Sovětská armáda navázala komunikaci s mimozemšťany

92736678V sovětských dobách uvnitř Ministerstva obrany proběhly práce na vytvoření "supermana", který by měl paranormální schopnosti. V rámci tohoto projektu se skupině kontaktérů podařilo vstoupit do kontaktu se zástupci mimozemské civilizace. Některé detaily tohoto přísně tajného projektu nyní poprvé s novináři sdílel jeho vedoucí.

Jednoho typicky moskevského zimního dne v útulném prostředí Kaminnova sálu Domu novinářů byla zveřejněna skutečná senzace. Vysoce postavený pracovník Ministerstva obrany (samozřejmě v důchodu, ale jak známo, takoví lidé nikdy "bývalými" nejsou), generálporučík v záloze, doktor technických věd, akademik RAEN (Ruské akademie přírodních věd) Alexej Jurjevič Savin oznámil, že na konci 80. let se skupině výzkumníků z expertní správy Generálního štábu podařilo navázat kontakt s příslušníky jiné civilizace.

Zajímavé je, že nikdo z přítomných novinářů nebyl touto zprávou nijak zvlášť překvapen. Reakce přítomných by se spíše dala popsat jako povzdech úlevy - "no konečně se to přiznalo!"

Ale popořadě. První před novináře vystoupil Vasilij Alexejevič Jeremenko - generálmajor FSB v záloze, člen Akademie pro otázky bezpečnosti, obrany a právního řádu. V sovětském období v KGB dohlížel na vojenské letectví a na vývoj letecké techniky. Mezi jeho úkoly patřil i sběr informací o výskytu neidentifikovaných létajících objektů po linii vzdušných sil. Jak řekl Vasilij Jeremenko, "takových informací se do té doby nahromadilo velké množství".

Raketové oddíly dokonce dostaly pro případ detekce UFO zvláštní směrnici. Hlavní bylo - nevytvářet svými činy příležitost k odvetné agresi. V letech 1983 - 84 bylo na polygonu Vladimirovka silami Akademie věd, ministerstva obrany a KGB uskutečněno rozsáhlé sledování abnormálních jevů. Vojenský polygon nebyl vybrán náhodou. Odborníci už dávno došli k závěru, že UFO se zákonitě objevují v místech nahromadění vojenské techniky a testování zbraní.

"Dá se říci, že jsme se naučili přivolávat UFO do Vladimirovky. Proto prudce narůstal počet letů vojenských letadel a pohyb vojenské techniky. Pokud se intenzita na naší straně zvyšovala, pak se se stoprocentní pravděpodobností objevovaly neidentifikované létající objekty," - vysvětlil Vasilij Jeremenko. Po půl roce testování renomovaná komise dospěla k třem hlavním závěrům.

Zaprve: moderní věda zatím není schopna identifikovat takové jevy. Za druhé: mohou to být výzvědná zařízení USA nebo Japonska. Za třetí: je možné, že to je působení mimozemské civilizace.

"Téma UFO dnes přitahuje všechny, kdo nejsou líní. Seriózní vědci se kvůli ožehavosti této otázky však cítí být ohroženi, pokud by vyjádřili svůj postoj na toto téma. Piloti často podobné objekty vidí, ale ti mají jakési právo veta na toto téma. Stejně tak astronauti. V důvěrných rozhovorech sice o svých zkušenostech ze setkání s UFO hovoří, ale veřejně o tom mluvit se bojí," - řekl Vasilij Jeremenko. Podle jeho názoru, "konspirovat" o tomto tématu není dobré, naopak je třeba k němu přistupovat velmi vážně, protože je to otázka bezpečnosti. Ale jak v USA, tak i v Rusku je toto téma dosud uzavřené.

A teprve po tomto řádném "uvedení do tématu" odhalil některé aspekty toho, čím se zabýval ve své době na ministerstvu obrany generálporučík v záloze Alexej Jurjevič Savin. Vedl tehdy sekci expertů Generálního štábu, jejímž úkolem bylo studium nejrůznějších neobvyklých jevů. Nu a hlavním projektem této sekce byl státní program na rozvinutí intelektuálních zdrojů člověka. Podstata tohoto programu se zaměřila na následující: jakým způsobem by bylo možné dosáhnout toho, aby lidský mozek začal pracovat ve zvláštním režimu vyšších schopností a proměnil tak svého "hostitele " v supermana. Vědeckou radu programu tehdy vedla akademička Natalia Petrovna Bechtěreva, která až do své smrti byla vědeckou ředitelkou Institutu lidského mozku Ruské akademie věd. Celkem se tohoto programu zúčastnilo více než dvě stě vybraných odborníků z celé země.

"V procesu výzkumu jsme dospěli k závěru, že člověk je energoinformační systém, který dostává informace z vnějšku. A přesně díky tomu se u něj mohou projevovat nadpřirozené schopnosti," - řekl Alexej Savin. Aby byl tento externí zdroj informací objeven, byly vytvořeny tři skupiny - z vědců, z vojáků a třetí tzv. ženská. Zajímavé je, že nejserioznější pokrok ve výzkumu se podařil právě ženské skupině.

Nazývaje věci pravými jmény, Alexej Jurjevič vysvětlil, že "chtěli jsme navázat kontakt s příslušníky jiné civilizace. A podařilo se nám to". Podle jeho slov, byla vyvinuta speciální technika, která umožňuje lidský mozek na takový kontakt naladit.

"Je třeba nastavit energoinformační obrys lidského mozku na určitou vlnu, jako třeba radiopřijímač," - vysvětluje Alexej Savin.

Žádná hypnóza, léky nebo jiné podobné metody v průběhu experimentu nebyly používány. Také byl vyvinut speciální systém testování zpráv přicházejících od kontaktérů, aby byly vyřazeny "chyby" a "fázový posun" účastníka experimentu.

Výsledky experimentu jsou působivé: šesti kontaktérům byla poskytována možnost fyzického kontaktu, a dvěma se dokonce podařilo navštívit mimozemskou loď. Podle Alexeje Savina jim zástupci mimozemské civilizace odhalovali postupně určité informace, které považovali za potřebné. Zejména vyprávěli o své struktuře moci a systému výchovy a vzdělávání. Žádné informace pro potřeby armády se však od nich dostat nepodařilo. Jediné, o co se souhlasili podělit, bylo schéma přístroje pro diagnostiku a léčbu různých druhů onemocnění. Celkově, jak vysvětlil vedoucí experimentu, "jsou pro ně pozemšťané jako malé děti. Jsme příliš mladá civilizace, abychom byli zajímaví pro vzájemnou komunikaci. Protože jsme však také součástí Vesmíru, mohli bychom svými nerozumnými činy ublížit nejen sobě, ale i ostatním civilizacím. Takže na nás dohlížejí".

