Ilumináti odhaleni: Časová posloupnost velké americké konspirace (Nový světový řád)

Nový světový řád se odhaluje

V roce 1940 byl prolomen japonský rudý diplomatický kód a americké vojenské zpravodajství mohlo celých osmnáct měsíců před útokem na Pearl Harbor číst japonská diplomatická poselství. Zkoumání předválečných a poválečných dokumentů ukazuje, že USA měly k dispozici spoustu špionážních dat, a že prezident Roosevelt nejen že se nedozvěděl o chystaném útoku, ale ani s tím nebyl schopen cokoliv udělat.

Roosevelt ve skutečnosti potřeboval nějaký překvapivý útok,  aby mohl vstoupit do války a mít přitom za sebou celý národ. Sýčkové, jako např. mladší admirál amerického námořnictva Robert A. Theobald (a další) prohlašovali, že různé orgány, jak ve vládě USA, tak i ve vládě Spojeného království, o plánovaném útoku věděly a dovolily, aby k němu došlo, a dost možná ho i podněcovaly.

Admirál James Otto Richardson byl Rooseveltem dokonce vyhozen, protože odmítl přemístit pacifickou flotilu do Pearl Harboru, a připsal počáteční porážky v Pacifiku Rooseveltovi za vinu, o níž se vyjádřil, že je "přímá, opravdová a osobní ". Richardson prohlásil, že přemístění flotily do Pearl Harboru způsobilo její zranitelnost vůči útoku a označil ho za mizernou strategii.

Admirál Husband E. Kimmel a generál Walter C. Short, když byli tázáni, uvedli, že se domnívali, že USA mají k dispozici špionážní data týkající se útoku. Viceadmirál Libby konstatoval "Odejdu do hrobu s přesvědčením, že FDR si to, co se přihodilo v Pearl Harboru objednal....".

Viz Pearl Harbour, otec všech konspirací, kde se nachází podrobné informace o této věci, včetně specifických dat a kódů.

V roce 1947 došlo k tajemné katastrofě u Roswellu, a do dvou měsíců vyšel Zákon o národní bezpečnosti 1947. Tento zákon propůjčoval bezprecendentní moc specifickým ozbrojeným složkám a dosazenému personálu v rámci vlády, aby se dodržovalo utajování a aby se prováděly krycí/ černé projekty, aniž by měla veřejnost o čemkoliv tušení a jakýkoliv dozor. Všechny informace byly začleněny do speciálních oddílů, a byly přístupny jen pro orientaci.

Viz PLUKOVNÍK PHILIP J CORSO A ROSWELLSKÝ INCIDENT

V roce 1953 schválil ředitel CIA Allen Dulles operaci MK-ULTRA. Na ni bylo vyčleněno 6 % rozpočtu CIA, aniž se požadoval  jakýkoliv dozor nebo účetnictví. Na nic netušících lidských pokusných králících se, s použitím psychoaktivních látek, jako je LSD nebo meskalin, prováděly pokusy s ovládáním myšlení.

Prováděly se i jiné psychologické a biologické pokusy. Do studie bylo zapojeno 44 univerzit, z nichž některé byly tajně financovány z kamuflážních organizací CIA. Univerzity si přitom neuvědomovaly, že jejich výzkum se využívá jako součást operace MK-ULTRA. V roce 1973 ředitel  CIA Richard Helm nařídil zničení všech choulostivých dokumentů týkajících se MK-ULTRA, když hrozilo vyšetřování ze strany Kongresu.

Frank Olson byl zavražděn CIA, aby se mu zabránilo svědčit před soudem. Olsonova smrt byla prohlášena za sebevraždu po tom, co spadl ze třináctého poschodí výškové budovy, třebaže po roce 1975 se rozběhlo vyšetřování v CIA pro podezření ze špinavé hry. Pitva provedená v roce 1994 dokázala, že Olson byl zkopán do bezvědomí a potom vyhozen z okna.

Dick Cheney a Donald Rumsfeld, poradci prezidenta Forda, prohlásili, že žádná další vyšetřování  nemohou nepříznivě ovlivnit důležitá státní tajemství.

Viz MK-ULTRA na Illuminati Conspiracy Archive

V roce 1960 připravil Brookings Research Institute pro NASA zprávu nadepsanou "Navrhované studie o důsledcích mírových aktivit ve vesmíru pro lidské záležitosti ".  Zpráva obsahovala  kapitolu nazvanou "Důsledky objevení mimozemského života ",  což byla 190-stranová zpráva vzniklá na základě jednoročního studia. Zpráva konstatovala, že veřejné poznání života na jiných planetách může potenciálně způsobit kolaps naší civilizace, nebo – přinejmenším – její hluboké změny.

