Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 31.10. 2016 Titulky CZ

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč přijela Savčenková k ruskému soudu, jak na Ukrajině probíhá přeměna na neobyvatelné území, jak ukrajinští oligarchové perou peníze při povinném přiznání majetku, slábnutí a neúspěchy USA při organizování převratů v Jižní Americe (Venezuela), proč běžní analytici nechápou Putinův světonázor, zachování života na Zemi jako společný zájem GP i Putina, proč nemá Rusko dostatečně silné informační nástroje, proč je pojem "mezinárodní terorismus" chybný a proč jej není možné porazit bez Ruska, proč Rusko pozastavilo útoky na Aleppo, jak se USA staly banánovou republikou, a další.

Knihy VP SSSR volně ke stažení v CZ/SK překladu na http://leva-net.webnode.cz/prace-vp-sssr/knihy/
V tištěné podobě k zakoupení na http://ksbpress.cz/
3 Komentářů k Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 31.10. 2016 Titulky CZ

 1. lukaš napsal:

  Jedinec bez všech těch znalostí,informací se cítí ochuzen.
  Popis situace v USA,naprosto trefné,za problémy USA může Putin,ale ano,Putin dokázal Rusko vyvést z drápů dravých USA šelem.Dokázal se dívat na USA i z té druhé falešné stránky jejích zájmů.Ten přesný popis mezinárodního terorismu,tak to nemá chybu.

 2. Maroš napsal:

  Aké veľkolepé vie byť poznanie pravdy, akú radosť a tvorivý optimizmus to prináša! Ako ťažko, ale vôbec že to ide - že to ide§ - s mačetou vedomostí kliesniť si cestu v džungli lží a mäsožravých lián! PRIAMA REČ, PRAVDA, MÚDROSŤ, INVENCIA, ODHODLANIE - TAKTO ZVÍŤAZÍME!

 3. lukaš napsal:

  Jsem zvědaví a těším se další vystoupení pan Pjakina.
  I když vím,že nemůžeme ani od Trumpa čekat zázraky,ale aspoň uklidnění mezinárodní situace.Podle určitých signálů z akciových trhů,náznaky zpomalení výroby,aby to někteří,co řídí finanční letadla,aby to nezneužila .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!