Kontúry štátneho prevratu na Slovensku – 3. část

jIAHCe8cS03zr28L5ikgzg.1280-Prezident-odovzdal-poverenie-na-zlo-enie-nov-ho-kabinetu-do-Ficov-ch-r-kAko „bezpečnostný a historický analytik mimo službu“ nemôžem, žiaľbohu, zo súčasného stavu vyvodiť nič iné. Všetko k tomu smeruje. Prečo pri vykresľovaní pôvodcu týchto nešťastí menujem anglo-sionistov a „demokraticko“-clintonovskú frakciu americkej elity? Lebo Slovensko, Maďarsko a iné krajiny svätoštefanskej koruny sa dnes dostali do prierezu záujmov sionistov (po brexite, vyzerá to, už nie anglo-), clintonovskej frakcie americkej elity, ako aj Ruska, Číny a Európy, vedenej Nemeckom. Ide to tuhého a stávky sú vysoké, ako nikdy predtým.

Ak si myslíme, že odkaz ISIL, nedávno zverejnený na webe, sa nás netýka, hlboko sa mýlime. Hlavným cieľom tohtoročnej „výletnej kampane“ migrantov totiž nemá byť Západná, ale Stredná a Východná Európa.

Západ nateraz viac migrantov zvládnuť nedokáže a ešte sa spamätáva z nedávnych výčinov ideologizovaných súkmeňovcov tých, voči ktorým sme povinní prechovávať súcit do takej miery, aby sme za každého odmietnutého z nich platili 10 tis. EUR.

150606133112-02-libya-migrants-super-169

Podľa posledných údajov je v Lýbii a severnej Afrike tento rok sústredených minimálne dvakrát toľko migrantov, ako v poslednom roku. Čo je aj logické po tom, ako im „mama Merkel“ ukázala, aká vie byť pohostinná, a že Brusel si podobnú nezištnú „pohostinnosť“ zo strany svojich vazalov bude ochotný vynútiť. A obzvlášť po tom, ako milióny úbohých, západnými inváziami a vlnou islamistického násilia vo svojej ľudskosti degradovaných ľudí uvidelo, ako im pápež František bozkáva a umýva nohy. Ich cesta do Európy povedie skrz Albánsko, Macedónsko, Čiernu Horu (chápete teraz, prečo sa tam tak vehementne snaží udomácniť NATO? - aut.) a obzvlášť Bosnu, najväčší európsky moslimský štát. Bosna sa v perspektíve môže stáť významným logistickým uzlom pre migrantov a teroristov, smerujúcich do krajín svätoštefanskej koruny. A práve s Bosnou a Hercegovinou má človek, ktorý v rámci SMERU ztelesňuje vnútrostranícku opozíciu „príliš nepolitkorektnému a voči EU a NATO nepriateľskému“ Ficovi – Miroslav Lajčák, štrukturálne väzby ešte z čias jeho funkcie Vysokého predstaviteľa OSN pre BiH.

uglu2m5ITVbee_xXJuIrUQ.1280-Miroslav-Laj-k-by-mohol-ma-ancu-na-spech

Práve Slovensko, Maďarsko a bývalé socialistické štáty sú dnes v skutočnosti poslednými bielymi kresťanskými krajinami Európy, ktoré majú síce problémové menšiny, ale nečelia bezprostrednej teroristickej hrozbe z radov nesčíselných a nekontrolovateľných migrantských komunít. Ba čo viac, tieto krajiny sa migračnej vlne a bruselskej samovražednej politike vzpierajú. Najslabším elementom tejto reťaze sa dnes ukazuje byť Slovensko.

Práve na Slovensku totiž „kresťanské hnutie“ dostalo najsilnejší úder. Dogmatizácia, byrokratizácia cirkvi, vatikánske škandály, kauza Bezák. To, čím boli pre „kresťanské povedomie“ tzv. „Slovano-árijské védy“, tým sa pre KDH stala Gorila...

A to nehovorím o mizernom prepade mizernej KDH vo voľbách, ani vychcaných 6 % toho Schwarzenbergovho poskoka Procházku, ale mám na mysli konkrétne čísla Matoviča a Sulíka v posledných voľbách. Veď z pohľadu tradičnej „kresťanskej“ morálky, ktorá je dnes vykresľovaná dobre že nie „spiatočnícky“, sú Sulík a Matovič jednoducho bohorúhači a satani, či nie? Voilá kde sú hlasy tých „decák“ z deväťdesiatych a nulových rokov. Sú to mladí do 30-35 rokov, ktorí sú z večného vybavovania účtov, z demokratov ako aj z komančov, riadne nasratí a vedia to aj náležite dať najavo. Je príznačné, že rovnako radikálna, ale „konzervatívna“ časť slovenského voličského spektra, je na strane Kotlebovcov. Dohromady je to nádherný výbušný potenciál pre krajinu, ktorá pri nekritickom adoptovaní všetkých behaviorálnych modelov  zo Západu prevzala aj vírus kozmopolitizmu a „všeľudských hodnôt“ – totiž stratu elementárneho pudu sebazáchovy a väzieb na národ, vieru a komunitu krajiny svojho pôvodu. Skutočnosť, že v posledných parlamentných voľbách nabral viac než 11 percent, je veľmi znepokojivá z hľadiska vyhodnotenia stavu spoločenského duševného zdravia na Slovensku. Znamená to, že každý desiaty z nás žije podľa princípu - „Po mne potopa!“, resp. mu je jedno, aké následky má jeho nezodpovedné správanie s cieľom vyhovieť nejakej svojej potrebe. Je to ohromujúce číslo, svedčiace o tom, že minimálne desať percent z plnoletej populácie má anarchistické  zmýšľanie – je to živná pôda pre sociálne kataklizmy. Odtiaľ pramení tá Mesežnikovova istota, že akási pofidérna „kauza Bašternák bude znamenať pre túto vládu katastrofu“.

1370733_625x

Toľko o bohumilých aktivitách banánovo-republikovej strany „OĽANO“, ktorej sa nedá inak než zagratulovať, že vyhrala voľby. Keď si spomeniete, čo povedal V. Pjakin na margo posledných parlamentných volieb do ukrajinskej Verchovnej Rady (a náš parlament sa jej tuším v zmysle teatrálnosti čoskoro začne podobať, však, pán Osuský?), tak vyhlásil, že skutočným víťazom volieb je pederast Oleg Ljaško. Nuž, v prípade slovenských parlamentných volieb je to samozrejme strana pána Matoviča. Pretože práve on bude sabotovať fungovanie parlamentu, vytvárať mediálny obraz, vytvárať tzv. „Overtonovo okno možností“, a svojim usilovným plnením veľmi dôležitej funkcie klauna vyvolávať zúrivosť a zvýšený krvný tlak u polovice obyvateľov so zdravým úsudkom a triezvym pohľadom na vec. Namiesto aby ho riešila prokuratúra a súdy za „propagáciu neústavného zvrhnutia štátnej moci“, je mu ešte venovaná plná tribúna.

rokovanie--Robert-Fico-Igor-Matovic-Narodna-rada-SR

Urobme si menší prierez spektrom politických strán a namaľujme psychologické portréty čelných predstaviteľov niektorých z nich. V takom tlupo-elitárnom systéme, ako je ten náš, aj politické strany sú predovšetkým konglomerácie klanovo-lobystických štruktúr, ktorých záujmy vyjadruje a sústreďuje okolo seba ich líder. V terminológii V. Pjakina a ruských „konceptualov“ to znie nasledovne – v dôsledku obmedzenosti svojho chápania sú elity vo vzťahu k „vyšším elitám“ praobyčajné stádo, ktorým sa dá a musí manipulovať.

