Šest židovských společností ovládá 96% světových medií

xZionist-Media2.jpg.pagespeed.ic_.OUUVlII-Wz-750x400Spousta lží, podvodů a dezinformací je cena, kterou Američané platí za kolektivní hloupost.

„Víte moc dobře, a ti hloupí Američané to vědí stejně tak, že řídíme jejich vládu, a to bez ohledu na to, kdo sedí v Bílém domě. Vidíte, já to vím a vy to také víte, že žádný americký prezident nemůže být v takové pozici, aby proti nám vznesl námitky, i kdybychom dělali nemyslitelné. Co nám mohou (Američané) udělat? Řídíme Kongres, ovládáme média, řídíme zábavní průmysl, a ovládáme v Americe všechno. V Americe můžete kritizovat Boha, ale nemůžete kritizovat Izrael...“  

Cipora Menache, izraelská mluvčí

Fakta o židovském ovládání médií

Největší mediální konglomerát současnosti je společnost Walt Disney, jejíž předseda a generální ředitel je Žid Michael Eisner. Říše Disney v čele s mužem, kterého popsal jeden mediální analytik jako „šílence, posedlého ovládáním,“ zahrnuje několik televizních produkčních společností (Walt Disney Television, Touchstone Television, Buena Vista Television), vlastní kabelovou síť se 14 miliony předplatiteli a dvěmi videoprodukčními společnostmi. Pokud jde o celovečerní filmy, Walt Disney Picture Group v čele s Joem Rothem (také Židem) zahrnuje Touchstone Pictures, Hollywood Pictures a Caravan Pictures. Disney také vlastní společnost Miramax Films, kterou řídí bratři Weinsteinové. Ještě před tím, než společnost Disney převzal v roce 1984 Eisner, řídila ji rodina Gentile Disneyho. V té době společnost ztělesňovala zdravou a morálně nezávadnou rodinnou zábavu. I když stále drží práva na Sněhurku, pod Eisnerovým vedením společnost rozšířila svou produkci o realistické vyobrazení sexu a násilí. Navíc má ve Spojených státech 225 přidružených stanic a je spoluvlastníkem několika evropských televizních společností. ESPN, což je kabelová dceřiná společnost ABC, řídí prezident a generální ředitel Steven Bornstein, také Žid.

Tato korporace má také většinový podíl v televizních a kabelových společnostech Lifetime Television a Arts & Entertainment Network. ABC Radio Network vlastní jedenáct stanic AM a deset stanic FM, opět ve velkých městech, jako je New York, Washington, Los Angeles, a má více než 3 400 poboček. Ačkoliv je primárně Capital Cities/ABC telekomunikační společnost, vydělala v roce 1994 přes 1 miliardu dolarů za nakladatelskou činnost. Je majitelem sedmi novin, vycházejících denně, Fairchild Publications, Chilton Publications a Diversified Publishing Group. Time Warner Inc. je druhý největší mezinárodní mediální kolos.

Předseda představenstva a generální ředitel Gerald Levin je Žid. HBO, dceřiná společnost Time Warner, je největší placenou televizní kabelovou sítí v zemi. Warner Music je zdaleka největší světovou nahrávací společností s 50 hudebními vydavatelstvími, z nichž největší je Warner Brothers Records v čele s Dannym Goldbergem. Stuart Hersch je prezidentem Warnervision, což je videoprodukční studio, spadající pod Warner Music. Goldberg a Hersch jsou Židé. Warner Music byla prvním propagátorem gangsterského rapu „gangsta rap“. Prostřednictvím angažovanosti s Interscope Records pomohla popularizovat žánr, jehož barvité texty explicitně vyzývají černochy, aby páchali násilné činy proti bělochům. Kromě kabelové televize a hudby je Time Warner intenzivně zapojená do produkce celovečerních filmů (Warner Brothers studio) a nakladatelství. Nakladatelská divize Time Warner (šéfradaktorem je Žid Norman Pearlstine) je největším vydavatelem časopisů v zemi (Time, Sports Illustrated, People, Fortune).