Program komunikace s mimozemskou inteligencí byl rozpracován na několik let dopředu. Ale zasáhly politické události v zemi. Od roku 1993 byly výzkumy zastaveny a skupiny rozpuštěny. Jak řekl Alexej Jurjevič, jemu se podařilo odnést jen malou část dokumentů, hlavní část, včetně fotodokumentace, je stále jako dříve v archivech ministerstva obrany. Jedinečnou metodiku pro rozvoj fenomenálních schopností osobnosti ještě do nedávné doby využívali v Akademii Gagarina. Dokud ji ovšem nerozpustil bývalý ministr obrany Serdjukov. Ale přesto všechno se jádro skupiny výzkumníků podařilo udržet.

"Před čtyřmi lety jsme se snažili náš experiment zopakovat a podařilo se nám to," - řekl Alexej Savin. Podle jeho slov i dnes práce v tomto směru pokračuje - "mozky a talentovaní lidé v obraně zůstali."

Na otázku serveru "Pravda.Ru", proč právě dnes bylo rozhodnuto zveřejnit tisku tyto až do této doby tajné informace, Alexej Jurjevič odpověděl: "A proč to před lidmi skrývat? Naopak, je třeba je na nové výzvy doby připravit". Před lidstvem podle jeho názoru dnes stojí dvě závažné globální výzvy: klimatické změny a nedostatek pitné vody. A Rusko má v tomto procesu zvláštní úlohu:

"Jakmile projdeme bodem bifurkace (bod zlomu), lidé ze všech zemí poběží k nám. A jak je uvítat - zbraněmi? Samozřejmě bude nutné se domlouvat." A možná právě to jsou úkoly z "učebnice" pro mladou civilizaci. Mimozemšťané vytvoří experiment a podívají se, jak si s tím poradíme. Ty, kdo takovou lekci nezvládnou, pak nechají "ročník opakovat".

Zdroj: http://www.pravda.ru/society/fashion/models/20-02-2013/1145708-army-0/
114 Komentářů k Sovětská armáda navázala komunikaci s mimozemšťany

 1. by-my-se napsal:

  Zprasili (to) nebo zvratné "se"?,)

 2. Slávek napsal:

  že by onen tajemný globální preditor Pjakina?

 3. smrt napsal:

  tzv slaweck: Umíš něco jiného, než tu příslovečně pražskou idiotštinu?

 4. Paul Durham napsal:

  dětská civilizace - to by odpovídalo, asi tak věk tří let , nicméně tuto zprávu považuji za výborně načasovaný hoax - a to pro svoji formu

  i když události posledních desítek tisiciletí by mohly potvrzovat verzi činnosti kosmických zahradníků

  • Vlabi napsal:

   Generál Savin - živ, zdráv a zcela při smyslech - říká daleko víc:
   https://www.youtube.com/watch?v=NWzECByUl-w

   • Paul Durham napsal:

    forma sdělení lidstvu toho nejzásadnějšího sdělení ze všech sdělení za poslední tisíciletí prostřednictvím dvou důchodců z tajných služeb je poněkud obskurní a pochybná , to je ale pouze můj názor

    jinak k textu , tzv. mimozemšťany považuji za prokázané událostmi dějin a archeologií , nicméně vidím situaci analogicky k lesu, mravenci různých barev spolu v lese zápasí o zdroje a myrmecologové si to zapisují do svých zápisníků, aniž by se jim pletli do hry

    nebo akvarista, miluje své akvárium, občas něco vylepší a tak, pokud by se ryby měly servat dočista dočista, tak je oddělí a některé spláchne do wc

    • Vlabi napsal:

     Důchodci se nechystají jet pro nobelovku a patrně se nebudou muset ani projíždět po Dalasu v otevřené limuzíně, a tak jsou přesně ti správní, kdo tyto červíčky mohou úspěšně šířit. A to po té optimální linii - nikoli prostřednictvím TV Nova hltačům seriálů, ale tichým hledačům u blikajících monitorů.
     A co se týče těch rybiček a mravenců - Savin přece mezi řádky říká: Dohlížejí na nás, abychom svou blbostí nepochroumali celý vesmír.

 5. Libuše napsal:

  Je nejvyšší čas,aby se lidé dozvěděli,že nejsou ve vesmíru sami.Ti, co to odmítají se dočkají velkého překvapení.Doufám jen,že nedojdou k újmě na zdraví. Vítám tento krok Rusů.Doba velkého odhalení se blíží.--LM

 6. B.O.B napsal:

  tomu říkám blábly. stejně tak jako když amici nepřistáli na měsíci. jen se zamyslete: cestujete vesmírem jinak řečeno vaše technologie je daleko za tím co mají na planetě pod vámi a teď záleží na vašich úmyslech ale pochybuji že se budete někoho na té planetě pod vámi ptát jestli můžete přijít. Prostě přijdete. A kde jsou?

 7. B.O.B napsal:

  nikdo netvrdí kromě různých náboženství že jsme ve vesmíru sami.vědecká obec a ne jen vědecká obec považuje možnost života jinde ve vesmíru za reálnou. Ale že by nás navštívily? A nevytahujte roswell a jiné nesmysly. Kde jsou? Nikde. Bud nemají zájem nebo možnost se sem dostat a s největší pravděpodobností o nás ani nevědí.

 8. proud napsal:

  Mno.....:-)))),to prijde na to co si kdo predstavuje pod pojmem "mimozemstan" :-))))),tech je mezi nami "pozemstany" totiz taky hodne :-)))))))))))))))))

  • proud napsal:

   ......jen v Cechach jich je tipuju tak 3/4 ovcanskejch masinek:-))))))))))))

   • proud napsal:

    Moravaci a Slezani neradujte se,kdyz ja napisu v Cechach,myslim tim samozrejme i vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • B.O.B napsal:

     proude umíš ty vůbec česky když je někdo mimozemštan tak jeho existence začaly mimo zemi.Etymologie. Takže ty tvý 3/4 jsou jen vylízaný magoři včetně tebe a mě (to protože ztrácím čas pokusy diskutovat s bandou vylízanců).

     • proud napsal:

      Slysels nekdy v zivote slovo "IRONIE" a dokazes ji rozpoznat? :-))))))))))))))).To za prve,za druhy mam realnej duvod se domnivat ze tu oni "mimozemstani" pudsobej odjakziva jako GP! A znova ti napisu,ze to s tebou nehodlam dal rozvadet,protoze z tvejch komentaru mi vyplyva ze je to marny,protoze na to proste nemas!!!!!!!

      • proud napsal:

       Bandu nech bokem,jelikoz jako vylizanec se tu jevis ty sam!

