Antonín Baudyš / Milan Vidlák – 11. září 2001 – Debatní klub

vidlak-baudys

Události ze dne 11. září 2001 měly za následek rozpoutání války v Afghanistánu USA na straně Severní aliance proti Talibanu, který odmítl vydat Usámu bin Ládina, což je asi jediný případ v historii, kdy nějaká země zaútočila na jinou zemi z takového důvodu. Následoval útok na Irák, opět pod záminkou, která se ukázala jako velmi obtížně obhajitelná. Těmito útoky byl podle USA zahájen boj proti terorismu, který trvá dodnes a výsledky jsou více než diskutabilní a sporné i s ohledem na možnost připustit si, že ti, kteří podle svých tvrzení bojují proti terorismu, sami teror páchají a to přímo na státní úrovni, porušují Ženevské konvence, lidská práva, právo na spravedlivý proces, schvalují mimosoudní popravy - což je v případě bin Ládina i zfilmované v americkém spektakulárním blockubsteru Kill Bin Laden a to samé platí i v případě samotného 11. září 2001, na jehož motivy bylo natočeno cca 10 celovečerních filmů a bezpočet dokumentů.

Právě dokumentární filmy se na rozdíl od hranné tvorby více zaměřují na snahu o výklad toho, co se vlastně stalo, kdo útoky naplánoval, kdo financoval, kdo provedl a jaké byly cíle. Kromě produkce podporující oficiální verzi, tedy, že šlo o útok skupiny muslimů, které vedl M. Atta a ideově podpořil a financoval bin Ládin, se objevilo bezpočet titulů různě úrovně, zabývajících se jiným, než oficiálním výkladem. Tyto teorie nesou společně stigma vytvořené oficiálními strukturami v podobě hanlivého přídomku konspirativní.
Dnes začíná být nade vší pochybnost jasné, že velké množství oficiálních tvrzení se nezakládá na pravdě, že jsou důvodné pochybnosti o míře důvěryhodnosti tvrzení oficiálních představitelů a jimi předložených důkazů.

Do Debatního klubu přijali pozvání pánové Antonín Baudyš a Milan Vidlák, který zároveň dodal několik odkazů v širším kontextu ilustrující zmíněnou problematiku:

Usáma mládne: https://youtu.be/tMA3tLoOh0c / https://youtu.be/iZ1BaDLH7zo
Britský exministr zahraničí Robin Cook zapochyboval o al-Káidě a válce proti teroru, měsíc na to umřel:https://www.theguardian.com/uk/2005/j...

Clintonová přiznává, že vyrobili al-Káidu Američani: https://youtu.be/FlwoWWKXmoQ

Uznávaný demoliční expert Danny Jowenko, který byl hostem holandské televize, prohlásil, že kolaps WTC 7 je řízená demolice.https://youtu.be/Q5kcnFcI8tY

Klíčový svědek, který byl uvnitř budovy WTC 7, když docházelo k explozím, zemřel těsně před zveřejněním finální vyšetřovací zprávy: https://youtu.be/M700eQm_qDY

BBC informuje o pádu WTC 7 20 minut předtím, než k němu došlo. A CNN také:https://youtu.be/5Xz5GgtjUfU / https://youtu.be/k-ngddm2aFc

článek v New York Times o tom, jak byly na střeše Deutsche Bank poblíž WTC nalezeny stovky úlomků kostí obětí z WTC: http://www.nytimes.com/2006/04/06/nyr...

Novinářská ikona Dan Rather přiznává, že média selhala: https://youtu.be/RpyvBtCw_YA

Majitel WTC 7 zázračně přežil a další články popisující finanční zázraky a super kšefty, například že WTC bylo na odpis a prodělečné, ale 11. září to změnilo - Silverstein Recovers: Dark Horse May Win World Trade Center (Andrew Rice, New York Observer); Silverstein Will Get Most of His Cash Back In Trade Center Deal (New York Times); Demolition Access To The WTC Towers, Kevin R. Ryan; Trade Center Financing On Shaky Ground, Forbes; WTC Insure War Is Over, New York Post.
8 Komentářů k Antonín Baudyš / Milan Vidlák – 11. září 2001 – Debatní klub

 1. John_Pitralon napsal:

  Zakrývání faktů, ničení důkazů a manipulace s vyšetřováním, to bylo od začátku jasným indikátorem podvodu, respektive vojenské psychologické operace typu Northwoods. Spolu s masivní dehonestací všech, kteří vyjádřili nesouhlas s oficiální linií.

  Manipulace s veřejností probíhala v duchu té nejprasáčtější goebbelsovské propagandy, kdy odpůrci byli označeni prakticky za blázny a spodinu, a zároveň byla lidem dennodenně tlačena uměle vytvořená oficiální verze v mnoha obměnách a s různými drobnými detaily a pikanteriemi (což podle učebnic propagandy je ten nejlepší způsob, jak lidem narvat lež do mozku, aby se tam pevně usadila).

  Této mediální manipulaci by si nepovšiml jen naprostý ignorant nebo totálně důvěřivý človíček.

  Dokonce to zašlo tak daleko, že fyzicky existující materiál, nanokompozit, je mainstreamem označen za teorie. Takže oni prohlásí, že nalezený nanokompozit, který je možno předložit soudu, je konspirační teorie, a tím mají věc vyřešenu.
  Ostatně, postačí si dnes 11. září večer zapnout ČT a uvidíme havloidní manipulátory v akci.

  9/11: Press for Truth (české titulky)
  https://www.youtube.com/watch?v=Qn4bGP3ze0g

 2. Už dávno by to u soudu bylo, kdyby existoval jedinej důkaz!

 3. důkaz o spiknutí který obstojí před soudem!

 4. Dusan napsal:

  opravdu nechapu lidi co ocekavaji dukazy nebo svedky. Opravdu si myslite, ze existuje nekdo kdo bude proti jednotne lzi fronty medii a politiku o necem svedcit.
  To nemuzete myslet vazne :D

  • proud napsal:

   Ale no tak,ty naivko.Jasne ze se najde halda tech kdo budou svedcit,i sami proti sobe u jejich soudu a cekat ze se sami odsoudej a prisne potrestaj! A jasne ze jsou cely ricny na to aby to udelali!!!!:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Proto prece kradou po generace,aby o to lusknutim prstu prisli a sli si to odsedet:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 5. proud napsal:

  Postavme se do reality a pouvazujme:-).Stojej tu proti sobe dva tabory.Jeden co ma prachy,media i moc,svetovou podporu,krome ty v ovcanstvu a druhej co ma v lepsim pripade barak a je bez dluhu,moc a podporu vubec zadnou! Hadejte jak to asi muze dopadnout. :-)))))))))))))))))).Nad cim je tedy potreba se zamyslet,nad strategii! Misto toho vzdychame a drbeme,jdeme po sobe navzajem a najde se i dost takovejch co tvrdej ze nemame zadnou sanci.Pri tom vsem ale jsme jasny vitezove,jen si to uvedomit.Chce to ale jenom jedno,prestat bejt ustrasenejma ovcanama!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!