Viz  Brookingova zpráva na Bibliotecapleyades

V roce 1961 prezident Eisenhower varoval před nemístným růstem moci a vlivu v rámci "vojensko-průmyslového komplexu ". Eisenhower upozorňoval na to, jak by taková moc mohla být zneužita a způsobit poškození těch nejvlastnějších zájmů, kvůli kterým byl vojensko-průmyslový komplex původně navržen.

Viz druhé video zcela dole.

V roce 1962 ministr obrany Robert McNamara schválil Projekt 112 (Projekt SHAD) zahrnující mnohaleté testování chemických a biologických zbraní na nic netušících civilistech a na americkém vojenském personálu. Tento projekt byl spuštěn bez konzultací s prezidentem Kennedym, aniž by tento o něm vůbec věděl. Do roku 1998 DoD (Department of Defense – Ministerstvo obrany) odmítalo existenci Projektu-SHAD, proto testované subjekty, které přežily nemohly uplatnit úhradu plateb za zdravotní újmy, které utrpěly v důsledku projektu. Projekt dosud zůstává tajný.

Viz http://en.wikipedia.org/wiki/Project_112

V roce 1963 nařídil John F. Kennedy stažení všech vojenských jednotek z Vietnamu do roku 1965. V sokromí Kennedy naznačil svoje plány zrušit CIA a odvolat J. Edgara Hoovera z jejího čela, a rovněž to, že se rozhodl uvolnit svého viceprezidenta Lyndona B. Johnsona z funkce, jelikož mu hrozilo vězení pro obvinění z korupce.

4. června 1963 Kennedy podepsal Vyhlášku 11110 poskytující Ministerstvu financí oprávnění "vydávat stříbrné certifikáty proti mincovnímu stříbru, stříbru jako takovému nebo proti stříbrným dolarům, ukládaným do národního pokladu ", což by přinutilo Federální rezervní banku odejít z podnikání. Deset dní před svým zavražděním si Kennedy  rovněž vyžádal veškeré informace týkající se UFO a přítomnosti mimozemšťanů ve vztahu k národní bezpečnosti.

V roce 1969 byl začleněn Titul 14, Oddíl 1211 Kodexu federálních nařízení a byl zdůvodněn jako způsob, jak zabránit šíření kontaminace z vesmíru. Zákon umožňoval úřadům nařídit blíže nespecifikované období karantény pro jakoukoliv osobu, majetek, zvíře nebo jinou formu života, vystavenou mimozemským účinkům. Tento zákon byl odstraněn z Kodexu federálních nařízení v roce 1991.

Viz http://www.beyondweird.com/etlaw.html

V roce 1990 došlo k válce v Perském zálivu, a říká se, že to bylo duchovní dítě Lee Atwatera, známého jako mistra v podvádění a politického stratéga „vítězství za každou cenu“. Těsně před svou smrtí Atwater tajně obeznámil Jima Bakera s plány na záměrné inscenování řízené války, jehož specifickým účelem bylo znovuzvolení George H.W. Bushe.

Viz http://millercenter.org/president/bush/essays/biography/3

V roce 1991 byl udělen  U.S. Patent 4,989,006 (přihlášený v roce 1989) na "Mikrovlnný absorpční systém ", který lze použít na zahalení letadla, aniž by bylo nebezpečí, že za ním zůstane plazmový oblak, což umožní neviditelnost letounu. V roce 1991 FSB (ruský ekvivalent CIA) rovněž předvedla  pro velení elektronického zabezpečení amerického letectva DEW (Direct Energy Weaponry – zbraně se směrovanou energií). Keramická deska byla s použitím infračerveného laserového paprsku proměněna na prach ze vzdálenosti jedné míle.

Viz http://www.serendipity.li/wot/bollyn1.htm

V roce 1993 došlo k prvnímu útoku World Trade Center, když v garáži pod Severní věží vybuchla bomba nastražená v autě. V důsledku výbuchu bylo šest lidí zabito a 1042 lidí utrpělo zranění. Informátor FBI byl na jeden rok uvězněn spolu s teroristy a podal zprávu o celé té době.

