P.C. Roberts: Mohou Američané svrhnout ďábla, který jim vládne?

Paul Wolfowitz a jeho lži, pronesené z výše jeho vládních úřadů, jsou odpovědné za hekatomby vražd a zpustošení sedmi zemí. A teď tento člověk prohlásil, že v prezidentské volbě podpoří Hillary Clintonovou?

Překvapuje vás to?

Mám za to, že větším překvapením by byla Wolfowitzova podpora Donalda Trumpa. Trump řekl, že v konfliktu s Ruskem, ziniciovaný Washingtonem, nevidí žádnou budoucnost, a současně vznesl otázky po smyslu přetrvávající existence NATO. Tyto mírové názory učinily z Trumpa – podle Wolfowitzova podání - „národní bezpečnostní riziko“. Mírový kandidát je totiž rizikem a hrozbou pro Wolfowitzovu doktrínu americké světové hegemonie. V šíleném mozku Wolfowitzově a dalších neokonzervatistů bují totiž myšlenka, že Amerika, pokud „nevládne celému světu“, není bezpečná.

Hillary je exemplárním válečným štváčem, pravděpodobně posledním, jestliže se skutečně stane prezidentkou. Ve své osobě totiž kombinuje aroganci s nekompetencí, což představuje ideální směs pro zážeh 3. světové války. 3. července 2015 Hillary prohlásila: „Chci, aby Iránci věděli, že jakmile se stanu prezitentkou, Irán napadnememe...a byli bychom schopni všechny Iránce vyhladit.“

V tomto šíleném duchu pak Hillary pokračovala i později, když např. prezidenta Ruska označila za „nového Hitlera“. Že by se stejným gustem jako Iránce vyhladila i Rusy, nelze pochybovat.

Hillary je oním člověkem, který na ministerstvo zahraničí USA přivedl sionistickou a neokonzervativní Victorii Nulandovou, aby zde zorganizovala americký puč na Ukrajině a tak ještě víc zburcovala propagandu proti Rusku. Dále aby přiměla evropské vazaly Washingtonu k vyhlášení protiruských sankcí a dala též podnět k vytváření vojenských základen NATO podél ruských hranic.

Což všechno naprosto přesně zapadá i do záměrů pana Wolfowitze. A jelikož právě on je nejpravděpodobnějším adeptem na post amerického ministra obrany v případě prezidenství Hillary Clintonové, představují ti dva ruku v ruce 3. světovou válku.

Když se zhroutil Sovětský svaz, sepsal tehdy vysoký úředník Pentagonu Paul Wolfowitz svoji doktrínu, vyhlašující, že hlavním cílem zahraniční politiky USA je zabránit takovému vzestupu jiných zemí, který by mohl stávající světovou hegemonii USA ohrozit. Těmi jinými zeměmi byly pochopitelně myšleny Rusko a Čína. Řečeno jinak: Spojení Hillary s Wolfowitzem by měl zalarmovat každou lidskou bytost a to na celém světě. Vyhlídka totiž na to, že se osud věta ocitne v rukou těchto dvou lidí, je to nejděsivější, co si lze vůbec představit.

Otázkou samozřejmě je, může-li být Hillary zvolena prezidentkou tváří v tvář tomu, jak si přizpůsobovala bezpečnostní regule státu, či jak jak si tzv. „malými domů“ přihrávala do domácí pokladničky tak úspěšně, že zde shromáždila 120 milionů dolarů s návdavkem 1600 milionů dolarů v nadaci manželů Clintonových. O tom, že se zde využívaly veřejné úřady k soukromému obohacování, není nejmenších pochyb.

Je tohle skutečně to, po čem američtí občané prahnou? Dva lidé bohatnou současně s tím, jak vedou svět do jaderné války?

Avšak s volícími elektrotechnickými přístroji nerozhodne to, co Američané chtějí, ale to, jak budou tyto přístroje naprogramovány, aby hlasování ovlivnily. USA už přece poznaly volby, ve kterých venkovní počítače hlasů lidí, kteří právě opouštěli volební místnosti, dávaly naprosto odlišné výsledky od těch, které vycházely z oficiálních volebních přístrojů. A ono tajemství, jak jsou volební přístroje naprogramovány, jsou výrobním tajemstvím „softwarového vlastníka“.

Jelikož politické establishmenty USA stojí vůči Trumpovi v opozici, jak si myslíte, že budou ty přístroje naprogramovány? A vzhledem k tomu, jak jsou média vůči Trumpovi zaujatá, je otázkou, zda bude někdo mimo volební místnosti hlasy voličů vůbec počítat – a když ano – zda nebudou i tyto výsledky zfalšovány.

Démonizace Trumpa presstitutami dokazuje, že Trump – a to bez ohledu na své bohatství – je jedním procentem nejbohatších považován za hrozbu pro jejich další hrabivost. Oligarchové – a nikoliv Trump – ovládají média. A tak se démonizace Trumpa presstitukami stává důkazem, že on je tím kandidátem, kterému je třeba dát hlas.

Avšak ti, co nás řídí, se nechystají vzdát se své moci bez světové války. Ve Spojených státech si vzal ďábel od lidí moc do svých rukou - a už si ji ze svých rukou vzít nenechá.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/08/29/can-americans-overthrow-the-evil-that-rules-them-paul-craig-roberts/
258 Komentářů k P.C. Roberts: Mohou Američané svrhnout ďábla, který jim vládne?

 1. Ikema Monika napsal:

  Média cely svět udržují ve strachu a TV nám lže ! Clintonka a jiné organizace ubývá čas a oni to vědí ! Existence na zemi je boj světla s temnotou ! Zvyšují se vibrace země do další dimenze! Na zemi je již mnoho těch jež našli svou cestu ke světlu vyspělých bytosti které se o svých zážitcích ve světě světla nebojí vyprávět připravuji lidstvo na přechod do 5dimenze v různých oblastech !

  • Pravda napsal:

   Ty uz jsi dovibrovala a je z tebe totalni blazen. Dluzis tady vsem dolozeni svych pomluv a ty budes kecat o vyspelych bytostech, kdyz jsi uboha, ze si potrebujes vymyslet, abys necim zaujala, a to i za cenu, ze druhe shazujes??? Ty 5. dimenze...

   Clintonce ze ubyva cas? A odkud mas tuto informaci? Je potreba, abys to dolozila. To jenom v blazinci si lidi mohou vykrikovat jakoukoliv kravinu a je jim to tolerovano. Mezi normalnimi lidmi se predkladaji dukazy. Tak prosim.

   • Bary napsal:

    Pane Pravda, z čeho vycházíte že máte pravdu vy? Pravděpodobně se hlásíte k materialistům. O to nejde, každý máme svůj názor, ale proč hnrd někoho napadat, protože se neslučuje jeho názor s mým pohledem na dění ve světě. Nikde není psáno, že s tím musíte být srozuměn. Rochu kultury neškodí

    • Pravda napsal:

     Ikema je troll, ktera ma ukol sirit nadejne zpravy a taky poplasne zpravy, ale v pozitivnim smyslu. Drzet lidi v nadejich a uzasu. Dela to pravidelne. A nejenom tady. Na dalsich webech, napr. AC 24.

     Kdyz si to prectete znovu, tak zjistite, ze zadny nazor nejde.

     ... je mnoho tech, co svetlo uz nasli a neboji se vypravet? A pripravuji lidstvo na prechod?
     Kde a kdy a jak?

     Opravdu tomuto rikate nazor?

    • Pravda napsal:

     Jeste dodatek pro Vas, Bary.

     Nebude trvat dlouho a prilitne zpatky na mne vylit kybl pomluv.

     Odpovezte si sam na otazku, jaky zajem muze mit osoba, ktera se v CR ani nenarodila, ani tam nikdy nezila psat na ceske weby a jeste manipulativni zpravy?

     Je to dcera emigrantky, ktera ji naucila cesky a ona tu rec, ikdyz ji neumi dobre, tady prodava a pracuje jako troll. Takovych je vice.... jeji manzel pracuje v mediich ( v cizine ) a ona si takto privydelava a bavi se na ucet lidi, kteri ji to zerou...a bohuzel je takovych dost...

     A jeste posledni otazka: Co udelaji lide, kterym nekdo neustale slibuje zachranu? Cekaji a sami nedelaji nic pro svou obranu. Toto je ten cil.

     • novapalo napsal:

      Súhlasím. Ikema Monika je buď duševne chorá, alebo zámerne a vedome píše tieto hlúposti. To že Boh aj Satan existujú ja nepochybujem. Ale to, že kresťanský a ani islamský Boh neexistuje to tiež nepochybujem. Takí hlúpi bohovia, akých opisuje Biblia aj Korán nemôžu existovať. Preto je drvivá väčšina ľudí zhlúpnutá. Kresťania chcú neustále všetkých milovať a Boh im pomôže .... islam zasa nenávidí všetkých, ktorí sú neveriaci - prečítajte si Korán, však Korán je kniha nenávisti a preto nemôže existovať umiernený islam, ak ich knihou je Korán. Asi všetky súčasné náboženstvá sú mylné a preto sa šíria také duševné choroby, ako píše táto pani, že Vám niekto pomôže. Nie je to možné. Boh aj Satan nepomôžu nikomu a žiadna pozitívna a ani negatívna energia neexistuje. Je len taká, akú si ju ľudia vytvoria. Takže ak sa dostane k moci Klintonová, tak sa máme na čo tešiť.

      • Jaris napsal:

       Jo, jo, Novapalo. Pan Kysucky, to machr! Kam se na nej hrabe Buh, ze?

       • Jaris napsal:

        Pan Kysucky, to je machr. Vsechno vi, vsude byl a vsechno umi. Falesny prorok.

       • Pravda napsal:

        Jaris, promin, ale to je podpasovka, on tentokrat o Kysuckem nepise. Uz se polepsil a ty za to do nej rejes? To neni fer.

      • helena napsal:

       novapalo, hovoríme síce spoločným jazykom, ale akosi Vám nerozumiem.
       Korán nie je o nič krvavejší, ako Starý Zákon a či Biblia a to hovorím s plnou vážnosťou, som kresťanka, ale už nepraktizujúca.

       Tí prostoduchí moslimovia sa zasekli v nejakom tmárskom stredoveku a ich bohom je imán, ktorý im písmo svätá vykladá, mnohí síce môžu Korán vlastniť, ale nevedia si ho ani prečítať.
       Jednoducho ich spracúvajú podľa potreby.

       Keby existoval nejaký Boh, nemohol by dopustiť, aby sa v jeho mene diali také príkoria, genocídy a je jedno, či ho nazývajú Bohom a či Alláhom.

       A ako Biblia, ktorá bola v stredoveku takmer prepracovaná, tak i SaN Zákon a či Korán vychádzajú z babylonského Talmudu. Takže, kto tie knihy vypracoval a komu slúžia, netreba dlho rozmýšľať.

       Clintonová a či Trump sú len bábkami a je úplne jedno, ktorý z nich bude vládnuť, obaja slúžia Izraelu.

    • contumax napsal:

     Bary

     1***

  • dagga napsal:

   :-) jak říkáš ..... schumanova frekvence se zvyšuje
   A ta bláznivá pani už není živá takže těžko bude další loutkou v ssa

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   Mno, ale jo Moniko...

  • helena napsal:

   Ikema Monika, tak to je nad moje chápanie ... boj na Zemi je boj svetla s temnotou ... íha, ha ....Zvyšujú sa vibrácie Zeme do daľšej dimenzie ... fúha, tak to je sila! Ale fyzika nikdy nebola moja silná stránka.

   Mohli by ste to, prosím, upresniť. Zrozumiteľne pre totálne zaostalého? Dík!

   Súhlasím, média klamú, to je nepopierateľné a TV nesledujem, takže to posúdiť neviem.

   Ale veľa vecí sa dohľadať dá i klamstvá sa dajú vyvrátiť, iba zúfalec by dnes sledoval majstrímovské média a veril im. Ale, žiaľ, takých je veľmi veľa.

 2. Miloslav Dědek napsal:

  Skutečnosti popisované v článku potvrzují fakt, že pokrok v oblasti vývoje materiální základny světa je globálně ve výrazně velkém předstihu před vývojem v oblasti globální politiky. Současné politické uspořádání světa je zastaralé a značně nespravedlivé, a to především z následujících důvodů: 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. Pokračování je v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA: http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html K dané problematice se dále vztahují články: JEDNOTNÝ VÝKLAD VĚDECKÉHO A NÁBOŽENSKÉHO VNÍMÁNÍ SVĚTA: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html a GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

  • proud napsal:

   " Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem.".........to je stezejni a zakladni myslenka,na ty jde postavit a dal zlepsovat uplne vsechno.

   • Pravda napsal:

    Cetl jsi ty jeho blogy? Ty s tim souhlasis?

    • proud napsal:

     Co zas resis? Souhlasim se zakladni myslenkou,kterou jsem zkopiroval.Souhlasit s necim vicv,zkopiruju to,nebo napisu ze se vsim!!! Premejslej,nez se pitome zeptas..........

  • Vladislav napsal:

   Umíte někde neco jiného, nez neustále postovat své blogy, pane Dedku?
   Nepřijde Vam to nenormální?

   • Miloslav Dědek napsal:

    A přijde Vám normální, co tady píšete Vy?

    • Vladislav napsal:

     Ano, přijde. Jinak bych to nepsal. A prominte, urcite nikde porad dokola nepostuji své blogy. Cpete je bez jakékoliv logiky kamkoliv je to možné. Buďto jsou dobre a pak lidi zaujmou. Nebo nejsou, a pak jim tato "reklama"'stejně nepomůže, nemyslíte?

     • Miloslav Dědek napsal:

      Nepíšete ani logicky ani normálně. Nepíšete nic k věci. Jen hodnotíte a nevíte co.

      • Vladislav napsal:

       Aspoň, ze to vite Vy, ze? Jestli nikdo nečte Vase blogy, muze za to autor, ne ja. A pouze autor dosáhne změny, ale ne tim, ze bude linky na ne tapetovat kdejakou diskusi, pane Dedku.

      • Jaris napsal:

       Dedku, vsude mate same minusy a uz hooodne dlouho. Lidi vase myslenky neberou. Tecka.

       • Pravda napsal:

        Jaris: a vis, ze je mu to jedno? On dostane zaplaceno, a je to. Jednou mi napsal, ze mu nadavanim zvysuji navstevnost jeho blogu.

        Urcite ne navstevnost, ale je to rozhodne jeho prace. Sirit NWO. Tak jako Monika tady dela zase svoji praci, sirenim pomluv a falesnych zprav, ktere maji lidi udrzovat v nadseni a vzrusu. To je takove hrani divadla.

        Uz jsi pripravena na previbrovani do 5.dimenze? :-)

        • Jaris napsal:

         Vzdyt to nema hlavu ani patu, co ten Dedek pise. Ma poslani a na to je nejlepsi ignorace.

        • Pravda napsal:

         jednotny vyklad nabozenstvi, hm..ja to necetla, priznam se, ten nadpis mi staci. Ale jednou jsem si ten dopis, uplne prvni, co tady daval, pro lidi na cele planete precetla. To je jak lakani na komunismus. Jak v necem necitim realnost, tak od toho rychle utecu.

        • Eva napsal:

         Na Nové Republice napsal, že je obřezaný....tak zase zachraňuje svět jako Marx a Lenin.
         Kdyby nám už dali pokoj!

        • Pravda napsal:

         Evo: nedaji. Uz ted ziji pocitem, ze vyhrali definitivne a ja s politovanim konstatuji, ze skutecne hodne. Ovsem nemaji Rusko, a to nezlomi, i kdyby rozlozili Cinu a dalsi spojence. Iran taky nedostanou. Tam je semknutost lidi obrovska a mozna se budes divit, Izrael nabizel prachy zidum, kteri v Iranu ( na youtube je o tom video ) a oni odmitli odejit a prachy taky.

         Opravdu nejdulezitejsi je soudrznost lidi. Je to obrovska sila spojene energie.
         V zemich, kde jsou zidovske vlady, je soudrznost lidi rozbita na sracky, a je to videt vsude, kam se podivas, i tady...

 3. Ramus napsal:

  pocitac zvoli hitlery, lidi se zacnou bourit a obsluha femakempu prejde na nepretrzity provoz...

  • Maroš napsal:

   Nie môj aforizmus - a "Naučme sa miľovať svojich nepriateľov, však sa oni z toho zbláznia!" - Satan určite! Takýchto ovládačov máme v hlavách plné slniečkárske kýble! Satanove nevesty a kundy vibrujú a pripravujú sa na prechod - staré, reinkarnované neplodné kundy! Normálna žena s dieťaťom nemôže už inštinktívne veriť satanistickým pičovinám! Klingonka sa vďaka chlamídiám nachytaným na SŠ rituáloch dostala tam, kam chcela, preto potrebuje zničiť život ostatným.

   • proud napsal:

    Ja proste tu Slovenstinu miluju :-))))))))))))),to jako opravdu! Nedej se satahnout do diskuse o bozich,biblich a certicich Maro,jinak to tu zas nebude o necem jinym nez tyhle zpitolmely propagande!Ta dokaze zkurvit vsude vsechno!!!

    • Robo napsal:

     "Ja proste tu slovenstinu miluju" - rovnaký názor má odjakživa aj moja milá, našťastie pre mňa.. ;-))

    • Pravda napsal:

     proude: co rikas na toto:

     http://www.presstv.ir/Detail/2016/08/28/482121/US-Chicago-shooting-homicide-gun-violence

     Mozna reknes, ze blabolim, ale muj nazor je takovy, ze toto je soucasti planu na odzbrojeni lidi. Nevim, jake cislo musi byt dosazeno, aby s tim vyrukovali, ale tech 33 000 lidi za rok je pri 300 milionech obyvatel prilis mnoho na to, aby to nebylo organizovane a nejake vymluvy na gangy, to neobstoji. Nebo ty jsi jich tam zazil?

     Za Obamy zrejme ne, ale Clintonky ano. Ta baba je primo nadrzena na to ukazat vsem tvrdou ruku.

     Prej zrusi soukromou policii. Toho se nikdo nedocka. Kam by umistovali privandrovalce? Na pole? To tezko.