       • B.O.B napsal:

        zapni si generátor nebo si pusť stavidla docházej ti argumenty a přichází víra hmm už se bojím toho co nevyhnutelně příjde. nemám jako na co slepě hýkat nad každým nesmyslem místo toho abych se zabýval tím že mi tady něco nesedí.Ne nemám na to být ovcí jsem vyznavač Nitzscheho.Vylízanec zdraví vylízance.

        • proud napsal:

         "jsem vyznavač Nitzscheho".......to vysvetluje tvou pitomost......

    • jan nowak napsal:

     12.10. (9:03)
     Bra3 Slowáci w tom jedou taky ! ! !
     ..jmenovitě : Robo, Maroš atď...

 9. Slávek napsal:

  samozřejmě že ve vesmíru nejsme samí, to vyplývá už z počtu pravděpodobnosti, jenže se naše civilizace ve fázích vývojre kdy jsou schopny komunikovat a a najít podobně vyspělou jinou míjejí v čase. A těch co mají podobný časový vývoj je v dostupné komunikační vzdálenosti minimum ne li žádná. Tím to je. Až se podíváme na Mars možná budeme chytřejší poku je tam něco "zanecháno". Jinak už zbývá jen 4. rozměr, ale ten naše bytosti fyzicky nechápou ani zatím nedokáží utilizovat. Jsme v podstatě zajatci tří rozměrů jako pomyslný mravenec na listu papíru který se z plochy nedokáže vymanit (ale to je jen příměr)
  Howgh

  • proud napsal:

   Nejsme sami,to je podle myho nazoru urcite pravda.Jenze zapominame,ze kazda takova civilizace co je schopna ve vesmiru cestovat v realnym case,nebo ho dokonce ovladat podle potreby,je vyspela az tak a diky tomu,ze respektuje zakony Universa! Takova se do nas srat a tim je porusovat,rozhodne nebude.Co vam z premejsleni o tom vyjde uz necham na vas...........

   • B.O.B napsal:

    Povídej mi o zákonech univerza. Rád se poučím jestli bude čím.

    • proud napsal:

     Uz jen tahle tvoje otazka sama o sobe rika,ze ses marnej! Hledej,na netu je toho dost,pro me je zabejvat se tvoji osobou konkretne jen ztratou casu.

     • B.O.B napsal:

      takže spousta ezo blábolů?Chtěl jsem se poučit ale co čekat od zera.Třeba máš něco co jsem ještě nečetl.

      • proud napsal:

       Paklize nazejvas duchovni praci a praci na sobe ezoblabolem,pak jsi mi jen potvrdil co jsem napsal predtim,diky.Mel by sis udelat poradek v tom co kterej termin znamena!Tim zacni,"eziku" :-)))

       • B.O.B napsal:

        to ty máš problém s definicema. duchovní a osobnostní rozvoj nemá nic společnýho s ezoterikou to si myslíš jenom ty.

      • mpskus napsal:

       neotravuj zmrde, ked ta to nebavi, necitaj

     • pavelka napsal:

      No jo, "hledej na netu" - ale ty mu úplně věříš? Ja např.: zkopíruju jeden šlánek, a vyvěsím v 5-ti dalších formátech, blogách, něco přidám, někde uberu, a mám senzaci, rozkvetlou na 5 serverech, diváci si přitom myslí, že objevili nové zprávy...
      Pak se toho chytnou další veselí vtipálkové, a promíchají to na science stránkách, vzniklé hybridní dojmy pak uvedou diváky do extáze UFO-nizmu v TV, a nakonec to přihřebíkuje Soros v NY Times "zaručeně " pravdivou zprávou o kontaktu v Area 51... a nejlepší to v češtině podáva Chvátal na svém Matrixu,,,, no srandy hora...

      • B.O.B napsal:

       amen pavelko

      • proud napsal:

       Na netu hledam "inspiraci",takze ctu,samozrejme,a hodne,ale neberu to co si prectu nikdy za bernou minci,jen jako prave onu inspiraci,podnety k vlastnimu premejsleni!!! Az teprve s tim co mi z toho vyjde,dal pracuju!

       • B.O.B napsal:

        jo a vyřadíš všechno co nesouhlasí s tvým viděním světa. Prostě to nečteš a když už náhodou jo tak si vezmeš jen to co se ti hodí. Podobně postupují kreacionisté. Ale boha nedokázali o nic víc než tomaš akvintský. prostě mě pouč o zákonech univerza zajímají mě nové informace a pohled na svět.jsem to čemu se říká zvědavý.

        • proud napsal:

         Nepoucim,ne ze bych nechtel,ale protoze si je musis prebrat a probrat sam,diskutovat muzeme pak o tom co ti z toho vyslo!Proste se jen s nima seznam,na netu je najdes,staci ti vyhledavac,a pak si je nech projit parkrat hlavou,i v navaznosti co z nich plyne kdyz udelas to ci ono,nebo kdokoliv jinej.Ovsem tim se dostanes samozrejme az k egregorum,Sile,praci s mysli a se sebou.........a porad to nebude zadna esoterika:-)))))))))).Proto ti rikam studuj,tady a takhle by to bylo na hodne dlouho,nez jsem se dostal kde jsem,zabralo to spoustu casu.

        • proud napsal:

         A na ty zakony pozor,predpokladam,ze dokazes rozeznat jejich normalni zneni a to co z nich dokazou udelat ruzny zblbla uz jen jejich "interpretaci",abys nejel spatne hned od zacatku.

      • proud napsal:

       Chvatala a blaboly o opravdovejch mimozemstanech do toho netahej,to jsou jenom ksefty,kazdej se holt zivi jak umi a mnohejm je jedno za jakou cenu,tim je napriklad zrovna Chvatal povestnej az dost:-)!

       • B.O.B napsal:

        jo takže ve skutečnosti jsou to vlastně výplody tvojí fantazie protože odmítáš poskytnout nějaké informace. nebo je to pro to že tušíš že bych tvoje vývody rozcupoval na kousíčky. Ne opravdu nejsi ezoterik protože i oni Ti poskytnou základní vodítka.Seš vlastně jen ukázka Dunning Krugerova efektu. Tvoje znalosti jsou povrchní a to tě vede k přesvědčení že tomu prostě rozumíš líp protože ty vědci co tomu věnují mnohdy celý svůj život jsou jen vymytý mozky.

