Zarába Rothschildova Elita na počasí?

dees-weather-forecastPoužívajú elity geoinžinierstvo okrem kontroly populácie aj pre finančné obohatenie sa z relatívne nových „derivátov počasia“ a môžu s ním dokonca ovplyvniť voľby?

Modifikácia počasia je v alternatívnych médiách široko diskutovaná. Dokonca aj médiá hlavného prúdu priznávajú, že zasievanie oblakov sa praktizujeme už od konca Druhej svetovej vojny, a že počas počas vietnamskej vojny, americká armáda zasievala oblaky aby predĺžila monzúnové obdobie. Zbigniew Brzezinski vo svojej knihe Between Two Ages z roku 1970 citoval geofyzika Gordona J. F. MacDonalda ohľadne použitia počasia ako zbrane:

Techniky modifikácie počasia by są mohli použiť na vytvorenie dlhotrvajúcich periód sucha alebo búrok, oslabujúc týmto možnosti národnej sebestačnosti a tým národ prinútiť pristúpiť na podmienky konkurenta.

Takéto možnosti boli vyvinuté do dokonalosti vo vedeckej štúdii Air Force (amerických vzdušných síl) z roku 1996 nazvanej Počasie ako násobiteľ sily: Ovládnutie počasia v roku 2025 ( Weather as a Force Multiplier: Owning the Weather in 2025.)

Dnes už je všeobecne známe, že ovládanie počasia dnes predstavuje pre Illuminátov jedenu zo zložiek kontroly populácie. Ďalšími zložkami sú GMO potraviny, chemtrails, očkovanie, potraty a samozrejme stará známa vojna na spadnutie. Vedúci predstavitelia Sionizmu vedia, že keď zrovnajú zo zemou mesto bombou, ľudia sa budú pýtať „Kto zhodil bombu?“ Ale keď mesto zničia tak, že pomocou HAARP antén zmnohonásobia silu tornáda a nasmerujú ho na mesto, ľudia to nazvú „Matka príroda“ alebo „Trest Boží.“

tornado-damage

Cieľom tohoto článku ale nie je rozobrať túto tému zo strany zníženia počtu obyvateľov, ovládanie počasia alebo použitých technológií, ktoré sú hojne diskutované na stránkach ako Geoengineering Watch . Skôr by som sa chcel venovať iným motívom, ktoré priťahujú menšiu pozornosť.

Príprava na daždivý deň.

Zistil som, že hlavné operácie Illuminátov sú zvyčajne plánované s ohľadom na niekoľko cieľov zároveň. Zisk nie je často hlavným motívom, ale ktorý „bankster“ (bankár gangster) nevyužije možnosť zarobiť? Napríklad Prvá svetová vojna, splnila niekoľko geopolitických cieľov zároveň, vrátane reštrukturalizácie Európy, Spoločnosti národov, Bolševickej revolúcie, Balfourovej deklarácie, slobodu okliešťujúcej špionáže a zákonov proti podnecovaniu k neposlušnosti voči vláde v Spojených Štátoch (Sedition Acts). Ale aby sa nezabudlo napríklad na tunelovanie, ktorým sa ukradli bilióny dolárov amerických daňových poplatníkov za vojenský materiál, ktorý sa nikdy nevyrobil, alebo nedodal. (Viac o tom píšem v článku False Flag at Sea.) To isté platí o 9/11, ktoré vyprodukovalo vojnu na blízkom východe za Väčší Izrael , aby sa zdôvodnila opodstatnenosť existencie úradu pre Štátnu Bezpečnosť (Homeland Security) a Vlasteneckého zákona (Patriot Act), ale kto si môže nevšimnúť výpredaj podielov leteckých spoločností na burze entitami, ktorých totožnosť nie stále odhalená?