Když Ted Turner, který je nežidovského původu, učinil v roce 1985 nabídku na koupi CBS, vznikla v mediálních správních radách po celé zemi panika. Turner vydělal jmění v reklamě a poté vybudoval úspěšnou kabelovou televizní zpravodajskou síť CNN. Ačkoli Turner zaměstnával mnoho Židů v klíčových vedoucích pozicích ve společnosti CNN a nikdy veřejně nevystupoval v rozporu s židovskými zájmy, je to člověk s velkým egem a silnou osobností. Předseda William Paley (Žid, skutečným jménem Palinsky) a další Židé v CBS ho považovali za nekontrolovatelného - neřízenou střelu, která by se mohla někdy v budoucnu obrátit proti nim. Kromě toho židovský novinář Daniel Schorr, který pracoval pro Turnera, veřejně vznesl obvinění, že jeho bývalý šéf má osobní antipatie k Židům.

Výkonná rada CBS potřebovala zablokovat Turnerovu nabídku, proto byl vyzván židovský miliardář Laurence Tisch (divadelní, hotelový, pojišťovací a cigaretový magnát) k zahájení „přátelského“ převzetí společnosti. Od roku 1986 do roku 1995 byl Tisch předsedou a generálním ředitelem společnosti CBS, a tím byly odstraněny jakékoliv hrozby nežidovského vlivu. Následné snahy Turnera získat hlavní síť byly brzděny Levinovou společností Time Warner, která vlastní téměř 20% akcií CBS a má právo veta nad hlavními obchody. Viacom Inc. v čele se Sumnerem Redstonem (rozený jako Murray Rothstein), Židem, je třetí největší megamediální korporací v zemi s příjmy ve výši více než 10 miliard dolarů ročně. Viacom, která produkuje a distribuuje televizní programy pro všechny tři největší sítě, vlastní 12 televizních stanic a 12 rozhlasových stanic. Produkuje celovečerní filmy prostřednictvím Paramount Pictures v čele se židovkou Sherry Lansingovou. Její nakladatelská divize zahrnuje Prentice Hall, Simon & Schuster a Pocket Books.

Distribuuje videa prostřednictvím více než 4 000 obchodů Blockbuster. Hlavní zásluhu na slávě společnosti Viacom má to, že je největším světovým poskytovatelem kabelových programů (prostřednictvím Showtime, MTV, Nickelodeon a jiných sítí). MTV a Nickelodeon jsou od roku 1989 stále více a více oblíbené u mladých televizních diváků. Když jsou tři nejlepší, a zdaleka největší mediální společnosti v rukou Židů, je těžké uvěřit, že by takový ohromující stupeň kontroly vznikl bez dobře uvážené, ​​společné snahy z jejich strany. A co ostatní velké mediální společnosti? Číslo čtyři na seznamu je společnost News Corporation Ruperta Murdocha, která vlastní Fox Television a 20th Century Fox Films. Murdoch je nežidovského původu, ale Peter Chermin, který stojí v čele Murdochova filmového studia a také dohlíží na jeho televizní produkci, je Žid. Číslo pět je japonská Sony Corporation, jejíž americkou dceřinou společnost Sony Corporation of America řídí Michael Schulhof, Žid. Alan Levine, další Žid, stojí v čele divize Sony Pictures. Většina televizních a filmových produkčních společností, které nejsou ve vlastnictví největších korporací, jsou také řízeny Židy. Například New World Entertainment, o které jeden mediální analytik prohlásil, že je to „nejlepší nezávislý televizní producent ve Spojených státech“, je ve vlastnictví Žida Ronalda Perelmana. Nejznámější z malých mediálních společností Dreamworks SKG je striktně košer záležitostí.

