Učinilo letectvo Spojených států amerických důležitý krok směrem k potvrzení, že chemtrails jsou reálné?

Chemtrails-Airplane-Sky-City-Toxic-Chemicals(NaturalNews) Navzdory skutečnosti, že téměř každý, kdo žije ve Spojených státech, si může fyzicky prohlédnout důkazy o změně (modifikaci) počasí, vládnoucí skupiny i nadále popírají, že by vláda byla schopna manipulovat s různými povětrnostními systémy.

To je jen dodatek k faktu, že americká vláda v roce 1977 podepsala smlouvu, která zakazuje používat modifikaci počasí jako válečnou zbraň. Nicméně mnozí stále považují chemtrails – směs jedovatých chemikálií, včetně hliníku, barya a kadmia, která je vypouštěna z letadel - za pouhou konspirační teorii.

Nicméně před nedávnem americké vojenské vzdušné síly odhalily technologicky vyspělý plán, který by měl být schopen odpálit plazmové bomby v horní zemské atmosféře za použití flotily drobných satelitů, aby tak „zlepšily rozsah rádiové komunikace,“ jak uvádí Daily Mail.

 

Vláda: Posíláním ionizovaného plynu do zemské ionosféry by se mohla zlepšit rádiová komunikace

Americké letectvo tvrdí, že by použilo miniaturní satelity „CubeSats“, které by přepravily obrovské množství ionizovaného plynu do ionosféry za účelem vytvoření plazmy, která bude odrážet rádiové vlny. Ministerstvo prohlašuje, že již třem výzkumným týmům schválilo smlouvu v naději, že se jim podaří tuto technologii vyvinout.

Vzhledem k tomu, že ionosféra je hustší a nese nabité částice poté, co slunce zapadne, rádiové signály mohou cestovat dál. Ionosféra je vrstva zemské atmosféry, která je ionizována slunečním a kosmickým zářením. Podle centra Stanford Solar Center leží asi 46 až 621 mil nad naší planetou.

„Během noci, bez rušení ze slunce, kosmické paprsky ionizují ionosféru, i když zdaleka ne tak silně jako slunce Tyto vysoce energetické paprsky pocházejí ze zdrojů v celé naší galaxii a vesmíru – rotujících neutronových hvězd, supernov, rádiových galaxií, kvasarů a černých děr,“ vysvětluje centrum Stanford Solar Center.

„Ionosféra má pro nás ohromný význam, protože kromě jiných funkcí má vliv na šíření radiových vln do vzdálených míst na Zemi, a to i mezi satelity a Zemí.“

 

Americké vojenské letectvo se během diskuze o nové technologii, zaměřené na zlepšení rádiových signálů, zmiňuje i o kontroverzním programu HAARP

(HAARP je vysokofrekvenční, aktivní polární výzkumný program. Oficiálně se jedná o program výzkumu ionosféry, ale fakta svědčí o tom, že HAARP je s největší pravděpodobností zbraň, pozn. překl.)

Komunikaci rádiovými signály lze zlepšit, avšak za cenu přepravení obrovského množství ionizovaného plynu do ionosféry, jak říká vojenské letectvo, což by jim umožnilo vytvářet plazmu, odrážející rádiové vlny.

"Aby se plány daly uskutečnit, výzkumníci musí vyvinout dostatečně malý plazmový generátor, aby se vešel do miniaturního satelitu CubeSat, a musí najít způsob, jak kontrolovat, že se plazma rozptýlí, jakmile bude uvolněna,“ tvrdí Daily Mail.

Projekt, který probíhá na univerzitě ve státě Maryland, USA (University of Maryland), se zabývá vypracováním plánu, který by „rozehřál kov odpálením malé bomby“, a výbuch by tak byl využit k vytvoření elektrické energie.

S podobným úsilím jsme se již setkali u výzkumníků na Aljašce, pracujících na výzkumném programu, zaměřeného na aktivaci vysokých frekvencí (High Frequency Active Research Program), známého také jako HAARP.

 

Manipulace s počasím a tryskovým prouděním

Vědci se pokusili vyvinout plazmu „využitím záření z antén, umístěných na zemi, aby tak stimulovali ionosféru“. Ale americké vojenské letectvo tvrdí, že jejich plán je mnohem efektivnější.

