Zapomeňte na Agendu 21: OSN Agenda 2030 „změní svět“

2030-AgendaPokud si myslíte, že Agenda 21 byla špatná, ještě jste nic neviděli. Počkejte, až zjistíte, co má pro nás všechny na skladě hrůzně utopická Agenda 2030. Německo opět přišlo se svými nápady, jak urychlit příchod jedné světové vlády. Zatímco všechny oči se upíraly na Obamu a jeho husí kůži nahánějící NWO proslov, německý ministr zahraničí Frank – Walter Steinmeier udal adresu, která zůstala z velké části nepovšimnuta. Byl to zdlouhavý proslov – jeho celý text můžete číst zde.

Toto jsou některé body k zapamatování:

„Mohli jsme si též zvolit, zda vložíme naši důvěru v moc diplomacie, nebo pokrčíme  rameny“ tváří v tvář konfliktům v Sýrii, Libyii, Iráku a Jemenu, řekl a podotkl, že Evropa také čelí tomu, zda si zvolí boj, aby udržela region pohromadě, nebo jej nechá opět rozpadnout a převálcovat populisty.“

„Spojené státy též čelí volbě; za šest týdnů i zde bude volba mezi předpokládaným stažením z krizí sužovaného světa – po němž někteří volají – nebo spoluprací s mezinárodními partnery, aby se vyřešily některé z těchto problémů, pokračuje s tím, že tato volba „je důležitá pro všechny z nás.“ Vskutku, „stažení, rezignace, osamělý boj nebo zodpovědnost za lepší budoucnost; to je výběr na mnoha místech,“ řekl.

Spojené národy by zůstaly centrálním fórem pro řešení těchto záležitostí, řekl. V kontextu všech krizových schůzí, „ mi to dodává naději, že jsme učinili důležitou volbu, správnou volbu směru, kterým se chceme dát a že jsme si zvolili jednotnost a udržitelnost,“ řekl a nazval  Agendu 2030 globálním paktem, jenž je styčným bodem pro řešení chudoby a zaostalosti.

Nyní víme, kdy chtějí, aby bylo převzetí hotové: 2030.

Všichni jsme slyšeli o Agendě 21, ale Agenda 2030 není zdaleka tak známá. Agenda 2030 zdůrazňuje genderovou a rasovou rovnost, vymýcení chudoby, totální zrušení násilí a nenávisti. Vykládá,  že budoucí svět bude založen plně na těchto cílech a že jediná cesta, jak dosáhnout těchto věcí je prostřednictvím udržitelného rozvoje a kontroly změny klimatu. Ach – a planeta bude do roku 2030 též naprosto zbavená chudoby.

Zde je několik relevantních bodů:

 • Ve skutečnosti vstoupila v platnost v lednu 2016.
 • Její plný název je „Transformace našeho světa: Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj.“
 • Oblasti pokryté Agendou jsou lidé, planeta, prosperita, mír a partnerství.
 • 17 úkolů a 169 cílů Agendy se snaží budovat na Rozvojových cílech milénia a doplňují ty, kterých nebylo dosaženo.
 • „Deklarace“ schválená na shromážení OSN v New Yorku má 53 bodů.
 • Bod 2 udává tón: ´Jménem lidí, kterým sloužíme, jsme přijali historické rozhodnutí o zevrubné, dalekosáhlé a na lidi zaměřené sadě univerzálních a transformativních úkolů a cílů. Zavazujeme se k neúnavné práci pro plné zavedení této Agendy do roku 2030´.

Body 5, 18, 28 a zejména bod 29 jsou obzvláště zajímavé. Teoreticky je to vlastně skvělé – duhy a jednorožce pro každého. Je to repetitivní do extrémní míry, neustále poukazuje na posvátnost suverénních národů a říká, že tyto problémy jsou aplikovatelné na KAŽDOU JEDNOTLIVOU OSOBU NA PLANETĚ….

Takže, jak mohou změnit Agendu 2030 v příchod jednosvětové vlády?

Jednoduše: je zcela nemožné dosáhnout toho, co vytyčili bez jednosvětové vlády, Nového světového pořádku, o němž jsme tolik slyšeli za posledních několik let.

To je to, o čemž konstatují, že BUDE dosaženo do roku 2030, zatímco všechny země si jakýmsi zázračným způsobem zachovají svoji vlastní kulturu, zdroje a ekonomiky:

 • Totální vymýcení hladu na planetě.
 • Totální vymýcení rasové nerovnosti na planetě.
 • Totální vymýcení chudoby na planetě.
 • Totální vymýcení války na planetě.
 • Totální vymýcení malárie a jiných komáry přenášených nemocí na planetě.
 • Totální vymýcení tuberkulózy na planetě.
 • Ustálený standard vzdělání pro každou osobu na planetě.
 • Čistá voda a hygienická zařízení pro každou osobu na planetě.
 • Řádnou práci pro každého pracujícího na planetě.
 • Udržitelný hospodářský růst v každé zemi na planetě.
 • Udržitelné zemědělství na planetě.
 • Udržitelná produkce dobytka na planetě.
 • Redukce využívání přírodních zdrojů v každé zemi na planetě.
 • Redukce emisí skleníkových plynů v každém industrializovaném národě na planetě.
 • Redukce případů povodní a sucha v náchylných oblastech na světě.