Rovněž v roce 1993 havaroval Boeing, když se experimentovalo se zařízením, které na dálku zbavuje piloty Boeing 757 a 767 možnosti letoun ovládat. Firma Boeing uvedla, že se to v posledních letech stalo nejméně při 31 letech. Mluvčí Susan Davies konstatovala "nevíme, co způsobuje takové anomálie ".

Viz http://www.highbeam.com/doc/1G1-14226215.html

V roce 1995 měl bombový atentát v Oklahomě za následek 169 mrtvých, včetně 19 dětí,  100 lidí bylo zraněných a 219 dětí přišlo o jednoho nebo o oba rodiče. Video dokazuje nade všechno jasně, jak odsouzený a popravený atentátník Timothy McVeigh v roce 1993 absolvuje vojenský výcvik, zatímco FBI vyhlašoval, že neměl nic společného s armádou. V roce 2006 jeden soudce v Utahu dokázal, že FBI měl dokumentované znalosti o tom, že McVeigh byl do útoku zapleten.

V roce 1996, po atentátu v Oklahomě, byl schválen Protiteroristický zákon Omnibus. Ten fungoval jako účinný nácvik na Patriot Act (Vlastenecký zákon). Mnohé původně navrhované formulace, které byly považovány za případně protiústavní, byly odstraněny předtím, než byl zákon schválen.

V roce 1997 ministr obrany William Cohen uvedl "další se angažují dokonce v terorizmu ekologického typu, chtěli by změnit počasí, vyvolat zemětřesení, na dálku pomocí elektromagnetických vln probudit sopky. To všechno je reálné, a to je důvod, abych naše úsilí intenzifikovali ".

V roce 1998 investovala americká vláda do Iridium LLC, vůbec první satelitní telefonní služby. Iriidum LLC vlastní plejádu 66 družic s nízkou orbitou, z nichž každá se pohybuje rychlostí 27200 kilometrů za hodinu a je schopná směrovat hovory do každého centimetru zemského povrchu. Rovněž v roce 1998 oznámily United Airlines a America Airlines, že budou používat nový GPS od firmy Honeywell, umožňující použití systému řízení letu  Pegasus u letadel Boeing 757 a 767. Rovněž v roce 1998 oznámila firma Boeing, že úspěšně ukončila testování větrného tunelu ABL (AirBourne Laser) , které potvrdilo konstrukci částí rozhodujících pro výkon.

V roce 1999 Iridium LLC požádal o ochranu před bankrotem, a jedna nová společnost vlastněná soukromými investory koupila aktiva firmy Iridium. Po méně než roce firma zbankrotovala, když trh ovládly mobilní služby. Soukromí investoři viděli potenciální využití v námořní plavbě, v letectví a v obraně. Ministerstvo obrany (DoD) platí 36 milionů dolarů ročně za neomezený přístup až pro 20 000 uživatelů. Na protest organizace Globalstar se začalo vyšetřování DoD. Hlavní finanční správa USA prohlásila, že ve skutečnosti nebyl vypsán žádný tendr. Vyšetřování bylo zastaveno na žádost Ministerstva obrany, které vyhlásilo, že se jedná o věc národní bezpečnosti. Společnost rovněž obchoduje s datovými komunikačními službami, jako jsou senzory a satelitní sledovací systémy, které umožňují firmám špehovat lidi, vozidla, zařízení a sítě kdekoliv na světě.

V roce 1999 výroba dálkově řízených letadel zaznamenala neočekávaný pokles třebaže se dosud nacházela ve fázi konstrukce a vývoje. Rovněž v roce 1999 byl udělen US Patent 5904724 – Způsob a zařízení dálkového řízení letadla. Zařízení, které umožňuje na dálku řídit letadlo bylo představeno v podobě syntetizovaného trojrozměrného pohledu na prostor obklopující letoun. Rovněž v roce 1999 přinesl časopis New Scientist zprávu, že pokusy s radioaktivním hafniem umožnily prohlášení, že je možné zhotovit zařízení, které emituje velké množství gama paprsků, což se dá přirovnat k jaderné bombě. Rychlé uvolňování energie přivolalo pozornost DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency – Agentura pro pokročilé výzkumné projekty v oblasti obrany), která v tom spatřuje potenciál pro výbušný ekvivalent dvou kilotun TNT. Najednou však zprávy ohledně hafnia začaly tichnout a do oběhu byly uvedeny „zprávy“, že projekt nepřinesl kýžené výsledky.