Domníváme se, že HAARP je hybnou silou, která stojí za manipulací s počasím a tryskovým prouděním. Vysílání silných rádiofrekvenčních signálů do atmosféry může být škodlivé pro všechny formy života, říká Dane Wigington z organizace „Dohled nad geoinženýrstvím“ (Geoengineering Watch).

„Nebezpečí z globálního klimatického inženýrství, kterým čelíme, nepocházejí jen z atmosférického nasycení vysoce toxickými aerosoly, ale také z neustálého bombardování extrémně silnými rádiofrekvenčními signály, které rovněž prostupují do naší atmosféry z mraků na zem, a to po celé naší planetě.“

Výzkumníci z amerického vojenského letectví říkají, že jejich plán na odpálení plazmových bomb v zemské atmosféře je stále v počátečních fázích. Nicméně jakmile již jednou agentura potvrdila, že to, čemu věří, je nejlepší strategií, začne testovat plazmové generátory ve vakuových komorách a během průzkumných vesmírných letů.

Samantha Debbie

Zdroje k článku:

GeoEngineeringWatch.org
State.gov
DailyMail.co.uk
Solar-Center.Stanford.edu
Science.NaturalNews.com

Zdroj: http://www.naturalnews.com/055109_weather_modification_chemtrails_US_Air_Force.html
12 Komentářů k Učinilo letectvo Spojených států amerických důležitý krok směrem k potvrzení, že chemtrails jsou reálné?

 1. Tykva Bukvatyr napsal:

  Chemtrails už nie sú konšpiračná teória. Je to fakt.

 2. Rudolf napsal:

  No já nevím, vypustili toho už miliony tun a třeba komunikace s Ruskem je den ode dne horší. Mě napadá, že to je jedině na zhoršení komunikace.

 3. SUDETENFRANZ napsal:

  od tech dob ,tak rok to bude,co jsem prestal sledovat tv NOVA a zpravy ,že voda venku na mraze v PETce se za chvili změní v led,jsem začal pozorat tam hore nie. no a chemtrails k videní LIVE nejvíc z rána každou slunečnou sobotu ,pěkně když jsou rodinky venku na špacíru a večer sa bude tvorit hma a porad dokola . no a občas padají ty chem.pavučinky ,stejné jak od pavoučka,krasa to babí léto. Ten Havel to tenkrát ehm přřřatele amerrričani podepsal ne? čů...k

 4. SUDETENFRANZ napsal:

  technicka poznamka : debilita američanů ,ta nebude samosebou,jak to na ně 20 let fest sypou tak vysledek vypadá třeba takhle
  http://www.cum.sk/v/AHvR/americky-ovcan-promluvil-aneb-nebud-ko-ot
  tak nazdar

 5. Carlos IV napsal:

  Gruess Franzi. NO tak treba v utery odpoledne byla obloha mezi Plzni a Berounem zasvinena jak nikdy. Jenze....vede tudy koridor z blizkeho i dalneho vychodu na zapadni Evropu a to je neco (civilnich) letadel vcetne velkych A380, ktere ma uz dnes skoro kdejaka aerolinka. Proste se to nerozptyluje jako za nasich mladych let. Mne na to vlastne poprve upozornil otec - a to bude uz takovych bratru 15 let.

 6. Omf napsal:

  Zajímavý článek! Dozvěděl jsem se o něm zde: http://www.omforum.cz/forum.php?t=94&dir=e
  Setřiďujeme tam mnoho zajímavých informací a postřehů. Třeba i ohledně chemtrails...

  • Maroš napsal:

   akurát že srať na fóra, v ktorých chcú mať osobne podchytených
   diskutérov - keď nám to sypú na hlavy, tak pre nich môžeme byť anonymní - s tými cisternami nelietajú naši piloti a tí nás majú
   v piči!

 7. co na to fyzika a její zákony, zejména ty o energii? Lidstvo se k potřebnému množství energie nikdy ani nepřiblíží.

 8. Maroš napsal:

  Keďže začala sezóna hrozna - v hustých strapcoch na jedenie už som našiel tenučké vlákna - jemnejšie ako ľudský vlas. Mikroskop nemám,
  takže to neviem posúdiť. Ale v minulom roku neboli určite, teraz sme
  na Juhu v opare už od apríla denne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!