Anna Strunecká: Co dělá chemtrails s vašim mozkem?

strunecka

Přednáška prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. na téma Co dělá chemtrails s vašim mozkem? Přednášku pořádal Lipový kříž - Společnost pro kulturní identitu 4. října 2016.

autor: Martin Kadlečík
35 Komentářů k Anna Strunecká: Co dělá chemtrails s vašim mozkem?

 1. weissbach napsal:

  Díky!

 2. Maroš napsal:

  weisbach - máme stále ten problém, že na syndróm chemtrails zomrelo len cca 50 pilotov, ktorí s tým svinstvom prichádzali pracovne do styku. O
  10 rokov bude obetí milióny - vrátane všetkých nenarodených detí kvôli spermicidným účinkom - už teraz je každé 4.-5. manželstvo neplodné. S týmto bude súvisieť aj zmena postojov verejnosti ku spoločnosť zaťažujúcim postihnutým - ľudia budú bezohľadní - to bude ten sociálno psychologický dopad. Veď čo je to agenda eutanázie? Ako sa môže človek v núdzi slobodne rozhodnúť zomrieť?

 3. Masrtin napsal:

  díky za statečnost !!

 4. Jano napsal:

  Veľmi tvrdá prednáška, no ľudia aj tak neuveria.

 5. Franta napsal:

  V chemtrailsech jsou na hliníku namrazeny bakterie, z nichz jeden je obzvlást nebezpecny - toxoplasma. Je to mutant, neco mezi virem a bakterií. Té se dá zbavit castym pitím kávy bez mléka behem dne aspon po 1-2 tydny. V káve jsou obsazeny beta karboliny, jez jsou pro toxoplasmu smrtelné. https://www.prvopodstata.com/2016/09/13/kava-je-zdravejsi-nez-nam-bylo-kdysi-receno/

  • proud napsal:

   Vzhledem k tomu co je toxoplasma a jak se prenasi,i jak "funguje" a s prihlidnutim k tomu ze sem k nam uz to dopada bez namrazy je mi to cely nejak hoooodne,hoooodne divny!!!Nooo,treba v zime se na tom ta toxoplasma i udrzi a mraz prezije:-))) ;-)

   • proud napsal:

    Je ale pravdou ze znam jen toxoplasmu gondii,prenasenou na cloveka jen s pomoci kocek ktery konzumujou ji nakazeny hlodavce.Treba je to nejaka jina ultraodolna toxoplasma:-)

    • Maroš napsal:

     Proude - toxoplazma sú v podstate - kočičí chcanky, myslené prakticky, sem tam si cvrkne aj tchor. Základ - nekonzumovať bez dôkladného umytia popadané ovocie pod stromom - miesto značkovania. Avšak toxu prenášajú ženy na svoj plod - likviduje to mozog detí, a zvlášť u chlapcov. Zmrdi použijú čokolvek - kultivovať chcanky, keď kultivujú koliformné baktérie - to ide ruka v ruke.

     • oiisks napsal:

      Kdo to psal onehdá o těch chcankách místo krve? :D
      A řekni kde dneska jsou? Co se s nima mohlo stát?
      To by sedělo v týhle souvislosti, co:D

     • proud napsal:

      Chemtrails je svinstvo,o tom zadna,ale to s tou toxoplasmou mi prijde hodne pritazeny za vlasy.Navic to neni nic na co by se umiralo,i kdyz rada svym nositelem manipuluje,je to slozitejsi tema.

  • abc napsal:

   A každý sa tu bude pretekať že čo on všetko vie a aký je múdry... Zase som sa niečo úžasné dozvedel, ako sa dá hliník zmraziť...

 6. pozorovatel napsal:

  Zopár článkov na tému chemtrails a zdravie:

  Rôzne typy chemtrails a ich zdravotné prejavy
  https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/

  Citujem zo záveru článku:

  "Keď sa pozriete na vyššie spomínaný text, do očí človeku udrie, že veľké množstvo chemtrails vyvoláva v človeku pocity pasivity, únavy, neschopnosti učenia a sústredenia sa, ospalosť, oslabenie vôle. Pôsobí to dojmom, že nás elita sprejuje látkami s cieľom, aby sa ľudia nebúrili proti niečomu, čo sa na nás chystá. Znova a znova ma napadá úvaha, že toto sprejovanie v Európe súvisí s prebiehajúcou inváziou moslimov a elity sa takto snažia udržať domácu populáciu čo najdlhšie nevedomú, ľahostajnú a hlavne sediacu doma."