Vezmime si KDH. Človek, o ktorom raz jeden slovenský fyzik zažartoval, že v relácii mohli namiesto neho len nechať prázdnu stoličku – Ján Figeľ, ktorý dnes poberá obrovský eurobruselský plat za nejakú funkciu so zložitým názvom, je pritom preukázateľne vinný v ničom menšom, než vlastizrade. To práve on totiž torpédoval dlhoročne Rusmi ponúkaný projekt výstavby naprieč Slovenskom „širokorozchodnej“ železničnej trate, ktorá by zo Slovenska spravila strategický stredoeurópsky logistický uzol  pre čínsko-európsku transeuroázijskú dopravu. Náš význam by v dôsledku realizácie projektu stúpol priam mnohonásobne. Rusi slovenskej strane s plnou serióznosťou a úctivosťou ponúkali tento projekt už dávnejšie, a ku koncu prvej Ficovej vlády 2006-2010 sa od nuly urobil veľký pokrok a mohol byť dnes už dokončený (…), nebyť krátkeho Radičovej intermezza (2010-12), kedy Figeľ zmluvu na pokyn Nemcov a Američanov torpédoval. Po kauze „Gorila“ a parlamentných voľbách sa nová Ficova jednofarebná vláda pokúsila dobehnúť zameškané a vrátila sa k agende „širokokoľajky“, ale Majdan na Ukrajine na jeseň 2013 a neskoršie uvalené protiruské sankcie realizáciu projektu načisto znemožnili.

photo_verybig_174351

KDH, ako aj väčšina európskych kresťansko-demokratických hnutí, je stranou-lobbystom nemeckých záujmov, konkrétne nemeckého veľkokapitálu, ktorý je vplyvnou frakciou v tzv. „starých kontinentálnych romano-germánskych európskych elitách“. Koordinátorom týchto „starých elít“ na kontinente je Vatikán, s ktorým svojho času práve KDH podpísala štátnu zmluvu. Len pre zaujímavosť – komunikačným uzlom a „sprostredkovateľom“ medzi „starými európskymi elitami“ a elitami atlantickými  je Rád maltézskych rytierov, pričom práve Malta od Slovenska po polroku bude preberať európske predsedníctvo. Je len a len na nás, aké „posolstvo“ Slovensko a Európa prenechá týmto „maltézskym sprostredkovateľom“ k odovzdaniu CIA, jezuitom a atlantickým elitám.

321

Boj o projekt širokorozchodnej železnice bol v skutočnosti bojom o geopolitickú budúcnosť Slovenska. V prípade jeho realizácie by očakávane lacný čínsky tovar zaplavil európsky trh a pravdepodobne vyradil nemeckú konkurenciu. Bol to boj o európske trhy, pretože zatiaľ čo po mori kontajnerové lodi z Číny do Európy cestujú cca. mesiac, železnicou by sa oveľa väčšia kvantá tovaru mohli prevážať podstatne rýchlejšie. Konečná stanica železnice, ktorá mala byť vybudovaná naprieč južným Slovenskom, mala byť pri Viedni s prípojkou do Brna. Už vtedy seriózni nemeckí vedci predpovedali, že v budúcnosti bude jedným z kľúčových európskych regiónov trojuholník Viedeň, Berlín, Bratislava-Gyor. V prípade realizácie toho projektu by Slovensko kontrolovalo nezanedbateľný podiel svetových tovarových tokov. Ani Nemcom, ani Američanom to však nevyhovovalo. Figeľ zo svojej strany všemožnými prostriedkami brzdil proces, a Američania neskôr Ficovi dali zreteľne najavo svoju nevôľu s plánovaným slovensko-rusko-čínskym projektom tým, že podmienili svoje zotrvanie na Slovensku a US Steel odmietnutním projektu.

Strana KDH je pritom po uši namočená v kauze Gorila, o ich zázračnom dopravnom kúzelníkovi P. Prokopovičovi s prezývkou „Zmrzlinár“ sa ani nevyjadrujem. Podobne ostatným stranám vtedajšej pravice odišla na smetisko dejín s kauzou Gorila. Slovenská politická scéna sa však vďaka Gorile prečistila iba naoko. Pretože „sväté miesto nebýva pusté“, ako hovorí jedno ruské príslovie. Miesto a niekdajší vplyv KDH v slovenskej politike mal prevzať mladý a nádejný bývalý člen KDH R. Procházka.

UZ_SGfZpShPFSaF3OR7OFw-Prokopovic-pavol-r1-vystavba-2010

Na margo SIETE a konkrétne Procházku poviem len jedno... Sieť nezodpovedá svojmu menu len podľa moderných webových a iných reklamných technológií, obratne využívaných vo volebnej kampani a na sociálnych SIEŤACH, ale aj priamo inkorporuje v svojom najkvintesenciálnejšom poňatí ÚDEL, ktorý je Slovensku pripravený skrze túto novú pravicovú stranu... Totiž že takáto naša nepremyslená, nerozvážna, číro protestná voľba skutočne lapí Slovensko DO SIETE, do pasce... Treba si uvedomiť, že SIEŤ je najnovšou alternatívou konsolidovanej niekdajšej pravice, ktorá mala za úlohu zvíťaziť v 2016 tak, ako SDK zvíťazila v 1998. Jej líder bol starostlivo hľadaný a pestovaný, rovnako ako politická agenda, ktorá do seba vmestnala tradičné slovenské dva faktory, ktoré pomáhajú v boji s ľavicou = duch "tradičného" kresťanstva (avšak v danom prípade sa jedná o zámenu pojmov, keďže naša katolícka cirkev je plne pod Vatikánom, a Vatikán je viac politika, než náboženstvo... a pritom nanajvýš antislovanská a antipravoslávna politika), spojený s duchom takej liptovácko-valašskej-bačovskej sedliackej slobody - INDIVIDUALIZMUS = PRAVICA. Z konceptuálneho hľadiska to pre pravicového kresťanského voliča stačí, hlavné je cieľ, resp. idea, ostatné je len rétorika a PR.

