Jak se v USA a Velké Británii vyplašili při průjezdu ruské námořní flotily

ship_2905459b

4- minutový sestřih prohlášení představitelů západu, kteří panikaří při průjezdu ruské námořní flotily ze severu Evropy, přes průliv La Manche do Středozemního moře. Opravdu jsou ruské lodě pro země NATO hrozbou?
7 Komentářů k Jak se v USA a Velké Británii vyplašili při průjezdu ruské námořní flotily

 1. stefan goga napsal:

  Pani od NATO a jejich jakoze spojenci nejak rychle ste nakadili plne nocniky z prezentace sily. A nebili jste to vy co ste saskarnu amikov provadeli po vychdni europe a kolem Ruskych hranic.Vcetne 136 zakladen USA po svete.

 2. Definitiva napsal:

  Nejde o nič iné, ako o zneužitie situácie na démonizáciu Ruska, ktoré ako jediná mocnosť do bodky dodržiava medzinárodné dohody.

 3. krokodýl napsal:

  Česky se tomu jadrně říká,že mají stažené prdele a přitom jde „jen“ o Sýrii.To bude výprask,soudruziz jůesej.

 4. Brunero napsal:

  To ako keď niekto straší iných a potom ten strach začína aj sám pociťovať.
  To všetko len presstitúti kamuflujú.

 5. leopold uchvatil napsal:

  nebyl to průjezd, ale plavba protože na/ve vodě se nejezdí, ale pluje. Článek jen umocňuje tuhle blamáž v zoufalém dezinformačním tažení vedené nebojsou vladimirem, který západu demonstroval ruskou sílu plavbou kanálem ke které mu západ vydal povolení. Zděšení vyvolala možná tak spotřeba paliva.

 6. Marco napsal:

  Já se při té demonstrativní plavbě kolem Británie velmi bavil:o)) Sice žvanili cosi o staré rachotině ale už nezmínili, že oni sami mají velké kulové a proto je to tak šíleně naštvalo. Jen nechápu moc Rusy, když měli celkem 2ks z 80tých let a 1 prodali po modernizaci do Indie. Proč si nenechali obě? Zřejmě nespatřují využitelnost v současném marazmu na světě. Současný Kuzněcov bude asi využit na přechodné období a s tím co příjde po Kuzněcovovi, si vytřou s NATO zádele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!