Tajemství myšlenek generála Pavla

fvl_5856

Že byl za předsedu vojenského výboru NATO vybrán český generál Petr Pavel hlavně proto, aby „ohřál“ vlažný postoj Čechů jak k NATO, tak k protiruské propagandě, jež k této alianci neodmyslitelně patří, stejně tak jako byli generálními tajemníky této organizace vybráni Dán Rasmussen ( 2009 - 2014), a po něm Nor Stoltenberg (2014 – do současnosti), hlavně proto, aby „ohřáli“ stejně vlažný postoj evropských seveřanů k témuž, je všeobecně známým faktem, o němž se nediskutuje. Jednoduše se tomu tak z uvedných politických důvodů skutečně stalo.

Otázkou ovšem zůstává, zda třeba u nás plní naznačené zadání svůj úkol. Zda se totiž Češi opravdu nafoukli pýchou nad závratným ustavením našeho krajana do čela NATO natolik, že je to se směřováním této organizace uklidnilo či smířilo, či se zda se pomyšlením na tento český vojenský osobnostní úspěch nestali dokonce jejími fandy?

Mnoho se se pro to v našich presstitutkách podniká, ale výsledek je sporný. I když se generál snaží a nemluví k našincům (zřejmě s ohledem na český fištrón ), vždy tak tupě, jak si jeho skuteční představitelé v centrále NATO v Bruselu představují, že by mluvit měl. Tak např. 20.června t.r. prohlásil Petr Pavel, že Rusko invazi do Pobaltí pravděpodobně nechystá, a proto prý Aliance neuvažuje o tom, že by do Pobaltí či na svou východní hranici přesunula nějaké významné vojenské síly. A zhruba 14 dní poté, to je 4. srpna, řekl generál serveru Aktuálně CZ, že PRO NATO JE V TUTO CHVÍLI ISLÁMSKÝ TERORIZMUS MNOHEM URGENTNĚJŠÍ HROZBA NEŽ RUSKO, k čemuž výslovně dodal: NEEXISTUJE JEDINÝ DOKUMENTOVANÝ ZÁMĚR, ŽE BY RUSKO CHTĚLO ALIANCI PŘÍMO VOJENSKY OHROZIT.

Ruské záměry, pokračoval generál, jsou pro nás v jisté míře srozumitelné. Rusko z hlediska urgentnosti nepředstavuje v současné době zásadní hrozbu... S přispěním společných křesťanských kořenů je zde prostor pro nacházení společných stanovisek s Ruskem.

Rozumný člověk, řeknete si po přečtení těchto řádků, a vaše uspokojení by vás možná provázelo i nadále, kdybyste v průběhu září nespatřili v prodejně novin fotografii generála Pavla na titulní straně časopisu Xantypa s nadtitulkem Hledá se český prezident a s tímto údajným generálovým výrokem: RUSKO JE PRO NÁS VĚTŠÍ HROZBOU NEŽ TERORIZMUS!

Všimli jste si toho? Jde o téměř přesně opačný výrok, než ten, který generál vyřkl pro server Aktuálně.CZ 4. srpna. Nu a protože Xantypa vyšla 30. srpna a její rozhovor s generálem musel proběhnout před tímto datem - a tedy zhruba ve stejné době, kdy generál pronášel serveru Aktuálně.CZ to své opačné – vytáhnete z kapsy peníze a Xantypu si v nadějí, že si její redaktoři generálův výrok podle svého jen překroutili – koupíte. A hned za dveřmi krámu nalistujete potřebnou stránku a máte to: A jak?

V kostce takhle: „Z hlediska hrozeb pro stát, NE PRO JEDNOTLIVCE,“ prozrazuje generál Xantypě, „je Rusko mnohem závažnější hrozbou.“

Co k tomu dodat? Hlavně že – jak generálem řečeno prve - neexistuje jediný dokumentovaný záměr, že by Rusko chtělo Alianci přímo vojensky ohrozit, a že pokud jde o to další, čímž je uvedené nebezpečí hrozící od Ruska nám, jednotlivcům, můžeme je – jak generál naznačuje - víceméně vyloučit.

Ještě že tak.

 

 
32 Komentářů k Tajemství myšlenek generála Pavla

 1. contumax napsal:

  Ani jednou nebyly žádný zprávy o Ample Strike v ČR...

  Mimo noticky - krátké titulky na ČT 24 o SSA bombardérech...

 2. Rudolf napsal:

  Nadpis je naprosto geniální protimluv. Skvělé!