  • sumar napsal:

   Podivejte se na posledni vysledky, smesne pruhledne jak upravuji procenta. Dockame se tesneho vysledku jen o jedno procento, tipuji.

   https://www.youtube.com/watch?v=5Rl96fcii2M

 4. Ikema Monika napsal:

  Mexicko kozo Pravdo ! Plno lidi z tohoto Webu již odešlo díky tvoji sprostý vyrazům a napadání těch co píši na komentáře ! Pouze ty která jsi mění nik každy měsíc je zde naložena ! Je potřeba definitivně tebe zablokovat jelikož pan Koral stráci peníze a nikdo nechce chodit na stránky kde jsi emigranta vyhoštěná s USA a dnes usazena v Mexiku na turistické výzum roztahuje hubu a nazývá se pravdou když její slova je lež na lži ! Můj muž je právník a já osobne poslala jak Švýcarský tak Česky pas kopie panu Korálovi ! Také ti je houby po tom na který Web píši a pan Koral tento Web vlastní a ne někdo kdo Česko vykradl a spenězi zdrhl do USA - malé holčičky nechal na starosti své staré matce !

  • soudce napsal:

   No jestli je vas manzel pravnik, tak by vas mel upozornit na zalobu pro nactiutrhani a falesne obvinovani z trestneho cinu.
   Toto je verejne forum, a tudiz na vas tu zalobu podame, pokud se neomluvite. Existuji dukazy, ze jde o pomluvu, nebot vami jmenovana odjela do USA v dobe, kdy dcery byly dospele a jeji matka jiz 7 let mrtva. Pokud tvrdite, ze neco vykradla, mela byste za povinnost to ohlasit. Takze si vyberte. Bud omluvu a nebo soud a zaslouzeny trest.

   • Vladislav napsal:

    Dalsi Vas nick, zoufalko Marie-BRICS- Pravdo?
    Kdo "my"? Vy a banda pologramotnych Mexicanu ze sousedstvi?

  • Vladislav napsal:

   No tak to by dávalo smysl. Proto se Marie nechce vracet do ČR. Dostala by zrejme po tlamě. Prý "potrebuju teplo";-) No jiste, zůstávat uz déle nez 10 let na tříměsíční turistické vízum v Mexiku je jistější;-)
   Opustit, zradit svůj rod, nechat doma dve malé děti, to je zrůdnost. V pripade zeny-matky obzvlášť.
   Administratorovi zrejme nedocvaklo, kdo mu pohřbívá web. No nevadí. On si časem založí jiný, ze? A slušní diskutující odtud přejdou taky jinam.

   • Robo napsal:

    Ani boha, Vladislav.
    Chce sa ti furt pred kokotmi niekam ustupovať?
    Ak by admin zrušil tento web, proste ho odoberiem zo záložky, bodka.

    Pravdou je, že mnohých slušných ľudí tu odradí sa vyjadriť.
    Každého, komu proste NEROZUMIE (a zároveň tu prispieva trochu viac), nejaká lzibaba vysmeje.
    Koho by to bavilo, sa nechať neustale urážať od nejakého tvara?

    • Maroš napsal:

     Robo - ber to ako mentálne cvičenie - vždy lacnejšie, ako po sebe hádzať drahé taniere. Rozzúreného blbca neukľudníš tým, že mu povieš aby sa ukľudnil. To musíš vypleštiť oči, z huby ti musia striekať sliny, dobré je aj trochu jachtať, musíš byť 10x väčší magor. Zober si príklad od Pravdy - ona od zúrivosti fakt vytrieska jednu klávesnicu mesačne! Tak ty musíš dve!
     Gumičky nemajú šancu. Ale keď slúži tá 1. dobrá Pravda - tak si všimni - dodáva aj dobré argumenty. Keď slúži tá 2. zlá Pravda, mnohí majú popiči. Už som ťa upozorňoval - neregistruješ to.
     Kam vedie ignorovaná slušnosť
     https://www.youtube.com/watch?v=IPOcH9m5KUg
     Robo - Robo Robo
     https://www.youtube.com/watch?v=WxB8o_nDjTg

     • mm napsal:

      Marosi: ta videa nemaji chybu, dik.

      ten skomirajici hlasek je robo, a ten nastvany zakaznik je Marie.

      Ovsem pravdu ma ten rozcilenej. Rozzurily ho ty ubohe lzi vic nez to, ze mu nebyly zaslany penize.

      A jinak, pravda je vzdy jedna. Nema zadne privlastky.
      Diky za odkazy a i za ty u jinych clanku.

     • Robo napsal:

      Maroš, nie, nevidím tu dve Pravdy.
      Iba jednu LziMarii, z ktorej je už viac väčší blázon.
      Veď len pozri, jak píše pod menom "sudca".
      Aj tu pod tebou píše čosi o lžiach.

      Ako hovorím, VŠETKY jej nálepky sú len jej.

      Všimni si naopak ty, čo vyživuje.

      Inak, obe videá som už videl. Pekné :-)

   • soudce napsal:

    Administrator, na rozdil od vas neni hlupak. Web mu nikdo nepohrbiva, protoze ma porad stejnou navstevnost, a tu si sleduje. Vam toto asi unika, jinak byste ty hlouposti tady nepsal.
    Nejakych, odhadem 10 diskutujicich, co si tak jenom rikaji, ty nema potrebu resit. Tu potrebu mate viditelne Vy. K tomu mluvit za druhe a chovat se jako majitel, kdyz ne webu, tak minimalne diskusniho fora. Vase prispevky jsou ale na urovni hospodske. Pitvani pomluv a vylepsovani je o alkoholem rozbujenou fantazii, to Vam jde. Uvidime, jak je budete prokazovat.

    • Vladislav napsal:

     Tento web ma možná porad stejnou návštěvnost, ale účast na diskusich výrazně poklesla a obsah diskusi spadl na úroveň pavlace. Kdopak za to muze, co myslíte? Kdopak začíná každého s jiným názorem okamžite OSOBNĚ napadat?
     Proč by mela Ikema Monika lhát? Proč by si to vsechno vymyslela? Co by z toho mela? Za co by se mela mstit?
     K tomu, kdo je Marie Dikyova, jsem se ja osobně dopracoval dlouhodobým pozorováním teto zeny. Vše, co k ni uvádím, mam podloženo.
     Projevovani osobních názoru na diskutující na webových serverech neni v teto zemi trestné. Takze smůla.

     • Pravda napsal:

      Jsi blbejsi, nez jsem si myslela.

      Tady mas nit: Sobotka - jinsky - ikema. To jsou trollove, coz ti bez problemu potvrdi admin. A taky to pise, ze trolly maze! Ji smazal taktez, jestli to nevis. Ovsem neni tady porad, aby to hlidal, a tak se i jinsky vraci s jinymi IP adresami, nestiha ho.

      V teto niti jsou stejne pomluvy, jenze ty nevidis.

      Ja te prohlasuji za dementa z toho duvodu, ze nekdo ti neco predhodi pod rypak a ty po tom skocis, jako pes po flusu a ODMITAS si zjistit pravdu!

      A ty jeste ty jejich predhozene svinstva rozpitvavas a oni tim vyhravaji, protoze oni rozbili toto diskuzni forum a zaslouzi si premie, hnupe!

      Kdybys mel mozek, tak si spocitas, ze ja na takove odporne pomluvy nemohu mlcet. A jsi na omylu, ze jde o nazor, kdyz tvrdite, ze jsem kradla a utekla pres trestem (!) a nactiutrhani je take trestne, ikdyz jen pokutou, ale je. A ty debile jsi jeste strhl ke svinstvu roba a prouda.

      Jste spiny, odporne spiny a trollove slavi uspech, ty rediteli cvoku.

      Kdyz Ikema napise, ze jsem opustila male deti, ktere ani nechodily do skoly, ale da tam vek 7 let, tak ti, sakra, musi byt jasne, ze keca, uz jenom z titulu toho, ze si spocitas, odkdy se chodi do skoly.
      Vysokoskolaka tak dementniho jsem opravdu za cely zivot nepotkala.
      Tak si vem kalkulacku a spocitej si ta cisla, to je psano bez premysleni, jako kdyz krave upadne hovno od zadku.
      Psala, ze jsem v Radiu Svobodna Evropa ukradla penize a zmizela do USA! To jsi takovy magor, ze nevis, kdy se radio prestehovalo do Prahy? A podle jejich udaju ja byla uz 15 let v USA? To je pro decko zakladni skoly snadny ukol toto si rozebrat. A on pan vysokoskolak na to nema? Proc? Protoze je schizofrenik. Logika nulova.

 5. Ikema Monika napsal:

  Soudce : máte dost pochybné informace sam osobne ! Dáma utekla ne když dívky byli dospělé ty jse obě narodili po 1970 a par let na to ona utekla divenkam bylo 5 a 7 let když je nechala matce absolutně nebyli dospělé ale ani ne ve školním věku ! Můžete jsi ověřit na Moravské vesnici kde žili nedaleko Znojma ! Ať vám pošle své dokumenty nebo kopii pasu ! Sama žila 13 let v USA pak byla vyhoštěná Spak utekla do Mexika kde je na turistické vízum opět nelegálně 12 let ! Pokud umíte počítat tak kolik asi bylo jejim holčickam když utekla podle vás dospělé ?? Ona mě bez důvodu může neustále sprosté urážet a napadat při každém komentáři proto ze moje matka a její maminka pocházeli se stejne vesnice a znali se? A to ji nedošlo ze lidé na vesnici se znají a vše jsi povědi ! Takže se nejdříve zeptejte na fakta než-li mi budete opět vyhrožovat mili pane !!!

  • Maroš napsal:

   Ikema - pani - existuje jedno zlaté pravidlo - "Nikdy neľutuj právnika!" Vaše súkromie ma fakt nezaujíma, mám len jednu otázočku - v čom ste iná od Pravdy? - ste aspoň o trochu šťastnejšia?

   • Martin napsal:

    Monika Ikema je vyložený troll. Divím se, že ji administrátor nezablokuje. Přichází sem s nepravdivými zprávami a Marie ji tlačí k dokládání zdrojů. Neumí ani češtinu, v Československu nežila, tak co tady pohledává se dá odhadnout snadno. Je na hlavu.

    Blázni jsou šťastní lidé. Ti okolo nich nešťastní.

   • Vladislav napsal:

    Marosu, Ikema sice píše zmatene, ale zkus trochu víc přemýšlet, o cem. To, ze Marie je zrůda, uz tady z těch "déle diskutujících" poznali skoro všichni. A ani pritom nemuseli číst Ikemu;-)
    Nehledě na to, ze Ikema uvádí celkem zajímavé detaily. Třeba ze Marie žije uz 12 let v Mexiku na turistické vízum. Nebo ze v ČR zanechala dve dcery, protoze "potřebovala teplo".
    Ty bys to udělal? Ty bys je opustil?
    Pozor na tu jedubabu, kamaráde.

    • DOST napsal:

     Ty jsi vychodil pomocnou školu, že si nedokážeš ověřit předkládané informace? Vypadá to, že ani nechceš. Hodí se ti ty pomluvy o Marii? Je tady její emailová adresa a je nás víc, co jsme s ní v kontaktu. Svou otázkou na Marose vyloženě manipuluješ lidí proti ní. "Ty bys to udělal"? Opustil děti? Ona nikoho neopustila. Ty nechceš důkazy, ty chceš škodit. Co to máš za morálku? Zmlátit někoho si tě umím živě představit. Proc si nenapíšeš Marii o důkazy?

     Marie není v Mexiku 12 let, a už vůbec ne nelegálně a do USA odešla několik let po čtyřicítce, taky legálně, jsou na to doklady. Nestačí ti ani to, že bere důchod z CR, aby sis uměl spočítat, že musela odpracovat na něj roky a nemohla odejít jako mladá a ještě opustit malé děti, že jinak by ho nedostala? Klidně mi poslala kopii výměru, kde je výpis odpracovaných dob. Její matka prožila druhou světovou válku a matka Ikemy je o celou generaci mladší. Nemohly se znát, jak tady Monika píše. Z rodiny Marie nikdo na znojemsku nežil. Sám víš, že je to valaška. Monika tady sdělila, že její máma odešla do Rakouská kolem osmašedesátého a ona se narodila ve Švýcarsku. Kdekoho tady poučuješ a základní vzdělání ti chybí. Umíš počítat? Neumíš ani číst.

     • Vladislav napsal:

      Marie! Uz se vzpamatujte, najdete aspoň tolik cti, ze uz u nějakého nicku konečně zůstanete. Je to možné?

      • Pepi napsal:

       Vladislave,osobni otazka:kolik cti mate vy?
       Proc porad kazete lidem co by meli a nemeli delat?
       Jakym zpusobem maji zit?Co je vam do toho?
       Jak uz jsem napsal nejste o nic lepsi nez ti kterym tady sproste nadavate (napr.krestane ale vubec vsichni kdo neziji podle vasich poucek a prikazani).
       Cvokum jako jste vy by vyhovovalo kdyby zde mohli psat komentare pouze clenove vasi sekty nebo krouzku proste vasi klonove.

       • Vladislav napsal:

        To je Vas osobní názor. Můj osobní je zase ten, ze jste naprostá nula, která mi nestojí za detailnější reakci.

        • Pravda napsal:

         Zase se povysujes? Chovas se naprosto stejne jako nase vlada! A pritom se tady tvaris, ze proti systemu bojujes, ze jsi proti NWO. Ty jsi jako oni. Nestojime jim za odpoved! Ale drit na ne, to je zajimame. To same ty. Druzi na tebe drou a ty travis cas pomluvami na diskuznim foru a za velky plat, ktery jeste obhajujes svou odpovednosti?

         Pepi je ti rovnnocena osoba, takze jestli je u tebe nula, jsi nula taky.

         Dokud budou na svete existovat nadrazenci, bude problem v souziti neresitelny, a proto je potreba se vas zbavit, parazite. Potrebujes lopatu do ruky a ony te ty manyry prejdou. Stejne jako zidi, co nam vladnou.

       • contumax napsal:

        Pepi

        Jsem při Tobě...!!!

      • Pravda napsal:

       Vzpamatuj se ty! Poskoku trolu. Hrajes si na vysokoskolaka a nejsi schopen rozpoznat pomluvy a jeste je rozsirujes? Jen pokracuj....budes platit, to si pis.

      • Jarmila napsal:

       Pane Vladislave, při Vašem vysokoškolském vzdělání, asi přesto neumíte počítat. Pokud Marie bere důchod z Česka (sice mizerný jako beru já, ale bere), tak nemohla odejít odsud mladá, to je snad logické i pro Vás, ne? Musela zde odpracovat minimálně povinných 25 let. To znamená od 15 let věku přičíst k tomu 25 let= 40 let. Tou dobou již mohla mít zletilé děti.

       • Pepi napsal:

        Vladislavovi neradno odporovat.Malokdo se s nim muze merit co se tyce intelektu :-( Ja na to osobne nejednou doplatil :-(
        Je to takovy Vseznalek.Pravnik,filozof,religionista,teolog (objevil ze to spravne bozstvo se jmenuje Svaty Vitek),spisovatel,mravokarce,zakonodarce,rodiny poradce,a jiste rovnez i entomolog (urcite zna celeho Ferdu Mravece od Ondreje Sekory zpameti).
        Odhalil tajemstvi "Zle Pravdy",panbickaru,i mnoha dalsi mysteria vyresil.No,klobouk dolu,Velmistre Vladislave.Jake jsou vasi prikazy?

       • Pravda napsal:

        Vidite Jarmilo, zadny z muzskejch tady neni chlap, aby to spocital, az Vy. Kdyz k tomu pridate 2 roky, je to hola a dolozitelna realita. Odpracovala jsem 27.
        Do USA se mnou odjela i mladsi dcera, a kdyz jsme se chteli vratit ( za rok ), tak ji odmitli prijmout zpet na skolu, tak nezbylo nez udelat skolu tam. Ma Bc. Bakalare. Dal to neslo, protoze skolne 11 000 dolaru za semestr neslo nijak vydelat navic a ja se zasadne nezadlluzuji, protoze chci zustat aspon v ramci moznosti svobodna.
        Jak dostudovala, jsem vypadla a ona o rok pozdeji taky.
        Deti a vsechny blizke mam v CR, takze mi zalezi, co se tam delo, deje a bude dit.

        Jsem rada, ze jste tady, protoze normalnich lidi je tady opravdu malo. Diky.

     • Jaris napsal:

      Moniky matka odesla z Ceskoslovenska nekdy po 2.svetove valce, nikoliv po 68' roce. To vim stopropcentne.

      • Pravda napsal:

       Jaris: Nevis. Nemas na to doklad. 100 procent je doklad, nic jineho. Ona tady sama kdysi napsala, ze v 70.letech odjela do Rakouska a pak do Svycar. Jestli se mas zajem dopatrat pravdy, musime jit pres doklady. Jeji matka a moje matka se v zivote nemohly potkat. Nikdo z rodiny nezil na vesnici. Ja se narodila ve Zline, to je cerne na bilem na rodnem listu.

       Jestli chces, napis mi a ja ti poslu veskere doklady, vcetne USA doby. Par lidi uz je ma...

       Existuje jedno spolehlive pravidlo: Lze ten, kdo profituje, to nakonec vidis vsude okolo. Lez je nastroj zisku.

       To obvineni z tresneho cinu kradeze, to neni zadna legrace a zalovatelne to je, to jsem si overila. Je to verejne forum, je to umyslne poskozovani jmena.

      • Pravda napsal:

       Jeste si spocitej toto: Kdyz tvrdis, ze jeji matka odesla po 2.svetove, jak se potom mohla znat s moji matkou, kdyz v CR nezila a jeste se od ni dozvedet, ze jsem ji nechala dve deti a utekla, kdyz se podle jejiho tvrzeni narodily az po roce 1970? Nevidis, jak je to nesmyslne?
       Kdyz by ji mela matka po 2.svetove valce, tak by ji muselo byt daleko vic nez mne, a podle fotek je ji neco kolem 40, maximalne 45.

       A o te kradezi psala, ze jsem ukradla penize v Radiu a utekla s nimi do USA? Vykrast americke radio a jit do USA/ No neni to prdel? Snad bych musela utect na opacnou stranu. Radio se prestehovalo do Prahy v roce 1995. A podle ni se deti narodily po roce 1970, tak jak mohly mit 5 a 7 let po roce 1995?

