Program kosmického plotu přenáší válku o vědomí na nebe

Space-Fence-War-on-Consciousness“Klíčová myšlenka kosmického plotu  spočívá v dozoru mimo vědomí, až na samotnou úroveň DNA.” Elana Freeland. Lockheed Martin, jedna z největších světových firem v oblasti vojenského průmyslu, je na čele vývoje takzvaného  ‘kosmického plotu‘, který má ovinout planetu novou generací vysokofrekvenčních satelitních komunikací. Předstíraným účelem má být poskytnutí americkému vojenskému letectvu možnosti identifikace a sledování objektů a ‘kosmického harampádí,’ a detekce událostí ve vesmíru, ale systém poskytne i bezprecendentní úroveň špehování po celé Zemi.

Na atolu Kwajalein v Marshallových ostrovech “je v chodu výstavba Kosmického plotu, promyšleného systému, který dramaticky zlepší pro americké vojenské letectvo způsob identifikace a sledování objektů ve vesmíru.

Kosmický plot bude používat krátkovlnné pozemní radary na bázi gáliumnitridu (GaN), aby poskytoval vojenskému letectvu netříděnou detekci, sledování a přesné měření kosmických objektů, především na nízké oběžné dráze.

Umístění a vyšší frekvence vlnění radarů nového Kosmického plotu umožní detekci mnohem menších mikrosatelitů a ostatního kosmického smetí,  než detekují dosavadní systémy. Kromě toho, konstrukce Kosmického plotu firmy Lockheed Martin významně zlepší včasnost detekce vesmírných událostí, které by mohly představovat potenciální hrozbu pro GPS satelity, nebo pro mezinárodní vesmírnou stanici. Pružnost a citlivost systému umožní pokrytí geosynchronních orbit do hloubky, přičemž se zachová funkčnost sledovacího plotu.”

Propagační video firmy Lockheed Martin vychvaluje výhody a možnosti a možnosti kosmického plotu:

Verze 1.0 kosmického plotu, přezdívaná  Kosmický dozorný systém amerických leteckých sil, spatřila světlo světa v roce 1961 a byla stažena v roce 2013 v rámci přípravy na novou verzi, která bude schopná využívat ´ krátkovlnný radar a sledovat větší počet drobných objektů než předcházející kosmické radary: “asi 200 000 objektů a provádět 1,5 milionu pozorování denně, což je asi desetkrát víc než obdobné americké zařízení, právě poslané do penze”.

 

Skrytý záměr

K pravdivé informaci, na rozdíl od marketingové propagandy, je vždy obtížné se dostat. Studujeme-li však vojenské průmyslové projekty, byť jen do určité míry,  kosmický plot se jeví něčím víc, než jen pouhým složitým systémem, který nám má má zaručit bezpečí ve vesmíru, ale technika této povahy a této síly představuje mimořádnou eskalaci ve válce proti jedinečnosti a ve válce o vědomí.

Elana Freeland, investigativní novinářka a autorka knihy Chemtrails, HAARP, a úplné spektrum dominance nad planetou Země, chystá k vydání v roce 2017 knihu nazvanou  Kosmický plot, v níž kombinuje svoje znalosti o skrytých technologiích a o válce frekvencí na planetě Země  se specifickými informacemi, týkajícími se projektu kosmického plotu. Její analýza vede k závěru, že tento projekt je součástí sítě technologií, jejichž účelem je sledovat, špehovat lidské bytosti jak v masovém měřítku, tak i individuálně, se záměrem vytvořit jakýsi typ  vysokofrekvenčního vězení, které bude manipulovat lidským chováním a vědomím takovým způsobem, který bude vyhovovat cílům vládnoucí světové elity.

Kosmický plot je přesně ten typ techniky, která je potřebná na to, aby lidské vědomí bylo uvedeno pod plnou kontrolu v rámci nového druhu vlády,  technokracie. Podle novináře Jona Rappoporta, je toto uskutečněním temné vyhlídky pro lidstvo, jak ji popsal Aldous Huxley ve své knize  Brave New World, v češtině vydané pod názvem Konec civilizace. Rappoport poznamenává:

“Vždy, když čtu Konec civilizace, vidím samá se sebou spokojená zvířata pasoucí se na louce. To je předobraz. Lidská zvířata, v míru se krmící na polích. Žádné starosti. Není o čem přemýšlet. Jen se ohnout a žvýkat. Don’t worry, be happy.