siet-odmeny-radoslav-prochazka

Ale čo si voliči Procházku v svojej politickej krátkozrakosti, spojenej s čiste inštinktívnou antipatiou voči Ficovi, obratne vyvolanou na úrovni druhej reflexnej sústavy Pavlova dlhodobým, tupým a jednotvarým propagadnovaním zjednodušených debil-komixov o Ficovi ako "hranole"  a pod.. = teda pre tých, ktorí si o Ficovi myslia, že je zlý, pretože je proste zlý"... PRE VÁS VŠETKÝCH, VOLIČI SIETE, nech je malým napomenutím pre všetkých Vás, že svojho času, a dá sa to nájsť na internete, náš milý Radoslav stál v príkladnom pozore pred česko-rakouským "lostomilouškým knížátkem" Karlom Schwarzenbergom... Tak, ako stojí v pozore učeň, než ho pochváli majster za príkladné snaženie a poverí ďalšou prácou. Pochopte konečne, že Gorila, kt. smerodajne pomohla Ficovi kontumačne vyhrať predposledné voľby, bola organizovaná tými, ktorí kontrolovali naše tajné služby, čili GP. To je úroveň takých serióznych ľudí, ako konglomerát bývalých „tajných“, ľudí v pozadí KSČ a ŠtB a najväčších beneficiárov privatizácie. Už vtedy jasne chápali, že dzurindo-RIDE skončil, že SMER vyhrá v každom prípade, ale potrebovali (resp. boli poverení vytvorením) SILNÚ A STABILNÚ VLÁDU, alebo ktovie, či aj nie letenku do budúcnosti? Toť skutoční vládci Slovenska. V odbornej literatúre sa tomu hovorí krátky overstag. Teraz tí istí objednávatelia (cez Schwarzenberga = Majstra učňa Procházku) sa nám tu snažia dať dohromady novú pravicovú a "naoko" kresťanskú alternatívu Ficovi, a presadiť svoje? Schwarzenberg je účastník Bilderbergu, spolurozhodoval s britskou kráľovnou a húfom ďalších nadnárodných hajzlov o bombardovaní Juhoslávie v 1999. Chvalabohu, že ho Zeman porazil, veď Schwarzenberg by bol anuloval Benešove dekréty - viete si predstaviť, čo by to spôsobilo???

Už len preto, že som videl, ako je Procházka pred Schwarzenbergom vytiahnutý do pozoru ani struna – UŽ LEN PRETO HO NIETO ŽE NEBUDEM VOLIŤ, ALE ANI MU NIKDY RUKU NESTISNEM.

KTO JE? ČO JE? ODKIAĽ SA VZAL? Veď chápete predsa, že nie ON bude vládnuť, ale jeho a Schwarzenbergovi nadriadení, všakže? TO CHCETE? SA VÁM MÁLI S FICOM? VONKU JE VOJNA, AK STE SI NEVŠIMLI, A VY TU CHCETE MAŤ HOLLYWOOD?

V skutočnosti KDH, ako aj kresťanské hnutie všeobecne dnes nemá ani ideológiu, ani žiadne pasionárne líderské osobnosti. Keď som sa pozeral na výraz toho zelenáča Procházku, ako sa vyjadroval v predvolebnej debate na margo Ukrajiny v rámci „prípustných medzí politickej korektnosti“, bohuprisám som videl, ako mu uši rástli od lži. Neviem síce, o čom je kauza s terajším rozpadom SIETE v súvislosti s Brecelym, ale na stabilite to vládnej koalícii beztak nepridá. Pretože keby SIEŤ skutočne bola zaujatá na vládnej stabilite a všeobecnom blahu, nenechala by sa tak ľahko dať dole médiami, a ustála nápor. Veď išli do politiky, sraľovia, čo snáď čakali rozdávanie bozkov do mliečneho fondu?? Je preto otázne, či toto jej zlyhanie nebolo súčasťou pôvodného plánu jej mecenášov, keď prinútili Procházku vstúpiť do vlády, „aby sa peniaze nevyhodili nadarmo“... Ničmenej, absolútny prepad „kresťanského“ hnutia na Slovensku v prospech politických radikálov je ukážkový a symptomatický.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Štafetu po KDH, čo do spolupráce a poklonkovania Vatikánu, avšak pod maskou oveľa príťažlivejšej národoveckej outer appearance, prevzala reformovaná SNS. Z jej „národoveckosti“ pritom zostalo rovnako málo, ako u KDH kresťanskosti. Ako len krásne a rozvážne Danko rečnil počas predvolebnej kampane! Ten istý Danko však dnes odporúča, aby sa študenti základných a stredných škôl povinne zúčastňovali exkurzií do Oswiencimu a na pamätné miesta protikomunistického odboja, t.j. aby sme naše deti indoktrinovali antikomunistickou propagandou. Návštevy Oswiencimu deťmi a dorastom s väčšinovo ešte nesformovanými svetonázorom a psychikou, naopak vnášajú do duševného rozvoja osobnosti obrovskú traumu a disharmóniu. Kým človek rastie, je nevyhnutné mu ukázať čo najviac z krás a nádhery a lásky tohto sveta, aby si ho zamiloval a vytvoril zodpovedajúco konštruktívny a proaktívny prístup k životu. Súčasná pop-kultúra, hudba a kinematograf, ako aj návštevy a v svojej podstate skrytá propaganda treťoríšskych praktík v podobe exkurzií do Oswiencimu, však pôsobia na ľudskú, obzvlášť detskú a dorasteneckú, psychiku nanajvýš deštruktívne.

To, že Danko a súčasná SNS zároveň neguje socialistickú epochu najväčšieho civilizačného a hospodárskeho rozvoja našej Vlasti, je hlboko príznačné a jasne klasifikuje súčasnú obnovenú SNS ako krypto-sionistickú stranu, dirigovanú z Vatikánu. Ukážkové sú v tejto súvislosti sústavné antikomunistické a antisocialistické invektíva R. Rafaja, inak rozhľadeného a erudovaného chlapa, v jeho blogoch na Hlavných správach.

Prečo, aby sme sa sebaprezentovali alebo sebarealizovali, či už v politike alebo politickej publicistike, je nám neustále nanucovaný zúrivý antikomunizmus, ktorý sa dokonca – čo je už vonkoncom prekvapivé – snúbi s dnešným proputinským rusofilstvom? Prečo musíme vždy v histórii našej krajiny, aj seba samotných niečo negovať, nenávidieť, zavrhovať? Prečo nás nútia nenávidieť seba samých? Prečo nás nútia ponižovať seba samotných a neustále si hádzať popol na hlavu?

Keď nám neustále propagujú anglické a západné vzory, prečo by sme si z všetkých tých sračiek nemohli osvojiť aspoň túto – Right or wrong, my country!

