Otevřený dopis prezidentovi o hrozbě likvidace mimoparlamentních stran

gameoverVážený pane prezidente, dne 10. 9. 2016 se v Praze uskutečnilo jednání Prvního kulatého stolu Aliance národních sil, jehož se zúčastnili zástupci malých neparlamentních politických stran a politických hnutí, občanských sdružení i jednotlivců. Všichni zúčastnění se sešli kvůli tomu, že reálně hrozí faktické zrušení malých politických stran a politických hnutí.

V PSP ČR byly schváleny novely zákonů, které jsou pro malé politické strany totálně likvidační. Byla schválena novela zákona o volbách do PČR  č. 247/1995 Sb. a novela zákona č. 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a hnutích a další novely, kterými se mění některé volební zákony a další související zákony.

Podle průzkumu veřejného mínění CVVM (květen 2016) věřilo PS PČR pouhých 28% obyvatel a Senátu PČR pouhých 27% obyvatelstva! A právě zúčastněné - v podstatě nedůvěryhodné politické strany - přijaly na posílení svých pozic a pro absolutní likvidaci konkurence zmíněné novely zákonů.

Tyto změny přišly potichu a bez zájmu médií právě v době, kdy je stále více lidí nespokojeno s dosavadní politikou a hledá změnu. Jedná se o bezprecedentní zásah do svobodné soutěže politických stran. Proto Vás, vážený pane prezidente, žádáme Vás, abyste novely uvedených zákonů v žádném případě nepodepisoval.

Stávající parlamentní strany bez důvěry většiny obyvatelstva přijatými dvěma novelami lstivě– a vlastně navždy - posílily svoji pozici oproti jiným politickým stranám. Analýza těchto novel, včetně přehledů hlasování jednotlivých poslanců je zde:

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=551053

Z výše uvedeného textu vybíráme:

1)      Byl zřízen nový úřad se sídlem v Brně, který bude kontrolovat všechny politické strany v ČR, a který má obrovské pravomoci. V jeho čele bude pět lidí s šestiletým mandátem, přičemž tito lidé budou jmenováni stranami v parlamentu. Rozhodovat budou například o správnosti účetnictví, nebo dle vlastního zvážení o oprávněnosti výdajů. Úřad povede správní řízení, přičemž řada nových termínů, použitých zejména v zákoně o politických stranách, nemá svůj ustálený výklad. Kontrolované subjekty, dost možná na zakázku či na základě účelové provokace, tak budou vystaveny výkladu právě úřadu, obsazeném parlamentními stranami, přičemž po dobu řízení bude mít úřad právo rozhodnout například o pozdržení příspěvků od státu na činnost stran.

2) Nově mají politické strany možnost založit si vlastní politický institut jako neziskovou organizaci. Tyto neziskovky mají právo na automatický příjem peněz ze státního rozpočtu a to každý rok ve výši 10% z celkových příjmů strany za mandáty, tedy nad rámec dosavadních peněz pro strany ze státní kasy. Na tento automatický příspěvek však mají nárok jen ty politické strany, které měly v parlamentu své zvolené zástupce alespoň dvě volební období. Pokud tedy příští rok uspěje nějaký subjekt ve sněmovních volbách poprvé, nebude mít, na rozdíl od současných parlamentních stran, na tuto podporu svého politického institutu nárok dalších osm let.

3) Skrytě jsou zvýšeny náklady ostatním, kteří už teď nemají tolik peněz na svou činnost. Poslanci zavedli pro politické strany tuto povinnost: mít minimálně čtyři bankovní účty na jakékoli úrovni autonomie strany. Pokud má tedy politická strana kromě centrály i například krajské pobočky, jedná se o 60 - ze zákona povinných - bankovních účtů. Pokud má strana samostatně hospodařící sdružení například ve městech, pak vždy po dalších čtyřech kusech účtů. Jedná se vždy o účet pro dary, operace související se zaměstnanci, ostatní výdaje a samostatný účet na základní kampaň. Na každou volební kampaň pak bude muset mít strana samostatný nový bankovní účet. U účtů na volební kampaň budou muset být ze zákona zmrazeny zůstatky peněz 180 dnů po volbách, teprve pak na ně bude moci strana sáhnout a případně převést jinam. Pro neparlamentní strany je to likvidační, neboť nevyužité peníze na kampaň nebudou moci minimálně 180 dnů použít například na svůj provoz, čerpané služby, nebo mzdy zaměstnancům.

4) U platebních příkazů ve prospěch či k tíži všech účtů strany musí být vždy uveden účel. Pokud například dárce fyzická osoba neuvede do platebního příkazu, třeba jen na 5000,- Kč, slovo „dar“, nejenže mu musí příjemce peníze vrátit, ale ještě mohou být obě strany transakce pokutovány až do výše 2 milionů korun. Pošlete dar a ještě dostanete pokutu. Přijmete dar, nejste schopni ovlivnit, zda dárce napíše účel do platebního příkazu, a dostanete opět pokutu.

5) Dary nad 1000,- Kč musí mít písemnou smlouvu. Všechny. Například dárci z řad vlastních členů, kteří svoji stranu podporují každý měsíc stokorunou, musí nově uzavřít písemnou smlouvu. Jsou omezeny dary na jednoho dárce a rok na maximální výši 3 miliony. Může se zdát, že je to hodně, nicméně i u neparlamentních stran platí, že kampaň stojí peníze. Parlamentní strany dávaly doposud desítky či stovky milionů. Zatímco parlamentní strany na ni dostanou z veřejných peněz v rámci příspěvků za mandát, neparlamentní strany jsou v tomto souboji odkázány výhradně na své členy, příznivce a soukromé dárce. Pokud by se například někdo bohatý rozhodl věnovat kus svého majetku pro subjekt, má problémy nejen on, ale i neparlamentní politický subjekt.

6) Kromě opakovaných pokut až do výše 2 milionů korun, přičemž o tom, co je, nebo není správně, budou rozhodovat současnými parlamentními stranami jmenovaní byrokraté, je zavedeno nejen propadnutí, ale i pokuty ve dvojnásobku přijatého či poskytnutého daru.

7) Pouze účet na přijaté dary musí být transparentní. Současné parlamentní strany chtějí zjevně vědět, kdo z firem či občanů poskytl dary někomu jinému, než právě jim. Zajímavé je, že nákladové účty ani účty na kampaně transparentní být nemusí.

8) Politické strany si sice mohou dál půjčovat na svoji činnost nebo volební kampaně, ovšem nově výhradně od bank a finančních ústavů, registrovaných u ČNB. Nikdo jiný nově nesmí politické straně půjčit peníze. Také v tomto případě se jedná o likvidaci neparlamentních stran v politické soutěži, neboť bez peněz se prostě kampaně dělat nedají a banky půjčí své peníze samozřejmě jen těm, u kterých je jistota či šance jistotě se blížící, že úvěr následně ze státních příspěvků za získané mandáty splatí. Jinými slovy současné v parlamentu etablované strany mohou mít v podstatě jistotu, že jim peníze na kampaň banky půjčí, zatímco jejich mimoparlamentní konkurenci nikoli.

Jak kdo hlasoval pro výše uvedené, je možné vidět zde: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=63810 a zde: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=64021

Souhrnně lze říci, že v případě novely volebního zákon tzv. parlamentní opozice většinou hlasovala pro nebo se zdržela hlasování a dva poslanci SPD se hlasování vůbec nezúčastnili. (Hlasování 29. 6. 2016 a 6.9. 2016)

V případě novely zákona o politických stranách byla parlamentní opozice většinou proti, z toho poslanci SPD na hlasování chyběli. (29. 6. 2016)

Ve skutečnosti neexistuje žádná opozice. Parlamentní hlasování takzvané opozice je zcela v rozporu s proklamacemi opozičních lídrů. Není totiž důležité, co kdo říká, ale co kdo dělá.

Vážený pane prezidente, naše vláda (jako jedna z mála evropských vlád) chce přijmout TTIP a kdyby se to nepodařilo, navrhuje EU ještě něco horšího a to smlouvu TISA. Podle obou smluv mají státy de facto legálně patřit nadnárodním korporacím. Dále Evropská komise hodlá schválit smlouvu CETA, v níž je rovnou řečeno, že o VŠEM rozhoduje sama EK a tím pádem jsou národní parlamenty či volby prezidenta a vše ostatní úplně zbytečné.

Je otázkou času, kdy se zhroutí ekonomika a důchody se budou muset radikálně snižovat, až se nakonec zruší úplně. Vláda potají projednala přijetí tisíců nelegálních migrantů. Po odjezdu A. Merkelové sice premiér prohlásil, že do konce roku nikoho nepřijmeme, ale naše země stále přijímá další. Ministr kultury potichu připravuje další díl po církevních restitucích. Naše vláda se chová, jako kdybychom byli německá kolonie. Nikdo také neví, jaké závazky podepisuje naše vláda na mezinárodní úrovni.
Pokud chce vytvořit někdo z nějaké země kolonii, zbaví ji především armády, zemědělství jako zdroje potravin, průmyslu jako zdroje financí, výzbroje pro armádu, zadluží ji, zničí školství a sociální systém, zesměšňuje historii, vlast, národ, rozbíjí rodinu jako základ státu, zamlčuje informace, prosazuje tzv. politickou korektnost a nakonec občany zničí plánovanou občanskou válkou, na níž si oficiálně do Evropy přiveze miliony takzvaných imigrantů, ve skutečnosti však dobře zaplacených žoldáků, a to proti vlastním lidem. Jsme v absolutní pasti, ze které - až zaklapne definitivně - nebude žádného úniku

Vážený pane prezidente, žádáme Vás, jako Vaši voliči, abyste nepodepisoval tyto novely zákonů. My občané ve Vás vkládáme neobyčejnou důvěru. Věříme, že ji nezklamete, protože jinak zůstaneme úplně sami, bez jakékoliv opory.

Vážený pane prezidente, zabraňte zániku zbytku demokracie v naší zemi.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Ing. Karel Janko
193 Komentářů k Otevřený dopis prezidentovi o hrozbě likvidace mimoparlamentních stran

 1. Pravda napsal:

  z dopisu:
  Proto Vás, vážený pane prezidente, žádáme Vás, abyste novely uvedených zákonů v žádném případě nepodepisoval.

  Ode mne tuto zadost dostal taky, ale podepisuje je vesela nadale!
  Protiustavni zakony! Abych mu nekrivdila, tak jeden jediny vratil snemovne, ta ho prformulovala a stejne ho podepsal. Vyznam zustal stejny, jen vice klicek a dvojsmyslu.

  Lidi, neblbnete!

  Kdyby to byl opravdu, jak ho oslovujete, vazeny president, tak to dela automaticky jakozto svou povinnost a za cele jeho funkcni obdobi si svou povinnost neplni, takze zadny vazeny, ale zasrany zradce.

  Najdete si novy branny zakon ( je na internetu) a najdete tam hned nekolik ustanoveni protiustavnich, primo bijicich do oci. Napr. odkdy je obranou zeme nasazeni do jinych, spratelenych zemi???
  Branna povinnost i pro zeny je dalsi vydrb s narodem a pan president se jenom uculuje.

  Nehlida pan sasek hradni vubec nic, pouze svuj populismus, aby lidi tleskali jeho zvastum, a nic vic nepotrebuje.

  V odpovedi se v podstate dozvite narikani pana presidenta nad tim, jak ma omezene pravomoci, vzpomenete si na mne...kdyz je nema, at jde na vysocinu znasilnovat stromy, to je jedine, co mu nikdo nemuze vycitat...jinak podelal vsechno, od sveho nastupu ve prospech lidi nehnul prstem, ale recicek kyble lidem nalil do hlav.

  • JazzBoo napsal:

   Vyzýváte zbytečně aby neblbli.
   95% lidí se opravdu chová jako ovce. Smiřte se s tím. Evoluce je blud, gojimstvo je po tisíce let nenapravitelně hloupé.
   Abych parafrázoval klasika:
   „Vše co potřebujete vědět o židech se naučíte z roku 33 po narození Ježíše.“

   • Martin Böhm napsal:

    Trošku Vás opravím, správné číslo je 96%. To jsou statistická data. Ale byl jste blízko. :-)

   • Pravda napsal:

    Perfektni definice! Jednou vetou receno vse.

    Hlavne jak snadno zblbli narod, ze pak kricel "Ukrizuj, ukrizuj". K tomu stacilo si vymyslet o nem pomluvu, ze se prohlasil za boha. A bylo vymalovano.

    A pak se ukazalo, ze spousta lidi je ochotno prijmout dalsi lez, ze Jezis byl syn bozi a prijde je spasit, a oni od te doby veri a cekaji jako ti debilove, proc jak, kdyz...

    A pokrcuji od te doby to same dokolecka dokola, uplne stejne finty bez nejmensi zmeny ( nakonec proc je menit, kdyz jsou funkcni a osvedcene ).

