Otevřený dopis Vládě ČR: Neústavní jednání Vlády ČR, nezákonná činnost Ministerstva obrany České republiky

Věc: Neústavní jednání Vlády ČR, nezákonná činnost Ministerstva obrany České republiky

Vážený pane předsedo vlády, vážené členky a členové vlády,

svým hlasováním ve sboru dle Jednacího řádu vlády České republiky čl. VI bod 1), nese odpovědnost za přijatá a schválená stanoviska celá vláda.Ta přijala následující usnesení:

 • č.1046 z 14.12.2015 – Rozhodnutí vlády o přeletech a průjezdech ozbrojených sil jiných států přes území České republiky v roce 2016
 • č.1074 z 21.12.2015 – Účast ozbrojených sil České republiky na vojenských cvičeních mimo území České republiky a účast ozbrojených sil jiných států na vojenských cvičeních na území České republiky
 • č. 343 z 18.04.2016 - doplněk k účasti ozbrojených sil České republiky na vojenských cvičeních mimo území České republiky a účast ozbrojených sil jiných států na vojenských cvičeních na území České republiky,

Materiály, o kterých vláda hlasovala, předložil na jednání vlády ministr obrany Martin Stropnický po připomínkovém řízení ministerstev dopravy, financí a zahraničí.

Ústava ČR ukládá vládě článkem 43 odst.6) o takto přijatých usneseních vlády neprodleně informovat obě komory Parlamentu České republiky. Tuto povinnost vláda ve smyslu výše uvedeného článku nesplnila.

Usnesení - č.1046 z 14.12.2015 předkládá do Sněmovny dne 14.1.2016, sněmovní tisk 695/0

- č.1074 z 21.12.2015 předkládá do Sněmovny dne 26.1.2016, sněmovní tisk 703/0

- č. 343 z 18.04.2016 předkládá do Sněmovny dne 29.4.2016, sněmovní tisk 802/0.

Porušení Ústavy ČR čl.43 odst. 6) dokazujeme z judikatury výkladem pojmu ,,neprodleně“ následovně:

Právní věta - pojem ‘neprodleně‘ není neurčitým právním pojmem, neboť právě v obecné poloze zcela jistě znamená bez zbytečného prodlení, a tedy okamžitě, ihned, bezodkladně, bez meškání, bezprostředně. Lhůtu určenou tímto pojmem je tak třeba počítat na dny, maximálně několik týdnů.

Za plnění přijatých usnesení vlády nese přímou odpovědnost předseda vlády Bohuslav Sobotka, svojí povinnost nesplnil, porušil Ústavu ČR článek 43 odst.6).

Vláda přijatými usneseními výše uvedenými zároveň porušuje dříve přijatá usnesení o přeletech, pohybech letadel - nákladních, osobních a vrtulníků, které jsou přípustné bez zbraňových a průzkumných systémů.

Cvičení Ample Strike 2016 pořádané Armádou České republiky ve dnech 30.8. až 20.září 2016, jehož cílem je certifikace zahraničních návodčích (specialisté k označování strategických cílů a jejich zničení na území cizích států) za účasti strategickách bombardérů B-1, B-52 je možné realizovat výhradně s použitím průzkumných a zbraňových sytémů na palubě letadel.

Vláda přijatým usnesením č. 343 z 18.4.2016, sněmovní tisk 802/0 ( nebyl projednán ani ve Výboru pro obranu Sněmovny) umožnila průjezd cizí armády (cvičení Saber Strike 2016 do Poblatí, 27.5. - 30.5.2016) přes suverénní území České republiky. Ministerstvo obrany dopisem č.j. 791-5/2016 -7542KM garantovalo, že cizí armáda nepřeváží přes Českou republiku žádnou ostrou munici. Ministerstvo obrany takto reagovalo na protesty iniciativ a občanů proti pořádání tohoto logistického cvičení, jak uvádí sněmovní tisk č.802/0. Ministr obrany Martin Stropnický při interpelacích ve Sněmovně přiznal, že přes území České republiky byla převezena ostrá munice.

Vláda České republiky nejedná v zájmu občanů, podporuje prohlubování mezinárodního napětí, nemá vliv na rozhodování a jednání Armády České republiky, která realizací cvičení Ample Strike 2016 ( vydatný úder ) s účastí amerických strategických bomardérů B-1, B-52 vyostřuje současnou vojensko-geopolitickou situaci. Uvedené cvičení nese všechny znaky provokace. Vyzýváme vládu České republiky, která je zodpovědná za činnost ministerstva obrany, aby této vojenské provokaci zabránila. Vzdušný prostor České republiky nepatří vládě, ani Armádě České republiky.

za Iniciativu Ne základnám

Eva Novotná, mluvčí

Praha 22.8.2016

 

Adresát:

Úřad vlády České republiky,

předseda vlády Bohuslav Sobotka,
nábřeží Edvarda Beneše 4
Praha 1 - Malá Strana
PSČ 118 01

 
173 Komentářů k Otevřený dopis Vládě ČR: Neústavní jednání Vlády ČR, nezákonná činnost Ministerstva obrany České republiky

 1. petr napsal:

  Obávám se, že na tyhle gaunery mnohem víc než desítky otevřených dopisů platí pár otevřených zlomenin :-P
  Neboli, prasata od plného koryta jinak než značným násilím neodeženete.

  • Jan Jinsky napsal:

   Jde to i bez velkého násilí. Jedno stádo se podařilo zahnat v roce 1989. Sice ještě pořád pochrochtává, ale koryto je naštěstí od nich daleko.

   • Dědouch napsal:

    Koho se podařilo v 89. zahnat? Jsi ve své nevědomosti a hlouposti asi docela šťastný člověk.

    • proud napsal:

     Spravnej postreh:-))),nikoho se nepodarilo zahnat,ale podarilo se jim zlegalizovat si nakradeny a zacit si kupovat,za cenu doprani dalsim novejm zlodejum formou restituci,coz by je za sociku stalo kriminal:-)))))

  • Eduard Kamensky napsal:

   Z deníku věštce sibyla pražského
   V den dvanáctý měsíce října bude americký velvyslanec vržen do studené vltavy za to že válku s ruskem s pomocí poskoků v ČR připravoval. Další uniklá korespondence potvrdí že vláda jsou jen laciní poskoci USA a rozezlený dav je shodí z Karlova mostu do Vltavy.
   A další dějiný světový akt potvrdí že čechové v historii světa jsou ti vyvolení.

   • Pravda napsal:

    Docela logicky si to odvodite: Havla nam za presidenta vybrali v USA a lidi si dodnes mysli, ze ho zvolili. Jen sedli na lep a potvrdili ho.

    Naprosto totez se tyka Zemana. Proto nadavam kazdemu, kdo tvrdi, ze si ho lidi zvolili. Je to stejna krysa, take hraje divadlo ( kvuli tomu byl vybran, umi hrat na city, stejne jako Havel ), komedie se Shapirem, aby narod dostal pocit, ze musi sveho presidenta chranit, ikdyz jde o divadelni hovno, no a pri te tzv. migracni krizi taky hraje debila, a moc dobre vi o celem planu s nimi od uplneho zacatku. Mne to doslo uz tehdy, kdyz mluvil o tom, ze potrebujeme EU armadu. A uz to jede...

    Hraje nadale lidem chudacka, jak on nema pravomoci k tomu, aby narod chranil. To sezere jenom dement a nebo jeho dceruska Ivanka, ze...

    • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

     Když už se tady v článku oháněli ústavou tak bys měl vědět že havla jsme si nezvolili.Volil ho parlament nejdříve komunisti a pak nová garnitura r1993.stejně tak klause jedinej prezident kterýho si volila lůza je ten jak se mu lidově říká Ovar.
     Jinak "neprodleně" v případě ohlašení parlamentu se rozumí na nejbližší schůzi parlamentu viz.jednací řád sněmovny. Nestačí jen poslat sms. To je parlamentní demokracie.Takže tehle dopis bude kolovat vládou s komentářem "Koukni se co zas nejací debilové vymýšlí.

     • Pravda napsal:

      Asi jste uz zapomnel, jak davy rvaly: Havel na hrad, ze...jisteze tehdy nebyla prima volba presidenta. Ale ja se na to divam z hlediska nazoru lidi a dost si pamatuji, jak to probihalo, byla jsem u toho...

      At pres zastupce v parlamentu nebo volbou primou, vule lidu nerozhoduje. Mluvim o jejich pocitech...a copak, copak, ty nejsi luza? :-)

      A co si soucasna debilni vlada bude myslet, pri cteni dopisu, nam muze byt jedno, oni jsou tam od toho, aby plnili vuli lidi a ne neco komentovali, jenze se jeste nenaucili to tak vnimat ( ten postup je to naucit neni ale tak slozity, staci par facek...)

      • petr napsal:

       To řvali pražáci na letné. Zbytek národa si říkal: "Kdo to je ten Havel? O někom takovém jsme v životě neslyšeli. My chceme Dubčeka."

       • Pravda napsal:

        Taky si to pamatuji. Nebyli pro Havla uplne vsichni, ale temer vsem se zalibilo to vitezstvi lasky a pravdy. To jim zalichotilo a dokonce si pamatuji nazory, ze nosi kratke kalhoty proto, ze se mu srazily a on na nove nema.... to byl dobry for, pak se to samozrejme pouzivalo, ikdyz uz se vedelo, ze je to zamer a k cemu se tak prirazoval...

   • Helda napsal:

    Kéž by to tak bylo! Jenže mnoho z nás se stále zuby nehty drží své bídy, kterou považují za určitý blahobyt a je ochotna nechat si výměnou za to sebrat i poslední zbytky svobody. Stále ještě mnoho lidí vůbec nechápe, o co tu běží. Nedochází jim, že dnes nám jde všem především o holé přežití, doslova o život. Jaderné zbraně z Turecka se potichu stěhují - údajně do Rumunska, ale vypadá to, že ještě tišeji jsou přepravovány - a to v těchto dnech - na Moravu! Pokud se USA podaří provést jakoukoli útočnou akci, či provokaci vůči Rusku z našeho území, nebo z území jakéhokoli státu kolem nás, máme to spočítané, nezůstane tu po nás nic. Jen radioaktivní měsíční krajina! Už nikdo nebude řešit, že zůstane pěkně potichu, aby neztratil zaměstnání, nebo nebyl úřady popotahován apod. Všechno bude fuč.

    • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

     Zvláštní ale ten jediný kdo tady chřestí jadernými zbraněmi je rusko a to skoro dva roky. To ale nevidíš.Viď?Proč to amíci neudělali už dávno? Nevíš?Rusáci vedou stejné kecy kterýmy nás tady krmily čtyřicet let.

     • Dědouch napsal:

      bože ty jsi vůl

      • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

       Proč proto že vím co se děje a nezapomínám?Jo měl jsem zmínit nedávné prohlášení premiérky May že je ochotna použít jaderné zbraně.

       • Jaris napsal:

        May je blba jak tago!Jeste si neohrala zadnici na premierskem kresle a uz vyhrozuje jadernymi zbranemi?Co si muze clovek o takove raspli myslet? Pouze to, ze je mentalne retardovana. Vetsina chlapu v politice je sice otres, ale zenske v politice, to je katastrofa, protoze jednaji emocionalne. Viz zminena fuchtle May, dale Merkelova, Klintonka, Marksova, Sabatova, Langsadlova a rady jinych "bitches".

     • Pravda napsal:

      A Rusko se obklicuje samo, ze? Jdi do riti.

      Rusko ma pravo se branit jakymkoliv zpusobem a zatim varuje, takze by bylo zahodno to varovani brat vazne.

      Zidovina uplne stejna jako v pripade Palestiny.

      Izrael pri kradezi uzemi a vyhlazovani palestinskych obyvatel se tak boji kameni a rachejtlicech vyrobenych na kolene, ze musel prat do lidi i bily fosfor, no chudacci zidacci, oni jsou tam omezovani v jejich neustalych zlodejinach, ze to jinak nejde, co???

     • Baronjh napsal:

      Poposedni si a sundej si brejle aby si prohlédl kdo tady chrastí zbraněmi, kam se cpalo Rusko a kam se pořád cpe USA to nevidíš ???

  • Pravda napsal:

   Tak tak, ani pijavice si neda domluvit, a komary musim taky zabijet a ne se s nimi hadat o to, aby prestali sat, kdyz jsou to paraziti..

