TV MAGAZÍN 14.9.2016

cntv-mag3Přituhuje: Levicoví extrémisté brutálně napadají kandidáty Národní demokracie. Výhrůžky smrtí a fyzické násilné útoky. Míří stopy k hnutí Žít Brno? - Regionální konference Světové rady míru proběhla na Kypru ve dnech 9. – 10. 9. 2016 se v Nicósii setkali zástupci dvou regionů – Evropy a Středního Východu, podrobné informace nám poskytla Vladimíra Vítová a Jiří Bureš, kteří se konference účastnili - Otevřený dopis prezidentu republiky: DOŠLO k tomu, že stávající parlamentní strany totálně likvidují novelami zákonů neparlamentní opozici! V PSP ČR byly v červnu a září schváleny novely zákonů, které jsou pro malé politické strany totálně likvidační.
2 Komentářů k TV MAGAZÍN 14.9.2016

 1. Definitiva napsal:

  ...parlamentní strany totálně likvidují novelami zákonů neparlamentní opozici!

  Demokracia každého subjektu končí tam, kde začína obmedzovanie slobôd iného subjektu.

  Parlamentné strany sa týmto aktom stali nedemokratické, stali sa totalitnou diktatúrou. Ak sa preukáže práca parlamentných strán v prospech súkromného kapitálu a súčasné obmedzovanie práv občanov, tak máme fašizmus ako vyšitý.

  Parlamentné strany urobili ďalší krok ku polarizácii spoločnosti, začne vzájomné napádanie, urážky vyhrážky, demonštrácie, vodné delá. Stane sa presne to, čo je cieľom politiky vládnej mafie v USA, navodí sa chaos, strach o budúcnosť, spoločnosť sa stane bezbranná a dobrovoľne sa vrhne do náručia štátnej moci v nádeji na záchranu niečoho.

  Parlamentné strany či už vedome, alebo nevedome, sa stali lokajmi vlády USA, slúžia záujmom USA, záujmom cudzej moci, sú to teda vlastizradcovia.

  Občania musia mať ústavou garantované priame voľby a referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, musia mať priamu moc nad správou vecí verejných. Inak sa rútime do doby kamennej.

  To, čo sa deje dnes v ČR, to sa zajtra udeje v SR.

 2. Jarek* napsal:

  Ústava jsou občané. Pokud si toto společnost jako celek není schopna uvědomit, nemá nárok na budoucnost. Celý systém parlamentních stran je jen umně vypracovaná doktrína, jak ovládnout národ, potažmo celou společnost národů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!