Docent Staněk hovorí - „Slovensko má unikálnu skúsenosť tak s plánovaným hospodárstvom, ako aj s kapitalistickou trhovou a transformačnou ekonomikou. Musíme tieto naše skúsenosti a znalosti zúročiť“

V tejto súvislosti je pozoruhodné, že po zostavení novej vlády Danko letel spolu s Bugárom k pápežovi, ktorý špeciálne pre nich organizoval v dvojtýždennom predstihu vatikánsku recepciu pri príležitosti štátneho sviatku SR – dňa svätých Cyrila a Metoda. Navyše Slovenská republika prebrala predsedníctvo v EU 1. júla, a 5. júla Slovensko slávi deň sv. Cyrila a Metoda. Predbiehajúc udalosti povieme len, že ide o hru na úrovni symboliky, zrozumiteľnej len tým, ktorí vedia, kto v skutočnosti boli svätí Cyril a Metod. Príbeh o slovanských apoštoloch je totiž najdôležitejším elementom psycho-egregoriálnej matrice, ktorá na konceptuálne-svetonázorovej úrovni stelesňuje „koncepčnú“, t.j. svetonázorovú nadvládu Vatikánu nad Slovenskom a západnými Slovanmi vo všeobecnosti. Skutočnosť, že SR preberá predsedníctvo nad EU práve na pozadí „cyrilo-metodského“ sviatku, môže symbolizovať, že nastávajúca predsednícka krajina EU sa sotva zmôže na samostatnú politiku, keď nie je ideologicky ani historicky „suverénna“, kompetentná ani sebestačná. V ideologickej a konceptuálnej rovine sú zatiaľ tak SNS, ako aj ĽSNS a cirkev v područí Vatikánu, tudíž aj nástrojom jeho globálnej politiky. S ohľadom na antihumánnosť a apokalyptickosť poslednej sa teda naši dnešní národovci, obzvlášť po odstavení a ostrakizácií takých kádrov, ako Belousovová, premenili skôr na hrobárov národa a tých, ktorých v ruštine volajú prisposoblency.

omyf.bela_jpg

Veľmi zaujímavou partajou je ĽSNS. Zachovávajúc našu vernosť neštandardnému analytickému prístupu, odmyslime si teraz súčasnú – priam skvelú – politickú perspektívu tejto strany a vráťme sa do obdobia, kedy sa agenda a profil Mariana Kotlebu a jeho Pospolitosti ešte len formoval. V princípe sa z pohľadu DVTR dajú veľmi efektívne porovnávať metódy riadenia strán, ako je Kotlebova, s riadením a politickou inštrumentalizáciou futbalových klubov, obzvlášť ich fanúšikov. V svojich skromných začiatkoch pozostávala hlavná agenda „kotlebovcov“ z toho, že demonštrovali a organizovali pochody nespokojnosti proti rómskym komunitám a pri príležitosti výročí a pamätných udalostí s väzbou na vojnový Tisov štát. Nekomentujem tu ich ideológiu, ktorá je samostatná záležitosť. Zaujíma ma druhé.

SER2hM80Q3-fBBJlkoBJiQ-Kotleba-organizoval-m-tingy-kde-sa-velebil-Tiso-a-vojnov-slovensk-t-t

Keďže počas týchto akcií spravidla dochádzalo k menším nekontrolovateľným potýčkam, spravidla sa končili zásahom polície a zabásnutím buď osobne Kotlebu, alebo viacerých jeho mladistvých prívržencov. Rovnako však platí, že vždy a všade boli čoskoro prepustení – na kauciu. Odkiaľ mali mladiství a príjmovo nesebestační „kotlebovci“ vždy nevyhnutné peniaze na kaucie či organizovanie svojich podujatí? Odkiaľ majú futbaloví fanúšici (a o úrovni ich kultúry sme mali možnosť sa presvedčiť počas nedávnych majstrovstiev vo Francúzsku) vždy peniaze na letenky, hotely a futbalové zápasy? Kto ich vysekáva, vulgárne hovoriac, neustále zo sračiek?

Je zrejmé, že tak v prípade svetového futbalu, ako aj našej domácej ĽSNS, ide o veľmi seriózne projekty, ktoré sa tešia nevyhnutnému patronátu a ochrane oveľa vplyvnejších, koordinujúcich síl.

V prípade ĽSNS je to sionizmus. V systéme zvrátenej západnej morálky, kedy „najefektívnejšia reklama je negatívna/čierna reklama“, sa neustály Kiskov nápor na demonizáciu „kotlebovcov“ (náš P-Resident of CIA si neodpustí žiadnu príležitosť, aby nespomenul „kotlebových fašistov“, hoci sám pre medzinárodný fašizmus robí skrz svoje bratríčkovanie s Porošenkom a Allbrighteovou nesmierne viac – pozn.aut.) dá vysvetliť aj ako kryptoreklama kotlebovcov. Ruka ruku myje, či ako sa to vraví. Jednou rukou proti čertovi brojím, druhou ho prikrmujem.

Pritom samotní „kotlebovci“ sú svojim spôsobom úprimní a v svojej pravde presvedčení ľudia. Ako všade, i tu platí - „Každý mierou svojho chápania pracuje pre seba, a mierou svojho NE-chápania pre toho, kto chápe viac, ako on“.

„Niektoré veci sú nám neznáme nie preto, lebo naše chápanie je slabé, ale preto, že tieto veci nepatria do okruhu našich znalostí“.

Autor článku sa mal možnosť pred dvomi rokmi zoznámiť s jedným Kotlebovým spolupracovníkom z najbližšieho okruhu, a s uznanlivosťou musím povedať, že išlo o veľmi erudovaného mladého človeka, medzinárodného právnika, člena arbitrážneho súdu. Zároveň predstavoval „ľudácke“ mládežnícke združenie „Jednota slovenskej mládeže“ a bol známy ako Kotlebov speech-writer. Zakamuflovaný „gardistický dvojkríž“ na logu jeho vizitky som si všimol až neskôr. Nechcem teraz absolútne vnikať do ideologických a politických záležitostí, vrátane mojich subjektívnych pocitov ohľadne ĽSNS, ale z čiste logickej stránky ma už vtedy ako mladého novinára zaujímalo, ako je možné, že taký erudovaný mladý právnik s vynikajúcim spoločenským postavením a perspektívnymi kariérnymi vyhliadkami má guráž venovať sa vo voľnom čase takým „problematickým“ z pohľadu prevládajúcej spoločenskej morálky aktivitám, ako je ideologická podpora Kotlebu a spol. Za normálnych okolností by sa tieto dva aspekty činnosti mladého právnika dali ťažko snúbiť dohromady, znamenalo by to bezprostredné ohrozenie kariéry aj spoločenskej reputácie. A vtedy mi svitlo...

Spoločenské aj trestnoprávne krytie tomuto mladíkovi, ako aj kotlebovmu hnutiu všeobecne zabezpečuje človek, ktorý je „krstným otcom“ žilinského regiónu. Práve na hlavnom žilinskom námestí má totiž spomínaný Kotlebov pomocník (mená neuvádzam, chcel by som si ešte, s dovolením GP, trochu požiť na tejto hriešnej zemi...) kanceláriu, pričom nanajvýš reprezentatívnu. Týmto človekom je George Trabelssie.

579d4d8e7d75bb2f4d55dbbe

George Trabelssie je údajne z Libanonu, ale jeho dlhoročné aktivity na Slovensku v oblasti developerstva, stavebníctva a lobbizmu veľmi výrečných politických štruktúr z neho robia – aj bez posadnutosti konšpirológiou – dokonalého kandidáta na funkciu agenta sionizmu na Slovensku.