V roce 2000 zařízení Lockheed Martin Space System v Sunnyvale v Kalifornii, začalo vyrábět otočný zbraňový systém ABL s vysokoenergetickým laserem. Později v roce 2000 Mike Skolnick, viceprezident a generální ředitel firmy  Laser & Electro Optical Systems (LEOS), divize firmy Boeing, uvedl "Boeing učinil značnou investici do trhu směrované energie,  a získal vůdčí roli v rámci Airborne Laser, Space Based Laser a jejich programu vývoje laserových a paprskových řídících technologií. Investice přinese firmě rozhodující a specializované kapacity, nejen v oblasti směrované energie, ale i v rozsáhlém oboru elektro-optického řízení a aplikací pro zpracování obrazu, jak pro obranný, tak i pro komerční trh ".

V roce 2001 se v NPC (National Press Club) ve Washingtonu konala konference k představení projektu, v rámci něhož vojenští a vládní představitelé přistoupili k tomu, aby ukázali, co vědí o UFO a o přítomnosti mimozemšťanů.

Pět měsíců po této konferenci došlo k útokům na World Trade Center, známým jako 9/11. Sdružení aplikovaného výzkumu, které už bylo uznáno Profesionálním sdružením pro směrovanou energii po tom, co byla vypsána cena za práce v oblasti směrované energie, získalo kontrakt na vyčištění zbořeniště World Trade Center, známého jako Ground Zero, a na konzultace o hlášeních předkládaných NIST.

V říjnu firma Cubic Defense Systems požádala o patent na deaktivaci palubních letových kontrol a na použití autopilotního systému preprogramované trajektorie letu, aby se dosáhla kontrola navigace v případě naléhavosti. Krátce po útocích 9/11 šéf General Atomics Aeronautical Systems prohlásil, že poslal dopis Normanu Minetovi z Transportation Secretary, v němž doporučil použití existující technologii, aby se nastolila bezpečnostní opatření proti únosům letadel.

V říjnu 2001 byl podepsán Vlastenecký zákon (Patriot Act), který organizacím prosazujícím právo umožnil zvýšené pravomoci  sledovat (mezi jiným) telefony, e-maily, finanční a zdravotní záznamy.

Tento zákon zahrnuje pověření k zadržení osob bez řádného procesu na neurčitou dobu, prohledávání domů nebo firem úředníky složek k prosazování práva, aniž se požaduje souhlas majitele domu, a/ nebo bez jeho vědomí; využívání National Security Letters (bezpečnostních obsílek), aby se FBI umožnilo sledovat telefon, e-mail, a finanční záznamy bez soudního rozhodnutí, a aby se umožnil přístup složek prosazujících právo k podnikatelským záznamům.

Od zavedení zákona ho mnohé právní iniciativy  napadly, a federální soudy prohlásily celou řadu ustanovení za protiústavní.

V prosinci 2001periodikum Pakistan Observer uvedl, že Usáma bin Ládin zemřel. Pakistan Observer napsal doslova "Usáma bin Ládin zemřel přirozenou smrtí na neléčené plícní onemocnění ". Zpravodajství o bin Ládinově smrti bylo v amerických médiích rychle umlčeno. Vždy, když začala ochabovat podpora veřejnosti válce, příhodně se vynoří nové bin Ládinovy videopásky, a Bushova administrativa ohlásí, že našla videozáznam bin Ládinova přiznání.

V roce 2002 Bushova administrativa oficiálně oznámila na CBS News, že nikdo z vlády si nedokázal představit takový útok, jako 9/11.

V roce 2003 firma  Boeing zažádala o patent nazvaný "Systém a způsob automatického ovládání trajektorie nějakého dopravního prostředku " (přihláška č. 10369285).

V roce 2004 firma Boeing zažádala o Evropský patent  nazvaný Způsob zabránění únosům letadel převzetím jejich systémů. Datum podání: 01/28/2004, Evropská patentová přihláška EP1450227.

V roce 2005 Státní department USA vyhlásil, že dálkové ovládání letu není možné. Oficiální představitel firmy Boeing prohlásil, že "Boeing konstruuje svá komerční letadla taky, a jejich dálkové ovládání nebylo možné.

V roce 2006 byl firmě Boeing udělen US Patent 7142971 - Systém a způsob automatického ovládání trajektorie nějakého dopravního prostředku. "Nezrušitelný" autopilot může být aktivován piloty, nebo senzory nacházejícími se na palubě, nebo pomocí rádia, nebo přes satelit propojený na agentury, jako je CIA. Podle dokumentace "nikdo na palubě není schopen let řídit ".

