Dr. Suzanne Humphries: Hliník je toxický vůči všemu živému

suzane-humphries

32 minutový úryvek z přednášky o novorozenecké imunitě na téma hliník a složení vakcín. Americká lékařka Dr. Suzanne Humphries se specializací v nefrologii rozebírá adjuvant hliník v očkovacích látkách a jeho rizika. Kritizuje oficiální stanovisko proočkovacího hnutí v USA, které je založené na zcela zkreslených a zmanipulovaných informacích o hliníku jako takovém a o jeho působení v těle. Všechno, co tato lékařka tvrdí, je podloženo vědeckým výzkumem a studiemi, na které uvádí ve své prezentaci odkazy.

Novější informace o hliníku a jeho působení v těle v souvislosti s očkováním naleznete v její přednášce Trojan horses and Clusterbombs: https://www.youtube.com/watch?v=PWP6e2CYPo8
50 Komentářů k Dr. Suzanne Humphries: Hliník je toxický vůči všemu živému

 1. J. Hruška napsal:

  Hliník je nejrozšířenější kov na zemském povrchu. Bláto, hlinka, kterou máte vymalovaný obyvák, hrnek, ze kterého pijete čaj - všechno obsahuje kolem padesáti procent hliníku.

  • proud napsal:

   Je rozdil mezi hlinikem a jeho kyslicnikama,solema,cistej hlinik vypreparovali ciste jen lidi,a dostali se k nemu.S krevnim obehem a zazivanim ma Pepi pravdu,v tom je zatracene velikej rozdil,jestli neco projde zazivacim traktem,nebo se ti dostane do tela rovnou.

  • Paul Durham napsal:

   Jenže nikoliv v kovové formě AL , ale v přírodě pouze ve formě oxidu hlinitého AL2O3 a to je chemicky a biologicky zcela jiná látka.
   Až lidé vyrobili čistý kov hliník.

 2. Pepi napsal:

  J.Hrusko:to ale nemusi znamenat ze by prospival lidskemu (detskemu)telu pri injekcnim podani primo do krevniho obehu.
  Podobne maso makrely obsahuje male mnozstvi rtuti.Pokud projde zazivacimy organy cloveka,neskodi.Ale injekcne rovnou do krve rozhodne neprospiva (rovnez v podobe vakcin).

 3. Sasin napsal:

  A gdo je toxický víc, americký šmejdi nebo místní šmejdi? Tak si nastříkejte do žil olovo.

 4. Pepi napsal:

  V mnoha zemich je ockovani pouze doporucene,nikoliv povine.Napr.i v jinak fasistickem Norsku.
  Antroposoficti lekari maji volnejsi a nezavislejsi postoj k vakcinam,vsude na svete kde pusobi.
  Myslim ze vakcine proti napr.tetanu by se asi nikdo nemel vyhybat,a kdyz,tak uvazit co udela kdyz jeho dite touto chorobou onemocni (50% umrtnost).

  • vacanta napsal:

   No pepi, nehci nic říkat, ale nemá to moc logiku, protože...je-li podezření na možnou otravu toxiny tetanických mikrobů, tak je vůbec nezajímá jestli jsi byl nebo nebyl očkovanej a v obou případech ti píchnou "protitetanovku"-což je "protijed" (neplést s domělým principem "očkování").
   Čili- když jsi byl očkovanej, píchnou ti protitetanovku, když jsi nebyl očkovanej píchnou ti protitetanovku, je to pořád totéž, jen v jednom případě máš zatížení už předchozí nadbytečné.

   Jinak důležitá je prevence a to zrovna u tetanu je poměrně snadná a měla by být všeobecně známá:

   Tetanické mikroby se mohou namnožit a začít produkovat nadmíru toxinů (ty bakterie samy neškodí přímo, jen ty toxiny co za určitých okolností produkují) - což se stane za nepřístupu kyslíku a při značném počtu do kterého se namnoží (vyžaduje určité specifické podmínky a není to hned):
   Takže:
   Pracuje-li se s předměty jako jsou rezavé hřebíky a podobně-tak OCHRANNÉ POMŮCKY - když děti někde pobíhají aby měly kvalitní boty, dospělí také, k práci rukavice a pozornost. Vhodné nástroje atd.

   Tetan není choroba, je to ÚRAZ.

   Když se ale stane, tak ránu nechávat vytékat krev - odplaví nějaké vehikulum na kterém jsou potenciálně ony mikroby nachycené (např. nepatrný kousek rzi) - odstranit z rány.
   Vydezinfikovat peroxidem (okysličí-což právě těmto mikrobům nesvědčí) a rána by měla být otevřená aby byla na vzduchu avšak suchá.
   Tetatinické mikroby se mohou množit jen v uzavřené ráně (takže kdyby se na nějakém vehikulu dostali HLUBOKO do rány, tam se to "uzavřelo", znepřístupnilo vzduchu a navíc ještě byl jedinec vnímavý-což je u každého naprosto neodhadnutelné.)
   Takže je mnoho kroků jak se s tím vypořádat, iracionální strach je jen když o "nemoci" vlastně vůbec nic pořádně nevíte.