        • proud napsal:

         Na ony "vyplody moji fantazie",podle tebe,ale na vysledky myho vlastniho mysleni podle me,jsem ve skutecnosti pravem pysnej,oddeluje me to totiz od blbejch ovci co vezmou kazdou kravinu za svou!!!!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Jen do toho,cupuj :-))))))))))))))

        • proud napsal:

         "vědci co tomu věnují mnohdy celý svůj život jsou jen vymytý mozky"..........ano,jsou,jelikoz se tim zivej a v soucasnym systemu by s pravdou chcipli hlady!!!!!!!!!! Jestli me zajima nejakej vedec,pak ten co opravdu hleda pravdy a neni na tom existencne zavislej,nebo je dotovanej nezavisle,napriklad od fanousku,ale ne od tech kdo ho zivej a jsou schopny ho znicit!

        • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

         zmizelo mi tlačítko odpovědět. no nic odpovím si sám sobě a tobě PROUDE: není co cupovat když nic nepředkládáš. Jen tvůj koment potvrzuje Dunninga a Krugera. Je jedno jestli tomu říkáš výsledky tvého myšlení nebo jako já výplody fantazie.A že nejsi ovce? to si klidně mysli ale potkávám tě tady dlouho tak vím že hýkáš směrem kterým ti je ukázáno a nepochybuješ. Takový jsou nejhorší to je material pro extremisty všeho druhu.

        • proud napsal:

         Potkavas,ale nepremejslis,o tom tvoje blablabla svedcej jasne,jeste extremistu ze mne udelas:-)))))))))))))))))))))))))))

        • B.O.B napsal:

         Hmm nepřemejšlím asi ne když ty tak pěkně hýkáš naznačeným směrem.Nedělám z tebe extremistu jen říkám že jsi vhodný material. Dej mi měsíc v mé péčí a s radostí uděláš co se ti řekne.To říkám.Problém s pochopením textu?Ne není to ironie.Ta se vyjadřuje psaným slovem dost těžko pokud tomu nevěnuješ několik odstavců.
         Tak co už z tebe vypadnou nějaký vodítka o zákonech Univerza?nebo budeš dál odvádět pozornost k nepodstatným věcem.třeba jak sis to hezky vymyslel a teď si ji musíš hýčkat aby ti to nikdo nepošpinil.

        • proud napsal:

         "Dej mi měsíc v mé péčí a s radostí uděláš co se ti řekne." ......... :-)))))))))))))),kdyby to slo,rad bych se s tebou vsadil ze nejenze neudelam,ale tvuj pokus o to me k necemu prinutit by mel hodne spatny nasledky pro tvoji osobu konkretne:-))))))))))))))).K tem voditkum,dostals je,nejlepsi jaky jsem ti mohl poskytnout!!! Z prostyho duvodu,privedl jsem te k vode,napit se uz musis ale sam! Nechci abys papouskoval,chci abys prisel se svym nazorem jako to delam sam.Papouskuju jen a jen to o cem jsem sam presvedcenej,trefilo se to tedy beze zbytku do me,jako treba pan Sidorov.Ostatni veci pouzivam jen jako namet k dalsimu zpracovani jenom vlastni hlavou,udelej mi teda radost a pouzij ji taky!!!

        • B.O.B napsal:

         Už jsem se konečně přestal smát. Přečetl jsem si tvoje posty a vodu prostě nevidím.hrál sis tady na ironii pak jsi mi ji vysvětloval pak si obhajoval svoje výmysly. A hlavně jsi zatvrzele mlčel o čemkoliv co jsi vymyslel. hmm to byla ta voda? Víc toho řek vlk samotář se kterým se tady plácáš po rameni.Když výjdu z vlka samotáře toho co napsal tak je jasný že nejdříve bysme si museli sáhodlouze ujasnit terminologii.Ale mluvím k tobě Proude no vidíš jak to z tebe leze další potvrzení Dunning Krugerova efektu (neboj koukni na wiki ta ti řekne o čem mluvím). Pravdou je to čemu věřím.A bojíš se každýho kdo by mohl mýt jiný názor. Vyhrožuješ ani nevíš čemu. je mnoho způsobů jak člověka donutit k tomu co chceš.Kupříkladu ty silná uvědomělá bytost která mi před víc jak hodinou řekla že se mnou diskutovat nebude a ejhle skáčeš jak já diktuju. Ale k ničemu tě nedonutím|(ironie).

        • proud napsal:

         Smarja ses ty ale trouba:-))))))))))))))))))),Dunning Krugeruv trouba :-))).......howgh.:-)

        • Marco napsal:

         A jak můžeš s jistotou tvrdit, že znalosti Prouda jsou povrchní??? Ty jsi určitě takový ten studentíček, kterému již na škole zkurvili vnímání světa a právě proto potřebuješ důkazy, které současný systém vydává za platné, jináč je vše hoax, já opravdu padám. Schválně se zamysli, proč největší vynálezy nepochází z Harwardu a jiných elitních škol a pak se možná dostaneš dál. Mimochodem miluji lidi, kteří požadují důkazy a jsou navyklí, že jim máma strká knedlíky až před hubu. Proud má pravdu, že pokud někdo opravdu hledá a není pohodlný, nalezne i v záplavě dezinformací, vše co potřebuje.

   • vlk samotář napsal:

    V reálném čase se necestuje. V reálném čase se nacházíme teď my a v tom se jen žije.

    Cestuje se výhradně v čase lineárním, ve kterém může "Stvořitel" měnit i osudy lidí, dění a celého vesmíru.

    Pro lepší pochopení bych uvedl názornou ukázku z filmové střižny, kde "střihač" žije ve svém čase, který je lineární, ale postavy na filmu, který různě stříhá, žijí ve svém čase "reálném".

    U "Stvořitele" je to navíc o to zajímavější, že sám může do reálného času vstupovat, jako by vstoupil přímo do děje filmu, a ten film je stále živý, jako by se promítal ve všech okolních sálech o nekonečném počtu, ale pokaždé s tísícivteřinovým zpožděním. Ta hodnota zpoždění je ve skutečnosti mnohem větší a měří se v pohybech atomů.

    Návštěvou promítacích sálů doleva se můžete dostat do minulosti a sálů doprava zase do budoucnosti.

    Jsou ale i sály k vám a od vás, dolu a nahoru, a všemi ostatními směry, kde se odehrává stejný děj, ale mírně zkreslený, a to z pohledu každého sálu jako z centra, ve kerém se dotyčný nachází, takže když vstoupí do dalšího sálu, vidí zase nové dimenze všemi směry, které nemusí navazovat na děj v těch, které v nich byly, když stál ve vedlějším promítacím sále... a všechno to jsou ty jiné dimenze.

    No a tady jsme už u kritické hranice vnímání reality a schopnosti rozlišení u lidského mozku, kdy to člověk je ještě schopen tak trochu pochopit a představit si to, protože po překročení této hranice a spatření samotné podstaty, obvykle dochází k šílenství a kolapsu, protože ty informace "hardware" - mozek, neni schopen už zpracovat.
    Na to prostě člověk nemá!