   Vidite to, parazit lidsky neni jiny....je jinsky :-)

 2. Pepan napsal:

  Od hadráku si tzv politici dělají co chtějí, český národ jen jako vždy remcá v hospodě nebo na netu, zákony v czechii neexistují pro vyvolené pouze pro chátru, vždyť je to vidět na rozhodnutí justiční mafie v kauze " rudých trenýrek " zvykejte si blbečci, bude hůř, opět vám socdemáci namažou tlamy medem před volbami a bude vymalováno tak se těšte na " lepší časy "

  • Josef Klabal napsal:

   To víme všichni....A teď k věci! Něco navrhni a my půjedme.Vymysli něco konkrétního,co lze splnit a neboj se nebudeš sám!!!

 3. Rudolf napsal:

  Výborná aktivita a zajímala by mě celkem písemná reakce těch pijavic.

 4. Milan napsal:

  Ani se nebudou obtěžovat odpovědět. Jsou to jen loutky. Cítí se bezpečně, když je to tu prolezlý nátlakovýma neziskovkama a poradcema.
  Jsou opilí mocí, když je vždy plácají po ramenou a slibují výhody. Obětují kohokoli.
  A za těchto okolností má smysl psát:
  Vážený pane předsedo vlády??
  Když si ho nelze ani vážit??
  Rovnou bych napsal:
  Pane Sobotko !!!!!!
  Rychle se vzpamatujte a okamžitě vše co se týká protičeské činnosti zastavte!
  A když se bojíte, řekněte to veřejně a jděte pryč.

  • žid-parazit národů napsal:

   Stručně:
   Napsat: Sobotko,ty kolaborantská židovská kurvo,včetně sqvadry okolo tebe a zmrdů v tzv. parlamentu,odstup,nebo ode dne např. září vás začneme střílet a zabíjet jako krysy,a začal bych jejich parchanty,konkubínami----všechny je pozabíjet,pochopitelně je samé nevyjímaje!
   Ty kurvy se bojí jedině SMRTI a strach ze smrti,především smrti JICH samotných,je ten hnací motor k odstoupení!
   Zabití jejich parchanta nebo kurvy je POUZE podpůrný prostředek k realizaci změn.
   A myslím si,že zastřelit jednu z takových sviní nebude až zase takový problém.Potom další a další......

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    Tak to napiš.Hrdino. Pak si jdi zabalit na pobyt ve vězení. Hlavně hodně indulony ať tě nebolí sedínka.

   • marek tucek napsal:

    just do it my frend

   • proud napsal:

    Jestli si takhle predstavujes odboj a lepsi svet,pak bys byl ty prvni koho bych sejmul ja sam.Svet ma bejt pro lidi dobry vule a ne pobouchany psychopaty.

  • Pravda napsal:

   To je vlastizrada, takze ani pane!

   Ja psala Zemanovi, aby vladu odvolal a ze si ma plnit povinnosti vrchniho velitele ozbrojenych sil dane mu Ustavou a ne rikat "ja je nezval", ze moc dobre vi, ze k nam proudi nasi vrazi! Je to hajzl, ktery z nas ma akorat prdel.

   Vlastizrada neni duvod, aby tu vladu odvolal? On Merkelku jeste privita, uz vidim ten jeho krivy usmev a tresouci se ovar a jak tiskne rucicku i seshora!

   Nema cenu jim vubec psat, ja to zkousela opakovane, 2 roky, a jenom se vam vysmivaji, akorat se naserete. To nema vubec na nic vliv, a nakonec vydali zakon zakazujici urazit urednika ci policistu, takze jsem urcite nebyla sama, kdo jim nadaval. Taky jsem zacala slusne, ale to nevydrzite, ten vysmech neunesete.

   • Jan Jinsky napsal:

    Maruš, divíš se? Dopisů od pomatenců tam mají stohy.

    • more napsal:

     Mongole Jinský, od tebe že? To je všem jasný, že jsi hlavní dopisovatel. To je zbytečné se tu odhalovat, to tu víme dávno všechni.

   • Ivana napsal:

    Marie
    pan prezident neřekl já je nezval, ale "nikdo vás sem nezval" a to je velký rozdíl a ty to moc dobře víš. A ten hajzl jsi tady akorát ty, placená US ambasádou právě za hanobení našeho prezidenta. Jo jo, jenom blbec si může myslet, že Shapiro Zemanovi zapomene, že náš prezident si jako jediný dovolil ho kritizovat. Dělá samozřejmě vše pro to, aby již nebyl Zeman podruhé zvolen, k čemuž používá takové zrůdy jako jsi ty. Můžeš si vymýšlet všelijaké debilní důvody, proč prezidenta špiníš, ale ten pravý důvod je jasný, ty odporný trole.

    • Sasin napsal:

     Současný panský rezident je světoznámý prognostik, co byl při tom gdyž se kalila finanční negramotnost do harpagondechajckých komínků a teď to jistí z druhého podpalubí Titanicu.

     • Maroš napsal:

      Čisto technicky - "cibuliačikovská" otázka, ak je prezident v našich krajinách zároveň vrchným veliteľom ozbrojených síl, ozaj by ma zaujímalo, prečo všetci chodia okolo horúcej kaše - že prezidenti z podstaty veci musia o týchto vojenských aktivitách vedieť a zaujímať k nim postoje - áno, alebo nie?!

      • proud napsal:

       Ciste technicky uz nerozhoduje o nicem ani prezident,ani vlada,respektive o nicem dulezitym,nerkuli mezinarodnim.Uz je hodne let cas si na to zvyknout a neco s tim udelat,ale jakoby to ani nebylo.Vsechno je to prakticky uz jen pro formu,takova komedie se spravovanim tech "nedulezitejch" veci,taky podle urcityho vzoru,a dozorem nad vecma prikazanejma a republikou."Vlada" jsou proste jejich zamestnanci nama placeny.Maj to tu udrzet v relativnim klidu a plnit co je pro ne treba,aby to fungovalo.

       • proud napsal:

        ..... i proto se celkem bavim tema pozadavkama na ne a peticema a ruznejma demonstracema a podobne,jako by neco mohli ovlivnit,nemuzou nic delat dokud se nedovedi co maj vlastne delat :-)))

    • Pravda napsal:

     Polib mi prdel, huso! Reakce, ze nikdo je nezval je stejne debilni, takze je uplne jedno, jestli on nebo nikdo! Neni v tom rozdil, protoze on je zodpovedny za bezpecnost lidi v zemi, za to bere prachy, hajzl.

     Co pisi, to plati, je to v Ustave! Ty sve debilni pomluvy, ze mne plati US ambasada si strc do riti a nebo predloz dukaz! Jsi podrazacka mrcha, ktera se nestiti tady sirit o mne pomluvy, tak se mohu zeptat ja, kdo te za to plati!

     Shapira a Zeman jsou ve skutecnosti soukmenovci a to, ze ho Zeman zkritizoval bylo pouhe divadlo pro blbecku, kteri maji radi senzace, nic vic.

     Zeman je srac, ktery si netroufl ani jit na oslavu, kdyz tam uz do te Moskvy za nase prachy letel.
     Muzes si ho obhajovat kolik chces, to prase zradne, vsechno co tady pisi je viditelna pravda.

     A toho trola si strc do riti, opet podpasovka od krive drzky. Az budes mit dukazy, tak to tady muzes vypisovat, ty dementko.

     • Dědouch napsal:

      Máte v tom hokej milostivá. Prezident je sice vrchní velitel armády, ale ve skutečnosti je bezzubý a žádnou moc nemá.
      Trochu si to naštudujte a nebudete za trolla, protože vás takové nesmysly nenapadnou

      • Jaris napsal:

       Tak v tom pripade zrusit prezidentske kreslo, kdyz prezident nema moc. Je zbytecny, at tam na to misto daji slameneho panaka a usetri se prezidentsky plat, ktery muze byt pouzit pro nemocne deti.

       • proud napsal:

        Spis jako kapesny oficialnim zlodejum jsi chtela rict.......

        • proud napsal:

         Kazda kacka na kaficka pri rokovani o tom jak se zavdecit loutkovodicum a oligarchum a pak ten den uz nejak proflakat dobra,a na bufet s vybranejma jidlama co je uz ted skoro zadarmo k tem kralovskejm platum,spis vypalnymu co si sami urcujou.........

       • Maroš napsal:

        Jaris - ten váš program sa onedlho má naplniť - o všetkom bude rozhodovať váš eurokomisár pre okres Čechia, atď. Tešíš sa?

        • Jaris napsal:

         Maros, ja si stale v koutku me mysli myslim, ze se EU zakonite musi rozpadnout.Je to jen otazka casu. Mozna to chvilku pojede, ale zadrhne se to zcela urcite. Take si myslim, ze lidi povstanou proti tomuto nehoraznemu diktatu.

        • proud napsal:

         Postavej a nerozpadne se,rozpadne se umela EU,ale ne Evropa.

    • Pravda napsal:

     Je zajimave, Ivanko, ze tady vzdycky nakluses, kdyz ja napisi neco o presidentovi. Je tedy jasne, ze jsi najata ty, abys ho obhajovala, protoze jinak jsi tady zticha a jen sledujes! Jinak by nebylo mozne, abys vzdy okamzite na mne reagovala!

     Bestie jedna sionisticka. To je vas styl, svinstva, ktera provadite hazet na druhe, viz delani agresora z Ruska! Svine jedny, zidovske...

     Ale neboj, dojde na tebe, i na toho uraka sveseneho, co si o sobe mysli, ze je president.

     ja mu to napsala jasne, jestli nema pravomoce, jak porad lze, tak at vypadne. Ale aby president, ktery disponuje armadou ji nabizel na Ukrjinu, na hranice s Ruskem a pak narodu rikal :ozbrojte se, misto aby chranila narod, tak takovy dalsi na svete neexistuje!

     problem je v tom, ze my nejsme jeho narod, on je sionisticky poskok, ktery nas ma za hovna, jak se vyjadril sam... polovina dementu a alkoholiku... jen na sebe zapomnel poukazat.

     Kolik je po svete ve funkcich presidenta notoriku? Zadny z nich na verejnosti nechlasta, jenom Zeman. Prej viroza...

     • Ivana napsal:

      Marie
      každá věta, co jsi tady napsala je lež a nebo naprostý výmysl tvého chorého mozku. Jako trol se živíš už hodně let, jak jsem zjistila. Už se nedivím, že lehce vysypeš z rukávu celé články, máš v tom už dlouholetou praxi a píšeš stále totéž. Monika Ikema tě pozvala vloni k sobě do Švýcarska, zželelo se jí tě, když jsi tady pořád mňoukala, že nemáš peníze, ať ti někdo pošle aspoň stovku. Od té doby nemůžeš přijít Monice na jméno za její dobrotu. No přece jsi nemohla za ní jet, protože by ses prozradila. Můžeš vykládat jak chceš, že nejsi trol, já vím své. Zhádala ses tady už pomalu se všemi, ale držíš se tohohle webu jak hovno košile. Jsi ubohá vlastizrádná svině Marie, Pravdo nebo Vlasto Buriane atd. Kdo by bral vážně ty tvoje výmysly, že sis psala se Zemanem, dokonce i s Putinem, ha ha.

      • Pravda napsal:

       Kamaradko, kdyz chces neco tvrdit a jeste verejne, tak to musis dolozit, proste dodat dukazy, ty ubozacko!

       Ikema, ze mne pozvala do Svycar? Co je to za blabol? To jsi tak pitoma, ze to sezeres? A jak mne pozvala? Hod sem kopii emailu? A za co bych tam asi tak jela, kdyz nemam na zivobyti ne byt me sestry, ktera mne podporuje na dluh ( pritom je invalidni) tak uz jsem davno skoncila, ty mrcho jedna. A zkureveny Zeman to moc dobre vi, tak si mu napis o svedectvi, zda ode mne dostal dopis. Totez Putinovi, nebud lina, kravko.

       Napises, ze ty vis, ze jsem trol, tak to kurva doloz!
       Z vas se stali za tech 25 let zidoviny takove kurvy jako jsou oni a co je nejhorsiho, vy se tvarite, ze proti tomu bojujete.
       !

       Hovno, jste uplne stejni. Dukazy kamardako, clovek, ktery nema v hlave vypatlano, tak ciste z logiky vi, ze nemuze bez dukazu nikoho obvinovat? Mas inteligenci houpaciho kone, jestli toto zakladni pravidlo ti neni jasne!

       Ikema se v CR nenarodila, ani tam nezila, takze tady nema co jineho na praci nez spinit lidi, delat rozbroje.