 5. Pepi napsal:

  Vacanto,celkem souhlas.Ja mel spis na mysli deti,ktere muzou dostat tetanove bakterie treba i nevinym pichnutim o sipkovy trn,coz ani skoro nemusi krvacet,a prez to to muze byt dost hluboka rana.
  V Dansku se udajne 1-2krat za 10 let obevi nekdo s tetanovym onemocnenim.V krajinach s horkym klimatem je to jeste castejsi.Tetanove bakterie mohou do rany vniknout i kousnutim psa,cloveka a pod.Dale tez v krajich s velkym mnozstvim konskych vykalu.
  Pred casem jsem se seknul do nohy sekerou,nove zakoupenou,cistou.
  Museli mi ranu zasivat,byla dost hluboka.Doktor se mne zeptal jesti chci vakcinu proti tetanu,a ze to doporucuje.Odmitl jsem.nic se mi nestalo.
  I v Brazilii existuji rodice kteri nenechaji dat vakcinu svym detem,i kdyz tam se deli vakciny na dobrovolne,a povinne.Ale i tem povinnym je mozne se nakonec vyhnout.

  • vacanta napsal:

   Pepi, z píchnutí o trn jako Šípková Růženka takový případ jsem ještě neslyšel, že by to z něj bylo... Nicméně jak také naznačuješ-spoustě lidem se staly úrazy různého typu a i bez očkování (nebo dávno "prošlým" a "vyprchalým") se jim nic nestalo. Tím nabádám k opatrnosti, ale nikoli očkováním, ale předcházením úrazů.
   Mimo jiné i proto, že vakcinací (nemyslím teď dávku protijedu-"protitetanovku", ale to co se pojímá jako "imunizace") ve skutečnosti nemusí být dtyčný odolnější, protože možná se mu vůbec dotyčené komplementy nemusí vytvořit-jeho buňky prostě nemají tuto možnost ani kdyby se do něj píchalo kolik chce očkování! Prostě kde nic neni, tam se ani nevytvoří.
   Vakcíny (neplést s protijedy, např. na ebolu to byly vlastně také "protijedy" z krve zemřelých, nikoli klasicky očkování) totiž NEDODAJÍ NIC NAVÍC (RESP.NOVÉHO) CO TO TĚLO POTENCIÁLNĚ NEMÁ I BEZ.
   Pokud si myslíte, že vakcína má v sobě něco, co dodá tělu odolnost, pak vyjmenujte, které to jsou složky nebo jejich kombinace.
   Někteří jedinci nemají a vakcína jim to ani nedodá, pak by se mohli chovat zbytečně nezodpovědně v mylném domění odolnosti po očkování.

   • vacanta napsal:

    Když se úraz stane, stejně se nespoléhat na to jestli bylo nebylo nebylo očkováno, ale provést protiopatření-viz:
    vacanta napsal:
    23.9.2016 (22.53)
    A když je podezření na tetanus, stejně se dává protitetanovka (=protijed, nikoli "očkování"), takže předchozí "očkování" v tom nehraje roli. Naopak se protitetanovka dát musí, protože se právě u části očkovaných ani nevyprovokuje někdy provedeným předchzím očkováním "průkaz protilátek"-což je podle nich ekvivalentní tomu jako by žádnou odolnost proti tomuto ani neměl-byť byl očkován. Ani nepomůžou ani domluvy a donucování-prostě mu vakcína nedodá nic, co by ty jeho buňky neuměly i bez ní (v tom je ten problém a nadbytečnost). Navíc průkaz nebo neprůkaz specifických měřených protilátek není komplexní odpovědí, zda může nebo nemůže být jedinec odolný na toto! Jsou to jen vybraná symptomatická kritéria...
    Respektive hraje roli pouze teoretickou...jejíž přínos nelze dost dobře ověřit. (Nemůžete téhož originálního jedince rozdvojit, jednoho předtím naočkovat a jednoho ne a vystavit pak stejné dávce stejného kmene mikrobu stejným zraněním atd. a zkoumat co to udělá a jak to dopadne.)

 6. Pepi napsal:

  Neobhajuji vakciny vacanto ale je to vazne tema o kterem je nutne diskutovat a premyslet.
  Co takhle vakcina proti vztekline ktera se dava vsem psum kteri cestuji po EU?Rovnez nesmysl?
  Dale;muj znamy Ind byl pokousan vzteklym psem.Dostal vakcinu(rika se tomu skutecne vakcina,v pripade vztekliny,jinych nazvu jsem se nedohledal,nic o protijedu)do bricha,byla to velmi bolestiva a neprijemna zalezitost,dostal horecku,ale prezil.Vakcina po kousnuti vzteklinou nemocnym zviretem se podava s tekutym serem do bricha.

  • vacanta napsal:

   Totéž-opět úraz, nikoli nemoc (natož nemoc přenosná mezi lidmi-infekční-tudíž není ani ideologický důvod k "plošné vakcinaci".)

   Byl Váš známý očkován proti vzteklině?

   Patrně nikoli a trvám na tom správně rozlišovat co mu tedy dali...
   Dali mu po úraze protijed a nikoli očkování. Což je logické, protože jde o tu časovou prodlevu a také jistotu jestli by se u dotyčného vůbec imunita po očkování vybudila...-určitě by se nemohlo čekat několik týdnů...(tvrdí se, že po "očkování" nejste ještě odolný několik týdnů a mnohdy to podle nich ještě vyžaduje "přeočkování").
   To, že měl nějaké příznaky nelze přisuzovat tomu, že by měl "vzteklinu", ale klidně to může jít na vrub právě onomu zákroku...školské medicíny.

   • Pepi napsal:

    vacanto,muj znamy nebyl ockovan predem proti vztekline.Ale tomu zakroku kterym prosel se opravdu rika "vakcina"v mnou dostupne literature,i kdyz je podavana jinou formou nez ty bezne.To nerikam kvuli tomu abych Vam odporoval,jen cituji co jsem slysel/cetl.Nejsem zastance vakcin za kazdou cenu a zvlaste ne takovych jako je ta proti praseci chripce a pod.
    Jen tak pro zajimavost na tema vzteklina.Slysel jsem pouze o 2 pripadech kdy se ji podarilo uzdravit po vypuknuti symptomu.1pripad byla divka v USA,druhy chlapec v Brazilii.Obe deti byly umele privedeny do komy a pote uzdraveny podavanim antivirotik.