    Ještě něco k tomu začátku:
    Teoreticky by se ale dalo říci, že "náš reálný čas" platí jen v tuto chvíli a jen pro nás.

    Pojmenovat ho "čvrtým rozměrem můžeme", ale rozhodně to nemá nic společného se čtvrtou, nebo dalšími dimenzemi.
    To už je zase něco jiného...:-)

    • proud napsal:

     Da se do urcity miry souhlasit,jeste jsem to nepromejslel,ovsem vlneni zname i skalarni a tejka se casu zrovna tak jako linearni,pakleze ne "jeste vic",a tady se nam moznosti neskutecne rozsirujou.....

     • vlk samotář napsal:

      Universem je "konstatnta" Stvořitelova "času lineárního", protože ten stvořil následně "čas reálný" (i naši realitu), který se dá jakkoliv upravit požadavkům času lineárního ve smyslu zrychlení, nebo zpomalení, tak jako u promítání filmu, aniž bysme si my, co v reálném čase žijeme, toho pohybu nějak povšimnuli...

      Proto pro nás platí stále ty stejné hodnoty a konstanty naměřené našimi přístroji, ale jen v našem prostředí, aníž bysme si byli schopni připustit, že nejsme nic jiného, než obyčejné "programy", neboli - sestříhaný nekonečný všerozměrný film, ..... se svým dějem, začátkem a koncem všech herců a jejich rolí... v němž má každý z nás své určité místo po určitý čas a roli.

      Pokud ovšem neni stejným cestovatelem v reálném čase, původem z času lineárního, jako je samotný Stvořitel a majitel tohoto zábavního parku - "vesmíru a existence"....:-)

      • proud napsal:

       S timhle krome podle me mozny existence stvoritele(nikoliv boha)uz nesouhlasim,nemam rad kdyz tohle vsechno kolem nas a nas samotny nekdo cpe do virtualniho programu,na to neverim.Podle me je to vsechno realny a my onu realitu muzeme vedome tvorit a pretvaret,paklize si uvedomime ze skutecne muzeme.

       • vlk samotář napsal:

        Indicií v přírodě je mnoho, je si všímat.

        Jak například vysvětlíte, že "Lišaj smrtihlav" má na trupu "lebku", pavouk křižák na zádech "kříž" a proč má zmije na hřbetu klikatou čáru?
        Že by "matka příroda"?:-)

        A víte, kolik takových symbolů, kde to u nemyslících tvorů najdete na jejich zobrazení, existuje, ale varuje to jen člověka?!:-)

        Jak říkal můj učitel - "Zázraky se kolem vás dějí neustále a každou chvíli, ale jen málo z vás je vidí a cítí jejich přítomnost.

        • B.O.B napsal:

         Jo vysvětlím ti to lehce lidský mozek má tendenci abstraktním tvarům přisuzovat jemu známé významy. nikdy ses jako dítě nekoukal na mraky a neviděl v nich tamhle loď tuhle koně atd. Na základě tvého tvrzení musí mít každý lišaj na křídlech lebku ale tak to vůbec není. viděl jsi lišaje jinde než na obrázku? Pár jsem jich vyděl a na křídlech měli něco co s trochou fantazie může připomínat lebku. "Lišaj je smrtelně nebezpečný proto ta lebka.to přeci pochopí každej."

        • jan nowak napsal:

         A wosa má na zadku žlutočerný "strach-lajny"...

       • vlk samotář napsal:

        Můžeme ovládat naši realitu, ale z každé strany máme nastavené mantinely, za jejichž hranice může nahlédnout jen málokdo, natož se za ně dostat.

        • proud napsal:

         To souhlasi,i kdyz vsechny pro maji svy proti.Ty mantaky tu nejsou pro legraci,musej nas omezit abysme nenadelali vic skody nez uzitku,staci se podivat kolik skody dokazeme nadelat uz v nich,az hanba mluvit! Dluzno podotknout ze nebudou nepohyblivy,s rustem nasi zodpovednosti a vedeni se budou rozsirovat,dobre je to zarizeny.Pokud se ovsem driv sami neznicime.
         K tomu vejs,kde je napsano ze ony zymboly jsou tu jen pro nas a ze je vnimame jen my? Neni to jen vyplod naseho jajasstvi,ze si myslime ze "jenom" my? ;-)

        • vlk samotář napsal:

         Špatně jsem to formuloval.
         Je to pro každého, kdo je obdařen inteligencí, která je schopna podobné obrazce dešifrovat ve vztahu ke svým určitým symbolům.

         Náhoda to ale rozhodně neni.

        • proud napsal:

         Pravda,nahody neexistujou a pro me je to namet k premejsleni,takhle jsem se na krizaka ani zmiji jeste nepodival:-)

  • B.O.B napsal:

   Co to meleš o 4 rozměru? Doplň si znalosti fyziky na tohle ti základka nestačí. 4 rozměr je čas. jo to lidské bytosti fyzicky nechápou. A víra v mars usměvná je to jen prach a kámen kam jen oko z olympu dohlédne a možná pár bakterií.

   • JsmeDruh8472zTekutehoProstoru napsal:

    B.O.B troubo, "slabí zhynou".

    Vesmír že "má" 4 rozměry? Nebo 3?
    No zdá se, že jsou některé věci, které o něm asi nevíš.

    "Absolutní" má jen 1 rozměr...který se jmenujeeeeeee...
    překvapivě > rozměr. Prostě rozměr prostoru.
    "Čas"? - čas....hmmmmmm > To, co vydáváte za "čas" není reálné. Čas není nic co existuje, je to pouhý pomocný nástroj např. pro vědomí pro vyhledávání v "databázi uspořádání a jejich posloupnosti".

    • JsmeDruh8472zTekutehoProstoru napsal:

     "Čas" je pouhá otázka značkování.

     Neexistuje nic takového samo o sobě jako si "představujete čas".

 10. vilon napsal:

  Pekná veta: "Seriózní vědci se kvůli ožehavosti této otázky však cítí být ohroženi, pokud by vyjádřili svůj postoj na toto téma." Rád by som počul definíciu - kto je seriozný vedec? - ale inak v otázke UFO mi pomohlo toto video veľmi staré, ale výpovedné.Tam jasne vidno, že človek donútený klamať sa tvári inak, ako ked je kúpený Sorošom.Lebo sa mi momentálne už vôbec nechce hľadať pozadie pôvodu http://www.pravda.ru (teda tok peňazí)

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ifx0Yx8vlrY

  • B.O.B napsal:

   Seriozní vědec je takový který ve své práci postupuje vědeckým způsobem.nevede si umanutě svou když jeho teorii někdo vyvrátí a pracuje dál.Jestli nevíš co je to vědecká metoda (pokus a jeho opakovatelnost) tak tam máš asi nedostatek informací a pak věříš nesmyslům.Nebo slyšel jsi někdy o pánech Dunningovi a Krugerovi?