    Kdybyste si vzpomnel, kdo to byl ten klasik, jehoz citujete, prosim o sdeleni. ( sbiram citaty ).

    • pamlskovnice napsal:

     Nějakej cintát taky přindám a to dokonce i s kontextem:

     "Podle psychiatrů je cynismus kombinací strachu a neznalosti, která způsobuje aroganci.
     Tito lidé většinou vstupují do podstatných výkyvů trhu pozdě, protože čekají, až jim dav
     nebo společnost potvrdí, že jejich investiční rozhodnutí je správné. Jelikož čekají na
     schválení společnosti, za výhodných cen nakupují pozdě a prodávají za nepříznivých cen,
     jakmile trh opadne. Tento typ nákupů a prodejů označují opět za „slzení“. Všechno,
     čeho se tak báli..., se děje, pořád dokola.

     Cyniky profesionální obchodníci často nazývají „prasaty“. Hodně piští a pak si nadbíhají
     na vlastní porážku. Kupují draze a prodávají lacino. Proč? Protože jsou tak „chytří“, že
     jsou příliš opatrní. Jsou chytří, ale děsí se riskování a chybování, a proto ještě více
     studují.

     Jejich cynická opatrnost je příčinou, že čekají, až už je pozdě. Objeví se na trhu,
     až když jejich strach nakonec přemůže chamtivost. Přijdou ke korytu s ostatními prasaty
     a nechají se zabít.

     Ale na cynicích je nejhorší, že dokážou lidi kolem sebe nakazit svým hluboko
     zakořeněným strachem, který skrývají za inteligencí. Když dojde na investování, řeknou
     vám, proč to či ono nebude fungovat, ale neřeknou vám, jak by to mělo fungovat.
     Akademický svět, vláda, církev a média jsou těchto lidí plné. Velmi rádi si vyslechnou
     zvěsti o finančních katastrofách nebo zločinech, aby mohli „šířit víru“. Když už je po
     všem, mají vždy spoustu řečí. Ovšem o finančním úspěchu jen zřídkakdy řeknou něco
     lichotivého. Cynikové velmi snadno odhalí, co je špatné. Brání se tak, aby nedokázali
     svůj nedostatek vědomostí - nebo nedostatek odvahy.
     Původní cynikové byli členy starobylé řecké sekty opovrhované kvůli své aroganci a
     sarkastickému pohrdání veškerými zásluhami a úspěchem. Říkalo se jim i „psí muži“
     (slovo cynik pochází z řeckého slova označujícího psa). Když dojde na peníze, objeví se
     řada psích lidí... jsou často chytří a velmi vzdělaní. Dávejte si pozor, aby vám tito psí lidé
     nerozbili vaše finanční sny. Je pravda, že svět peněz je plný podvodníků, lhářů a
     šarlatánů, která sféra ale není?

     Vrhají se do
     „hry“ a přitom nevědí, kdo se jí účastní a kdo určuje pravidla. Tito lidé jsou nejhorší
     investoři, kteří kdy chodili po této planetě. Vždycky se snaží udeřit hřebíček na hlavičku.
     Snaží se útočit. Když se jich zeptáte, jak se jim daří, vždycky jsou „tak nějak na nule“
     nebo „mají něco v rukávu“. Ve skutečnosti přišli o peníze. O spoustu peněz. Často o
     nepředstavitelné množství peněz.

     Zpočátku si nelámejte hlavu, jestli děláte dobře nebo špatně, jen začněte.
     Naučíte se mnohem více, jakmile složíte nějaké peníze... pro začátek ne mnoho. Peníze
     umějí rychle rozšiřovat inteligenci. Strach a váhavost vás zpomalí. Vždy se můžete
     dostat k větším obchodům, ale už nikdy nezískáte zpět čas a vzdělání, které ztratíte čekáním na velkou příležitost. Pamatujte si, že malé obchody vedou k
     větším obchodům..., musíte ale začít."

     • Pravda napsal:

      Proto rikam, ze clovek nesmi mit strach. ( Strach o nekoho nazyvam obavami, ty mame kazdy, pokud mame nekoho radi). Ale strach ne.

      Vsechno co delame, nese rizika.

      Pohrdani zasluhami a uspechem? Slovo uspech ma dnes tisic podob, ale vsechny jsou mimo hodnoty. Uspech se meri spokojenosti, takze dnes neni uspesny vubec nikdo, ale spousty lidi si to o sobe mysli.

      Nedavno mne navstivili dva mladi lide, obema je 28, oba maji vysokou, ona ma titul inzenyrky a on bakalare. Dosla rec na praci a on mne presvedcoval, ze prace je a kdo chce, tak si vydela. A ja jim rikam, to je fraze, bez obsahu. Ty vydelavas? A on zacal zesiroka, ze 20 tisic je slusny plat a ze vydelavaji zhruba stejne a staci jim to. Ovsem svobodni a bydli u rodicu! Tam se ptam dal, zda zvladne rodinu, kdyz ona by pak byla doma a pribylo dite a je potreba nekde spolecne bydlet. Bez premysleni odpovedel, ze kdyz se chce, tak se to nejak udela..... Aha...rikam mu, tak ted jsi odpovedel jako Mexican. A jak vidim, jak to v realu vypada, ze pak se to nejak udela... neudela.

      Nabidli mi nejaky cesky casopis, ja to otevru a hned na druhe strance Halik... a ja rikam, o ne, dekuji, jiz jsem zvracela. A on, co proti nemu mas? Patri k tem, co mohou za to, ze malo vydelavas a myslis si ze hodne. A neuzivis rodinu.A on: Ale jsou lide, co vydelavaji mene nez ja. Ja na to, ze to porad nemeni nic na tom, ze neuzivi rodinu. Staci mu, ze ma vic nez druhy, ikdyz vsichni maji prd, jen problemy a zit na dluh, to neni zivot, protoze zijete v neustalem strachu, ze nebudete mit na splatky a skoncite na ulici.
      Tady nejaky vladislav psal, ze on ma doktorat a ten mu zajisti praci az do duchodu a mozna i dele. To je stejny pristup. Zivot ve snu, s perspektivou vymyslenou, bez rozhlizeni se okolo sebe a studovani vyvoje.
      Prej veri, ze bude lip.... cekani na prilezitost...

      Pro mne neprijatelny zivotni styl. A vrhani se do hry, kdyz nevite kdo a jak urcil pravidla, uz vubev ne. Ze vseho nejhorsi dneska mate to, ze zadna pravidla uz neexistuji. Ony jako existuji, ale v praxi nikoliv. Vsichni se zenou za uspesnosti bez nejmensiho svedomi a moralky. Dzungle...

      • .lak napsal:

       To je trh nabídky a poptávky. A tohle jsem před časem sem tam dal do komentářů.

       Ke kořenům funkčně nevzdělaní (torturu kacířům tržíčku)
       Našel jsem něco na zvědavci co by se dalo tesat do kamene aby se to užití měli kde v paměti osvěžit.
       Ze zvědavce
       není všechno jenom a pouze „o lidech“ (sprosťák Vítek | 10.08.16 18:55)
       Řekněme si to narovinu. Kapitalismus je první ekonomicko-společenský systém který nepociťuje nedostatek lidí, coby zdroje pracovní síly. Všechny předchozí systémy tím či oním spůsobem nedostatkem lidí trpěly. V antice byl trvalý a citelný nedostatek otroků. I ve středověku se vládnoucí třída snažila počet lidí zvýšit, například rozšiřováním obdělávané půdy z úrodných nížin do vyšších podhorských či horských poloh. Mnohdy neúspěšně, brzdilo je technologicky primitivní zemědělství. Snažila se působit ideologicky, k tomu sloužil například ideál Svaté rodiny. „Hle, Josef si vzal Marii a přijal jejího nemanželského syna za vlastního. Toť tvůj vzor, smrtelníče.“ Relativní nedostatek pracovní síly ve středověku se projevil trvalým růstem síly a vlivu řemeslníků a obchodníků ve městech. Dnes kapitalista, následník středověkých měšťáků tento problém neřeší. Jemu je u prdele, jestli hostitelská komunita roste nebo vymírá. On vytvořil strukturální nezaměstnanost. On vytvořil velkou skupinu lidí, která je ekonomicky nadbytečná a proto nemá potřebu se, coby samozvaný společenský správce, starat o to, co my vnímáme jako důležité. Naopak, lidí je příliš mnoho, aby je mohl ovládat a rozhodně se s nimi nechce dělit o svůj „chlebíček“. To že se spodina nemnoží on jedině vítá. Zasponzoruje všechno, co povede ke kýženému cíli. Chcete s tím něco udělat, chcete přispět k uzdravení společnosti? V tom případě musíte postihnout příčinu.
       -----------------------------------------------------

       Dodám nově že osvícení bruseloni si do evropy valí talentované ze dvou kontinentů na zlepšení situace samozřejmě ziskovců. Lidské zdroje je jejich definice a jak vidno tak se zástupci voličů a jejich zaměstnanci činí. Plesejte

       • Pravda napsal:

        Tak to je. Kapitalismus je postaven na vykoristovani cloveka clovekem, na zlodejine.

        Toto se odstranovalo za socialismu jako prvni, tedy problem byl pojmenovan uz davno. Po valce to bylo viditelne vsem, kdo prezili. Kapitalismus vede k valkam, protoze je to taky byznys, a ten nejvynosnejsi. Kazda valka jede kvuli ziskum. O nicem jinem to neni, to se jenom lidem lze, ze jde o neco jineho...podle potreby, ze. Soucasna valka je pry proti terorismu, ale ze ten terorista je ten, kdo ji zorganizoval, to lidi nevidi, protoze nechtej!

        Vsechny ty tzv. teroristicke utoky automaticky organizuje organizator valky.

   • Jaris napsal:

    JazzBoo, nesouhlasim, ze gojimstvo je po tisice let nenapravitelne hloupe. Mame za sebou uzasny vyvoj i v dobrem i ve spatnem smyslu. Takovou renesanci pokladam za uspech lidstva. To spatne je zase veci valek. Ovsem, ze by vsichni gojimove byli hloupi, tak tento nazor nesdilim.

    • Paul Durham napsal:

     95,6 % , na vašem (ne)sdílení nesejde, úžasný vývoj mají na "svědomí" ty +2,2% populace , zbytek pouze sdílí na své úrovni

    • proud napsal:

     Nejsou hloupi,to by z nich sionsky zidi nic nemeli,jen jsou stadne vychovavany a zamereny.Sion si tu hloupost stad pestuje vzdycky uz dopredu presne tam,kde ji potrebuje,i se spoustecem.

    • JazzBoo napsal:

     Tak nevím Jaris, nemáte náhodou problém s pochopením psaného textu?
     Ale třeba to bude jak píše Böhm - 96% i s Váma ;)
     „Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.“

     • Jaris napsal:

      Jazzboo, nemam problem s prectenim textu. Zaprve Bohm je zidovske prijmeni a jeho statistika je vic nez premrstena. Zadruhe pokud znam okoli lidi a jejich nazory, tak tito lide jsou vesmes os tavu veci dobre infirmovani. Tuto statistiku o 96% "hloupych gojimu" pokladam za urazku. :-(

      • JazzBoo napsal:

       Ja Vaše výtečné schopnosti čtení nijak nerozporuji;)
       Nicméně zaprvé - „židovským“ příjmení je spíše Böhmer, ale to nic nemění na faktu, že Böhm tu statistiku nedělal http://www.naturalmagic.cz/psychika-pul-zdravi/61-studie-doklada-ze-az-95-lidi-se-skutecne-chova-jako-ovce
       Pokud máte výsledky vlastního výzkumu s příznivějším výsledkem, nebojte se je publikovat ;)

       Zadruhé - dobrá informovanost žádným způsobem nezaručuje správné rozhodnutí, o čem docela docela dobře vypovídá skutečnost, že vše co komunisté o kapitalismu tvrdili, se ukázalo po jeho „lidové“ instalaci jako pravda.

       A pokud Vás uráží pravda vyzvěte Krause a Dyera na souboj.

       • Jaris napsal:

        Bohm je samozrejme take zidovske prijmeni. Znala jsem osobu tohoto jmena. Pravda mne neurazi, urazi mne lez,Tebou vyslovena, ze gojimstvo je po tisice let nenapravitelne hloupe. O gojimstvu v tom "odbornem" clanku, ktery navic nema byt bran vazne, neni jedna jedina zminka.

        • JazzBoo napsal:

         To že jste blbec nevadí…
         ...pokud budete zticha!

        • Jarmila napsal:

         Souhlasím s Jaris, že lidstvo není hloupé. Hlupáci jsou ti, kteří mu odebrali veškeré páky ke spolurozhodování na čemkoliv. A tak je možné,že tito vládnoucí menšinoví hlupáci (asi tak 4procenta- patrně tedy teplouši)lidstvo i sebe zcela vyhubí. Fakt velmi chytré a moudré od těchto elitářských superbohatých parazitických "inteligentů".