Konec civilizace popisuje krajinu, kde se lidé nedokážou vzepřít a shodit ze sebe, co na ně naložili. Dokonce o tom ani neuvažují. Nemají žádné podklady pro srovnání. Nemají žádnou kulturní paměť.

Žijí ve státě se skvělou univerzální sociální péčí. Jejich potřeby jsou plně uspokojovány – zvláště ta hlavní, radost. O tu se není nutno nijak snažit, ani pro ni pracovat. Je prostě daná. Je to nejkratší cesta mezi tímto okamžikem a tím příštím.” Jon Rappoport

KE ČTENÍ: Před šedesáti lety Aldous Huxley předpověděl, jak zahyne globální svoboda

V našem dnešním  světě je normou utajování, a je proto přirozené, že ohledně projektu kosmického plotu existují dvě verze: v té oficiální se říká, že jde o vytvoření bezpečnějšího světa, kdežto zasvěcení novináři a šťouralové objevili a odhalili holističtější verzi.

“Stupeň utajení z oficiálních zdrojů, s nimiž jsme se v moderní společnosti museli naučit žít, dosáhl úrovně, kdy dochází k dysfunkci mezi stavem veřejných a přísně skrytých operací. Programy, které zahrnují geoinženýrství, manipulaci s počasím a pokusy ionizovat naši atmosféru z účelem špehování existují, třebaže jsou ignorovány mainstreamovými sdělovacími prostředky. Myšlenka enormního kosmického plotu vybudovaného za veřejné peníze, ale bez poskytnutí náležitého vysvětlení, vede k závěru, že existují pádné důvody pro její skrytí.” Dark Journalist

Space-Fence

 

Frekvenční vězení – Jak bude kosmický plot fungovat jako celoplanetární trezor

V nedávném interview s periodikem Dark Journalist, Freelandová vysvětluje, jak záplava pokročilých technologií vyvinutých armádou a  financovaných z utajených zdrojů bude vržena na bedra lidské rasy.

Její vyšetřování nahlíží do skrytých záměrů modifikovat lidské tělo a zaplavit ho nanotechnologiemi určenými na to, aby fungovaly jako přijímače frekvenčních informací distribuovaných prostřednictvím programů, jako je HAARP a kosmický plot. Nanoroboty, nanovláknageneticky modifikované organizmy, inženýrsky generované bakterie, a těžké kovy se už distribuují obyvatelstvu v rámci geoinženýrských projektůvakcín, potravin, vody  a léků.

“Chtějí instalovat tyto nanoroboty do našich těl. Jsou to miniaturní pozorovatelny, které poskytují dokonalou kontrolu nejen nad naším tělem, ale i nad našimi mozky.

Tyto nanoroboty jsou napojeny na bezdrátový svět a mohou se uvádět do činnosti na dálku.” Elana Freeland

Když hovořila o otázkách dálkového  ovládání mysli, jaké se dosahuje pomocí globální sítě  elektromagnetické kontroly, poznamenala:

“Klíčovou myšlenkou kosmického plotu je … špehování mimo naše vědomí, až na samotnou úroveň DNA, a není to špehování, řekněme, pomocí satelitů a jiných objektů na obloze, ale jde o vysílače ve vašich buňkách, o něco takového, jako jsou věže GWEN (Ground Wave Emergency Network) a NEXRAD (Next-Generation Radar) po celé zemi. A teď si představte malá množství těžkých kovů, jak proudí ve vašem krevním oběhu a mění celé vaše tělo, které i bez toho bylo elektrickou centrálou, vysílačem i přijímačem. Ale teď, s těžkými kovy v žilách, se stává vysoce vodivým a žije v bezdrátovém prostředí s množstvím vlnění procházejících neustále našimi těly, která se stávají součástí špehovacího systému, ať jste jakkoliv daleko. Jsou to nepatrné vysílací věže v našem vnitru, které poskytují dokonalou kontrolu nejen našeho těla, ale i našich mozků. A to je to, k čemu se směřuje. Kosmický plot je silně propojen s transhumanismem a s tak zvanou singularitou, o níž věří, že přichází A fungují, aby přeměnily planetu Zemi v cosi umělého, nepřirozeného.” Elana Freeland

Síť technologického ovládání se stává dokonce ještě složitější a všeobsažnější, jestliže ji dáte dohromady s využíváním sondovacích raket dopravujících do vyšších vrstev atmosféry oxid hlinitý, s rozprašováním barya na obloze a technologiemi CERN a HAARP. Cílem je vytvoření kolem planety prstence, podobného, jaký je kolem Saturnu, čímž se vytvoří těsný prstenec špehování a genetické kontroly kolem planety a kolem lidského pokolení.