    • Vacanta napsal:

     Pepi, pojem stejný, ale význam jiný- tak proč to pro naše účely nerozdělovat i patřičně slovně?
     Namísto opakování že není "vakcinace" jako "vakcinace" se prostě rozliší, že jedno je vakcinace a druhé je aplikace protijedu - což DE FAKTO je.

     Ohledně patogenů typu úrazových nebo přenášených přes jiné přenašeče (jako jsou klíštěcí, komáří, ba i ten tetan, vzteklina - všimněte si, že jsou to VŠECHNO případy úrazu s následným vniknutím přímo do krve-tedy obcházejíc několik obranných bariér těla přímo, ani jedno není případ že "lidi na sebe kašlou"...nebo na ten způsob).
     není šance, že by se patogen těchto druhů stal přirozeně méně nebezpečným (koevolucí), protože jeho rezervoár nezáleží na přežívání člověka-tedy nevyvíjí se s ním.
     Zatímco vysoce infekční nemoci přenášené msi mezi lidmi tento potenciál mají.

     V tom, co píšete o těch případech vztekliny.
     Totiž potíž je v tom, že mnoho - byť se příznaky shodujícími (ale také mohou být jiné nebo nevýrazné a tím naopak opomíjené, že to bylo ono...)- nemocí je ZAMĚŇOVÁNO. Prostě si myslí, že je to ono a "léčí" jako by to ono bylo, jenže to třeba ono není a hle "zázračné uzdravení"! Zvláště statistiky nezohledňují vůbec správnst diagnózy a především kdy někdo umře na "nemoc samu" a kdy spíše-a tak se umírá nejčastěji, přestože je to mylné připsáno jako "oběť dané nemoci"-a to na "léčbu".
     Většina umře na léčbu (to platí obecně, ne jen u nemocí vyvolaných patogeny), ne na nemoc (na tu ani umřít nestačí). Jinak proč byly přivedeny do umělého spánku je ten důvod, že tělo může mít tak prudkou reakci, že dotyčného nezabije onen patogen, ale symptomy a vybuzení vlastní obrany...náhle se tak některým orgánům nemusí dostávat třeba kyslíku a podobně nebo jsou narušena dýchací centra atd.-lze to přežít máte-li po ruce přístroje jenž dotyčnému umožní "hybernovat" za co nejnižší spotřeby...a to získá čas než se tělo s nákazou vyrovná stejně samo.

     • Vacanta napsal:

      Ještě k tomu známému a vzteklině...
      Lze se jen domýšlet, co by znamenalo, kdyby byl předtím na ni očkovaný...a pak tu vzteklinu fakt dostal (ne jen doměle pro statistiky)...zda by ta reakce nebyla tak prudká (viz. případy popisovaných dětí v USA), že by to s ním seklo natotata(motor) o to hůř.
      CO myslíte?

      • proud napsal:

       Ze je to dokazana pravda,tohle ockovani presne delaji.Jako decko te oockujou a kdyz na onu chorobu padnes pak v dospelym veku,na rozdil od neockovanyho kterymu sice poradne zatopi,tebe zabije!

       • Tempa napsal:

        Proude, to je trochu složitější a různý podle konkrétní nemoci. Nemůžeš t takhle zjednodušovat, každopádně vakcinační programy nefungují (pokud vůbec fungují...) tím způsobem, kterým to veřejnosti vysvětlují... To mi na tom vadí, ta neupřímnost.

        Také je neimutní odolnost-za populární příklad může sloužit:
        "mechanismus, kterým srpkovitá anémie chrání před malárií."

        • proud napsal:

         Jiste ze je to slozitejsi,nejsme tu vsichni doktori a taky nemusi mit vsechno stejnej prubeh,souvisi to s celou radou ruznejch faktoru,ale obecne pro laika plati presne to co jsem napsal.

        • lajdactvi napsal:

         Pro laika platí, že nemá cenu si pěstovat laictví, zaštiťovat se tím, usínat na tom a ještě vyžadovat úlevy v podobě speciálního přístupu na míru laictví a jeho zachovávání.

         Ne-právě pro "laika" platí, že si musí uvědomit, že nemůže zjednodušovat a zobecňovat-na to se tomu věnoval právě příliš málo aby v tom mohl shlédnout nějaké povšechnější principy natož čím se řídit.

        • Petr napsal:

         No tak kluci. Syna jsem nedovolil ockovat, chripka u neho trva den a mel ji mozna tri, ctyri krat behem poslednich roku. V mladsich letech nevedel co je to nemoc. Kvuli nemoci jeste nenavstivil doktora. Je mu dvaadvacet. Ja prosel veskerym socialistickym ockovanim a nemocny jsem byl porad. Od doby co kaslu na doktory jsem zdravy. V tele mam stovky stehu - delal jsem z motorovou pilou a byl jsem divocak, nikdy jsem se nenechal ockovat proti tetanu. Rany se mi hoji rychle a ciste. Myslim ze zdrava strava, spravne korenena a doplnena cesnekem je nadevse. Jezdim hodne po Asii, samozdrejme bez ockovani. Posrat se nekdy poseru , ale aspon mne to vycisti.
         Muj nazor je ten ze lide nedodrzuji prirodni zakony, rozmazli se, na kdejakou blbost berou leky a pak na ne vleze kde co.