       Proc nechce Ikema ode mne dukazy? A proc je nechces ani ty? Protoze ty tady potrebujes jenom delat dusno a v zivote bys mi nedala svou adresu, jelikoz se bojis, ty spino, ze bych si nasla, chachacha..

       Jdi do riti, s kym ja se hadam, to jsou stejne kurvy, ktere tady siri pomluvy a nejsou ochotny dolozit. Takze jste ubozacci vsichni, kdo jste takovi a preji vam abyste se hykali o debilovi Zemanovi, az vas budou zabijet....

       • Ivana napsal:

        Marie
        Monika ti to pozvání napsala jako odpověď ke tvému příspěvku přímo na webové stránce, tak to nezapírej. A mejla bys chtěla, ty svině zrádcovská? To víš, že budu tak blbá a hned ti to napíšu, haha. Trol jsi a ne že ne, jenom si myslíš, že každého oblbneš. No jo, kecat umíš, to já vím, však v tom máš dlouholetý trénink. Pokud jde o dělání rozbrojů a špinění lidí, tak na to jsi tady odborník právě ty, špíno prodejná.

 5. ochránce napsal:

  Pokud neproběhne celoevropská revoluce pomocí ozbrojených mas lidu,je s Evropou konec a s námi také.Už na to přišel dokonce i Václav Klaus.Vládní kolaboranty je třeba okamžitě internovat do kriminálu,zabavit jim majetek,obsadit hranice proti intervenci amerických vojsk a požádat Putina o pomoc.Nic jiného se nedá udělat.Můžete nadávat,trollovat,ale pokud chcete zachovat aspoň sebe a své rodiny naživu,tak toto je jediné možné řešení.

  • Pravda napsal:

   Akci zadosti o pomoc Putinovi jsem rozjela uz vice nez pred rokem. Ale bylo to malo, jinak by na to zareagoval. To chtelo statisice zadosti a nemusel nikdo ani podepsat pravym jmenem, slo o pocet.

   Lidi dnesni situaci nemaji sanci zvladnout sami prave kvuli tem privandrovalym zoldakum, protoze zbrane jsou pro ne jiz pripravene a uz ted je jich tolik, ze by tech par odvaznych k akci zlikvidovali uplne hrave. Uz je jich nalezlych prilis mnoho!

   To chtelo odchytnout Zemana. On se rad produciruje mezi lidmi, onanovat si svou domnelou chytrost a slavu...Pamatujete, jak sliboval, ze pujde vlade po krku? Bylo potreba chytit pod krk jeho a donutit ho, aby pozadal oficielne Putina o pomoc. Treba se samopalem u hlavy, ale musel by to udelat.

   Cas pracoval proti nam, natahali k nam vojsko i zbrane pri kazdem prujezdu a cviceni, ted maji k tomu zoldaky a pokud je jich u nas malo, klidne si prizmou z Nemecka, tam jsou jich statisice.Vznikla situace nema uz dnes reseni, je pozde. Presila je velka, neni sance pro lidi se proti ni ubranit.... Valka bezi. Ne ze teprve zacne.

   Merkelka prijizdi domlouvat pripojeni nasich zalozaku k jejich a vytvoreni ochranne zony pro NATO. Stity z lidi nadelaji! Externi ochranou to nazvali, to je neco priserneho, co si dovolili.

   Prectete si novy branny zakon. Muzete byt nasazeni do kterekoliv zeme NATO, a nepochybuji o tom, ze nejvic lidi narvou na Ukrajinu, ikdyz v NATO neni... uplne vsechny mezinarodni zakony uz jsou porusovany.

   • jjozef napsal:

    Marie,dufam,ze sa nemylim
    Doteraz som nemal dovod stratit plnu doveru vo Fica a v Zemana.
    Na ich mieste by som konal - musel konat priblizne takto.
    Alebo presne takto.
    Obidvaja idu na hranicu mozneho,obidvaja su 24 hodin na odstrel,konaju s rizikom atentatu.

    A Fico,ci Zeman nie je sam.
    Obidvaja maju v okoli dost ochotnych spolupracovnikov.

    Vzajomne sa podporuju,je to synergia /Zeman s pomocou Babisa drzi cesku vladu po boku Ficovej/.

    Fico,Kalinak v minulom roku opakovane: nemecki /a ini/ politici s nami sukromne suhlasia,ale verejne zastavaju ine stanoviska.Boja sa medii.
    MY NEPODLAHNEME MEDIA A TRETIEMU SEKTORU !

    Boji sa Fico,Kalinak,Zeman?
    Boja sa o svoj zivot?
    Nedavaju najavo.
    Fico o kvotach: "Aj ked Slovensko zostane samo,kvoty neprijmeme".
    "Zastrelte ma,nepovolim!"
    ..................

    Predpokladam,ze teraz,pocas slovenskeho predsednictva,urobi Fico maximum,aby zmobilizoval vsetkych,co sa boja okolo V4.
    Robi maximum,ma velky prehlad a odvahu a z toho plynucu velku autoritu v politickej spicke.

    • Pravda napsal:

     Ja se priznam, ze Fica moc nesleduji, a sice proto, ze mu neverim ani dobry den. Je to komediant. Uz jenom to : zastrelte mne, nepovolim. To je prasisko, nezlob se.

     Ty kvoty to je hra, nikdo ho nebude strilet za to, ze je povoli ani za to ze je nepovoli, protoze oni maji volny pohyb po vsech zemich EU, staci se podivat na to, jaky dostali identifikacni doklad. Mas pas EU, muzes jet do kterekoliv zeme a zit tam a pracovat. Oni taky. Proste ty kvoty, to kdyz nekdo pusti z huby, tak mam chut mu po ni dat, jako kdyz mluvili o tom, ze k nam nikdo nechce, nebot jsou u nas male davky, ale pritom uz davno je rozhodnuto v Bruselu, ze budou brat v kazde zemi stejne! Az ted to priznali.

     Neposlouchej, co rikaji, protoze oni z nas maji jenom prdel, ver mi a bavi se tim, jak si je pochvalujeme, tak nam obcas hodi nejakej ten specek, bucek k zamlaskani, jako ty Zemanovy pindy o kalasnikovech. Je to nic nestoji a opravdu jim vubec nic nehrozi. Nejsou vystaveni zadnym rizikum, oni moc dobre vedi, ze se lidi na nic nezmohou a ted pri tech privalech zoldaku ani velka akce ne. A odstrelit je? Vzdyt oni kolem sebe maji spousty svych lidi, ktere si plati, nejenom gorily, ty by to nezvladly. Nejaky atentat? Kde sezenes snipery...ne, nejsou v ohrozeni.

     Tady zapremyslej nad timto v clanku:
     Cvičení Ample Strike 2016 pořádané Armádou České republiky ve dnech 30.8. až 20.září 2016, jehož cílem je certifikace zahraničních návodčích (specialisté k označování strategických cílů a jejich zničení na území cizích států) za účasti strategickách bombardérů B-1, B-52 je možné realizovat výhradně s použitím průzkumných a zbraňových sytémů na palubě letadel.

     Predstav si, ze 22 dnu ( proc zrovna 22 nevim, ale jooni si potrpi na numerologii) budou lidem nad hlavami letat bombrdery... a v nich emericani v ceskych uniformach, aby se reklo, ze je to nase cviceni... pritom dotahaji zase z Nemecka k nam mraky ostreho streliva a taky hlavic. Umim si predstavit, ze toto bude podrobne sledovano Ruskem, protoze je to velmi blizko a dost nebezpecna situace z toho pohledu, ze se da zinscenovat falesny utok ze strany Ruska. To je stary trik a stale opakovany. Predstirat napadeni a udelat si ho sam. Zidovina.

     Jeste jsem si vzpomnela: Babis ma vetsi slovo nez Zeman, ma dedka ozraleho pod kontrolou. Dokonce mu prikryl zlodejinu ( Capi hnizdo). No a Babis je prece zid ze Slovenska, takze jsou to vsechno soukmenovci a herci. Jedou podle scenare..

     A ten nazev toho 22ti denniho cviceni: Dostatecny uder...to citis uplne, jaci jsou magori a ze jsme jim u zadku.

     Jedou scenar ala Hollywood, vcetne nazvu..holiudi, co jim chybi na chvostu jim chybi i v hlave...

 6. Drak napsal:

  Tak pod tohle se s radostí podepíšu.

 7. pepe napsal:

  to mi pripomina tu historku...zadny dobry den zadny ahoj hned mu mrdnout pic. trubkou pres drzku...jak muzes nekoho kdo porusuje ty nejhorsi zakony oslovit vazeny pane??to je u mne zmrd...vazeny je pro mne pan pekar atd.ne politicka mrdina...vazeny pane zlodeji pisi vam ze odjizdim na dovcu klice mate pod rohoskou at mi nekopete do dveri zhasnete a pristi rok vam zase napisu.dekuji s uctivim pozdravem pracujici kokot.

  • Robo napsal:

   :-)

   No, ono už to slovo "vláda", či "Úrad vlády"...
   Mňa učili, že domokracia je vláda ľudu. Žeby mi klamali? Nejaké to majú celé zašmodrchané v tej západnej civilizácii :-))

 8. Jarek* napsal:

  Jsou to jen zrůdy, nic víc. Jech konec bude pro většinu společnosti úlevou.

 9. žid-parazit národů napsal:

  Do prdele,o čem chcete stále bezvýznamně žvanit a tlachat!!!!!
  Vždyť ti protektorátní dosazení "vládní" židáci z nás mají srandu jako prase!
  Ty kurvy nás vraždí,likvidují ekonomickou a negerskou invazní genocidou a Vy sepisujete trapné pamflety,vy BLBEČCI!!!!
  Dávno se mělo v ulicích střílet,dávno měla hořet Strakovka,budovy židovských "soudů" a protektorátních zastupitelství,dávno měly hořet protektorátní úřady,auta kolaborantů a vlastizrádců a dávno měli nacházet židovští darmošlapové a zloději kolaboranty z řad jejch a řad zločinecké organizace tzv. Policie ČR ve škarpách s podřízlými krky a prostřelenými kebulemi!
  Pak se něco změní,potom ano....oni nás táhnou k válce z RF a ta válka v brzké době bude,a jde o to,zda budeme sebrankou,k likvidaci určenou,nebo nápomocni Ruským slovanským bratřím tím,že se zbavíme vlastizrádců a kolaborantů před příchodem jednotek RF.
  Všechny je zabijme,vypalme Parlament,Senát...ty brlohy hnisu a židovských krys!!
  Všechny vlastizrádce postřílejme,pověsme a spalme.
  S tlupami invazívních negů a cigánskými ghetty se poté s nasazením republikové armády a Národní gardy vypořádáme v průběhu několika hodin a všechny černé podřadné hnidy jednou pro vždy zlikvidujeme!
  V místech vysoké koncentrace černých tlam bude potřebné řešení leteckými celoplošnými údery s pomocí fosforových,sarinových v kombinaci s napalmovými bombami s podporou bomb vakuových,abychom ty smradlavé negry vytáhli ze všech děr a sklepů.Pokud by koncentrace negrů ve větším prostoru přesáhla rozumné meze(rozumnějme-rozumná mez je ani jeden negr na území Evropy),považuji za velmi rozumné použití neutronové nebo vodíkové bomby nižšího spektra účinnosti.
  Negři v Evropě musí být vyhubeni!

 10. žid-parazit národů napsal:

  Kolaborant,vlastizrádce a žid Sobotka s celou rodinou a vším příbuzenstvem MUSÍ VISET! Totéž se vztahuje na 98% členů vlastizrádného kolaborantského doupěte krys: senátu a parlamentu.
  Vlastizrádci musí být pověšení,jmenované budovy vypáleny a srovnány se zemí,veškerý nakradený majetek kolaborantů zkonfiskován ve prospěch státu a jejich mršiny pohozeny do stok,příkopů a ev. rozvěšeny po lesích divé zvěři k rozebrání a na náměstích pro výstrahu.

  • Jan Jinsky napsal:

   Nebude jednodušší zavřít tebe do cvokárny? Představ si, kolik kilometrů provazu se ušetří. Mysli trochu ekologicky!

   • Ivana napsal:

    Jan Jinský
    bingo! :-)

   • Maroš napsal:

    Jinsky - všimol si si, ako nenápadne sa zmenil design kandelábrov? Sú nepomerne vyššie a hlavne sa zmenil uhol kolena - je tam šikmina, takže jednak problém vyhodiť tam povraz - musel by si si ho objednať v Rempe, a je to drahá záležitosť, a na lampe jednoducho - neudrží. Skrátka - tadeto cesta nevedie.