        • Jaris napsal:

         A copak jazbooo, nervy povolily? Vypada to tak.

      • proud napsal:

       Domnivam se ze soucasny zidovstvi je jenom veci viry na strane jedny a vychcanosti na strane druhy,takze jmeno je absolutne nic nerikajici o tom kdo je a kdo neni zidem.Az na vyjimky jmen "zidovskejch-tradicnich".Uz jen z toho titulu ze zidovstvi je mezinarodni,podle toho kde kterej zid vyrostl,je to vlastne takovy "multikulti" s jednou virou.

       • proud napsal:

        Z toho plyne ze i treba takovej Honza Novak muze bejt zid jak poleno!

        • jan nowak napsal:

         Cože..???

        • proud napsal:

         Co se staras,ses noWak :-)))))

        • proud napsal:

         Navic Jenda,Honzik ti nevoni..... :-)

        • JazzBoo napsal:

         Přesně tak. Vše je jenom otázka víry...
         …víry ve zlaté tele.
         „Es ist eine kleine wurzellose internationale Clique, die die Völker gegeneinander hetzt, die nicht will, daß sie zur Ruhe kommen.“

        • proud napsal:

         A duvod proc to neprelozis pro vsechny?!„Es ist eine kleine wurzellose internationale Clique, die die Völker gegeneinander hetzt, die nicht will, daß sie zur Ruhe kommen.“ .......Je to malej internacionalni "klik" bez korenu,kterej hostitelsky narody hecuje proti sobe(zvnejsku i vnitrne) a umyslne je nenecha napokoji.Tedy nastroj 13 rodovejch linii,jak uz vime.

         V "Clique" nemam jasno.

        • proud napsal:

         Nasel jsem,tak pro ostatni: clique
         zájmová skupina
         klika
         sekta

        • JazzBoo napsal:

         „Boj mezi lidmi a nenávist mezi nimi jsou živeny velice specifickými zůčastněnými stranami. Je to malá mezinárodní klika bez kořenů, která štve lidi proti sobě, která nechce aby měli mír!
         Jsou to lidé, kteří nejsou doma nikde a zároveň jsou doma všude! Kteří nemají žádnou zemi, se kterou by byli spjati, ale kteří dnes žijí v Berlíně, zitra v Bruselu, další den v Paříži, potom v Praze, Vídni, nebo Londýně a kteří se cítí doma všude!
         Jsou ti jediní, kteří mohou být považováni za mezinárodní elementy protože podnikají naprosto všude!
         Ale lidé je nemohou následovat. Lidé jsou vázání ke své půdě, ke své rodné vlasti. Jsou vázáni k možnostem života, které stát a národ nabízí.“
         A. Hitler (10. Listopad 1933)
         https://www.youtube.com/watch?v=QE6rZ7dOvFE

    • Pravda napsal:

     Jaris, musis videt vetsinu, a ta hloupa je! Vic zlenivela nez hloupa, ale ve vysledku je to jedno. Lenost je taky hloupost.

     Cest vyjimkam, ale ta mensina to nezachrani!

     JazzBoo to pojmenoval spravne, vidis to nakonec sama. Nenech se ovlivnovat virou. Ta je jen ukolebavka...

     • houbeer napsal:

      Clovek jako tvor je obdaren nadanim,inteligenci,... Lide nejsou hloupi,maji zablokovane cakry,ziji v domech kam nesmi prana,jsou traveni na kazdem kroku,....
      Nekde jste psala o rovnováze-ta v podstatě neexistuje-rovnovaha=bozstvi.jak se rika,vse je v pohybu,proměnná,svet se nemuze dostat do rovnováhy,ani partnerstvi apod.to je idealizmus

      • JazzBoo napsal:

       Dovolím si oponovat. Může.
       Svět je tak navržen. Jenom zmatené lidstvo se vzpouzí…
       Pokud jste někdy v životě viděl malé dítě, tak víte o čem to je.
       Je čisté!

       • houbeer napsal:

        Dovoleno ;))
        Jenze vy nevite jak je vesmir,, navrzen''
        Fyzikalne-duchovne-dimenzionalne rovnovaha nejni mozna trvale,mozna na pikosekundu.
        Ano deti mam 5vsechny jsem videl jako prvni ja,jelikoz je,, chytam'' pri narozeni...a vězte,ze v cistych kukadlech se da zachytit-videt zablesk prichozivsi karmy.tzn.uplne cisti se nerodime.

        • JazzBoo napsal:

         Děkuji za dovolení;)

         I malé dítě ví, jak je vesmír navržen...
         Vesmír je přeci navržen rovnovážně.
         Jakákoliv odchylka by vedla k popření jeho věčnosti.

        • houbeer napsal:

         Jazzi,mozna je navrzen rovnovazne,ale az ve vysledku!dojdete vy osobne vyrovnanosti,trvale a pak jsem napiste neco osvíceného ;))
         Odchylky,vykyvy,kmitocet,oscilace,chveni,vibrace,dychani je cestou(stvořitele)
         Napr.dychani-NIKDY nejni nadech a vydech UPLNE stejny

         Cim blize jsme ke svetlu,tim vetsi je tma

        • Pravda napsal:

         houbeere: ty jsi ten vesmir navrhl, ze vis, jak je navrzen? TY sis nekde precetl nesmysly a ted je nejen prednasis, ale jeste navrch rikas druhym, ze oni nevedi, jak je vesmir navrzen:-).

         JazzBoo ti to napsal velice vystizne, ze odchylka od rovnovahy by vedla k popreni vecnosti vesmiru. Ta rovnovaha je naprosta nutnost a prave diky te rovnovaze je ten nedozirny kolos funkcni. My jako soucast toho vesmiru musime tu rovnovahu udrzovat, a protoze to nedelame, mame problemy.
         Je to tak. Ten zakon se neda obejit nicim. Je to dane.

        • Paul Durham napsal:

         vesmír je navržen do rovnováhy a konstant, jinak by nebyl, podstatné je určení veličin, které mají být v rovnováze , není to ani rychlost ani hmotnost ale např. jejich součin - hybnost.
         S lidma je to podobné, suma chytrosti je v lidském čase konstantní, jeden génius vyvažuje masu hlupců, alespoň v čase kaliyugy, který žijeme.

      • Pravda napsal:

       Ja zadne cakry nemam, tak je nemohu mit ani zablokovane :-))) to na mne neplati. Vidim to jako pohodlnost, ci lenost a vira, ze nekdo muze delat za mne. Nemuze, vzdycky kdyz predate sve pravo, tak o nej prijdete, to je zakon :-).

       Rovnovaha existuje jako zakon, ne jako neci prani.

       A na tech partnerskych vztazich je to viditelne kazdemu. Kde je rovnovaha, tam to vydrzi, kde neni, rozpadne se to. Neni nic spatneho na tom, ze se lidi hadaji, to je dano tim, ze nejsme stejni, ale dojit k te rovnovaze musi, jinak je pruser.

       Cyklus bourek je normalni, a po nich je zase jasno a krasne cisty vzduch... :-)

       • houbeer napsal:

        Ja vim ze programy matrixu cakry nemaji,na ty plati jen BMP.

        Rovnovaha neexistuje-studujte,zeotejte se fyziku,....tak jako neexistuje primka,rovna cara viz fraktal.

        To je STRIDANI se pocasi,ne rovnovaha-to by znamenalo ze na PRESNE puli mnou viditelne oblohy je slunce a na druhe prsi

        • Pravda napsal:

         Ale kdepak, to s tou presnou polovinou viditelne oblohy jste pohrbil logiku :-). Clovicku. Musite videt celek a v pohybu :-).

        • houbeer napsal:

         Jenze celek vidi jen stvoritel,tak si na nej nehrajte.vzdy vydite jen část,z vaseho uhlu pohledu,na cokoliv.logika je nemoc.a cakry jsou prokazane,nafilmovane,meritelne.takze tak pani popiracko vseho....

        • Pravda napsal:

         nemohu si hrat na stvoritele, ktery neexistuje. To bychom skoncili u toho, ze stvoritel musel mit stvoritele a nedojdeme nikam. Vesmir muzete videt jako celek z hlediska logiky, ktera neni necim uhlem pohledu, ale zakonem. Logika neni nemoc, to jste nabral kde? Logika je odvozovanim od funkcnosti, nebo jak to rict. Nemoc je se ji branit a nahrazovat ji virou jenom proto, ze se nam ta vira libi vice, viz to vase "stvoritel".

         Kde mate nafilmovane cakry? Rada se na to podivam :-)

      • semínko napsal:

       rovnováha=božství=podstata

       • proud napsal:

        Definuj mi ono "bozstvi"..........at se poucim :-)

        • houbeer napsal:

         Proude je to s malym b,je to stav tela a ducha,jo slovo muze bejt zavadejici,ale to slova jsou

        • proud napsal:

         Achaa,houbeere,myslis neco v tom smyslu jako "bozskej Kaja(Gott)":-))),a tooo joo :-).Protoze tvrdim,ze stesti lidi je ze zadnej "Buh" neexistuje,protoze kdyby byl,pak jsou jen dve moznosti:1/ bud by to byl velkej trouba,nebo:2/by uz davno neexistovalo lidstvo,protoze takovou svoloc ohrozujici vsechno a vsechny kolem,bych alespon vymenil! Navic existovat "Buh",vylucuje svobodu a podporuje hnani stada,chovani pod autoritou a ne ze svobodny vule a zodpovednosti,ktery se musime naucit!Pod autoritou porad bude plno lidi hledat cesticky jak ji obejit a nejlip se ji sam stat!

        • proud napsal:

         Uz jen existence modelu (systemu) autority,nadrizenej-podrizenej,kdy jeden ma a druhej mit chce, si o to sama rika a koleduje!

     • Jaris napsal:

      Marie, mou viru nech napokoji, do te ti nic neni. Pokud oba s Jazzboo pokladate 96% gojimu za hlupaky, tak vam neni pomoci a je to rovnou na spagat. Nazor s vami nesdilim.

      • Pravda napsal:

       96 procent lidi u nas bude volit znovu Zemana :-)...a Jaris, kdyz se podivas na to, jak ten svet vypada, tak se neda nez zkonstatovat, ze hlupaci jsou.

       Podivej se na vsechny verici na svete, jsou hloupi, a ten duvod je ten, ze nic neresi, jenom veri, chapes? V tom je ta hloupost. To se tyka uplne vsech a vericich je mozna celkem polovina planety.

       Uz jsem ti to psala, ze do tve viry mi neni vubec nic krome toho, ze s vami vericimi se neda spolupracovat na reseni, protoze se drzite bible a viry v zachranu od boha, ktery nikdy neprisel a neprijde ani ted a opet se vasi zasluhou svet riti do zkazy.
       Pochop mne spravne, ne tak, ze ti napadam viru, z toho bych mela prd. Nejste pouzitelni ke zmenam na planete a jeste se mezi sebou mlatite i kvuli ruznicim ve vire v boha. To je brzda a velika.

       • Pravda napsal:

        P.S. temi vsemi virami myslim i viru v politiky, ze neco udelaji. Nejde jen o viru v boha, o vsechny.

        To dodavam, aby nedoslo k omylu..nevyjadrila jsem se dost presne.

        • Jaris napsal:

         Vira v politiky?????????Kdo je politik? Obycejny clovek, kteremu muzu akorat dat sve sympatie nebo souhlas. Ale verit mu? To ne.

        • Pravda napsal:

         Ano, Jaris. Vira v politiky, vira v programy dokonce...jednou vetou receno: vira je o slabosti veci resit sam, a to plati pro kazdou viru, tedy i v boha. To je jenom jedna z tech vir, a ty sis prave tuto vybrala, ale plati pro ni totez. Taky se spolehas, ze bude buh trestat zlo, abys to nemusela delat ty sama. V tom jste proste nepouzitelni pro spolecny boj proti necemu, rozumis mi, tak jsem to myslela.

       • semínko napsal:

        Víru a vědění je potřeba uvádět do rovnováhy. Víra bez vědění je slepá a rozum,pokud není kontrován citem (tedy vírou,chcete-li) strhává svět do zkázy.

        • Jaris napsal:

         Presne. Vira musi byt necim podlozena a vtomto pripade se Bible lisi od vsech ostatnich nabozenstvi. Je podlozena historickymi fakty, archeologii, historii a skutecnymi historickymi osobami.Vysvetluje napriklad kolobeh vody, zaklady hygieny a karanteny. Rika, ze Zeme je sfericka a "na nicem nevisi".Je v ni spousta moudrosti a rad. V pravde receno Bible narozdil od ostatnich starodavnych nabozenskych knih, nezestarla a je stale aktualni.

        • houbeer napsal:

         Pekne receno seminko
         jaris,nejni jen bible kde se da najit spoustu rad...

        • Jaris napsal:

         Houbeer, ale je jedna z nejstarsich dochovanych textu ne li vubec nejstarsi, ktere koluji dodnes pres vsechny snahy je znicit.