V roce 2008 časopis New Scientist napsal "USA se honosí pravděpodobou nepostižitelností laserové zbraně ". Uvádí se, že na palubě umístěný laser beze svědků zničí cíl vzdálený 20 kilometrů, aniž by americké vojenské síly upadly do podezření.

Cynthia Kaiser z Výzkumné laboratoře směrované energie při vedení vojenského letectva USA a John Corley z Integrace kapacit při vedení amerického vojenského letectva použili slova "pravděpodobná nepostižitelnost", aby popsali výhody takových zbraní.

Rovněž v roce 2008, DARPA uvolnila několik ze 150 výtisků závěrečné zprávy o pokusu TRIP, která potvrzuje, že prohlášení o neúspěšnosti hafniové bomby byla falešná.

V roce 2009 jeden advokát získal s využitím zákona O svobodě informací záznamy o bombovém atentátu v Oklahomě v roce 1995, a uvedl, že magnetofonové pásky jsou prázdné několik minut před výbuchem, a že se zdá, že pásky byly editovány.

Rovněž v roce 2009 pořádal Národní institut pro teoretickou fyziku řadu seminářů na téma "Hafniová bomba: Stimulovaný rozpad izoméru HF-178m2", které přednesl profesor Jevgenij Viktorovič Tkalja z Moskevské státní univerzity.

V roce 2010 noviny Christian Science Monitor přinesly článek "FBI falšoval poplašné zprávy o terorismu", v němž se uvádí "FBI ilegálně vyvolával hysterii ohledně neexistujícího terorismu tím, aby mohl shromáždit 2000 záznamů telefonických hovorů mezi roky 2002 a 2006 ", s odvoláním na zprávu The Washington Post. "Federální úřad pro vyšetřování šířil falešné poplašné zprávy o terorismu, aby v letech 2002 až 2006 ilegálně shromáždil více než 2000 záznamů telefonických hovorů. Řada e-mailů a krátkých zpráv, které získali v The Washington Post podrobně popisuje, jak úředníci FBI znásilňují své vlastní postupy a ředí své komunikační analýzy nenaléhavými požadavky. V mnoha případech byl udělen souhlas až potom, co byly záznamy shromážděny, aby se postupy FBI legalizovaly ".

Bush ve výše uvedeném videu odpověděl: "ne, vůbec se nebudu za to omlouvat "

Zdroj: http://hubpages.com/politics/The-History-Timeline-Of-The-Great-US-Conspiracy
39 Komentářů k Ilumináti odhaleni: Časová posloupnost velké americké konspirace (Nový světový řád)

 1. John_Pitralon napsal:

  No, je zarážející, že informace o aktivitách těchto prasáků mainstream vypouští. A co nemohou popřít, to bagatelizují nebo omlouvají s poukazem třeba na Rusy nebo komunisty. Jakože ti byli ještě horší a není třeba se vůbec znepokojovat. Ha ha ha.

  11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici
  https://www.youtube.com/watch?v=Y5TEd1Yy3es

  • proud napsal:

   Rizena demolice byla jasna hned od pocatku na prvni pohled kazdymu kdo premejsli!

  • Paul Durham napsal:

   Nikdy nepouštějte ze zřeteli základní pravidla :

   1) zamotat gojim makovice směsí pravdy a píčovin, až z toho zmagoří na kvadrát a propadnou "víře"

   2) při konstruktivním plnění bodu 1) myslet vždy na princip dvojího či ještě lépe trojího zisku

   • petr napsal:

    Při čtení vašeho příspěvku jsem si vzpomněl na pečlivě pěstovanou fantasmagorii zvanou "Teorie relativity" která je z fyzikálního hlediska pitomost nakvadrát, ale ze společenského hlediska prokázala samovyvolencům neocenitelné služby.

