„Je s námi konec?“ Leonarda di Capria – vrchol klimatické propagandy?

455787

Nedávno vyšel 94 minutový dokument o následcích globálního oteplování, jehož průvodcem a spoluautorem je slavný hollywoodský herec Leonardo di Caprio. V dokumentu navštěvuje různá místa po světě, na kterých jsou vidět ekologické škody způsobené naší civilizací a následky globálního oteplování. Mluví s různými odborníky a významnými osobnostmi, ale i s obyčejnými lidmi potýkající se s následky zhoršeného životního prostředí. Na kolik se jedná o propagandu a nakolik o varování před skutečným nebezpečím?

Oficiální verze propagovaná i v tomto snímku je taková, že v současné době probíhá oteplování celé planety, které je způsobeno zvyšujícím se množstvím tzv. skleníkových plynů v zemské atmosféře, především oxidu uhličitého CO2 a metanu. CO2 je vypouštěn spalováním fosilních paliv a metan je produkován hovězím dobytkem. Řešením má být omezení produkce skleníkových plynů s tím, že toho má být dosaženo především díky tzv. uhlíkové dani, která by měla být vybírána nejlépe v globálním měřítku. Co je na poselství tohoto dokumentu zavádějící a co naopak nikoliv?

Naprosto nepopiratelné je, že lidská společnost páchá na Zemi ekologické škody obrovského rozsahu a že je nutné s tím něco dělat. Avšak převážná většina těchto škod naprosto nesouvisí s klimatickými změnami.

Dále jsou v dokumentu ukázány případy míst na Zemi, ve kterých jsou jasně znatelné dopady změny klimatu, resp. globálního oteplování Země a to potvrzuje několik odborníků na klimatologii.

Pokud však sledujete téma globálního oteplování na nezávislých médiích, tak zdaleka není jasné, že se Země ohřívá a že stoupá množství skleníkových plynů v atmosféře nějakým významným způsobem a že tomu tak je díky lidské činnosti.

Jedna hypotéza je taková, že k oteplování dochází, děje se tak však díky cyklům Slunce, ve kterých se střídá aktivnější a méně aktivní období, jenž pak mají vliv na teplotu Země. Jiní autoři si však vůbec nejsou jistí, že k oteplení dochází a možná dochází i k ochlazování. Pokud dochází k oteplování vlivem Slunce, tak zvýšené množství CO2 je pak následkem a nikoliv příčinou oteplování. A pokud je za tím Slunce, tak jakákoliv lidská činnost změnu klimatu neovlivní a veškeré politické aktivity se záměrem omezit produkci skleníkových plynů jsou zcestné. Jediné, co má cenu, je náprava skutečných ekologických škod.

V dokumentu "Je s námi konec?" se též poukazuje na to, že popírači globálního oteplování jsou sponzorováni producenty fosilních paliv - ropy, uhlí, atd. Na to se dá odpovědět tak, že pokud vezmeme v úvahu skupiny Bilderberg, CFR, apod., tak snadno přijdeme na myšlenku, že pokud chceme spolehlivě něco prosadit, tak nejlepší opozice je ta, kterou sami kontrolujeme.

Myslím si tedy, že dokument "Je s námi konec?" je dobře natočeným pravdivým svědectvím o ekologických škodách, které jsou za pomocí lží a polopravd smíchány do propagandistické výzvy k vytvoření globální vlády, tj. nic nového "pod Sluncem".

Další informace o podvodu s globálním oteplováním najdete zde:

http://www.nwoo.org/category/zdravi-potraviny-ekologie/podvod-s-globalnim-oteplovanim/

http://www.klimaskeptik.cz/

Ke shlédnutí též zde:

https://www.stream.cz/national-geographic-channel/10013823-je-s-nami-konec
22 Komentářů k „Je s námi konec?“ Leonarda di Capria – vrchol klimatické propagandy?

 1. weissbach napsal:

  "Myslím si tedy, že dokument „Je s námi konec?“ je dobře natočeným pravdivým svědectvím o ekologických škodách, které jsou za pomocí lží a polopravd smíchány do propagandistické výzvy k vytvoření globální vlády, tj. nic nového „pod Sluncem“.

  Pěkně řečeno.

  • Paul Durham napsal:

   No ano, plán depopulace a ultrafašismu pro zbytek otroků je třeba zabalit do vznešených keců. Nějací zasraní herci, ( mimochodem ta samá sebranka jako v czechbabwe ) tomu dodají promo pro blbečky a ti tomu kauzálně dodají "demogratickou" legitimitu, jako ostatně čemukoliv, co jim icikové dají "schválit" . Měli by si napsat na prapor : "oprátka - lidské zdroje sobě" .
   A přitom jde "jen" o peníze pro vyvolené. Prodávat blbcům jejich vlastní blbé nápady je vrchol evoluce obchodu.

   • Petr napsal:

    Ono Paule je to jedno k druhemu. Vladni breci jak jimi sponzorovane corporace likviduji zivotni prostredi. Navic plebs jenz maji z toho nejmensi vynosy, musi platit nejvetsi poplatky v podobe ruznych dani. Vzdyt je to k smichu nad nasi neschopnosti.