 7. pozorovatel napsal:

  Bakteriologické látky v chemtrails
  https://diskuter.wordpress.com/2016/03/06/bakteriologicke-latky-v-chemtrails/

  Popisuje z rôznych zdrojov spomínané náznaky, že okrem ťažkých kovov bývajú pomocou chemtrails rozprašované aj rôzne respiračné baktérie a vírusy. Článok sa podrobnejšie venuje najrôznejším zdravotným problémom, ktoré sú pripisované pôsobeniu chemtrails.

 8. pozorovatel napsal:

  Chemtrails zabíjajú vtáky a hmyz. Všimli ste si, že z ulíc zmizli holuby?
  https://diskuter.wordpress.com/2016/09/26/chemtrails-zabijaju-vtaky-a-hmyz-vsimli-ste-si-ze-z-ulic-zmizli-holuby/

  Rôzne články, spomínajúce prípady náhleho úbytku výskytu hmyzu a vtákov v lokalitách, ktoré boli vystavené masívnemu chemtrailovému práškovaniu. Podrobne sa venuje téme vymierania včiel vplyvom hliníka v chemtrails.

  • abc napsal:

   U nás zese narástli do veľkosti jastrabov. Môžeš prísť na brigádu pucovať osraté parapety.

 9. Maroš napsal:

  Fakticky prestávam rozumieť základnému inštinktu ľudí - už sa prejavujú ako besné apatické líšky - nad hlavou jedna vrstva prirodzených dažďových oblakov typu cumulus - ktoré tlačí vrstva chemtrails, aby nevystúpili hore a nenaplnili sa vodou - v podstate "nesmie" pršať. A nad tým vrstva tretia - stratosférické chemtrails lietadlá. A nad tým všetkým - vyškerená držka toho Satana - Dobrého anjela kurva! A ľudia - nič nevidia!

  • Robo napsal:

   Pred pár dňami som v práci z okna ukazoval niektorým ale UKÁŽKOVÉ umelé vlnky, akoby na pauzák narysoval.
   Keď som asi za hodinu prišiel na fajčiarku zas, bavili sa tam o tom v zmysle, či som sa nezbláznil...

   • proud napsal:

    Klasika ovci.....

    • Robo napsal:

     Už ma to ani nerozhádzalo. Rýchlo som to uzavrel tým, že jasné, toto je prirodzená oblačnosť. Tak som túto debatu mimochodom i začal...ironicky..

     Ale na druhú stranu, a to mi robí radosť, emerikofila už aby si lupou pohľadal. Na rozdiel od nedávnej minulosti.
     A keď im poviem, že AK BY SOM CHCEL sa niekam presťahovať, tak jedine do Ruska, minimálne si hneď neklepú na čelo.. :-))

  • abc napsal:

   hahaha hókus pókus, toto je fórum prvej psychiatrickej, či aký máte problém? Kumulus musí vystúpiť aby sa naplnil vodou? Nie je náhodou kumulus len - áno odtiaľ názov - kumulácia vodných pár? Aj to iba pri špecifickom barometrickom tlaku? Ty keď si prdneľ tak tiež plyny nedržíš pod sebou, lebo ich dole tlačí hlava naplnená chemtrails...

 10. Lenka napsal:

  U nás byl dnes den s přirozenou oblačností, ale večer opět začali kropit. Chemtrails slouží jako exotická vojenská zbraň, je proti nám vedena válka ze vzduchu. Americká armáda vede všechny války převážně ze vzduchu! Je to klimatická, biologická, chemická válka. Když mají v plánu vytvořit déšť přívalového typu, rozprašují bakterie typu Pseudomonas. Letos jsem měla vysazené bylinky a spoustu plodin. I přes únavné, vytrvalé jarní a letní blokace slunečního svitu vyrostly, vykvetly a měly plody. Ale po jednom řízeném červencovém deštíku během noci!!! popálené listy, všude plísně, rostlinky doslova umřely před očima. Jen ty které jsem měla ve skleníku a nepadal na ně toxický déšť, jsem uchránila.

