P.C. Roberts: Oficiální vládní verze příběhu o 11. září padla

Konference k vyčistění mozků od oficiální verze 11. září 2001 proběhne v Cooper Union v New Yorku 10. a 11. září. Jestliže někteří z mých čtenářů – pokud jde o toto datum – mají stále ještě vymytý mozek, doporučuji jim účast na konferenci co nejvřeleji. Vstupenky jsou ještě k mání.

Války a kulturní konflikty, vyvolané americkou reakcí na události z 11. září, už po dobu patnácti let vytvářejí globální napětí. A navíc – další a další otázky o tom, jak se věci 11.9 doopravdy sběhly – se derou na povrch. Do očí bijící nesoulad mezi oficiálně vyprávěným příběhem o 11. září bude na konferenci konfrontován s vědecky podloženými důkazy, shromážděnými hvězdnou sestavou expertů, kteří na konferenci vystoupí. Celkem bude předneseno 10 přednášek s pozorností upřenou i na oněch 28 nově se objevivších stránek původní vládní zprávy o 11. září, které byly až do nedávných dní utajovány.

Konference proběhne 10. a 11. září v době od 10 hodin dopoledne do půl sedmé večer v Cooper Union 7 East 7th Street, Manhattan
(7th St. and 3rd Avenue)

Další informace a vstupenky na: www.911justiceinfocus.org

 

Program konference za nastolení pravdy o 11. září 2001

PRVNÍ DEN:

Vstupní přednáška právního zástupce veřejného zájmu Panjela Sheenana o útoku na Pentagon.

Přednáška soudce Ferdinanda Imposinata, předsedy italského nejvyššího soudu, o zkušenostech se žalobami na spiklenecké zločiny se zvláštním zřetelem na operaci Gladio.

Přednáška Richarda Cage, zakladatele Sdružení architekti a inženýři za pravdu o 11. září, který pro prohlášení tohoto sdružení shromáždil podpisy 2600 profesionálů stavebních oborů.

Přednáška Lanoy Husebyho z univerzity Aljaška, který provede jedinečnou a přitom nezaujatou modelaci pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra (WTC).

Přednáška analyzující vznik Islámského státu (IS) se vztahem k 28 donedávna utajovaným stránkám vládního prohlášení o 11. září, které veřejnosti odkryly oficiální podvody i nejpochybnější geopolitická spojenectví, jaká se kdy v průběhu posledních patnácti let sešla.

Přednáška o projektu Pravdivá akce 11. září, pojednávajícím o příštím modelu organizace národa.

DRUHÝ DEN:

Prezentace právních standardů a rozhodující důkazy

Právní problémy 11. září

Očekávané a plánované žádosti vyplývající ze zákona FOIA (zákon poskytující komukoliv žádat o přístup k záznamům federálních úřadů), odvolání a spory, možnosti budoucích soudních sporů s americkým státem.

Možnosti mezinárodního vyšetřování.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/09/05/a-conference-to-clear-the-mind-of-the-911-brainwashing/
3 Komentářů k P.C. Roberts: Oficiální vládní verze příběhu o 11. září padla

 1. Jaris napsal:

  Oficialni pravda o 9/11 byla falesna, je falesna a bude falesna. Nastesti se lidi nedaji a vse smeruje na mezinarodniho zida. Pokud by tahle lez na nej praskla, ten samy den by bylo po Izraeli abylo by to jako kdysi v Madarsku, kdy lidi sli po krku vsem zidum.

 2. John_Pitralon napsal:

  Dokument o nálezu nanotermitu z roku 2012.

  Hypothesis, Dr. Steven Jones - film o nálezu nanotermitu ve WTC, česká verze
  https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

  Celou dobu si mainstream hraje na mrtvého brouka. Dnes to zaznamenali, v momentě, kdy článek Stevena Jones publikovala Evropská fyzikální společnost.

 3. John_Pitralon napsal:

  "Vědecký žurnál zpochybnil oficiální výklad příčin pádu dvojčat v New Yorku"
  http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/vedecky-zurnal-zpochybnil-oficialni-vyklad-pricin-padu-dvojcat-v-new-yorku-1319625

  "Odborníci Steve Jones, Robert Korol, Anthony Szamboti a Ted Walter se věnují pádu obou věží WTC, takzvaných dvojčat, a také budovy číslo sedm Světového obchodního střediska, do které ale žádné letadlo nenarazilo."

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!