platí, že fašizmus je systém, ktorý nenávidí človeka a ktorý mu bráni v osobnostnom vývoji, preto fašizmus /sionistická zavádzajúca definícia/ založený na tzv. národnostnej nenávisti, je len účelová, viditeľná stránka fašizmu, ale telo fašizmu je skryté - je v degradovanom vzdelávacom systéme, je v degradovanom zdravotníctve, je v degradovanom športe, je v degradovanom vzťahu ku krajine, je v degradovanom systéme hodnôt, je v degradovanom systéme sociálnych vzťahov, je v degradovanom systéme ekonomických vzťahov, je v degradovaných médiách
    a degradovanej info sústave - ktorá nerozvíja poznanie, ale
    zavádza. Je v elektromagnetickom smogu, ktorý nám z 18 zmyslov ponecháva len 5 hlavných, je v jedmi zamorenej planéte. Fašizmus je prítomný v určitej forme v každej krajine - fašizmus je problém globálny - nie lokálny!

 2. Pepi napsal:

  Nekdo si ocivdne preje konflikt mezi obyvatelstvem Evropy a migranty.Me se spis libi clanek na osudu nez ruzni "barabove" ci uplakane "zpevacky" na zdejsich strankach.
  http://www.osud.cz/teroristo-lidsky-bratre
  Vidim to uplne stejne jako ten Jirka z Prahy.

  • Robo napsal:

   "Nekdo si ocivdne preje konflikt mezi obyvatelstvem Evropy a migranty." - dosť možné.

   Táto tvoja veta ma (u teba snáď prvý raz) primäla otvoriť aj tvoj odkaz.
   A ...sra.ka. Jirka z Prahy úplne ignoruje fakt, že "teroristu" (v odkaze) niekto organizuje.

   A na druhú stranu, brániť sa musíme! Účinnejšie tým, že budeme vidieť aj za roh. Najlepšie za všetky štyri. Potom sa KVALIFIKOVANE rozhodneme o ÚČINNOM spôsobe obrany.. A TVORBY!

   • Maroš napsal:

    Jedinými migrantmi v histórii boli Cigáni - než im zakázali
    vietor "v tvári". Odvtedy sú Cigáni len imigranti. Re-migrantmi boli aj slovenskí - ako Česi zvyknú hovoriť -"dráteníci", ktorí mali migračnú trasu - na sever do Švédska a odtiaľ cez Rusko späť domov. Každoročne. Keď im to zakázali - stali sa emigrantmi.
    O čo ide - drotári v žiadnom prípade neboli blbci, a v každom prípade - obohacovali rodnú krajinu o množstvo nových informácií - boli to "databazéri" tých čias. Majstri 100 remesiel, umelci - neskutočne skúsení ľudia a navyše svojimi obchodnými zručnosťami - a poctivými!!! - prekonávali Židov aj Cigánov. Na ich príchod sa ľudia všade tešili - prinášali novinky, nový tovar, služby.
    A vždy sa dalo na nich spomenúť. Pokiaľ boli na cestách - ich rodiny - ženy, vyrábali neskutočne krásne čipky - dali by sa prirovnať k určitej forme "čipkovaných peňazí".
    veľmi skladná, ľahká a cenená hodnota. "Dráteník" úsilie svojich najbližších nikdy neprechlastal!!! - ale zhodnotil a dokázal sa na ceste uživiť akoukoľvek prácou. Skúsenosti s putovaním, sa odrazili aj v kedysi dobrom zvyku našich predkov - sadiť ovocné stromy pre pútnikov - aby sa mohli osviežiť a prípadne nemuseli obťažovať v nevhodnom čase. Veru tak. Takže o akých migrantoch sa dnes bavíme?! Dráteník bol chudák a slovenský chuj, ale debil z púšte je to pravé orechové? Ten, ktorý sa uspokojí s pár jabĺčkami a pomôže vám, kde treba?! On vás, pravdoláskarov - obohatí?! Akože - všetci ostatní sme tu už len magori a "dráteníci"?!

    • Maroš napsal:

     "S piesňou na perách Vám, my IŠ dievčatá, odrežeme hlavy!"
     No "nechcime" ich tu doma - nie sú rozkošné - babuľky?!
     https://www.youtube.com/watch?v=qllv0LF6Ujw

     Už to pochopte - vy európski magori! Kto tu chce
     rozpútať vojnu medzi nami a vašimi islamistami!
     Pretože potom vás neminie vojna s nami! Keď sa chcete
     kultúrne obohatiť, tak chodte do piče z tejto krajiny - VY!
     https://www.youtube.com/watch?v=JeGqpGpjEas

     "Nech žije Prvý máj!" - toto si "jirkovci" užite!!!
     Good job!!!
     https://www.youtube.com/watch?v=O9x-RN5it4Q

    • lukaš napsal:

     Maroš.
     Děkuji za takoví příspěvek,také něco o tom vím.
     Osobně bych drotáre nenazval migranti.Byly i jiné profese,kde odcházeli i do ciziny mnoho schopných pracovníků,ale za prací.

