ČLOVEKOM VYTVORENÁ EPIDÉMIA

man-made-epidemic-com-facebook(1)

Cesta hľadania pravdy o epidémií autizmu. Filmárka Natalie Beer sa vydala na cestu okolo sveta, kde sa stretla s poprednými lekármi, vedcami a rodinami, kde zisťovala pravdu o epidémii autizmu a či v tom majú alebo nemajú vakcíny svoju úlohu. Film skúma mylnú predstavu o tom, že autizmus je len genetický a nahliadne do vedeckých obáv posledných rokov o faktoroch prostredia, napr. liekov a pesticídov, ktoré zanechávajú naše deti s fyzickými a neurologickými poškodeniami.
4 Komentářů k ČLOVEKOM VYTVORENÁ EPIDÉMIA

 1. Definitiva napsal:

  Svetu vládnu nadnárodné korporácie, ktoré aj legislatívne diktujú štátom ich politiku. TTIP možno nebude, ale CETA, o ktorej sa nehovorí, bude vraj väčším nebezpečenstvom, ako TTIP. Viac: http://www.zvedavec.org/komentare/2016/09/7023-transatlanticka-dohoda-ttip-je-mozna-mrtva-ale-prichazi-neco-jeste-horsiho.htm

  Vláda korporácií je vláda idiotov, bezcitných humanoidov, zločincov, klamárov a podvodníkov, vrahov a zabijakov, ktorí debilizujú ľudstvo, len aby maximalizovali svoje zisky.

  Farmaceutický priemysel je jedna časť skladačky.

  Chemické korporácie. Typické je Monsanto, jeho glyphosát, rakovina, ktorá sa strieka po celom svete, GMO kukurica a sója sa bez glyphosátov nepestuje.
  Sused striekal burinu, že vraj Bio Activ prípravok, robí to už 16 rokov ako živnostník. Ukázal mi obal a čítam, že je to čistý glyphosát. Úroveň debility je neskutočná, ľudia vedia čítať a nerozumejú čítanému. Bio Activ je aj lopata, ktorou zabijem potkana, Bio Activ je aj hnojivo pre rastliny. Bio Activ je aj glyphosát, zabíja rastliny aj ľudí-rakovinou.

  Ak sa nemýlim, tak glyphosát bol EÚ zaradený medzi rakovinotvorné látky, ale na skladoch ho môže byť na 10 rokov.

  Zasadil som zemiaky, susedovi ich zožrali mandelinky, na mojich zemiakoch podochli, asi v nich boli geneticky inštalované nikotinoidy, prudký jed. Sadba sa predávala v supermarkete, bola z NL, so všetkými nálepkami.

  Potravinové korporácie. Ich produkty sú z najlacnejších surovín a odpadov priemyslu, sú chemicky navoňané a ofarbené, pekne zabalené a kurevsky predražené. V supermarketoch máte možno 90% otravín, ktoré spôsobujú civilizačné choroby, obezita, cukrovka, srdce-cievy, cholesterol... supermarkety vyrábajú celé generácie chronicky chorých ľudí, ktorých potom farmaceutický priemysel lieči. Minimálne náklady a maximálny zisk, to je heslo konzumnej Západnej debilnej spoločnosti.

  Všetky chemické lieky poškodzujú organizmus. Moji známy lekári umierajú na rakovinu, majú spoločné to, že majú voľný prístup k liekom a konzumujú ich dlhodobo, 20 rokov, cholesterol, cukrovka.

  Celé zdravotníctvo funguje na nekonečných a neužitočných, z pohľadu ochorenia pacienta, vyšetreniach pacientov, naše zdravotné poistenie, ktoré si povinne zo zákona platíme, je sprosto rozkrádané cez peňazovod zo zdravotnej poisťovne do súkromných vreciek lekárov a "podnikateľov". Štatistiky hovoria jasne, máme vysoké náklady a malý efekt pre pacienta.

  V supermarkete si vyškrtnite všetky sladkosti, krekry, kukurice a zemiaky v akejkoľvek podobe, malinovky, vody a soľ s obsahom fluóru, biele pečivo a iné ochutené a voňavé pekárenské podvody. mäsové výrobky s E-čkami, soľou, falšované vodou, múkou, sójou, škrobom, gumou... Mlieko a mliečne výrobky dospelým aj deťom viac škodia, ako osožia. Ostanú vám základné potraviny, múka, mäso, zelenina, ovocie, chlieb si pečte doma a supermarket sa zmenší malé socialistické potraviny pred 1989, ktoré Rakušáci kupovali do nemoty a z ktorých sme boli zaručene zdravší!!!

  Vakcinačný program je diktovaný výrobcom, štát je ten, čo kývne plecom a tvári sa, že sa ho to netýka, inak padne vláda, budú nové voľby. Pred 1989 bo gestorom zdravotníctva a vakcinácií štát, vakcinačný program sa robil preto, aby sa pomohlo ľuďom, odborníci platení štátom mali posledné slovo, zodpovedali sa komunistom a komunisti si nedovolili zasahovať do odbornosti lekárov.

  Zásadne v minulosti bola prioritou bezpečnosť občana, dnes je prioritou zisk korporácií. Minulosť bola šedá, ale zdravá, dnešok je krásne pozlátko so žravým červom a hnilobou pod povrchom.

