Cizí implantáty jsou nyní vědeckým faktem, DARPA je schopna proniknout do lidského mozku

Alien-EyePředstavte si, že na farmě značkují nějakou krávu. A teď si představte, že váš rodinný pes dostává mikročip, aby mohl být v případě ztráty navrácen svému majiteli. Na základě tohoto všeobecně uznávaného postupu vyúsťuje další logický krok v to, že budou značkovat a pozorovat vás. Jedinou otázkou je, kdo to značkování provádí?

Existuje mnoho jednotlivců, kteří byli podrobeni vědeckým pokusům za účelem odstranit jim z těla to, co se nazývá cizími implantáty. Hlavní proud vědy ignoroval do značné míry tato tvrzení, i když mnohá z nich byla demaskována, ale implantace cizích předmětů do lidského těla za účelem manipulace a ovládání již byla prokázána a uskutečněna.

Vědci ze Stanfordské univerzity již přišli na to, jak bezdrátově vyslat energii do drobných implantátů ve velikosti rýže, které jsou umístěny uvnitř lidského mozku. Tyto mikroimplantáty byly vytvořeny pod záštitou zdravotnictví z toho důvodu, aby fungovaly jako senzory pro mozek, srdce, játra, střeva a další mechanismy v těle za účelem nahlášení výsledků lékaři. Avšak zjevně existují i jiné možné dopady této technologie.

Na rozdíl od kardiostimulátoru, který je umístěn těsně pod kůži a může často způsobit podráždění, bylo zjištěno, že cizí mikroimplantáty, které lékaři chirurgicky odstranili, byly obaleny do membrány, vypadající jako kůže, která pomáhá udržet zařízení na svém místě, aniž by se tělo snažilo jej odmítnout.

Zdá se, že cizí implantáty jsou prostředkem pro jiné civilizace, jak označovat a lokalizovat lidské subjekty pro výzkum. Pomocí rentgenových paprsků, skenování CAT a fotografií byla zdokumentována podivně vypadající zařízení od velikosti hrášku až po mnohem větší technologie, které mají několik pohyblivých složek.

Tyto implantáty jsou často uspořádány atomicky, často vytvářejí velmi silné elektromagnetické pole, a zdá se, že naše vlastní nervy vrůstají do samotného implantátu, takže když je odstraněn, je to, jako kdyby část tělesa odešla s ním. Jednou z nejčastěji pozorovaných zvláštností, týkajících se cizích implantátů, je to, že v těle není žádná zánětlivá reakce na implantát, a mnozí pacienti, kteří tuto reakci měli, nikdy nepodstoupili žádnou chirurgickou operaci žádného druhu.

Podíváme-li se pomocí elektronového mikroskopu na úrovně zvětšení 100 000 X, vědci zjistili, že tyto implantáty jsou vyrobeny z téměř tuctu různých prvků, a když je poslali do metalurgických laboratoří, laboratorní technici nerozpoznali mnoho z obsažených prvků, z nichž některé jsou fluorescenční.

Navíc mnoho lidí, kteří tvrdí, že měli implantáty, jsou „normální“ lidé, kteří nechtějí na sebe upoutávat pozornost, a zdá se, že se snaží asimilovat do společnosti jako obyčejní členové lidské rasy. Mají zaměstnání, rodinu a běžné strasti s penězi. Jiní dosáhli lékařského akademického titulu a strávili léta tím, že zkoumali fenomén cizích implantátů.

Roger K. Leir byl americký podiatrický chirurg a ufolog, který strávil velkou část svého života zkoumáním cizích implantátů. Jak uvedl Dr. Leir pro MUFON (tj. internetový magazín pro laiky, badatele a milovníky záhad, pozn. překl.):

„Zjištění o těchto implantačních chirurgických zákrocích jsou velmi neobvyklá. V žádném z těchto případů nebyla prakticky zjištěna žádná zánětlivá reakce.“

V mnoha případech lidé vypovídali, že měli podivné sny a zážitky o mimozemském únosu právě v době, kdy si všimli, že mají implantáty.