        • proud napsal:

         Jenze kdyz laik neni uplne blbej,pak si najde pratele z oboru ktery ho zajimaj,profiky a dozvi se co je potreba,pak ma taky jeste internet.A takovej "laik" pak na blby kecy sere,kdyz kolikrat vi vic nez kdosi kdo se flakaval ve skole aby mel titul!

        • proud napsal:

         Je to tak Peto,kamos ma dve deti,ockovat je nenechal a doktori mu ztrpcujou zivot,"klasika studovanejch,dulezitejch vsevedu",co si myslej ze sezrali Salamounovo hovno.A jeho deti nejen ze nejsou nemocny,ale prospivaj neuveritelne ve vsech smerech,vitalitou pocinaje a chytrosti konce,o duchovnu se ani nezminuju,to je lekce jako blazen!

        • Lav napsal:

         peťo a prude,
         lajctví se neodstraňuje školským zděláváním, nýbrž vášní a hloubkou vlastního zájmu a přemejšlení vlastní hlavou...Ani vycházet z "internetových informací" není o nic lepší - jsou to ttéž nebo často jen převrácené bludy také bludy maje zastavit vaše myšlení v domění, že teprv teď tomu rozumíte.

         Mimochodem Petře,
         ne všechno co vaše buňky ne/umí je jen Vaší zásluhou. Tohle štěstí každej nemá a to si uvědomte-i kdyby se na hlavu stavěl a dělal všechno stejně jako vy-tak vámi a ve vaší situaci NEBUDE.

        • Maroš napsal:

         Tempa - s tou srpkovou, polmesiacovou anémiou to poznám vo verzii srpkových červených krviniek - čo je anomália u konkrétneho afrického národa, už detaily neviem, a ľudia s takouto krvou vytvárajú protilátky proti HIV, teda by mohli byť producentmi séra, čo je program ako pre kone. Čo sa týka malárie, tak bacha na to, vektor - komáre rodu anopheles na Slovensku a južnej Morave sú, na Žitnom ostrove malária naposledy v roku 1956, na východe Slovenska v r. 1963, a stále sú aktuálne jednotlivé prípady importu po pobytoch v malarických krajinách, napr. členka raftingovej partie si to priviezla zo Zambezi, lebo srala na tie chinínové preventíva. A to podstatné - liek tu máme, je v prírode, a v podobe paliny ročnej - pelyňek, artemisia annua, ktorá sa tu objavila v Podunajsku koncom 50-tych rokov. Správne sa používa priamo proti malárii, teda nie preventívne, ako liehový macerát z čerstvej rastliny - alkohol je naopak kontraindikácia pri liečbe rakoviny touto rastlinou, vtedy konkrétne v kombinácii so železom - horká čokoláda, klince v jablku, pilulky. Mám ju v talóne, pretože je účinná aj pri zápale pľúc. Tieto veci sú známe minimálne z obdobia 1400 rokov pred n.l. z liekopisov osobného lekára Žltého Cisára
         v Číne. Palinu ročnú treba vedieť rozlišovať pod paliny absintovej - pravej. Palina ročná má listy oproti absintovej, asi ako petržlen oproti mrkve, nemá takú silnú arómu ako absintová, je tmavšie zelená oproti skôr žltozelenej absintovej, a v pozadí vône ročnej je cítiť vôňu zeleného jablka - toto pozadie ostane na pokožke. Odporúčam prelúskať
         minimálne kvôli migrantom. V Srbsku malária už je!
         Toto je link na liečbu rakoviny palinou ročnou.
         https://www.youtube.com/watch?v=yTgvvCLfXsI Mimochodom, sirup z týchto oboch palín chutí presne, ako keď za našich detských čias sme dostávali lyžičku červeného sirupu u lekára za to, že sme boli dobrí, a neplakali - mňam! Vrátane
         Cinzána mňam - základ je palina obyčajná!
         Malária v Srbsku
         http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/malaria-je-blizko-zaplaveny-balkan-rojmi-komarov-je-hrozbou-aj-nas.html
         https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=malárie+na+slovensku

 7. vacanta napsal:

  Ještě by bylo přínosné říci si něco o tzv. "síle imunity" - v čem vězí?
  Překvapivě nikoli přímo v množství, ale nepřímo v množství buněk imunity (a jiných ochranných bariér proti vniknutí a zachycení) tím, že ve větším množství se s větší pravděpodobností vyskytuje více rozmanitosti-a o tu jde. I když ve skutečnosti stačí na každou chorobu 2 buňky. Pouhé 2 buňky rozhodují rozdíl mezi tím, jestli na daný patogen je nebo není odolnost. Které to jsou? No to je právě dílem náhody. Totiž podobně jako buňky mozkové jsou i imunitní každá originál (mírně namutovaná) a naslepo některé z nich "pasují" zrovna na nějaký patogen (kdyby to tak nebylo, tak buď na patogen pasují všechny miliony buněk imunity stejně a nebo naopak vůbec žádná!:D Umíte si to představit?). Pak to ještě potřebuje druhou "potvrzovací" buňku (pojistku proti spouštění v nevhodný okamžik a proti vlastním buňkám), která také pasuje na daný patogen, aby to spustilo obrannou reakci. Jenom tyto dvě buňky a nikoli miliony buněk imunity rozhodují jestli máte na daný patogen odolnost nebo ne. Tyto buňky se navíc nedědí přímo (měl-li je váš rodič, neznamená to, že je tudíž máte taky!)ale jen "potenciálně je vyšší pravděpodobnost, že při nějakých genech rodičů se také nějaké takové nakombinují v potomkovi. Ale záruka že dílem náhodných mutačních kombinací v každém jedinci zvlášť (a mění se i během jeho života) skutečně vzniknou.
  Patogenů jsou miliony, zrovna jako originálních buněk imunity...
  Mimo to jsou i některé buňky imunity likvidující namátkově i cokoli "cizorodého" nenesoucí průkaz, že jde o buňku tělu vlastní.