   • Paul Durham napsal:

    motto seriózního vědce : koho chleba jíš, toho píseň vědecky zpívej , blahoslaveni budiž orájové , jediní bohové vesmíru hypoték

   • Robo napsal:

    Demokrat (B.x.B.), tou opakovateľnosťou myslíš toto?:

    http://www.antimeloun.cz/?p=6291

    Durman, valím oči a opatrne chválim! :-)

    • B.O.B napsal:

     když si parta hlupáků povídá o vědě a za zdroje informací pokládá http://www.antimeloun.cz už po prvních pár řádcích je mi jasný že autor míchá jabka s hruškama. když jste tak chytří kteří vědci takhle pracují? Co takhle hodit do placu pár jmen a dokázat že to tak je. Hmm to půjde jen těžko protože jediným důkazem vám je vaše přesvědčení že to tak je. Abych vám pomohl tak třeba v SSSR to byvalo podle trochu jiného hesla: čí pistoli máš u hlavy, toho píseň vědecky zpívej. moc hezky o tom mluvil Loren Graham.

     • proud napsal:

      Nevidim faktickej rozdil mezi pistoli u hlavy,nebo vyhozenim z prace,vedecky obce a ekonomickym znicenim vedce kterej odmitne bud lhat nebo odmitne nezabejvani se "zakazanym vyzkumem".Dnesni "(pa)veda" jsou sracky diktovany mocnejma podle jejich potreby,coz uz nema s vedou nic spolecnyho! A na to se odvolavas? No potes vidle! :-)))))))))))))))))

      • B.O.B napsal:

       Když tě vyhodí z práce tak si najdeš jinou.Ale s implantátem olova v mozku seš leda tak žrádlo pro psy.Čemu ty říkaš (pa)věda? Tomu když ti zjednodušují život sedíš si v teple u svýho kompu a hýčkáš si svoje bludy.To všecho máš kvůli vědě. To že tomu nerozumíš a nechápeš není důkazem toho že je všechno podvod.Nadhoď nějaký obor pavědy diktovanou mocnejma. nebo si to budeš dál sobecky hýčkat protože to víš ty a jinejm to neřekneš a just ne.

       • proud napsal:

        Na panacku,to vsechno mam diky svejm vlastnim rukam a hlave,diky svy praci!!! Pletes si pojmy a dojmy!

        • B.O.B napsal:

         to ti neberu že sis na to vydělal ale určitě sis to doma nepostavil. Lopaty jako ty na to nemaj mozkovou kapacitu.

       • proud napsal:

        Chces obor? Treba farmacie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Soucasny "zemedelstvi".Chemtrails! Malo toho? Ty ses clovece jeste pitomejsi nez jsem si vubec troufal predstavovat,na to olovo do palice a psi zradlo jsi opravdu zralej,dobre jsi to napsal!!!!!!!!

        • proud napsal:

         A to radeji ani nezminuju vojenskej Czern,tam ta tvoje paveda primo akceleruje,delaj vsechno pro sebezniceni co jen muzou!!!

        • B.O.B napsal:

         Copak ti vadí na farmacii že vynalezli léky na tvoje stařecké neduhy. Aha tobě vadí že se farmaceuti snaží vydělat ale to není problém vědy ale marketingu.
         Co říkám už dávno věříš nesmyslům Chemtrails to je taková snůška nesmyslů že na to nemusím být ani genius aby mě to smrdělo těch nesrovnalostí je hromada. jo předpokládaně jsi vytáhl argumenty které jsem očekával. A je to tady zas Dunning Krugerova efektu. už začínám chápat tebe trápí že jedněm oborům jdou prachy a jiným ne ale takový je život není růžový. taky bych chtěl aby se vědci zabývali víc novýmy zdroji energie protože to jak to vedeme vede jen jedním směrem jedna velká hromada sraček. Ale snažím se být optimista a vždycky si říkám že lidstvo už se dostalo z větších problémů tohle taky nějak dopadne. mě se to vlastně netýká už budu dávno po smrti.

        • B.O.B napsal:

         tebe trápí vojenský výzkum. jo lidstvo se snaží jak jen může k očistě napomoci. ale zatím se jenom standartně chrastí zbraněmi.jednou rusové pak zas amici no ale bát bysme se měli kima. protože je to magor který si ten gombík rád zmáčkne. velký hráči si uvědomují jak by to dopadlo kdyby mačjkali gombiky tak se spokojí s chřestěním.

        • proud napsal:

         Chyba hochu,me trapi vubec existence penez a obchodu,tech brzd lidstva! Ale jinak prima,konecne ses uplne odkopal a uz jsem si jistej co jsi zac,Alespon si usetrim cas na moji konverzaci s tebou,takze dal uz nemusis oxidovat a slehej na kafe za jinskym,bogusem a podobnejma,budete si v ty vasi pitomosti rozumet do taktu! :-))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Holt jsem zase hazel perly svini!

        • B.O.B napsal:

         Potom jen přepostuju svůj příspěvek který byl o něco víš byla to odpověd na tvoje žblepty a sem se taky celkem šikne:
         Už jsem se konečně přestal smát. Přečetl jsem si tvoje posty a vodu prostě nevidím.hrál sis tady na ironii pak jsi mi ji vysvětloval pak si obhajoval svoje výmysly. A hlavně jsi zatvrzele mlčel o čemkoliv co jsi vymyslel. hmm to byla ta voda? Víc toho řek vlk samotář se kterým se tady plácáš po rameni.Když výjdu z vlka samotáře toho co napsal tak je jasný že nejdříve bysme si museli sáhodlouze ujasnit terminologii.Ale mluvím k tobě Proude no vidíš jak to z tebe leze další potvrzení Dunning Krugerova efektu (neboj koukni na wiki ta ti řekne o čem mluvím). Pravdou je to čemu věřím.A bojíš se každýho kdo by mohl mýt jiný názor. Vyhrožuješ ani nevíš čemu. je mnoho způsobů jak člověka donutit k tomu co chceš.Kupříkladu ty silná uvědomělá bytost která mi před víc jak hodinou řekla že se mnou diskutovat nebude a ejhle skáčeš jak já diktuju. Ale k ničemu tě nedonutím|(ironie).

        • B.O.B napsal:

         jinak zase někdy jindy třeba zejtra stejnak mě nepoznáš.Tomu co jsi psal říkáš perly? V jaký žumpě to žiješ.