     • Maroš napsal:

      re-migranti drotári - to bola narážka, pretože "vagabundo" - vagabund, je skutočný nebezpečný tulák predátor, zlodej, osamelý vlk. Slovenskí drotári rozhodne neboli vagabundi, ale žiaden, kto vtedy šliapal tisíce kilometrov po vlastných, rozhodne nebol stále "nastajlovaný" - a pre blbcov - šaty robia človeka. Olejkári - to bol paralélny sled drotárov - mobilný slovenský farmaceutický priemysel!

 3. Pepi napsal:

  Robo podobne vety zde pisu pomerne casto.To ze "teroristu"niekto organizuje",o tom se mi zda pise velmi zridka zde na techto strankach.Muslimove jsou zde nezridka ztotoznovani s teroristy nebo dokonce vsichni nebili obyvatele Zeme (a tech neni malo)ci jinak demonizovani.
  Clanek od toho Jirky se mi moc libi.

 4. miška napsal:

  Vaše stránky se pomalu načítají. Někdy i 2 minuty! Kde je problém?
  Michala

 5. petr napsal:

  Pokud se nezačnou stejně vehementně bouřit proti jejich ZOG sionistické vládě, která to všechno spáchala, tak jim to nebude nic platné.

  Usekni chobotnici chapadlo a za chvíli jí doroste nové. To není řešení.

  • Maroš napsal:

   To o tých useknutých chápadlách a hlavách, ktoré dorastajú a dorastajú, a preto je márne usekávať znovu a znovu - je demotivačný ovládač - "načo sekať trávu, keď stále dorastá...???
   Na to sekať trávu - aby bolo vidieť hady! - stále a stále /viď úzkostlivé trávniky v Kalifornii, či na Floride - štrkáče a ploskohlavce vodné - tam seká trávu aj ten najväčší lenivec - lebo ak nie - tá háveď bude všetka u neho!/.
   Žiaden systém, založený na svinských hlavách sa neregeneruje tak ako v rozprávke - lebo je založený práve na svinských hlavách - na výnimočne svinských hlavách - a tie nenájdeš kdekoľvek a nie sú vždy osobnostne kompatibilné tak, aby ich systém mohol kedykoľvek nahradiť - možno dva krát áno, ale nie 9 x!!! Treba to sekať a Hydra nakoniec vykrváca!

 6. one napsal:

  Korzicania su z tvrdeho cesta.Tam funguje vendetta a ine srandy. Ziadne makkoty jako v Nemecku. U nas keby zacali blbnut nejaki arabi, tiez to skonci pre nich zle...

  • Maroš napsal:

   Korzičan nikdy nepredá pôdu cudzincovi! - dôležitá maličkosť!
   "Krpatý" Napoleon Bonaparte bol rodený Korzičan - v prioritách mal vždy jasno - aj v odhodlaní.

  • Maroš napsal:

   Okolo Poľany určite

   • Maroš napsal:

    Preto vám /nám!/ chcú zrušiť jedmi Poľanu - jadro kultúry! - nielen kvôli zlatu! - zlata je až po kokot úplne inde!!!
    Môj otec bol dobrý - ja musím..!
    https://www.youtube.com/watch?v=LeLwbmImCAA

    • Maroš napsal:

     Poľanou preteká tzv. studnica múdrosti - kozmický informačný zdroj - prosto - je to pre nás to pravé miesto, a zmrdi to vedia. Treba prelúskať - Jaroslav Chvátal - "Absolutne neuvěřitelné!" . V seriáli o studniciach to bolo okolo apríla t.r., potom témy na webe - argentum astrum, monoatomické zlato, zlato ako tribút
     "pre tých zvonku", Zlaté rúno - je vlastne praslovanská Kniha poznania tajomstiev, písaná zlatým písmom, ktoré pripomína rúno oviec /inak - na mastných kožušinách psov a oviec sa zlato reálne ryžovalo - keď našli v zlatonosnej rieke zdochlinu - bolo v nej kopa zlatého prachu/. Poľanu musíme udržať! - za každú cenu!
     Odporúčam tiež posledné zavesené "A-N" č. 48 /ak to tam už je/. Keď máš záujem, prehrabem to - bez Poľany nemôžem byť Slovák, aj keď som sa tam nenarodil a vyrastal som inde. Takže tak!