Kosmický plot je projekt šitý v utajení a spojený s dezinformační kampaní, Američtí daňoví poplatníci ho financují, a dostává se jin málo vysvětlení, ne-li žádné, nevede se žádné účetnictví a není žádná možnost pochopení. Zatímco naše domácí hospodářství tunelují centrální banky a zmocňují se ho globalisté, my sami jsme vtahováni do tenat technokracie.

Předtucha tohoto temného nového světa

Stejně jako mnoho nejtemnějších plánů světové elity, hollywoodské sci-fi filmy jejich záměry předbíhají a předvídají. Klasickým příkladem je programování SKYNET-u ve filmu Terminátor.

Následující klip z filmu  Hráč z roku 2009 nabízí vizi systému, jako je tento. V něm hrdina-padouch implantuje nanotechnologie do lidských mozků, a lidé pak fungují jako přijímače signálů, které padouch emituje, což mu poskytuje moc řídit chování jiných.

Jiný padouch, zlý kapitalista ve filmu  Kingsman: Tajná služba, kterého hraje Samuel Jackson, rozdá SIM karty všem lidem na planetě, a vysílá jim signál, který způsobuje, že se jich bezděčně zmocňuje posedlost násilím a vražděním. Příběh zde končí globální depopulací, aby Země byla zbavena ‘viru,’ jak padouch říká lidským bytostem.

 

Závěrečné myšlenky

“Čelíme něčemu velmi organizovanému, velmi vědeckému a velmi nebezpečnému.”  Elana Freeland

Je nepochybné, že se vede  válka proti vědomí lidského pokolení. Novinář Graham Hancock se značnou výmluvností nastínil, jak se válka o drogy pokouší omezit náš přístup k mohutným silám naší duchovnosti, a jak tato válka teď přechází do digitální polohy a přenáší se do vesmíru.

Informace této povahy nabízejí příležitost zvýšit svou osobní ostražitost a pracovat na zlepšení osobního a kolektivního vědomí, a posilnit se k odporu proti tomuto šílenství a k jeho přežití.

Lucas Dare, interní autor
Waking Times

Čtěte další články od  Lucase Dare.

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2016/10/25/space-fence-program-takes-war-consciousness-heavens/
74 Komentářů k Program kosmického plotu přenáší válku o vědomí na nebe

 1. Vonásek napsal:

  Zvyšujte svou osobní ostražitost a pracujte na zlepšení osobního a kolektivního vědomí! Jedině tak omezíte přístup k mohutným silám Vaší duchovnosti!
  Blbost je velký dar přírody. Činí člověka šťastným. Buďte happy!

 2. kacaba napsal:

  Článek jako technický projekt snad jen v myslích nadnárodních (rádoby vládnoucích) společností...nemluvě o tom,že žádná technická vymoženost,vymyšlená lidma na Zemi,není nic proti "Boží vůli" a síle lidského vědomí...
  Navíc,co vymyslely SSA je vše už dopředu zaostalé,proti slovanským (Ruským) technico-inteligenčním kapacitám.Peníze a moc anglosasum zatemňují mozky...

  • Ivana napsal:

   Bohuzel vypada to ze anglosasove a sioniste jsou a budou stale u moci. Vse je cim dal tim horsi.

   • kacaba napsal:

    Ivano není to tak je to jen zdání oni už klepou tu poslední kosu a až jí doklepou,tak pujdou ....a už se nikdy nevrátí :-) v tověřím jako že je Bůh nade mnou.
    My musíme vydržet a ještě přidat na síle odporu a protestu.

 3. Sasin napsal:

  Mnohá zvířata jsou nucena "krást" potravu přes plot, páč ti zmrdi už mají skoro všechno voplocemý. a gde by to bylo volný tak tam zase rostou nasazené průmyslové rostliny, kteréí nejsou dobré ani pro lidi. Do toho všeho strkají NOSy podivní šmejdi, keří nerespektují ani toto dělení a kradou přes všechny ploty a přírodní zátarasy.Že pré jediná orana proti nim je vesmírnej plot. Tý voe to je nechutný.