 2. houbeer napsal:

  Jasne.jako treba tady v spanu-propagandiste tvrdi,ze nove vzniknuvší almerijska poust je dusledek gl.ot.ja mluvil se stariky tam a videl jsem v te pousti kanaly zavlazovaci apod.,rikaji,ze nez EU zblbla lidi na velkopestovani rajcat,pomarancu apod.,tak bylo vidy dost na almerijsk,, pousti''a bylo tam zeleno!takovych mist je tu vice-ono,kdyz napoji velkou hadici na pramen v 2000m.n.m. A tahnou to az na pobrezi,tak dusledky si umite predstavit,heh?!

  • petr napsal:

   Trefa do černého.
   Pořád se blábolí jak komunisti zničili zavlažovacím systémem celou aralskou oblast, ale to že španělsko zničilo podobně mnohem větší území ví jen hrstka lidí.

   Dokud pěstovali olivy, tak byli v pohodě. Než udělali na pobřeží velkoskleníky kde dřou tuberkulózní, malomocní a HIV pozitivní ilegálové z afriky do padnutí. Přeju dobrou chuť na španělskou zeleninu které jsou po většinu roku plné naše supermarkety.
   Dnes je celé Španělské vnitrozemí jedna velká vylidněná polopoušť.

 3. Maroš napsal:

  Chemtrails? – vagóny uhoľného popolčeka bratov Kochovcov. Energetická uhoľná lobby sa zbavuje odpadu – popola, tak že nám ho sype na hlavy! Boj proti chemtrails = sledovanie distribúcie elektrárenského odpadu!
  https://www.youtube.com/watch?v=s1kBtXPYuAM

 4. Maroš napsal:

  Harvardský a Houstonský projekt - plán na likvidáciu Slovanov.
  Poznámka - je tam zmienka o cielenej zmene teplotných pásiem, ktoré by mali suchom vyhnať Slovanov k severnému polárnemu kruhu, t. j. mimo doterajších zdrojov
  https://www.youtube.com/watch?v=bUoJIqpT4iA

 5. Maroš napsal:

  Aktuálne - INFOVOJNA - ŽIVÉ VYSIELANIE - dá sa posunúť červenou čiarou aj na začiatok vysielania
  https://www.youtube.com/watch?v=jrLZ9PQaYHw

  • vilon napsal:

   RE: Maroš - stačilo ti dať všetky linky do jedného komentára, a nezasierať to tu reklamou pre nejakého Jurečka, ty debo!

 6. Sasin napsal:

  Globální teplouši se oteplují. Zastydlí se přihřívají. A to má být konec? Muheeeee

 7. Mirca napsal:

  Samozrejme nwo potrebuje takove zidovske hezounky.nejakyho pepika vomacku by nikdo neposlouchal.

 8. Tykva Bukvatyr napsal:

  Ale herec je dobrý.

  • obycejnilide napsal:

   Každej herec je kkt, spodina, vocas, mmj. najměte mě a já budu zpívat.

   • jan nowak napsal:

    Píseň pro paní ROBOTowou ! ! !

    ..malá noční huba..
    hudba : W.A.Mozarta
    text : Já & Ch. Bodler

    Jsi loť we wlnách záludných
    proudem OKEANŮ hnaná wětry proudowými
    ..BITCHowaná WYCHřicí..
    wždy mezi KOZY Scilly i Charybdy mířící !

    Na stožárech wlajky wšech barew a swětů
    zázračně se měnící..
    /a sem tam ňáký BOMBarďáky
    ..pod paprsky NIBIRU se sušící /

    A albatros slunící se na palubě w houpací síti
    /když NIBIRU swítí.. /
    ..swá křídla weliká jak wesla spustí rázem
    a zplihlá po bocích je Muhééé wleče potichu..

    Nespočtem SIREN zrazen
    a wšech wylítanejch DAKOT pilot !

 9. petr napsal:

  Co čekat od člověka který natočil moderní harpagodechajskou nalejvárnu pro gojimy s názvem Ži... teda vlastně Vlk z wallstreetu o chazarském zmetkovi který zbohatl okrádáním drobných investorů co mu naivně svěřili svoje těžce vydřené úspory. Film měl za úkol nahnat gojimy toužící po luxusních šlapkách, obřích vilách a tunách koksu do největšího židovského kasína s názvem Wallstreet. Strategie osel a mrkev na špagátu.

 10. Maroš napsal:

  Leonardi Di caprio by mal nakrúcať film o Leninovi - tak som zvedavý, či do toho anglosasi zakomponujú aj skrytú homosexualitu Lenina - nemeckého sionistického agenta, či spomenú aj jeho židovské korene a kopec utajovaných skutočností, že ho postrelila Židovka - lebo proamerickému sionistovi Trockému zavadzal, či spomenú aj jeho údajného sifla - kvôli čomu sa nikdy z atentátu nevylízal, a kopec ďalších vecí.
  Obávam sa, že marxisti budú chcieť verziu, vďaka ktorej sa vďaka Di Capriovi do Lenina opäť zamilujú masy, ako do trockistu a permanentného revolucionára Che Guevaru.
  https://www.youtube.com/watch?v=zRMwjIsv2dg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!