        • houbeer napsal:

         Jaris,ano je,, stara'',ale jsou i jine,lety ustne predabany a pote zapsany.znam pár knih z jinych koutu sveta nez BV a kdo cte pozorne a,, chape'',tak se ledasco priuci-svoji vlastnipraxí-poznanim,pac jen ctenim bez zkušenosti se babrame v blate...

        • Pravda napsal:

         Jaris, ale Bible jen kniha napsana lidmi, to neni podklad pro reseni zivota!

       • Jaris napsal:

        Osobne si myslim, marie, ze Zeman konci. Je stary a nemocny. Da se rict, ze ma toho plne kecky. Opravdu by mne prekvapilo, kdyby se hrnul do voleb.
        Jen, aby tam nebyl nekdo jeste horsi!
        Jinak ja nevim s kym se stykas, ale ja pokud znam nejake verici(ruznych krestanskych nabozenstvi), jsou to inteligentni lide. Mnoho z nich ma vzdelani a vseobecny rozhled.Zrovnatak mezi nevericimi najdes pitomce a hlupaky a muzes najit mezi nimi chytre lidi. Ze se neda s vericimi spolupracovat? To je pouze Tvuj a Vladislavuv nazor.Ja si to nemyslim a podle me zkusenosti slovo dodrzeli prave krestane a nikoliv ateiste, at uz slo o male ci velke veci.

        • Pravda napsal:

         Jaris: Zeman kandidovat bude, ikdyz je nemocny, to naopak ho povzbudi, vzruso drzi lidi pri zivote a on ten potlesk za zvasty potrebuje, mysli si, ze predvadi svou vzdelanost.

         Jaris, mozna uz jsi slysela vyraz vzdelany hlupak. To, ze ma nekdo vzdelani a vseobecny prehled ho nechrani pred hlouposti. I sebevzdelanejsi clovek se stava hlupakem, pokud necha sebou vlacet jakoukoliv virou, ze je v poradku, ze o jeho zivote rozhoduji druzi. A u krestanu se setkavam s tim, ze oni veri tomu, ze uz je rozhodnuto davno nez se narodime, a to jim nevymluvis, nakonec jsi vzdelana a taky veri Bibli, ze se stane, co tam bylo predpovezeno, a tudiz nemas sanci to zmenit. Tady je zakopany pes, jak se stat hlupakem, ktery naleti. Neni to hloupost jako kje pojimana, ze hlupak je ten, kdo nic nevi. Takove zvire vzdelani nema a neni hloupe, aby uverilo, ze si s nim jine prichazi jen hrat....

         Krestane nedodrzeli slovo vsichni, a sice to slovo bozi, kdy vira v boha neni o majetku a oni dovolili svym predstavitelum krast. A ve velkem. Mam zazle a hodne, vsem vericim v boha u nas, ze nic neudelali proti tzv. cirkevnim restitucim. Dal poslusne nosi do kasicky...Takze ta spoluprace skutecne mozna neni, oni totiz nebojuji za skutecnou pravdu, ale jen tu jim predhozenou virou ci Bibli.

         Verici jsou poznamenani tim uprednostnovanim viry premysleni. To je prekazka spoluprace, ikdyz se ti to tak na prvni pohled nejevi. Vam vericim totiz staci, kdyz se vam nekdo predstavi jako verici a uz mu verite automaticky, protoze verite, ze vyznava stejne hodnoty. A tak to ve skutecnosti neni.
         Verici vericimu se zdraha rici, ze ten druhy lze, ikdyz to dela. Neoverujete, jste proste zvykli verit. Nedozadujete se dukazu o existenci boha a verite. Pak se taktez nedozadujete dukazu u lidi, jste proste ochotne slepe verit i kazde pomluve ci lzi, ackoliv je vylozne podezrela a dokonce nelogicka. Takze ani to vzdelani nepouzivate, viz prikladne Ikema. Kdo tady z vericich se nasel, aby po ni chtel dokladat sva tvrzeni? Ani jeden. Takze pravda je jenom slovo bez obsahu, pritom prave verici v boha o pravde a lasce mluvi nejvic.

        • Jaris napsal:

         Marie, Tvuj nahled na zivot a lidi, kteri Ti oponuji je velice zaporny, aniz by ses alespon trochu zamyslela, jestli preci jen nemaji trochu pravdy. Tve nazory obcas povazuji az za prilis extremni.Svet je barevny s mnoha odstiny a ne cernobily, jak ho vidis Ty. NIKDY jsem Te a nenapadla a nesnizovala, ze jsi bezverec, narozdil od Tebe, ktera se tak rada vozi po hrbetech krestanu bez uvahy, ze jsou mezi nimi slusni a vzdelani lide. Jsi pripravena okamzite zautocit a rozdrtit kazdeho, kdo nejede ve Tvych kolejich myslenek. Mela by ses nad tim zamyslet a trochu tolerance by Ti prospelo.

       • Jarmila napsal:

        Ba né, Maruško, není to pravda, že 96 procent lidí bude volit Zemana. 70 procent lidí vůbec k volbám nepůjde. A z těch zbývajících 30 procent lidí bude volit Zemana dejme tomu tak 10 procent. Jiného kreténa bude volit dejme tomu tak 5 procent. No a těch zbývajích 15 procent rozhodnou lidi u moci, kdo se stane prezidentem. Počítám že ten, který vyjde zcela vstříc sudetoněmcům. Ti si ještě v naší zemi na rozdíl od církve, které zde nikdo nevěří, zatím ani neškrtli.

        • Pravda napsal:

         Jarmilko, je docela mozne, ze to bude tak, jak rikas.... ja to tentokrat nerikam za sebe, pouze jsem prevzala udaje z anket. Z diskuzi o nem vim, ze jsou dokonce takovi, kteri maji za duvod to, ze je s nim legrace...a taky vim, ze je proti nemu malo lidi a i tady na tomto foru je to videt, proto po mne hazi "botou".

         Muj poctivy nazor je ten, ze se na kandidatku nedostane zadny takovy, ktery by nehral podle danych not. Veci zasly prilis daleko, a za nejhorsi problem povazuji invazi barevnych, nadrzenych na nasi likvidaci...

   • weissbach napsal:

    JazzBoo /11.9.2016 (21.31)/

    Nedefinoval bych to přímo jako hloupost, ale jako určitou formu hypnotického transu.

  • proud napsal:

   "Ode mne tuto zadost dostal taky, ale podepisuje je vesela nadale!"..........to je prave ten pruser,poslat mi zadost blba krava abych nepodepisoval,PODEPISU na just TRIKRAT i kdybych sam za sebe nechtel!!! Uz vidis kam vede bejt blba a jeste vyrejvat?

   • proud napsal:

    Mimochodem,taky kosmickej zakon:-),aspon vidime co vsechno a jak delame spatne.....tvoje hlavni domena.

    • Pravda napsal:

     Podle tebe jsou naschvaly kosmickym zakonem? Hrabe ti teda poradne... co se da delat.

     • proud napsal:

      Naschvaly kosmos nezna,ale zna akci a reakci,tak bud dal debilem a roziluj se ze se k tobe jako k debilovi chovame:-)))))))))))))

      • Pravda napsal:

       A zase, za koho mluvis, dite?

       Vetsina lidi se tady ke mne chova slusne. To jenom parzakomplexovanych ptaku jako ty jsou ke mne drzi, co tady poletujete ode zdi ke zdi.

       • proud napsal:

        Hahaaaaa,jmena hloupejch na vsech sloupech,a prazdnej sud,nejvic duni,ze ano,"Pravdo"?!!! :-))))))))))))))))))))))))

   • Pravda napsal:

    ty ubohe detatko, predvadis ted dokonale temper tantrum!

    A bohuzel si to neuvedomujes, jak se ztrapnujes. Proc? protoze jsi decko, ktere sebou prasti o zem a rve a mlati pestickami do podlahy.

    Ja mu psala za 82 000 lidi, kteri jsou citelne okradani ( v tisicich korun mesicne) v dusledku nejen podhodnocene koruny a povinneho prevodu pres dolar, ale take silene vysokymi poplatky tri bankovnich ( zlodejskych) instituci! K tomu si pridej naklady na notarsky overeny podpis a postovne, bez ktereho ti nevyplati duchod a jeste maji po zaslani lhutu 3 mesicu!! Blbecku.

    Jde o neopravneny zasah do majetkovych prav, primo jsem mu ocitovala odstavce z Umluvy o lidskych pravech, clanek 11.

    President je kurva, a ne ja. Ze mi budes nadavat do krav, to sice muzes, ale tim tato pravda, kterou pisi, nezmizi. Ta se neda ukricet ani vyhnat, jak vidis. Nemas na mne vliv, detatko. Uz jsem ti to psala desetkrat, napisi to po jedenacte, kure nikdy nebude mit na slepici, protoze nema jeji zkusenosti ani znalosti. S tim nic neudelas, kamarade. Jedna z opravdoveho minima vyhod, ktere stari prinasi. Takze klidne skakej dal, vyskakany ptaku.

    Za presidenta mame svini, ktera podleha diktatum zidovskych bankeru, ktere on jmenuje (!) a klidne necha okradat cely narod protipravne. Toto je holy fakt a tecka. Spise vykricnik...

    • proud napsal:

     To sedi od kundy co se vali v Mexiku,nadavat na POCTIVE zvolenyho presidenta:-))))))))))))))))))))))))

     • Pravda napsal:

      President zvoleny debilama, to je podstatne, jestli poctive, to uz ne!

      A to rekl o svych volicich Zeman sam a verejne, ze vic jak polovina jsou dementi a alkoholici, kteri nemohou o sobe rozhodovat :-))))) tak si ho chval dal, kdyz ti nadava do dementu a tobe to nevadi, tak si to uzij.

      Mne to je jedno, ja ho nevolila. Skoda penez za autobus na ambasadu.. Byla jsem pripravena volit Okamuru a kdyz ho vyhodili, tak uz nebylo z ceho vybirat, zbyla dve hovna, jedno vetsi a druhe mensi, ale obe smradlava, ze to bylo citit az sem :-)))

      Takze POCTIVE vybran mensi smrad, to potom ano, da se to tak rict, hahaha.

      • proud napsal:

       A jsme u toho,nevolilas a skoda penez za autobus,takzes dala kazdymu pomernou cast svyho hlasu,tedy volilas..........a ty tady chces nekoho neco ucit,kdyz ani svuj hlas znehodnotit neumis?:-)))))))))

       • Pravda napsal:

        Prave ze ho neslo zhodnotit, nebot by nebyl vubec zadny rozdil v tom, komu date hlas. At by bylo zvoleno to druhe hovno, stejne by hralo jen podle predanych not, takze o co kraci? O nic. Akorat ze mate lepsiho kecala nez by byl spac sislavy, co si rika knize. Opakuji, ze Zeman od tech not nikdy neuhnul..

      • Ivana napsal:

       Marie
       on řekl, že polovina národa je debilní a ty jsi toho jen zářným příkladem.

       • Pravda napsal:

        Jestli polovina nebo vic nez polovina je uplne jedno, Ivanko! Podstatu neresis, ze si to president nemuze dovolit, a pokud si to dovolil, tak jenom proto, ze vedel o takovych jako jsi ty, ze jim to vadit nebude.

        Pak si ovsem, doufam, odvodis, ze jedine dementum to nevadi, ze ano. Mne to vadi. A dementi ho zase pujdou volit, samozrejme.

        No a pak uz si odvod, na zaklade ceho se privandrovalci chovaji jak se chovaji, kdyz se jim sdeluje, ze prichazeji odklizet do Evropy mrtvoly...

        Asi mas o sobe vysoke mineni, kdyz ti nevadi ani to, ze rekl o polovine naroda, ze jsou to alkoholici a sam k nim patri. Je to proste ubohost a mohla by sis uvedomit, ze jeho slova spousta lidi preklada do jinych jazyku a jaky ze to pak mame image.

        Je to sasek, ktery se lidem vysmiva a oni mu za to tleskaji. Jak kdo chce...

        Jestli jsem ja debil, to je jedno, ale president debil byt nesmi, protoze ma zodpovednost za bezpecnost celeho naroda a spocitej si, jak na tom sama jsi, kdyz si ani toto neuvedomujes....

        • Pravda napsal:

         P.S. Kdykoliv napisi neco o Zemanovi, vyskocis jako pero z gauce na jeho obranu. Za kolik? Jinak tady nediskutujes, jenom kdyz je clanek o Zemanovi ci je v clancich zminen. Doufam, ze te dobre plati a nemusis zivorit jako ti, kteri jsou jeho zasluhou odirani az na kost.

         Za likvidaci naseho naroda nese zodpovednost a to mu nikdo neodpare, takze mu to vzkazuji, svini sionisticke, at hodne spatne umira.