Jeho developerské konzorcium premenilo Žilinu na nepoznanie. Trabelssie dlhé roky spolupracoval so Slotom, a pravdepodobne aj finančne pomáhal starej SNS. Z terajšieho vývoja je vidieť, že sionizmus sa na Slovensku definitívne preorientoval na radikálov, národovci prešli splna pod kontrolu Vatikánu a zaplnili vákuum po zdiskreditovanej KDH. Práve z Trabelssieho iniciatívy došlo k výstavbe obrích nákupných stredísk „Aupark“ (názov jedného z početných barov, resp. klubov tohto nákupného centra, vysvietený na čelnej vonkajšej stene komlexu, znie „Golem“ - pozn. aut.) a „Mirage“ priamo v centre mesta, čo bolo spojené s nenávratným zničením veľmi hodnotných historických budov a drakonickou zmenou v municipálnej urbanistike. Naviac bolo postavených niekoľko výškových budov a obytných centier vysokej úrovne (v každom väčšom meste na Slovensku vidíme niečo podobné), ktoré – akousi čudnou náhodou – prakticky nie sú obývané.

Posúďte sami, keby ste boli developerom, stavali by ste snáď obrovské a nákladné bytové komplexy s tým, že nemáte istotu v neskoršom dopyte po týchto nehnuteľnostiach? Ba čo viac, niekedy vzniká dojem, že obrovské a pre bežného Slováka nedosiahnuteľné ceny nehnuteľností v týchto nových komlexoch a priori vylučujú možnosť, že budú v dohľadnej dobe masovo obývané. Niečo podobné som zažil počas štúdijného pobytu v Číne, kde som sa dozvedel, že centrálna vláda vybudovala za posledných 10 rokov vyše tucta neobývaných veľkomiest s mnohomiliónovou kapacitou v prevažne západných, a dnes riedko osídlených provinciách krajiny. Sú to tzv. „rezervné sídlené miesta“ pre budúcnosť, kedy sa má predvídateľne zmeniť klíma a môže dôjsť k zodpovedajúcej migrácii.

S ohľadom na to, čo sme uviedli o Kissingerovej predpovedi pre Izrael a deštrukčnými plánmi sionizmu v krajinách svätoštefanskej koruny, sa nám existencia týchto zjavne „stratových“ projektov už nejaví taká nezmyselná, však? Tento scénar a takáto hypotéza vonkoncom nie je nemožná, ak uvážime, že práve medzinárodné sionistické hnutie a izraelské rozviedky podporovali neonacistické hnutie na Ukrajine prakticky od vzniku nezávisého postsovietskeho štátu. Viac pozri v článku „O úlohe zahraničných rozviedok v organizácii „euromajdanu“ na Ukrajine“ - http://www.kpe.ru/sobytiya-i-mneniya/ocenka-sostavlyayuschih-jizni-obschestva/ideologiya-religiya/4484-auf-der-rolle-auslaendischer-nachrich

The Octopus of International Zionism

Už len z tohto dôvodu treba našim bezpečnostným zložkám z Ministerstva vnútra a SIS-ke, ktoré sú práve zamestnané intenzívnym špehovaním vlastných občanov (návyky a morálka z bývalých čias zrejme u mnohých zostali nezmenené), dôslednejšie vysvetliť ich povinnosti a ústavou dané poslanie – totiž chrániť bezpečnosť občanov SR a celistvosť republiky. Pritom všetci SIS-kári, ktorí si to teraz čítajú, prekrásne vedia, že pravdu hovorím, a že skutočné nebezpečenstvo nie je v občanoch, ale skorumpovaných politikoch a úradníkoch, slúžiacich nadnárodným kartelom a umožňujúcich vinou skorumpovanosti plnohodnotnú sebarealizáciu takých obskúrnych indivíduí ako Trabelssie a bezpočtu ďalších, ktorí sa teraz postavili do rady na slovenskú pôdu, vodu, a čoskoro možno už aj ľudí.. A vedzte, je mi veľmi trápne suplovať aj SIS-kárske úlohy vo veci včasného odhaľovania a diagnostikovania chorôb, postihujúcich náš štátny organizmus.

sis-budova-nestandard2

Je to smutný, ale predvídateľný scenár, ak nie priam nevyhnutný po tom, ako bolo Gorbačovom a východoeurópskymi neskoro-komunistickými elitami prijaté rozhodnutie „prestať stavať socializmus a mať sa so Západom radi“, čím otvorili Pandorinu skrinku ako onehdá severoamerickí Indiáni, keď prvýkrát nakúpili od bledých tvárí súdok s pálenkou... Pričom ich predstavy o reálnom fungovaní kapitalizmu sa neveľmi líšili od tých, ktoré o ňom mohli mať svojho času severoamerickí Indiáni...

Teraz sa slovenský národ cíti ako ten Fero, čo pred vstupom do „kráľovstva veľkomestských svetiel“ vychlastal pálenku a teraz sa ocitol s riadnou opicou pri rozbitom koryte, a zistil, že počas onej šialenej noci prehral nadobro dom, chatu, auto i posledné gate. A zo všetkých strán mu hučia, že o svoje peniaze neprišiel, ale to len krupiér velice brilantne podvádzal, a tak sa Fero rozhodne so sebe podobnými ísť so železnou tyčou v ruke k bytu krupiéra, nastoliť spravodlivosť hneď a zaraz!

A Fero sa poddá, obzvlášť keď to, čo mu hustia do uší, znie tak presvedčivo a správne!

Fero zareaguje, lebo kvôli opici má mierne pomýlené dojmy s pojmami, a preto tieto sladké reči zožiera aj s navijákom, aj je už riadne nasratý a elementárne sa chce vybúriť. Avšak v inej súradnicovej sústave (t.j. za triezva a s „problémom“ rozloženým na drobné) by Fero tak nekonal, však?

 

Skutočným nepriateľom Slovenska nie je Fico, ale Ficovi nepriatelia.

SLOVAKIA-VOTE-OATH

V skutočnosti krupiér za nič nemôže. Krupier NESMIE podvádzať SYSTÉM, rovnako ako Fico jednoducho nesmie, resp. nemôže povedať, spraviť alebo podporiť niektoré veci, aj keby chcel, pretože inštitucionálno-byrokratický systém štátu na jednej strane a oligarchicko-vydieračský klanový kapitalizmus na strane druhej mu značne zužujú okruh možností. Fico nesmie, rovnako ako to nesmie žiadny iný premiér, podvádzať SYSTÉM, ktorý tvorí chrbtovú os krajiny, v ktorej čele stojí. Nie z morálnych pohnútok, ale jednoducho preto, lebo NEMÔŽE. Rovnako nemôže podviesť systém vládno-korporatívnych vzťahov, ktoré boli a sú vytvárané medzi štátom SR a podnikateľskými subjektami, a ktoré v rozhodujúcej miere formujú obraz slovenského trhu práce. Čo však tvorí jeho nesporné plusy a robí z neho dnes v Európe najschopnejšieho politika čo sa týka menežovania problémových situácií a stabilnej voličskej podpory, je jeho schopnosť vyjednávať a pocit, ba priam neustále vedomie si zodpovednosti. Mimoriadne zaujímavá je analýza politiky R. Fica z pohľadu KOB-y a Dostatočne všeobecnej teórie riadenia. Nebohý S. Chelemendík, človek cti a svedomia, svojho času nie nadarmo zaradil R. Fica medzi tzv. „Superslovákov“... Bol som veľmi smutný, keď som sa dozvedel o jeho smrti.

