TV MAGAZÍN 24.8.2016

cntv-mag3Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak mám s vámi jednat! Německo chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hranicích je 40,000 vojáků a přijíždějí další! - Vlna islámského terorismu „jaký jste nikdy předtím neviděli“ je na cestě do Západní Evropy, říká šéf FBI James Comey - Vladimíra Vítová: Nejsou to žádní zoufalí imigranti, ale PLACENÍ žoldáci! Je nutné, ptát se KÝM! - Analytik Martin Koller rozebírá nejnovější dění na světové scéně.. - Jiří Jiskra zve do Prahy na přivítání soudružky Merkelové.
7 Komentářů k TV MAGAZÍN 24.8.2016

 1. Miloslav Dědek napsal:

  Vypadá to tak, že se skutečně schyluje k další válce. Situace je zřejmě vážná a nelze jí podceňovat. Vezmeme-li v úvahu, že válka je především byznys, potom je na místě hledat odpověď na otázku kdo z této války bude mít prospěch. Pomineme-li vojenskoprůmyslové komplexi zabývající se vývojem a výrobou zbraní, které mají prospěch z každé války, potom z této války bude mít prospěch KDO? Odpověď na otázku: „Kdo bude na této válce nejvíc vydělávat?“ je jednoduchá. Budou to především lidé, kteří mají na světě největší majetek, tj. lidé velkých peněz.
  Je smutné, že se na začátku 21. století na planetě stále vznikají a probíhají války, což mnoho lidí považuje za samozřejmost. Jsem přesvědčený o tom, že je na čase vážně uvažovat o nastolení míru na celé planetě. Především je nezbytné nahradit stávající způsob vládnutí světu. Současně existující globální finanční systém respektuje prakticky celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží především lidem velkých peněz, kterým umožňuje ve výsadním postavení vládnout světu a v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Podstatu současně existující “světovlády” lidí velkých peněz popisuje článek GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Tuto „světovládu“ lidí velkých peněz je nezbytné pokud možno co nejdříve nahradit spravedlivějším a efektivnějším systémem vládnutí. Jedna možná cesta realizace tohoto spravedlivějšího a efektivnějšího systému vládnutí je uvedena v článku DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  • Pravda napsal:

   Uz jenom ten nadpis smrdi... prej ceska vlada rika obcanum, aby se pripravila na nejhorsi

   co to je to nejhorsi? Smrt?

   To bychom meli rict my jim a ne oni nam. Pripravte se na smrt?
   Oni jsou tam od toho, aby nas branili a ne pripravovali na nejhorsi, kurvy jedny spinave...Ze by to rekl Zeman? Musim to pohledat..

 2. karel hejnal napsal:

  Cetl to nekdo ? Cesi si maji udajne pripravit zasoby taky ??
  http://www.infowars.com/report-czech-government-tells-citizens-to-prepare-for-the-worst/

  • Pravda napsal:

   According to Israeli Live News’ Steven Ben-DeNoon, a resident of the Czech Republic, news stations reporting on the story out of Germany also revealed how the Czech government is telling its citizens to “be prepared for the worst case possible scenario,” which is likely to be a large scale catastrophic terror attack or a nuclear disaster.

   No vida, odkkud vitr zase vane... z Izraele... a pak mi nekdo vycitejte, ze za vsim vidim zida. Ja bych radeji nevidela, ale on tam vzdycky je, a i tentokrat.

   Kdyz si k tomu pridame silene nakupovani zbrani ve Francii a dalsich zemich EU a vyzvu Zemana, ktery napred byl proti zbranim, aby se lide ozbrojili a dame si do souvislosti vyzvu lidem k zasobeni se potravinami na 10 dni, mame zde stejneho jmenovatele.

   Chaos a rozdmychavani obcanske valky.

   Proc to tvrdim? Proc by vlady davaly lidem rady, aby se zasobily na 10 dnu, kdyz je to zaprve hovno platne, a zadruhe jedou domluvenou genocidu Evropanu? Dava to smysl? Nedava.

   A ze to vypadlo ze Zemana? Jak ho rada nemam ( neni za co ), tak to zatim neberu, bych to potrebovala slyset, jak to rika. Cist to na strance infowars mi nestaci, to neni duveryhodny zdroj.

   Jednoznacne je videt, ze valka nabira na tempu a lidi je potreba dostat do chaosu, protoze pak se nezmohou na sebemensi odpor, at jde o cokoliv...

   • Pravda napsal:

    Ono je tam vlada, ale neni tam kdo, a take tam neni tech 10 dnu, jako v Nemecku, ale podle mne to je dilo medii a bude se to rozsirovat dal. Jak rikam, chtela bych slyset ty osoby z vlad, jak to rikaji.

    To zduvodneni: pro pripad scenare katastrofickeho teroristickeho utoku nebo nuklearni katastrofy...

    V pripade nuklearni pohromy mit zasobu jidla na 10 dni?

    Tohle bude jenom gradovat a lidi jeste budou litovat, ze tu sionistickou havet parazitickou nepochytali...ale uz bude pozde.

 3. Paul Durham napsal:

  http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/policie-cr-fakta.html

  pomáhat a chránit (sobě a sebe)

  Mimochodem, v mrdkomédiích se píše, jak probíhají záchranné práce v Itálii, nějak ale včera unikla informace do TV , že italský stát to vůbec nezvládá. Nemáte někdo info od nezávislého zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!