 4. MartinT napsal:

  JÁ SI MYSLÍM A TUDÍŽ JSEM...a i kdyby poškrabat se na zadku bude jen vždy tělesná potřeba

 5. Hum napsal:

  Ostava doriesit jednu podstatnu zalezitost... Ako tam chcu ten plot dostat... Kedze sami nevladnu technologiou dopravy tychto zbytocnosti do kozmu.. Muska nepocitam, to je šašo, ktory to nakoniec sam uzna..

  • Vonásek napsal:

   Techniku přemisťování čehokoliv do kosmu (včetně kosmonautů, nebo plotu) jim už dávno navrhl pan Rogozin. Stačí použít trampolínu.

 6. Ivana napsal:

  U nas je dnes opet nebe jako rozlita bila kava. Jen co to trochu opada, roji se ze vsech stran a rozprasuji. Lidi jsou tak apaticti, delaji ze nic nevidi, ze se jich nic netyka. Zalezou do aut, do super hyper marketu, do bytu a tam prezivaji. Muze byt i mesic bez slunce, nikomu to nevadi. Tohle je pocatek konce civilizace. Kdy prijde nevim, ale troufam si tvrdit ze brzy!

 7. weissbach napsal:

  Veselý článek. Vskutku. Odšpuntování kaldery v Yellowstonu mi přijde jako humánní amputace snětí zasaženého organismu.

  • proud napsal:

   Tu kalderu bych radeji bejt na me,nechal spat a doufal ze vydrzi aspon do doby nez se lidstvo nauci co s ni,ale tohle prani se bohuzel nejspis nesplni.....

  • kacaba napsal:

   myslím,že nevíš co tady říkáš,bouchnout Yellowston tak je všechno na Zemi pohřbeno komplet (i Evropa všetně tebe a tvé rodiny) to by jsi chtěl?
   Je třeba bojovat proti zlu a hlavně americkým neokonum a jimi ovlivněným a podpáceným politiků i u nás,ale nepřát smrt nevinným v SSA jsou i dobří lidi,kteří jsou obětmi těchto hajzlů.

 8. maya napsal:

  aby im tie sracky fungovali, chybuje jedna podstatna vec a to je cip pod kozu, a to uz je na rozhodnuti kazdeho cloveka, ci smrt ci otroctvo.
  Nezite v dualite a matrixe, pozrite sa na system nezaujato.

  • benmil222 napsal:

   Čip pod kožu môžeš dostať, ani o tom nemusíš vedieť. U nás, azda, zatiaľ nie, ale ONI to už robia.

  • petr napsal:

   Čip pod kožu? Není potřeba. Zkuste jediného člověka přesvědčit aby zahodil svůj milášek mobil. Nemáte šanci.

 9. proud napsal:

  " a to uz je na rozhodnuti kazdeho cloveka, ci smrt ci otroctvo"..........proc si myslis ze mas jenom tyhle dve volby? Vidim jeste tu treti: zodpovednou svobodu.

 10. Marek napsal:

  Vse smeruje k valce. Jsou na vyber jen dve volby, globalni konflikt po kterem 99% obyvatel vymre a prezivsi budou zit ve svete bez geoengineeringu a spehovani. Druha moznost, ta pravdepodobnejsi je popsana v tomhle clanku. Nastala nejtemnejsi doba lidstva.

  • proud napsal:

   A co druha alternativa? Ze kdeco pomre a zbytek bude otrocitna urcenym miste za kus zvance a misto na spani a deku?............O tu jim totiz ,myslim si,jde vic.

   • proud napsal:

    Mit totalni kontrolu nad kazdym,i tim nenarozenym a celou planetu pro sebe kde jim nikdo neprekazi.

    • Marek napsal:

     Ano, o tom jim jde především.

     • proud napsal:

      Mozna,jeste jsem nezkousel porovnat z jejich pohledu vsechny pro a proti takovyho reseni,takze za sebe ho vyloucit nemuzu,tedy ani potvrdit.
      Nas problem obecne je ze vsechno vzdycky vidime jen z urcityho uhlu,nebo urcitejch,jak je treba nekde napsano,ale unika nam casto celkovej pohled kterej ale muze i hodne zmenit.

      • petr napsal:

       Není lehké proniknout do myšlení šmejdů zvyklých plánovat na generace dopředu, když našinec dokáže naplánovat nanejvýš dovolenou půl roku dopředu.