  • Paul Durham napsal:

   ano titulek je boží,

   ovšem boží je i tohle:

   http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/

   • proud napsal:

    Dobrej mazec,jen co je pravda,mit za ministra kriminalnika co si z Cech dela soukromej vejdelecnej podnik a nici maly a stredni podnikatelsky vrstvy!

    • proud napsal:

     Ten by Okamuru coby pripadne obetovatelnou podrztasku jenom uvital.

    • proud napsal:

     Ovsem zase jiny okolnosti ony zpravy nutej premejslet o tom ze vsechno taky muze bejt uplne jinak...........nechame se prekvapit,paklize do ty doby nevstoupej do hry jeste "jiny veci".Svym zpusobem mi neni proti mysli kdyz se snazej ziskat kontrolu i "jini" nez "zapadacky hajzlove".

     • Maroš napsal:

      Proud - jeden z mojich šéfov ma naučil dobrú vec. "zmluva nerozmýšľa, ZMLUVA HOVORÍ!" Debilné zasnené komentáre českého Bufallo Billa - ktorý hľadí do diaľky - a ty kokot mu máš vysieť na perách a hádať jeho geniálne myšlienky - takého narcisa mám suseda - keď je vypnutý, lebo je to prázdny kýbel, tak vie nahodiť úžasnú pózu "mysliteľa". Tento Saul, keby nebol narcis, tak je minimálne dvojitý agent. Kokot, ktorému nie je jasné, "ktorá" je tá jeho mediálna vlasť - lebo si nevie vybrať lepšie zrkadlo a lepší uhol holywoodskeho záberu. Pripomína mi Johna Wayna, ktorý sa vyhýbal vojenskej službe, ako čert krížu, vyhol sa bojom v 2. svetovej, aj v Kórei, ale bol "úžasný", ako ten správny vojnový hrdina - mimo obligátnych westernov. NATO potrebuje PR mediálneho pózera, tak ho majú. Kto za ním, ako za veliteľom skočí do studne? Petr Pavel = fly boy
      https://www.youtube.com/watch?v=OhMNIfCc_QQ
      až sa mu z huby práši
      https://www.youtube.com/watch?v=_iaKtO5fbgY
      Ako Wayne v plnej sile udatne bojoval v Holywoode
      v roku 1944
      https://www.youtube.com/watch?v=WrteE08TY2s

   • caba napsal:

    kdyby na tom bylo 10% pravdy byla by to rána ale podle všeho je to kec který staví na některých věcech co se dají dohledat něco jako zpráva o paroubkovi jeho prorůstání zločinem a pedofílií prostě plkání a plkání hlavně hodit na někoho špínu a proto bychom se měli ptát v čí prospěch to bylo napsáno a hlavně kdo z toho bude profitovat a jsme u jádra

   • Robert napsal:

    No, že sem hodíš odkaz na kavárenský blog a ještě tomu chceš věřit..., to by se opravdu jeden posral.

 3. John napsal:

  contumax - čítaj ... :

  http://www.lznamest.army.cz/ample-strike-2016

  +++

  http://www.stripes.com/news/europe/long-range-bombers-in-uk-for-ample-strike-16-1.427350

  Long-Range bombers in UK for Ample Strike 16

  By STARS AND STRIPES
  Published: September 6, 2016

 4. Eschatolog napsal:

  zadne tajemstvi, koho chleba jis, toho pisen zpivej

 5. lukaš napsal:

  Ten výběr generálů do vojenských funkcí NATO,je prověřován hodně dlouho.Jasným znakem v prvé řadě je,že je to židovského vyznání a spolupracoval s USA rozvědkou.

  • contumax napsal:

   Lukáš

   Nemusí být ani žid ani nežid, stačí když bude oddaný retard podle jejich požadavků ...!!!

 6. dm napsal:

  Kolaborant a zrádce Pavel je "na pozici" v NATO jen loutka.
  Jeho loutková formálně vysoká pozice slouží k tomu, aby když kabbala USrael napadne RF s tím, že předpolí válečné zóny budou státy jako ČR a Češi budou posláni na jatka, pak kabbala ukáže na kolaboranta Pavla:
  - To je váš jenerál!
  - To on velí v NATO!
  - To vy sami jste si to způsobili!
  Ta krysa Pavel zaslouží pověsit na kandelábr, a na tenkej drát, a střeva ven.

 7. Sasin napsal:

  Autor Man se snaží zavlažit zvadlou ruskou hrozbu, tak ji pokropenou přináší k novému posouzen, prý myšlenkou nějakého gumáka. Muheeeee Jeden z mála místních kozlů zahradníků, co leze harpagondechajckým médiím do zélí si všiml, že bychom si měli taky všimnout. Gumáci na hrad? Šak tam je už plno.