        • proud napsal:

         Hus,ksa,troubo ze zumpy:-)

        • Eva napsal:

         B.O.B šmarjá to není možné....farma lobby, která vymýšlí nesmysly a ničí zdraví? V bývalé práci jsme se skládali na dvojčata, která se přestala vyvíjet, po injekci....
         Chemtrails vidí už kdekdo, kdo sleduje oblohu, stačí se dívat.

       • Eschatolog napsal:

        vyroba nahrazek potravin b.o.b.e.

        • houbeer napsal:

         K te farmacii blobe-josep pamies-a kurva se nan jukni.nebud za idiota,i kdyz uz te znam,heh......

 11. Sasin napsal:

  Tak předně vesmír se nemůže řídit záKONy, by se zhroutil do sebe dávno. Doporučuji zajít ven k vodě a třeba se snažit pochopit, proč se vlny otáčí proti toku a popřemýšlet gde lidi furt dělají chybu.Klidně tam strčte hlavu, udělá to dvojí službu najednou. Možná pocítíte i vír, který stahuje a vedle nadzvedává a ani ho moc nepálí světové strany a že to tak je v jiných vrstvách dle zaKONa? A proč by mělo? Proč by se mimozemšťani měli hrnout na tuto planetu, gde by se jim zvedal kufr? A že by něgde ve vesmíru měla být stejná zemská kulička ve stejné situaci zvedání kufrů by se snad zohlednit dalo v případě, že fungujeme jnapříklad ako tuková buňka vyššího organizmu, jenže takovou buňku gde se furt perou, okrádají se na podílech a gde málo co spolupracuje by snad šlo přirovnat k nějakému viru nebo lépe k rozbušce. Ale jsou i názory, že jsme si pobyt na této planetě vybrali v galaktické cestovce, cogdyž to tady mimozemšťani jenom kontrolují, esli nám z toho už nehrabe příliš. Děti bohů bez dozoru. A porád jim říkají, milujte se a množte se. A voni si furt hrají se zápalkama a rozkopávají si bábovičky a lžou, že né. Muheeeee

  • proud napsal:

   "Tak předně vesmír se nemůže řídit záKONy, by se zhroutil do sebe dávno"......... coze to? :-))))))))))))))))))))))))))))))

   • Sasin napsal:

    Gdyby se vesmír řídil zaKONy tak by se sám do sebe zakousl a jednotlivé balvany by se o sebe roztříštily dle vynuceného zaKONa. Jenže vesmír podle mého mínění je spíše bytost, a jde cestou menšího odpor, čímž vytváří nové situace a nová PRAVidla, která ohne podle potřeby na cestě k menšímu odporu. Tak i vznikl. Gdyby se řídil zaKONem, stále by narážel na nepřekonatelnou překážku a my bysme z toho neměli žádnou prdel. Průběžně se měnící dynamická proměnná bude tedy asi podle mého nejbližším špatným pojmenováním tohoto fenoménu. Máš něco proti tomu?

    • proud napsal:

     Jo,jo sasine:-))))))))))))))))))),vesmir to je anarchie sama,ze? :-)))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Jasne ze mam,jestli nejsi uplne zabednenej s tema svejma podilama,obcas zajdes do prirody a nemas hlavu na krku aby ti do nej neprselo a jen sledujes,pak ty zakony musis videt vsude kolem sebe!!!!!!!! Protoze bez nich bys uz davmno neexistoval i se vsim ostatnim.Ty KONe(i) :-)

     • Sasin napsal:

      To, na co se denně díváš kolem sebe jsou jen vyhlášky, platí například do převrácení zeměkoule. Vesmírná pravidla my neznáme. Jediné co pro nás platí, budiž světlo. Muheeeeeee

   • MartinT napsal:

    ...no prostě "...mé království není z tohoto světa..." tam je vše řečeno...věřím víc nemohu:-)

    zajímá mě borec ,který není ztohoto světa naopak má tento svět (vesmír) na své ruce..nebo ponku co já vím

    • Sasin napsal:

     Esli se Svět zrcadlí, tak si něgde na druhé straně pěkně ubližujeme a nebo je to naopak. Muheeeee

  • houbeer napsal:

   Sasiin, pekne citis,vbimam to podobne.....heh,jak je to free,proměnná......

 12. proud napsal:

  Mam takovej pocit ze cely slavny "mimozemstani(GP)" tady zijou s nami,jen trochu jinde a mimo deni,presto dost mocny(vedomostma a technologiema) na to aby diktovali nejmocnejsim tohohle naseho sveta co jeste si muzou dovolit a co uz ne,a co jim za to maji odevzdavat!To jsou ty slavny UFA,ktery sledujeme,krome tech co sami vyrabime. Ti opravdovi mimozemstani jen sledujou cvrkot ale rozhodne se nevmesujou,dokud ohrozujeme jenom sami svoji existenci a ne vesmir,a i pak kdyz musej se vmisej "bez nasledku".

 13. Libuše napsal:

  Tak koukám,že i kdyby jste to měli před očima,tak tomu nebudete věřit.Cabal odvedl dobrou práci, mne si ruce.Ale každý chápe tak,jak daleko se dostal ve svém vývoji.A proto nejste schopni otevřít svoji mysl pro nové informace.Každý musí pracovat na sobě,pokud se chce hnout a vymanit z iluze.Někteří asi ani nevědí o čem tu píšu.Tím nejste ani zdaleka schopni pochopit o co se hraje na naši krásné ZEMI,jaká zvěrstva se páchali na lidských bytostech.Nemíním nikoho přesvědčovat,záleží na každém z Vás,zda chcete najít pravdu,svobodu.--Přeji všem všechno dobré,mějte se---LM

  • baco deci napsal:

   Jo lidi jsou skvělý v tom jak si ubližovat. nebo nám jako ubližovali ti mimozemštani? Asi křestanská výchova. Země je důležitější než to jiný kamení ve vesmíru. Smiřte se prostě s tím že jsme byzvýznamná planeta na jednom rameni galaxie a kolem nás je takovejch šutrů hromada. není tady nic co bys nenašla i jinde ve vesmíru. Jediný důvod zájmu ze strany mimozemštanů by byl ten kdyby nás měli jako reality show.

 14. proud napsal:

  Neni to paradigma? :-)))))))))))))))))) Lidstvo se jeste nenaucilo postarat se samo o sebe,natoz o svou planetu v nejzakladnejsich vecech,ale uz si mysli ze rozumi mimozemnstanum a sezralo Salamounovo hovno :-)))))))))))))))

  • proud napsal:

   A co se nam panecku najednou vynorilo tech nicek na "vysi",co jsou mnohem dal nez ostatni a presto nesedej ve ladach nebo aspon nekde kde by meli slovo a vliv, jak je to na nasem vyvoji a vyvoji planety panecku znat,to az clovek zasne na d tema uspechama........a GP jede jako masina vesele a nezadrzitelne dal a plni si svoje ukoly presne podle planu i s tim,ze ne vsechno podle nej jde,coz ovsem dobre vi a pocita s tim...............a co vy,co jste na ty vysi,jedna ruka s mimozemstanama,jak jste na tom vy??!!!! To vsichni vidime jak na tom jsme!