       • Sasin napsal:

        Přemýšlejte 1000 let dopředu a změní se vám priority. Proudovi stačí stát aby mohl vybrat činži vod druhejch, kteří musí přemýšlet krátkodobě, páč gdyby náhodou dosatali podíly na půdě (neprodejné) a na rozpočtu, mohli by pak upřednostňovat svoje požadavky a běh událostí, ve kterých se dá plán na 1000 let i překročit na just dunivým nádobám s MOČÍ.

        • proud napsal:

         Ty premejslej,protoze nebejt statu tak jak by mel vypadat,nevis dne ani hodiny kdy te nekdo zarizne,moulo:-)))))))))))))))))).Nejaky dane a podobny veci nemaj se statem nic spolecnyho,jen s tvou vymatlanou fantazii,vlada stat netvori,ale vyuziva a zneuziva,tedy i ty dane,stat tvorej lidi!Vic ti to uz vysvetlovat nebudu protoze se snazis sec muzes udelat ze sebe toho nejvetsiho pitomce pod sluncem!

        • proud napsal:

         Nastesti staci za beznejch podminek i ta zparchantela republika nebo kolonie,hlavne ze to ma hranici co dava vsem jasne na vedomi,ze na tom uzemi jak nekoho prepadnou,maj na krku vsechny a nejen par rodovejch otrapu co by na ne mozna dokazali stacit.I to je funkce statu,ale to ti uspesne unika,udelej si horkej caj,bez si narejt kousek svyho podilu na pude,aspon tri kybliky,prikrej se tim a popremejslej:-)))))))))))))))))))

        • petr napsal:

         Tady víceméně souhlasím s proudem. Jeden z husarských kousků voldemortů byl přesvědčit občany, že stát je jejich nepřítel proti kterému je potřeba bojovat. Přitom ti hlupáci neví, že jejich stát tu byl od toho, aby je chránil právě před bankovními voldemorty a podobnou sebrankou. Teprve ovládnutí státu penězoměnci (už po francouzské revoluci) naplno otevřelo stavidla bezbřehému vykořisťování a zotročování gojimů.

         Boj hlupáků proti vlastnímu státu je jako autoimunitní reakce, kdy bílé krvinky napadají vlastní tkáň organizmu. Jak to končí, to snad nemusím vysvětlovat.

        • proud napsal:

         To s tema krvinkama a autoimunitou je dobry a trefny,to si musim pamatovat.:-)

        • proud napsal:

         Stat je proste neco uplne jinyho,nez co si Sasin chorobne predstavuje a nez co je nam velice vazne predkladany,ze to je, a dnes prakticky uz neexistujici.

        • Sasin napsal:

         Stát je KONstrukt koloniálního vybírání daní a organizovaného násilí mocných. Státy jsou korporace, vznikají smluvou mezi zřizovateli a důvěrníky. Platidlem jsou peníze, zlato nebo jiné věci, se kterým bylo povoleno mocným vekslovat mezinárodně. Takové zřízení, pokud se nemýlím, na slovanských územích nebylo. Obrana existoval, kult u RA existoval, vědění existovalom směňování výrobků existovalo, existovala Jantarová obchodní cesta, Hedvábná obchodní cesta a sůl se vozila ze Solnohradu, dnes poněmčený Salzburg. Lidi spolurozhodovali co bude, né vrchnost. Nebuďte kverulanti, keří mají nutkání mít obavy, že by mohlo být jako hůře. A gysi tak bylo, gdyž misionáři se vyrojili jako kazatelé a oblbovači nastrčení před zdemogratizované kříže před dragounskýma nájezdama podplacených vyexekuovaných bezdomovců. A dnes už jsou jich ve hvozdech a ve městech celé regimenty, ale jdna chybyčka se vloudila. Nelze donekonečna růst a na bankocetle se těší kotle na tuhá paliva. Už vidím jak zástupci státu, chodí měřit splodiny a kontrolovat kotle a komíny esli jsou životu nebezpečné. Muheeeeeeee

        • proud napsal:

         Doplnujici otazka: Odkud pises?.........

        • Perutyn napsal:

         Symptomatickým problémem státu je, že nedokáže fungovat jinak než jako absolutní monopol na určování pravidel "hry".
         Státní zákony slouží - když si všimnete - vlastně jen k ulehčování "správy" porobeného obyvatelstva - různé "novinky" vlastně jen mají usnadňovat práci s jeho ovládáním a tak jsou právě "korigovány" možnosti obyvatel zákony tak, aby jejich ovládání bylo skoro efektivní jako ve velkochovu zvířat, akorát se musej nakrmit sami...atd.