1879165_1489702_G2

Súčasne s tým je veľmi podozrivé, že čudná séria zdravotných komplikácií R. Fica a A. Danka doteraz nebola uspokojivo objasnená. Mal som možnosť krátko pohovoriť aj s našim premiérom. Je to vysoký a fyzicky zdatný chlap, ktorý nefajčí ani nepije. Preto je minimálne zaujímavé vedieť, ako a prečo mal R. Fico tieto zdravotné komplikácie v dobe, kedy prebiehal bratislavský Globsek, na ktorom by sa bol Fico býval nevyhnutne zúčastnil.

InRYIXTST5Oh8N3WMyRfQg-Urgentn-oper-cia-srdca-premi-ra-Roberta-Fica-Voperovali-mu-dvojit-bajpas

Problémy so srdcom ho však pripútali k nemocničnému lôžku prakticky v predvečer tejto veľmi zlovestnej a pre Slovensko nanajvýš nebezpečnej udalosti, totiž konferencie Globsek. V skutočnosti je medializácia antihumánnych a belligerentných vyhlásení vojnových štváčov na tejto konferencii, ktorým práve oná ambiance akosi dodáva na „akademickosti a presvedčivosti“, len druhoradou úlohou „Globseku“, nech by som pritom akokoľvek sklamal jej zapálených organizátorov z radov proatlanticky zmýšľajúcej univerzitnej mládeže, mojich bývalých kolegov – Roberta Vassa a Milana Solára.

V skutočnosti bol tohtoročný Globsek vynikajúcou príležitosťou, aby skutoční „páni z Rady starejšin“ (Council of the Elders, resp. Comitee of 300 v terminológii Johna Colemana – pozn. aut.) - M. Allbrightová, sledom za minuloročnou „hviezdou“ - Z. Brzezinskim, osobne a absolútne spoľahlivo – bez Ficovej prítomnosti – rozdelili úlohy a koordinovali záujmy s agentami ich vplyvu na Slovensku. Obidvaja sú pritom sionisti. Je príznačné, že „vinou práceneschopnosti Fica“ ho na konferencii zastupoval M. Lajčák. Špinavé a nechutné poklonkovanie Bútoru a Kisku voči vojnovému zločincovi Allbrighteovej nekomentujem. Každopádne však práve jej smernice, ktoré tete-a-tete zdelila slovenským politikom na konferencii, sa dnes realizujú pričinením antificovho bloku - v médiách, v justícii, školstve, prezidentskom paláci a inde. To práve tá stará striga prikázala Kiskovi a Bútorovi zahájiť plošnú fašizáciu Slovenska (boj s extrémizmom a pod.), pretože na niečo tak donebavolajúce by sa títo od začiatku nesamostatní politici sotva odhodlali. Ficove srdcové problémy boli, zhodou okolností, najlepším možným presviedčacím argumentom a výstrahou, avšak nie pre Fica, ale pre ostatných.

2668629

Ficove slová o tom, že sa teraz cíti omnoho „slobodnejší“, je treba interpretovať tak, že pochopil, ktorá bije, a v budúcnosti si bude počínať zodpovedajúcim spôsobom a nezaváha z vlastnej iniciatívy formovať agendu aj určovať rétoriku jeho politiky, namierenej výlučne na suverenizáciu SR.

Charles Maurice Talleyrand raz vyriekol - „Vrcholové posty v politike sa podobajú na horské štíty... Dostanú sa tam len orly alebo plazy“... V prípade Roberta Fica môžeme byť šťastní, že prináleží k tým orlom, nad ktorým, ako sa píše v spise „Gorila“, mnohí nepriatelia nášho štátu dávno „zlomili palicu...“. A na Slovensku je skutočne veľmi málo ľudí, ktorí by, podobne Ficovi – vulgárne hovoriac – mali gule postaviť sa kolektívnemu Západu!

Práve to nedávno ukázal, keď predniesol reč pri oslavách SNP. V skutočnosti Fico dokonale využil túto príležitosť na ideologické znemožnenie nacizmu a konkrétne atlantistov, keď skompromitoval šialené nukleárne chúťky Theresy May a deklaroval svoje neochvejnú pripravenosť hájiť potenciál rusko-slovenských vzťahov.

Chápete, preboha, teraz, na akých neporovnateľných cnostných a morálnych úrovniach funguje slovenský líder Fico, ktorý po priamom útoku na jeho život so zdvojnásobenou energiou bojuje za spravodlivú vec, a tých intelektuálnych infuzórií a zbabelých politických zasranov – Kisku a spol, ktorí sa idú z kože vyzliecť, len aby ulahodili Západu a zradili Slovensko?

Na vnútropolitickej scéne Fico dokázal obstáť, lebo vie, ako to u nás chodí, a dokonale ovláda hru podľa zavedených pravidiel, preto je aj zdrojom jeho moci, na rozdiel od pravice a ich nadnárodných patrónov – stabilný voličský elektorát. ZDROJOM FICOVEJ MOCI SME MY, ZDROJOM MOCI OPOZÍCIE A OSTATNÝCH – ZÁPAD A NADNÁRODNÉ KORPORÁCIE. Na úrovni globálnej politiky Fico obstojí, len ak sa bude opierať o niečo, čo v konečnom dôsledku sa ukáže silnejšie, než moc a peniaze. Nebude to naša ekonomika, ktorej resuscitácia po dvadsaťpäťročnom vyčíňaní demokratov bude bezalternatívne náročná. Bude to informácia. Bude to predovšetkým poznanie toho, čo zo Slovenska robí pri akejkoľvek geopolitickej konštelácii územie, ktoré je mimoriadne dôležité z pohľadu globálnej politiky, ako aj z pohľadu globálnej a kresťanskej histórie. O náš región bude záujem vždy a bez ohľadu na to, kde je aká vláda pri moci. Skutočnosť, že Slovensko má skutočne pre svetové dejiny sakramentálny význam, potvrdzuje aj nebývalá pozornosť, ktorá je zo strany Vatikánu venovaná Slovensku a Poľsku.  Štátnik, ktorý tieto tajomstvá a súvislosti pozná, a dokáže túto doteraz zatajovanú informáciu zužitkovať pre blaho Vlasti, bude môcť na úrovni nadregionálnej, ba možno i globálnej politiky zastávať oveľa solídnejšiu pozíciu.

robert-fico-premier-madunice-cibulove-slavnosti-7-

O biblickej sakrálnosti nášho územia je toho dosť popísané tu:

http://www.protiprud.sk/duchovny-svet/1828.htm

http://www.hlavnespravy.sk/cyril-a-metod-medzi-mytom-a-skutocnostou-3-cast/803817

http://www.necenzurovane.net/16/prekliatie.html

Ďalšie materiály sa pripravujú.