Společnost Dream Works vytvořili v roce 1994 uprostřed velkého mediálního humbuku magnát nahrávacího průmyslu David Geffen, bývalý předseda Disney Pictures Jeffrey Katzenberg a filmový režisér Steven Spielberg. Všichni tři jsou Židé. Společnost produkuje filmy, animované filmy, televizní programy a hudební nahrávky. Dvě další velké produkční společnosti - MCA a Universal Pictures - jsou obě ve vlastnictví Seagram Company, Ltd. Prezident a výkonný ředitel gigantické společnosti Seagram, zabývající se výrobou alkoholických nápojů, je Edgar Bronfman ml., který je také prezidentem Světového židovského kongresu. Je dobře známo, že Židé ovládali výrobu a distribuci filmů od zahájení filmového průmyslu v prvních desetiletích 20. století.

Tak je tomu i dnes. Filmy vyrobené pouze pěti největšími filmovými společnostmi výše zmíněnými – Disney, Warner Brothers, Sony, Paramount (Viacom) a Universal (Seagram) – tvořily 74% z celkového kasovního příjmu za prvních osm měsíců v roce 1995. Třemi velkými televizními vysílacími stanicemi bývávaly ABC, CBS a NBC. Po spojení mediálních impérií nejsou již tyto tři společnosti nezávislými subjekty. I když však byly nezávislé, každou z nich již od doby vzniku řídil Žid: ABC řídil Leonard Goldenson, CBS nejprve řídil William Paley a poté Lawrence Tisch a NBC nejprve řídil David Sarnoff a potom jeho syn Robert. V průběhu několika desetiletí byly tyto sítě personálně odshora dolů obsazeny Židy, a neodmyslitelné židovství v televizních sítích se nezměnilo, i když byly tyto řetězce pohlceny jinými korporacemi. Obzvláště silná je židovská přítomnost v televizním zpravodajství. Jak již bylo uvedeno, ABC je součástí Eisnerovy Disney Company, a výkonnými producenty zpravodajských pořadů ABC jsou všichni Židé: Victor Neufeld (20-20), Bob Reichbloom (Good Morning America) a Rick Kaplan (World News Tonight). CBS nedávno zakoupila Westinghouse Electric Corporation. Nicméně Eric Ober, kterého jmenoval Lawrence Tisch, zůstává prezidentem CBS News a je Žid. V NBC, která je nyní ve vlastnictví General Electric, je prezidentem NBC News Andrew Lack, který je také Žid, stejně jako výkonní producenti Jeff Zucker (Today), Jeff Gralnick (NBC Nightly News) a Neal Shapiro (Dateline).

Tisková média, především denní tisk, jsou po televizním zpravodajství nejvlivnější informační médium v ​​Americe. Šedesát milionů deníků je prodáno a (pravděpodobně i čteno) každý den. Tyto miliony jsou rozděleny mezi asi 1 500 různých publikací. Mohli bychom dojít k závěru, že už jen samotný počet různých novin v celé Americe by měl poskytovat ochranu proti židovské kontrole a zkreslení skutečnosti. Nicméně to tak není. Dochází k menší nezávislosti, menší konkurenci a mnohem menšímu reprezentování našich zájmů, než by si náhodný pozorovatel pomyslel.

Dny, kdy většina měst (a dokonce menších měst) měla několik nezávisle vlastněných novin, vydávaných místními lidmi s úzkými vazbami na komunitu, jsou pryč. Dnes je většina „místních“ novin ve vlastnictví spíše malého počtu velkých společností, které vedou řídící pracovníci, žijící a pracující stovky nebo někdy až tisíce mil daleko. Faktem je, že pouze asi 25% z 1500 deníků v zemi má nezávislého majitele; zbytek patří velkým novinovým řetězcům. Jen hrstka z nich je dostatečně velká na to, aby si udržela nezávislé zpravodajské štáby mimo svou vlastní komunitu; zbytek závisí na těchto několika málo z nich, kteří poskytují národní a mezinárodní zpravodajství. Impérium Newhouse, které vlastní židovští bratři Samuel a Donald Newhouse, poskytuje názorný příklad toho, že je konkurence mezi deníky v Americe více než nedostatečná. Také ilustruje nenasytnost, kterou Židé projevují v souvislosti se všemi orgány veřejného mínění, které touží ovládat.