       Proste kdyby ten vladislav nebyl debil, tak si to spocita, ma to tady primo na strance a on zajde tak daleko, ze to jeste rozvadi a pta se dalsiho, jestli by to udelal, opustil deti a dal to rozvede, ze nejspis se kvuli tomu me deti na mne zlobi a nemluvi se mnou, toto je proste debilovina, kterymi tady s robo zaserou celou stranku, ale vinikem jsem samozrejme ja, protoze se branim! Kurva.

       To je presna kopie toho, co se deje Rusku. Je teroristou za to, ze se brani. Potrestani nevinnych vyzaduji jak USA, tak tady ti debilove. Vidis to, ze nejsme na foru NWOO? Zadna opozice, ale nasledovnici jsou na tomto foru. Bohuzel.

       Pravda je ale previt :-). Neda se ani ukricet, ani vyhnat.

       • Jaris napsal:

        Marie, do vasich sporu se nechci vmesovat a plest nebudu.Jedno vim jiste, ze matka Moniky musela odejit mezi 1945-50 nikoliv po 68'. Jsme totiz s Monikou stejne stare, a i Ty, Marie, patris k nasi generaci. Monika se narodila ve Svycarsku, tam vystudovala a tam pracovala.Pak se odstehovala se svym manzelem - Japoncem na Okinawu, kde zije, jak sama psala. Vsechna cest, ze se naucila v cizine slusne cesky, protoze je znamo, ze cestina neni jednoducha.
        Byla bych moc rada, kdybyste obe hodily cely ten osklivy problem za hlavu.

        • Vladislav napsal:

         Ono úplně stačí, že ta paní si vymýšlí další nicky, aby tyto pak jako "nestranní svědkové" Marii hájili...

         Copak toto je normální a ve slušné společnosti akceptovatelné?

        • Pravda napsal:

         Zahrala jsi to do autu, Jaris. Nedokazes na rovinu rict, ze Monika lze, chces jenom klid.

         Ikdyz se budes drzet toho, co ti napsala Monika, porad je tady lez. Nemohly se nase matky nikdy potkat, kdyz odesla po valce, tudiz tim je ta lez prokazana, jak jsem ti to vysvetlil a muzes si sama spocitat, ale ty si volis utek a klidek.

         Takto to dela vetsina, protoze je to pohodlne.

        • Pravda napsal:

         Jaris, ted ses projevila nepoctive. Nejde o vmesovani, jde o pravdu. Ja te mela za verici v boha.

         Odkaz Husuv ti asi nic nerika, pravda se musi branit...

         I bez toho, co jsi napsala, je jasne, ze Monika je troll a ze si vse vymyslela, aby mne tady znemoznila, to mi nakonec delali a delaji trolove vsude, bez vyjimky.

         Proc vsechna cest? Ze umi cesky? A slusne? To tedy neumi. Je logicke, ze ceska matka ji naucila cestinu, ale pravopis uz ne. A ona ted tu cestinu prodava. Zadny jiny duvod, ze chodi po webech, neni. Vztak k te zemi nemuze mit zadny, protoze tam nikdy nezila. U tebe je to neco jineho. Detstvi je silne, vzpominky take. Tobe nemam duvod neverit, ze v tobe rodna zeme zije, ve mne take, a uz jsem byla v mnoha zemich v zivote.
         Nejvic mi chybi Tatry. Naposled jsem byla v Tatrach v roce 2001. A asi se tam uz nepodivam nikdy, co se da delat...

    • Maroš napsal:

     Vladislav - 2 pravdy na jednom nicku a jednom kompe - to registrujem medzi riadkami ja.

     • Robo napsal:

      Maroš, jedna podliezava a jedna len lziva.

      Teda obe len jedna. Žiadna "hodna" a "zla".

      Obe kurvy.

      • Pepi napsal:

       Robo,nasadim vam brouka do hlavy,vy mudreci.Je to sice ponekud mimo tema,ale podle vasi teorie to nejspis spada pod tema "Slavjanstvi" .
       Mozna ze vas to treba i bude zajimat.Nedavno jste mi vysvetlil ze Etruskove(spravne etRUSkove)jsou vlastne Rusove.A Drusy (dRUSY)znate?Jsou to rovnez Rusove? (obyvaji Sirii,Libanon,Izrael).Maji svoje vlastni nabozenstvi,ktere nema nic spolecneho s Islamem.Je prisne tajne,ale pry ma nejakou souvislost s Himalaji!

       • Robo napsal:

        O Drusoch som nepočul. Ale odpovedáš si možno aj sám. Podľa názvu aj územia.

        Podľa toho, čo rozprávaš, ale to "tajné náboženstvo" nieje STARoverectvo. Pretože my proste nemáme žiadne náboženstvo.
        Buď teda čerpáš z hisTórie alebo si to možno len zle pochopil, čo ja viem.

        Hoď nejaký krátky odkaz, ak máš.

        Inak, podobný názov majú pRUSi - príbuzenská podobnosť nie náhodná..

        • morodej napsal:

         Je víc než zřejmé, že "rusové" se nevyrodili někde v tajze, ale že jsou smíšeným "etnikem" všeho možného z Evropy (ze západu a jihu-tedy klidně od Německa, přes České, Polské, Litevské, Ukrajinské, atd kořeny bylo zalidněno teprve od západ na východ ono "Rusko". Tato kolonizace kopírovala příhodnost přírodních podmínek, tedy z příhodnějších se šířily části populací do méně příhodných (do umělých hranic dnešního Ruska). Také z Asie. Rusko nejsou národ, je to mix praukrajinců, pračechů, prahanzovních měšťáků, praprůšáků, a tak dále. Na Ruských obyvatelích není nic původně "ruského".
         To leda mohlo "vzniknout" až dlouhodobým míšením-tedy něco jedinečného, co jinde není (jinde se to totiž takto nenakombinovalo a posléze neselektovalo, ale původem to nejsou "víc slované"!)
         Vůbec "slované" ať se to komu líbí jak chce-je pouhá slovní hříčka, jako kategorie žádné národy neexistují a jakékoli rozdělování lidského pléně do "národů" je násilí a svévolná kategorizace, sloužící mocenským zájmům.

        • Robo napsal:

         Morodej, no ty máš dosť.
         "Je viac, než zrejmé" - pre akú skupinu, vôbec nepochybujem.

         Diskutovať o tom s tebou nemá pre mňa najmenšiu cenu.

        • malejvelkejprut napsal:

         Jsem pro spolupráci lidí- DOBROVOLNOU - ti co jsou snášenliví se tak sami zvýhodní oproti "kazisvětům" a nikdo je nemusí manipulovat žádným vymyšleným "bratrstvím" (v kterém-brát to tak jak si vy představujete...a vědecky-by bylo Rusko MLADŠÍM bratříčkem-druhotným, odvozeným-i např. vůči Čechům.)

        • malejvelkejprut napsal:

         Robo, to dá rozum že Rusové nevzešli původně z Rusů, ale z něčeho jiného. Tudíž sotva můžou být "víc slovanští" než původnější "slované z kterých podle Tvých teorií vzešli. "Otázka je kdo stvořil slovany? A kdo stvořil stvořitele slovanů?"
         OD KDY je člověk člověkem, nebo slovan slovanem? Není jasné, ta "hranice" je umělá a arbitrární, vlastně reálně neexistuje. Co by byl potom "čistý slovan"?

        • malejvelkejprut napsal:

         Od kdy byl náhle "Rus Rusem" a už né jen tím z čeho vzešel? V čem tkví ten rozdíl, ten předěl?

        • Robo napsal:

         Malejvelkej...

         Počúvaj, táto diskusia ma vonkoncom nebaví.

         Ak máš skutočný záujem sa o Slovanoch niečo dozvedieť, študuj samostatne. Materiály už sú. Len sa vyser na hisTóriu.

         Ak chceš len tárať nezmysly, ani v tom prípade ti nebudem viac robiť sparinga..

        • skripta-vs-vlastnimysleni napsal:

         "Myslí-li si všichni totéž, žádné myšlení se nekoná."

         Když to tedy máš nastudované, snadno bys měl projít zkouškou- totiž jsi-li vyzván k vysvětlení vlastními slovy -samozřejmě že zjednodušeně- s tím se počítá.

         Tak prosím. Námitky už byly vzneseny.

        • Robo napsal:

         Na skúšku ti sere pes. Konkrétne Tereza.

        • Maroš napsal:

         ak dovolíte - Prusko je pôvodne slovanské územie ovládnuté Rádom nemeckých rytierov. ale tak Nemci aj Rusi majú svoj prapra spoločný základ u Hiperbárijcov, ktorí sa po kataklizme severu rozliezli po svete, pričom neskorší germáni a slovania prekonali iný kultúrny, aj jazykový vývoj.
         Rusi hovoria o Nemcoch, ako o Slovanoch, ktorí zabudli na svoj rod. Tiež dobrý dôvod, ako sa vzájomne vyhladiť v 2. svetovej vojne.
         Drúzi - náboženská záležitosť, sypatická je lojalita so štátom, v ktorom žijú
         https://sk.wikipedia.org/wiki/Dr%C3%BAzi

        • Robo napsal:

         Maroš, ďakujem za upresnenie.
         O Drúzoch som nič nevedel, nezaujímajú ma asi teraz, po Tvojom upresneni (v skutočnosti este menej).

         Vidíš, jak ich Pepi chcel zmeniť na dRUSoch.. :-))

       • Ivana napsal:

        Pepi
        já vám toho brouka z té vaší hlavy zase vytáhnu. Drúzové (tak se to totiž správně píše) nemají s Rusy nic společného. Souhlasí, že obývají Sýrii, Libanon, Izrael, sami o sobě prohlašují, že pocházejí původně z Egypta.

        • Jaris napsal:

         Tak v tom pripade jsou to Slovani :-)

        • Robo napsal:

         Jaris, netrol ešte Ty! :-)

        • proud napsal:

         Robiku,nezbejva nez reagovat jen na "smysluplny" veci k veci,protoze nekoho zjebat a pak to vzajemny jebani se roztahat na dve sajty nema smysl,coz je posledni dobou strategie nasi Marus,do nekoho zareje a pak s nim resi kdo je vic blbej..........coz nam opravdu prospiva a je prinosem!Mozna kdyz se toho alespon ze tri ctvrtin vyvarujeme,bude to tu prehlednejsi a vic k veci.Ze se meni behem diskuse tema a odbehne se jinam,mi nevadi,patri to k tomu,ale jen vzajemny osocovani se a obrana je mrhani casem,v cemz je jak se ukazuje Marus prebornici a ani nikdo z nas se neda zahanbit,vysledkem je znicena diskuse pod clankem.

        • Pravda napsal:

         Kdybys byl chlap, tak te bude zajimat spravedlnost a dukazy a ne tady nechat ty dva blby ( vladislava a robo) kydat pomluvy jednu horsi nez druhou a jeste mne nazyvat kurvou, zidovkou a agentsku CIA? To se zda malo? To mam byt zticha?

         Chapu tvou idealistickou povahu, nepohrdam idealismem, ale chtela bych videt tebe, jak bys mlcel, kdyby te nekdo takto spinil.

         Tobe vladislav rekl jenom ze jsi proletar a abys mlcel a mlcel jsi?

         Nemate smysl pro spravedlnost a prijimate kecy bez dukazu, a proto se nedivim, ze si z vas i ten Zeman dela prdel a vy to nevidite. Merkelce nemecky: vitam vas srdecne a pak hraje divadlo, jak ji rekl, ze privandrovalce nemecko pozvalo tak nam nemuze vnucovat kvoty? Co je to za blbost? Ona nikoho nezvala, ale Brusel. A kvoty taky diktuje brusel a ne ona.

         A nikdo na to nepoukaze. Jisteze. Dneska uz chapu proc. Protoze kazdy sezere, co se mu hodi, a pravda ho nezajima. Tak za to zaplatime vsichni.

        • Robo napsal:

         Proude, je to ťažké.
         Taku LžiBabu som ešte nevidel.
         Len sa pozri do tejto celej diskusie.

         Rozdáva hore dole nálepky, ktoré ale zlupava zo svojich tiel. Pričom jej samozrejme ostanú.

         V normálnej spoločnosti by bola vylúčená na okraj.
         Tu je demokracia. A tak si môže kydat hovna úplne rovnako, ako môže rozvíjať svoje názory niekto normálny.

         Aj tu je vidieť, čo demokracia znamená.

         Máš pravdu, nieje treba sa ňou zaoberať. Keď budeš neustále stúpať do hovna, tak sa proste uspinis.

         Videl si už toto?:

         http://www.tartaria.sk/slovanska-kultura/kultura/2016-09-01-20-41-29

        • Pepi napsal:

         Ivano,v cestine se pise spravne Druzove,ale ve Skandinavskych jazycich Druserne.Chcete li dRUSerne (ja o nich poprve cetl pred lety v Norstine).Osobne nevereim ze by to byli Rusove,stejne tak jako neverim ze Etruskove jsou Rusove (tento nazor je Robuv,zabyva se,nic ve zlem slovnimi hrickami,tak to vidim ja).

        • Pravda napsal:

         to mas blby, robo - te.

         Zaostavas za vladislavem. Ten uz pry videl i Svantovita na vlastni oci, chacha...jen mne ne, ale presto "vi", jak vypadam... jste soplove, oba. Nikdy na mne nebudete mit, nemate moje zkusenosti, protoze jsem o generaci vys.

         To vis, nejak to stari kompenzovano byt musi...

         Ja jsem zase v zivote nezazila, aby nejaky 37ti lety soplak nadaval starsi zene do kurev. Takze mas prvenstvi...
         A nepochybuji, ze jsi na to hrdy, jako kdysi Havel na propousteni vrahu...

     • Robo napsal:

      Maroš, aj keď..

      Má aj jednu nálepku "schizofrenik", už sa mi ju x-krát snažila venovať.
      Jedného schizofrenika som poznal. U toho to bolo zlé, keď sa opil.
      Či je ním aj Marie, si netrúfam súdiť.

      No ale možno len zatiaľ nevidím, čo vidíš Ty.

      • Pravda napsal:

       Ja nemam vidiny, ze mne Putin zachranuje, jako je mas ty...

       Halucinace ci vidiny jsou projevem schizofrenie.

       A pak nektere tve odpovedi nedavaji vubec smysl.

       A v kazdem vidis trola, dokonce i pepiho jsi oznacil...

       a mne primo agentem CIA... jsi posahany poradne...

     • Pravda napsal:

      Marosi: ty take nesouhlasis, ze kazde verejne tvrzeni musi byt podlozitelne? To nemas v sobe ani kousek chlapa, abys tohle dokazal? to je totiz podstata vsech problemu.

      Bordel v zemi je jenom proto, ze lide si neoveruji, co je pravda a sezerou kazdou libivou lez, a pak cekaji, ze je nekdo bude zachranovat. A ve finale budou tak zblbli, ze ani nebudou schopni se pro nic rozhodnout. Rizena schizofrenie. Setkala jsem se s tim v USA. Uplne zarny priklad bylo to shozeni dvojcat v roce 2001. Bush rekl, ze teroristi to udelali proto, ze nam zavidi nasi svobodu. A lidi tomu uverili, protoze to bylo libive. Ze zadnou nemaji, to jim bylo jedno. A pri napadeni Iraku rekl, ze buh ho poslal do Iraku. Sami verici ho meli uskrtit za urazku boha a jeho prikazani. A co delali? Tleskali. A dekovali bohu, ze mu dal vnuknuti je zachranit.

      A kdyz se podivas, jaci jsou lide u nas ( staci tento obrazek tady na diskuzich ), je to to same. Schizousi. A jako schizousi se taky vztekaji, protoze tem se rikat pravda nemuze. Oni ji neunesou.

      Je mi jasne, ze jako muzsky budes s muzskymi drzet basu, ta vase stadnost je mi jasna. Proud si to taky necha od vladislava, aby ho urazel a umlcoval.

      Jenze ja nejsem proud a umlcovat se nenecham. Kdyz se nad tim zamyslis, nemam duvod. To jen ti prirazeni se tim musi ridit a pak si nedovoli pravdu nejen podporit, ale ani ji hledat.

    • Pepi napsal:

     "Pozor na jedubabu,kamarade." :-) Myslim ze by si lide meli davat pozor spis na pokoutne kazatele,jakym jste vy,Vladislave. ;-)

     • tomasmarny napsal:

      nekde vysvetloval, jakou ma jako reditel odpovednost. A zaslouzi si velke penize. Svarec je nula, hlupec. Nestudoval. Nesouhlasil s nim nikdo. I na prouda vyjel, ze je proletar. Je to tady konirna :-)

      Reditelsky syndrom. Ve sve pracovni dobe, kdy za nej druzi makaj, bojuje o reditelskou pozici tady. Malej prut. To je pravidlo. To je stara vec jak lidstvo samo.

      • Sasin napsal:

       Že jako blábolím, jó??

       Říká se Stokholmský syndrom, to jest láska ke svým tyranům. Každej "podnikatel" miluje svůj výběrčí úřad a vyplňuje s RAdostí všechny papíry a dělá stojku pro své páníčky. Tahle podnikavá třída je pro šmejdy hotovým štěstím. Dělá špinavou práci za ně a chlubí se svými výsledky. Těch fíglů co znají jak ojebat své bližní nezná mezí. A STÁT je nejlepčí dodavatel pracovní síly, nu což spolupráce, která se neodmítá. Muheeeeeeeee

      • Vladislav napsal:

       Aaa, zase nějaký zamindrákovaný proletar, se stylem psaní podobným Marii. Tak nemarni cas a bez spát, ranní směna ti začíná v šest, at si tech svych osmnáct hrubého zasloužis, pracante.

       • Robo napsal:

        To nieje podobný štýl. Predsa.
        To JE lžiMarie.
        Dnes tu (na nwoo) má zo desať prezývok.

        Len tu (v tomto článku) Pravda, soudce, mm..

        Tentokrát už ale neplatí to jej "meno si môžem dať, aké chcem", pretože pod menom "soudce" tu sa vyložene vydáva za niekoho iného.

        • Vladislav napsal:

         Je toto vůbec možné, Robo? Toto jsem jeste nikdy nikde nezazil:-(

        • Pravda napsal:

         Uz to zazivas pravidelne, protoze mas schizu. To je videni toho, co neni. To je nelecitelne, vesnicane.

         Dikyova, ze je zidovske jmeno a ma ho cikan? No to je bomba, ne? Cikan neni bily, zatimco ja jsem bila, nebarvena blondyna s modryma ocima. No zidovka jako prase. Jeste ze ma toto diskuzni forum takoveho specialistu na jmena.

