Poslední (možná) soud k Akci VÁPNO – 12.10.2016

akce_vapno_0Ve středu 12.10.2016 od 13:30 u Obvodního soudu pro Prahu 1, Ovocný trh 14, v místnosti č. 11 v přízemí bude pokračovat už asi šesté přelíčení našeho případu, kdy jsme žalováni od Technických služeb hl. města Prahy za náhradu škody, kterou jsme měli způsobit tím, že jsme v srpnu roku 2012 na Václavském náměstí napsali hesla o našem mafiánském státě. Zda-li to bude opravdu poslední jednání, nikdo neví. My bychom si to přáli.

Zřejmě jediná věc, která zbyla od minule k projednání, bude odborný posudek na to, zdali částka oněch cca 115 tis. Kč, kterou po nás Technické služby vymáhají, je adekvátní. Vznesli jsme řadu argumentů pro to, aby bylo jasné, že ta částka je přehnaná, ale to není to hlavní, o co nám jde. Chceme dosáhnout osvobozujícího rozsudku, ve kterém bude jasné, že jsme žádnou škodu nezpůsobili a tedy ani nebude naší povinností něco nahradit.

Nejzákladnější úvaha je taková, že jsme dle vlastních možností upozornili na skutečnost, že náš stát řídí zločinci, což se mimo jiné projevuje tím, že je obyvatelstvo masivně okrádáno, atd. Orgány, jejichž povinností je vymáhat platné zákony a Ústavu ČR by místo pronásledování nás - aktivních občanů, kteří se snažíme o nápravu poměrů, měli pronásledovat ty, na jejichž zločiny upozorňujeme. Pokud to dotyčné orgány nedělají, pak není jejich jednání a rozhodnutí legitimní. Avšak to je v mafiánském státě nebo totalitní diktatuře běžný stav. Nerozhoduje právo a spravedlnost, ale více či méně přímé násilí.

Jak už jsem v mnoha předchozích reportážích o tomto případu psal, tak naše soudkyně je v rámci stávajících poměrů poměrně rozumná. Avšak snaží se o to, aby byla částka, kterou máme zaplatit, snížena a zřejmě nám nebude chtít dát za pravdu v našem úsilí o prosazení práva a spravedlnosti. Dle toho také budeme reagovat na předpokládaný výsledek soudu.

Pokud vás tento případ zajímá, tak nás přijďte zítra podpořit.

Další informace o Akci Vápno:

http://www.nwoo.org/?s=akce+v%C3%A1pno

 
14 Komentářů k Poslední (možná) soud k Akci VÁPNO – 12.10.2016

 1. weissbach napsal:

  Absurdistan.

 2. Jan B.D. napsal:

  Jan Korál for President!

 3. Paul Durham napsal:

  "Nerozhoduje právo a spravedlnost, ale více či méně přímé násilí."

  Tak s tímto výrokem tu nebudou někteří souhlasit, s poukazem, že BY přece mělo.
  Oni totiž žijí v BY-životě , někteří dokonce sugerují BY-život těm méně duchaplným, BY-život je prý jediný správný.

  (BY - kondicionál, česky způsob podmiňovací , slovesný tvar vyjadřuje děj, který neexistuje , není-li splněna podmínka "BY" , v reálném světě se většinou nakonec děj odehrává úplně jinak , než bylo deklarováno i definováno v původním kondicionálním výroku )

  • Paul Durham napsal:

   Ilustrace BY-světa :
   ...kdyBY jste tam nemalovali, tak BY vám nehrozil závazek 115tis. korun...

   skutečnost : korporátní fašismus si jistě najde jiný způsob, jak usilovat o vaši ekonomickou likvidaci v případě vaší výhry u tohoto soudu

   • Eschatolog napsal:

    Obavam se, ze zvratne "se" muze za vsechny problemy lidskeho vesmiru. Ono "SE" je mnohem lstivejsi nez "BY".

 4. OldNoe napsal:

  Držím palce. Aj vo vlastnom záujme.

 5. .lak napsal:

  Vápno je prokazatelně antichemtrailsové rouhačské a kacířské.

 6. argento napsal:

  Odsuzovat někoho za použití vápna na psaní na zem je nesmysl, na Moravě po ,, Čarodějnicích" má přes noc nápis před domem celá ves ! A to vesnice vedle vesnice !

  • proud napsal:

   Po pravde,nemyslim si ze je to neodsouzeni hodny,je to vandalismus na verejnym prostranstvi,i kdyz chapu pohnutky a to ze zoufali lidi delaji zoufali veci.Zaroven bych vzal v potaz ze i kdyz vandalizmus,tak byl provedenej umyslne tak aby nic nepskodil,tedy vapnem na ktery staci voda a nicemu neskodi!!! Mrzi me proto onen pristup k potrestani jakej byl nastolenej a i jeho zpusob,schvalne financni,tedy poskozujici vic nez ono vapno!!! Z techhle duvodu bych celou tu soudni frasku zrusil stejne tak jako vylhany naklady na uklid! Vec bych ale odsoudil z hlediska psani na verejny prostory v mistech k tomu neurcenejch bez vyzadani si vyjimky,s vychovnym zamerem,ne trestajicim.Sice me budete kamenovat,ale to ustojim:-) a prohlasim ze je velkou skodou ze na vyjadreni pocitu a vhledu z deni spolecnosti a hlavne jejich lidru tu nejsou primo vymezeny prostory pro takovou cinnost!!!! Protoze sice nesouhlasim s psanim vapnem po verejnejch prostorach,ale naopak vysoce ocenuju a vyzdvihuju obsah onoho psani!!!

   • proud napsal:

    K tomu jete dodam a vyzdvihnu vec co me bije v tom celym do oci! Na co je potreba uklizet "rozlity cisty vapno"? Vec kterou priroda uklidi velice rychle sama a jeste ji prospeje!!?!! Zaplatit by to teda mel ten komu ona pravda na prostranstvi tolik vadila a proto ji umejt,naprosto zbytecne z hlediska prirody,nechal!!!!!!!!!!!!

 7. admin napsal:

  tož jsme "nečekaně" vyhráli :-)
  report už píšu, bude i video.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!