       • Pravda napsal:

        Jeste ti tady neco pripomenu: Zemanovo horovani pro nas vstup do NATO a zbudovani armady EU, coz ma samozrejme za nasledek, ze i my mame na rukou krev lidi. Zadne referendum, podlle Zemana jsme blbi, abychom o vstupu do NATO rozhodovali! Tak ted si tou lenost s tim volem neco udelat zaplatime smrti.A to nemluvim o tom, co uz nas to stalo penez, ktere se pouzily na vrazdeni lidi...

        Sleduji, co o nas rikaji muslimove a jak se k nam stavi, a tady si pocti takovou malou ukazku, prakticky to najdes na vsech jejich webech, toto je z iranskeho, kde se diskutuje o prilivu migrantu do Recka:

        white knight8 horas hace
        Greece is broke and its people come first not refugee's go back to where belong, its not in Europe or the west we don't want you or need you. goodbye forever.
        Responder
        -1
        +0-1
        eminem
        eminem> white knight8 horas hace
        are you blind or plain stupid? It is the ... west that created the problems in the first place.
        Responder
        +1
        +1-0
        white knight
        white knight> eminem4 horas hace
        the ... west that you live in or want to live in I guess, is that correct.
        Responder
        +0-0
        ali,uk
        ali,uk> white knight1 hora hace
        the west started bombing all these countries, if they did not do that these people would not have come to the west, and i live in the west.

        Ten prvni prispevatel pise, ze Recko je na dne a o domaci lidi ma byt postarano predne a ne o bezence, at se vrati tam kam patri, neni to Evropa ani zapad, nechceme a nepotrebujeme vas, sbohem navzdy.

        A typicka reakce na to:

        Jsi slepy a nebo blby? Je to zapad, kdo ten problem vytvoril jako prvni.

        Reakce prvniho opet: Zapad, ve kterem zijes anebo chces zit, odhaduji spravne?

        A zpatky reakce od ali z Velke Britanie:

        To Zapad zacal bombardovat vsechny tyto zeme, kdyby to neudelal, ti lide by nemuseli na Zapad prichaze, a ja ziji na Zapade.

        Pozn. Ali vypada na iranske jmeno

        Takze tady si udelejte obrazek, co nas ceka...

      • Jaris napsal:

       No mezi nami, Marie. Meli Cesi na vyber? Chtela bys tam misto Zemana Slafnberka? To by byla jeste vetsi katastrofa.

       • Pravda napsal:

        Nebyl by v tom zadny rozdil, Jaris. Premyslej.

        Zeman jenom pinda, ale posloucha jako hodinky.
        Slafenberg by sislal nebo spal, a poslouchal jako hodinky.
        Zbytecne hledas rozdil. Sleduj skutky, ne slova.

        • Jaris napsal:

         Tak, to si nemyslim, Marie. Schwancenberk je ztelesneni hlouposti a zla. Nejsem Zemanuv priznivec, ale preci jen ma trochu rozumu. S tim cizackym knizepanem je znam telefonicky rozhovor, jak se bavil s jakousi cizi hrabenkou, ktera se trasla na nejaky podil z koristi. Ja jsem presvedcena, ze se Schwancenberkem by to bylo daleko horsi.

        • Pravda napsal:

         Jaris, copak nectes, co pisi? Pro kazdeho z tech dvou byly pripraveny tytez noty k hrani!

         Rozumis a nebo ne?

         V cem by byl horsi, kdyz to pises?

        • Jaris napsal:

         Noty byly podobne, Marie. Ovsem obavam se, ze by dnesni Sudety uz patrily Nemcum, v pripade Schwancenberka. Proto si myslim, ze ten cizak by byl jeste horsi. Asi tak.

        • Pravda napsal:

         Jaris, k tomu stejne dojde... bez ohledu na to, kdo je president.

        • Eschatolog napsal:

         Obavam se, ze rozdil by v tom byl, uz by se na Orliku formovaly oddily afrikkorpsu.

     • Pravda napsal:

      Jo a jako obvykle, respektive pravidelne k problemu ani tuk, jen vztekly vykrik s urazkou. Ani 82 tisic lidi te nezajima, a to jsou pouze duchodci. Je dalsi spousta lidi, jejichz pocet neznam, kteri jsou v zahranici z ruznych duvodu a jsou okradani zrovna tak, pokud jim chodi penize z Ceska, jakekoliv. Ale hlavne ze si poonanujes ego "poctive" zvolenym presidentem, ty mas dost..

      • Ivana napsal:

       A ty peníze jim krade prezident, jo? On vymyslel ty zákony pro celou Evropu? Ty jsi fakt ještě blbější, než jsem si myslela,

     • Pepi napsal:

      A ze vas ty cunarny (tentokrat kunda ktera se vali v Mexiku)neprestanou vzrusovat,vidte,chasnicku!? ;-)

      • Pepi napsal:

       Obs muj komentar nahore patri Proudovi.

       • proud napsal:

        Dobre sis poonanoval? :-))))),myslel jsem podle tvyho tvrzeni ze na to mas nejakou cvicenou opici? ;-)

        • Pravda napsal:

         Ty jsi trapak, ze tady porad vystavujes sve sneni o soulozi s opici, to te nakazil vladislav, ktery zas touzi po psim olizovani svych kouli?

         A oba chcete druhe odsud vyhazovat, pritom si neuvedomujete, ze s takovymi cunarnami nepatarite nejen sem, ale ani mezi normalni lidi.

         Hnus, fialovej...

        • proud napsal:

         Drz uz fekal a prestan se srat do neceho,po cem ti je hovno! Starej se o to svy,co sis zkurvila a vinis z toho vsechny kolem dokola,krome sebe!!! ;-)

        • Pravda napsal:

         Prave ze si hledim sveho, nazyvas mne kundou a jeste se vysmivas okradenemu cloveku.

         A to bys chtel lidi davat dohromady? Tech okradenejch je drtiva vetsina, blbecku. A kdyz jim budes rikat, ze si za to mohou sami, tak to vas urcite spoji, ty schizofreniku.

         Patris k luze, co prisla k majetku snadno a okradanym lidem se nadrazujes a okradas je taky!
         Jsi normalni lichvar, z toho zijes, ne z poctive prace, takze mne nemuze prekvapovat, ze se mnou takto mluvis.

         To je na tobe to nejhorsiho, schizousi. Doposud jsi to nepochopil, prestoze ti to Sasin naznazuje dost okate a taktne, zatimco ja ti to klidne naleju na talir pod rypak, vis?

         Jeho taktnost ti dava prostor se vykecavat neskutecnymi vymysly, jak je lepsi jit do ciziny a tam si vydelat nez doma makat na cizi pany!

         Ty si omluvis cokoliv, jakekoliv svinstvo a ty bys chtel delat lidem vudce? Myslis si, ze to lidi neciti, co jsi zac? Naduta luza, jako ten Zeman. Drzku plnou porozumeni a lasky, ale kudlu do zad vrazis kdykoliv ( viz to vnucovani mi zbrane s jednou kulkou).

         A ty tady budes neco kdakat o spojeni se lidi a probouzeni se? Ty, ktery se ostatnim nadrazujes?

         Ty , az ti vsechno seberou, ze z toho zaseres, a tobe se budou lidi posmivat zrovna tak, jak to delas ted ty. A muzes se pripravit i na to, ze te nekdo uda, to je takova "moda" ve valce. A budes probuzenej okamzite a naposled.

         Ty jsi zhyckany sopel, ktery si mysli, ze ma vystarano na cely zivot, jenom proto, ze mas barak, ktery pronajimas?

      • Pravda napsal:

       Ted se poradne smeji, jak si proud nabeh odpovedi...

       Je to bohuzel tak, ze jsou to uchylove, jak vladslav, tak proud a robo. Nemaji zenske, to je cele. Proto taky tady porad vypisuji cunarny a dokonce si privstanou uz po 4 rano, aby se tady mohli vyradit ( ktera zenska by to trpela, ze misto ranni lasky jdou za pocitac vypisovat cunarny duchodkyni :-)

       K tomu, co jim napisi ani radek ( argumentum ci dukazum), vzdycky nejaka uchylarna nebo podpasovka, na vic nemaji... a to by chteli tady si hrat na reditele ci organizatory a i vyhazovace... fuj.

       Kdyby tu energii radeji venovali usili sehnat pro provoz tohoto webu penize... nebo ho venovali tomu, aby lidi nebyly okradani az na kost a nemeli problemy sem zasilat penize. To ne, jen se tady chlubit, jak se maji jako kralove a nikde se to neprojevuje.

       • proud napsal:

        Uplakanku,nevim jak ostatni,ale ja misto fnukani makal,tak se mam a budu se mit! Ted si vyzer svuj zivot co sis promrhala a na stari nemyslela!

        • Pravda napsal:

         Schizofreniku, schvalne, co ve tve hlave ti zrodilo v podobe meho promrhaneho zivota? Vidis to, jak jsi nemocny? Vypisujes tady verejne sve halucinace o mne, a nejsi schopen si toho ani vsimnout, ale kdo tady neni schizous, to vidi.

         Jak si muzes dovolit o mne tvrdit, ze jsem na stari nemyslela, kdyz vubec nic o mem zivote nevis?

         Muzes, samozrejme, dementni clovek to povazuje na normalni. V tom je cely problem.

         Kdyz napises: ... tak se mam a budu se mit... toto je dalsi dukaz tve schizofrenie, protoze nikdo na svete. kdo ma zdravy mozek, si toto nedovoli rict.

         Jenom ten barak je prd, prijdes o nej ze dne na den, co budes delat pak? Das se do sluzeb Zemana, abys ses udrzel pri zivote?
         A tady delas ramena, jak jsi s lidem. Jsi uplne stejny jako Zeman, hrajes si na lidoveho, ale si nafoukany Zeman a taky tak blby jako je on, protoze chlastate oba...taky ho proto obhajujes.
         Vychloubat se na verejnost, ze si davas v lazni s bublinkami vino a cigarko, to je opravdu pozerstvi, stejne jako u Zemana, jen on k tomu jeste lame rekordy s citacemi jinych...

         Vis kolik lidi si muze dat do vany penu, k tomu sampus ci neco jineho a cigaretu? To neni ukazatel luxusu, jak se mylne domnivas. To je pozerstvi, a normalniho cloveka to ani nenapadne, aby se tim chlubil verejne, vime?

        • proud napsal:

         Vsechno jsi to na sebe vyprdelila sama!!! Stejne jako Pepi ;-).Kdo si tu ale vymejsli,jsi ty,ja jen shrnuju a delam zavery z toho co o sobe sami pisete:-).

  • Holy napsal:

   Kdyby se nekdo obtezoval precist si snemovni tisky, zjistil by, ze sionista Zeman uz zakon podelsal 6.9.2016.....

   • proud napsal:

    Jisteze,loutkova vlada podepise vzdycky a vsechno co dostane narizeny,jinak by ani v dnesni dobe neexistovala v tom slozeni v jakym je!Jsou dostatecny paky pro nezajem ovcanu,jak dostat na zadany posty "svy" lidi. Ale vypravejte to ovcanum,co to trpej a pak si stezujou,kdyz uz je samozrejme pozde!

    • proud napsal:

     Jak se na takovy misto nedostane pravej vlastenec,pak je vec jasna,bud uz je podle jejich obrazu,nebo si ho z nej vytvorej.Jenom vlastenec co to ma v hlave srovnany tomu vsemu dokaze odolat,nebo odejit.Odejit je maler,ale pochopitelnej,paklize je sam.Proto potrebujeme na takovejch postech JENOM vlastence!

 2. martin bareš napsal:

  Marie: on ty stromy neznásilńuje, ale objímá, když jde vožralej z hospody. Čeho by se jinak chytil.

  Pan prezident.

  • Pravda napsal:

   ja vim :-))))ze je objimal a taky o tom mluvil... ja to dala zamerne ve smyslu, ze znasilnuje narod ( podepisovanim zakonu proti zakladnim lidskym pravum ), tak at jde znasilnovat stromy radsi :-)))

 3. Sasin napsal:

  Strany je třeba zakázat jako mafiánské spolky. A gdo to nebude dodržovat a bude zasírat mafiánskými způsoby do společných věcí, nemilosrdně za kuropění postřílet.

  • Aral napsal:

   S první částí tvýho příspěvku by se i dalo ztotožnit, ale s tím zakončením...? To nepřichází v úvahu. A upíral bys tím právo na život někomu a sám ho od někoho chtěl uznávat?
   Chápu, bereš to tu jenom jako síťkovanou zábavu-alespoň slovnš těm bafuňářům natrhávat anus, ale měj taky takt,)

   • Sasin napsal:

    Politické strany vznikly podle mustru mafiánké struktury. Nejstarší byl děda mafián, pak mladší tata mafián, pak děti mafiáni a všichni nakupovali střelivo a drogy na panském rynku. za vymyšlené peníze harpagondechajckých šmejdů. Tak je to.