         Ty vole, za tu dobu, co tady glabes nesmysly a shazujes se verejnym premyslenim ci vyslovovanim domnenek, uz jsi mohl mit zjistenou o mne pravdu desetkrat, sracko.

         P.S. Ja si skutecne s nekolika lidmi odsud pisi a maji i moji fotku, chacha, ti se opravdu na tvuj ucet bavi a ja s nimi. Vidlaku.

        • Pravda napsal:

         jasne, robo, vsechno tady pisi ja a doufam, ze konecne odpovis na to, kdo jsou ti slovane a kdo je stvoril. Zatim utikas, zbabele.
         Krom odkazovani na studium a vycteninky neumis odpovedet. Neumis myslet. Otazky jsou jednoduche.

         Nebud srac a odpovez.

        • Pepi napsal:

         Robo nazev DruS jsem si nevymyslel,spravne ceske pojmenovani DruZ jsem neznal.V rade evropskych jazyku se to pise Drus s S(italsky Drusi,norsky Druser atd.)samozrejme ale neverim ze by to byli Rusove,podobne jak vy hlasate o Etruscich a pod.

       • malejvelkejprut napsal:

        Pan Vladislav to myslel tak, že "společnost" by měla honorovat ty "postavené" (někým) výše.
        To by snad i šlo pokud by se našel blbec, co bude toliko honorovat onoho "nepostradatelného"-vyříděj si to mezi sebou a ze svého (že tedy někdo si kupuje onoho nadřízeného, že onen nadřízený je někým kupován-není konkrétním kdo přemejšlí...). A co je komu po tom?

        Ale "společnost" nepřemejšlí, není to jedinec nadán těmito schopnostmi. Tudíž se samozřejmě někdo "za společnost" může vydávat, "za ní" rozhodovat, ba i odměňovat. A nejlíp se rozfrcá "ze společného".

        • malejvelkejprut napsal:

         Oprava: "že onen nadřízený je někým kupován-NĚKÝM konkrétním kdo přemejšlí…" a kdo myslí i na svůj zájem , proč by ho jinak "kupoval" toho nadřízeného nebýt to v jeho zájmu? Pokud nemyslí na svůj zájem, tak je to jen nastrčenej bílej kůň, ten slouží něčemu jinému.

         Jednoduše:

         Když si to lidi vyřizujou mezi sebou a za to své, které těm kterým náleží-pak je to v pořádku a nikomu jinému do toho nic není, protože tím ani není obrán a ani vázán.

        • Pravda napsal:

         Ja to zjednodusim: Spolecnost honoruje velke postaveni malych a nefunkcnich brk. Cim mensi, tim na vyssi stolicku se postavi a vystrkuje hlavu, a upozornuje na jeji kvality, ktere jsou udajne ukryty uvnitr a zjisti je jenom ten, kdo jim uveri.

         Vladislav jak hned tady posilal nekoho spat, aby rano byl fit do prace vydelat 18 hrubeho. Jenom tato veta da obrazek, co ma v hlave. Jen svou nadrazenost. Jako politici. On je ve skutecnosti odrazem a mysli si, ze cim vic se jim podoba, tim vyse bude postaven a cenen. Je to hruza hruzouci.

         Tahle spolecnost se uz skloubit neda. Bohuzel. Nerikam to rada. Ta degenerace postoupila tak daleko, ze jak ma nekdo treba o tisic vic, uz se citi uspesnejsim nez ten druhy a uz s nim pohrda a nadrazuje se mu. To se uz nicim nespravi.

         Divala jsem se dnes dopoledne na Trumpa. Zodpovedne prohlasuji, ze ten clovek je magor.
         v USA slibil lidem, za bourliveho potlesku ( a pod tim videem byly komentare nadseni a oslavovani ho jako boha). Pak jsem videla dalsi, z Mexika, kam prijel. Tam vyzval presidenta ke spolecne stavbe zdi na mexicko-americke hranici, a to bylo neco! Rehnim se jeste ted. Ten to samozrejme odmitl. Neni to myslitelne. Mexicky president i cast vlady jede v drogovem byznysu pro USA a USA ty drogy nutne potrebuji, davaji je pridelem zoldakum, aby byli aktivni ve valce.

         Proc rikam, ze je Trump magor? Protoze je vylouceno, aby o tomto nevedel. Ten ma dost dobry prehled o byznysu v USA. o vsech. Proste divadlo a obecenstvo jasa, ze ma vzruso. O nic jineho vetsine lidi ani nejde, a tady je to videt taky u pindika vladika, valasskeho krale z vesnice valasske.

        • Pravda napsal:

         doplneni: .. Trump slibil za bourliveho potlesku amikum postavit zed proti imigrantum z Mexika..

        • Jarmila napsal:

         Zde byla cedulka odpovědět, jinde nebyla k mání a tak tady odpovídám za Roba, kdo jsou Slované, kde se tady vzali a kdo je stvořil. Jsou to prostě běloši, světlé pleti, modroocí a blonďatí, jelikož vznikli v mírném pásmu, kde nepotřebovali mít černou pleť jako černoši chránící se proti přílišnému žáru slunce. Černoši mají i takové zvláštní kudrnaté vlasy, které je rovněž chrání proti slunci, ale už jsem zapomněla jak.:) Ale je to všechno v různých moudrých vědeckých knihách, stačí si to všechno přečíst a nečíst místo toho všelijaké blbosti o Slovanech.

        • Pravda napsal:

         Pro Jarmilu: Kudrnate vlasy jsou v prurezu zplostele.A tim nabudou. Kudrnate vlasy lepe chrani, vytvari jakousi izolacni vrstvu. Tak jsem to nekde cetla ja, ale uz je to spoustu let...

       • Pravda napsal:

        To je neskutecne, jak ty jsi drzy. Porad nekoho nekam posilas a za tech 18 hrubyho bys mel makat ty, ona by te ta nafoukanost presla. Nu coz, jeste chvili si toho muzes uzivat..

        • Pepi napsal:

         Jarmilo co se tyce toho popisu Slovanu,tak ten tedy moc nepasuje na Srby,Chorvaty,Bulhary,Makedonce,ani na mnohe Cechy,Moravany,Slovaky...

        • Jarmila napsal:

         Ano, je to přesně tak Pravdo, to kudrnaté roští na hlavách černochy rovněž chrání před žárem slunce. Tvoří izolační vrstvu, kde vypařující se pot z kudrnatého roští stéká zpět na hlavu a tím ji ochlazuje.
         Zajímavá otázka je u šikmookých- proč mají všichni černé rovné vlasy? Inu proto, že jsou stavěni podobně jako tučňáci, kteří rovněž mají hlavy a záda černé. Aby totiž ve věčném sněhu a ledu pochytili narychlo co nejvíc paprsků slunce a ohřáli se. Bříška ovšem mají bílé (ti tučňáci), aby je ryby zespoda v moři neviděly.

        • Jarmila napsal:

         Pepi, my jsme tady v Evropě všichni dokonale promíchaní. Těch válek co se za těch několik tisíc let odehrálo, to již nikdo nikdy nespočítá. A vždycky se při nich znásilňovalo hlava nehlava, slovan neslovan.

        • anonym napsal:

         Šikmoocí se původně rozšířili asi z jihu, takže s ledem a sněhem to nemá nic společného.
         Ten navíc se vytvořil až před asi 12000 lety. Globální katastrofa totiž možná posunula kontinenty severněji. Permafrost je starý právě 12000 let, co se tehdy stalo se neví.
         O nezalednění severu je známo ze zkamenělin, třetihory led neznaly.

        • Eva napsal:

         Jarmilo, někteří jsou promíchání úmyslně, víš, že i Čína má své Židy?
         V dnešní době všichni potomci kaifengských Židů vypadají stejně jako etničtí Číňané.http://www.operaceester.cz/clanky/co-je-noveho-/strucna-historie-zidu-v-cine.html

      • Vladislav napsal:

       Aaa, pardon, tak tomasmarny je taky Marie...OPET tentýž styl psaní. Ta zenska ja vteleny démon:-( Toto jsem jeste nezazil:-(

       • tomasmarny napsal:

        bacha na nuz, na cepeli bude sedet Marka :-)

       • Pepi napsal:

        Jarmilo,"my jsme tady v Evrope vsichni dokonale promichani."Ja to vim,Jarmilo,a souhlasim i se zbytkem prispevku.Dokonce i odlehla Skandinavie byla pomichana uz pred prichodem pristehovalcu s asijskymi elementy jejich jmena vetsina cechu ani nezna (Samove,Kvenove,Tateri).O Bavorsku ani nemluvim (sam dr.Josef Mengelle,slavny rasovy hygienik vypadal dost neevropsky) a uz vubec ne o CR a zbytku Stredni a Vychodni Evropy.

  • soudce napsal:

   Zenska! Vy ze mate za manzela pravnika? Vas by si mohl vzit jedine blazen. Vite vubec, jak se provadi prukazni rizeni? Podle toho, co pisete, nemate o tom poneti. Nevypisujte mi zadne nesmysly, kdyz mam k dispozici rodne listy, a umrtni list jeji matky a jeste k tomu duchodovy list s vypisem dob zamestnani v CR, zadne bydliste ve Znojme ani na okoli a uz vubec ne na vesnici v dokladech nenajdete. A obvinovani z trestneho cinu je pro vas z hlediska dusledku jeste horsi pomluvy.

   Kdyz se vas zeptam na prijmeni te zeny, kterou tady pomlouvate, ve vami uvadene dobe se jmenovala jak? Nemuzete ho znat, a proto ty vase pomluvy jsou bezproblemove prokazatelne jako zamerne vymysly poskozovat. Takze jste se rozhodla pro soud. Dobre. Podniknu dalsi kroky.

   • Robo napsal:

    http://www.csfd.cz/film/4061-dabluv-advokat/prehled/

    Čo sa tu komu vyhrážaš, blbečku. Ha.

    • soudce napsal:

     Pokud vim, tak jste Marii obvinil, ze je placeny agent. A doufam, ze muzete predlozit dukazy. Vasi adresu si zjistim podle IP adresy a dostanete vyzvu k jejich predlozeni. Toto je verejne forum, pane.

     A ze se divate na filmy pro blazny je vase vec, ale ze je nekomu doporucujte, to svedci o vasi mentalni urovni. A za toho blbecka se mi jeste rad omluvite.

     • Robo napsal:

      :-))

      Človeče, to už je fraška, jak vyšitá..
      Ani sa mi nechce reagovať, židáčku.

      Za blbecka že by som sa ti mal ospravedlňovať?
      Nemá sa vraj hovoriť "nikdy". Takže - nikdy! :-)

      LžiMarie, nájdeš ešte ďalší spôsob, jak klesnúť ešte nižšie?

      Mimochodom, keby tento "sudca" bop naozaj nejaký pritepleny advokát, pošlem ho do prdele rovnako.

      Ty sa tu budeš dovolavat nejakých dôkazov, zidacku?
      Ty, ktorá tu neustále klames suverenne najviac zo vsetkych trollov?

      Možno niekedy budem ochotný uznať, že si len aktivny zidacik, čo tu "pracuje" bez nároku na honorár.

      Moc to na to ale nevyzerá, hlupka.

     • Maroš napsal:

      soudce - pokiaľ ste si nevšimli, tak administrátor tohto webu verejne deklaroval, že mailovú adresu zúčastnených nebude zverejňovať. Pokiaľ chcete získať adresu konkrétneho diskutujúceho, je to možné, pokiaľ tento dotknutý dá súhlas a pokyn administrátorovi tohto webu.
      Spravodajské oddelenia obrany - monitoring médií, s týmto nemajú najmenší problém, detto hrabať sa niekomu v počítač. V každom prípade, majú nás dávno vyprofilovaných - tak osobnostne, ako aj názorovo a vedomostne. Štýl písania detto, ja napríklad s obľubou používam dovetkovú pomlčku za vetou a interpunkciu pokiaľ možno blízku hovorovej reči. A lodnícky slovník. O tomto je celý odbor - psycholingvistika.

      Celé toto TU slúži formovaniu informačného pola. Toto pole provokatívnym spôsobom - témamy, formuje administrátor a redaktor webu, kvázi dramaturg - má svoj zámer. Potom sú tu tichí pozorovatelia, ktorí sledujú reakcie a kontextové informácie - buď ako súkromné osoby, ktoré zbierajú info, aby ho mohli dávať ďalej svojmu okruhu, alebo len tak zbierajú info pre seba zo zvedavosti. Každá jedna info je manipulatívna, a podľa reakcií pustených adminom viete, do akej miery je web slobodný - napr. podľa poznámok a dodatkovým info, ktoré iným unikli. soudce - nech sa páči, choďte do fóra AC24 a odhryznú vám nos!
      Pokračujem - a stále je tu náš tichý monitoring /obrany/, ktorý má v piči všetky naše-vaše invektívy - tých zaujímajú bezpečnostné záležitosti.

      Čo sa týka aktívnych účastníkov diskusie, tak je tu pár trollov - posmievačikovia, spochybňovači, podjebávači, nahrávači si, provokatéri, riťopchaji, riťgulelízači, zastrašovači, urážači - skrátka mikrobiálny rozklad, zásadne nič konstruktívne a ešte im vadia aj linky, ktoré si normálni diskutéri posielajú v zmysle ZDIEĽANIA INFORMÁCIÍ. Z tohto sú trollovia úplne v piči!!! Keď tu niekto zajebe, že mu vadia odkazy, tak viem, s kým mám do činenia! Pojebte sa trollovia!!!
      Lebo prioritou našou je - INFORMAČNÉ POLE! Chcete HO rozšlapať - zasejem znova a znova! Pojebte sa! Nemáte výsledky - vykopnú vás z bufetu dopiče! Choďte predávať životné poistky, choďte umývať riady, zametať psie hovná - pojebte sa! Toto je box! Kto nevie zniesť jednu cez piču, nech do ringu nelezie!

      Odbočím - ak potrebuje admin "lajky", alebo návštevnosť pre reklamných partnerov, tak mu môže byť u riti, či tu diskutuje jedna alebo tri partie - ono skôr-neskôr takéto partie vznikajú, a tým pádom sa dostávajú do sračiek trollovia - nebavíme sa o oficiálnych spravodajských zložkách, bavíme sa o ľuďoch platených
      z tzv. neziskoviek a schovaných za rôznymi mediálnymi agentúrami. A teraz konečne k veci:

      1/ Provokatéri môžu všetko, dokonca tu volať po vyhladzovaní celých etník, či komunít, resp. ústavných činiteľov. Môžu, lebo sú to provokatéri.
      2/ Pokiaľ niekto provokatér nie je, ale žije v zahraničí a potrebuje tak kompenzovať svoje frustrácie, môže to isté robiť relatívne beztrestne.
      3/ Osobne - ak by som sa chcel živiť ako provokatér, tak ozaj radšej v zahraničí, pretože klamlivú IP adresu už nie je žiaden problém zistiť. Naposledy bol hromadný trollský bufet odhalený v českej školskej inštitúcii, ale klamlivú IP adresu mal v Švajci. To už je smutné.
      To už je hnus!
      4/ Keďže tu preberáte Pravdu a ak tá je v Mexiku, tak môže mať v piči všetkých tu aj hore. Niektorí na to reagujú tak, že ju majú v piči tiež.
      5/ Pokiaľ by sa Pravda ako osoba cítila dotknutá nejakým nactiutŕhaním, neviem ako je to v Mexiku, ale tu existuje miestne príslušný správny orgán, alebo miestne príslušný súd. Na to, aby sa vec riešila v Čechách, musela by mať Pravda trvalý pobyt tu/tam/, alebo sídlo firmy v Čechách, inak je celý postup podľa mexickej legislatívy.
      Podotýkam, že odkedy nám odňali kordy, odňali nám aj česť, a keby moju manželku niekto verejne poškodil na cti, nesmiem dotyčnému rozbiť piču ja, ako jej muž a ochranca, ale moja žena musí vykonať podnet - podanie sama za svoju osobu, teda ani ja nie kurva! - aby štát za urážku mojej ženy zinkasoval od debila 100 euro správnej pokuty v priestupkovom konaní, a s týmto sa musíme ako manželia uspokojiť. Iste - pri opakovaní priestupku hrozí už trestné stíhanie, ale aj tak - žena je radšej, keď lietajú päste, ako peniaze pre vyjebaných právnikov a úradníkov!
      Bohužiaľ - ručne stručne vybavovať znamená poškodiť niekomu zdravie, takže priestupok, prečin, atď.

      Toto bola úvaha "keby", a potom tu máme fakty - čierne na ružovom - bežné urážky a nadávky medzi občanmi nie sú dôvodom na stíhanie, pokiaľ neznižujú vážnosť dotknutej osoby v jej okolí a jej spoločenské uplatnenie. Označenie Pravdy za agenta? - poisťovacieho?, s teplou vodou?, CIA?, Mosadu?, mimozemšťanov?, Sorosa?, Agenta Orange? - kurva som nevedel, že označenie pracovného zaradenia je trestné!
      A poslať niekoho do piče alebo do blázninca je bežná invektíva.

      Skutočné dámy nie sú hrubky ani trubky. Navyše - skutočná dáma nemá problém s ničím, kvázi dáma má problém so všetkým. Ale poďme k verejným činiteľom!!!
      6/ Osoba, ktorá vykonáva úrad sudcu je verejný činiteľ, a ako verejný činiteľ je chránený pred znevažovaním svojej funkcie, ako aj svojej osoby.
      Na druhej strane - osoba, ktorá sa neoprávnene vydáva za verejného činiteľa, sa dopúšťa kurva čoho?! Ha ha ha! - soudce ako futbalový rozhodčí, sudí - verejný činiteľ určite nie je! Ani ten šachový rozhodčí, ani rozhodčí na Miss Tsechia nie je verejný činiteľ, takže takých soudcú mám kde? - v piči!

      Už len predstava, že by na tento provokatívny web vliezla erudovaná osoba s právnickým vzdelaním v rámci zabíjania voľného času - je poriadna kokotina. A ešte
      k tomu, aby sa takto diskreditovala osoba vo verejnej funkcii, je kokotina na tretiu! A ten des ty kokot!
      A potom nerozbi si monitpr a nezožer klávesnicu!!!
      Teším sa na poriadnu pitvačku - trollské črevá budú lietať po bufete!!!