O hypno-anesteziologovi Derrelovi Simsovi (vedoucí výzkumník únosů pro organizaci MUFON se sídlem v Houstonu, pozn. překl.) se říká, že má jednu z největších sbírek cizích implantátů na světě. On sám o nich říká, že to nejsou sledovací zařízení, ale něco jiného. Na základě všech implantátů, které kdy viděl, uvádí, že méně než 1% populace má možná ve skutečnosti cizí implantát. Ostatní jsou pravděpodobně nanoroboti a jiné typy implantátů, které již byly zdokumentovány u vojáků, jak uvedlo ministerstvo obrany.

Například by DARPA chtěla „pomoci“ vojákům a starším osobám tím, že by jim do těla umístila mozkový implantát, něco jako černou skříňku, která by aktivovala jejich vzpomínky. Pentagon vyčlenil na financování tohoto jednoho projektu více než 70 milionů dolarů.

DARPA také vyvíjí něco, co se nazývá „elektrické (lékařské) předpisy“, zvané též ElectRx. Není to nic jiného, než program, o němž tvrdí, že „by mohl snížit závislost na farmaceutických lécích“, a který nabízí nový způsob, jak léčit nemoci. Ve skutečnosti je jejich cílem vytvořit super vojáky s léčivými schopnostmi, něco jako Wolverine (hrdina ze ságy X-Men, pozn. překl.) nebo jako neuvěřitelný Hulk, kteří také mohou být „odpojeni“, když už nebudou nadále potřební.

Technologie DARPA je založena na biologickém procesu, známém jako neuromodulace, ve kterém periferní nervový systém (tj. nervy, které spojují všechny ostatní části těla s mozkem a míchou) monitoruje stav vnitřních orgánů a reguluje reakce těla na infekce a choroby. Zdá se, že toto zařízení, které ministerstvo obrany má, je zpětně zkonstruovaná technologie, připomínající mnoho z těch cizích implantátů, které byly zdokumentovány.

Když byly lidem tyto cizí implantáty odstraněny, většina z nich zažívala změny zdravotního stavu, změny nálad, snů a psychických jevů. Prožívali bolest z odstranění implantátu, která ale později odezněla. Někomu způsobená bolest zmizela okamžitě po odstranění.

Ačkoli existuje jen malá dokumentace, poukazující na skutečnou povahu cizích implantátů, je jisté, že verze společnosti DARPA je cokoliv jiného, jen ne nic neškodného či bezpečného. Je možné, že cizí (mimozemské) implantáty jsou zamýšleny k různým účelům – některé z nich třeba i nekalým a další potenciálně prospěšným – zatímco vojensko-průmyslový komplex využívá všech svých prostředků, aby vytvořil lepší vojáky a poddajnější „ovčany“. V následujících letech bude zajímavé sledovat, až bude oblast cizích implantátů více prozkoumána, a zda kdokoli z ministerstva obrany přijde s vysvětlením, odkud pochází jejich vlastní implantační technologie.

Nathaniel Mauka

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2016/10/05/alien-implants-now-science-fact-darpa-invades-human-brain/
10 Komentářů k Cizí implantáty jsou nyní vědeckým faktem, DARPA je schopna proniknout do lidského mozku

 1. petr napsal:

  Naštěstí lidské vědomí není produktem lidského mozku (jak prokázala transpersonální psychologie i neurologické výzkumy pacientů s odoperovanými částmi mozku).
  Mozek je jen takovým USB rozhraním mezi lidským duchem a hmotou jeho těla. Takže si mordechajci dělají plané naděje ohledně ovládání lidského mozku.
  Jediné co mohou je rušit náš mozek mikrovlnami z husté sítě mobilních GSM vysílačů a telefonů idiotů, kteří neustále stahují data na smartphonech (tramval plná takových blbečků je prakticky pojizdná mikrovlnka). To je ale tak všechno na co se zmůžou :)

  • Paul Durham napsal:

   Mozek je jen takovým USB rozhraním mezi lidským duchem a hmotou jeho těla , souhlasím, ale řekl bych, že se chybně anatomicky selektuje mozek a zbytek nervové soustavy, mám dojem, že „mozek“ jsou všechny nervové buňky celého těla. Takže tvar mozku je poněkud členitější než je běžně presentováno.