 7. Pravda napsal:

  Z videa: Kdy uz konecne pochopite, ze vasi zkurvenou komunitu na Korsice nechceme?

  Zbytecna otazka. Nikdy. Duvodem je to, ze byli pozvani a dostali sliby, ze si mohou delat co chteji a k tomu zaruky beztrestnosti.

  To je dane a viditelne, takze nac se porad ptat.

  Jen jeden jediny pristup k tomu mam: Vyzva vypadni a hned. Neuposlechnes, tak kulka. Nekompromisne a bez rozmysleni plnit.

  A to by se videlo, jak by rychle na ty sliby zapomneli, stacilo by par mrtvych a zbytek utece...

  Vsechno je to pristupem k zivotu, lidi ho maji strasne naruseny, temer zadny, proste tady nejde porad prosit, zadat, upozornovat a vypisovat petice a demonstrovat, vzdyt je zaprve k hovnu ( nebo nekdo vidite efekt?) a zadruhe, ale to hlavne, se ztraci cas a tsunami se vali dal a podle mych informaci je daleko vetsi nez ta lonska! Bacha na to, nesledujte zabery pochodujicich, ale velke lode a vlaky a letiste, a dokonce taxiky je vozi.

  Kdo je porad tak blby, ze veri na nejakou pomoc uprchlikum pred valkou, tak at chcipne s nimi.To je rizena genocida puvodnich obyvatel.
  Nijak jinak Evropane nedopadnou nez jako puvodni obyvatelstvo USA, si to laskave uvedomte!

  Porad se jenom chcete branit slovne? A nakonec se dockate, jako je to u nas, ze opozice nic nedela, aby nebyla oznacena za teroristy, tj. doslova ten, kdo se brani je terorista za to, ze se brani!!!!

  A pak chtejte po mne, abych byla slusna. Kurva! Nechat si rikat, ze branit se je provadet terorismus? Tohle mi rict nekdo do oci, tak je zavre naveky, protoze tu ranu neprezije...

 8. Pravda napsal:

  Jeste k tomu videu: Ten kluk ma u mne velkou pusu!

  Za to rekl o tech Evropanech, ze nejsou tak blbi, aby si vsechno nechali a ze je klidne pozabijeji.

  Kdybych s nim mohla mluvit, tak mu vysvetlim, ze ani nic jineho se neocekava a nechce nez toto, aby se puvodni obyvatele s privandrovalci vymlatili vzjemne!
  A genocida zarucena bez nakladu!

  Vyzabijet je potreba ty, kdo to udelali, zorganizovali a berou vam na to penize taky! Vlady, chlapce. A ty blbce muslimske, co na to naleteli, ty vyhodit, to nejde jinak. Ja ti prijdu pomoct, tam mate teplo, pujde nam to skvele..

  Taky jsem rada, ze potvrzujes me tvrzeni, ze jde o narkomany a dalsi sber z kriminalu, kvuli tomu bezi ten obrovsky drogovy byznys, organizovany z USA v Mexiku a obeti jdou do statisicu, protoze ti dementi zdrogovani zabijou kazdeho, kdo se jen nahodne nachomejtne nekde, treba zabloudi, atd.

  Proto i ted na ne kricis zbytecne, zadny z tech magoru nebude ani premyslet o tom, co rikas, nema na to a nema ani potrebu!!!

  Ty premyslej, kde je reseni. Ne ve valce s nimi, protoze i spousta vasich lidi takto zahyne, spousta nevinnych deti, to radeji stahnete zaziva z kuze celou vladu, zkurvence, co v tom jedou a hraji vam divadylko o toleranci a pomoci!

  Tohohle kluka ja miluji, za to, ze rika pravdu, to jinak nejde, proste.

  A zdejsi proudovi diskkuteri, co mi porad tak nadavaji, ze jsem krvelacna, tak by mne zajimalo, co by vam udelal tento kluk, kdybyste mu to rekli do oci, jak to tady delate mne!! To byste jednu smrtelnou koupili jako prvni!

  Nemate zkusenosti, a nestaci vam, co vidite okolo? Tak to je vas problem, kdyz neverite zkusenym...

 9. Pravda napsal:

  Oprava, zas mi vypadlo hodne pismen a i slova, ta klavesnice je uz k nicemu..

  Ocenuji toho kluka za to, co vzkazal Evropanum, ze Krsicani nejsou tak blbi jako oni, aby si vsechno nechali libit..!

  Vidite to, hosi, ze nejsem sama, kdo vas ma za srace...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!