    Podařilo se jim pomocí této teorie z vesmíru doslova vystrnadit boha a nahradit ho fiktivním časo-prostorem (=sčítání jablek a brambor) který se chová pružně a ohebně podle přání vládců světa, přesně tak jak by se měli chovat gojimové.
    A relativita časoprostoru bez boha tak do společnosti přinesla i relativitu všech morálních hodnot a norem navázaných na existenci boha.
    A oni tomu drze říkají pokrok. Přitom jsme akorát propadli ničím nepodložené víře v náš racionální rozum (kterou už před 50 lety vyvrátili velikání psychologie - ale té nežidovské, zednáře Freuda a jeho následovníky mezi ně nepočítám)

    • proud napsal:

     Cos napsal mi prijde celkem jako dobre zamichanej gulas:-)

     • proud napsal:

      "Podařilo se jim pomocí této teorie z vesmíru doslova vystrnadit boha a nahradit ho fiktivním časo-prostorem"......kontra...."A relativita časoprostoru bez boha tak do společnosti přinesla i relativitu všech morálních hodnot a norem navázaných na existenci boha." - co se teda zmenilo? :-)
      "Přitom jsme akorát propadli ničím nepodložené víře v náš racionální rozum".......a tady jsem v koncich uplne,rozum a umeni kreativne myslet a kreativity vubec nas tak nejak odlisuje od zvirat......problem nevidim v rozumu,ale v jen jeho pouzivani a zapominani na intuici a duchovno(sanozrejme ne to nabozensky)....

      • Jaris napsal:

       Proude byl nastolen zidovsky atheismus. Ten je daleko nebezpecnejsi, diky "uslechtilym" myslenkam o humanite a toleranci, nez krestanstvi. Krestanstvi drzelo zidy pod kontrolou, zatimco atheismus dal zidum zelenou k jejich nebetycnym lumparnam.

       • proud napsal:

        Atheismus je naprosto v poradku,dokonce bych rekl,ze byla chyba od elit a GP ho dat lidem,protoze to je zacatek jejich premejsleni,misto papouskovani bludu!A tim zacatek jejich konce.Panbickari pro ne nebezpecny nikdy nebyli a nebudou,ti jsou jima chytre odrovnany.

        • petr napsal:

         Zjevně by to chtělo míň žvanit v diskuzích a víc studovat a přemýšlet, Proude ;-)

        • proud napsal:

         Zjevne mas pravdu,zacni se tomu tedy venovat,kdyz ti to tvuj "sef" tam nahore na oblacku dovoli:-))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Kdybys opravdu sam svoji hlavou prmejslel,zjistil bys ze v kdysi tolik vericim svete si GP prave nejvic zajistil a upevnil svoje postaveni,az ted s rozvojem ateismu,a tedy se zacatkem svobodnyho,"panbickem" nediktovanyho mysleni se mu to pomaloucku zacina hroutit,tak honem misto viry nasazuje medialni zvasty.....ale to bys misto otlacovani si kolen a zvatlani clovekem vymyslenejch pitomosti do zblbnuti a hrbeni se pred fiktivni autoritou z clovekem sesmoleny bible,musel zacit sam premejslet a za vysledek si taky vedome sam nyst zodpovednost;-)))

        • proud napsal:

         Dokud si na sebe budou lidi vymejslet nabozensky fanatizujici nesmysly,ze zvirete se nepozvednou a dal si budou navzajem rozbijet hlavy pro svy "bohy"!

        • Jaris napsal:

         Staci se podivat kolem sebe, kam atheismus lidskou spolecnost zavedl. "Anything goes" - buzerantske pruvody, manzelstvi mezi fagoty a oficialni povoleni k adopci malych deti. O pravde je zakazano mluvit, zatimco lez ma zelenou. Staci mrknout jak se rozpada spolecnost pod dekadentni kulturou. Multikulti na kazdem kroku, jelikoz humanizmus a tolerance si to zada a zarny priklad muzeme videt v Nemecku, Anglii, Francii, Svedsku a Holandsku, ze? Lez se stala pravdou.

        • proud napsal:

         A to je prave ten omyl ve kterym vy "verici" zijete,ze to zavinil atheismus!!!

        • petr napsal:

         Jeden velmi moudrý člověk řekl: od doby co lidi přestali věřit v boha jsou ochotni uvěřit kdejaké pitomosti. A o tom je celý ten slavný ateizmus, stvořený židovskými osvícenci neboli ilumináty a všechny další -izmy kterými nás židé krmí vrchem-spodem posledních 200 let.