Existují ještě další drobnosti, které sem přihodili, ale společným jmenovatelem je, že všechny tyto věci budou učiněny do roku 2030.

Skutečně?

Čestně?

Na planetě existuje sotva půl tuctu zemí, které se mohou zapojit do konverzace bez nějaké neshody a skutečně očekávají, že budeme věřit, že bude dosti mezinárodní spolupráce, zatímco bude zachována národní suverenita, aby se dosáhlo alespoň jednoho cíle na tomto seznamu?

Islámský Stát budou našimi přáteli?

Indie dá vodu Pákistánu?

Severní a Jižní Korea se budou líbat a hladit?

Irán přestane vyrábět jaderné bomby?

Izrael a Palestina si nakonec potřesou rukama a vyřeší svoje rozdílnosti?

Tak jo…

Dosažení  JAKÝCHKOLI z těchto cílů na seznamu je nemožné, aniž by jednosvětová vláda zakročila a prosadila podmínky, čímž by se cíle staly dosažitelnými. To znamená odstranění suverénního statusu pro individuální národy. Znamená to jeden obrovský hrnec sestávající z peněz od každého národa, který má peníze, aby financoval tyto iniciativy.

Globalismus pouze získal na zcela novém významu.

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/09/forget-agenda-21-uns-2030-agenda-will-transform-world.html
17 Komentářů k Zapomeňte na Agendu 21: OSN Agenda 2030 „změní svět“

 1. nazdar napsal:

  Uváděné cíle v agendě 2030 nejsou tak nedosažitelné. Předpokladem je, ukončení vydávání peněz na dluh soukromými bankami a znovu zavedení státy vydávaných vlastních měn. A to ve všech státech na světě. Za tyto peníze nikomu nebudou platit výpalné, nýbrž je můžou zcela věnovat na řešení uváděných úkolů.
  Nevýhodou by bylo, že by planeta přišla o svou chloubu, 1‰ majitelů všeho. Ale snad by se s tím dalo žít:-)

  • Eschatolog napsal:

   statni penize jsou fajn, jeste tak podvazat sourky a pretavit mece v pluhy

   • nazdar napsal:

    Není důvod direktivně omezovat porodnost v našem státě. Ale je důvod si své území chránit před nevítanými návštěvníky. Bohužel i před nevítanými armádami, takže samozřejmě ke štěstí je třeba mít také bezpečnostní politiku. Nejlépe společnou s dalšími středoevropskými státy.

    • Eschatolog napsal:

     priteli, agenda2030 s vami do budoucna nepocita, protoze je to globalni projekt, a pokud jste si racil vsimnout, jde o globalni problem

 2. juro napsal:

  pekne to znie, pritom v skutocnosti im ide o pravy opak, nezabudnite satan je velmajster lzi a klamstiev....nie podla reci ale podla ovocia ich poznate.

 3. Maroš napsal:

  Urgentný problém sa dá vyriešiť tak, že odstránite toho, koho sa ten problém týka. Ak neviete a nechcete chovať 8 práve okotených mačiatok, tak ich jednoducho oplieskate o zem a pre istotu ešte utopíte vo vedre so studenou vodou. Nejaké otázky?

  • Paul Durham napsal:

   z 8mi okotených mačok bude za 3 roky 135 milionů maček a z toho bude nejméně polovina opět březí :-)

 4. eM napsal:

  Přátelé, je to velice jednoduché. Kdo si myslí, že ten projev je z jeho hlavy, tak ho přeceňuje. Je to jako otisknuté z pera neocons, kteří v roce 2030 jistě vládnout nebudou, stejně tak jejich NWO nebo jakákoli jejich agenda.

  Ten kdo jim kryl záda a "moc" jim dal, ji také pomalu ztrácí, a záda už jim nekryje. Moc je v praxi realizovaná schopnost řídit. Máte snad pocit, že Steinmeier něco řídí? Máte pocit že neocons se ve světě daří realizovat své plány?

  Vždyť v Sýrii se každý týden jednou střelí do vlastní nohy, v Evropě ztrácejí vliv den za dnem, a Steinmeier jistě vycítil ztrátu jejich vlivu, a jistě sní vlhké sny že to od nich okoukal a budou světu teď vládnout oni, ale zapomíná (nebo neví) že řízení jen okoukal od těch, kdo ho také jen okoukali. Jaká je tedy kvalita jeho "řízení"? Okoukaná na druhou, moc podstatného z vyšších pater řízení takových složitých věcí si nenastudoval.