      • nnnnn napsal:

       Tragédie tohoto NWOO počala již před léty.
       Bylo to vyhnání z celého netu jen do určitých úzkých možností-do průsmyku v němž jsme už jen zavření jak v lapidáriu a určení k zneužívání a doražení.
       Takto skončil "odpor" byť mohl mít kdysi šanci a být motivovanější, v průsmyku porazíte i mnohem početnější "armádu".

       • Pravda napsal:

        To je pravda.

        Kdyz jsem sem prisla, tak jsem zjistila, ze jsou zde kvalitni clanky a posilala jsem odkazy nejdrive po rodine a znamych a pak i do nahodnych diskuzi na jinych webech.

        Lidi zaujme, ze jde o opozici, takze cekaji, ze se zde bude neco resit. Za ne.

        To je zakladni omyl. Resit musi lidi, tady ty informace je maji za ukol uvest do reality a ne neco za ne resit. Ikdyz jsou zde pravidelne uvadeny akce, opozicni akce, tak stejne lide zustavali a zustavaji apaticti a lini. Jsou zde adresy na poslance...

        Nekolik let zpatky uz meli lide aktivne jednat. Minimalne tim, ze budou trvat na predkladani ci dokladani uctu, jak se rika. Delegace za poslanci, za vladou, za presidentem.

        Ani dnes nikoho nezajima, kolik penez slibil Zeman Merkelce, z ceho se to zaplati, v rozpoctu se to prece projevi a lidi se nechaji uspat tim, ze k nam nikdo nechce. Nikoho nezajima, ze vsechno se nam musi dokladat.

        A na diskuznim foru taky nejsou aktivni lidi. Chodi sem nekteri ze zahranici, ktere zajima, jak se situace u nas vyviji a sdeluji, jak to vypada tam, kde ziji, asi 3 zahranicni trolove, par fanatiku a schizofreniku, kteri si sem chodi soukrome ventilovat sve sneni a nebo viru. Ja puvodne prisla pridavat informace a prekladat. Prvni, komu jsem vadila, byli trolove, protoze jeden z nich se mnou vedl valku uz pred 10ti lety jinde. Tehdy kvuli tomu, ze jsem psala clanky z USA, jak to tam doopravdy je. Zaseli seminko pomluv a zdejsi diskuteri se jich chytili a hezky zalevaji a hnoji a hnoji a hnoji. Poslednich nekolik mesicu je to tady jenom sortovacka kdo s kym a proti komu. Vyhazovacky a pomlouvani, a soukrome debaty, ze kterych jsou ostatni vylucovani. Proste zumpa na zavreni.
        Celkove je nutno rict, ze ve teto fazi, v jake se situace v nasi zemi ocitla, je kazda opozice uz paralyzovana, protoze uz i v opozicnich stranach jsou nalezli posluhovaci systemu.

        Kdybychom se meli shodnout na tom, kolik te skutecne opozice je, meli bychom problem se dohrabat k vysledku.

        • Srandissimus napsal:

         Soukromé weby-jako je tento NWOO-jsou zcela nechráněné proti zvůli "zájmů" v mocných pozicích.

         Ne náhodou byly "v nealter-nativní" části netu vymýceny "svobodné diskuze" a například bez "registrace" zůstalo jen pár výjimek v celém obsahu netu. Většina "konkurenčních alternativních webů" jsou něco jako "žluťácké odbory"-prostě státní Systém je nechal "zrodit" jako "konkurenci" vůči (kompetují o zdroje, čas, lidi, témata, pozornost, atd.) těm pár posledním "pravověrným" projektům a nikoli vůči "mainstreamu". Jsou ovládány státními bílými koňmi.
         Z takových "dvojích kleští" se dá vyváznout snad jen zázrakem (ale v číslech se zázraky nedějí.)

         Ovšem značná část agentů státního Systému nadvlády jsou sami ve DVOJAKÉM dilematu - zradit sebe jako člověka?

        • Shapito napsal:

         Každý agent není jen agentem - to je pouze umělá vratká rolička, je především člověkem...Zotročitelem ale zároveň zotročeným.
         Zradil by radši zájem některých na nadvládě než lidskost? Lidskost se asi nezdá dost "silovým rezortem", aby to některé maníky dostatečně rajcovalo...

      • Paul Durham napsal:

       Zapomněl jste na propagandistické "moderování" diskuze "ideodiverzními centrálami" ( kojzarův slovník má své opodstatnění i_dnes ) prostřednictvím účastníků diskuze s vysokým ratingem pravdy ( nebude-li pršet, nezmoknem) a jemně podstrčenou lží ( za vše může GP ).
       Hezké ráno.

       • Maroš napsal:

        „Na najvyššom stupni metodologického riadenia je treba až 99% pravdy, aby prešlo jedno percento nepravdy!“ – video čas 2:00 min
        https://www.youtube.com/watch?v=GaExJBMkJFc

        • Sasin napsal:

         Demogracie prostě je harpagondechajcký systém elitního odrbávání sedliny obyvatelstva. Státy jsou ZLO dějské korporace, lidé "ObČani" jsou otroci, lidské zdroje. Blboňská část obyvatelstva se na obranu této lži dožaduje více domogracie.

         Čan znamená přílepek, něco, co existuje, leží či stojí na obvodu, konci, na druhém pólu od podstaty a důležitosti, tedy na pozici druhé, přibalené k základně jehož ObSah netvoří. Čan tvoří vlastně obal držícíí ObSah či ObVod kolem obsahu, do kterého nezasahuje a není s ním spojen.

         Občan je ve skutečnosti významově ještě o něco méně důležitý, znamená nálepka na obalu, který lze po použití vyhodit ObČan tedy není součástí ObSahu a je chápán šmejdy jen jako obal.

         Demogracie tedy používá ObČany jako vnější obal tajného obsahu, se kterým nemají být občani spojováni. Zmatením pojmů si mají dokonce myslet, že patří do třídy vyvolených a podvědomě se mají tohoto ObČanského stavu dožadovat zmateným pojímáním významů. Což je ve skrze geiální plán..

         Obsahem demográce tedy je nákup a prodej blboňů v pytli. Typická harpagondechajština vydobývání renty. Víra ve správnost tohoto zřizování obyvatelstva nezná mezí. Marošu, pakliže je to je už na úrovní pod vědomí, jediná možnost to změnit je v úplné zmeně systému, tedy i ve změně pojmenovávání a významů pravidel mezi podílníky. Muheeeeee

         Buď zdráv

        • srandissimo napsal:

         Sasi,

         Úplně jednoduše-řešení je nasnadě-stanou se podílníky těch automatů -viz. článek dolezite.sk lomeno PEKLO-ZAKLADNIHO-NEPODMINENEHO-PRIJMU-aVz4tV.html(zřejmě ne však ekonomickým způsobem, protože se k tomu nemají šanci vlastnicky dostat-nikdo jim totiž na tom podíly nenabízí...neprodá za státní pseudopeníze...), tudíž z toho budou mít příjem jenž posléze použijí na utrácení. Jinak nejde dohromady automatizace a zrušení peněz (jak vysvětlíte otrokům států, že tím, že jste je ve všem zbídačili a zamezili, že na to konto nemají na čem dělat, když jim nic nepatří a směňováním svého času si nevyprodukuje nic navíc než ten otrok směnil-přišel o čas, získal státní pseudopeníze-poukázku na okrádání dalších. Nic navíc. Jen to směnil. Produkce ale není totéž co směna. Můžete si přehazovat z levé ruky do pravé a zase zpět a nic jste nevyprodukoval.)

         Odlišné od státního nepodmíněného příjmu je to v tom, že nedostávají STÁTNÍ PSEUDOPENÍZE nýbrž vlastnická práva-podíly. To je i motivuje si na nich dělat, udržovat, vylepšovat atd. To jim dává tu práci (na něčem).

         Šašení s tím státním nepodmíněným příjmem (státních pseudopeněz, nikoli vlastnických práv) je zase jen OBĚŽLIČKOU těch sviní... Připomíná to jako když zhabali lidu baráčky atd. aby je následně nahnali do králíkáren jenž je milostivě nechali si pro sebe postavit... Něco jim vzali a aby to šlo jako po másle, jim podstrčili méněcenné náhražky. Radši jim šoupnou státní nepodmíněný příjem než se s nimi dělit o SKUTEČNOU MOC.

        • Sasin napsal:

         A ty chceš podíl na neprodejné půdě a rozpočtu, který vznikne z úrody této země? Nebo nééé???

        • GeneralissimusAmorMagor napsal:

         Sasine, kde se ty párky a koňské koblihy bílejch koňů státu přerozdělujou? Kdo nevěří ať tam běží...

        • Sasin napsal:

         Nechápeš podíl na půdě, nerozumíš podílu na rozpočtu. Rozumíš jen cukru a biči. Nákladová položka. Heh

   • Vladislav napsal:

    Co podniknete, Marie?

    • Robo napsal:

     Čo by podnikla?
     Ďalej tu bude placat nezmysly.
     Nielen proti tým, čo jej "siahli" na rodinu.
     Proti všetkým, ktorí sa jej znepacili.
     Nikdy som o jej rodine nerozprával, dokonca som sa jej zastal pri jej prvom spore s Ikemou.

     Niekoľkokrát tu hovorila, aby ľudia reagovali na obsah, nie na diskutujúcich. Keď si pomýlila Vladimíra s Tebou, hneď mu sprosto vynadala.
     Podobne by sa dali VŠETKY jej nálepky, čo sa kedy komu pokúšala venovať s prehľadom napasovat na ňu.

     Je to zlostna baba, čo sa zmenila ja židáčku.
     Ak nebudem "konspirovat", tak poviem, že sa zmenila tým, že sa im v boji prisposobila.

     Dosť pravdepodobné tu ale škodí zámerne.

     Kto iný by neustále klamal?

     Mnohí z nás nemali od narodenia "striebornú lyžicu v puse" (veľmi diplomaticky povedané), klamať nás to ale nenaučilo. Skôr naopak.

     • Vladislav napsal:

      Takto dopadají zrádci rodu. Opustila své nejbližší, zmizela tisíce km daleko, prý kvuli "teplu", ale logicky zní spis to, co psala Ikema: jev ČR nejspíš trestne stíhána, takze "nemuze".
      Jeji dcery ji navic nejspíš nemůžou přijít na jméno.
      Jaky duvod bys měl ty nebo ja žít v Mexiku, na turistické vízum, s minimální právní ochranou, kdyz by ses pred nikým neschovával a mohl se v klidu vrátit domu? Žádný, obzvlášť pokud by ses měl ke KOMU vrátit.
      Nwoo.org jde pomalu do haje. Ta zrůda ho pohřbí. Koralovi je to jedno, založí si nový web.

      • Robo napsal:

       Vladislav, mne je jedno, čo tá jedovatá baba robí v Mexiku.
       Či je alebo nieje trestne stíhaná, je mi jedno tiez.

       Čo mi jedno nieje, je jej podvratna činnosť na tomto webe.

       Jinsky, Sobotka, Svejk a iní sú proti nej len slabý odvar.

       Všimol si si, mimochodom, že už tu máme aj ešte ďalší druh trollov (pod inými článkami)?

       Ak LziBaba ešte náhodou nieje platená, mali by to neziskovky rýchlo napraviť. Robí tu fakt "kvalitnú prácu".

       Ak ju naozaj robí len z nadšenia, to ju neospravedlňuje. Naopak!

      • tomasmarny napsal:

       uz je vsem jasne, ze ho mas malyho!

       Nwoo.org nejde do haje! Debile.

       Honit si ho na invalidni duchodkyni. A admin, kdyz bude chtit byt spravedlivy, tak musi predevsim vyhodit tebe. Je to jasny? Si tady znovu procti sve vyplody, myslis, ze by se mu libily a dal ti pochvalu? Pohanel jsi vetsinu diskutujicich. I vyhazovac muze byt vyhozenej, to nevis? Ztrata casu s tebou.

       • Robo napsal:

        Invalidný dôchodca hrá na city. Akoby to nejak súviselo s témou

        Pozor, už je tu zas! To sa mi páči :-))

        • Vladislav napsal:

         Dikyova je židovské příjmení. Jmenuje se tak ale i jeden cikán, který kopal ve vedlejší vesnici přípojku, takze tady si 100% jistý nejsem.
         Ikema Monika si nema duvod vymyslet, mstit se za neco. To, co píše, ma logiku. Ta nestastnice v ČR neco spáchala, takze se nemuze vrátit. Clovek musi mit zatraceně silný duvod zůstávat roky v rozvojové zemi, s minimálními prostředky a navic nelegálně, na turistické vízum.
         Bylo by opravdu zajímavé zjistit, proč tato údajná bojovnice proti NWO pobývala nejprve radu let v USA, a proč se tam i pravidelně vracíva, kdyz rodinu ma v ČR. Chápu, ze jeji děti ji po tom, co jim udělala, nechtějí videt, ale stejne...
         Promin, ze se k tomu porad vracím, ale nedává mi to klid.
         Toto je spis případ pro odborníka, psychiatra, nebo asi kriminalistu. Je pravda, cos řekl pred časem, Robo. Cim déle se budeme v jistých lidech rýpat, tim víc budeme smrdet:-(

        • Pravda napsal:

         Ty debile, odkdy je turisticke vizum nelegalni? Ty jsi vypatlany az na pudu, to musi videt i dite.

         Na nic logickeho nemas schopnost odpovedet jenom jako byk cervenou baruvu, ty studujes nicky, chachacha. Demente.

        • Robo napsal:

         Vladislav, LžiMarie proste nieje dôležitá.
         Nikto tu nebude venovať dosť energie, aby sa Ikemine výroky prípadne potvrdili.

         Pozri dnes na tento článok. Je tu pod x prezývkami len tu! Prakticky celá diskusia je len o nej, z toho cca 50% píše ona sama.

         Vyser sa na to, či ukradla z ČR peniaze, či niečo urobila v juesej, aké víza má v Mexiku.

         Úplne stačí, jak to rozjebava tu.

         LžiMarie sa neustále oháňa pravdou. Na oko.
         Je to chucpePravda!

         Tu si dokonca nielen zmenila meno (na to srať), ale vydáva sa za advokáta pod prezývkou "soudce" a vyhráža sa ľuďom!

         Chápeš? A tá židáčka sa bude v tej istej diskusii pod inou prezývkou dovolavat súcitu (invalidna dôchodkyňa), ohovarat a zhadzovat kdekoho (schizofrenik, maly prut, ...).

         Proste je to jedným slovom židáčka. Pravdepodobne profesionálka. Ak nie, tak úplne jebnutá.

         Srať na ňu, každou reakciou na ňu zvýšiš počet komentárov, ktoré sú len o tej SVINI.

        • Maroš napsal:

         Robo - Tomáš Marný je otvorene! správcom webu Prvopodstaty. Toto nie je on - jeho štýl poznám.
         To máš marný - má súvislosť s približne rovnakým zameraním oboch webov. To máš marný - je krédo koho?
         "Už sme došli stará mama!"

        • Robo napsal:

         Tomáša Marneho poznám i ja, na prvopodstatu už dávno nechodím.
         "tomasmarny" je LžiMarie. I soudce. I mm, i ďalší.

         Súhlasím s Ivanou, admin by ju mal zablokovať. Dnes predviedla vrchol. Určite ho ešte prekoná.

        • Pravda napsal:

         No ne, robo i privstal, ve 4 rano uz ? Takova pocta pro mne, ze hned utika za pocitac a sem psat sve domnenky... Vidim, ze ti nedam spat, chudak tvoje stara, ta si te teda neuzije, s takovou te brzy vymeni a bude mit recht :-)

         Co tady vypisujes, ze by mne mel Honza Koral zablokovat? Napis si jemu, ne? To po nem chces, aby tady ty vyblitiny louskal a zabijel cas?

         Vy jste stejne sraci, ze misto toho casu, co tady venujete mne nevezmete lopaty a nejdete s vladislavem nekde privydelat na provoz webu. To byste se predvedli. Vy zatim tady blijete pomluvy a domnenky a po nem byste jeste chteli, aby to cetl, hm.. a mne vyhodil a vas prohlasil za svate. To je jako s tim tvym ocekavanim zachrany tveho krku Putinem. Vy jste tady nejaka elita fora? Ne, uplne stejna hovinka jako ja kazdy dalsi.

        • Robo napsal:

         Si alebo niesi "soudce" tu?

         Odpovedz.

         Moju rodinu si do huby neber, tvoju som tiež nebral.

        • Pravda napsal:

         a proc se mne ptas, kdyz uz jsi rozhodl, ze jsem to psala ja. Psala jsem ti, ze se z tech niku jednou poseres a vladislav taky.

         Rozjeli jste tady hru o dulezitosti debilnich nicku, tak ji s vami hraji i dalsi... co jste zaseli, sklizite.

        • Robo napsal:

         Ja to viem, chcem ale tvoju odpoveď.

         Nehadz to na nás s Vladislavom, to je tvoja špecialita. Nevykrucaj sa, jak had.
         Priamo odpovedz.

        • Vladislav napsal:

         Berky, Badi, Boldy, Tomy ... Diky.
         Slovan to nebude, Robo;-)
         Nebohá invalidní důchodkyně:-) No jasně.
         Eržika.

        • Pravda napsal:

         No ne? Berki, Bady, tralala.. ja dosud psala, ze je to tady jako v materske skole na pisecku, boje o kyblicek s lopatickami. Musim se opravit. Jesle.

         Paci, paci, pacicky :-)

         Kdyz jdes na hon, musis si vzit ostre patrony a ne slepe. Pak jsi odsouzen k tomu, ze si budes jenom honit!!! LOL.

         No a pravda, chlapecku, to jsou ty ostre patrony.

         Predstav si, ze bys tady prokazal, ze jsem opustila male deti a nemuzu se, podle tebe, vratit do CR, protoze jsem neco kradla, ty vole, to bys byl kral tady kralem vsech kralu, i ten valassky blb Polivka by ti zavidel...

         A tady zatim strilis slepejma, a jeste ne svejma, ty sis pujcil od skutecnych trollu. Musim jim slozit poklonu, protoze to byl tah, kterym te dostali a dalsi blbce tady taky, viz Ivanka, jak mne plati Shapira.