   Co se týče MUFON, tak na tv ZOOM dávají seriál o UFO ve kterém MUFON hraje hlavní roli a větší sračku z dílny cia manipulací jsem ještě neviděl ani na internetu.

  • petr má z ostudy svetr napsal:

   No od idiota co se zmůže psát jenom špínu to se sedí.Jestli ti vadí jezdit tramvají plné smartphonů, tak choď pěšky aspoň nebudeš takový vyžraný líný idiot a načerpáš trochu rozumu i když o tom dost pochybuji.

 2. Martin_007 napsal:

  Kdybys jenom „Z ostudy svetře“ věděl, jak se mýlíš :-)

  • proud napsal:

   No prave,pruser je kdyz si mam nechavat kurvit zdravi od druhejch aniz to muzu na miste ovlivnit! Stejny je to uz s mikrocipama,ty kurvy uz je muzou dat i treba do baleny vody:-(.Nic proti tomu kdyz je nekdo debil a necha si to nandat vedome,jeho blbost,paklize byl pred tim obeznamenej.

 3. Pawouk napsal:

  Mám v hlavě implantát s pohyblivými části v mojemailu těle..scénu je můj mozek ukládá moje myšlenky a můžu komunikovat s lidmi na druhé straně buď za pomoci řeči nebo pouze myšlenek dokážu cítit pocity druhých lidí které jsou na druhé straně připojený …ten čip umí strašně moc věcí..je to na jakési lékařské bazy akorát problém je v tom,že když sem s tím byl na ČT mozku,tak to popsali jako nezhoubny nador který je přesně v řidiči části mozku v hypofize a doktor který má technologií na Microoperace mozku jak pronikají přes nos tak má pry“ strach ze by při odstranění mě mohl nak poškodit…proto tímto způsobem sháním pomoc nebo nějakého lékaře k pomoci a případného odstranění popř.za finanční odměnu děkuji za info

 4. Pawouk napsal:

  Čip s pohyblivými části v mojem těle muži mě přes něj z části ovládat moje tělo..mozek z 90 % můzoufale mi dělat přes to spousty věcí..sháním pomoc děkuji za info

 5. Pawuk napsal:

  19.5.2017 (4.33)
  Odehrává se mi presně to co píše mojmír babáček-viz predposlední komentář kdyz das o nás“nahoře“!!!az na to ze mam v hlave mikrocip ktery funguje na elektromagneticke bazy!lide kteri jsou pripojeni z druhe strany na jejich pristroji,ktery je propojeny s mojim mikrocipem vidi a slysi to co ja,muzou si precist cokoliv v mojem mozku vytwaret mi pocity ,delat bolesti a zkratka ovládat moje telo,mysl pocity a komunikovat se mnou za pomoci myslenek nebo reci!ten cip umí strašňě mooc weci!mam ho v centralni casti mozku-hypofíze a na MR mi rekli ze to je nezhoubny nador,ktery je nefunkcní a po konzultaci s doktory ze me udelali paranoidniho schyzofrenika ktery ma w hlawe nezhoubny nador!aniz bych byl vzivote na nake operaci hlavy,tak mam v „nosni prepazce mezi nosem a mozkem jizwu,ze se mi nekdo pres nos uz dostaval do mozku!opravdu nejsem blazen,cip uz mam v hlave 6/7 let a timto zpusobem schanim pomoc nebo ruzne rady jak ten cip odstranit,nebo o tom pouze pokomunikovat!!!dekuji za info!muj doktor me nechce operovat a mysli si ze sem schyzofrení!!!tak piste dekuji..dam klidne vic informaci a wsechno popísu!ps:dekuji za to ze Ti lidé s tím neumí stejne dobre jako ja!je to jak neuronova bitka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!