Bratři Newhousové vlastní 26 deníků, včetně několika velkých a důležitých, jako jsou Cleveland Plain Dealer, Newark Star-Ledger a New Orleans Times-Picayune; dále vlastní největší celostátní vydavatelský konglomerát Random House se všemi jeho dceřinými společnostmi; Newhouse Broadcasting, skládající se z 12 televizích stanic a 87 kabelových televizních systémů, včetně některých největších kabelových sítí v zemi; nedělní přílohu Parade s nákladem více než 22 milionů výtisků týdně; asi dvě desítky hlavních časopisů, včetně New Yorker, Vogue, Madmoiselle, Glamour, Vanity Fair, Bride’s, Gentlemen’s Quarterly, Self, House & Garden a všechny ostatní časopisy, které zcela vlastní skupina Conde Nast.

Toto židovské mediální impérium založil dnes již zesnulý Samuel Newhouse, přistěhovalec z Ruska. Rodina Newhousova pohltila tolik novin, což bylo do velké míry umožněno faktem, že noviny nejsou podporovány svými předplatiteli, ale inzerenty. Je to právě příjem z reklamy – nikoli malé obnosy, nashromážděné od čtenářů novin – který do značné míry zajišťuje plat redaktora a přináší zisk majiteli. Kdykoliv se velcí inzerenti ve městě rozhodnou favorizovat jedny noviny před druhými, zvýhodněné noviny vzkvétají, zatímco jejich konkurent začne upadat. Od počátku 20. století, kdy se židovská obchodní síla v Americe stala dominantní ekonomickou silou, začal stabilně narůstat počet amerických novin v židovských rukou, doprovázený trvalým poklesem počtu konkurenčních nežidovských novin, především v důsledku selektivní inzerce židovských obchodníků. Kromě toho jsou dokonce i ty noviny, jež stále vlastní a řídí nežidovská společnost, zcela závislé na židovských reklamních příjmech, protože jejich redakční a zpravodajská politika je do značné míry omezená tím, co se Židům líbí, a co nikoli. To platí v novinařině, i kdekoli jinde, že čí chleba jíš, toho píseň zpívej.

 

Troje židovské noviny

Potlačení konkurence a vytvoření místních monopolů na šíření zpráv a názorů charakterizuje růst židovské kontroly nad americkými novinami. Výsledná schopnost Židů používat tisk jako neodporující nástroj židovské politiky by mohlo být stěží lépe ilustrováno než na příkladech tří nejprestižnějších a nejvlivnějších celostátních novin: New York Times, Wall Street Journal a Washington Post. Tyto troje noviny, které ve světě amerických kapitalistů dominují, stanovují trendy a udávají pokyny pro téměř všechny ostatní. Jsou to právě tyto noviny, které rozhodují o tom, co bude zařazeno do zpráv, a co ne, a to na národní i mezinárodní úrovni. Vytvářejí zprávy, které ostatní pouze kopírují; a všechny troje noviny jsou v židovských rukou. New York Times založili v roce 1851 dva muži nežidovského původu, Henry Raymond a George Jones. Po jejich smrti je v roce 1896 odkoupil jako pozůstalost po Jonesovi bohatý židovský vydavatel Adolph Ochs. Jeho prapravnuk Arthur Ochs Sulzberger ml. je současný vydavatel novin a zároveň výkonný ředitel společnosti. Výkonným redaktorem je Max Frankel a šéfredaktorem je Joseph Lelyveld.

Oba posledně jmenovaní jsou také Židé. Rodina Sulzbergerova také vlastní prostřednictvím společnosti New York Times 33 dalších novin, včetně Boston Globe, dále dvanáct časopisů, včetně McCall je a Family Circle s nákladem více než 5 milionů na každý, sedm rozhlasových a televizních stanic, systém kabelové televize a tři knižní vydavatelství. New York Times News Service vysílá novinové zprávy, zvláštní články a fotografie z New York Times telegraficky do dalších 506 novin, tiskových agentur a časopisů. Podobnou národní důležitost má Washington Post, který je tím, že zavádí „úniky“ informací prostřednictvím vládních agentur ve Washingtonu, ve výhodě vůči zprávám, zahrnujícím federální vládu.