        • petr napsal:

         Ještě si Proude představte jisté nejmenované etnikum jako rafinovaný smrtící virus, který dokáže imunitní systém a organizmus obelstít a zblbnout, že místo vlastních buněk začne reprodukovat tyto smrtící viry a útočit proti vlastním buňkám.

         Za tuhle znalost můžou vaše děti dostat jedničku z biologie a zároveň pětku z (proti)občanské multikulturní výchovy za "hate speech".

        • Sasin napsal:

         Petr
         kukačky jsou opravdu inteligentní hříčkou přírody. Vony vědí, že musej nakukat do hnízd těm nejblbějším ptákům, co do poslední chvíle si budou sedět na vejcích. Neuvěřitelné, fantastické. Muheheeeeee

 11. RadimOV napsal:

  Nestrašme se totalitou ani ničím jiným. Strach je to co ovládá nás ovce a nikdo jiný. Když zemřeme tak co se stane??? Na to ať si odpoví každý sám! Pokud se budeme chovat k sobě slušně a klidně i podle desatera tak zlo samo zahyne včetně sionistických potkanů, pokud nebudeme podporovat banky tak co se s nimi stane? Když nebudeme tankovat u firmy S-hell tak co se s tou firmou stane?? Vše máme ve svých rukách, MY jsme tvořitelé této reality, tvořme a mysleme v dobro a dobro bude kolem nás. Doporučuji Bashar - Daryl Anka a nebo Abraham Hicks videa s cz titulky. Co jsem za dosavadní poznáváni zjistil je to, že pravda o našem bytí je za hranicemi naší fantazie a jen poznání a moudrost nás změní k lepšímu. R

  • petr napsal:

   Naprostý souhlas. Zákon přitažlivosti, podle kterého si vlastní realitu denně tvoříme už svými myšlenkami (negativními nebo pozitivními), prezentovaný manželi Hicksovými.

   Ten je pořád nedostatečně doceňený a jeho znalost stále nepříliš rozšířená. Ikdyž se to šáří jako lavina, chtělo by to ještě zrychlit, aby o tom věděli všichni. Pak se celý NWO rozplyne jako pára nad hrncem, protože jeho existence je založená na tom, že NWO a establishment lidé berou vážně

   • RadimOV napsal:

    Vše je nutno brát s nadhledem a v každé situaci existuje pozitivní energie, proti matrixu nebojujme nechme jej konat podle stavu naší mysli a pamatujme že vše začíná znovu každou sekundu našeho přítomného okamžiku, radujme se z každého přítomného okamžiku protože to je to co skutečně zažíváme, mohu doporučit i film či knihu Celestinské proroctví....

    • petr napsal:

     To si určitě přečtu.
     Zajímavé je, že podle Zákona přitažlivosti žádné negace ve vesmíru nefungují, z čehož plyne, že boj PROTI nwo nemůže být nikdy úspěšný.

     Když se zabýváme čímkoliv, a je jedno jestli v pozitivním nebo negativním smyslu, tak to tím VŽDY a bez vyjímky posilujeme, protože když něčemu věnujeme svoji pozotnost, tak tomu posíláme mentální energii ze které to roste.

     Podle tohoto zákona je smysluplné věnovat myšlenky a energii jen tomu, co chceme posílit, nikoliv tomu, co chceme odstranit.

     • proud napsal:

      Prekvapils,dobry:-). Jen mam takovy tuseni ze nam s takovym vykladem neco unika,ze je vesmir zna,ale ne v nasi "reci".Negace pro nej nebude napriklad ze: se nestane,nesmis,nedas,nevidis,ale ze to bude jinak,muzes,ale jinak a podobne.......tedy kdyz nechces jablko,tedy nereknes ze "ne-chces" jablko,ale reknes ze chces,ale treba hrusku. Tak nejak podobne to chapu.Egregor taky nelze zrusit,ale lze ho "vyhladovet",zastinit jinym.Navic je treba dodrzovat zpusob vyjadrovani jakej pouzivame k malejm detem,aby nam rozumely,stejnou rec jakou pouzivame v "diskusi" s nasim nevedomim.Je to proste svym zpusobem pro nas slozitejsi.