Ovládanie počasia ponúka tiež zaujímavé peňažné odmeny. Termínované obchody (futures) sú na Wall Street vysoko riskantné investície, ktorými môžete v okamihu zbohatnúť alebo prísť o všetko (presne ako Hillary Clintonová, ktorá zarobila zarobila $100,000 z pôvodných $1,000 termínovaných investícií na konci 70-tich rokov. Bola to moja kamarátka a tiež autorka Rachael McIntosh ,ktorá ma upozornila na zvláštny druh investícií nazývaných „deriváty počasia.“ Pretože sám nie som ekonóm, prenechám ich definíciu v Bloombergu v tomto krátkom klipe: https://www.youtube.com/watch?v=v684aIpXVXc

I cez snahu Bloombergu termín vysvetliť, definícii chýba jej základný kameň: ovládanie počasia. Niektorí hovoria, že všetky trhy sú zmanipulované, tak prečo by mali byť deriváty počasia výnimkou? Elity nezvyknú vsádzať na koňa, keď nie je zabezpečená jeho výhra. Geoinžinierstvo dáva tým hore schopnosť vidieť budúcnosť, ktorú majú pod kontrolou: môžu vedieť s vysokou pravdepodobnosťou, kedy a kde udrie katastrofálne počasie.

Investície do meteorológie

Poďme sa pozrieť na hurikány na Floride. Rachel McIntosh rozoberá významnú udalosť týkajúcu sa zjazdu Republikánskej Strany v Tampa v roku 2012.

Ron Paul mal na zjazde vystúpiť v prvý večer (pondelok, 27 Augusta). Zjazd bol ale zrušený v ten večer, kvôli údajnej hrozbe „Hurikánu Isaac.“ Ako sa potom ukázalo, „hurikán“ nebol pre Tampu ničím väčším než svižnejšou búrkou. Podarilo sa zato úspešne zabrániť Ronovi Paulovi vystúpiť s jeho prejavom a zároveň dalo času viac než dosť Republikánskej Národnej Rade vymyslieť plán, ktorý by bol Paul nominový napriek tomu, že si to legitímne zaslúžil: na poslednú chvíľu sa zmenili pravidlá voľby a počet výťazstiev v ľudovom hlasovaní potrebný na nomináciu bol zvýšený z 5 na 8, tým pádom eliminujúc Rona paula vytvárajúc falošný dojem, že podpora Mitta Romneyho bola „jednohlasná.“

Kde ale celá záležitosť začína byť zaujímavá, je že The Weather Channel, ktorého predpoveď počasia pomohla Romneymu upevniť nomináciu, bola spolu-vlasnená od roku 2008 spoločnosťou Bain Capital, ktorej zakladajúcim prezidentom bol...Mitt Romney.

mitt-romney-bain-capital-gi-top

Čo viac, v roku 2011 Rothschildovci kúpili 70% podiel v Weather Central , „svetovom lídrovi v poskytovaní interaktívnej grafiky predpovede počasia pre televíziu, internet a mobilné zariadenia.“

V tomto dvoj minútovom klipe, Evelyn de Rothschild rozpráva na tému ich podnikania v počasí: https://www.youtube.com/watch?v=DRXuxpG6UHE

Následne, Weather Channel kúpil Weather Central, a tak vytvoril z predpovede počasia virtuálny monopol. Spolu s Bainom, dalším z tretice vlastníkov firmy Weather Channel, je tam tiež Blackstone Group2, v ktorého medzinárodnej dozornej rade sedí Evelinov vplyvný bratranec Jacob Rothschild. Prečo majú títo vedúci predstavitelia elít taký záujem nielen na ovládaní počasia ale aj na jeho predpovedaní? Okrem toho, že takto zaistia, že moderátori počasia nebudú komentovať chemtrails,alebo geoinžinierstvo, dáva im to do rúk cinknuté karty s obchodovaním na celkom novom trhu s derivátmi počasia.

Všeobecné pravidlo investovania je, že každý musí zarobiť, na druhej strane musí niekto ale prerobiť. Ak predáš vlastnícke podiely, znamená to, že niekto iný ich kupuje. Ak potom podiely zaznamenajú prepad, tvoje rozhodnutie predať bolo šťastné, ale pre kupujúceho nešťastné. Pre tých, čo falšujú trhy bolo vždy kľúčové mať cirkusové publikum, ktoré nesprávne nakupuje, alebo predáva v rozhodujúcich momentoch. Neskúsený investori, ktorý hrajú hru na komodity a spoliehajú sa na dlhodobé predpovede počasia kontrolovaných médií, budú mať špatný odhad a budú orabovaní.