  • vacanta napsal:

   Zároveň Vám tím dávám jako přínos lidstvu (zatím bez toho abych si řekl o podíl...byť to by Vás mohlo napadnout sami od sebe...byste měli mít slušnost sami si hýčkat jedince, co Vám chtějí pomoci...ti také potřebují z něčeho žít a někde být, že...) tip na možnou odolnost proti libovolné chorobě vyvolané patogenem:

   Totiž vzít vlastní buňku imunity-tu která odpovídá specifické imunitě u konkrétního jedince a na daný patogen ji v laboratoři "nacvičit", případně "pozměnit" (což už by vyžadovalo cosi na způsob GM, ale šlo by to udělat asi i "šlechtěním", necháním mutovat-trochu podobné leukémii...a následnu selekcí) tak, že bude pasovat na daný patogen a pak ji v dobré kondici (nebo i větším množství tuto namnoženou) vrátit do těla tak aby ji přijalo.
   A to je celé.

   • Vacanta napsal:

    Mimo této individualizované obranyschopnosti navrhuju rozvíjet i druhu cestou - totiž kultivovaností patogenů...K té dochází přirozeně, kdy postupně smrtnost a závažnost určitého patogenu klesá a to nikoli nutně zvyšující se odolností jedinců (ta není děditelná přímo, ale jen nepřímo. všem kojící matka může předávat proti tomu co sama přirozeně prodělala...a tím dítě chrání po dobu kojení.) nýbrž tím, že patogen byť jedné nemoci se dělí do různých linií z nichž některé se přenášejí lépe-např. díky tomu, že svého hostitele ihned nezabijí a činí mu menší potíže "fungovat" po delší dobu-čímž postupně převládnou a také by se mohli nakřížit k těm nebezpečnějším a oslabit je tak a zároveň jim zabírat pole působnosti.
    Když to řeknu nadneseně - pokud by se nechaly přirozeně šířit třeba i HIV, tak z nich po mnoha generacích (generacích patogenu, ne lidí) bude cosi na úrovni nebezpečnosti pro svého přenašeče asi jako je rýma.
    To by bylo ovšem velmi kruté...
    Přitom tento proces by šlo napodobit v laboratorních podmínkách a "léčit" tím vytříbenějším patogenem i už nakažené! Za předpokladu, že by se šlechtěná mírnější forma křížila a zabírala místo té "divoké" formě jenž byl dotyčný nakažen (jak ale zjistit čím je nakažen a jak to mutuje v něm).
    Vlastně léčba patogenu patogenem téhož druhu ale méně nebezpečným. To by šlo opakovat a "přemazávat" mnohokrát..."Přenakazit" za ještě méně nebezpečný když by byl vyvinut (získává se čas)..až třeba nakonec v patogen takový, že bude zmutovaný natolik, že bude mít třeba vloženou sebedestrukci nebo "stopku" či něco čím ho i daného jedince imunita "uvidí" a zlikviduje. K tomu však nesmí dojít dřív než ZCELA nevytlačí agresivní formy patogenu téhož druhu.

    Současnými technologiemi je to při správném pojetí zvládnutelné, realizovatelné v krátkém čase,...kdyby to byl opravdu zájem, tak už nikdo nemusí na patogeny umírat... Další oběti jsou po takových vědomostech zbytečné... a budou od teď připisovány na vrub ignoranci.

    • Vacanta napsal:

     Oprava: Spíše než že pokud by se nechal druh patogenu přirozeně vyvíjet, tak časem by třeba hodně nadneseně řečeno byl z HIV cosi jako nikli rýma (ta totiž není chronická), nýbrž spíš cosi jako jsou herpesviry - protože by byly maximálně zchroničtělí. Pochopitelně že patogeny mají i určité konsekvence na evoluci lidstva...jenž nejsou předvídatelné a ani je není vhodné cíleně řídit (záměrné ovlivňování není koevoluce patogenu a hostitele jím ovlivňovaného...PŘIROZENÁ)-to už by pak totiž nebyla evoluce ale směrovaná degenerace.

     • 1-0-pro-Vacanta napsal:

      "
      Desetina dětí je proti viru HIV imunní, zjistili oxfordští vědci

      Každé desáté dítě má podle vědecké studie „opičí“ imunitní systém, který dokáže v případě nákazy virem HIV zastavit propuknutí AIDS. Neléčená infekce HIV zabije 60 % dětí během dvou a půl roku, u opic však není tato infekce smrtelná. Zjištění vědců z britské univerzity by mohlo vést k novým způsobům léčby infekce HIV, informoval server BBC.

      30.9.2016 20:17 - Oxford

      Výzkumníci podle studie, která vyšla v časopise Science Translational Medicine, analyzovali vzorky krve 170 jihoafrických dětí nakažených virem HIV, které nikdy nepodstoupily antiretrovirovou terapii a zároveň se u nich nevyvinulo poslední stadium nemoci AIDS.