Předchozí části:

http://www.nwoo.org/2016/08/29/kontury-statneho-prevratu-na-slovensku-2-cast/

http://www.nwoo.org/2016/08/27/kontury-statneho-prevratu-na-slovensku-1-cast/
23 Komentářů k Kontúry štátneho prevratu na Slovensku – 3. část

 1. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Zajímavý článek dokreslující a spřesňující obraz....jestli to takhle půjde dál,budem na ně muset vlítnout...víte na koho...

 2. antiNWO napsal:

  Kazdy kto ma hlbsie vedomie o slovenskej politickej situacii moze len povedat ze autor tohto clanku ma absolutnu pravdu. Fico nech si neznali vravia co chcu je zachranca slovenskeho naroda. Nie nadarmo ma nadstandardne blizke vztahy s Putinom. Niekolko krat do roka sa stretavaju. Casto aj dopredu neplanovane, ked si to situacia vyziada. Naposledy spolu vecerali. Ranajkujes a obedujes s niekym z nutnosti. Vecerias s kamaratom a blizkou osobou. Tak ako chce GP znicit Putina tak chce aj Fica a dalsich prinarodnych politikov.

  • tomasmarny napsal:

   naposledy spolu vecerali? no a? Zeman taky veceral s makrelou Merkel. To nic neznamena.

   • houbeer napsal:

    Mno a to mozna je ten rozdil,treba i neco znamenajici,heh

   • Ivana napsal:

    tomasmarny
    No, pokud se večeře podává na hradě v poledne, tak jo. Mimochodem Merkelová odlétala z ČR kolem 16. hod., takže večeře to určitě nebyla.

    • Pravda napsal:

     Merkelová přiletěla do Prahy dnes odpoledne. Nejprve se setkala s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), následovala návštěva návštěva ČVUT a zastávka ve Strahovském klášteře, kde si prohlédla knihovnu a podepsala do pamětní knihy. Po návštěvě Hradu je na řadě slavnostní večeře, po které kancléřka odletí zpět do Německa.

     zdroj: CeskeNoviny.cz

   • Ivana napsal:

    Pro tomasmarny
    Patří ti moje omluva za můj komentář k tvému příspěvku. Omylem jsem čerpala informace o návštěvě Merkelové a jejím odletu z článku staršího data, který se týkal také návštěvy Merkelové, ale už dříve. Chybička se vloudila, nebyl to úmysl.

  • Pravda napsal:

   Fico je zachrance slovenskeho naroda? Mohl byste to upresnit cim, jakym skutkem?

   USA roztocilo nove kolo sankci.Nepripojil se snad Fico k nim?

   Co se to s ceskoslovenskymi lidmi stalo, ze je nezajima, aby se slova dokladala skutky. U politiku je to naprostou nutnosti. Na zaklade ceho si budujete duveru k lidem?

   Kdo vlastne na Slovensku vladne? Zidi. Jako v CR.

   Narazila jsem na krasny dukaz. Do atlasu, ze ktereho se deti ve skolach uci, byl Jeruzalem zanesen jako hlavni mesto Izraele.
   Ihned jsem si vzpomnela na Zemana, jak si dovolil verejne rict, ze prestehuje ceskou ambasadu z Tel Avivu do Jeruzalema, coz tehdy vzedmulo silnou kritiku v islamskych zemich, nejen v Palestine.
   A nejaky atlas, reklo by se detail, pro cizinu nikde nezverejneny, vyvolal opet silnou reakci. Tohle jsou provokace, ktere nam rozhodne prichazejici muslimove prictou a zaplati za ne nevinni lide. Jde o porusovani mezinarodniho prava ministerstvem skolstvi.

   Česká „válka“ o Jeruzalém. Údaj ve školním atlasu strhl diplomatický boj
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/jeruzalem-skolni-atlas-izrael-palestina-ff0-/domaci.aspx?c=A160901_203432_ekonomika_ane

  • Tomas napsal:

   Fico je vraj zachrancom slovenskeho naroda , to akoze vazne ?Len preto ze sa stretava s Putinom ? Ten Fico ktory stoji za TTIP , schvaloval protiruske sankcie . A o tom v akej ekonomickej brinde sa nachadzaju slovaci a tyto tzv zachrancovia ho okradaju. Dalej prepojenia zo zahranicnymi prozapadnymi financnymi skupinami ako Penta .Fico vie ako ma hrat na obidve strany aby mal z toho prospech .Urcite ma ale viacej znalosti ako dalsi potencialny povolnejsi zlodeji a vlastizradcovia tipu Matovic , Lipsic , Sulik , a spol .. .Slovensko nema ziadneho zachrancu v podobe Fica .Je to vsetko jedno velke divadlo a hra .

  • Tartar napsal:

   Nesúhlasím s tebou, ale to je tvoj problém že všetkému veríš, veď ten článok je plný poloprávd a nepresností, ktorý má len glorifikovať R. Fica za každú cenu. Prečo mu potom na domácej pôde ľudia prestávajú veriť? Smer upadá a určite nie preto, že je Fico superman a možno aj je ale prečo sa potom obklopil takými ľuďmi ako sa obklopil, ktorí ho v podstate ničia a donesú jeho a jeho stranu na smetisko dejín ako sa to stalo Mečiarovi a aj Dzurindovi. Jediné sa Ficovi uprieť nedá, že je skutočne schopný politik, ale ako sa zdá to už len nestačí, treba aj nejakú pridanú hodnotu a tú už dávno nepridal.

  • hal napsal:

   Čo teraz po roku.Ako autor zdôvodní to násilné ťahanie do jadra a všetko čo s tým súvisí?

 3. Tartar napsal:

  Stará analýza, des už dávno za zenitom a je v nej viacero chýb a nepresností, škoda sa o tom baviť je to skrátka dnes už staré a nepodstatné.

 4. lukaš napsal:

  Řekl bych,že Fico se v tom snaží bruslit na obě strany.Osobně si myslím,že Fico samostatně nepředělá dějiny,ale čeká na na spojence.Už takhle je v hledáčku politických odstřelovačů a udělat něco proti srsti USA,okamžitě padá.

 5. Maroš napsal:

  "Na najvyššom stupni metodologického riadenia je treba až 99% pravdy, aby prešlo jedno percento nepravdy!" - video čas 2:00 min
  https://www.youtube.com/watch?v=GaExJBMkJFc

 6. asm napsal:

  Logo strany sieť obsahuje modrú a červenú farbu. Je to slobodomurárska symbolika viď Matrix. Predstavujú modré a červené lóže. Mriežka v logu je tajná slobodomurárska abeceda:

  http://www.dummies.com/games/cryptograms/easy-masonic-ciphers-to-figure-out/

  • asimi napsal:

   A aby toho nebylo málo, hraní si na slobodomurárov je výsadou státních tajných služeb - oni to organizují. "Lóžoví bratří" tak kolikrát ani neví (z těch nezasvěcených do plánu ovládání) kdo si s nima hraje.

 7. stefan goga napsal:

  Clanok vybrny zodpoveda realite.Z komentarov to vystihol p. Lukas dobry postreh.

 8. jjozef napsal:

  Poteseny dobrym pokusom o synteticke uchopenie diania na Slovensku,
  ako interny /v nemalej miere/ ucastnik diania
  citim povinnost podat chybajuce informacie a doplnujuci i alternativny pohlad.