  • pozorovatel napsal:

   re: " Letos jsem měla vysazené bylinky a spoustu plodin. I přes únavné, vytrvalé jarní a letní blokace slunečního svitu vyrostly, vykvetly a měly plody. Ale po jednom řízeném červencovém deštíku během noci!!! popálené listy, všude plísně, rostlinky doslova umřely před očima. Jen ty které jsem měla ve skleníku a nepadal na ně toxický déšť, jsem uchránila."

   A nielen rastliny. Niekedy začiatkom leta bolo obdobie, kedy 2 dni skutočne extrémne chemtrailovali, na oblohe bolo naraz vidieť asi 40 čiar a za tie dva dni to muselo byť niekoľko stoviek lietadiel. V tredí deň sa spustili extrémne silné prívalové dažde. A následne sa z ničoho nič pokazila pitná voda z vodovou. Mala veľmi silnú štipľavo kovovú chuť a po vypití sa človeku začala po pár minútach motať hlava a cítil sa priotrávene. Ale žiadne črevné problémy. Nedalo sa toho nijako zbaviť, nepomáhalo preváranie a nelepšilo sa to ani v nasledujúcich týždňoch. Zdá sa, že to chemtrailové práškovanie kontaminovalo spodné vody. Od tej doby už niekoľko mesiacov som nútený fungovať na minerálkach a filtrovanej vode, inak je mi z tej vody z vodovodu dosť blbo. A všimol som si, že asi podobne sa cítia mnohí ľudia v lokalite, pretože v rovnakom čase začali všetci ľudia vonku vyzerať zvláštne nažltlo bledí a veľmi nezdravo pôsobiaci.

 11. Lenka napsal:

  Nepochybně je ve směsích i stroncium a zbytkový ochuzený uran (chemtrails směsi tvoří i prach z uhelných elektráren). Několikrát jsem letos zaznamenala večerní svítící chemooblaka - po západu slunce měnící barvu ze žluté na malinově červenou, červenofialovou a poté šedou. Pokud jste si někdo nechal udělat testy dešťové vody, víte že aluminium, barium a stroncium xxx krát překračuje "normální" hodnoty. Stromy umírají před očima, a není to jen nedostatkem vody. V Americe kde geoinženýrství probíhá naplno už 10-15 let, hynou miliony stromů. Včely jsou na pokraji vyhynutí. U nás se opravdu intenzivně práškuje od jara roku 2014. Předtím to dělali jen občas a sofistikovaně, aby lidí přivykli. Tak jako svinstvům v potravinách. Dnes když se dívám po čokoládách, skoro v každé z nich je polyglycerol-polyricin oleát, dříve to nebylo!!! (Orion, Figaro, Carla atp. - uvádím jen pár našich značek). Svinstva pálí v krku, ale zákazníci kupují dál protože jsou v akci. Slunce je v mléčné cloně, nanohliník je v očkovacích látkách a nikomu to nevadí, 95% lidí to bere jako normální věc. Ptám se proč? Co způsobilo apatii a totální ustrnutí populace? Od poloviny února do poloviny března bylo celodenní šero, uměle držená oblačnost. Nechci být zlou prorokyní, ale blíží se kolaps této civilizace: :-(

  • Robo napsal:

   "Nechcem byť zlou prorokyňou, ale blíži sa kolaps tejto civilizácie" - a ja vravím, Lenka, že práve vďaka týmto slovám ste prorokyňou, ktorá prináša nádej!

   Lebo túto civilizáciu vystrieda...naša kultúra!

   A v nej miesto pre tie posypové sra.ky (okrem iného) veru nieje!

   Do 10-20 rokov. Postupne so začiatkom už teraz. Ide to z Ruska a zastaviť sa to NEDÁ!

  • pozorovatel napsal:

   re: " Co způsobilo apatii a totální ustrnutí populace? Od poloviny února do poloviny března bylo celodenní šero, uměle držená oblačnost."