  • Definitiva napsal:

   PS: MMR vakcína je podvod. Ak sa chcete laicky zorientovať v situácii, tak sa informujte o vakcinačnom programe u nás pred 1989, ten sa zrodil zo zdravého rozumu. K nemu pridajte nové riziká z epidémií a smrteľných ochorení zo súčasnosti, po 1989, žiadne nové riziká nepoznám.
   Ďalej čítajte štatistiku nežiadúcich účinkov vakcín a zloženie vakcín, lebo vakcíny sa menia a výrobca hodnotí aj vedľajšie účinky, vždy tak, aby počas testu, napr. 30 dní, tieto neboli. Ak sa vyskytnú, tak sa test skráti na 10 dní.

   Právnikom sľúbte 99 miliónov, ak sa im podarí vysúdiť od výrobcu 100 miliónov za poškodenie zdravia.

   Dúfam, že sa MUDR. Eleková v ČR nepohnevá, ak sa na ňu obrátite s otázkou o vakcinácii detí.

   • proud napsal:

    Da se dohledat slozeni vakcin u nas pred rokem 89? Ciste muj nazor je,ze se prilis nelisilo od ostatnich "jedu" jinde na svete!I kdybych odecetl vsechny pridany latky v ockovani,ty jedy,pak uz jen funkce vakciny a to co v prubehu casu s imunitou udela ma jen jednu jedinou "definici".........Pokus o podlomeni imunitniho systemu a zdravi za ucelem vydelku s moznym nasledkem smrti po nejaky dobe!Uz sam Pasteur prohlasil na smrtelny posteli,ze vakcinace je omyl.

    • Definitiva napsal:

     Nejedná sa len o zloženie vakcín, ale o celý komplex vakcinačného programu. Staršia generácia bola vakcinovaná proti 5 ochoreniam, potom to bolo 22, neskôr 69 vakcín, to vo videu je!, krát násobiť množstvom Al, Hg a ostatných prímesí z výroby a máte chronicky sa zhoršujúcu otravu. Horných desať tisíc si deti nedáva vakcinovať...

     Ak podáte jednu vakcínu, imunita sa jej venuje na sto percent. Ak podáte 3 - 5 vakcín, imunita nemá kapacitu na tvorbu protilátok, imunita je krátkodobá a slabá. Ak pichnete živý vírus, ten zaťaží imunitu násobne viac, ako mŕtve časti vírusu. Ak pichnete vakcínu decku z rôznych príčin s oslabenou imunitou, môžete vyvolať vznik ochorenia vírusom z vakcíny, alebo z prostredia. Tri živé vírusy vo vakcíne naraz a máte zaručený problém, či väčší, či menší, ale máte ho!

     Imunita na vakcínu mŕtvu je kratšia, ako na živý vírus a tá je kratšia ako na vírus po prirodzenej infekcii. Imunita po prirodzenej infekcii, podľa druhu, býva celoživotná. Preto dospelí vakcinovaní v detstve, ochorejú na detské nákazy a deti nakazené prirodzene v detstve už v dospelosti neochorejú.

     Pred vakcináciou sa nikto nezaoberá podrobne imunitným stavom decka.

     Znižovanie chorobnosti je prirodzený jav súvisiaci so zlepšením životných podmienok od stredoveku do dnes, vakcinácie začali až pri nízkom výskyte ochorení.

     Vakcinuje sa proti chorobám , ktoré nie sú smrteľné, nie sú ochorením s ťažkými doživotnými následkami, nie sú epidemickým rizikom pre populáciu.

     Monopol na vzdelania má štát, štát produkuje celé generácie nedovzdelaných jedincov. Kým ľudia nebudú vzdelaný v biológii, anatómii a fyziológii tela, základoch medicíny, mikrobiológie, dovtedy budú ľudia vydaný napospas korporáciám a štátom, ktoré sú nimi ovládané. Súčasťou vzdelania je aj finančná gramotnosť a ochrana pre biblickou bankovou úžerou, zdravý spôsob života a stravovania. Učiteľom fandím, ale za tie bludy, ktoré podľa štátno-mafisticko-kresťansko-korporačnej osnovy tlačia do hláv detí, si nezaslúžia žiadny plat, nie to ešte zvýšenie platu.

     Ľudstvo žije v duchovnej temnote, ľudstvu to vyhovuje, niet čo riešiť, jedinci, čo vykrikujú o chvíľu zomrú a korporačná karavána ide ďalej. Tá karavána je 5000 rokov stará a dá sa vystopovať od Starovekého Egypta až dodnes, napr. ku slobodomurárom, alebo kráľovským rodom, napr. v Británii, alebo ku bankovke USA... volá sa to neviditeľná svetovláda, konšpirácia, ktorá je realitou, Bilderberg, Rímsky klub, OSN, MMF, EÚ, mafistická vláda USA, FED a centrálne banky, skorumpované národné vlády a politici, biblické náboženstvá, slobodomurári, scientológovia. Každý je korumpovateľný. Ľudstvo je v smrteľnom zovretí v pavučine smrtiacich pavúkov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!