P.C.Buchanan: Trump žije!

2016-10-10t002823z_1855786043_s1beugbnrraa_rtrmadp_3_usa-election-trump-women

Donald Trump odvedl v neděli večer bezesporu nejlepší výkon v dosavadní historii televizních prezidentských soubojů. Když se ráno toho dne probouzel, stála pro něj situace takto: Plánovaný viceprezident Mike Pence, kterého si Trump za svého zástupce sám vybral, se od něj za jeho obscénní poznámky o ženách, pronesené Trumpem před desíti lety při rozhovoru s Billem Bushem v autobusu, odvrátil, a stejně tak učinil i Trumpův volební štáb. Média ucítila krev a tzv. nažhavila dráty: TRUMP JE ZE HRY! POHÁR BERE PENCE! REPUBLIKÁNSKÉ ELITY SE CHYSTAJÍ SVÉHO KANDIDÁTA SVRHNOUT!

Už uprostřed tohoto mumraje se Trump takto rozhodl: jestliže má být poražen, vyjde z té porážky jako Trump a ne jako ufňukaný kajícník, žádající o prominutí pokrytce, kteří budou protahovat obličeje nad tím, jak moc si ho oškliví.

První, co učinil, bylo, že pozval zástupce tisku na setkání s malým vzorkem sexuálních obětí Billa Clintona, které proběhlo několik hodin před televizní debatou. Účastnily se ho Kathleen Willeyová, Paula Jonesová a Juanita Broaddricková, které pronesly pár vět na podporu Trumpa i pár vět odsuzujících manžely Clintonovy: „Pan Trump možná řekl pár nehezkých slov, ale Bill Clinton mě znásilnil“, prohlásila Juanita Broaddricková. „ A Hillary Clintonová mi vyhrožovala“.

To byl úvod – a pak už, a na jiném místě - začala televizní prezidentská debata. A jak se moderátoři společně s Hillary pojili v úsílí soustředit debatu na Trumpovy deset let staré výroky, přenesl ji Trump na Billovy kriminální delikty vůči ženám – i to, jak o nich Bill lhal, a jak mu Hillary v těch lžích, a pak i z těch lží ven – pomáhala.

Nikdy nevyhlížela Hillary bezmocněji, než toho večera. Jakmile její pokryteckou hru Trump odrazil, bylo veta po proslulé debatérce z Hoftra Univerzity.

V boji o své bytí či nebytí byl Trump rozhodnut dokončit svou prezidentskou kampaň ve stejném duchu, ve kterém ji zahájil – to zn. jako nepřítel otevřených hranic, globalizace a neoimperializmu. Když moderátoři Raddatzová a Cooper prokazovali svou zaujatou přízeň pro Hillary přečastým přerušováním Trumpových výroků, usměrnil je Trump touto poznámkou: „Ale to jsou tady tři na jednoho!“

A skutečně zde ta početní převaha byla. Jak např. mohli moderátoři debaty pominout onu přetřásanou poznámku Clintonové z jejího pár dní starého projevu k brazilským bankéřům, že „sní o společném trhu s otevřeným obchodem a s otevřenými hranicemi na celé západní polokouli“.

Je-li totiž její výrok přesně zaznamenán, pak vlastně neprohlásila jic jiného, než že sní o budoucnosti, v níž už Američané nebudou existovat jako suverénní a nezávislý národ.

Když přišel na přetřes syrský problém, řekla Hillary, že je pro „bezletovou zónu nad Sýrií“. Škoda, že se jí moderátoři nezeptali, zda to znamená, že by nařídila sestřelovat syrská a ruská letadla, která by se v této zóně objevila.

V každém případě to, co Hillary navrhuje, značí válku proti Sýrii – i proti Rusku – pokud toho bude zapotřebí. Třebaže Kongres dosud válku Sýrii nevyhlásil, a Sýrie USA dosud nenapadla.

Trump nezaváhal ani když byl postaven před nutnost popřít návrh Mika Pence, aby Washington pokračoval v politické linii Billa Clintona. Protože on, Trump, má za to, že Islamský stát (IS), je nepřítelem Ameriky. A jestliže na něj Sýrie a Rusko útočí, neměl by jim Washington v tom útočení bránit.

Když se neděle rodila, psala média o Trumpovi jako o mrtvém muži. A když se tutéž neděli ukládali lidé ke spánku, prožívala tato média stejný šok, jako Hillary a její manžel.

DONALD ŽIJE!

 

Patrick Buchanan byl hlavním poradcem tří amerických prezidentů a dvakrát jej republikánská strana nominovala za svého prezidentského kandidáta.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/10/13/clintons-sexual-victims-testify-for-trump/

 

 
10 Komentářů k P.C.Buchanan: Trump žije!

 1. Carlos IV napsal:

  Boji se ho stejne jako prazska k(r)avarna.

 2. Paul Durham napsal:

  rvačka bude tak jako tak, nyní jde "jen" o styl resp. podle koho se bude vybírat místo a prostředky

 3. Kolemjdoucí napsal:

  91% američanů nechce ani jednoho z kadidátů, ale budou volit MENŠÍ zlo.. Media letos nehrají hru o nejlepšího konadidáta, ale nutí lidi přijít k volbám hlasovat proti jednomu či druhému.

  Něco podobného udělali při prezidentských volbách v ČR. Vzpomínáte?

  • komenského palacký napsal:

   dobrej postreh. Jen bych dodal, ze to plati u americanu, kteri nemaji v hlave rezanku. I u nas byla spousta lidi fanaticky projevujici opravdove sympatie

  • proud napsal:

   To taky byl duvod,krome pro me chybejiciho vhodnyho kandidata,proc jsem svuj hlas znehodnotil a uz se to vlastne stalo pravidlem........nejsou vhodni kandidati(vlastenci,nikoliv nackove a podobne) a mensi zlo odmitam volit.Coz ale neznamena ze proto zavrhnua zatratim svuj narod a svou zem a budu se starat jen o sebe,naopak me to nuti "makat" na lidech aby se "probrali",coz zjevne kdekdo nechape.

 4. petr napsal:

  Trochu naivní spoléhat na jediného člověka. Pro ně není problém odstranit z cesty NWO celé státy. Tak proč by měl být problém odstranit jediného člověka?

  Trumpa zlikvidují a nahradí ho republikánský sionosticko neoconský viceprezident. Přesně tak jak se to stalo s Kennedym.

  • proud napsal:

   Nemusej,dnes jsou dal a sofistikovanejsi.Ted jeste muze blbnout a oblbovat,az prijde na krajeni chleba,zacne sekat latinu.Vzdyt to tak jede uz vsude,sem tam se do toho hodi komedie s postavenim se na zadni a az bude zase vydelano,pojede se dal ve vyjetejch kolejich ...... a tak porad dokolecka dokola:-)))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!