        • proud napsal:

         Clovece,peto,povez mi pod cim si predstavujes ateismus,me to prijde ze tocime kazdej o necem jinym,marne se snazim prijit na to,co s nim maj spolecnyho verici zidi,jinak by to nebyli zidi,ze ? :-)

        • Jaris napsal:

         Panbickare, Proude , vynech. Mam na mysli ty, kteri opakuji v doporucenem poctu nesmyslne "zdravasky" s ruzencem na rukou. Veri, ze pujdou do nebe a ti spatni, ze se budou smazit naveky, za straslivych bolesti, v pekle. Ne, o tom to neni.Tim cirkev ovladala lidi.
         Buh Stvoritel samozrejme existuje, jinak bys tady nebyl, Proude. Nase planeta je usporadana tak, aby byl na ni mozny zivot.
         Atheizmus vzal a zesmesnil viru v Boha Stvoritele a nahradil ho big bangem, darwinizmem, feminizmem, marxizmem a ruznymi vykutalenymi vedci, kteri se budou do morku kosti hadat a dokazovat, ze zadny Buh neni. Jak seredne se pletou a nevidi si na spicku sveho nosu! Atheizmus srazi duchovni kvalitu cloveka, protoze v Bohu je sila a opravdova vira v nej nejde nicim porazit. Proto zidi naservirovali lidem na stribrnem tacu atheismus, ktery hlasa, ze vira je opiem lidstva. Bohuzel, se jim to ve vetsine podarilo.

        • Jaris napsal:

         Jeste dodatek, Proude, ze se tak zastavas atheismu, jakozto svobodneho mysleni. V tom pripade, bychom meli videt lepsi spolecnost, vyvinutou, moudrou a tolerantni. Opak je pravdou! Spolecnost se rozpada pod dekadenci. Zakony jakoby neexistovaly. Moralka ve vetsine na bliti. Kultura nad kterou by jeden zaplakal. Spravedlnost? Jaka spravedlnost........
         Dnes krestanstvi nema zadnou vahu, proto se vina svalit na nej neda. Lidi si vytvorili svou "svobodnou" spolecnost(rozumej sobeckou "me first") a mysli si, ze Boha k zivotu nepotrebuji. Zajimave take je , ze pokud se clovek dostane do poradnych svizeli a jde jemu nebo jeho rodine o zivot, vola na pomoc Boha.Lidi jsou nevdecni tvorove.

    • Oslo napsal:

     Nastastie sa fyzika dostava pomaly do spravnych ruk:
     https://www.youtube.com/user/ThunderboltsProject/videos

    • Jaris napsal:

     Petre, mas pravdu. Einstein i Freud byli jednoduse receno, podvodnici. A takovych vyvolenych je daleko vic. Zakazala bych jim menit si jmena, aby se schovali za svuj puvod. Do verejnych funkci by jeden mel prokazat, ze neni chazar/zid. Je to skodna.

    • benmil222 napsal:

     Technická připomínka: gojim je množné číslo, gojimové je množné číslo množného čísla, ergo nesmysl. Podobné nesmysly jsou windowsy, čipsy, džinsy.

 2. Bary napsal:

  Zajímavé poznání toho, co vylézá na povrch v dnešní době. Před několika leta to byly konspirace, které mnoho diskutérů zatracovalo. Dnes už jenom pár "skalních" nechce tyto situace a poznatky přiznat. Vždyť ovlivňování američanů probíhá už od založení USA ( dobře, až 20let po občanské válce). Z celé ústavy pro americký národ byly vynechány pasáže, které naprosto jinak ústavu vykládají.
  Pro mnoho lidí je to opět konspirace, ale než budu nadávat a proklínat ty, kteří upozorňují na nesrovnalosti a přímé zásahy do tzv. Demokracie USA, je potreba si nějaká data a údaje pročíst.
  Je ale nutno počítat s tím že PRAVDA VYDĚSÍ

 3. Slávek napsal:

  Pjakin často operuje s nikde nedefinovaným pojmem GP. Tento tajemný fenomén je jako Columbova žena, nikdy ji nikdo nespatřil ale přesto ovlivňuje činy slavného detektiva na každém kroku. Jako. na př.: GP se z Londýna stěhuje do Asie. to si jako mám představit co? Že si tam buduje tajný Palác nebo jak? Prosím, když se tím pojmem neustále operuje, může mi někdo vysvětlit jeho podstatu? Pokud se dočítám že tak už činí od dob bájné Atlantidy po dnešní časy jdou na mne mdloby. Je prokazatelně vysvětleno že žijeme v materiálním světě kde se věci odehrávají v příčinných souvislostech a nikdo ještě neobjevil nic jiného. Napřed se narodím a pak teprve můžu umřít nikoliv naopak. Vše ostatní je metafyzika a spekulativní "věda". Pokud nám bude dáno rozvojem budoucího poznání vstoupit do dalších dimenzí budeme se bavit zcela jinak,ale to se nestane neb náš poznatelný vesmír ve kterém žijeme má dimenze pouze tři. Neříkám samozřejmě že další neexistují, ale jsou pro nás obecně nepoznatelné.
  Takže bych prosil toho GP ID. Jméno, povolání, adresu současného pobytu. To mi stačí. Jinak s tímto pojmem odmítám operovat.
  Děkuji
  Slávek