Washington Post má stejně jako New York Times nežidovský původ. Tyto noviny založil v roce 1877 Stilson Hutchins, v roce 1905 je od něj koupil John McLean a později je zdědil Edward McLean. Avšak v červnu 1933, na vrcholu Velké hospodářské krize, byly noviny donuceny k bankrotu. V konkurzní dražbě je zakoupil Eugen Meyer, židovský finančník. Washington Post nyní řídí Katherine Meyer Grahamová, dcera Eugena Meyera. Je hlavní akcionářkou a předsedkyní představenstva společnosti Washington Post.

V roce 1979 jmenovala vydavatelem těchto novin svého syna Donalda, který nyní zastává post prezidenta a generálního ředitele společnosti Washington Post Co. Tato společnost má řadu dalších podílů v novinách, televizi a časopisech, z nichž nejznámějším je celostátní dvoutýdeník, zpravodajský magazín Newsweek. Noviny Wall Street Journal, kterých se každý všední den prodá 1,8 milionu výtisků, je celostátním deníkem s největším počtem výtisků. Tento deník je ve vlastnictví newyorské korporace Dow Jones & Company Inc., která také vydává dalších 24 deníků a týdenní finanční bulvární plátek Barron’s, mimo jiné. Předseda a výkonný ředitel společnosti Dow Jones je Peter Kann, který je Žid. Kann také zastává post předsedy a vydavatele Wall Street Journal. Většina dalších hlavních newyorských novin není v lepších rukou, než je New York Times a Wall Street Journal. New York Daily News je ve vlastnictví Mortimera B. Zuckermana, židovského realitního investora. Village Voice je v osobním vlastnictví židovského miliardáře Leonarda Sterna, majitele dodavatelské firmy pro domácí zvířectvo Hartz Mountain.

 

Ostatní hromadné sdělovací prostředky

S ostatními médii je to téměř stejné, jako s televizí, rozhlasem a novinami. Vezměme si například zpravodajské časopisy. Ve Spojených státech jsou pouze tři, které stojí za pozornost: Time, Newsweek a US News and World Report. Time, s týdenním nákladem 4,1 milionu, je vydáván dceřinou společností Time Warner Communications. Generálním ředitelem společnosti Time Warner Communications je, jak bylo uvedeno výše, Gerald Levin, který je Žid. Newsweek, jak již bylo zmiňováno, vydává společnost Washington Post Company, která je pod vedením Židovky Katherine Meyer Grahamové. Jeho týdenní náklad je 3,2 milionu výtisků.

US News & World Report má týdenní náklad 2,3 milionů výtisků, majitelem a vydavatelem je Mortimer Zuckerman, taktéž Žid. Zuckerman také vlastní Atlantic Monthly a newyorské bulvární noviny Daily News, které jsou šesté největší noviny v zemi. Mezi obřími konglomeráty knižních nakladatelství je zastoupení také židovské. Tři z šesti největších knižních nakladatelství v USA jsou, podle Publisher’s Weekly, vlastněny nebo řízeny Židy. Jde o Random House (s mnoha dceřinými společnostmi, včetně Crown Publishing Group), který je na první příčce, dále Simon & Schuster, který se drží na třetí příčce, a Time Warner Trade Group (včetně Warner Books a Little, Brown) na šestém místě. Dalším vydavatelstvím zvláštního významu je Western Publishing. Přestože se co do velikosti mezi všemi vydavateli v USA řadí až na 13. místo, je na první příčce mezi vydavateli dětských knih, s podílem na trhu více než 50%. Jeho předseda a výkonným ředitelem společnosti je Žid Richard Snyder, který v současnosti nahradil Richarda Bernsteina, také Žida.

