Shromáždění za pravdu o 11. září – 9/11/2016

9112016

V neděli 11. září 2016 jsme se opět shromáždili na Václavském náměstí v Praze, abychom jako každý rok připomenuli, že oficiální verze teroristických útoků na USA z 11. září 2001 je nepravdivá. Vzhledem k tomu, že jde o akci pouze symbolického charakteru, tak se nás sešlo poměrně málo. Avšak vše podstatné již bylo řečeno a vykonáno v minulých letech.
19 Komentářů k Shromáždění za pravdu o 11. září – 9/11/2016

 1. Petr napsal:

  Honzo, ty budeš vypadat jak nefalšovaný zenový mistr z japonských kaligrafií

 2. lukaš napsal:

  Nikdy jsem si nemyslel,že kvůli chamtivosti,musí být zabito tolik lidí.Nejde to už vyvrátit,že tento atentát na dvojčata byl úmyslný.Jedno vím určitě,že to USA oficiálně nepřizná.Tady je jiná věc,že pomahači,agenti,podporovatelé USA politiky,vlastně s takovým jednáním souhlasí.

 3. petr napsal:

  To heslo "trutherů" by se mělo opravit na:
  "9/11 was MOSSAD job" (místo inside job)

  S tímhle transparentem by ale Jana Korála nejspíš hned zbalila policie a obvinila z podpory a propagace kdečeho.

 4. Jan Jinsky napsal:

  Faktem zůstává že to nikoho nezajímá. Ani zdejší čtenáře ne. Jinak by přišli.

  Celkem to vypovídá o základně NWOO. Plno řečí, ale akce nula. Dobře tomu tak

  • more napsal:

   Debile Jinský, když tě z toho tady nic nezajímá, proč tu stále lezeš a komentuješ ty tvé upocené žvásty? Tento zvrácený LGBT režim vyhovuje právě takovým kriplům a nýmandům jako ty, kteří v životě nic nedokázali, ale dostali tu možnost se vyzvracet své frustrace na webu. Mohl by jsi to pochopit i ty mongole. Ti lidé nepřišli protože to líné pražáky nezajímá, ale až se něco stane, tak budou najednou překvapeni jak se to mohlo stát jako vždy.

   • admin napsal:

    Lidi nepřišli, protože jsem nijak moc nepracoval na propagaci a nenabízel jsem žádné atrakce, kvůli kterým by měli přijít.
    Nepřišli proto, protože jsem o to neusiloval, protože to nebyl cíl.
    Cílem bylo tam v těch pár lidech přijít, říct těch pár věcí, co jsme říct chtěli a natočit a vystavit video a ukázat, že tu jsme a že pravda zůstává pravdou, ať je to jak chce dlouho.
    A to jsme udělali a nikoho dalšího jsme k tomu nepotřebovali.
    Až budu chtít a potřebovat někde tisíce lidí, tak k tomu udělám, co bude potřeba. Na tuhle akci to potřeba nebylo.

 5. Zvědavý tvor napsal:

  Paní Karásková i pane Korál, jste borci, smekám.

 6. mene tekel napsal:

  Patřím zde k té většině, která se do diskuzí téměř nezapojuje, ale musím vyslovit velké uznání Janu Korálovi a Janě Karáskový za jejich aktivity, které se týkají této události. Je jasné, že ony síly které reprezentují NWO, si nepřejí nic jiného, než aby se na tuto událost už konečně zapomnělo, neb rok od roku stále více a více ztrácejí a rok od roku stále více přibývá lidí, kterým se podařilo v této věci prohlédnout. Každý se může podívat do rámečku s návštěvností, který vypovídá o tom, že tento web patří v rámci tohoto druhu alternativního zpravodajství, mezi ty nejnavštěvovanější a to musí mnoho lidí štvát. Když si k tomu domyslíme, že tento web nedostává od různých Sorosů milióny, tak jde jednoznačně o úspěch. Komu čest tomu čest.

 7. Jana Karásková napsal:

  Včera jsem měla "petiční stánek" na náměstí v Táboře. Bohužel byl vítr, a tak jsem asi hodinu zajištovala aby neodlétl, a pak stále lepila spec páskou, aby neodlétly postery.

  Zastavilo se jen pár lidí, kteří si to důkladněji prohlíželi, nepoužila jsem megafon, ale i tak jsem moc ráda, že jsem tam vydržela do večera, protože se v době, když už jsem rozhodla vše sbalit, objevil mladý manželský pár - kluk, co dokončuje studium architektury v Sydney /narodil se v Austrálii českým rodičům/, studuje téma 911 do hloubky a také související témata, a má stejnou vizi jako já - že by bylo dobré k tématu natočit 90 vteřinové upoutávky k jednotlivým okolnostem /např. že BBC o 20min. dříve informovala o kolapsu WTC7 apod./. Ujel jim vlak a tak jsme pak ještě podiskutovali v kavárně. Doufám, že budeme nějakou formou spolupracovat.

  Vložil se do debaty, když na mne jeden muž útočil - proč nevím jméno toho, kdo BBC zaslal tu informaci a at dám jasné důkazy, nechápal, že soudy v USA neřešily konkrétní trestní oznámení... I doznání taxikáře z Pentagonu mu bylo málo...

  Nakonec i tento reptal uznal, že naše osvěta je důležitá. Už vím, co příště zlepšit - na stánek dát jasný nápis, co je to za akci - Proti cenzuře důležitých informací v ČT. A asi použít i hlas - reprákem či megafonem. Po několikahodinovém boji s větrem jsem k tomu nepřikročila, a navíc jsem nechtěla rušit klidnou atmosféru, Dnes začínají Táborská setkání /město se promění ve středověké husitské/. Budou tu tisíce lidí, hosté i ze zahraničí...

 8. Výstavní foto z akce jak ten ''bílek'' na slunci v černém triku eviden

 9. ..evidentně trpí.

 10. Vladimír Dvořák napsal:

  Díky všem, co nepolevují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!