  • proud napsal:

   Neoperuj,nikdo te nenuti,je to jen na tobe.To stehovani ber jako pomyslny,kam prenasi svoje zajmy,kde je zrejme nevedi ani ti kdo ho potkavaji,jinak by to mohl rovnou zabalit a rict tady jsem,pojdte si me odstrelit,nikdo na svete nema tolik nepratel a nema jich tolik mezi svejma "nejblizsima" jako on! Takze neoperuj,vic ti nemuze nikdo nabidnout.

   • Slávek napsal:

    čili něco jako duch který se vznášel nad vodami, jenže tento netvoří, ale škodí...? Neblbněte

    Nowak, Eca si přečtu, jistě to najdu na netu ke stažení. . já jsem vzdělán tak, že pokud mám něco používat( cokoliv... pojem či nástroj) musím nejprve porozumět jeho účelu. k čemu slouží a jak se projevuje v praxi. jinak je to pro mne prázdný metafyzický pojem. Na duchy nevěřím a mimozemštanum uvěřím až někdo prokáže že kruhy v obilí dělají oni. Jsem zvědav zdali prozřu po přečtení Eca. JDU hledat...

    • proud napsal:

     Zadnej duch:-))))))))))).Jen si pod tim kazdej predstavuje to svoje podle svyho,to je dany vic aspektama,jednak mirou toho jak je kdo sam se sebou daleko,pak taky mirou vzdelani a sebevzdelani,svym zpusobem nejaky viry v neco atd.Kdybych ti povedel svy dve,tri moznosti co si pod tim predstavuju,asi bys se strelil do hlavy uplne :-)))

    • jan nowak napsal:

     Slávek..kruhy w obilí dělají MARTANi pomocí takovýho dlouhýho prkna..
     ..zrowna wčera jsem jednoho widěl, ale měl smůlu, už bylo posekáno !
     Že jsi dost zdělanej je mi JASný : )

     ps : metafyziku hledej...hledej..

 4. jan nowak napsal:

  Slávku, já teď čtu od Umberta Eca.. Pražskej řbitow (vydalo Argo, newim gdy)
  ..a tam je to wše-chno OSVĚTLENÝ :
  Kdo s kým a kde.. má to 466 stran v č. doslowu.
  Že bych to sem mohl přepsat.. aby proud neŘEK ŽE se tady flákám ! !
  ..a nezasloužím si, swůj chléb wezdejší..

 5. jan nowak napsal:

  Podporuju swýho antikváře..
  ..jinak mnoho myšlenek a snad i celejch opsanejch pasáží z KNIHY najdeš na ww
  w kokomentářích Žida- parazita národů a na Nowé republice..

  ps : proude, jestli budeš ZLOBIT přijde si pro tebe Mordechaj ! !
  ( str. 35 )
  .. a nadělá z tebe MACESY ( str. 36 )

  • proud napsal:

   Takovej se jeste nenarodil,ale pockam si,casu mam dost:-))))))))))))))

  • petr napsal:

   Macesy?
   Je snad Proud křesťanská panna?
   Já myslel že je to starý žlučovitý ateista. Z něho udělat macesy, tak se jimi v synagoze všichni otráví :-)))))
   (to je jen trocha nevinného humoru)

   • proud napsal:

    V pohode:-),s tim starim opatrne,mozna bys byl mirne prekvapenej,i kdyz uz zadnej mladik nejsem :-))))))))))))

   • jan nowak napsal:

    Na trochu humoru tam máš málo těch ŽLUTEJCH..
    To neskousne : ) maces.
    ..a jestli se w synagoze neotráwěj, tak se aspoň poblejou..

    ps : už jste něgdo zakoušel uwařit z uřezanejch mordechajskejch pinčesů
    držťkowou polívku ? ? ..( já jo )

  • Slávek napsal:

   nowak, tak už to čtu a svíjím se blahem.... díky za tip.

   Slávek

  • Jaris napsal:

   Nowaku, ted jsi mne rozesmal a ne, ze bych to Proudovi prala. On je OK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!