  • Pravda napsal:

   Uz se to neda zrealizovat, pochop to. Prosel cas, kdy to jeste slo.

   Mame republiku prolezlou zoldaky a vlada ma uz dostatek ochranek a mezi lidi uz prestali chodit.
   Zakonem je nove zakazano se ve vetsim poctu priblizit k vladnim a ourednickym budovam na mene nez 100 metru. Kdyz tam vleze skupina, tak ji klidne vystrileji, ani se do budov nedostanou...
   A domovy? Taky to maji ohrazeno, a ozbrojene hlidky. Oni moc dobre vedi, ze lidi uz jsou nasrani, ted uz si daji pozor, aby je nekdo nesejmul.

   Sance byly, dokud chodili mezi lidi.

  • proud napsal:

   Kdyz te tak ctu,"priteli",zacinam mit spadyno na tebe!Ty nemuzes bejt normalni!

 11. žid-parazit národů napsal:

  cca 2000 tis. odhodlaných,ozbrojených,spolehlivých a vzájemně kooperujících vlastenců je schopných shodit zdejší zlodějský kolaborantský systém.
  Je to pouze obr na hliněných nohou,založený na imaginárním rozsévání strachu,hrozeb,sankcí a pokut.
  Protektoři jsou pouze neuměteli,komedianti,diletanti a především problému neznalí kolaboranti,plnící příkazy USSA okupanta.
  V prvé řadě bude nutné vyhostit buzeranta Shapira s celým amsáblem velvyslanectní Usraele,paralyzovat vlastizrádný parlament a senát,obsadit velení zločinecké protektorátní organizace PČR,letiště Ruzyně,vojenská letiště a sídlo hradního ovarového šaška Zemana,dát mu nůž pod krk,on rád bude nápomocen dobré věci.Je vrchní velitel divadelní armády a de facto i policie-okamžité vystoupení ze zločinecké org. NATO,likvidační EU,žádost o členství v SNS a připojení se k RF jakož to nový členský stát RF (dtto. Kaliningrad,Krym)a neprodlená výzva o vojenskou podporu a ochranu RF před napadením,bude velmi reálné.
  Poteče krev,ale jinak to bohužel nejde,pamflety a trapnými humanistickými žvásty(pozn. "humanismus" jen pro vládnoucí židáky a kozomrdské invazory,cigoše,viz. praxe 26 let okupace USSA),ani tzv.volbami,kdy mají ti zmrdi sčítání hlasů ovcí plně zmanipulováno.
  Po změně režimu zkonfiskovat veškerá aktiva ve vlastnictví zahraničních parazitů(viz. protiprávní rozdělení ČSFR),vyhlásit dluhovou amnestii jako satisfakci všem okradeným občanům,umožnit návrat do života obětem systému a repatriace bezdomovců,obnova armády a ustanovení Národní Gardy ve funkci stávající zločinecké organizace PČR (pronárodně smýšlející příslušníci rozpuštěné PČR budou mít možnost přestupu k Národní Gardě),.......a potom už jen čistit vlast od parazitů,kolaborantů a vešet a věšet!!!!
  Rád se výkonu funkce velitele ujmu a budu ji vykonávat bez nároku na jakoukoli odměnu a mzdu!

  • Jan Jinsky napsal:

   Jasně, rád se staneš diktátorem bez nároku na stravu a mzdu. Tady je to zase jak v blázinci...

  • Pravda napsal:

   Ja uz jsem castecne odpovedela v predchozim prispevku, a ted ctu tento..

   Tech 2000 lidi by bylo malo a stejne je nedame dohromady. Si vzpomen, jak tady na nas dva utocili jako na vyvrhele, co chteji hnat lidi na jatka. Ani naznak zajmu o nejakou akci, jen vyhaneni nas. Prilis mnoho lidi zije stale v predstave, ze se nic nedeje.Ze dne na den si tito zbran do ruky nevezmou a bez podpory zvenci se to stejne neda zvladnout. To by muselo byt jistene tak, aby to nemohlo nevyjit.

   Putin jasne rekl, ze Rusko je ochotno pomoct kazde zemi, ktera si o to pozada. Ted jde o to, zda by tu zadost prijal i od nelegitimni vlady. On sice stale respektuje mezinarodni pravo, ale mozna ze by uz konecne prestal. Poctive je mozne jednat jen s poctivymi, protoze nepoctivci je jednani poctivce k smichu a o to vic si troufa, kdyz vidi, ze poctivy zustava poctivym...

   Ja jsem byla dlouho presvedcena, ze se to da zvladnout, ale dnes uz jedine vojenskym pucem za cizi pomoci.

   Lidi to nevidi, proudi k nam stale vice a vice zoldaku. Ted nemyslim jen do nasi republiky. To je zakerna armada, jo kdyby se bojovalo celem pro celu, tak nemam strach, ze by se nenaslo dost chlapu.

   Vis, co nam ta zkurvena zidovska vlada chysta? Par hodne drsnych a zakernych akci po republice, nejspis v Cechach, aby se lidi tak vydesili, ze se nezmohou uz na zadny odpor. Podivej se, jak to vypada v Nemecku. Nemci jsou prece drsnejsi nez Cesi a nezmohou se na nic. Ani tu jednu pizdu nikdo nedokazal odstranit. Ta kdyz jde nekde mezi lidi, tak na 100 metru dokola ma jenom sve podplacene ochrance. Policajti jsou podelani, dokonce chodi beze zbrani! Jsou na ulicich, lidi po nich chteji pomoc a oni ani neodpovi! A nekteri jsou v kuklach, kdo to vlastne je? Ve valce jsi mel temer vzdy nepritele pred sebou,ted mas vetsinu v zadech a ani nevis kde. Jsou zalezli a vylezou az je necekas...

   Napred mi tady nadavali, ze lidi vyzyvam k nasili, ted mi zase nadavaji, ze sirim beznadej. Takze si nevyberes. Ale jedno je z toho jiste, ze chteji jen snit o zachrancich ...

   A zida parazita jinskeho si nevsimej, ten aby nenabehl branit sve soukmenovce, to by bylo mozne jedine tehdy, ze by zemrel..
   Krysa jedna svinska...

  • Jaris napsal:

   Obavam se, ze zid parazit narodu ma pravdu.Po dobrem a slusne "demokraticky" to nepujde. A to se netyka pouze CR, ale vsech statu EU. Zidi ovladaji Evropu.

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Hele parazite asi nežiješ v reálným světě nepotřebuješ ani tvý dva tisíce na svržení vlády. Nedávná minulost kdy zapšklý senilní ližprdelka složil vládu a druhý se pokoušel zakroutit krkem v zárodku. Hádej o kom tady píšu?

 12. Sasin napsal:

  Je pozdní večer – první máj – večerní máj – je lásky čas; hrdliččin zve ku lásce hlas: „Hynku! Viléme!! Jarmilo!!! Muheeeeeeeee

  • Pravda napsal:

   Si delej srandu...

   Videl jsi nekdy prolomenou prehradu? Predstav si, ze ona uz praska a lidi si toho zvuku nevsimaji...no a vysledkem je, ze pak nestihnou ani utect, Vileme....

   • Žabák napsal:

    No a koho to je vina? Jejich, co zaseli to sklidí.

    • Jan Jinsky napsal:

     Tady potopa zuří už léta. Jen si mravenci nevšimli, že jde jen o malý potůček. Tak ho vydávají za rozvodněnou Niagaru.

     • Pravda napsal:

      Ty bez do riti.. Jsi mne tady plisnil pred rokem za to, ze z privandrovalcu budou vojaci. A ono uz je to fakt.
      A dokonce i takovym zpusobem, jak jsem rikala. Ukazte loajalitu ke svemu novemu domovu...ja jen pouzila malinko jina slova. Zatim ta vyzva byla adresovana pouze tureckym, ale ono se to rozsiri... narvou proti rusku kazdou nohu..

      Privandrovali zoldaci uz jsou u policie, specielnich sluzeb a u armady, jen to chce jeste trosku vycviku, ze..

      Jsi svine, ale to to vis a dela ti to dobre se lidem vysmivat. Ale dojde i na tebe, neboj. Seznamy uz jedou...

      Trosku jste se s tou vdecnosti u privandrovalcu prepocitali...Oni prisli za majetkem a ne za vas bojovat, no a zatim nevedi, kde bydlite a kolik toho majetku mate, ale az to dostanou do ruk, tak po vas pujdou jak pes po rizku...cau

      • Jan Jinsky napsal:

       Kde jsou ty armády? Kecy v kleci Marie

      • proud napsal:

       Hodne odtrzena od reality..........opravdu hodne!

       • Pravda napsal:

        Odtrzeni od reality jste tady vy, chlapci. Zatimco snite ve svem malinkem "statecku", jez jste si umele vytvorili zde na diskuznim foru, tsunami postupuje.
        Takze na tu realitu nedohlednete a hlavne je potreba videt, co se deje venku, tj. tam, odkud se to vali...

        Krome sneni tady akorat tridite a vyhazujete lidi. Dokonce uz i Sasin se pridal...

        Co kdybys si misto toho, abys nekomu tady vypisoval, at se jde vysetrit na sifla, si pohledal ty informace, ktere sem davam.

      • Ivana napsal:

       Marie
       co si to ty krávo blbá vymýšlíš, že z přivandrovalců jsou už u nás vojáci, nebo že jsou u policie apod. Tobě už vážně v té hlavě hráblo. Nic takového se u nás neděje, tak tady lidi nestraš pičovinama z tvé nemocné palice.

       • Pravda napsal:

        Napsala jsem, ze v USA a v Nemecku, ty kravo. Tak si to dohledej, nebo ti to mam najit?

        To jsi tak blba, ze neumis cist????

        • Ivana napsal:

         Podívej se na svůj příspěvek v 01.23, o USA nebo Německu ani slovo. Krávo blbá, jenom vyvoláváš chaos a paniku.

       • Pravda napsal:

        Tady ti to zkopiruji, ty pomlouvacna mrcho!

        Jan Jinsky napsal:
        25.8.2016 (11.38)
        Kde jsou ty armády? Kecy v kleci Marie

        Odpovědět
        Pravda napsal:
        25.8.2016 (20.09)
        Delat blba umis dokonale. V USA i v Nemecku. Ani se tim nikdo netaji.

        Odpovědět

        A PRISTE az budes chtit na mne reagovat, tak jedine s kopii toho, co jsem skutecne, rekla, bestie!

        Jinak se ani neopovazuj se mnou diskutovat, ja se bavim jen s cestnymi lidmi, kteri dokladaji sva tvrzeni, ne s dementy, co si vse prekrouti.

        • Jan Jinsky napsal:

         A kde jsou ty armády z imigrantů v Německu?
         Marie, mám obavy že tvé duševní zdraví se zhoršuje.

        • Vladislav napsal:

         Pan Jinský níže:

         copak říkáte na tuto iniciativu Britských listů?? -

         http://www.blisty.cz/art/83464.html

         Víte, proč jste už od počátku svého působení považován za trolla?

         Protože se na serveru anti-NWO neustále vyhraňujete pouze proti odpůrcům NWO, a když máte jasně odsoudit čuňata typu Čulíka nebo Jandy, mlčíte jako hrob.

        • Pravda napsal:

         Dik, houbeer.

         Takze uz kazdy ctvrty? No to je jasne, kdyz si propocteme ty privaly, tak to bude za chvili jeste vic.

         Ja sem zadne vymysly nedavam, jaky bych na tom mohla mit zajem.

         Nakonec i logicky si clovek odvodi, proc by se jim venovala takova pece a cpalo tolik penez. Normalni uprchlik je vdecny za jakekoliv prostredky k preziti a ne ze oni se urazi, kdyz jim je nabidnuta balena voda, na kterou ja ani nemam. To je primo do oci bijici.

         A ted si vem, ze v americke armade je vic cernych jak bilych, tak kdyz cernemu v Evrope, ktery je tamhle z Eritrije navlecou uniformu, tak kazdy vi prd odkud je. Proste je to neskutecny bordel a hlavne nas konec!

        • Jan Jinsky napsal:

         Jen drobnost. To vojáci musi mit německý pas. Takže jde spíš o děti přistěhovalců.Ale to vám je asi jedno.