      • proud napsal:

       Ze bych zrovna dvakrat umel vysvetlovat se teda rict neda,njn.Ale vezmeme si napriklad ono biblicky desatero,je to zblebt,z hlediska Universa i naseho nevedomi a nevytvari funkcni egregor,protoze obsahuje ony spatne podany negace ne-,ne-,ne-.......stejne je to treba s mnohejma demonstracema kdy se jde PROTI a za NEdelani cehosi a podobne,misto aby se slo ZA neco,co ale to stavajici zneutralizuje,nebo zrusi.Z toho alespon me plyne ze kdyby Universum mohlo napsat knihu vysvetleni a navodu ve svy reci,proste bysme ji nerozumeli.Ale divil bych se kdyby takovou knihu uz nenapsal nejakej znalec,jen se nejspis a z hlediska elit a GP nedostala mezi lidi.GP a nektery elity ji ale urcite znaji,nebo maji nejakou svoji.

       • Sasin napsal:

        ROBOti nemyslí, řídí se příKAZEM ANO, NE. PRAVdivý význam těch poWELů nezmění ani vyměněné chápadlo Trvá na KONstrukční úrovni CHApání , Gdyž chápe, něgdy, říká rozHODNĚ, neCHCI, neKRAĎTE, nePODVÁDĚJTE, víc neLŽETE nebo vás znovu neZVOLÍM. I to desatero je proude psáno pro ROBOTY.

        Najít sPRAVné pojmenování protipólu, který tam dycky něfde je a né že né, teprve dává pocit pochopení eště před přesvědčením o porozumění co do toho vrazí podmínku gdyž. No a to jsou ROBOti většinou v koncích. Buď mažou PAměť nebo jdou rovnou do servisu. Muheeeeee

        • proud napsal:

         Ani se mi NEchce verit ze se v necem taky jednou shodneme :-)

        • Sasin napsal:

         Proude
         Ani ne proude. Páč musíš pochopit, že stvořitel ti může splnit jen to co si opravdu přeješ a vyslovuješ to. S tím mají blboni potíže. Vyslovují to, co neCHTĚJÍ a myslí si , že dostanou to druhé. Je to stejné i tady s propagandou šmejdů. Blboni je jako neCHTĚJÍ, ale dostanou jen to co vyslovují a na co myslí. Chápeš to, že. No a tak není možné ani za sebe volit někoho jiného jako zasTUPITELE, páč budou dostávat zase jen to, co chtějí a co vyslovují, stále zasTUPITELE. Zdá se ti to stále divný, že každý musí volit to, co si přeje a vyslovuje a až to vyslovené a sepsané se spočítá, pak je smsluplné se bavit o tom, gdo bude KONat ? Další až porozumíš sdělovanému.

        • proud napsal:

         Zase spis jen tak podobne,princip je spravne ale mechanika uplne ne.Jednak v prani hrajou zasadni roli emoce a podruhy,sam urcite z vlastni zkusenosti vis jak si v duchu rikas: tohle bych potreboval,tohle musi vyjit,bylo by to prima,ale pritom slysis ten slabouckej hlasek daleko v hlave jak rika NEVYJDE a to uz je podbarveny emocema a skutecne to nevyjde .....;-).My intuitivne zname ten princip a zpusob,ale neumime ho pouzivat,na rozdil od kretenu co nam vladnou a snazej se sec muzou aby nam ty veci zustaly skryty,nebo zjeveny pokrivene.

        • proud napsal:

         V tom se shodujeme,zastupitele ani vladu nepotrebujeme,proto propaguju profesiomalni odbornej management na vsechny odvetvi kterej bude mit poradni slovo jako zamestnani,ale rozhodovat budou lidi referendama.Ovsem pouceny lidi-obcani,ne ovcani,od toho tu jsou ony media co je budou vzdelavat jak se ma misto ruzovejch zahrad,manipulaci a lzi.

        • Sasin napsal:

         Proude
         Šmejsi si přejí škodit lidem, co jim ukradli podíly. Śmejdi to říkaj, že jim musí vládnout. Blboni říkají, že neCHTĚJÍ být okrádaní, že neCHTĚJÍ aby jim bylo ubližováno. Jenže stvořitel to splní, tak že šmejdům se daří, páč to blboni"ne" CHTĚJÍ. A gdyž se tváří inteligentně tak říkají ANO nebo NE což pro stvořitele znamená jen ANO nebo NE, ale co ?
         Vo tom to je proude. Musí každý sám své potřeby znát a vyslovovat je. A tím vznikne bezpodmínečný osud celého národa, k tomu jim dopomáhej nepodmíněný neprodejný podíl na půdě a rozpočtu. Každej odborník je vlastně magor v jiných oborech, k čemu je dobré tímto rozdělovat lidi?