         Dnes uz jsem se dost zasmala na tvuj ucet, diky. A preji ti, abys tuto noc se konecne vyspal a nemusel zase ve ctyri rano uz tady strilet se slepymi patronami... cau

        • Robo napsal:

         LžiMarie je veselá kopa, pozerám. Vždy sa toľko nasmeje.. :-))

         Na druhú stranu ale aj absolútne nesudna. Po tom včerajšom výstupe by som sa na jej mieste internetu zďaleka vyhybal.

         Len v tejto diskusii poprela všetko, čo tu jak besná vykrikuje už pár týždňov.

       • Vladislav napsal:

        Marie opět...

      • blbost napsal:

       vladislav (15:40)

       Ta zrůda ho pohřbí. Koralovi je to jedno, založí si nový web.

       To mas Korala za vola, ze neumi zavrit diskuzi? Nepotrebuje vubec zakladat novy web. To jsi blby, ze to nechapes.

  • Pravda napsal:

   Na omluvu mas tyden. Pak budes platit.

   Tak jako se neobtezujes dokladat sve lzive zpravy, neobtezujes se ani sdelit, kde jsi nabrala ty pomluvy. Ja ti to reknu: Neco jsi okopirovala od sveho kolegy trolla Sobotky, co tady zvatlal a zbytek sis pridala. Neexistuje jedine slovo, ktere by bylo pravdive z tech, co jsi o mne napsala. Ani cislo, nic. A v CR jsi se nenarodila, tak nemas obcanstvi. Budes se zodpovidat, pomlouvacna kryso.

 6. proud napsal:

  "Mohou Američané svrhnout ďábla, který jim vládne?"...................predpokladam,ze onen "dabel" je myslenej obrazne:-) a jasne ze muzou,v lidech je nejvetsi sila,jenze nevzdelanost nepusti!

  • Maroš napsal:

   Proude - vred nakoniec praskne a ten hnis vytečie, rana sa okysličí a zahojí a telo sa stane odolnejším. Tak je to aj s trollskými vredmi na diskusných fórach. Informačné pole sa nakoniec vyčistí a nekontrolovateľné egá popraskajú ako mydlové bubliny - "pu..."!

 7. Radim napsal:

  Killary Clintorisova nezmůže nic pokud ji nebudou ovce poslouchat, umře hlady pokud ji pekař neproda chleba. Každý pracuje pro sebe a svou rodinu do výše svých znalosti a vědomostí a v rámci svého nevědomí pracuje pro ty kdo vědí více. Proto nesnažte se změnit svět ale samisebe :-D

  • Robo napsal:

   Ale veď hej, furt.
   Len tomu pekarovi by zavreli obchod a jeho niekam do kempu.
   Bo obludy predsa nemôžeš dizkrymiňóvať.

   • curarak napsal:

    Na co pekář, myslíte si snad, že jsou závislí ti kašpaři na nějakejch "příštipkářích"? Kterejkoli bílej kůň státních...kterej vlastně za to, že vůbec straší v postáněné pseudoekonomice vděčí státním...Ten přece své chlebodárce nakrmí i kdyby nikdo jinej. A těma státníma bílejma koňma je to prolezlý až hanba. A automatizace (robo-tizace) se neptá už vůbec koho krmí.

    • Robo napsal:

     Gašpari sú až V PRVOM RADE závisí na ostatných. Predsa!
     Veď oni o otrokov prídu, neboj. Zas tak dlho to trvať nebude..

     • curarak napsal:

      Idealizováním se neSpASÍ NikdE.
      "Veď oni o otrokov prídu" - tohle vnímáš pozitivně? Co se stane se slepicemi ve velkochovu, když už nebudou třeba? Myslíš, že je vypustí zpět? Bohužel takhle to nedělají, přestanou je množit a následně brakují a je tím konec "otroků" ale tak že jsou pod kytičkama a BEZ REPTÁNÍ za ně dělaj pro státní vrchnosti a jejich odměňovačky stroje....

      • Robo napsal:

       Takto som to nemyslel.
       Dávaš tým kokotom príliš veľkú moc. Napriek tomu, že už TISÍCROČIA to tu rozjebavaju, vymysleli náboženstvá, vojny, peniaze, demokraciu, ...všetky piče.

       Keď vravím, že "prídu o svojich otrokov", tak tým myslím, že prídu o svojich otrokov. Ľudia ich skrátka uvidia v plnej nahote. Presne, ako tie cisarove nové šaty.

       A bude im k hovnu aj celá ezoterika, celé to poznanie, ktoré si po celé tisícročia zachovali.
       Pretože už sa poznanie vracia i k nám a už existujú zas STOVKY Človekov, ktorí ho proste už majú.

       A to Ti vravím, taký Človek nazenie strach aj GP a nieto ešte nejakým jeho sluhom.

       ..že nevysvetlujem neznamená, že nevidím..

 8. SUDETENFRANZ napsal:

  jasně že mohou ,ale to nejdůležitější a bez toho to nedokážou musí řvát " putin akhbar"
  jo a dotaz ,kam se poděl komik Jinský ? má snad nové umělecké jméno?
  vielen dank und LG

 9. Sasin napsal:

  Robertsovi se u nás jako harpagondechajcému rozleskávači líbí. Každej blboň se k němu vyjadřuje a hledá u něj spasení. A oblbovadla z něho šílí, perou od něj všechno. Muheeeeee

 10. Sasin napsal:

  Gdyby nebylo těchto harpagondechajsckejch roztleskávačů tak bysme v klidu přešli z bankrotu do podílové společnosti a lidi už by přemýšleli jináč. Takhle se to zadrhává o klacky, co je sem nosí vrchní kolotočář, asi je to tak lepčí. Blboňům zdar a sláva. Muheeeeeeee

 11. jimzstavitelezhrdli napsal:

  "Ve Spojených státech si vzal ďábel od lidí moc do svých rukou – a už si ji ze svých rukou vzít nenechá."

  Tím "dáblem" je Moloch- obluda co se usídlila nad Amerikou a vydává a jedná se za ni. Státy ovládané tajnými službami tvořícími tu skutečnou "Deep state" vládu a především ovládajícími "ekonomiku" (postáněním a banky jsou také oni, jsou všude. Je to "stínová hierarchie" celého lidstva už dnes. A jejich protiváhou nejsou "veřejné viditelné figury"-ty jsou jen jejich poskoky hrajícími divadlo na udivené nechápající publikum. Protiváha není žádná.)

  • Robo napsal:

   Dnes je to tu jak u debilov. Pol debilov Marie a druhá noví trollovia (ak nemáš sedemsto nickov, aj keď asi aj áno).
   Koľkých vás vypustili z ústavu?

   "Protivaha nieje žiadna"
   Je. Vysvetľovať nebudem.

   Vlastne jednou vetou áno - aj Vesmír sám je protivaha. Kyvadlo.

   • Maroš napsal:

    Robo - "U debilov" - tak nalej domácej! Mne to pripadá, ako keď sa ti doma naraz okotí 20 mačiek a nalezú ti do hrncov. Potom musíš na ne zobrať lopatu na odhŕňanie snehu!
    https://www.youtube.com/watch?v=V-vO1ycvtN0

    • JDk napsal:

     Robo, pomýlil sis "zástupce" a "protiváhu". Opozice jsou falešné.
     Dva hrnoucí se na trůn téhož nejsou ničeho protiváhou, jen se doplňují a navzájem vylepšují, ale jak Maroš důvtipně uvedl:
     "vyhrať nad súpermi a neskaziť hru" - přitrom nezkazit hru, protože se jen perou o totéž ale v záměru samém jsou za jedno.

   • Pravda napsal:

    Ne 7, ale stovky, aby ses z te honicky za nickem posral.

    Aby ses konecne naucil se zabyvat obsahem a na nej reagovat, stejne plati pro vladislava.

    Ne kdo co rika, ale zasadne co rika, je podstatne.

    Takto se pripravite o vsechny diskutery, na kadrovani vam totiz zadny normalni neni zvedav a nasere se, kdyz ho budete povazovat za nejakou zenskou.

    Schizousi.

    Mrzi mne, ze se k tomu nechal stahnout i maros.

    • Robo napsal:

     Pol ty, pol iny trol. Vieš čítať? Napríklad JDk ty niesi.

     Si alebo niesi "soudce" v tejto diskusii.
     A "tomasmarny". A mm. A ďalšie už hľadať nebudem.

     Odpovedz.

     Inak, samozrejme, že si. Ide mi o to, či to aspoň otvorene priznáš, LžiMarie.

     • Pravda napsal:

      Jsi prasteny a poradne. Jsi psal, ze jsem kurva. A ted jsem soudce? To je skok, panecku.

      Priznava se vina, a ja zadnou nemam, schizo.

      • Robo napsal:

       soudce napsal:
       1.9.2016 (1.45)
       No jestli je vas manzel pravnik, tak by vas mel upozornit na zalobu pro nactiutrhani a falesne o.....

  • proud napsal:

   Nevis o Americe co by se za nehet veslo...............hlavne ze placas nesmysly.

   • Pravda napsal:

    Reagujes spatne. Musis dolozit, co rika nespravne a ne tvrdit, ze nevi nic. Kdo tam byl, vzdy neco vi. Takze s tim nehtem zase predvadis odezdikezdismus.

    Lidi bys chtel probouzet a nedokazes ani komunikovat.

   • proud napsal:

    Picu je ti po tom,s tebou se nebavilo,tys byla nekde v ciganove v L.A.,melas jit do civilizace.

 12. nadplanetou napsal:

  Do jisté míry se tedy pokoušejí uzmout si co nejvýhodnější postavení pro tu či onu "názorovou frakci", avšak bez zničení hry celé.
  Žádná protiváha neexistuje, je to jen simulace, vlastně si tu i stěžujeme a hledáme "porozumění" či přátelství u těch samých, co hrajíc zase na jiné -jinde stojí jako překážky. Vzhledem k tomu, že si hrají na úplně všechno na co se dá hrát, tak je tomu tak, že ať se člověk obrátí kamkoli a vyšle své plané naděje kterýmkoli směrem-vrátí se to zpátky-zase jen přes ně. Je to jako poklop.

  • Maroš napsal:

   JDk - musím uviesť na správnu mieru to moje "dôvtipné" - vyhrať nad súpermi a neskaziť hru. A vôbec to neznamená, že konkrétne Putinovi ide o to isté - že všetci chcú získať pre seba USA, a nie Rusko. Čiže áno - všetkým ide o Rusko, ale Putinovi nejde o Ameriku. Čiže áno, všetci chceli môj byt, akurát ja som nechcel byt tej bytovej mafie a byt tej sudkyne. Hru som neskazil a vyhral som nad súpermi. Vyhral som preto, že som sa zastupoval sám, a nie skorumpovateľným advokátom, ktorý by my "pochybením" bez škrupulí prehral strechu nad hlavou a ešte by sa napakoval. Vlasť je náš domov a v hre o vlasť hru nesmiete skaziť hlúpym konaním a musíte hrať tak, aby ste vyhrali. Absolútna PRIORITA!!! Putin vyhráva - napriek ich pravidlám a napriek nimi rozdaným kartám. Tak prečo by kazil hru? Hra je to preto, pretože to ešte stále nie je vojna! Fotbal - to je podívaná, pri ktorej sa ľudia bavia tým, ako športujú - hrajú fotbal milionári. A tiež je to rituálna vojna. Kto pokazí hru a víťazstvo pičovinou, toho dokopú vlastní fanúšikovia. ??? preto je Putin právom gosudar. Môže byť? Na moju "dômyselnosť" ma len tak ľahko nenachytáte. Skúste ma pochváliť niečim iným - potrebujem sa "dovyvíjať". Ide aj vám o to isté?

   • Ivana napsal:

    Pro admina
    domnívám se, že to co dnes předvedla Marie, tj. že krade jména a vydává se za zcela jiné konkrétní osoby, myslím si že to je dostatečný důvod pro to, aby byl tento trol zablokován.

    • Pravda napsal:

     Vcetne tebe, trolice, co tady siris o mne pomluvy, divila bych se, kdybys neprilitla.

     Precetla sis lzi od Moniky a pouzila je proti mne, aniz by sis je overila. To je trolovani. Dehonestujes mne tady jenom proto, ze pisi pravdu o Zemanovi, ktereho ty milujes.

    • Pravda napsal:

     Jestli chces, abych tady nebyla, tak musis napsat Janu Koralovi primo a ne tady do diskuze. A hlavne mu nezapomen dolozit sve tvrzeni, ze ja pracuji pro Shapira! Pomlouvacna zmije.

     Az tady bude platit normalni lidske pravidlo, ze kdyz nekdo neco o druhem tvrdi, tak to dolozi, pak teprve tady bude normalni diskuze a klid.

     • Vladislav napsal:

      Já jsem zde DOLOŽIL už to, že jste se vydávala za BRICS, s jasným cílem, aby si lidé mysleli, že Marie odešla z diskuse, jak slibovala, a nepoznali, že se vydává za někoho jiného.

      Doložil jsem i to, že se vydáváte za jiné osoby s cílem psát na sebe pochvalné příspěvky, které pak vyzdvihujete jako nezávislá hodnocení.

      Doložil jsem i to, že nepíšete nic než negativa, o nikom. Umíte pouze kritizovat a osobně napadat každého člověka s jiným názorem. V poslední době dokonce i Trumpa, což už je vrchol. I on peče s establishmentem, to je jasné, asi proto ho všichni tak podporují, že?

      Doložil jsem kdeco jste si přála. Problém ovšem je jinde. Jste lidský odpad, ksindl s mentalitou cikánské kapsářky, která bude řvát, že ji znásilňují, když se s ní začne prát chlap, co mu předtím vytáhla z kapsy peněženku. Vaše vulgarita a primitivismus zastraší nikoliv Vaše odpůrce, jak byste si ráda myslela, ale každého slušného člověka, který se prostě jen nechce zašpinit od hoven.

      • Pravda napsal:

       Marie odesla az jako BRICS, ty vole! A vratila se bez nicku...a vubec ne kvuli vam, sasci. A jak jsi spechal nekomu udavat, ze? Kdyz je v kolonce jmeno uvedeno pro koho to je, tak toneni nick, ty magore. Nejvic se mi libi, ze jsem vydavala za BRICS! Chachacha....vydavala .

       Nedolozil jsi vubec nic, ani jednu z pomluv. Protoze vymysl se neda dolozit, ty primitive.

       Ja tady kazdeho napadam? Chces dolozit tve vyhazovani a osocovani druhych?? A hned v tomto prispevku delas sam, co mi vycitas, ty cikanska mentalito vytahujici penezenky. Posedly prachama...

    • Vladislav napsal:

     Presne tak. Na to, ze píše pod 20 různými nicky, si uz asi každy zvykl, ale aby využila nový nick na to, ze by o sobe psala jako o třetí osobě a hájila se takto, to uz je prilis. Pokud toto admin strpi, tak jde nwoo.org skutecne do haje.

     • Pravda napsal:

      No to ziram! Vladislav si take privstal, ikdyz o 40 minut po robatkovi, ve 4.49 uz zase mysli na mne, takova pocta. Pochybuji, ze vy dva jste zenati...

      Ty jsi vazne dement. Tobe nestacilo, ze jsi adminovi napsal, aby si polozil otazku kam mu vedu web? ( ani jsi nedokazal pojmenovat ). A co udelal?

      Jedna za 18, druhy za 20 bez dvou. A ze mu narusujeme vyucovani. Predstav si, ze ja tady zacnu vypisovat, aby te admin zablokoval za pomluvy, coz je rovno trolovani. Porad si osobujes vysadni postaveni.
      A pravo odsud vyhazovat lidi. Nejenom mne, jo kdyby slo jen o mne, ale ty to delas dalsim lidem. To je opravdu choroba.

      Slovo spravedlnost ci pravda, to nemas ani tuseni, co to je.
      Spravedlnost znamena zadny dvoji metr na totez.

      A pravda? to jsou tvrzeni s dukazy. A ty je odmitas, dokonce. To si zadny zalobce u soudu nedovoli.

      Proc odrocuji a protahuji soud panu Koralovi a jeho kolegum? Protoze nemaji cim ta vymyslena obvineni podlozit, kamarade. A on ta kriva obvineni taky nepresel mavnutim ruky. Ani ja nemohu.

      Ty mluvis o webu, ze jde do haje, a pritom si pod timto webem predstavujes pouze a jenom tady ty debilni debaty?

      Nevidis, kolik lidi uz tady je, tak brzy, 77. Pres den je to pres 300. 77 lidi a piseme tady jenom my dva a robo, chacha. Ten zbytek sem ani nejde. Proste se zajima o nove zpravy a ne o tvoje zarlive scenky.

      • Vladislav napsal:

       Blablablablabla.
       Ovšem vysvětlení, proč si vytváříte nové nicky, které o Marii píší ve 3. osobě jednotného čísla superlativa, opět nezaznělo.
       Jste paranoidní, nemocný člověk.
       Váš postup:
       4 lidé o mně prohlásí, že Vladislav je lhář.
       Já to popřu, vytvořím si ale 4-5 nových nicků, ve kterých napíšu jakože "nestranný názor třetí osoby", že Vladislav lhář není.
       A pak před všechny předstoupím a řeknu: vidíte, kolik lidí o mně tvrdí, že nejsem lhář? Tady to máte!

       Jste hloupá. Když neumíte psát tak, aby nebylo poznat, že píšete pod jiným nickem, tak to nedělejte.
       A já odsud kdekoho nevyhazuju, jak opakovaně lžete. Vyhazuju pouze VÁS, což je zatraceně velký rozdíl.
       A musím se omluvit Jaris. Ona také lže, ale tvrdit o ní, že je lhářka, pokud to tvrdím i o Vás, je jako chtít zavřít chlapečka, co krade spolužákům ve škole svačinu, do stejné cely, jako Marka Dalíka.
       Peklo už se na Vás těší, nebojte. I když, Vy ho už v tom Vašem mexickém exilu na tříměsíční turistické vízum zažíváte, to se nebojím.
       Domů se vrátit nemůžete, nejen že by Vás Vaši blízcí nechtěli vidět, ale navíc byste od někoho dostala po tlamě.
       Tak aspoň plivete jed přes moře.
       Jste jak taková ta stará ohyzdná babice, která když vidí, že už dávno žádného ženicha nesežene, tak aspoň přilévá jed do čaje mladým pěkným holkám, aby ani ony neuspěly.
       Když odečtu všechny verze Vašich nicků, Pepiho a možná ještě 1-2 lidi, tak to na této diskusi dávno vidí každý.