     • Maroš napsal:

      Jinsky - realita je taká, že sa musulmani skutočne v Nemecku dostávajú do exekutívy! - robia z nich policajtov, aby údajne lepšie komunikovali a boli viac rešpektovaní muslimskou komunitou - podobne ako pomocná stráž rómskych asistentov polície na Slovensku. Lenže - celé podsvetie konkrétne Berlína, je už pod kontrolou 9 islámskych gangov, tak si to daj dohromady s ich ľuďmi polície, ktorá aj tak už na všetko jebe! Alebo spi ďalej - ale usteľ si na koľajniciach! Neviem ako v Čechách, ale na Slovensku mala v určitom období albánska mafia veľký vplyv, a ten sa politicky dá obnoviť a zväčšiť viac-menej hocikedy, keď to niekomu hore bude vyhovovať.

    • Pravda napsal:

     Nebo jinymi slovy: zabije je jejich vira...vira je slabost a lenost.

     Vubec nepochopim, kdyz uz uplynulo tolik let, vsichni vedi, ze samet byl podvod, Havel byl podvod Zeman byl podvodnik cela leta, ze v tom porad lidi chteji pokracovat a volit a volit porad voly... no vlastne voli voli voly..tak to je.

     Totalni bojkot voleb by zabranil jejich falsovani. Ovsem nedostanete lidi do jednoty, protoze oni jsou vychovani souperit a povysovat se na druhe, aby meli aspon malinky pocit ze nekomu vladnou, viz tady na foru jeden valach...

     Po provaleni se podvodu s hadrakem v roce 1989 meli lide houfne volit komunisty. No ale na to byli dost blbi a duverivi, aby si nechali nakecat, ze jsou to zlocinci. O nikoliv, ti zlocinci ve strane urychlene vypadli v tom roce 1989, a ve strane zustali jenom slusni a silni. Nikdo si nedal rict. No a po dalsich hruznych volbach bylo potreba rict prima demokracie a nebo nic. Bojkot a obcanska neposlusnost. Dostatecnym duvodem byly tzv. cirkevni restituce s biaco sekem, jak se rika. Lenost zvitezila... vyprdli se na to dokonce i verici v boha, a na ty jsem spolehala, ze s tim vyjedou, ale nic... takze lidi ted zaplati za svou lenost si vladnout.
     Ano, co zaseli, to sklidi..

     • Vladislav napsal:

      Slabost a lenost je víra pouze v případě, že není položena ničím konkrétním, pouze jakýmisi knihami, stokrát přetvořenými - tedy například víra v Bibli a jí formulované křesťanství.

      Pokud ale věřím v něco, o čem jsem už zjistil, že je reálné, tak to slabost není. Pokud jdu třeba (dnes už ne) na vojnu, a věřím, že na mě moje holka počká, je víra důkazem síly, nikoliv slabosti. Naopak, pokud si hned za rohem najdu jinou, protože "ona stejně nevydrží", jsem slaboch.

      Žádný totální bojkot voleb nic nevyřeší, právě naopak. protože Systém si zaplatí deset tisíc sluníček (pro něj hračka) a těchto deset tisíc sluníček rozhodne, že ve Sněmovně zasednou poslanci, kteří zvolí premiérem Jakuba Jandu.

      Naopak, potřeba je, aby volilo lidí co nejvíce. Aby všichni ti, kteří dnes brblají a volit nepůjdou, protože to údajně stejně nic nezmění, volit šli. A volili po svém.

      Žádný atak na žádného konkrétního politika-loutku, žádný bojkot voleb, vždyť je to směšné. Píšu Vám záměrně slušně, vzpamatujte se. Copak takový postoj už NĚKDY NĚKDE zafungoval?

      • proud napsal:

       "Žádný totální bojkot voleb nic nevyřeší, právě naopak. protože Systém si zaplatí deset tisíc sluníček (pro něj hračka)"......presny,jeste ted se smeju:-)),ty ironii ze si to system sice zaplati,ale samozrejme z naseho,takova ironie:-)))),platime si to sami,a rval bych vzteky kdyz to blbci nechapou a odkejvou ke svy skode.

      • Pravda napsal:

       Vira nikdy neni vyrazem sily, to neodkecas. A ten priklad s tou vojnou je zcestny. Ta vira totiz neovlivnuje vysledek. Vysledek muzes ovlivnit jedine aktivitou maximalniho mozneho kontaktu, ikdyz treba jen pisemneho, ale samotna vira nehraje vubec zadnou roli, naopak, budes verit a nebudes se snazit.
       Vule je to, co dava silu, vira nikdy, naopak.

       Pokud veris necemu, co jsi zjistil, ze je realne, to jeste porad nic neznamena. Ja kdysi taky verila, ze socialismus nikdy nezanikne a nase vztahy s Ruskem take ne. A vidis, pomohla ta vira necemu? Ne. Melo se delat vic a ne na Rusko jen spolehat.

       Ja jsem taky verila, ze Zeman neni takove prase, kdyz pamatuje, kdo nas osvobodil a komu vdecime za sve zivoty, ze neco udela proti tem sankcim vuci Rusku. A to musim dodat, ze o tech ostatnich evropskych prasatech jsem si to myslela taky.

       Verit nesmis v nic, musis porad bojovat i o to, co uz mas.

       A totalni bojkot voleb, tim myslim vyhlaseny.

       Zadnych 10 tisic slunickaru by to neovlivnilo.

       Ale zase musime videt i to, ze oni vysledek kdykokliv zmanipuluji, protoze jak zkontrolujes, kolik lidi prislo volit? Nijak. Vidis jenom ty okolo sebe a zabery z voleb, ktere mohou byt zfalsovany.
       A jeste je tady jeden element, ktery uz nemuzeme prehlizet. Privandrovalci dostanou volebni pravo i bez obcanstvi, pizda Sabatova uz o tom mluvila.
       To samo indikuje, ze jich bude na nasem uzemi daleko vice nez si umime predstavit. Samozrejme, ze o soucasne volby nejde, ty vzhledem ke svemu poctu neovlivni, ale pristi rok to bude uz o necem uplne jinem. A nezapomen na to, ze maji pravo si privest i sve rodiny...

       Dneska pomuze jedine prevrat za pomoci Ruska. Na nikoho jineho se nemuzes spolehnout.

      • Maroš napsal:

       Vladislav - médiá - feromóny - majú jedinú úlohu - výrobu verejného súhlasu. Čo chceš - aby o všetkom rozhodla správne zblbnutá väčšina? Demokracia nie je možná bez objektívnej pravdy - kto ju nepozná, nemôže sa kvalifikovane rozhodnúť správne - bez ohľadu na svoj subjektívny záujem. Mind control!

       • Robo napsal:

        Presne naopak, kamarát.
        Demokracia je možná JEDINE bez poznania Istiny.

        Zmätok v pojmoch spôsobuje ten svrab. Je potreba sa v každom smere čo najviac vrátiť k Pôvodným Prameňom (obohatení o isté skúsenosti..).

       • Pravda napsal:

        Presne tak. Proto tolik lzi o ruske agresivite.

        Nebo valka v Iraku. Vite kolik lidi, kteri nesleduji si to spojilo s 9-11 a mluvilo o lidech tam jako o teristech, ja zirala...

        Prece podezreni, ze nejaka zeme ma zbrane hromadneho niceni nemuze byt duvodem k vpadu do zeme. A ani o tomto lidi v USA nevedeli. To se vice prednaselo v Evrope, kde lidi jsou vice zorientovani, kdo je kdo.

        Tam si taky pletou Cecnu a Cesko. A jeste navic, je pravda ani nezajima, hlavne ze maji moznost si vozit prdel v aute a nakupovat na dluh...

       • Pravda napsal:

        Jeste dodatek, Marosi.

        urcite znas rceni: co je platna vetsina, kdyz nema rozum...

   • Paul Durham napsal:

    to s tou přehradou se již stalo, v Itálii , padesátá či šedesátá léta , pokud si pamatuji, no nepřežil v tom městečku pod přehradou nikdo

    • Pravda napsal:

     Ano. A ja to pouzila jako srovnani. Taky byli lidi porad uklidnovani, ze jim nic nehrozi a slo o neci lenost resit to vcas...

  • Maroš napsal:

   Sasin - a ja len dodávam - chcel by som byť pápežskejší ako pápež - to by som sa určite vedel lepšie "odviazať". Smrť vlastizradcom - smrť ich provokatérom - ako kompromis - môže byť?

 13. jjozef napsal:

  Bola uniknuta informacia o Clintonovej blizkej spolupracovnicke,radikalnej islamistke vo volebnom stabe.

  ww.konzervativnyvyber.sk/v2/clintonovej-asistentka-je-radikalna-islamistka/5982/

  Kto tuto informaciu posunie,zanalyzuje?

  Clintonova tk,ako si ju ceni masmedialna armada Plutokrata
  https://www.youtube.com/watch?v=FmIRYvJQeHM
  Jak ocel.

  • Pravda napsal:

   Hillary Counton je zidovka, takze si vybrala spolupracovnici taky zidovskou.... zadna radikalni islamistka. To je cele hra, vis?

   Islam je vymysleny zidy stejne jako krestanstvi.

 14. Pravda napsal:

  Mne se zase udelalo zle, pokazde, kdyz narazim na toto video.

  Ona se divala na jeho zavrazdeni ( vrazili Kadaffimu bajonet do analniho otvoru ) a takto se dokazala radovat! Zidi zkurveni...

  Umi si vubec nekdo predstavit, co je to za zrudu a co se bude dit az ji zvoli presidentkou?

  • jjozef napsal:

   Pritom to bola v podstate seriova hra.
   Standardny US prevrat,za nestandardnym ucelom: vytvorit ohnisko nasilia namierene najma na Europu...

   Predpokladam,ze Clintonova o tom vtedy netusila,mozno doteraz netusi.
   Mozno ano,neviem.
   V kazdom pripade je to poslusny zabijacky stroj.
   "Plni ulohy" Imperia.

   • Pravda napsal:

    To ona zasvecena je, jjozefe. Nezapomen, ze svetova valka zacala byvalou Jugoslavii, a to byl presidentem jeji manzel. Jedou, jak spravne rikas, porad stejny scenar.

    A proc by nejeli, kdyz se vsude osvedcuje.

    Ja s tou kravou mluvila osobne, nebyla ani ochotna rict svuj nazor na to, co ji rikam, ja se ji neptala na reseni, ale na nazor a ona jenom odbrkla, ze neprijela, aby poslouchala neprijemne veci. Pizda.

    Bylo mi jasne, ze ona se vznasi, to neni clovek, se kterym se da normalne mluvit, jako treba s Putinem. Ona nema zajem vnimat druhe, jen to svoje. Velice nafoukana baba. A oskliva maska.

    A poslusny zabijacky stroj, je vystizne. Ta jeste prida k te poslusnosti i svou aktivitu, blba je na to dost.

    Ja si prave davam do souvislosti velice zrychlene tempo valky ( ted se pridava i Finsko do NATO, a to automaticky znamena dalsi obklicovani RUska ) a jeji zvoleni.
    Trump se jim rozhodne tolik nehodi. On by byl taky typek Zemana. On ma sklony k polovicatostem a komedii, aspon by byl ochotny s tim Putinem jednat. Tato baba nebude, je prilis povysena.

  • Jaris napsal:

   Marie, je nejaky odkaz na to, ze klintonka je zidule?

   • Pravda napsal:

    Je castecne a jeji manzel taktez je zid. Jejich dcera si vzala bohateho zida z NY. Pohledam odkazy, zatim sem dam jeden..
    http://www.cbsnews.com/news/hillary-has-jewish-roots/

    • Pravda napsal:

     Nasla jsem fotku jeji babky i dedy a ten mel nos, ale oci uz ne, tak jsem patrala dal a nasla toto:

     Hilary’s grandfather, a Moroccan Jew living in Rissani, married an American woman, then immigrated to the U.S.A. He went on, “You know that Hilary visited her grandfather’s home in Rissani and along with our king’s sister Lalla Myriem visited the Mausoleum of Moulay Ali Chérif – forbidden to non-Muslims.” He continued, “At the same time, she also visited her sister’s daughter who is married to a Berber tourist guide and lives in the Atlas Mountains.”

     Marocky zid, byl deda.

     From: http://www.africa-ata.org/mc_destinations.htm

     • Jaris napsal:

      Ano, to je pravda, ze zidi, kdyz se jich zeptas, zda zidy jsou, to zaprou a odvedou rec jinam.
      Jinak zajimave odkazy, dik.