Napriek výhodám modernej technológie, zostáva predpovedanie počasia až podivne nepresné. Tam, kde žijem ja, v New England, vo štvrtok 18 mája tohto roku (2016) bola predpoveď počasia na víkend slnečno. Napriek tomu v piatok predpovede z ničoho nič predpovedali Severovýchodný vietor, ktorý mal spôsobiť 30 cm snehu. Jasne si spomínam, že jeden meteorológ povedal „Neberte to na ľahkú váhu, táto búrka nás zasiahne veľmi tvrdo, je len otázne koľko snehu napadne.“ V sobotu ráno, som si opäť naladil predpoveď počasia aby som sa dozvedel koľko toho snehu napadne. Na moje milé prekvapenie, trápne sa cítiaci moderátor počasia s ponížením oznamoval: NEMAL BY NAPADNÚŤ ŽIADNY SNEH len na južnom cípe New England trošku popráši.

V to popoludnie, mi moja žena povedala, že ju známi varovali, že sa blíži búrka. „Oh“ povedal som „tvoji kamoši asi nepočuli poslednú predpoveď,“ Ale trvala na tom, že áno. Tak som si znova zapol počasie. A tu znovu meterológovia oznamovali: teraz znovu predpovedali veľkú búrku. Na druhý deň napadlo v našom okolí asi 20 cm.

Samozrejme, nie som meteorológ a uvedomujem si, že niektoré búrky môžu byť ťažko predpovedateľné, ale posledné roky som až v úžase, ako často sa meteorológovia mýlia. Dokonca aj v relatívne krátkodobých predpovediach. Mám podozrenie, že je to hlavne z dvoch príčin: (1) HAARP vychyľuje počasie z jeho normálneho rytmu, ktorý meteorológovia očakávajú; (2) zámerne špatná predpoveď platforiem, ktoré kontroluje veľký kapitál.

Samozrejme, že neviem ako Rothschildovci umiestňujú svoje investície. Ale berúc do úvahy ich dlhú históriu daňových manipulácií, nedá sa vylúčiť, že kontrola počasia, spolu s kontrolou predpovede počasia by sa nestala spolu s derivátmi počasia až neodolateľnou súčasťou portfólia každého bankstera.

Môže geoinžinierstvo ovplyvniť voľby?

Je tu ešte jedna funkcia ktorú má ovládanie počasia a ktorá sa ukazuje v plnom svetle vo falošnej predpovedi hurikánu počas zjazdu Republikánov, ktorý v roku 2012 znemožnil kandidatúru Ron Paula. Nebolo to totiž prvý krát, keď Romney priamo profitoval zo špatnej predpovede. Čo sa týka primárok v r. 2012, odcitujem Jareta Glenna „Ako Republikánska Strana okradla Rona Paula o nomináciu“:

Maine: Ben Swan reportoval o špinavom triku v Maine. Aj napriek tomu, že 85% hlasov bolo spočítaných, Charlie Webster prezident Republikánskej Strany, vyhlásil Romneyho za víťaza nad Ronom Paulom pre menej než 200 hlasov. Kraje Hancock a Washington ešte nevolili, lebo Webster odvolal voľbu kvôli predpovedi snehovej búrky ale sľúbil, že budú môcť voliť neskôr a ich hlasy budú pripočítané. Snehová búrka sa nikdy nekonala a voličom oznámil, že ich hlasy z týchto krajov sa nakoniec počítať nebudú. Kraj Washington bol v roku 2008 Paulov najsilnejší v krajine. Aj napriek tomu, že v iných štátoch sa kvôli tesným výsledkom hlasy počítali znovu, v Maine taká snaha nikdy nebola.

Takže ani hurikán v Tampa ani snehová búrka v Maine sa nekonali, ale výhodu z toho mal v oboch prípadoch Mitt Romney, ktorého Bain Capital spoluvlastnil Weather Channel.

Okrem všetkých ďalších spôsobov manipulácie volieb, si jeden môže ľahko predstaviť, ako by kontrola nad počasím mohla byť faktorom, ktorý pomôže Hillary Clintonovej, ktorá ako som o tom už písal, je jasnou obľúbenkyňou establišmentu.