      Jejich imunitní systém v podstatě virus ignoruje.profesor Philip Goulder

      Testy prokázaly přítomnost desetitisíců HIV virů v 1 mililitru krve každého z nich. V takovém případě by se buď měla jejich těla snažit infekci zabránit, nebo by vážně onemocněly. U testovaných však k ničemu z toho nedošlo.
      Imunitní systém virus nenapadne

      „Jejich imunitní systém v podstatě virus ignoruje,“ sdělil BBC profesor z oxfordské univerzity Philip Goulder. „Vést proti viru válku je ve většině případů to nejhorší, co může tělo udělat. Pokud tělo virus nenapadne, zachrání si svůj imunitní systém.“

      „Z naší studie také vyplývá, že nemoc nemá ani tolik společného se samotným virem HIV, ale spíše s reakcí imunitního systému na něj,“ dodal Goulder.

      Vědci také zjistili, že způsob, jakým se desetina dětí vypořádá s virem, má podobnost s tím, jak si více než 40 druhů primátů (ne hominidů – tj. lidem podobných) poradí s virem SIV (smrtícím virem imunodeficience vyskytujícím se u opic). Primáti měli ale oproti lidem desetitisíce let na to, aby proti viru vyvinuli obranný mechanismus.
      Možný příznak koevoluce viru HIV

      Tento způsob obrany proti AIDS je ale příznačný pouze pro děti. Imunitní systém dospělého člověka je oproti dětskému mnohem agresivnější – typickým příkladem jsou plané neštovice, které mají u dospělých jedinců mnohem těžší průběh než u dětí.

      Jak se zvyšuje věk dítěte a jeho imunitní systém se vyvíjí, zvyšuje se zároveň riziko propuknutí AIDS. U některých dětí se skutečně vyvine, některé zůstávají v latentním stadiu. Doktorka Ann Chahroudiová a doktor Guido Silvestri z univerzity Emory v USA mají za to, že studie odhalila „první známky koevoluce viru HIV u lidí“.

      Dodali také, že si nejsou jistí, zda by bylo pro tyto děti, u kterých se AIDS nevyvinulo, bezpečné zůstávat bez léčby. „Takové tvrzení je o to složitější, když uvážíme, že s prevencí sexuálního přenosu viru HIV se mnohdy začíná až u náctiletých.“
      Naděje na nový způsob léčby

      Dnes mají HIV-pozitivní díky antiretrovirové terapii daleko vyšší naději na dožití. Jejich imunitní systém se však nikdy nemůže vrátit do normálního stavu a nakažení jsou tak vystaveni většímu riziku vypuknutí kardiovaskulárních chorob, rakovině a demenci.

      Profesor Goulder však zůstává optimistický. „Možná jsme našli úplně novou cestu, která by za určitou dobu mohla vést k novému způsobu léčby všech HIV-pozitivních.“

    • Maroš napsal:

     Vacanta - poznal som jedného Vacantancu - tančil s vlkmi.
     To kultivovanie patogéna si vyskúšali peruánski indiáni - ich lamy majú skutočne krásne oči...
     Naša "detská" pohlavná choroba - kvapavka, nie je nič iného, ako vývojový dôsledok sexuálne prenosného mikroorganizmu z pošvy lamy - zoofilná záležitosť. Aj u nás sa vtipkuje, že keby ovečky vedeli aj variť, tak by valasi do dediny nechodili vôbec. Indiánom to nevadilo, dokonca ani belochom tam, ale patogén sa z toho vyvinul až v Európe a v miernom pásme.

 8. Maroš napsal:

  KEBY STE BOLI LÍŠKY - tak by ste vedeli, že existuje aj perorálna vakcinácia líšok rozhadzovanými návnadami, ktoré obsahujú kyslíkom a suchom oslabený patogén besnoty v takej pôvodnej podobe, ako ho vyrobil Luis Pasteur - z vysušenej miechy besnotou nakazeného zvieraťa. Účinné "vakcíny" sa vyrábajú už/až/ v podobe protilátok, ktoré sa vytvoria v krvi odolného zvieraťa, konkrétne teda z konského séra - krvnej plazmy.
  V čom je problém? V neistote účinnosti, nakoľko medicínska branža má inú prípustnú štatistickú efektivitu ako tá veterinárna. Líščia perorálna vakcinácia má účinnosť okolo 80-90%, pretože je to ako
  s výrobou sušených vínnych kvasiniek - ak pritom niekto zaspí a prepečie to - už je to kaput. Teda - záleží, kto to vyrobí akurát. Druhý aspekt - ak sa dostatočne patogén neoslabí, vznikne tu riziko priamej nákazy. Preto existuje zákaz vodenia psov do takýchto rajónov, kvôli kombinácii neúčinnosti vakcíny a možnému stretnutiu
  psa s besným zvieraťom, resp. že zožerie akurát tú nebezpečnú návnadu.
  Detto princíp vakcinácie psov - určite nie 100% účinnosť, skôr prevencia v kombinácii s menšou pravdepodobnosťou, že sa spoločensky a izolovane chované zviera dostane do kontaktu so zvieraťom z voľnej prírody. Vakcinácia psov je viac menej tiež farmako biznis vďaka strachu v zmysle právnej zodpovednosti chovateľa psa. Besnotu v podstate roznášajú norné zvieratá - sysle, chrčky, vďaka svojím parazitom - špecifickým kliešťom. Existujú zaznamenané prípady neobvyklých nakazených zvierat, ako je kohút. Besný srnec - viac menej normálne.