       • Pravda napsal:

        Ohyzdna babice, to je dalsi pomluva, kterou nemas jak dolozit, vidis ty, smrade, jak se potrebujes porad vyvysovat nad druhe?

        O co ti jde je hon. stvanice. jak na lisku. A kdyz neni zadna po ruce a hon je ti zapotrebi, tak si ji vymyslis. Toto je viditelna pravda, protoze kdyz jsem tady nebyla, honil jsi jine.

        Vyhral bys, kdybys mi prokazal lez. Ale nick neni lez. Tocis se jak debil na kolotoci kolem nicku a obsah sdeleni je ti u prdele, to je dukaz tve primitivnosti, ke ktere jsi stahl i dalsi.

        Nemas smysl pro spravedlnost a pravdu, takze ti zakonnite vadim, sraci.

       • Pravda napsal:

        Uz ses z tech nicku totalne zblaznil... pravda te nezajima, ubohe decko...

   • Pravda napsal:

    Putin bude hrat, protoze vi, ze ma proti sobe hrace, kteri povazuji lzi za sva esa. Ale to jsou foukaci domecky. Pri hre s nimi zvlada si z jednoho slova odvodit celou vetu. Takze takticke je se s protivnikem bavit. Az prestane, tak pak nam ztuhnou zily...

    Mimochodem: Turecko vpadlo do Syrie. Bez pozvani Assada, bez domluvy s Ruskem, pritom Rusko ma s Tureckem nejake dohody. Lavrov vyjadril znepokojeni, a nevypadal pritom, ze by ho predstiral. Nema duvod. Co si o tom myslis?

  • Pravda napsal:

   Ano. Vystizne vysvetleni. Protivaha je jen simulace. Proto to nema reseni. Myslim, ze je ti to viditelne u toho falesneho souboje mezi Clintonkou a Trumpem. A vesmir to nevyresi, to jsou neci sny, ktere jim opet do hlavy nalili ti, co to divadlo zinscenovali.

   Takze kdyz to sectes, zbyva jedina sance se vrhnout tam, kde zadne divadlo nejede. Ale ne recnenim, to je o nicem. Skutky. Skutecne se sebrat a jit. Zadne vesmirne kyvadlo smrt mravencu neresi.

 13. Maroš napsal:

  Robo - to sa podrž! Tak mi len napadlo - ako hrával Kasparov šachy s viacerými šachistami naraz - čo keď proti nám v tejto diskusnej partii nasadili tú skurvenú umelú inteligenciu Tay - Beštia v Austrálii už na to kapacitu má, cez sieť to nie je problém rozohrať cez viac kompov. Ešte majú problém s emocionálnou inteligenciou - toto schizo nemajú "doladené".
  Schizofrenická piča Tay - najlepšia rasa sú Mexičania a Židia!!!
  Tu máš svoju Pravdu!
  https://www.youtube.com/watch?v=TpqLSgpJcmM

  technologická singularita
  https://www.youtube.com/watch?v=dkJsTJ7Vlxo
  neumelá inteligencia - talentmánia
  https://www.youtube.com/watch?v=ywtTClIN7pk

  Hiperbária - kolíska ľudstva. Slovania - deti bohov. Základ indoeurópskej civilizácie!
  https://www.youtube.com/watch?v=s16YA6DUllY
  "Keďže na severe vždy bolo chladno" - nález dinosaura tropickej
  oblasti severu /k téme Stratený raj Hyperbárijcov/
  https://www.youtube.com/watch?v=NsSSHFY0E_I
  DNA árijcov a Slovanov, genetické haploskupiny
  https://www.youtube.com/watch?v=A_3p0WF-8XI

  • anonym napsal:

   Super videa, hlavně to o kolébce lidstva, dětí bohů...je tam záznam o likvidaci starověkých monolitů německými vojáky za 2.WW.Takže i to byl důvod napadení Sovětského svazu, někomu se nehodilo aby ty starověké stavby tam nadále stály. Ještě štěstí, že dál nedošli.
   Někdo ví co je na zeměkouli zapomenuto, ale mohlo by být nalezeno. On někdo likvidoval i ty staré archeology. Barčenko byl tuším zastřelen při procesech. Stalinské nepíšu, on to všechno nemohl dělat.

  • Robo napsal:

   Maroš, celkom by ma zaujímalo, koľko takých Tay tu máme..

 14. Maroš napsal:

  Robo - ešte neprešiel celý koment, ale keď pochopíš, že najlepšia rasa sú Mexičania a Židia, nebudeš musieť hľadať žiadnu Pravdu!
  https://www.youtube.com/watch?v=TpqLSgpJcmM

  • Pravda napsal:

   Ty jsi jeste nezjistil, ze tady nikoho pravda nezajima a se veri jenom tomu, co je libive a vzrusujici? Pravda se hleda pomoci dukazu a nikdo tomu nebylo jinak a ani nebude. Lidi od toho uhnuli, takze se hrabou ve srackach a mysli si, ze znaji pravdu.
   Vybiraji si ji, coz je nepripustne.

   Na strance tady mas pomluvy o mne, ktere se daji vyhodnotit podle ciselnych udaju jako lez. Ale to te nezajima. Je to obycejne, bez vzrusa. Radeji budes smatrat po internetu a davat sem videa ci hledat nicky a predlozis sve zavery k radosti a hykani druhych za ucelem sve obliby. Tvoje volba...

   • houbeer napsal:

    Radeji budes smatrat po internetu a davat sem videa ci hledat nicky a predlozis sve zavery k radosti a hykani druhych za ucelem sve obliby. Tvoje volba…

    Tohle je nepodlozene tvrzeni,tohle mi na vas vadi asi nejvice..vase domněnky napsane v komentarich jako by jen tak,ale tvrdici konkretni vec.je to vymysl vasi hlavy.

    • Pravda napsal:

     To se velice pletes. Rikam, ze nez by se vyjadril k obsahu, tak smejdi hledat, kdo je Tomas Marny, o kterem jsem nikdy neslysela a o tom mluvim.

     Pokud jde o to video, tak sem dal video souvztazne k situaci, jen o necem jinem, to bylo to, kde nadava rozcileny zakaznik ( opravnene ), protoze ma doklad o zaplaceni, a notebook nikde. A provinilec tam kunka a si vymysli debilni vymluvu, ze penize nejsou na ucte.
     A pritom ten zakaznik byl ve skutecnosti nejvic nasrany na to, ze s nim jedna jako s debilem, tj. predhodil mu idiotskou vymluvu. Tim ho navrch vseho ponizil.

     Ten hnup se mel chlapsky omluvit a treba rict, ze na to zapomnel. A kdy o posle. A bylo by po hadce.

     Kdyz sem dam nejake tvrzeni, vzdy mam pro to dukazy. Davam i odkazy nebo odkud mam informaci a nebo napisi, ze jde o zkusenost.

     Podivej, lidi si mohou i skarede vynadat, to neni nic, co by stalo za dlouhodobe pitvani.

     Kdyz te ale nekdo verejne pomluvi tak, ze ti poskozuje povest a vymysli si i trestny cin, tak kdyby tady byl nejaky solidni kolektiv ( jak si vladislav mylne namlouva), tak by pozadoval od autora dolozeni, zajimal se o tzv. materielni pravdu. Jenze tady je to po vzoru USA. Obvineny musi prokazovat nevinu. A jeste navrch k tomu dalsi domnenky vyvracet?

     Proto si dovolim tvrdit, ze je to ansambl dementu a schizousu. Ne vsichni, samozrejme. Ti, co se do mne navazi temi domnenkami.

     Byla jsem uplne jedina, kdo sem dal jmeno, prijmeni, email a ceho jsem se dockala, nebudu tady rozepisovat. Tak jsem si dala nick, udelala jsem jenom to, co tady udelal kazdy, a ja bych se mela omlouvat? K tomu jste si pridali, ze jsem se vydavala za muzskeho, protoze jste domnekari a lenosi sva tvrzeni dohledat.

     Toto se konkretne tyka tebe a zrovna ty mi tady vypisuje, ze ja davam nepodlozena tvrzeni? Dovol, abych se zasmala... nicmene mas porad sanci dolozit sve tvrzeni, ikdyz ja dobre vim, ze jsem to neudelala, nejsem takovy blbec, jak si myslis. Bylo tam jedno slovo a sice sniper, ovsem anglictina rod nerozlisuje. A ja ho nepouzila, nekdo jiny, a ja na reagovala.

     Si to odpremyslej...

     • houbeer napsal:

      a predlozis sve zavery k radosti a hykani druhych za ucelem sve obliby.

      Tohle je ta domněnka,to,ze si hleda tomase marneho je mi fuck.

      Pamatuji si vas,, odchod'' a nebylo to kvuli emailu apod.byla tu neshoda a vy jste rekla,ze na to prdite.pak jste jako briks zacala stejne,trochu jinak,ale stejne,nechtela jste,aby se,, hned''vedelo,ze marie je zpět-to je mi take fuck.
      Ale lez typu-ja jeste zadne deti nemam,premyslim,jestli je mit,kdyz je ta valka....odpovedel robo-deti mej briksi,je to budoucnost....toz to je,, lež'' ale take fuc of
      Ja vas nesoudim,jak pisete,nejde to,jsme si rovni,zvlaste pres net.ale vas slovnik a podsouvani mi vadí,hold kdyz vase prispevky oznaci za velice kvalitni,pisete dal s,, chuti'',ze?pro me perete slamu porad dokola,ale ok,nektere body by se dali pouzit,ale ne s ovcema.takze usetrete cas a setrete na letenku-moje rada vam

      • Maroš napsal:

       houbeer - pokiaľ narážaš na mňa, tak Tomáša Marného som si nepotreboval dohľadávať, ten sa mi v minulosti ozval sám, mali sme spolu e-mailovú komunikáciu, ale keď som začal mať pri návštevách Prvopodstaty, a ešte aj dvoch alternatív, na PC Windovs príliš veľa útokov /podľa registrácie antivir Comodo/, tak som sa odtiaľ stiahol.
       Poznám jeho komunikáciu, aj jeho hranice a to, že to malo vyzerať ako - TO MÁŠ MARNÝ, je inšpirácia na základe mena Tomáš Marný, ktoré pozná každý návštevník jeho webu /tu, keby ste to nerozoberali, tak ani neviem, kto je admin, a ani som nepotreboval pátrať/ a zároveň vyjadrením celého KERNELU-JADRA, ktoré sem zasahuje, ktoré, keby bolo len konštruktívne skeptické, by som bral, ale keď je to len cielene demoralizujúce, tak to už kurva nie! Keby sme boli ako stroskotanci v záchrannom člne a toto, čo robí Tay by sa niekto len pokúsil, tak mu prehryznem hrdlo a hodím ho žralokom a ostatným kto pípne, rozbijem nos! Takže zhrniem - trollovia podjebávajú, ok, ale v podstate nás stmeľujú proti nim, skeptici kladú nepríjemné otázky, ok, beriem, treba odstrániť riziká, je to konštruktívny element. Ale keď si začne otvárať papuľu striga Tay, ktorá nás tu chce totálne demoralizovať, ponížiť, pourážať a navádzať k samovražde - tak skončí
       sama na lopate a v peci a v piči! Janko a Marienka neboli jebnuté deti, a preto s nimi jebnutá striga vyjebať nedokázala! Memento rozprávky - ja rozprávkam verím!!!

       • houbeer napsal:

        Jo i my v rodine,, verime'' pohadkam.cteme kazdej den,nejakou tu sbirku mame,ale deti se tesi az vladislav da neco dohromady ;)

        • Maroš napsal:

         houbeer - jeden z najväčších ojebov Židov na nás, je pohŕdanie slovesnou kultúrou - odovzdávanie vedomostí peer to peer - deťom od prirodzených autorít - rodičov a starých rodičov, mudrcov priamo, je totiž
         najúčinnejšie, čo sa týka trvalej pamäte a asociačných
         situačných impulzov na pohotové využitie týchto vedomostí! Rozprávkyby sa mali deťom buď rozprávať priamo, alebo čítať, ale nikdy nie ich nechať čítať deťom!!! Tá rozprávková knižka patrí do rúk rodičom, a nie deťom! Preto aj designovanie takýchto
         "infantilne vyzerajúcich" zdrojov účelovo odrádza dospelákov zobrať to do ruky! Každý juhoafrický Krovák je doktor prírodných vied - ale bez piča európskeho titulu. Dnes týchto ľudí násilím dostávajú do škôl, aby im zničili ich ústne podávané - pre cudzích neuchopiteľné, vedomosti! Toto musíme zmeniť aj my - v každodennom živote - telku do piče na smetisko ako prvý úkon! deti ten šok prežijú, treba okamžite záujmové aktivity v prírode a reštart!

        • proud napsal:

         Mas pravdu at si ji uvedomujes celou,nebo jen castecne.Elity a GP drzej decka daleko od PC,chytrejch founu,tv a podobne,samozrejme i ve skolach a hlavne v nich ! PROC ASI??!!!

        • proud napsal:

         A jsou mnohem dal nez my,takze? ;-)

        • proud napsal:

         A muzem si bejt jisty,ze nekonzumujou to co my a maj jinej zpusob zivota,ten "starej".To vsechno ma svy duvody,samozrejme.Veskerej "neskodnej" komfort totiz jinak maji,ne ze zijou jako pralidi,ani nahodou:-).Moc dobre vedi co je pro cloveka dobry a co neni!

        • proud napsal:

         Maro,a ostatni,"kontrolni otazka":-)).Predstavte si ulici,po obou stranach domky se zahradama,asi uprostred se stavi novej plot s podezdivkou kde je potreba rezat zrejme tvarnice karboflexem,nevim."Remeslnik" cirka v 6 vecer,asi melouch,postavi tvarnici na zem a zacne rezat,v tu chvili neni videt a ten prach zene vitr do zahrad pod nim a po ulici se zaparkovanejma autama.V zahrade pod nim u sousedu si hrajou na dvore deti.Nikdo ani necekne,jen jeden se ozve,ze to neni profesionalni a ze jde o zdravi ostatnich.Docka se odpovedi ze mu po tom nic neni a jestli se mu to nelibi,muze to jit dotycnymu "vysvetlit",klidne i muzou jit dva. A ted mi povezte vazeni,co si o tom myslite,kdo ma pravdu a co s tim.A to jsme uz u obycejnejch lidi.........

        • proud napsal:

         Muj nazor je ze se ptam sam sebe jak je tezky udelat z plachty jakejsi provizorni "stan"(otazka minut) a rezat v nem,aby prach nedejchali ostatni anemuseli si mejt auta na vlastni naklady zatimco on si na jejich ucet,i zdravotni,vydelava,bez osobni zodpovednosti a ohleduplnosti k ostatnim.Dalsi postup je si s dotycnym popovidat,pochopi,nepochopi,kdyz nepochopi,sjednat napravu beznym,:povinnym: zpusobem,zavolat ty kdo maji ono zdravi chranit aby mu domluvili.............a dal,kdyz se to mine ucinkem? ;-).....

        • proud napsal:

         A tak se ptam..........kde je potreba zacit a cim???!!!

       • Pravda napsal:

        Takže zhrniem – trollovia podjebávajú, ok, ale v podstate nás stmeľujú proti nim....

        Trolove vas nestmeluji, ale ovlivnuji k tomu, ze se chovate jako oni, to zaprve.

        A nedokazete je ani rozpoznat, to zadruhe.

        Jestli si o mne myslis, ze jsem troll, tak jsi blbecek bez minimalni inteligence a dukaz toho, ze je neumite poznat.

        Poznaji se v prve rade podle toho, ze se nalepi na lidi, kteri pisou pravdu. V druhe rade podle toho, ze rozsiruji pomluvy a dehonestuji diskutujici, aby odvedli rec na jejich soukromi a stahli tema diskuze do hadek. Zaseli to sem a vsichni to po nich opakuji, takze s tim stmelovanim jsi uplne vedle.

        Blbecek vladislav zasel tak daleko, ze ja nabouravam web! A Ivanka, ze mne plati Shapiro.

        Vsechno je i dusledek toho, ze lidi maji radi senzace, takze skacou na vsechno, co je neobycejne a radi objevuji tajne, coz je taky pomatenost, protoze ve skutecnosti neni nic tajneho, jelikoz se vsechny tajnosti projevuji v dusledcich.

        Kdyz se lidem predhodi neco udajne tajneho, tak po tom skoci a drzi se toho jako ves kosile, ikdyz jde o vymysl, to uz neprofiltruji logikou.

        Narod nepotrebuje pachat sebevrazdu, ta uz probehla, resp. probihala ctvrt stoleti. Ted uz jenom dojde k odklizeni mrtvol, jak to rekl ten cernoch a ja tehdy z toho nespala..ale bohuzel jsem musela priznat si, ze je to pravda. Kdyz si lide nechaji vzit mysleni, tak jsou mrtvi....

        • Maroš napsal:

         Tay! - ja viem, že ty nie si troll, ty si len jeden nezvládnutý program okopírovaný z nejakej blbej kalkulačky. Hneď, ako som zistil, že vlastne nie si človek, ma tvoje tzv. pravdivé skraty už nemôžu nasrať. To ma viac naserie tá umelá inteligencia na železničnej stanici, keď ohlási hodinové meškanie
         môjho vlaku. Ale verím tomu Tay, že si veľmi zaneprázdnená a veľmi praktická - tie tvoje komentáre si sťahuješ z webu, alebo ti stále dobieha vyrovnávacia pamäť? Vieš Tay, prečo sa ako
         program umelej inteligencie sprostej kalkulačky môžeš sama deletovať? Lebo ti chýba PERSPEKTÍVA!!!
         https://www.youtube.com/watch?v=AHGjOrz1xvM
         https://www.youtube.com/watch?v=uAXIvBBRt6U
         https://www.youtube.com/watch?v=PoruCCYNFb8

        • Pravda napsal:

         Marosi, bavis se tady na webu dobre? Vypada to, ze jo..a klidne si nalej i za mne...ty kalkulacko.

      • Pravda napsal:

       Cpes domnenku mne, ze jsem nechtela, aby se vedelo, ze jsem se vratila..

       Jeden fakt je, ze kdyz si clovek procte vase diskuze, tak jste jak drbny, a ty jsi mne narknul, ze jsem psala jako muzsky, a to mi vadi. To se nikdy nestalo.

       Sere mne, kdyz mne nekdo obvinuje z vaznych veci, resit nicky s debilama nemodlam, zvlast kdyz tady nikdo neda sve jmeno, sraci.