  Možná ho podceňuji v tom, že je na naší straně a Německo prostě ještě musí poslouchat, je to možné, protože v Německu je z Evropy téměř nejvyšší koncentrace US tajných služeb a neocons podkuřovačů, je možné že když by to neřekl, uklouzl by v koupelně nebo skočil z okna (okoukané přirovnání, přišlo mi výstižné).

  Jisté je, že z jeho hlavy to není.

  • Maroš napsal:

   eM - s tým Nemeckom je to tak, že po porážke Hitlera došlo k rozdeleniu Nemecka. Áno? Po roku 1990 došlo k jeho zjednoteniu. Áno?
   Ale ani jedno z týchto "Neméck" ešte neuzavrelo - po porážke Hitlera, mierovú zmluvu s USA, a teda, hoci je to na hlavu - USA sa správajú k Nemecku ako k práve porazenému štátu - dovolia mu, čo im vyhovuje, a zneužívajú, čo vyhovuje USA. Toto sa týka aj faktu, že Nemecko nie je zvrchovaným pánom svojho vzdušného priestoru, čo vyhovuje USA, pretože tak môžu aplikovať CIA chemtrails lety o. i. aj z Nemecka, a aj na naše územie, pretože po tom, čo bývalý predseda vlády Slovenského štátu - Vojtech Tuka svojvolne vyhlásil vojnu Slovenska proti USA, je situ obdobná ako v Nemecku. Komu toto vyhovuje?

 5. Rudolf napsal:

  Ano, to je ono! Totální vymýcením lidí se řeší úplně vše. Zůstane jen pár mýtitelů, kteří nebudou mít hlad, ani nemoci a ani nebudou chudí. Agenda 2030 je boží!

  • Maroš napsal:

   Rudolf - je mi ľúto, ale informácie znamenajú prežitie. Dnes som informoval mladú mamičku s podareným chlapčekom - susedku vydatú do druhej dediny - čo sa jej deje nad hlavou, a že to je záležitosť
   behu na dlhú trať. Ako to dopadne? - prežijú tí najmúdrejší a tí najodolnejší. Kto ten inštinkt prežitia nemá, tak sa chová ako naivné mača, ktorá vlezie rovno do búdy zúrivého psa.

 6. Pajrou napsal:

  Už jen to Totální vymýcení rasové nerovnosti na planetě. By mě zajímalo jak tohle chtěj udělat. To jako že už začali těmi uprchlíky a tu rovnou ras docílí tím že bude jenom jedna a to černá nebo jak to má člověk chápat?? Něco podobného už tu bylo a všichni víme jak blbě to dopadlo. Nejsem rasista ale příroda to nějak rozdělila a člověk by se už neměl srát do přírody. Spíše by měli mít body jako rozvrácení stávajícího světového řádu elit neříkám že by někdo neměl vládnout ale například politici hned bych jim zrušil imunitu a dal přiměřený plat bez bonusu. Respektovat přírodu neupravovat geneticky rostliny víc než je to nezbytně nuté. atd bylo by toho hrozně moc ale k čemu by to bylo že bych to sem napsal :(

 7. Bacillus napsal:

  Ale treba vidiet hlavnu nformaciu. ktoru tato sprava nesie, je to tam spomenute viackrat: "TOTALNI VYMYCENI". V kazdom aspekte tejto agendy sa jedna o spor minimalne dvoch stran v tej ci onej otazke. a Teda je jasne stanoveny ciel "totalniho vymyceni" tych skupin alebo jedincom, ktori nebudu suhlasit.
  Avsak v celku sa nejedna o tu istu skupinu alebo jednotlivcov, cize z mojho pohladu je to totalna lkvidacia vsetkeho, pretoze ak v jednom bode ta ktora skupina uspeje, kludne sa moze v dalsom bode ocitnut na strane "nepriatela".
  A mame po ptakach :{

  • Maroš napsal:

   Bacillus - ono to celé súvisí s novým cyklom zlata - už si ho berú z planéty preč, a vrátia sa v novom cykle o pár tisíc rokov. Momentálne prebieha dobrý ojeb - akože nákup zlata uloženého vo Švajčiarsku, lenže tam okrem minima tzv. marketingového zlata na ukážku, už nič nie je - v roku 1998 bola väčšina zlata vyvezená do USA. Podobne sa lifrovalo preč do USA aj naše, tzv. britmi chránené zlato tesne pred 2. svetovou vojnou, vrátane zlata z iných krajín. Treba si všimnúť, že zlato sa koncentruje - ako tribút určený IM. Potom, keď odídu, tak je planéta zbytočne premnožená. V pozadí je aj oživovanie vymretých druhov veľkých predátorov, nielen chemická genocída - tí, ktorí prežijú, budú znovu lovení a budú sa musieť naučiť znovu loviť - v pláne je degradovaná naturálna "civilizácia". A dolovanie zlata začne znovu.

 8. maya napsal:

  stane sa tak, ale len na chvilu

 9. Jiri napsal:

  Znám slib WHO z Alma Ata Deklarace, zdraví pro všechny do 2000.
  Výsledek neznám jen já, ale asi všichni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!