  Ad HLINÍK se odstěhoval do Humpolce - hliník je v podstate amfotérny kov - reaguje tak s kyselinami, tak so zásadami, teda v mierne kyslom prostredí človeka s jeho tekutinami určite. Každý, kto za socíku varil v hliníkovom papináku - v kuchte, vie, že v nej nemá variť
  kapustnicu, a soliť až na záver. A také výrobky, ako sovietsky hliníkový mlynček na mak - tak to boli zabijaci sami o sebe. To sa otieral hliník jedna radosť. V gastronómii sú hliníkové riady už out, ale ja stále rád používam ako super obracačku na palacinky práve hliníkovú lyžicu roztlčenú na placku - musíte začať od okraja lyžice.
  Teda - reaguje aj povrch kovu, aj jeho oxid na povrchu, a ten je reaktívnejší ako kov. Jedinou stabilnou formou Al - s pevnými väzbami, ktoré sú bezpečné pre organizmy v prostredí, sú hlinitokremičitany, ktoré vznikli v prírode reakciou hliníka s kyselinou kremičitou, t. j., ktorá sa vyluhovala pod tlakom v hlbinách v horúcich prameňoch z kremeňa, alebo kremeliny - rozsievkovej zeminy, ktorá vznikla z nánosov morských mikroorganizmov. Z toho vyplýva aj detox hliníka v organizme kyselinou kremičitou - pomocou prasličky roľnej, ruského Enteros gélu, alebo tak, že si v antikorovom papiňáku budete vyvárať čistú kremíkovú kremelinu, alebo kremenný piesok s malým množstvom kyseliny citrónovej, ktorá zabráni ukladaniu vodného kameňa a vodíkovými iontami podporí rozpúšťanie kyseliny kremičitej - stačí mokka lyžička citrónky na hrniec vody, a túto vodu potom použiť na zalievanie čajov.
  dok. Hliník, malé špinavé tajomstvo
  https://www.youtube.com/watch?v=4UFO8K9Z104

  Ad tetanus a botox - v podstate jedna rodina nepravých kvasiniek, ktoré aj za neprístupu vzduchu rozkladajú cukry na vodu a CO2. Clostridium tetani a clostridium botuli - produkujú neurotoxíny, po ktorých nasleduje už len - tma. Tetanus aj botuli sú všadeprítomné v pôde a v prachu tam, kde sa chovajú kone a ostatné prežúvavce - lebo trus, a v ňom tieto mikroorganizmy, a zároveň, na povrchu kože týchto
  zvierat existuje široká škála probiotických kultúr proti tejto nákaze - preto deti z vidieka boli takto široko imunizované vďaka kontaktu so zvieratami - detto pes chráni proti horúčkovitým ochoreniam. Klobáskový jed, teda môže vzniknúť aj v zaváranine ovocia a zeleniny - lebo pôdny prach. A klobáskový jed preto, že správnejšie salámový - lebo na salámy sa používali práve konské črevá - uherák so svojím penicíliovým mycéliom je konská dávka antibiotika. K tejto téme odporúčam dokument o sovietskom vojenskom probiotiku Vetom - na báze bacilus subtilis - ako kultúra sa nachádza najmä na trávach rodu psiarka-psárka, pozor! - nie psica tuhá - tomka vonná, a psy ju žerú práve preto. Tento bacil provokuje v organizme tvorbu alfa-interferónu - základ imunitných protilátok.
  My tento bacil systematicky ničíme vo svojom prostredí super čistiacimi prostriedkami, a reklama tomuto drukuje vypichovaním práve toho bacilus subtilis - ako keby nám inak mohol prekĺznuť. A mliekarenský priemysel volá tieto probiotiká pre istotu "elkasei imunitas", lebo nazvať niečo laktobacilus - tak je to fuj! Tak Savo, alebo jogurty?
  Profesor Ždanov o Vetome - dá sa vyrobiť aj doma ako probiotický sirup pomocou výluhu týchto rastlín - psiarok. Psárka sa od klásku bojínku rozlíši ohnutím klásku - bojínek vytvorí viac menej kolmý vejár, psiarka vytvorí chvostíky.
  https://www.youtube.com/watch?v=iDB5mv1HvWU

  P. S. - Chemtrails obsahujú aj značné množstvo pseudomonád, mikróbov, ktoré sú patogénne a hlavne dobre modifikovateľnéné a ich špecialitou je, že vytvárajú sliz, a pomocou neho sa vytváraním filmu doplazia všade.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Pseudomonas
  https://www.youtube.com/watch?v=Dv6J-8Vi2t4

 9. Taky Skoro Doktor napsal:

  O hliníku ve vakcínách bylo napsáno mnoho. Přes všechny studie se doposud neprokázalo, že by byl v tomto množství a ve formě nerozpustných solí jakkoli zdraví škodlivý.
  Hliník je neurotoxický pouze pro nervovou tkáň. Vzhledem k tomu, že se vakcíny nepodávají "do žíly", ale intramuskulárně, je hypotetické množství, které by mohlo přijít do styku s nervovou tkání tak zanedbatelné, že ho nikdo nezměřil ani neprokázal škodlivý vliv. Samozřejmě až na tuto taky skoro doktorku, která ovšem bezostyšně lže.
  tsd

  • proud napsal:

   Jasne,protoze nervova tkan nejsme my a nema s ostatnim "telem" nic spolecnyho,ze jo,ty idiote:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Franta napsal:

    Co si to vůbec dovolujes? Někdo tady napsal svůj názor - mohls s nim polemizovat, vyvrátit mu to!
    Ale ty ses tomu člověku za NÁZOR vysmál a nazval ho dokonce idiotem!
    Kdo jsi, ty nulo s patentem na rozum, ubožáku, dvacetismajliku, co si sam sobe musi odpovídat, protoze ostatní uz na něho kaslou?
    Co si o sobe vůbec myslis?
    O kolik hlouběji musi diskuse na tomto serveru jeste klesnout, aby odtud zmizely kreatury typu Prouda?