    • Aral napsal:

     To jsi zjednodušil až skoro do pohádkovna,
     leč hlavně s tím braním jim života...no, třebas je straš, když myslíš, jenže ani to preventivně v případě institucionální moci poněkud nepomáhá k žádné prevenci či aby se chytli za nos a polepšili. Nedokážou se sami změnit, nechcou.

     A ty zlobíš.

     • Sasin napsal:

      Z jakého důvodu se mají zlepšit? Dyk to jak to dělají je výsledek jejich mnohaleté životní přípravy. To je a byl dycky jejich úmysl, páč jinak by je musela hamba fackovat od rána do večera, že by se ani sami nenažrali. Nó.

      Tuhle sebranku nigdo normální k životu nepotřebuje, Ti jen kradou na vysoké úrovni a za omluvenku mají vlastnoručně sepsaná zaKON. Dyk takové chování neplatilo ani gdyž se chtěl člověk ulít ze školy.

      • Aral napsal:

       Podívej se, pořád je třeba rozlišovat "ty lidi" jako lidi od "funkce" jako právě toho místa na které je navázaná ta moc škodit. Ta není daná přímo těm lidem, ale těm umělým funkcím na něž nasedají.

       • Sasin napsal:

        Ty lidi lezou do funkcí páč jim je systém vymejšlí a lezou tam o to víc , oč jsou línější než vši. To je marná snaha dokázat, že to tak není. A těch hajzlů je už tolik, že na to nestačí rozpočet a bude to stoupat, dokud bankocetlová tiskárnička nepraskne. A voni se budou chovat slušně jak jim satan káže, pohladí, nový obojek koupí, pár kostiček hodí do mysky.a ták. A budou věřit, že jsou potřební, že bez nich není možné přežít. Fantastické, úžasné, neodolatelné....

        • Aral napsal:

         Zruš ty funkce a nebudou mít kam lízt a odkud škodit a máš to.
         Maximálně z nich můžou pak už bejt jen "osobní drobní kriminálníci" určitě ne institucionální legální dobroserové.

        • Aral napsal:

         Ale jakobych to slyšel někde z dáli...
         "Ale my ty funkce potřebujem, to nejde jenom tak zrušit"?

        • Sasin napsal:

         No vidíš, a kolik řečí kolem teho. Heh

        • Aral napsal:

         Jak navrhuješ pořešit, když někdo to potřebuje a někdo to nepotřebuje?

        • Sasin napsal:

         Nejde pořešit tuto věc samostatně. Musí padnout systém a pak vrátit lidem podíl na půdě a podíl na rozpočtu. Všichni musí mít stejně velký podíl na půdě. Z rozpočtu,o kterém budou rozhodovat všichni( co se v zemi urodí, udělá ..) budou pobírat všichni stejný peníz, poukázky na výměnu mezi sebou a to budou jediné peníze , které do společnosti potečou. Kolik jich bude potřeba na výměnu se ujednotí v sečítání potřeb, nic jiného nepomůže. Stále bude platit, že blbec bude blbější než normální člověk, ale bude to víc vidět a ty schopnější to nemusí bolet, mohou se vyřádit na svém podíle polibosti, bez daní a pohlavkování norem a ve veřejném prostoru mohou excelevat a konečně zazářit ti praví. Né komedianti nebo prodavači odpustků. Muheeeeeee

         Tahle materie je poněkud odlišná od paradigmatu katolické renty a šmejdského pasení ovcí. To je něco jiného.

        • Aral napsal:

         "Musí padnout
         ... Všichni musí..."

         Stavět na podmínkách, které nemusí nastat?
         A to aspoň v menším měřítku neprozkoušet už aspoň něco? Kdyby "padnul", tak se nahrnou do "mocenskýho vákua" zrovna jako předtím se hrnuli. Leda by byl už jinej Systém.
         Ten ale zas nemůže bejt pokud by nebyl kde se vyvíjel.
         Trochu gordickej uzel?

        • Aral napsal:

         Když to napíšu trochu polopatisticky:

         Prosím ukaž na třeba pár lidech jak si to mezi sebou praktizují (byť jen z výzkumných důvodů a ne třeba zcela vytženi i ze Systému státního. Ostatně "vzepření" se Systému je diskutabilní už jen v tom jaká míra a oblast "vzepření" je počitatelná. Vzpírá se někdo moc nebo málo? Podle čeho? A vzpírá se obvykle od něčeho, ale zároveň se o něco opírá...).

        • Sasin napsal:

         Ano.

        • Aral napsal:

         Podotýkám, že netvrdím, že to nejde! Jen bych rád viděl, jak se to vyvíjí od pár lidí k mnohožině.
         Experiment co funguje i pěti lidem (ovšem ne jen příbuzným a velmi blízkým) je hoden k dalšímu posouzení.

        • Sasin napsal:

         Nejdříve musejí lidi přehodnotit potřeby. Dneska chtějí práci, neříkají že chtějí život. Mnozí přijdou o život v práci. Já se nebavím o nějaké komunitě kotlíkových baťůřkářů. Bavím se o komplexní změně všecho, páč o nic jiného se nehraje. Gdyž zmizí možnost tisknout peníze z luftu nebo ti, co dodnes za peníze z luftu dodávali věci pžesatnou muset to dělat, už se jedná o skok v čase. Cicvilizáca žijící z tohoto parazitování skrz tištění meny se rozletí do vesmíru. Nevím na co se furt čeká. Teď končím. zdravím

        • Aral napsal:

         A kdo ti dal takový nadbytečný kritérium jakože ti lidi musej bejt v (baťůžkářský?:D či jiný) komunitě nebo vůbec furt u sebe?

         Není třeba. Ale ten model...

         Najdi jenom pár lidí a ukažte jak to může fungovat.

         Však kdyby na světě (z)bylo plácnu...10 lidí, tak i s těma byste si to nějak museli pořešit (a kdyby Vám zbylo málo místa a ne že byste se mohli rozutíkat a nic neřešit...to byste stejně nepokračovali v potomstvu ani jinak...teda pokud nejsi samosprašnej.)

        • Sasin napsal:

         Tak ještě dodám. Baťůžkářsky to může začít, i sebe vidím s baťohem a lopatou.

        • Aral napsal:

         A jestli vám to mezi sebou funguje nejlíp posoudíte vy sami-tedy zda je to doporučeníhodné právě tak.
         Nebo to mějte aspoň jako hru nanečisto v "laboratorních podmínkách".

         Vlastně každého vyzývám ať přichází a zkouší modely lidské spolupráce, vycházení a předejití konfliktům kde donucení je spíše selháním, kdežto svobodné je cílem. (Na systému donucování už není co mnoho ještě vynalézat...).

        • Aral napsal:

         Jenom mimo hlavní řeč.

         Proč se vidíš zrovna tak (s tím baťůžkem a lopatou)?
         Co tě na tom přitahuje?

        • Aral napsal:

         Jo a taky zdravím, dobrou a ahoj

       • houbeer napsal:

        Aral-vzepreni se nejde pocitat a zprvu ani moc videt.ukazatel tveho vzepreni se je tvoje svedomi.
        Ja treba na to,, nemam uz'' jit nekam do,, prace'',tak max sbirat hrusky ci sazet stromy,...

 4. Martin Böhm napsal:

  Nebylo by špatné, kdyby byla podobná sedání zaznamenávána a zveřejňována. Kýmkoli, když už tedy po vyvrácení dílčích nesmyslů některých jednotlivců nejsem zván já.

 5. Martin Böhm napsal:

  Měl jsem na mysli audio, ne každý vám dnes bude dočítat články do konce.

  • Sasin napsal:

   To audio z latrýny je váš pohled na svět? Muheeeeee

   • Martin Böhm napsal:

    To audio z latríny není můj pohled na svět, já jsem jej pouze vytvořil, milý pane anonyme. Kdybyste dával pozor, zjistil byste, že v audiu pokládám zejména otázky pro Svobodný vysílač CS.

    Pokud ale chcete můj pohled, tak akci z latríny považuji za naprostý skandál, od kterého se kromě toho, že jsem jej pouze zaznamenal, jinak distancuji. Mým pohledem na svět je Ekonomika založená na přírodních zákonech / zdrojích co by socioekonomický model, který bude po tomto současném následovat.

    Mimochodem nechápu Váš komentář, nebyl absolutně k tématu. Nevadí, hezký den.

    • Sain napsal:

     Milý anonyme Bohme, zbytek smazáno... Takže dál...

     K těm latrýnám, souhlasím. Byla to ukázka myšlení šmejdů z Prahe. Například Havlova latrýna za 20,-kč. Neuvěřitelné fantastické. Dále, s i mimo pražáků ...>> Typické, stále trvající a neudržitelné myšlení.

     Vy mně připadáte s tím duchem doby jako jenom vedlejší záložní biorobot, který umí Harpagondechajcky spočítat dle jakýchsi vstupních vědeckotechnických falešných údajů, gde je dobré co zbourat, gde vytěžit, gde rozmrdat, převést a "inteligentně" šlohnout a odklonit materiál aby to bylo inteligentně jako přeformátované k světe divse užitku jakože inteligentním lidem napojeným na fibonačiho čísla a nadstavenou einsteinovu "rovnici" o té muše, co jako stojí gdyž vlaky v proti směrech jedou tradá rychlostí a spojit to s krevní bankou, genetickými a ostatními otislky, senzorickými mapami očí, sliznic, rychlosti Stepu a účty za užitečnost ve jméně "inteligentní správy" aby se vám nepletli ve 150 patře vašeho inteligentního designu jakési skřížené potřeby neprodejného a nikým nezašantročitelného podílu na půdě a rozpočtu. Přesně podle rovnice 99% dobra = 1% Zla, které se dá těžit, kout, kalit a orat. Muheeeee

     Gde se lidi budou rvát na jednom patře za svoje rodiny a né za najaké inteligentní vyrobky, hračičky ptákoviny a píčoviny a nebudou skákat z voken z té výšky a nebudou chtít lítat kolem zeměgule 1000x vyšší rychlostí aby stihli výprodej nové knížky "O inteligentní správě zdrojů", páč voni budou potřebovat ten rod na tom podíle udržet alespoň 10 000 let, než zase blboni zblbnou a rozum jim odvane vítr. Multikulti ekonomika idiotů co se dívají na člověka přez šlachy, žíly, buňky, výměšky a potní žlázy, které je možné inteligentně naprogramovat ke sraní do inteligentně předepsaných tvarů. Dyk se kua už jednou opravdu zamyslete v čem jedete!!! Zajděte do příRODy. Heh

     A eště tohle všechno vám píšu v dobrém. Dokonce v hodně věcí s váma souhlasím, ale v základním úmyslu NE. Vůbec nechci vás urážet. Vím, že to nigdy nebude dokud člověk bude člověkem, igdyž jsou mezi náma šmejdi, svině, pijavice a já nevím co ještě. Principy všehomíra neoblafnete žádným rozumem. A gdyž to pochopíme, budeme žít zase stovky let, každý.

 6. Jaris napsal:

  Dovime se, jak se Zeman k tomuto otevrenemu dopisu vyjadri? Moc mne to zajima.

  • tobytakhralo napsal:

   Jaris, od toho, aby to někdo zběžně četl a odpovídal není ta ovarová hlava ale zcela jiná pracovní místa jenž to za ni vyřizují a tak nějak "odhadují" co by si jejich pantáta přál aby tam stálo.

  • Pravda napsal:

   Jaris, jeho postup je tento:

   1. podekuje a oceni, ze se zajimate o deni
   2. Postezuje si, ze moc by si pral, aby mel daleko vetsi vliv na deni a ze jeho pravomoce nejsou zakonodarne (!) tuto vetu opakuje stale dokola v kazde odpovedi
   3. ze to byla vase volba ( to jsou take jeho vlastni slova ), komu jste odevzdali hlas a ze on to nema jak zmenit
   4. popreje vam to nej a nej ve vasem usili, ale obracet se musite ma sve zastupce, on proste v tomto smeru nemuze nijak zasahovat do pravomoci jinych organu.

   Klidne se vsadim, ze toto tam bude!

   A samozrejme jeho sekretarky opisuji stale dokolecka dokola jeden dopis, ktery uz kdysi slozil a oni ho jenom mirne pripasuji na konkretni situaci.

   Copak nemas zida precteneho?

   Kdyz tak nad tim premyslim, jak ho lidi porad vychvaluji, tak si uvedomuji, ze kdo podporuje Zemana, tak podporuce NWO, protoze on v tom jede, a oni to nechteji videt nebo tomu verit, to na tom faktu vubec nic nemeni.

   A dalsi vec: on o lidech v CR rekne, ze polovina lidi jsou dementi a alkoholici, a jim to vubec nevadi a jeste ho za to chvali, no nedala bys jim korunu na zmrzlinu tem ditkam?

   Oni nejsou deti, ale zombici. Doslova dopismene. Se podivej jenom tady na foru ta nenavist vuci starsi generaci a sasin tomu dal dnes uplnou korunu!