   • proud napsal:

    Vsude samej mimozemstan ruku v ruce s nejchytrejsima chytrolinama a svet je na pokraji sebezniceni!!!! Kdybyste laskave spadli nohama zpatky na zem a zacali se starat v realu o realitu,udelali byste lip,nez se placat usima v oblacich a myslet si o sobe!!! Co si sami neudelame,to nebudeme mit,platilo,plati a platit bude!!!!

 15. Arjuna napsal:

  O tomto pojednává krásně vesmírná Opera - Jupiter vychází. Ačkoli to vypadá jako jednoduchá pohádka o ruské princezně,(díky čemuž to US kritici zadupali do země) má to jasné poselství: NEJSME TADY SAMI :)

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=J3E8ZEY0_4g

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JfmHyMhXAmQ

  • proud napsal:

   Vime,tim spis bysme si nemeli o mimozemstanech vymejslet a zneuzivat jejich existenci pro svoje cile bez jejich vedomi a pozehnani,jedna vec,ta druha je otazkou,a co jako ze tu nejsme sami? To kdekdo rozumnej vi tak jako tak! Ale co ma bejt? Co to meni? :-)))))))))).Vubec nic,absolutne nic,protoze dokud se chovame jako zvirata,muzou bejt ti chytrejsi bratri vsude kolem nas,ale stejne si nas nebudou vsimat,jen se pred nama budou mit na pozoru!!!

 16. milano napsal:

  dobra zprava
  hlavne ze dohlizeji....ale asi se dobre bavi, ikdyz asi ne kdyz ted zase visi valka na vlasku....maji jiste technologii k zniceni vsech atomovek a nepochybuju o tom, ze kdyz nechteji abychom je videly, tak je nase oko nevidi....proc by nas mely kontaktokavat, kdyz jsme pro ne deti? vidi nenavist, lez, zlobu, fales, vrahy a to berou jako ze deti jeste nedostaly rozum, co.....co dal? mimozemstani jsou mezi nami, to je jisty maji z nas ovci dobrej byznys a ty zdroje, ze dochazi voda? bude valka o pitnou vodu, kdyz uz ne o ruske prirodni zdroje?

 17. Marco napsal:

  B.O.B mi připomíná mého souseda, který má také papíry na hlavu, jináč by mu nikdo neuvěřil, že v ní něco je. Za toto přirovnání se omlouvám ale nesmírně mě provokují podobně zabednění jedinci. Můj soused mi rovněž tvrdil, že si musím koupit čističku a že existuje to či ono ale můj nápad je hloupý. Tak má hold vědecky uznanou čističku za 300 000kč a já si udělal vlastní za cirka 10tis kč. Je sice fakt, že úřady mi takovou věc nikdy neposvětí, takže jí provozuji tzv na černo ale mě zajímá jen výsledek a ten je velmi příznivý, jelikož psruzi pod ní nehynou a dokonce tam mám i čolky. To samé jsem prožil s topením, kdy jsem si musel postavit komplet vlastní, jelikož mi odborníci radili tak, aby se nakrmil trh a já jejich domněnky o úspornosti zaplatil. Výsledek byl, že jsem si udělal topení samotížkou na 4 samostatné větve za pouhých 30tis i s radiátory a kotlem(kotel byl z druhé ruky). Dnes protopím na 5+1 20tis za celý rok a odborník má moderní systém, samé čidlo a elektronika kombinovaná se solárem a protopí 36tis za stejně velký dům. Mě stál celý systém 30tis a jeho 470 000kč.Kde se stala chyba? Že by se studovaní tak mýlili? Proč to jde vždy udělat i provozovat levněji než hlásají dnešní odborníci? A takhle je to se vším kolem nás, tohle jsem uváděl jen pro příklad. Pokud bych se vydal pohodlnou a vypolstrovanou cestou, byl by ze mě otrok, který musí makat na druhé a to přece nikdo nechce. Naopak, nebojte se myslet, než káže oficiální věda, kde si vědu znásilnilo pár idiotů a udělali si z toho kult zlatého telete. B.O.B se docela prozradil, když popisoval postupy ve vědecké práci. Kdyby se jeho zaostalou vizí řídili nacisti, zůstali by u bombardovacích balónů:o))

  • proud napsal:

   A jsme u toho,dobre napsany :-).Nemame hlavu na krku jen aby nam do nej neprselo a vychcankove se na nas napakovali!O nicem jinym to ostatne pro vychcanky ani neni a nechaj nas za to zaplatit kazdou cenu,vcetne zivotu.

  • Eva napsal:

   1+++++

 18. jop napsal:

  pre B.O.B

  Bobíku, píš ďalej, nedaj sa odradiť nevedeckými ignorantmi. Len im nandej vole, hňupúm sedláckým :-)

 19. JarkaA napsal:

  Sranda je, že my se bojíme mimozemšťanů a oni tu jsou stále s námi. Jen o tom lidé nesměli vědět a proto nastoupil Vatikán, který jim posluhuje (VA (teo)TI(hua)CAN, aneb chrám slunce. Egyptské otroctví vlastně neskončilo a Janovo zjevení je naprosto přesné. Člověk sám je vlastně mimozemšťan a lidé by se měli probrat, protože ten v Bibli citovaný bůh, který je červený, má smaragdovou korunu a sedí na bílém trůnu je vlastně planetární konstalace. Slunce, červená Nibiru se smaragdově zelenou plasmou a Země v jednom zákrytu. Proč asi lítají neustále letadla Chemtrails? Na světě se dějí pohromy, ale Bruselská televize vám nic neprozradí. Zato muslimové moc dobře vědí, co přijde, protože je to Allah, oni tomu říkají také "temný anděl". Válka civilizací trvá celá tisíciletí, ale skrytě. To až nyní jde do tuhého a to doslova. Seznamte se - sumerský padlý anděl, aneb sedmihlavá Janova šelma se sovou (také orel, menora, Eliášovo světlo, biblický hořící keř, se kterým promlouval Mojžíš, nebo také, jak praví V.V. Pjakin "keřík, který je potřeba přistříhnout" ;) http://4.bp.blogspot.com/-50fO4cr5cXw/UmEIyaAUSuI/AAAAAAAAHOg/2MV1t_j_i6U/s1600/Reptilians+on+Earth.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!