Povedzme napríklad, že v danom „swing“ state (štát s nerozhodnutými voličmi), prieskumy ukážu, že Hillary je obľúbená vo východných krajoch a Trump v západných krajoch. V deň volieb, by mohlo geoninžiniermi vyvolané zlé počasie – záplavy, možno tornáda – zasiahnuť západné okresy a paralyzovať tak voličov, zatiaľ čo vo východných okresoch by bolo počasie dostatočne mierne na to, aby dovolilo bezproblémovú dopravu do volebných miestností. Taký scenár by pomohol vyhrať Hillary voľby v danom štáte a jej voliči by mohli vyhlásiť že „Boh musí Hillary milovať.“

Vlastne tak, ako sa to ukázalo v Tampa a v Maine, žiadna skutočná prírodná katastrofa by ani nebola nutná. Na to, aby ostalo veľa voličov priklincovaných doma by stačila predpoveď z nejakého kanála, ktorí patrí Weather Channel (napr. „tornado watch“). Keď si majiteľom priemyslu počasia, výhra môže byť lahká ako vánok.

POZNÁMKY

 1. Zbigniew Brzezinski, Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era (New York: Viking Press, 1970), 57.
 2. “The Weather Channel,” Wikipedia, https://en.wikipedia.org/wiki/The_Weather_Channel.
 3. Jaret Glenn, “How the Republican Party Stole the Nomination from Ron Paul,” Free Words, https://jaretglenn.wordpress.com/2012/07/31/how-the-republican-party-stole-the-nomination-from-ron-paul/.

weather-modification

Dátum publikácie: Júl 2016

Autor článku: James Perloff

Pár slov k osobe pána Perloffa od prekladateľa:

jamesperloffPrinášame Vám preklad článku v Spojených Štátoch známeho autora na voľnej nohe Jamesa Perloffa, dlhoročného prispievateľa magazínu The New American. Jeho kniha Tiene Moci (Shadows of Power) o vplyve súkromného sektora na Americkú zahraničnú politiku dosiahla 100.000 výtlačkov. Pán Perloff bol hosťom viac než 100 diskusných relácií v rádiu a v televízii. James Perloff napísal 4 knihy o elite, ktorá riadi Ameriku, o Darwinizme a o inštitúciách, ktoré ovládajú Americkú politickú scénu zo zákulisia.

 

 

 

 

Zdroj: https://jamesperloff.com/2016/07/19/are-the-rothschild-elite-banking-on-the-weather/
4 Komentářů k Zarába Rothschildova Elita na počasí?

 1. pozorovatel napsal:

  Keby sa niekomu hodilo:

  Rôzne typy chemtrails a ich zdravotné prejavy
  https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/

  Úryvok zo záveru článku:

  "Keď sa pozriete na vyššie spomínaný text, do očí človeku udrie, že veľké množstvo chemtrails vyvoláva v človeku pocity pasivity, únavy, neschopnosti učenia a sústredenia sa, ospalosť, oslabenie vôle. Pôsobí to dojmom, že nás elita sprejuje látkami s cieľom, aby sa ľudia nebúrili proti niečomu, čo sa na nás chystá. Znova a znova ma napadá úvaha, že toto sprejovanie v Európe súvisí s prebiehajúcou inváziou moslimov a elity sa takto snažia udržať domácu populáciu čo najdlhšie nevedomú, ľahostajnú a hlavne sediacu doma."

  Žijem v ČR a posledný rok sú nad Čechami chemtraily tak intenzívne a husté ako nikdy v minulosti. Počas letných mesiacov boli chemtraily na oblohe v priemere 29 dní z 30. Nezriedka 10 až 20 čiar na oblohe naraz. A potom boli tie zriedkavé podivné dni, kedy nebola na oblohe za celý deň ani jediná čiaročka...

  • cloud napsal:

   A potom boli tie zriedkavé podivné dni, kedy nebola na oblohe za celý deň ani jediná čiaročka….......

   Myslím, že jste hodně blízko pravdě.Ty podivné dny bez čar na obloze jsou vlastě ty normální.

 2. jandera napsal:

  V čezku budou volby, ano, je nutné lidi pořádně otrávit a to doslova, přece nikdo nechce výměnu u korýtek. Naštěstí si posyp platíme v daních, tak to ty pejzáče ve vládě moc nebolí.

 3. Perun Hromovládný napsal:

  Všímám si toho již delší dobu. Obama na návštěvě Velké Británie - slunečno bez mráčku. Referendum Brexit - ejhle, kde se vzalo tu sevzalo přímo psí počasí atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!