   Vyššie som dával link na článok s touto témou. Chemtraily sú plné neurotoxických ťažkých kovov, začínajúc hliníkom a končiac rôznymi zložitými organickými molekulami podobnými polymérom. Mnohé tieto látky prenikajú do mozgu a narušujú jeho fungovanie: výsledkom je pocit únavy, ospalosti, nesústredenosti, neschopnosť učenia atď.

   Veľmi reálne to cítim na sebe. Keď sa náhodou objaví slnečný deň s čistou oblohou, srším energiou a stihnem za deň hromadu vecí. Akonáhle priletia lietadlá, tak v priebehu hodiny na mňa doľahne totálny útlm a zbytok dňa už len prežívam. Keď je chemtrailovanie skutočne extrémne, pridá sa tiež depresia a bolenie hlavy.

   Netuším, či tieto únavové stavy sú jedným zo zámerov chemtrailov, alebo či je to len vedľajší efekt bezohľadnosti. Z textov, čo som preštudoval to vyznieva tak, že hlavný účel chemtrailov je umelé znižovanie teplôt v krajine, aby sa ropné korporácie vyzuli zo zodpovednosti za nimi spôsobené globálne otepľovanie. Proste si zaplatili stratosférický aerosolový program, pomocou ktorého blokujú slnečné žiarenie a znižujú lokálne teploty. Týmto spôsobom zmetú zo stola dôkazy klimatológov o rastúcich teplotách a budú môcť v pokoji ďalej prevádzkovať svoj ziskový ropný biznis.

   • Maroš napsal:

    Pozorovatel - jednou pitnou kúrou z prasličky roľnej budeš v mentálnej pohode asi 3-4 dni. Tie chemtrails - hodinu fyzicky robím na záhrade - a som spotený ako hovädo. Každý sa tak nejak sťažuje.

    • proud napsal:

     Fajnovko,zpotit se pri praci je normalni a zdrava vec :-)))))))))))

     • Robo napsal:

      Proude, nepochopil si kontext alebo si len tak trolis?

      Keď už je v KAŽDEJ diskusii dvadsať Tvojich príspevkov pre príspevky, tak je to ozaj únavné..

 12. proud napsal:

  "Proste si zaplatili "........omyl,protoze to si platime my samy!!!

  • Maroš napsal:

   Lenka + Pozorovatel - papriky vybehli ako noha, ale všetko zhnije ešte než to zčervená. Vegetácia bujnie, ale pletivá nedozrievajú - drevo je na stromkoch nevyzreté, detto na viniči. Tou chemtrails clonou síce vytvárajú skleníkové prostredie, ale nepreniká to sveteľné spektrum pre správne vyzretie pletív. Bolo by zaujímavé porovnať, čo to robí s tvorbou - reakciou našej kože, na tvorbu D-vitamínu. tiež od neho závisí osifikácia kostí, ale aj stabilita imunity. Potom príde Marec, a poberaj sa starec. Všetko vymrzne a vykape.

   • proud napsal:

    Bohuzel pravda,vyjede vsechno,ale pak to pomre,zdanlive bez viditelnyho duvodu,akorat brambory jakz tak jdou,rajcata jen ve skleniku,ale svestek bylo hodne,i visni a tresni,ale takovy "nabourany".........je nacase s tim zacit neco delat,a aby to slo,je potreba prebrat si nad nama nasi spolecnou vladu a tyhle picoviny vsem i s dalsima kokotinama pekne kompletne zarazit!!!

   • Lenka napsal:

    Máte pravdu, také jsem si toho všimla. Rostliny se snaží přizpůsobit, ale to správné světelné spektrum přes aluminiovou clonu nepronikne a pletiva nedozrávají. Jak asi musí trpět malé děti po očkování, s ještě téměř ani nevyvinutým imunitním systémem. Dostanou ve vakcínách nagalázu :( http://czechfreepress.cz/zdravi/davaji-nam-vakciny-s-rakovinotvornymi-enzymy-lekari-kteri-tento-objev-ucinili-nalezeni-mrtvi.html a je tady velký problém! :/

 13. maya napsal:

  no u nas to robia hlavne aby prsalo, inak by tu bola davno sahara. a este praskuju aj bakterie bio polnohospodarstva, kt funguju ako antibiotika pre rastliny a podporuju rast.

 14. Kondenzační čára to je základní Fyzika!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!