   Ta generace je skutecne mrtva. To uz nejsou lidi. Jak nekdo slape po celozivotni drine svych rodicu, tak to uz neni clovek.
   Je mi lito, ze to musim rict.
   Myslela jsem si jen, ze ti mladi tomu nerozumi, a ze je mozne jim veci vysvetlit a ze si neco uvedomi. Omyl. Zombie si neuvedomi vubec nic. Tak to bohuzel je.

   • tobytakhralo napsal:

    To není "jeho" postup, ale metodický postup profesionálních "odpovídačů", nějakej ovar ani neví, nepotřebuje vědět, nezajímá se o to ani není žádným zákonem povinován takové lamenty číst.

    Ten to ani neví!

    • tobytakhralo napsal:

     Abšak neví to záměrně- nechce to vědět, nebylo by to prakticky zvladatelné a zpracovatelné pro něj.
     Kdyby na to přišlo a třeba hrozilo že v nějaké veřejné mediální eskamotáži co ho někdo na něco takového zeptá, tak mu poraděj i předem že něco takovýho přišlo a v jakém duchu (odpověděli jeho jménem), ale to neznamená, že to čet nebo na to odpovídá.

   • Jaris napsal:

    Chtela bych, aby Zemanova odpoved ne tento dopis byla zverejnena. Podle toho, jak se vyjadri, by se dalo postupovat dal.

    • Pravda napsal:

     Jaris: to chce za nim zajit a dat mu pisemne pozadavky a chtit, aby se zavazal ke konkretnim resenim a dal to pisemne. Jedine tlak. Zadne dopisy.

     A chce to seznamy lidi ( vymyslena jmena ) s sebou, aby to byli tzv. vyslanci lidi a nemuseli se bat, ze si jejich jmena a adresy nekdo zapise a posle jim nejakej problemek. Proste zastupci, vyslanci, zadni soukromi aktiviste, kteri by mohli byt pronasledovani.

     Jde to, ale lidi musej chtit. Tlak, aby si president nemyslel, ze nema povinnosti, ma.

     Me nazory uz znas, stejne jako nabozenstvi a viru v bohy, bych zakazala vsechny strany. Stranictvi je ta sama kravina, ktera rozdeluje lidi.

     At si maji strany v soukromi a na verejnosti ne. Cim vic stran, tim vice boju, stejne jako kvuli ruznym bohum.

     Zastupci lidi z okresu, podle poctu obyvatel jejich procentuelni zastoupeni ve snemu, a tot vse. Zadna vlada. Maximalni president a jednatel se zahranicim ze snemu zvoleny.

     Lidi maji tak zahnojene hlavy virami a nadejemi ve strany a sve modly, ze na normalni lidsky zivot uz tam nemaji misto. Vygumovano...

 7. Pravda napsal:

  Ja ctu ten nadpis clanku uz ponekolikate a porad si rikam, ze je to k smichu. Hrozba likvidace mimoparlamentnich stran..

  A co takhle hrozba likvidace naroda, to nic?

  Jsem si vzpomnela na sasina, co tady pise, jak porad deli pudu, kterou nema a vubec nechce videt, ze nejdrive musime prezit, a pak teprve resit otazku pridelovani prostredku k zivotu.

  Narod skutecne zdementnel taky. Jaky pan, taky kram plati i tady. Ta vlada lidi tak zblbla, ze oni nevidi podstatne veci a nechaji se zatahnout do reseni kravin.

  Porad slysim toho Zemana, jak mluvi o vetrelcich: Nikdo je nezval.

  To rika proto, aby zakecal ten fakt, ze skutecne pozvani byli a on o tom moc dobre vi, a spoleha na to, ze lidi ho bud berou , a zatleskaji a nebo jsou tak zamestnani kravinami, ze to ani nevnimaji, ale to je takovy hnus, co ten dement lidem dela...

  A jeste navic oni je pozvali jako na hody, pojdte si do Evropy vzit, cokoliv chcete, potrebujeme uklidit mrtvoly.

  A narodu to nevadi, neurazi ho to a ani neciti, ze je to jejich konec. To je proste uz jenom reakce zombiku...

 8. proud napsal:

  "přičemž po dobu řízení bude mít úřad právo rozhodnout například o pozdržení příspěvků od státu na činnost stran.".........a na tohle platej lidi dane????!!! Nasral bych vsem stranam!!! Jejich zivotaschopnost at zavisi jen na tom co jim daji jejich clenove a co si dokazou samy vydelat!!! Statni rozpocet tu neni k ziveni teles zbytecnejch a skodlivejch!! Na copak ze jsou dobry "strany"?Proc bych mel jeste doplacet na nejaky rozdelovani se,aby se komusi lip panovalo?

 9. proud napsal:

  Prusvih je ten,ze je potreba "vychovat" lidi,aby se mohly strany proste zrusit,vsechny! A zastupci vymenit a bejt jenom tema zastupcema! Coz se stadem proste udelat nelze,protoze jeho jednotlivci nejsou schopny neco sami vymyslet a dojit k zaveru,ale jsou zvykli prebirat jak dilci veci,tak zavery,neprispivat,ale jen se vizt s ostatnima sobe podobnejma,to znamena papouskovat co jim nekdo "dulezitej" k papouskovani predhodi.Stada potrebujou vudce!Ostatnim staci jen komunikace.

  • Pravda napsal:

   Problem vychovy bych v tom nevidela. Staci informace, ktera by se dostala pres televizi k lidem, konkretne jim precist, jake cifry za to zaplati! To je nejlepsi "vychova" a netrva dlouho. Vis, co by se za ty prachy postavilo skolek nebo jesli pro deti, nebo cokoliv jineho uzitecneho? Na to lidi slysi.

   Existuji alternativni televize, ale o cem ty jsou, to je bida.
   Vem si tady na sajte Ceskou nezavislou televizi Orteka. Je o nicem. Posledni dil tam dal prednes zprav slovensky ze sveta, ktere pro nas nejsou nejdulezitejsi, a nasi zemi skoro nic.

   Ja mu to psala, at dela reporaze z jednani lidi s vladou, jak se chovaji k pozadavkum.

   Vzpominas, tady na webu byla aspon reportaz o tom, jak se zachoval Dienstbier k tem, co prisli dojednavat zakon o referendu. Toto je potrebne jako sul!

   Aby lidi videli, jak se ta hovada chovaji ke svym volicum.

 10. contumax napsal:

  Obávám se, že se mu to psaní na stůl nedostane...

  Vždycky tam má " chytré rádce " , kteří rádi radí ve svůj prospěch...!!!

 11. nazdar napsal:

  Evropa se řítí do záhuby, prostřednictvím zkorumpovaných politiků, kterým občané nemají právo, zasahovat do jejich „práce“. Řekl bych, že zde je ten problém. Nikoliv existence vlád, ale ztráta kontroly občanů nad těmito vládami. Je třeba usilovat o získání této kontroly.
  K tomu vedou zákony o referendu a o odvolatelnosti politiků, které prosazuje T. Okamura. Pokud mu všichni nespokojení, dají ve volbách hlas, potom tyto zákony prosadí. Potom bude moci každý občan, nebo nějaké uskupení, formulovat jakýkoliv problém a sbírat podpisy, aby bylo k tomuto problému vyhlášeno referendum.

  • proud napsal:

   Neprosadi!,protoze to vubec nema v umyslu!Je to prostej korytar!

   • semínko napsal:

    Tak mu ten hlas dejme a pšesvědčeme se co je opravdu zač. Za pokus to stojí. Horší než ti co tam jsou být nemůže.

    • proud napsal:

     Takovi jsme prachaci a za vodou,ze si muzeme dovolit experimentovat ve vladnich zalezitostech,hmmmmm :-)

     • Eschatolog napsal:

      touhle vetou jste dokazal, kdo vas plati

      • proud napsal:

       To jsem sam zvedavej,na cos prisel:-))))

       • proud napsal:

        Jelikoz mam pocit ze zlodejskejch experimentu uz bylo v tyhle republice za kratkou dobu az prilis,nakonec "narodni" dluh mluvi jasnou reci!!! Tak si nacpi do vlady dalsiho sikmookyho populistu co se klepe na koryto,amiky uz tam mame!

 12. proud napsal:

  Jeste by nekdo mohl navrhnout par u nas zijicich,uspesnejch "tawanu",at to mame komplet...........

 13. proud napsal:

  Klidne se Eschatologu zblazni a nazvi si me jak chces,ale podle me patri do nasi vlady Cech jako poleno,pravej vlastenec!A JENOM TEN!!!A zadnej mismas!

  • nazdar napsal:

   Nejsem sice Eschatolog, ale nedá mi to, nereagovat:
   Čech jako poleno, je nic neříkající brept.
   Pravej vlastenec, to už je lepší a z tohoto hlediska Okamura předčí většinu rovnookých Čechů.
   Zadnej mismas (jaká krásná, vlastenecká čeština) zde není nikdo. Všichni máme geny slovanské, románské, germánské, turecké, no a Okamura i japonské. Ale možná má těch slovanských více, než mnozí hlídači čistoty krve.

   • proud napsal:

    Mas v tom dobrej bordel,synku :-)))))))))))))))

    • nazdar napsal:

     Mas v tom dobrej bordel,synku :-)))))))))))))))
     Pokusím se to opravit:
     Čech jako poleno nemusí být brept, ale může se tím myslet např. dodržování českých zvyklostí a kulturních návyků. Pokud to tak autor opravdu myslel, tak zde p.Okamura exceluje, neboť vyrůstal na Moravě. A nebudeme-li šovinisté, tak můžeme říci, že on je, Čech jako poleno.

     • proud napsal:

      A protoze je Cech jako poleno,tak je sikmookej,foti se samurajskym naradim a jmenuje se Okamura:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       Mimochodem,vsichni Moravaci se v soukroimi chovaj jako japonsky Cesi jako polena? Paklize vubec neco o jeho soukromi vis:-)))

       • proud napsal:

        A jen tak mezi nami,uz jenom ta znalost jeho soukromyho zivota,kdybych ho vubec jinak neznal,by mi rozsvitila v hlave poradny cerveny svetlo jako jednu velikou stopku!!!

        • proud napsal:

         Tim jsem dospel k nazoru,ze jsem mu venoval casu vic nez si zaslouzi a s diskusi o nem koncim,u me je vyrizenej!!!

       • Sasin napsal:

        Milý proude, já taky nemám žádné pěkné mínění o tom Pánovi, ale proč kejdáš. Sám víš jak si kalil ocel v cizině a pak sis nechal převodit pár lupenů a teď tady děláš frajera. Ani vzorem nemůžeš být, páč si jako mácháš harpagondechajckou mantru ve slovanském hrnci. Chápeš tu schízu? Dyk je to vrchovatě neslučitelné. A promiň, že jsem ti to musel opět připoměnout. Gdybys pokročil a byl by znát alespoň malý posun k lepčímu, držel bych hubu. Ale gdyž ty se držíš furt toho harpagondechajckýho kopyta. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         V poradku Sasine,cekal jsem jen kdy s tim nekdo vyrukuje a predvede se :-).Nakonec,nevidim rozdil mezi nekym kdo tu sedel celou dobu na prdeli a neudelal vubec nic,velice frajersky a vlastenecky,a mezi nekym kdo se poflakoval po svete,zjistil jak to tam chodi a tady do toho rezal aspon pres znami a internet.Jo a ze ve svete obstal a dokazal si neco vydelat a pritom jeste i zit? Vsak si vem cestovni tasku,rodinku,a bez do sveta dokazat znova zacit a postavit se na nohy s tim ze neni cesta zpatky,odejdi ode vsech a vseho cos mel rad,navzdycky! ,s holou prdeli z niceho :-).Ze4 to tak nezustalo a mohl jsem zpatky je jenom jeste lepsi.Jakej ze je mezi nami rozdil? ;-) :-)))))))))))))).Povim ti ho,ve zkusenostech,v charakteru rozhodne protoze jsi to ty co omlacujes o hubu emigraci a nezacit s tim,ani by me nenapadlo na tebe zkouset,ze ty sam jsi tu udelala dokazal uplny hovno,soude podle toho cos pustil do "vlady" a toho jak to tu vypada,jak po atomovce,kdy si to tu po case rozebrali cizaci,protoze mistni uz nejsou.A prekvapeniiiii,oni jsou,ale maji uplny hovno a cizakum ol;izujou rite,Sasinove slavni!!! a zrejme v tom co jsme nabyli,i kdyz ty statky pro me maji vyznam jen mimochodnej,zajistovaci.

        • proud napsal:

         Co je lepsi,"milej Sasine"? Zit ve svete jenom za svoje vydelany tam a pak si to co nabydes vzit domu,nebo zit doma za to co ti da cizak u kteryho makas na svym,ale pro nej do ciziny a pomahas mu tak prakticky likvidovat svy doma? Kdo pacha vetsi skodu? Premejslej!