  Mě by fakt zajímalo, gdy vyleze nejakej spisovatel nebo něgdo "chytrej" a nezačne alespoň náznakem slepého hledat nějakej vypínač a todle příšerné divadlo neosvítí. Třeba kecal jsem, kecal jsem, ale málo a přitom sé mi kolečko polámálo...

 8. T napsal:

  Autore, se vší úctou ke tvému článku - nevidím žádný protimluv. V prvním případě mluvil o NATO, ve druhém případě mluví pouze o naší zemi. A ta logika se přímo nabízí, protože u nás je riziko teroristických akcí minimální, kdežto lidé jako on věří tomu, že národem hýbe ruská propaganda. V jiných evropských zemích je riziko teroristických akcí na mnohem větší úrovni, a ten humbuk kolem toho je dostatečně velký na to, aby se o Rusko nikdo moc nestaral.

  Pavel je člověk, kterého taky nemám rád z mnoha různých důvodů, přičemž jeho názory jsou jenom jejich část. Ale když z něj chcete dělat vola, tak si dejte pozor, abyste neudělal vola ze sebe.

  T.

 9. Vendelín napsal:

  K této osobě je zhola zbytečné se vyjadřovat. Nemohu si vážit někoho, kdo si sám o své vůli vybral úděl důstojníka a celoživotní službu ve vedení armády ČSSR, když přísahal věrnost službě a ochraně své socialistické vlasti a zemí Varšavské smlouvy, včetně utužování spojenectví s bratrským SSSR a jeho armádou. To jak dnes nakládá se svým " charakterem " je pouze jeho věc a doufám, že počet občanů České republiky jíž dávno nezajímá.

 10. petr napsal:

  Teď v sobotu 17. budou v Ostravě Dny NATO. To si vyloženě koleduje o nějakou protestní akci.
  Už jsou strachy pokakaní:
  http://www.natodays.cz/zpravy/dulezite-nez-vyrazite-na-akci-bezpecnostni-opatreni

  • Paul Durham napsal:

   pozor, podívejte se na pondělní 12/9 večerní/noční "policejní" čt pořad "na stopě" nebo tak nějak , to blábolení právě o zajištění dnů nato se nedá popsat, to se musí slyšet, abyste pochopili, že policie je v dobrých rukou ...

   • Maroš napsal:

    Polícia je v skutku v dobrých rukách - v rukách BÁNK!!! Každý druhý polda je riešiteľ svojho bývania - aby mohol sexovať mimo dohľadu svojej matky - je tu úver a útulný bytík! Ako sa k nemu dostať? - nie je to síce definitíva, ale štátna služba je zárukou schopnosti splácať úver! Mám pokračovať? S tými vystrašenými ľuďmi, kedysi vašimi priateľmi, deťmi vašich priateľov, skrátka, kedysi boli jedni z nás, sa už nedá diskutovať! Sú vysraní z toho, že keď nebudú držať hubu, vyhodia ich a prídu o všetko. Myslím o všetko hmotné, pretože na to nehmotné už dávno serú. A je to fuk, či sú to vojaci, alebo poliši - posledná policajná osobnosť bol asi komisár Vacátko z hriešnych ľudí mesta pražského.

    • proud napsal:

     Nevim jak u policie.........ale par vojaku nahodou znam a jsem rad,ze ti tenhle komentar nemusim potvrdit ;-)

     • Maroš napsal:

      Proud - tvoju poznámku uznávam, u polišov hraje rolu aj určitý podiel na moci, čo u vojakov nie je až taká motivácia, keďže nežijeme v Chile. Len som si zaspomínal na staré zlaté časyy, keď armádne byty boli stabilizačnou motiváciou. Tak sa dohodnime na fifty fifty. Mám svoju skúsenosť z najbližšieho okolia. Koho chlieb ješ... No tak nejedz, upeč si svoj - to sú dôsledky prvoplánových rozhodnutí.

 11. Vlastenec napsal:

  Probírat dávné rozhodnutí mladého člověka, který se rozhodl, že nikdy v životě nebude pracovat a raději se stane příslušníkem SNB, nebo příslušníkem Československé armády. Tomuto mladému muži nešlo nikdy a stále jsem přesvědčen, že stále nejde o blaho našich občanů, ani o blaho našeho státu, ale pouze o jeho vlastní pocit uspokojení. Tomuto typu člověka je jedno, komu slouží, komu přísahá věrnost, jen když z toho má prospěch. Jinak tento člověk nemá v mých očích žádnou cenu, to si víc dokáži vážit člověka, který je zásadový a pro svojí vlast jíž něco vykonal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!