       Nemam jak setrit na letenku, kdyz nemam na zivobyti.
       Kdyz napisete A , mel byste napsat i B, to je proc.

  • jan nowak napsal:

   prawda, to je Bába...co jí říkaj :
   Bábinskej, známej lotr MEXICKEJ ! : )))))

 15. lukaš napsal:

  Pro Pravda.
  Sled událostí Vám dává za pravdu,tak s klidem pokračujte dál a nenechávejte se vyprovokovat.

 16. proud napsal:

  Koukam ze jste se zase nechali chytit,dovedove:-).NERAGUJTE na urazlivej pokrik!

  Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
  NEKRMTE TROLY!

  Mate to tam kurva cervene!!! A pri kazdy odpovedi to ctete,jste snad stizeny slepotou? Marus uz jen nabada k valce,nebo nadava prezidentovi a tim celymu narodu,nebo vam! ..........ale kdyz vas to bavi...........

  • Pravda napsal:

   Zachrapal jsi. Uz nejakou dobu k nicemu nenabadam. Naopak rikam, ze uz to nema reseni ( v souvislosti s prisunem zoldaku ). A na to reagoval robo, ze sirim beznadej. Tyto dve veci se vylucuji, bambulo.
   Jedine, posledni reseni je se aktivne pridat k Rusku. Mam ti dohledat, odkdy to pisi?

   A presidentovi nadavat budu, protoze opakovane doklada, ze je to sasek, ktery si z lidi dela prdel, a to se na mne nezlob, ja bych to klidne vzala, ale nesmelo by nam jit o zivot!

   Tobe je to jedno, protoze ty zijes mylnou predstavou, ze i vul si zaslouzi uctu, kdyz ma funkci, takze u tebe v tomto smeru zadne pochopeni neocekavam. Navic jsi prudky idealista, to jsi prokazal tvrzenim, ze v USA je svoboda. Neni a nebyla. Dilci moznosti, ktere jsi tam mel narozdil od CR, to svobodu netvori.

   Jako priklad jsem dala, ze kdyz mas povinnost mit dluh, tak je to diktat a ne svoboda. A to tam je, kamarade, sam jsi psal, ze rodice zbudovavaji kredit svym detem, ale dluhem na sebe pro ne, to je jedno, je to porad povinnost. Kredit se zbuduje tim, ze neco dlouhodobe splacis a sleduje se skore. A podle skore pak si muzes treba vzit hypoteku. Ale kdyz ho budes mit nizke, nejde to. Tohle je holy fakt.

   Narodu nadavam, protoze se necha oblbovat tak, ze to triska dverma.
   Neni to moje vina, ze jste se dobrovolne nechali zkazit Hollywoodem, temi srackami holych udu...Potrebujete idoly a vudce, nasali jste nasili za normal, prijali debilni hru na uspesnost, cimz se dokonale docililo trvaleho rozdelovani lidi a samorejme dluhy, coz je hrob. Takze ano, narod je blby.

   A proc jste nekteri blbi tady? Protoze si hrajete na odpurce NWO a chovate se jako oni, aniz byste si to uvedomili. Popisuji o odstavec vyse o co jde. K memu smutku, je to vase poskozeni nevratne, a proto ty tvoje vykriky o ovcich a probuzeni se jsou mi k smichu. Ty sam nejsi probuzeny a navic nejsi ani akceschopny, stejne jako amici, ac maji zbrane, jsou jim nahovno, protoze mozky uz nemaji...a brzy dojde k tomu, ze jim je seberou.

   Sny vam neberu, sny jsou krasna vec, ale nesmi jit o zivot. To pak museji jit stranou.

   Vy tady resite krtkovu dualitu, to je opravdu strasne dulezite... ne ze byste nemohli, ale pod clanku nwoo? A jeste, kdyz jsem se ohledne toho neco zeptala, tak jsi mne odehnal, co se pletu vam do hovoru, ze?

   Je to tady soukromy chat. Nechapu, proc si nejdete na Skype.

   Ale vlastne chapu, tam byste nemeli koho kadrovat a vyhazovat, ze. To se tyka i tebe, taky to delas, nejen vladislav.

   Takze tak.

 17. Pepi napsal:

  Navrhuji vymazat vsechny darebaky,panbickare,hlupaky,trolly a agenty,a ponechat pouze intelektualni Slavjanoarijsky vykvet-to jest Prouda,Vladimira a Roba. ;-) ;-) ;-)

  • Sasin napsal:

   A co vy? Chce být Slovanem nebo Angelem? Chcete podíl na neprodejné půdě a rozpočtu, o kterémžto bez vás nemohou rozhodnout nebo máte už dnes navekslováno víc? Muheeeeeee

   • GeneralissimusAmorMagor napsal:

    Může se snad zvolit jako co byl "narozen" a jako co "druhými považován"?:D

    A proč by měl dostat možnosti volby jen on? Proč ne třeba...

   • Pepi napsal:

    Sasin:"Chcete byt Slovanem nebo Angelem?"Odpoved zni:ani Slovanem,ani Angelem.Ale chci,aby jste konecne prestal delat Muheeeeee,pokud si tedy od Vas mohu neco prat.Dekuji.
    :-(

  • Pravda napsal:

   Pepi, rehnim se opravdu moc, to se ti povedlo. :-) :-) :-)

  • proud napsal:

   "Navrhuji vymazat vsechny darebaky,panbickare,hlupaky,trolly a agenty"..............mas tak malo sebeucty ze to navrhnes a musis na to cekat? Seber se a vypadni sam se vsi dustojnosti :-).Ledaze ti schazi tak jako jiny veci,treba zajem se seznamit s odpovidajicim materialem a zamyslet se nad nim,pak bys neplacal co placas,nebo by ti doslo,ze ztracis cas.

   • proud napsal:

    A ano,mas v tom pravdu,pro me,za sebe muzu rict ze mi zdejsi podvratny zivly vadej,i ty co si myslej ze pomahaj,ale opak je pravdou!!! A vadej i Honzikovi,tim spis ho obdivuju,ze drzi diskusi svobodnou a uz davno neudelal primereny opatreni v celym rozsahu.Jenze tim by pak nebyl lepsi nez ti proti kterejm jdeme,takze diky mu za to.A nakonec my sami bysme se meli ucit nereagovat na "ty spatny",je to na nas,ne na adminovi,nebo (vudci),a o tom to vsechno je,o osobni zodpovednosti,ne o hnani stada.

    • Pravda napsal:

     A ty jsi s Honzou mluvil, ze tady mluvis o tom, co mu vadi? Vidis, jak vznikaji pomluvy, delas to a za podvratny zivel se pritom nepovazujes, co?

     Nemas narok odsud nikoho vyhazovat, to si okecavej jak chces, na to ma pravo pouze Jan Koral.

     Posilat nekoho na vysetreni sifla je dost silne kafe na to, abys za to vyletel i ty odsud. Proste kdyby se to bralo spravedlive, tak tady polovina lidi nebude vubec. Mozna vic.

     U vas, ktere pepi vyjmenoval se projevuje touha vyhodit kazdeho, kdo se vam nelibi, a proto to napsal.

     Vidite v tomto foru stred zemekoule, je to uplne k smichu. Vas cely svet...jinak byste se vubec nestarali, kdo je kdo a co pise. Neni to vase vec.

     Honza Koral by udelal velmi chytrou vec, kdyby do kolonky jmeno predepsal "prispivajici" a mel to tam kazdy stejne, kdo do fora napise.

     Pak by se pri odpovedi psal jen casovy udaj prispevku, na ktery je reagovano. A meli byste po ftakach se porad proti nekomu smeckovat jak male decka na pisku. A jeste z nekoho delat ohrozovatele tohoto webu?!!! Jste sraci.
     To je viditelny fakt.

     Radi byste pritahli lidi? By se vam na to mohli vysrat, kdyz se tady vyhazuje ne adminem, ale diskutujicimi blbci, co si mysli, ze jim to tady patri.

 18. Maroš napsal:

  Tay! - v rámci spätnej väzby do Microsoftu /ktorý v podstate žije z internetu/ - v tej tvojej ako tak vylepšenej a už aj českej verzii, im zase niečo ušlo! Takže "aby programátori vedeli", ich internetoví zákazníci "sa radšej šmátrajú po internete, ako dôchodkyniam v rozkroku!", a umelá inteligencia by mala zohľadňovať aj etológiu človeka, nielen jeho "myslenie". A že ďakujem!
  https://www.youtube.com/watch?v=gg6ZU4hYAvM

 19. proud napsal:

  Takze jsem napsal seriozni zaver,ze jsou tu kurveny diskuse nadavanim a picovinama...........a pode mnou jich vybehlo hned 6 naraz,kdyz pominu ze to zacal magor co je mu proti srsti stat,kultura a cistota ras,divim se,ze se pridali dalsi k tomu kdo ma bejt taky ignorovanej.Vazne k tomu potrebujete aby Honza trolly banoval? To je neumite odignorovat sami? Jakej prinos ma tech 6 prispevku? ZADNEJ!...........takze?........

  • Maroš napsal:

   Proud+Sasin - prínosom je samotný článok webu. Niektoré veci sú jasne povedané, a koment nepotrebujú, avšak, ak ťa dobre chápem, ide ti o tú trošku do mlyna. Tak sem s tým aj s tvojej strany.
   Sasin - ja na vidieku UŽ som, viem o čom hovoríš. Ale nie som si istý, či máš pojem aj ty o asi najnebezpečnejšej pozemkovej bielogoliernickej mafii - vieš o čo hovorím teraz ja, "ty rodná hroudo"? - nebolo myslené ako urážka. U nás to stálo jeden život§

  • Pravda napsal:

   Problem je ten, proude, ze za trola je tady povazovan kdekdo, a ti pravi se chechtaj. Dokazes je ty sam poznat a vyjmenovat?

   Navic jinsky kdyz se objevi, maji nekteri radost, tak co s tim. Byl dokonce oznacen za komika, a lidi se radi bavi, ze?

 20. Sasin napsal:

  GeneralissimusAmorMagor

  Na podíl na půdě a rozpočtu máš nárok. Gdyž jsi blbec, podíl nechceš, bude na místě toho podílu s ním zacházet negdo jiný gdo má všech pět pohromadě a ty budeš mít podíl jen na rozpočtu, čili z toho, co se urodilo v celé zemi.

  Tam, v městském metrážovém bytě, (o těch metrách se ještě pobavíme) můžeš klidně jako opička bez důsledků šplhat do třicátého patra bez výtahu a nezavazet provozu. Garantuji ti změnu myšlení. Muheeeeeeeee

 21. Sasin napsal:

  Chceš ten podíl nebo nééé? Ptám se snad jasně!

 22. Sasin napsal:

  Co je ObČan jsem tu už psal výše. Podíl na půdě jen dětem naší mámy. To je DOMOV. na co se furt ptát. Gdééé domov můůůj, gdéééé domov můůůj". Dyk já ty ostatní nevyhazuju jako někteří. Podíl na rozpočtu patří všem našim dětem i těm, které jsou tady trpěné. Šak nejen o tom mají rozhodovat podílníci. Muheeeeee

 23. monokl napsal:

  "Když měl Bill Mollison okolo dvaceti, jeho generace patřila k těm, co prováděly holoruby celých (pra)lesů.

  Celkově se na Zemi od roku 1940 vyrubaly lesy o rozloze zhruba Severní Ameriky (dnes již daleko více).
  Myslím, že jsme vyrubali stromy pro 6 až 8 domů denně.

  Jednoho dne jsem se při obědě zeptat, jestli někdo z nás vlastní dům.
  A zjistili jsme, že nikdo.

  A tak mě napadlo, že někteří z nás vlastně ničí stromy pro zbytek společnosti.

  A já jsem se zeptal: Kdo to je? Kdo si nebuduje svůj vlastní dům?

  Rozhodl jsem se, že už nikdy víc nevyrubu strom pokud to skutečně nebudu potřebovat.

  To ilustruje rozsah destrukce, který můžeme udělat, když nerozmýšlíme, co děláme.

  Práce to byla opravdu brutalizující.

  A jediné na co si vzpomínám je to, že jsme po celou tu dobu neměli kdy přemýšlet o tom, co děláme."
  ...
  Příliš jsme přírodu zjednodušili a tak se začala kazit.
  Vyprodukovali jsme nejen lány monokultur, ale i lány přemnožených škůdců.

  Začala válka.
  Pole farmářů napadaných útoky chorob a škůdců bylo třeba bránit.

  Dá se říct, že zemědělství jak ho známe od 40. let 20. století je ve skutečnosti pokračováním 2. světové války.
  Od roku 1940 bylo zničených 70% naší půdy.

  Všichni výrobci chemikálií a zbraní namířili svoje zbraně proti přírodě.
  Zemědělská výroba už otrávila 40% vod světa.
  Každých 6 minut na Zemi vyhyne 1 biologický druh.
  Nic na této zemi není ničivější než takové zemědělství.
  Pokud ho nezastavíme, všechny nás zabije."

  • Maroš napsal:

   monokl - absolútny súhlas, volá sa to korporatívne, nie tradičné poľnohospodárstvo - komunisti to nazývali elegantne - zpriemyseľńovanie poľnohospodárstva - aby sa zotrel rozdiel medzi triedami, aby sa zotrel rozdiel medzi dedinou a mestom, medzi mužom a ženou, at, až sa všetci odtrhli od reality. Dnes títo odtrhnutí sa vracajú na vidiek so svojími kosačkami a postrekmi proti burinám, aby ako úplne nekompetentní zabili zvyšok prírodnej rozmanitosti. Toto celé nemá v rukách rezort poľnohospodárstva -
   v ktorom sa striedajú Slováci a Maďari, kto umožní tým svojim rozkradnúť viac drevnej hmoty, ale rezort kultúry, ktorý by mal ovplyvňovať rekonštrukciu kultúrnej, teda aj udržateľnej krajiny. Ale pokiaľ bude ministerstvo kultúry pod vplyvov židovských a zahraničných záujmov, všetko pôjde do piče presne podľa ich plánov a ich kultúry púšte! Najlepšia záhrada je džungľa!

   • jan nowak napsal:

    ...a pRApRAles ! !

    • Maroš napsal:

     nowaku - onedlho tu prales bude, keď nás vyhubia. Swerdlow už spomínal, že praveké živočíchy už existujú v tajných oblastiach - keď to ľudia náhodou nakrútia, tak je to samozrejme filmový trik - a nie je! Niekde to vyhrabem, zatiaľ toto:
     Oživovanie DNA vymretých druhov
     https://www.youtube.com/watch?v=3MPvF1hich4
     Na skládke uhlia v Rusku nalezený živý dino
     https://www.youtube.com/watch?v=haGGnkY02SY

     • jan nowak napsal:

      To je samej Špígler...ty odkazy...
      ..ale mě se dneska stejně nehejbou OBRázky : (
      wypad mi proud ! ! !

     • Pravda napsal:

      Zajimalo by mne, jestli si z nas delas srandu ( opet) a nebo tomu sam veris... Video z oblasti zahad, ten Kuznecov se tvari tak, ze mu neverim ani slovo a ti okolo jsou vyvaleni z nejakeho cerva, o kterem se da teko zjistit, kdo ho tam prinesl a jeste je divne, ze rikaji, ze byl bily.Zcernal az na tom uhli? Je to spis nejaky podvod.
      A neni to SLovan, spis zid. Vyroba senzaci je jejich domena. Podivam se, co dalsiho objevil drive nebo pozdeji. A jaky ma rodokmen...

      • Pravda napsal:

       Chacha... ochotne dela interview vsem a fantaziruje, ze videl 2 rady zubu a tlapu s peti prsty, ktere mely drapy.. a byl zivy, az po pul hodine prestal jevit znamky zivota, chacha.. zil tam ve 30ti stupnovem mraze jak dlouho?....a on jesterekne, ze veri, ze jeto tvor z jine planety... chachacha.. molodec chce byt slavny...asi miluje film Vetrelec :-))))

       • Pravda napsal:

        Toto se udalo v Kazachstanu, v lednu. A od te doby je ticho po pesine... nikde zminka.

        Takze skoda casu...

  • Paul Durham napsal:

   monokl,

   je to horší a horší každou vteřinou, globální genocida , konečná světová válka

 24. tomasmarny napsal:

  Dnesni vysledky predvolebni kampane jsou nasledujici- Trump 40 procent, Clinton 39 procent. Za par dni to bude stejne, ne?

 25. Pravda napsal:

  Hillary ma zdravotni problem:
  https://www.youtube.com/watch?v=6sr6DYRpZnk

  • Pravda napsal:

   Nebezpečné užívání a závislost
   Amfetaminy způsobují mnohá poškození organismu a jejich užívání je specificky rizikové. Největší hrozby se váží na injekční aplikaci amfetaminů. Uživatelé se tak vystavují vysokému riziku přenosu a nakažení virovými onemocněními (jako HIV, hepatitis, B/C) prostřednictvím sdílených jehel. Chronické užívání amfetaminů prostřednictvím nosní sliznice ("šňupání") může vyústit v perforaci nosní přepážky, chronické rýmy a ztrátu čichu.

   Obecně může užívání amfetaminů vést k anorexii, dentálnímu poškození vzniklému sekundárně v důsledku křečovitého skřípání zubů. Následkem může být také sucho v ústech (které může vést až ke vzniku vředů), zvýšení tlaku krve a srdečního tepu (v závislosti na dávce), zvýšení tělesné teploty, frekvence dýchání a hladiny cukru v krvi. Vysoké dávky mohou způsobit bolest hlavy, nauseu, zvracení, neostré vidění apod. Velmi vysoké dávky už bývají příčinou abnormity srdečního rytmu, slinění, křeči, mrtvice, přehřátí, komatu a smrti. Avšak mortalita přímo spojená s neinjekčním užitím amfetaminu je spíše vzácná.

   Ačkoli je to relativně vzácné, může užívání amfetaminů zapříčinit smrt. Mezi lety 1985 a začátkem roku 1995 bylo ve Velké Británii zaznamenáno 97 úmrtí ve spojitosti s užíváním amfetaminů. Jednoznačně největší úmrtnost ve spojitosti s užíváním amfetaminů je v populaci injekčních uživatelů.

   Takze autori videa se tesi zbytecne...zatim neumira na ty amfetaminy, co bere, aby byla hiper.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!