        • proud napsal:

         Tak jak Sasinku,budem si tu placat maslo po hlave a pujdem po sobe,budeme si tu vycitat to a zase tamto,nebo spojime sily ? ;-)

        • Sasin napsal:

         Milý proude a svrbělo mne. Lépe mi není, páč tenhle vzorec vidím kolem. Za 10 let, né-li dříve, začnou tyhle vzorce být více aktivní a umím si představit, že mnohým de změna hůře a další velkou hromadu to nazajímá. Na ja, starají se. Víš milý proude, gdyž vidím ty lidi je mi úzko. Gdybych si ty konce alespoň nedokázal tak spojovat. Neviděl ty zombee co je v předpažení vede mobilní krabička, gdy neslyší, páč mají v uších špunty a na hlavě nosejí helmy, kteří už ani nevědí jak vypadají peníze gdyž jen pípají a různě chrčí. Dokonce se to odráží už i na fyzické úrovni. Nesymetrie těl, velká těla na malých nožkách. A gdyby jen to, já už je normálně i cítím. Cítím jejich falešné vybrace, buď jim něco vrní v kapse nebo jim to de přímo z břicha. Víš ani já se o tyto záležitosti příiš dlouho nezajímám, gdyž slyším jak někteří "bojují" třeba dvacet a více let proti čemusi, to je fantastické.Tak dlouho a ještě jim nesvitlo. Ani nejsem extra nadšenej, že mě to nutí, ale co už. Za tu dobu jsem přišel na to, že ty zombeee vyrostlé v podnájmu, na hypotéku, v dluhách, ohlupováním ve škole a v médiích nemůže probrat nic jiného než neprodejný podíl na půdě a rozpočtu, do kterého budou psát jen to, co opravdu potřebují. páč o jejich názory stejně nigdo nestojí. Mimo jiného na tomto se chceš spojovat? Jakou ty si vlastně představuješ změnu? Takovou, která u tebe nic nezmění?

        • proud napsal:

         No vidis to,a ja myslel zes me cetl celkem pozorne,za tu dlouhou dobu co se tady i jinde vyskytuju(prakticky od onoho 2001) a mas obrazek o tom jak si to vsechno predstavuju,i o mym postupnym vyvoji,kdyby bylo po mym,ale nebude,protoze si to musej rozhodnout lidi,coz mi nebrani abych jim k tomu nedodaval napady.Ale jak vidim,nevis z toho vubec nic,skoda.Proto taky tvrdim ze nic z toho co vsichni tak propagujou a tlacej,nejde proste nechat ovcim a stadu at si s tim dela co chce,ani ruznejm "vudcum" co to jen zneuzijou k jinymu hnani stad,nebo se ohnou a budou slouzit tem jeste horsim.Proto tvrdim,ze samotnej zacatek je prace kazdyho jednotlivce na sobe,aby vudci nebyli potreba,kdyz,tzk jen organizatori.Protoze clovek znalej tak zhruba dojde k tomu co a jak je potreba sam,spoji se s ostatnima samozrejme a najde s nima spolecnou rec.To vsechno nejde kdyz se ovce schovavaj ve stade a kazda ma pritom pred ocima jen vlastni travicku.

        • proud napsal:

         Vidim to cely tak,ze jsou jenom dve moznosti co a jak dal v ruznejch obmenach,ale s ruznejma koncema. Ta prvni a zadana,alespon mnou je,ze lidi prohlidnou,dovzdelaj se a vezmou to do svejch rukou.Ta druha je, v pripade ze se nedovzdelaj a zustanou ovcema, ze bud spachaj sebevrazdu v otevreny revoluci,nebo se nechaj hnat jako stado do valky,ci se nechaj jinak vymlatit pasakama co jim naslibujou hory doly a skoncej tak zhruba stejne jako jsou na tom ted,s malejma vykyvama podle toho co se po nich bude zadat a tak budou motivovany,tedy v jistejch mantinelech nahoru-dolu,nebo pak rovnou hupky dupky do nwo kdy prakticky uplne spadne klec a budou jen bandou otroku makajicich za zradlo a nocleh co mezi sebou maji anarchii ale vrchnosti se pod totalni kontrolou klanej k zemi a slintaj s tim ze se jim bude ridit porodnost i vychova deti,takze z nich praktiicky budou masiny,a ty co zdrhnou budou nahaneny po lesich jako kratochvile zamoznejch lovcu.Porad mame na vyber,ale samo se neudela!!!

        • proud napsal:

         Ona ta iluze a rozmazlovani iphonama a internetem je hodne krehka a lehce smazatelna,takrka do hodiny a katastrofa nastolitelna do tri dnu.Staci vypnout internet a zmenit ony veze na mobilni signal,jeho zesilenim v mikrovlnny zarice co usmazej jak ty founy,tak jejich majitele! To je ta hodinovka! Ty tri dni jsou na to aby se nezavezly markety a sklady a stacilo se rozkrast to co v nich jeste je.A potom vazeni..................nastane PEKLO!!! Kdo to nevi a nezarizuje se,toho mi je lito......nebo neni? .......Kdo vi.......

        • proud napsal:

         A to jsem blahosklonne vynechal vypnuti elektricky a plynovy site,cisticek,ostaveni pohonnejch hmot a vseho ostatniho,bez ceho se z mest a casti vesnic stanou smrduty stoky plny infekci.........

        • proud napsal:

         Ovsem koho to sere,ze ano? Kdo to vidi ,vi a dokaze si to pripustit? Az tak nas maji kvuli vlastni nevsimavosti a starosti jen o svuj vlastni dvorecek v hrsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • Sasin napsal:

         Milý proude,
         Římské prokletí a klece na lidi nespojuje touha ovládat lid. Úmysl je zřídit si pár otroků, co budou dělat na jejich potřebách a šmejdský servis. Zbytek lidí nějak odstrčit, někam nahnat aby nezavazeli a nekoukali přes plot. Větší ambice podle mého ti šmejdi nemají. Jiná věc je, že je tlačí větší šmejdi a ty ještě větší šmejdi. Celkově to pak vypadá, že je to organizované, ale není. Myslím si, že to, co si z útlaku těch několik set let ( ani vlastně nevíme jak dlouho) kradení a šmelení lidi odnášejí, je, že ve skutečnosti nemá smysl klást přímý odpor těmto sviňárnám. Dokonce je to vidět. Prakticky úplný nezájem, jakoby lidi nevědomě tušili, že síla vynaložená proti tomu tlaku by šla proti nim. Že nefalšované zlo je rafinované, vyčkávající, číhající. Této síle je potřebné porozumnět, jenže nelze ji studovat, gdyž jsou v ní lidi namočení až po uši nebo se přímo topí. Musejí pochopit, že se plácají v bažině a jak známo, každý zbytečný ukvapený pohyb je smrtící. Proto potřebují nějaký ostrůvek, podíl na půdě, na který se můžou přitáhnout nejbližším klackem.a tam oschnout a vzpamatovat se.

         Vypnutí dodavatleských vztahů se jako první úder nabízí, ale moc tomu nevěřím. Znamenalo by to de facto, otevření prostoru pro přebytky odjinud, a nejen to, tím by současná nadvláda přišla o hlavní páky, byť jsou argumenty přesvědčivé. Jenže jsou to jen názory. Gdo co opravdu může nějakým tlačítkem zastavit nebo spustit ani nevíme.Například v takovém případě si umím představit znovuoživení jalty a posunutí rvhp až na Gibraltar.

        • proud napsal:

         Nevidel bych to ani tak slozity,natoz nebezpecny........KDYBY se lidi dovzdelali a zacali se zajimat co se s nima,jim a jejich "statem" deje a usilovat o neco jinyho a lepsiho a na to si taky dohlizet.Nakonec co si budeme vykladat,prachacu a "vlad" je jen par,bez klidi a tech kdo je zivej a makaj na ne,podporujou je, by nebyli nicim.Co tedy staci? Prestat je podporovat,parci,financema,zajmem...........nic vic neni potreba,jen tu energii kterou nam zerou vratit zase nam,misto davani ji jim.

        • proud napsal:

         Stala by se z toho "nakaza" co by zasahla celej svet...........

       • nazdar napsal:

        Ty Vaše výhrady, nejsou relevantní. Doporučuji Vám, přečíst si něco o marketingu, nebo PR. Ještě vezměte do úvahy, že se živí organizováním turistiky pro Japonce.
        Pokud ani potom nepochopíte, tak to pusťte z hlavy a netrapte se tím.
        Ale neopruzujte s tím na diskusích.

        • proud napsal:

         Jisteze musim "opruzovat",paklize se jedna o varovani ostatnim pred dalsim babisosobotkou,darmozroutem,co se snazi mazanim medu kolem huby dostat ke korytu!! Spis bych nazval tvou reklamu jemu, opruzovanim,priteli! S takovejma torepublika jiste dotahne ztaky ke statu,z dluhu a k rozvoji,s vladou sikmoocek a cikanu,amiku a tawanu..........tos chtel narodu nabidnout??!!!

        • proud napsal:

         Ty vyhrady jsou hodne relevantni,zalozeny na znalostech,ale tvoje znalosti lidi a jejich "hnuti" a pohnutek silne kulhaji!Nejit o moje doma,pral bych ti aby se do ty vlady ten "pan" dostal a predvedl ti kam skutecne miri a pak se ti podivat do oci!!!

        • proud napsal:

         Nazdarku PR marketingovej:-))))))))))))))))))

        • nazdar napsal:

         „S takovejma torepublika jiste dotahne ztaky ke statu,z dluhu a k rozvoji,s vladou sikmoocek a cikanu,amiku a tawanu……….tos chtel narodu nabidnout??!!!“
         Nevím, kam na ty blbosti chodíte. To jsou naprosto nepodložené spekulace, lépe řečeno pomluvy. Ale nechci to hnát do nějaké hysterie.
         Prostě si myslím, že Okamura skýtá největší pravděpodobnost, že při zvolení dostatečným počtem občanů, zavede ten zákon o referendu a o odvolatelnosti politiků. Tento zákon totiž musí být snem, každého demokraticky smýšlejícího občana.
         Pokud máme důvěru v jiného politika, tak se svěřte, ať se zasmějem. Ale pokud vím, tak bojujete za demokracii vhazováním neoznačených lístků. To nás z dluhu asi opravdu nevytáhne.

        • Eschatolog napsal:

         nazdar 13.28 zadani zni: pokalet Okamuru, tak ho nechte, at proudi

  • Pravda napsal:

   chachacha.... a proto mame zidovskou vladu....

   • Pravda napsal:

    a zidovskeho presidenta, kteremu ty tleskas, ale zasadne chces ve vlade cechy jako poleno, ty mas dost...

 14. Sasin napsal:

  Dle starodávného loupežnického hesla, co sis poctivě nakradl si taky pořádně označkuj nebo zdaň a je to tvé, dodám k tomuto toto. Všechno co je v Evropě k mání patří původnímu obyvatelstvu, což su přesvědčený, že to jsou potomci Slovanů, Slavjanů, Slávů nebo jak je libo. Všechny státy jsou jen přemalované uloupené a nactiutržené gubernie šmejdů, co si na to sami napsali nějaké papíry.

  Sami si napsali HisTórii a sami vysedávají všude tam, gde z cizího kápe nejvíc.

  Nahnat je do moře a bude klid. Já vím, chcete jim platit za ochranu a podnájem. To už tady proběhlo. A někteří dementi, chtějí po nich furt nějakou "práci" je jedno co, třeba ve falšování peněz nebo pančování potravin, hlavně aby dostali od šmejdů nějaké ty jejich peníze. Muheeeeeee

 15. Pravda napsal:

  Tady ti priznam, ze jsem hruba, je to odraz me zivotni situace, ale hlidam si, abych nebyla jako prvni, to je takovy muj vlastni zakon.

  Kdybys mne ty neurazel a nevymyslel pomluvy, tak jsem byla i k tobe slusna.

  Vidis snad, ze bych nadavala uplne kazdemu? Tak se poptej inteligentnich diskuteru, jako je napr. petr, Paul, weissbach, Jarmila, Martin, Jan, pepi a nekolik dalsich, omlouvam se tem, jejichz jmena mi ted nenaskocily proto, ze tady nejsou tak casto.
  Jestli ti odpovi, ze jsem na ne hruba, ci neslusna nebo drza.. :-)

  A ani na vas, trolove a dementi, si nevymyslim pomluvy, to je vase domena, ikdyz jste jich na mne vylili kyble a kyble... a mela bych vam co vracet, smradi...

 16. Pravda napsal:

  Jak si ustelu, tak si lehnu, jenom kradez prostredku k zivotu neni stlani zide, a moc dobre to vis.

  A ze si lide nechali vse ukrast od vas? No to je tim, ze nemaji v sobe zakorenene vrazdeni druhych jako to mate vy! Pokud bychom byli jako vy, tak uz jsi i ty po smrti...

 17. Pravda napsal:

  jo, honim svinske jinske :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!