  "Neverte mediam,keby sme odovzdali strategicke podniky a banky,boli by sme najlepsi demokrati na svete!"

  - takto oslovovali novych clenov parlamentu,zastupcov robotnikov, viaceri kolegovia z HZDS a SNS koncom roku 1994
  Koalicia HZDS,ZRS,SNS,vsak vymenou za chvalu Zapadu a medii odovzdat do zahranicia banky a strategicke podniky odmietala...
  Takze celila totalnej medialnej vojne,casto spojenej s akciami odborov a neustalemu natlaku zapadnych politikov.

  Nie kazdy si to pamata,zvlast dnes,ked je Orban s Ficom na jednej strane barikady:
  v tom case sme na Slovensku vnimali Orbana este ako Sorosovho cloveka,ako nastroj decimovania nielen Juhoslavie ruskeho spojenca,ale aj Slovenska.
  Odmietnutie dostavby Gabcikova /uz pred prevratom!/ slovenska spicka okolo Meciara jednoznacne vnimala ako akt velkej hospodarskej obete, v prospech projektovanej zmeny hranic.
  Proiredentisticky postoj Havla a jeho kancelara Schwarzenberga bol jednym z faktorov nutiacich slovensku reprezentaciu odist z federacie....
  Nedzabudajme!

  Slovenska reprezentacia celila nielen poziadavke "predatorov" /termin casto pouzivany blizkym Meciarovym spolupracovnikom A.M.Huskom/ odovzdat banky,strategicke podniky a media,ale aj planom iredenty,ktore zacinali ukazovat jasne kontury v oficialnych projektoch tvorby cezhranicnych regionov so silnou subjektivitou ap.

  Na koho sa slovenski vodcovia mohli vtedy obratit o pomoc?
  Mohli vzdorovat?
  Juhoslavia v ohni,Sovietsky Zvaz v ruinach,v Cesku Havel s Klausom realizuju vsetky "odporucania medzinarodneho spolocenstva".

  Vzdorovali sme.
  Vzdali sme sa kuponky,privodiac na seba hromy blesky.Od medzinarodneho spolocenstva....

  Za 4 roky vzrastlo hospodarstvo o stvrtinu!
  Podla mnohych pozorovatelov zazrak.Slovenska a ceska koruna si uchovali paritu.
  Ak by hospodarstvo padalo,hrozba iredenty by vzrastla radovo,vystahovalectvo mladeze by bolo nasobne....

  • Maroš napsal:

   JJozef - problémom maďarskej iredenty je, že svoje dejiny poznajú rovnako prekrútené, ako my. Už len to bojové! masírovanie húnskych koreňov, čo je turkystické plemeno, a nie ugrofínskych koreňov, čo je arijske plemeno blízke slovanstvu. Sloweni v čase príchodu arpádovských Maďarov, ktorých ako pomerne bohatých svojím výpalníctvom - daňami vyhnal-vytlačil chazarský kaganát ustanovený v roku 840, mali veľké problémy s pozostatkami húnskeho zväzu - s Avarmi, ktorým sa prvú vlnu Slowenov zo 6.storočia podarilo zotročiť. Takže prví Maďari boli vítaní konkurenti Avarov a neskôr sa skutočne podarilo Slowenom a Maďarom húnskych Avarov potlačiť.
   Pravdou je, že ich gény tu zostali, ako to býva pri splývaní národov býva, a toto sa zneužíva proti nám, aby Maďarom nabehli húnske gule!
   Ďalšia vec - v roku 1939 sa na švédskom ostrove Gotland našla v kultúrnej vrstve z roku 1030 strieborná minca p.21 mm, 1,99 g, podľa všetkého prvá arpádovská - štefánska, s neúplnými kolopismy
   -RESLAVVA CIV. a -EPHANVS REX. Teda sa dá vydedukovať z iného, solnohradského a altaiského zdroja z roku 907, ktoré používali názov pre bratislavké sídlo - BREZALAUSPUR C, BRASLAVESPURCH, že Bratislava bola sídlom kniežaťa Breslav-Preslav /moravská Břeclav/, ktorého sféra vplyvu mala tzv. spád /spádová oblasť/ na moravu, čo je dôležité z iného dôvodu. Podľa spomínanej mince
   BRESLAVVA CIV. + STEPHANUS REX a ďalších zdrojov ide o príbeh, podľa ktorého bratislavské knieža Breslav/Bralav, Preslav/ zachránilo zadok budúcemu kráľovi Štefanovi, pred kopponiovskými vojskami v presile, ktoré patrili jeho strýkovi, ktorého budúci Štefan na ceste k moci zavraždil! Takže žiadne infantilné "bratia - sláva!" = Bratislava, žiadne odjakživa Posszonyi. Bratislava bola pôvodne keltským sídlom se vším všudy, aj s mincovňou. Iredenta = divide et impera! Až na jazykové rozdiely, Slováci aj Maďari majú rovnaký pôvod v ríši Tartária, rovnako používali runy, a keď nám Cyril a Metod vzali bukvicu, Maďarom vzali runy. A ďalší vývoj už len pod vplyvom Ríma a Germánov. V roku 1848 sa maďarské aj slovenské stavy spojili proti Habsburgom, v dohode bolo maďarsko-slovenské vyrovnanie. Po potlačení vzbury a po neskoršom rakúsko-uhorskom vyrovnaní v roku 1872, nám maďarské stavy pod vplyvom zakladateľov Viedenskej banky osraly kokot, a po 1.000 rokoch viac-menej prijateľného spolunažívania, nastalo obdobie totálneho útlaku a štúrovská doba panslávskeho odporu. Naveky odporu!

 9. Cico Ciciak napsal:

  Čo si autor článku presne predstavuje pod pojmom kresťanstvo? Tú vec, ktorú popisuje od počiatku lživá a nevierohodná Biblia (ako projekt GP, kde niektoré slová/vety Issu, ktoré by teoreticky mohli byť priamo od neho, sú len parafrázované, zámerne interpretované a kaleidoskopicky rozhádzané po celej Biblii údajnými jeho učeníkmi), alebo ktorú reprezentovala a reprezentuje aj dnes katolícka, evanjelická, protestantská, východná, pravoslávna... cirkev? Hovorí autorovi niečo "biblický projekt", keď vypadá, že si volačo prečítal z KSB, DVTR, resp. prác VP-ZSSR/Ruska?

  Súčasný biblický projekt/koncept globalizácie globálneho prediktora
  ----------------------------------------
  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/sucasny-biblicky-projekt-globalizacie.html

 10. pavelka napsal:

  Autor Slabeycius ? Kde se tohle jméno vzalo? Je vymyšlené? Ale jako kuchář, to beru. Hrušky, jabka, švestky, meruňky, jahůdka, tykve, okurky, - tohle všechno dohromady, bude chutit jako ten jeho článek tady.... něco neskutečné, ani hlava, ani pata, a hele, vždyť tohle jméno je i na YT, a co tam vidím? Mladej cucák! No sbohem....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!