   • Pravda napsal:

    Tady to zapira, a to je u nich zvykem, prej ma jen jejich temperament.

    Zidi, ktere jsem potkala a zeptala se jich, zda jsou zidi, kazdy z nich to zaprel. Ale ja se ptam vzdy tech, u kterych jsem si jista. Takovy test je to. Oni vedi, ze nemaji na co byt hrdi. Nemusi mit vzhledove znaky, ale nemaji sanci utajit sve typicke chovani.
    http://www.themideastbeast.com/hillary-clinton-denies-jewish-heritage-admits-slight-resemblance/

  • Pravda napsal:

   Hihihi, jeste nez jsi sem dal ten spravny odkaz, a ja tu babu videla,jsem to rekla spravne.

   Medialni siozidovska devka a pro lesbu Countonovou jako stvorena.

   • Pravda napsal:

    K tomu clanku:

    Jestlize rekne zenska, ze si zenske mohou za znasilneni samy, tak je to lesba. A neni nic horsiho nez kdyz se dostanou do vlady uchylove, a je jedno jestli jde o homouse nebo lesby. Jsou to proste uchylove, protoze psychika a sexualita se nedaji od sebe oddelit. Nenormalni lide nemohou nikdy normalne se chovat, natoz tak vladnout.

    To ze byla v islamskem casopise vubec nic neznamena. Pamatuj si, ze uz radu let zidaci dosazuji do cela opozic svoje lidi, je to davny plan, psal o tom i Marx, tedy jen soukrome, ne v knihach.

    A k tomu si uvedom, kdo si pronajal v cizim state zakladny a zalozil IS ( falesne nazvany Islamsky stat)> a kdo tam zapocal vycvik techto zrud a kdo dodnes je vede a dava jim prikazy k odebirani organu? Izrael.

    IS je zkratka izraelskeho statu, nikoliv islamskeho. Oni jenom je pouzivaji, schovavaji se za ne, ale nejde o zadny islamsky stat, protoze jsou to kriminalnici a placeni, tj. zoldaci.

    Takze si jeste pripomen nedavnou inscenaci zida Konvicky v Praze, ktery je taktez sefikem protiislamske organizace, coz opet odpovida danemu pravidlu.

    To je moje analyza.

    A jeste dodam, ze u nas zadna opozice ( myslim skutecnou ) neni. Jsou pokusy o jeji vytvoreni, ale to je vse. Ani Okamura pro mne neni opozice, spojil se se Zemanovci....Komunisti uz to davno vzdali, protoze lidi zerou radeji komedii, kde hraji jen sami sionisti o koryta, zdanlive si oponuji a matou lidi ruznymi nazvy stran, ale porad je to tataz banda, at je to TOP 09 nebo ANO, nebo ODS, vsechno sionisticke krysy.

 15. Pravda napsal:

  Dostojevský ve svém deníku spisovatele v roce 1879 napsal: "Žid všude tam, kde se usadil, usiluje o to, aby byl národ rozvracen, vtlačován do tmy nevědomosti a aby šířena byla nelidská a bezradná bída mravní i hmotná a s ní ovšem i zoufalství. Na okraji ruské říše můžete se otázati domácího obyvatelstva: „Jaká je ta síla, která pohání Židy po všechny časy?“ Dostane se vám jednomyslné odpovědi: „Bezcitnost a chtivost nalokati se našeho potu, naší krve!“ A skutečně, veškerá činnost Žida směřuje k tomu, aby domácí obyvatelstvo setrvávalo v plné odvislosti od Židů, z níž není východiska. Využívají k tomu i – zákonů. Ano, to Židé dovedou, těžiti z práva a zákonů. Dovedou se přáteliti s těmi, od nichž a na nichž závisí národ. Neměli by proto stále reptati, že mají málo práv. Vše je v jejich rukou! Banky, obchod, průmysl – ba už i půdy se zmocňují. A přece je zapotřebí, aby národ žil skutečným životem i plnil své přirozené poslání a nebyl pouhým galvanisovaným trupem v rukou Židů a bursiánů. Není národa na světě, který by tolik bědoval žaloval na svůj osud, stále, za každým slovem i skutkem, na své podřízení, na své utrpení, na své mučednictví. Pomyslíš si nakonec, že to nejsou oni, kteří vládnou v Evropě, že ne oni spravují a ovládají bursy, stejně jako politiku, vnitřní záležitosti a morálku států.
  Vezměte ruské Židy. Stále volali po právech, kterých neměl ani ruský národ, naříkali a žalovali, že jsou odstrkováni a mučeni a že teprve pak, až jim budou přiznána větší práva, bude možno od nich žádati, aby plnili povinnosti ke státu a domácímu obyvatelstvu. Pak ale přišel car Osvoboditel, zrušil nevolnictví a osvobodil ruský národ. Kdo se však vrhal první na něj jako na svojí oběť, kdo těžil z jeho slabostí, kdo jej spoutal svými zlatými pouty, kdo vystřídal na tak mnohých statcích statkáře, kteří sice značně těžili z národa, ale přece jen neničili sedláků, byť i z důvodů sobeckých – aby neničili pracovní síly. Co je však Židu do pracovní ruské síly? Vezme si svoje a jde dále! Žid, který vloží své peníze do zakoupení statku, aby si vrátil investice i s úroky, vymýtí lesy a vysaje všechnu sílu a mízu zakoupené půdy... Co udělali Židé v Americe? Sotva byli černoši osvobozeni, vrhli se Židé na ně a zotročili je sobě, svému průmyslu, svému obchodu, svým potřebám. A jak dovedou prostý lid opíjeti kořalkou, aby snadněji dokončili lichvařením dílo zkázy!? Židé ovšem vykřikují do světa, že jsou mezi nimi dobří lidé. Můj Bože, copak v tom spočívá otázka? Ano, jsou dobří lidé. My tu však mluvíme o celku a o ideji židovství, která zaplavuje celý svět. Ne nadarmo vládnou v celé Evropě na bursách Židé, ne nadarmo uvádějí v pohyb kapitály, ne nadarmo ovládají úvěry, ne nadarmo jsou pány mezinárodní politiky a nenadarmo věří, že blíží se jejich království! Ano, Evropa stojí na okraji propasti, všeobecné, společné, strašné záhuby. Nastává úplné vítězství, před kterým zanikají city lásky k člověku, touha po pravdě, city křesťanské, národní, ba i národní hrdosti evropských národů. Nastává naopak materialismus, slepá masožravá touha po osobním materiálním zabezpečení, touha po osobním nashromáždění peněz všemi prostředky — to je všechno, co se uznává za nejvyšší cíl, za rozumné, za svobodu místo křesťanské ideje spásy jen prostřednictvím nejužšího mravního a bratrského sjednocení lidí. Ovšem, ne pouze od židů, jestliže však židé definitivně zvítězili a vzkvetli v Evropě právě tehdy, kdy tam zvítězily tyto nové prvky dokonce tak, že byly povzneseny na mravní zásadu, tu nelze z toho nevyvodit, že i židé užili zde svého vlivu. Žid nabízí prostřednictvím obchodu cizí práci. Kapitál je nashromážděná práce; žid obchoduje rád s cizí prací! Ale to zatím ničeho nemění: zato vrchní skupina židů vládne nad lidstvem stále silněji a pevněji a snaží se dát světu svou tvář a svou podobu".

  Psal to v roce 1879... a dnes se pise rok 2016....vidite snad neco jineho, kdyz se rozhlednete po svete???

  Kdo stoji za nasi bidou a zene nas do valky proti Rusku?

 16. Pravda napsal:

  A od Jana Nerudy:

  "... A jako cize stojí v našem společenském životě, s ledovým klidem vedle našeho umění, takž co cizinci stojí v historii evropské. Jen ji pozorovali, aby se ranám uhnuli, a kdo z nich měl vliv, užíval ho jen pro sebe. Jim nevadí aby tajně nepodporovali stranu druhou, když v tom je prospěch. U nás se míchají mocí také do politiky, pracují pro "svobodu" a skutečně se jim také podařilo, že "svoboda průmyslová", "obchodu", "svoboda tisku" stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ... Židé mají velkou účast na válkách a revolucích, oni chtěli se nazývati velmocí všech velmocí, osvojující si panství nad lidstvem. Jdou nyní do závratného vrchu nad lidstvem. Žid se stal historickým rozvojem mužem lehkého výdělku. Rolníkem není kvůli svému talmudu; kdekoliv směl zakoupit se, zařídil hned "obchod v pozemcích". Řemeslníkem není, nemáť z práce samé radost. Je jen obchodníkem, často velmi lehkomyslným výdělkářem. On měl a má všechny vlastnosti, aby z politiky měl výdělek. Výdělek ten je za posledních dvacet let úžasný. Zdá se skoro že máme již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů ... Emancipaci českou od Židů hlavně bráti musíme, co emancipaci od židovského obchodu, od využitkování cizí práce." a v knize Obrazy z ciziny dodává: "Roztroušeni světem se stali lidem úmorem lidstva, co pijavice nejhoršího druhu nežijí nikde z práce, žijí z mozolů a potu cizího, krev pracujícího lidstva musí sloužiti k vyšperkování jejich bohatých salonů."

  • Paul Durham napsal:

   Dostojevski a Neruda, velikáni, "...„svoboda tisku“ stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ..." - už v době Nerudy to měli ve své gesci , víte co se asi tak stalo od té doby , podívejte se kolem, vrtěti psem, vždyť oni mají z těch mozkově impotentních podlidí úplnou prdel , nyní přijde "uhlazovač proud" a uraženě poznamená : nejsme jako oni , ha, ha, ha, he, he, he

 17. Zighartice napsal:

  Svině jede do Prahy,
  škoda času, námahy.
  Na obhlídku, pro klid duše?
  Ne – lhát lidem bude suše!

  Ti, kdož uctívají tuhle svini,
  nechť počítaj, že lid zatočí i s nimi!
  Dny se krátí, čas jim plyne,
  každý zrádce jako svině zhyne.

  Do roka a do dne slova Koziny,
  pozvednout zbraň bude povinný.
  Blaník duní, dusot kopyt Českem zní,
  boj bude – dokud neopustí Zemi muslim poslední.

  Nezapomeneme na ty vládní krysy,
  dokončíme celou tuhle misi,
  na ulici zasypat je kamením,
  jejich multi-kulti obohacením.

  Tak, teď máte zrádci co jste chtěli,
  na takové svině my jsme dřeli?!
  Češi, Slezané ani lid z Moravy,
  nebude už dál Bruselu poddaný!

  Za svobodu, demokracii a svrchovanost České země

 18. Definitiva napsal:

  Psi štekajú a vládna karavána ide ďalej. Ústava a zákony sú záväzné len pre občanov a firmy, ale nie pre bohom vyvolených politikov. Najskôr sa musia zmeniť spoločenské systémy postavené na princípe americkej "demokracie", USA ako vyvolenom národe a o ostatnom svete ako obslužných otrokoch. ČR je dôležitá, lebo čo sa deje v ČR, to sa udeje o chvíľu aj na Slovensku. Kiska je už nastúpený v pozore a Fico dodýchava.

  • Čech napsal:

   Fici je dnes u Putina.
   Jinak je to pakáž placená za porušování všech zákonů po vzoru svých trockistických bratří.

   • Pravda napsal:

    Putin vi jednu vec, ze nejvetsi nebezpeci hrozi prave z nasi strany, protoze jsme sousedi Nemecka, ktere je zasobarnou zbrani i (ne) lidskych zdroju do valky proti Rusku.

    Putin se bude snazit s Ficem domluvit po dobrem, ale domlouvej se se zaprodanci..

    Jeste k tomu pridejme nove zakladny v Polsku a Rumunsku, je celkem zrejme, ze nejvetsi napor by Rusko cekalo prave z nasi strany. Nemecko opet hraje klicovou roli i v teto valce. A my za svou zradu zaplatime hned na dve strany, to je neresitelne pres politiky... ti uz svuj baksis vzali..

  • Maroš napsal:

   Definitiva - aj klingonka dodýchava, na každého dôjde
   https://www.youtube.com/watch?v=u1lAz3DxLck

 19. proud napsal:

  "Otevřený dopis Vládě ČR"...........a copak ze s nim ta "vlada" udela?Copak ze si s nim vytre a na ci rozkaz?Kolikaty ze uz je to psani a co ze se kdy zmenilo? Copak ze je to tedy potreba udelat? :-)

 20. Petr napsal:

  Čím se živí členové Ne základnám, když mají čas na tyhle svoje monology? Nebo jsou tak přibržděni, že jim doposud nedošlo, že jsou osraní aj se svými právnicky koretně precizně formulovanými vyjádřeními, že nejsou spokojeni s jednáním vlády? Zas jen další vyžírkové. Nažerou se a ještě mají sympatie svých živitelů za svoje protestní korektní připomínky.