        • proud napsal:

         Jakoze ne-prodejny podil na pude a rozpoctu? ;-) :-))))

        • Sasin napsal:

         Nó, a ještě si všimni proude, že říkat to jednou, dvakrát nebo dvacetkrát nestačí, je to podobné jako kapacitor, který naakumulovanou rezonanci vybije najednou a to je to jakogdyž se bůh či RAMCHA rozzáří a plní a plní. Všechno má svůj postup, čili si můžeš všimnout i zvyklostí, proč něco nejde. Například kolik času se věnuje tomu podstatnému než se blboni rozeběhnou kecat a mluvit o něčem jiném. Tož tak.

        • Robo napsal:

         Sasin, zdravia! :-)

         Som rád, že si stále tu.
         Aj s našim nezdaniteľným (vrátene výnosov), doživotným a dedičným podielom na pôde každému, kto má záujem na ňom žiť a hospodáriť.

         O poplatkoch a ich využití rozhodujeme spoločne.
         Žiadni zastupitelia..

        • proud napsal:

         "Lide jsou chytri,ale masy jsou hloupe.Mnohem radeji zaviraji oci a poslouchaji lzi,nez aby je otevrely a videly nuz!"............pekny,z jednoho filmiku...........a takhle to dopadne s tvejma podilama kdyz z nich nejdriv neudelas spolecnost,ale nechas je bejt ovcema ve stade........a dopadne to tak s kazdyho i sebelepsi myslenkou,dokud neudela nejdriv neco s lidma!

        • Sasin napsal:

         Milý proude jak můžeš řict, že je nechávám ovcema. Kolik času na toto téma jsme ti už věnoval? Spolkni zlou slinu a uč to další, pak budeš mít společnost rovných lidí, né zlo dějů, co ti kudlu vrazí, jak se otočíš, do zad.

         Taky zdravím ROBO, už máme myslím po doučování. Muheeeee

       • Sasin napsal:

        NEprodejný jsem začal zvýrazňovat i kvůli tobě aby bylo jasno, že jde o přirozený podíl na půdě, jedním slovem podíl, páč blboňové si myslí, že je všechno naprodej. Ale dobře jsi si toho všiml. To je vono. Jentak dál proude. Muheeeee

     • weissbach napsal:

      "Podle tohoto zákona je smysluplné věnovat myšlenky a energii jen tomu, co chceme posílit, nikoliv tomu, co chceme odstranit."

      Nesmíte to zapomenout říct těm, co na to kašlou a kteří si pro vás přijdou až do obýváku....

      • proud napsal:

       Na ty to bude fungovat az casem,zesilenim egregoru,jedou a jeste pojedou dal stejne pitome jak jedou,protoze funguje setrvacnost,takze nezbejva nez jak prijdou,rozbit jim hlavy,na nic jinyho bohuzel neuslysej protoze rozkaz je rozkaz.......:-(

       • proud napsal:

        Nicnmene dokazu si predstavit ze by fungovalo i to a nemusely by se rozbijet hlavy za predpokladu,ze by lidi stali pri sobe,pak by si to lajzli jen do pouceni parkrat nekam vlizt a zjistit ze po nich jde kazdej i ze vzdalenejch sousedu a cloveka jim proste neda:-))))

        • proud napsal:

         Ale tak daleko s ovcema jeste nejsme,je to jen moznej "zpev budoucnosti".

    • proud napsal:

     Problem je ze na tom cos napsal je kus pravdy,ale domotaly ho totalne treba slunickari a jim podobni.....

 12. proud napsal:

  RadimOV a petr.........hezka diskuse,tleskam vam :-).Chtelo by to vic takovejch diskusi a hlavne znalcu co ty veci ovladaji a maj je z praxe odzkouseny a umej je podat "v nasi reci",bylo by to urcite maximalne prinosny a moc potreba!

 13. RadimOV napsal:

  zdravím všechny, proč třeba ne-vyzkoušet letadlo nebo MLM :-) a snažit se vše vysvětlovat lidem kolem a ti zase dále a dále. Mám dojem že to jde pomalu ale jistě a že čím dál tím více se začínají lidé probouzet a přemýšlet a to je to čeho s (j)elita začíná opravdu bát.

 14. je napsal:

  very useful information. Thank you!!!

 15. jennie todd napsal:

  very useful information. Thanks!!!

 16. Gerbera napsal:

  Thank you for your post it is handy for us.

 17. Movie Songs co napsal:

  thanks for watching.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!