    • proud napsal:

     Vysmahni.....fekale :-))))))))))))))))))))))))))))))

     • Franta napsal:

      Ty ses král vsech zmrdu, co se na téhle diskusi kdy vyskytli. To vážně uz nedávám...Tak si vyhon na moji počest, natukej si par stovek smajliku a odpovědi sam na sebe do zásoby...a buď v klidu. Tady se uz nevyskytnu ... jsou lepší způsoby zabíjení času nez hrátky s takovým tydytem, broukem Pytlikem, který všude byl a vsechno zna, i kdyz nechápe ani rozdíl mezi nervovou a svalovou tkání.
      Jó, byvaval to kdysi dobrý server. Tak si to tady v tom svem auto-reply systému uzij, za sebe ti dělám prostor.

    • proud napsal:

     Nauc se bejt soudnej a sleduj diskuse,pak muzes kvakat ze neco delam spatne,tohle je "starej znamej" kterymu nema smysl cokoliv vyvracet a ani nema velkej smysl reagovat na tvy priblbly pripominky..............ale nedalo mi to..... :-)

   • Franta napsal:

    Intramaskularne znamená do svaloviny! Svalovina NEOBSAHUJE nervovou tkáň! Kdyz dostaneš injekci, cítís pichnuti jenom pri pruniku jehly kůži, protoze neuralni tkáň je jen pod povrchem kůže. Kdyz do tebe nějaký tobe podobný blb kuchne nůž, tak taky nic necitis jinde nez na povrchu! Hlouběji uz je jen svalovina, maso, tuk - tam nervy nejsou. Svalovina je x-krát méně receptivni vůči radě chemikálií nez nervová tkáň nebo sliznice. Takze je bežne, ze kapka jedu striknuta do oka te muze zabit, ale deset mililitru téhož jedu ve svalech se rozloží dřív, nez se vstřebá.
    Proč porad všechny poucujes, a pritom skoro nic o nicem nevíš? Shazujes uz jen svou přítomnosti tento server. Vypadni, dokud je cas, ty sam sobe odpovídající kriple.

    • proud napsal:

     Ty ses vazne debil :-))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     A ja se domnival,ze si na nej jen hrajes:-))))))))))))))))))),Takze si dal vyrejvej a dal placej,seru na tebe jako napriklad na krtecka a podobny mektaly.Ty bejt doktorem,to by bylo mrtvejch........i bez valek!

  • proud napsal:

   Mas tuseni,proc je tzv."celostni medicina" tak uspesna a proc jsou choroby vlastne nebezpecny? :-))))))))))))))).Asi budes jeden z mala co dostava anginu palce u jedny nohy a rymu jen do jedny nosni dirky,co?:-))))))))))

  • proud napsal:

   Honziku,dobrej blazen sem leze,udelej mu radost a omez dylku nicku jen treba na deset pismen,at nam ukaze co v nem je,chrochtodydlovidlak :-))))))))))))))))

 10. proud napsal:

  Pani doktorko,hlinik neni jedovatej,ani treba cyankali,protoze kdyz to zbastite,obejdete chytre nervovou tkan ktera je jen tesne pod kuzi a ono se to rozlozi driv nez vas to muze otravit a neboli to..........my tady mame totiz takovyho "chytryho Frantu" lepsiho doktoru a ten to rikal a kdyz ten neco povi,pak pres to nejede vlak,vite? :-)))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Ten je az tak chytrej,ze se s vami bude hadat i o tom co rikaji v TV,ze maji pravdu,ze se dozivame diky medicine cim dal vyssiho veku...........takze ty stary pomniky co je tam nejakejch 90-95 let veku a nezridka vic urcite uz tenkrat staveli podvodnici a ty dnesni s padesatkama,sedesatkama a sedmdesatkama,sem tam dokonce i osmdesatkama stavej taky ty stejni podvodnici,ale musime pockat na "chytryho Frantiska" co on na to:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   A pani doktorko,kdyz vas bude bolet hlava,zkontrolujte si na ni receptory pod kuzi,jo?Asi vam je pan manzel vecer nejak pomuchlal:-)))). Protoze treba malo vody neboli,takze to by vas hlava nebolela a skripla pater taky nebude nikde bolet,od toho hlava nebo za krkem taky neboli,neni tesne pod kuzi,vite? Ale nechame rozhodnout "chytryho Frantika":-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • jan nowak napsal:

   .. nojo , co-pak Franta & jeho buzerantantů parta..

   ps : pozdrawuj Haarpíka !

 11. proud napsal:

  Jdu se poptat do cukrarny,jestli nemaji hlinikovou zmrzku,kdyz uz ted vim,ze je to vlastne pochoutka co se cista volne v prirode nevyskytuje a tak nase tela vedej dobre co s ni a vychutnavaj si ji.....nebejt "chytryho Frantika doktora",nevedel bych o jakou mnamku se pripravuju,a rovnou se zeptam i na rtutovou,to bude urcite podobny :-)))

  • proud napsal:

   Drzkujete nevzdelanci proti chemtrails,misto abyste byli vdecny ze vam davaji mnamky zadarmo,darebaci,"chytrej Franta" to tak nenecha a nadavat vam nebude,on vam to vysvetli,abyste byli vdecny,stejne jako vam vysvetli,ze ockovani vam odmalinka prodluzuje zivot,vubec vas hned na zacatku "nepodrazi",joo Franta, ten to musi prece vedet,na hrad s nim,at se dlouho netrapime :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!