  • Pravda napsal:

   Vystizne receno.

  • petr napsal:

   Pokud vím, tak se v NEzákladnám angažuje i Jan Korál, tak bych je tak rychle neodsuzoval.
   Ale pravda je, že dnešní doba vyžaduje nesmlouvavou a drsnou rétoriku, ne vágní právnické formulace.

   Protože tohle je vlastizrada, zločinné spolčení, ohrožení bezpečnosti státu, atd atd. Asi mají v NEzákladnám mizerné právníky.

 21. Zighartice napsal:

  Předevčírem jsem narazil na tento odkaz. Pochopitelně mě z něho mrazilo. Stále o něm přemýšlím, kolik pravdy skrývá. Dnes po přečtení zprávy na sputniku, mě mrazí mnohem víc. Do toho návštěva Merkelové....Dozvíme se pravou příčinu jejího příjezdu?
  Po malém váhání jsem se rozhodl poslat odkaz dál. Posuďte sami. A sdílejte!
  Pravda se dříve,či později vydere na povrch,jen abychom ji nepocítili v kruté realitě.
  Proč naši politici mlčí? Kde mají občané hledat pravdivé informace? Proč už konečně nejednají ve prospěch občanů?

  Tohle rozhodně média neuveřejní, po přečtení pochopíte proč...

  http://www.lajkit.cz/zpravy/item/625-sokujici-dopis-prezidenta-putina-poslancum-evropskeho-parlamentu-zbyvaji-4-minuty-do-katastrofyV Rusku dnes byla zahájena nečekaná prověrka bojové připravenosti vojsk.

  Dnes jsem narazil na článek, pojednávající o tom, že v Rusku dnes byla zahájena nečekaná prověrka bojové připravenosti vojsk.

  Neděsí mě nějak cvičení ruských armád, ale zato mám strach z obrovského amerického dluhového zatížení - zatím se spokojují s rozpoutáním postupných konfliktů v Africe a arabských zemích, ale válka světových rozměrů by ho vynulovala do plusu.

  Kdopak vyhrožoval Rusku jaderným útokem? Generál Pavel. Ten Pavel, který je profesionální voják od roku 83. Ten Pavel, který přísahal, že bude bránit svou vlast pod vedením Komunistické strany Československa, po té Federaci a pak Českou republiku. Komu bude přísahat příště?

  Rusko je na rozdíl od nás svrchovaný stát a může si na svém území dělat co chce.

  No doufám, že dnes bude vítat spasitelku a bývalou členku Svazu svobodné mládeže Německa, členku Komunistické strany Německa, absolventku Vysokého učení marxismu-leninismu v Doněcku soudružku Merkel. Kovaná komunistka chce diktovat Evropě a jemu jistě nevadí, jelikož DDR už neexistuje. A ta devítina světa. No jmenovaná ovládá celou Evropu.

  Číst dál: http://cz.sputniknews.com/svet/20160825/3749753/rusko-proverka-bojova-pripravenost-vojska.html#comments

  • micha napsal:

   Vím zcela jistě, že Matička Rus je pod deštníkem, čili pod plnou ochranou. Má vlast to nemá tak jisté, už jen kvůli tomu jak mě točí pan Petr Pavel. Ovšem Slovensko mám rád, i když pana Kisku bych nejradši prohodil dveřma. Skleněnýma.:)

  • Pravda napsal:

   Kde maji obcane hledat pravdive informace?

   Ve sve hlave, pokud pouzivaji logiku a spojuji detaily ne recene, ale konane.

   Putin dela chybu, ze nezverejnuje vsechna ta vydirani v poslednich letech, a jmenovite. Ziskal by rychle a hodne stoupence po celem svete. Pred par lety na G20 v Mexiku dostal Putin navybranou. Podridit se NWO a nebo valku. Takticky manevroval navrhem zaruk bezpecnosti zemi v ramci projektu USA, ale bylo to odmitnuto. Problem je v tom, ze USA potrebuji k preziti pokracovat v nadvlade a Putin chce ( a ma o tom i spolecnou dohodu se zememi, ktere jsou v BRICS) rovnost vsech zemi. To proste nema mirove reseni. On se porad snazi, a v soucasne dobe vysvetluje vsem podpurcum USA nasledky a dopady. Oni jsou jak tupci, kazdy dostal poradne zaplaceno, svou bezpecnost ( i svych rodin ) maji zajistenou a lidi jsou jim u zadku.

   Dnes uz by situaci zachranilo pouze hromadne, opakuji hromadne odstraneni vlad v evropskych zemich, odkud je naplanovana realizace nejsilnejsich uderu na Rusko. Lidi na to uz v tuto dobu nemaji. A jde o cas. Predevsim ten ted hraje roli.

   A tlak casu zvysuje riziko velmi neuvazenych kroku. A navic dementum je to jedno, schizousi nedokazi domyslet nasledky svych cinu, vzdyt se podivejme i na ty jejich hemzy. Jim je uplne jedno, co z tech tlam vypusti.

   • Vladislav napsal:

    A po tom hromadném odstranění evropských vlád by následovalo co? Hromadné pogromy.
    Ti nejstatečnější by byli smeteni a zbytek by dostal strach, takže by byl bezpečně pacifikován.
    Za jednoho Sobotku nebo Merkelovou by přišli tři noví.
    Buďto jste tak naivní nebo jste zaplacená.

    • proud napsal:

     To je holej fakt,protoze nemame adekvatni nahrady,nebo kvalitni pripravenej management na novej model.Chceme lepsi budoucnost,referenda,vladu lidu,ale nemame koho obsadit,ruku na srdce,vzdyt nejsme schopni se domluvit ani na jednom webu a co se nam nabizi je spis k placi.........ceka nas jeste hodne prace a uz davno se melo zacit.

     • Pravda napsal:

      Bez do riti s referendama, ted na to neni cas, je potreba zachranit holy zivot, ty proste jsi porad jeste v americkem snu, ti snili o tom, jak jsou svobodni uz v hlubokem otroctvi a nekteri dodnes...

     • Maroš napsal:

      Proude - čo tak trochu matematiky, trochu jej logiky a najmä, že matematika je vrcholom abstraktného umenia. Prečo - lebo vždy nás strašili len jedným ujom bubákom, ktorý nás zoberie do vreca, keď budeme zlí - nie dvoma bubákmi - to by sme sa asi ako detičky ozaj posrali a skolabovali - abstraktná predstava strašpytla je desivejšia, ako byť v tom pytli naozaj kurva! Tak zrátajme bubákov!!!
      Podľa zainteresovaného zdroja - svet sa pokúša ovládnuť smečka 100.000 vrcholových parazitov-predátorov, rozdelených do 13 najvplyvnejších rodín. Na Zemi žije, na jej povrchu 7.500.000.000 obyvateľov. Na jedného top zmrda pripadá teda 75.000 akože tých iných. Zmrdi chcú ovládnuť všetky zdroje planéty a ponechať nažive len
      500.000.000 ľudí. V krátkej dobe by tak na každého top zmrda pripadlo "len" 5.000 tých iných ľudí, čo je dosť na prežitie parazita v plnom komforte a správne málo na to, aby zdroje planéty vydržali dostatočne dlho, než sa zmrdom podarí planétu opustiť skôr, než civilizáciu na Zemi opäť zničí vesmírna katastrofa. Z hľadiska vojenského - stratégia zmrdov je stratégiou conquisty - šíreným strachom z bubákov paralyzovať a ovládnuť indiánsku ríšu len hŕstkou smradľavých chlapov. Na druhej strane - čo sa stane, ak tých 7,5 miliardy nebude hľadať alternatívu prežitia ľudstva, a jednak planétu zožerie, a jednak neurobí nič, aby planétu na tisícročia opustili, aby sa sem mohli opäť vrátiť a existovať ďalšie tisícročia. A potom je tu ešte aj tá možnosť, že tým najväčším bubákom sú predpovede katakliziem, koncov sveta a pod., teda, aby sme prijali argumenty 100 tisíc zmrdov, že môžme byť radi, že nás väčšinu vyvraždia ešte pred Armagedonom. Ja to hovorím len preto, že po 2. svetovej vojne bolo z Čiech odsunutých cca 170 tisíc Nemcov /reálne viac o tých, ktorí utekali pred Rusmi do Čiech z Nemecka počas ofenzívy - až 2,6 mil./. Takže čo je prehrané, čo nemá význam, a prečo sme akože už v piči, keď do tej piče nás len niekto stále tlačí a my tam naskákať akosi nie a nie? malé česko a malé slovensko by malo skončiť vo Veľkej nemeckej Piči, aby tú potom mohol mrdávať nejaký židovský kalif? Ty kokso! - najväčší labúž je, keď jebeš tehotnú ženu a plod ti pritom fajčí!!! Sorry skutočné dámy, ale toto mám od niekdajšej kolegyne!
      Kto sa chce nechať oprcať, nech sa nechá, ale nech k tomu neprehovára ostatných! "To nejsou bubáci, to jsou jen vojáci!!!" A už si kurva naštudujte všetci - aj vy vyjebaní trolli - Troch kráľov! Ja som o nich čítal, keď som mal 9 rokov v inom storočí.
      https://www.youtube.com/watch?v=tiBDnfjGbuQ
      https://www.youtube.com/watch?v=ihgOfLd7zWY
      https://www.youtube.com/watch?v=jxgGx-w224k
      https://www.youtube.com/watch?v=WM-Y0Mgunww

    • Pravda napsal:

     Ty mne uz neser, ty si porad jenom vybiras, z toho, co pisi, jen co se ti hodi!!

     Uplne jste zazdili, ze svrzeni vlady bude jisteno pomoci z Ruska. Kolikrat jsem to opakovala. Jenze vy porad nechcete se nechat vyrusit z bohorovne pohodicky, jak to spravne napsal petr, promin, petre, ze jsem si tva slova vypjcila bez dovoleni.

     Vy nechcete nic udelat, v tom je ten problem, jeste si tady vypisujte, co vsechno mate a jak jste uspesni, vy pitomci, mate za par po vsem, ale vy to nechcete videt, idioti!

     Bezte se podivat na to video z Korsiky, ten kluk v tom 2.videu to rika spravne, tam o vas mluvi!!! To same, co ja...

   • sraci napsal:

    "rovnost vsech zemi"

    a "stát si může na svém území dělat co chce"

    Jasný... To je jediný co Vás tak zajímá mološníci...bumrblíček ještě není plný (svoboda státu, možnosti státu, rovnost státu, práva státu, kdo je tedy stát?)?

    Jedinec-skutečný reálný člověk? Ne, Váš nezájem.
    Svoboda pro každého, rovnost? Né, to smí jenom stát nějaká vymyšlená nežijící obluda - banka na ukládání úsilí o útlak. Hnus. Jste magoři.

  • Stribog napsal:

   To, že svět je cítit zapáleným doutnákem je jedna věc, ale ten Putinův dopis EP je evidentní fake. Otázka je samozřejmě proč si někdo dal práci tohle sesmolit. Pravdou zůstává, že od počátku ukrajinské krize byly ruce na červených tlačítkách několikrát. Co se týče USA. Zbankrotovaly už v roce 1933. Dolarový systém končí. Snahy o jeho postupné rorebrání nemusí vyjít. Obaly bublin jsou tenké a v případě velkého třesku se dá opravdu čekat cokoli včetně termonukleární války.

   • proud napsal:

    termonukleární válka nepada v uvahu,ale ta konvencni nebude o nic min hrozna,kdyz k ni dojde......

 22. žid-parazit národů napsal:

  RF musí bezodkladně zaútočit těmi nejúčinějšími nejen jadernými zbraněmi na hnízdo všeho zla-USSA!
  Musí zaútočit co nejdříve a spálit tu židovskou hajzlovou díru světa na prach!

  USEKNI SANI HLAVU A OSTATNI PADNOU S NÍ!!

  Když bude zničena příčina,nebude důsledku,tzn. všechny kolaborantské kolonie (myslím tím jejich "vlády"),kapitulují!

  Ruská Federace musí zničit USSA nekompromisním termojaderným útokem i za cenu našich životů.

  Zlo a židovský jed musí býti navždy vymýceny azničeny!

  • proud napsal:

   Budu se muset pozeptat v blazincich jak je to s internetem a blaznama,ze maji pristup vim,ale vidim,ze kulha jejich kontrola a vyber tech kdo pristup dostanou,obzvlast fetky a alkacove,tam se to bohuzel dost podcenuje.............

   • žid-parazit národů napsal:

    Proude,opět jsi sám a ješitnost v sobě nezklamal.
    Odsuzovat druhé,to ti jde,rozvracet protichůdnými pro a beznázory vlastence,to ti taky jde.
    Hledání ubikací v blázincích pro druhé,tak v tom jsi opět třída,ale milej zlatej,....vybírat si místo zdi strom nebo si s sebou brát lopatu a podobné připitomnělé dětské nápady,to teda ne ;-),víš,potřebu setkání s tebou nikterak nepociťuji a pokud se setkáme,nebudeš si vybírat místo,kde skapeš ani si klást podmínky a lopatu už vůbec nebudeš potřebovat. Možná budeš vystaven pro výstrahu na torzo rámu,kdysi tzv. mýtné brány židovské nadnárodní kdysi společnosti Kapsch,coby odstrašující příklad,možná ani nebudeš při exekuci mrtvý,ono pověšení za nohy dost bolí,....ale já už sám nevím,když jsem podle tebe blázen,tak tě nechám hádat,co mě v příhodnou dobu zrovna napadne.
    A už mě prosím neotravuj,nemám na tebe náladu a vůbec čas na diskutování s blbečky typu tvého a židáka jinskýho.
    Ale jedno vám slibuji,až to přijde,budete proklínat den,kdy jste se narodili.

    • Jan Jinsky napsal:

     Huš! Zalez do žumpy

    • proud napsal:

     Takze jsi vlastne jenom takovej internetovej posera s kytkou:-(,to me mrzi,mel jsem te aspon za chlapa,i kdyz prihratyho,a k tomu nejistyho rodokmenu,ale za chlapa a zastesklo se mi po "starejch" casech i kdyz to neni zas az tak davno co jsem takovy mel v rukach,bez ochranky a pocitu moci se sesypali ale uz jim to bylo malo platny,pravda,byly i vyjimky,vzacne.Navic to byla sluzba lidstvu a jeste velice slusne zaplacena jeste vetsima kriminalnikama v bilejch limeckach.S tebou jsem byl ochotnej se pobavit uplne zadarmo,protoze zbavit lidstvo stvur co maj v drzce vlastenectvi jako zasterku je svym zpusobem "naplneni".

     • proud napsal:

      Zapis si tedy alespon za usi,pubertaku,ze vlastenec nikdy nevrazdi,vlastenec se vzdycky jen brani a z obrany jde do utoku,utok nemusi bejt hned prezentovanej cinem za kazdou cenu,staci cos predvedl ty! Ale ty jsi krivej!Takze,hlavne na me i tak mysli,visim ti nad hlavou jako damokluv mec! A splni se ti to,presvedc se o tom .......

      • Pravda napsal:

       Proude, my jsme uz vrazdeni, ty slepoune!

       Na jednu stranu se hlasite ke Slovanum, ale dokud ti nekdo nezavrazdi clena primo tve rodiny, tak se nic nedeje?

       Ja uz ti to jednou psala. Sousedovi hori barak a ty proste si sednes a reknes a treba ten muj nechyti..

       Vy jste zdegenerovani, bez empatii, bez pudu sebezachovy, bez lasky k rodicum a predkum, proste mrtvoly. To se urazej, kolik chces, protoze kdyby tomu tak nebylo, tak jste to nenechali dojit az tak daleko, ze si platime sve vrahy, doslova a dopismene.

       A jeste mne muzete nasrat, jak si hrajete na Slovany a rodovou pamet, kdyz se ke svym predkum zijicim chovate jak hovada..

       Vseslovanska unie? A co pro ni delate? Vzyt ten potapany robo mne povazuje za zidovku, to budete takto spinit i ostatni? To je v prdeli...

       Na strance nwoo nejaky trol na mne vysype pomluvy a Slovane, misto aby se zastali cloveka, tak jeste to pouziji a pridaji na vrch, viz vladislav. A toto ma byt slovanska soudrznost? To je rozdelovani a hezky pozidovsku. Mate to nasate v sobe, a pritom chcete proti tomu bojovat? To se musim zasmat..ikdyz je to k placi.

       • Paul Durham napsal:

        vám to nedošlo , tak to napíšu : proud je kontumax2

       • proud napsal:

        Koukam ze Pavlik se nam urazil a rozdovadel,tak napisu neco malo o sobe,dost na to aby se vedelo a malo na to,aby se naslo a byl zajem hledat:-).At vime jak si stojime. V jadru jsem jednim z mala tech kdo nema zapotrebi remcat:-).Mam domecek(vilu) s bazenem a malym hospodarstvickem pro radost,slepicky,kacenky,poradny zahony,u toho mi stoji celorocne obyvatelnej zahradni domek v kterym bydlim se svym psem radeji,druhej dum rovnou na namesti kde pronajimam byty a dole je momentalne pekarskej obchod..........takze jsem zajistenej a prakticky bezstarostnej,s jistym a stalym prijmem. Sem tam pomuzu nekterejm zakaznikum,vybiram si,podle cloveka,praci ze svyho puvodniho oboru kterou delam pro radost,protoze je zaroven jednim z mejch konicku,diky svy mnohalety praxi ji delam jen tak mimochodem a lehce,protoze se nemusim zbytecne drit,znam ji :-).Mimo to se udrzuju v kondici a jistejch dovednostech z moji druhy "prace" co me chytla uz jako mladyho kluka a pozdeji mi "nahodou" vydelala slusny penize a poslouzil jsem s ni lidstvu,aspon doufam,a bylo mi umozneno delat ji profesionalne.Neni v moc peknym svetle u verejnosti,ani prilis "cista",takze nema cenu ji rozvadet,ale hodne mi dala a dava i formou treninku prestoze ji uz par let nedelam celou vubec,zustalo jen "preziti v divocine". :-).Chudak tedy nejsem a nikdo po me nejde,nema duvod,a ani se moc nedivim,postaral jsem se aby nekaly zivly vedely kdo se vratil domu a kde bydli,co jim hrozi kdyz si nebudou drzet odstup ;-).Proste jsem se postaral abych mel casu kolik potrebuju a svuj klid. Takze jestlize jsem v necem aktivni,treba tady,je to proto,ze mi zalezi na mym narode a vidim ze veci jsou v neporadku kterej nas vsechny ohrozuje......No a jak jsi na tom Pavliku ty??!Uz snad chapes proc mam ze spousty magoru celkem srandu a kdyz neco delam,snazim se to delat poradne ;-)

        • jan nowak napsal:

         Jůůů..proude ty bydlíš w boudě s Haarpíkem : ))))
         ...tak tos můj Člověk, hele...

        • proud napsal:

         V boude s dobre pro moje potreby vycvicenym NO :-).Fenou,kdo je zna,vi proc s fenou,pes je "moc hodnej" ;-)

        • jan nowak napsal:

         Jj, ještě kdyby uměla wařit...

        • proud napsal:

         Umim ja,staci :-)

        • jan nowak napsal:

         Hele...proude, netrolme tady...
         Já tu tvou čubu znám, sedí u Orgoneta na stole.
         Tak si tam tu kuchařinku můžete wšichni prohlídnout : )
         ...bohům žel neumím dát odkaz : ((((((

        • Maroš napsal:

         Proude - to si ma teraz dostal, naznačuješ?.., nie?.., naozaj? Robil si aj s Kladivom vo Španielsku?
         poznám chlapcov, ktorí robili ľuďom dobre - odchytávali zmrdov. Válečníka si predpokladám čítal, už dávno ma niečo tak nevtiahlo do knihy, aj keď už je tomu 12 rokov. Preto ma prekvapila tá marcinkovská akcia s mr. beenom
         https://www.youtube.com/watch?v=ShxE7dvkw9Y

        • proud napsal:

         Ne Maro,hejbali jsme se jinde,drogovy mafie,ti nejvyssi sefove v terenu co neslapali jak meli,povoleni ke vsemu co bylo treba,jak uz poslali nas,bejvalo to jasny,obetovali je a nemohli poslat oficialne armadu a zasahovky,svadelo se to pro verejnost na boj mezi kartelama........vic nema smysl psat.

        • proud napsal:

         Zadny svedci,soudy,novinari a rozmazavani.

       • Vladislav napsal:

        Pokud jste Slovanka, vraťte se domů. Pokud jste odrodilec, nedovolávejte se slovanství.
        U nikoho.

        • proud napsal:

         Ale ne,chlape,ma svobodu jako kazdej si vybrat kde chce zit a duvody jsou jen jeji vec.To neni o Slovanstvi,tim muzes bejt kdekoliv a myslet to se svym narodem dobre a prat mu,je moje mineni.Ovsem faktem je ze kdyz mu prat,tak ne ho ohrozovat,ani v dobry vire,a tim se neridi,bohuzel,ani tim,ze v pripade ze doma nejsem,mel bych nechat rozhodovani o tom co a jak na tech kterejch se to tejka nejvic,na domacich,kterejm prispeju moralne a radou,nikoliv nabadanim k sebevrazde a recma o tom jak jsou marny a jak spatne skoncej.

      • Vladislav napsal:

       Proude, klid. Baba mexická se nás snaží přesvědčit, že nejlepší způsob odstranění NWO je naběhnout hrudí na předem připravené bodáky Systému.
       Opravdu nevím, jestli je tak hloupá, nebo zaplacená. Myslel jsem, že zaplacená, ale začínám mít pochybnosti.

       • proud napsal:

        Jsem v klidu,uz ji znam,jen me zacina lizt krapet na nervy ji to porad opakovat a videt ze se nezamyslela a je sekla jako kolovratek,proste "ovce jinak":-)

       • proud napsal:

        Zaplacena neni,mysli to dobre,ale nejak se ji to mota,zije nekde jinde,asi proto :-),aspon myslim.Nektery nazory spatny nema.

       • micha napsal:

        Zdravím Vladislave. Zdravím též bábu mexickou a prouda, kteřížto nejsou doma, anžto je svoboda poslala za velikou louži. Všichni jsou už v Mexiku, buenos dias, já tam taky du.:). A teď vážně. Ona není hloupá a už vůbec ne zaplacená. Když řeknu frustrovaně nakrklá, snad mi nepošle 40 dkg nadávek, mám jí rád:)

        • proud napsal:

         Jen doplnim,ze uz par let doma jsem,ale porad jeste jsem se neprestal divit,protoze to se jen tak nevidi........ ;-)

       • Maroš napsal:

        Vladislav - sú dve - jedna "dobrá", druhá "zlá", pravá a ľavá. Psycholinvistika nepustí

       • Maroš napsal:

        Vladislav - myslíš ako viac zapálená dobrovolníčka? kokso! hovoria ti niečo časové pásma!!!!!!!!!!!!!!!

    • Contumax napsal:

     Žid parazit národu

     S hlavou saně s Tebou naprosto souhlasím i s článkem z hora, tuším byl 2. a opět z toho vyznělo, že je důležitý odstranit hlavu a v tom jsem s Tebou za jedno na 300 %...!!!

     1 *******

   • Maroš napsal:

    Proude - práve preto je poradcom slovenského prezidenta kvalifikovaný židovský psychiater bútora a čútora, ktorý na miesto prezidenta, ako bývalý veľvyslanec SK v USA, kandidoval neúspešne, aby Slovensko - ovládnuté ruskou propagandou, nebodaj znovu nevyhlásilo USA vojnu, ako to urobil na vlastnú päsť predseda vlády slovenského štátu - Vojtech Tuka. Pretože to by sa z nás amíci už asi ojebali - keďže neexistuje žiadne právne nástupníctvo Slovenského štátu /ani Tretej ríše!/, ktoré by s USA reálne podpísalo mierovú zmluvu! Vieš mojko - toto amíkom vyhovuje - ten chemický bordel nad našimi hlavami, masírovanie HAARPom - Nemecký vzdušný priestor je de facto zvrchovaným územím USA, ktoré si oprávňuje mať nad ním kontrolu z pozície víťaza - nie spojenca! V týchto židovských sračkách je aj Slovensko - my sme toho blba Tuku ešte nedoriešili - vďaka psychiatrom!

  • Stribog napsal:

   No nakonec vás to uvažování amerického šábes-neocona docela prozradilo milý parazite.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!