 

Vliv židovské kontroly nad médii

To jsou fakta o židovské kontrole nad médii v Americe. Každý, kdo je ochoten strávit několik hodin ve velké knihovně, si může ověřit jejich přesnost. Doufám, že jsou pro vás tyto skutečnosti přinejmenším znepokojující. Mělo by být umožněno jakékoliv menšině, aby měla takovou ohromnou moc? Jistě, že ne, a dovolit národu s vírou, která je vyjádřena v Talmudu, aby určoval, co máme číst nebo sledovat, to v podstatě dává této menšině sílu přetvářet naši mysl tak, jak to vyhovuje jejich talmudským zájmům, které jsou, jak jsme si právě ukázali, diametrálně odlišné od našich. Tím, že se Židům umožnilo, aby ovládali zpravodajství a zábavní média, jim poskytujeme mnohem víc, než jen to, aby měli rozhodující vliv na náš politický systém a úplnou kontrolu nad naší vládou; poskytujeme jim také kontrolu nad myslí a duší našich dětí, jejichž postoje a myšlenky více formuje židovská televize a židovské filmy, než jejich rodiče, škola nebo jakékoliv jiné vlivy.

ultra-concentrated-media-top-selling-brands-the-largest-six-media-companies-in-the-world-with-just-a-few-of-their-family-brands-biggest-media-mergers-ever-in-2000-now-with-record-breakin

Zdroj: http://www.inspiretochangeworld.com/2016/10/six-jewish-companies-control-96-worlds-media/
80 Komentářů k Šest židovských společností ovládá 96% světových medií

 1. lukaš napsal:

  Děkuji za článek.
  Už jsem to psal v České mediální obci je 99% židů,tak jen opisují a poslouchají nařízení z těchto mezinárodních médii.

  • Paul Durham napsal:

   I kdybyste vytiskl tuhle větu na 5 milonů letáčků a dal do všech poštovních schránek, nebude to mít na otroctvo žádný oučinek.

   • Stribog napsal:

    Efekt by byl nulový. Jen autor letáku byl možná obviněn z hanobení národa a rasy a musel by si vzít židovského advokáta, půjčit si na to u žida v bance a soudil by jej židovský soudce. To je potom úleva potkat maďarského bachaře v českém vězení:)

   • ? napsal:

    Čéče ! Jsi ty taky otrok , nebo snad nee ? ... Jak rozlišíš otroka ? Durhame ! Ty palice dubová ! ... Víš ty "ČÉČE" , jak vůbec funguje svět a na jakém základě ? :-) hahahhaha :-)

    Existuje taková průvovídka ; "jsi otrok mého otroka " Zkus zjistit , Durhame , co to znamená :-)

   • Daniel napsal:

    Tu si pekne prečítaj tento článok: :)
    https://picuscapital.sk/kto-je-v-skutocnosti-george-soros/
    inak nepochopíš ako to všetko začalo.

    Tento článok čo tu uvádzam dáva pekný pohľad na to .. :D

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   ..a nejen to,že je poslouchají,ale celé to svinstvo vehementně rozšiřují a vše jím otravují ať se jedná o lži zpravodajského obsahu anebo o dekadentní pakulturu kultu násilí,peňez,drog.sexu/promiskuity,deviací atd.k rozkladu národů.Čím víc si oni,židi sami žárlivě střeží a opečovávají kulturu o to s větší vehemencí ostatní kultury ničí,prosazováním toho svého/havlistického kosmopolitismu a k tomu rozkladu mají nejen všechny ty sdělovací porostředky své,ale okupují a ovládají i ty cizí,které mají ve správě,jako zaměstnanci,viz.ČT,ČRo atd...
   Za účelem ovládání mas a jejich zdebilňování byl také zorganizován jimi plně ovládaný filmový průmysl se svým tahounem "HollýmÚdem",kterýžto má hlavní podíl na dekadenci i naší Evropy,do které už déle než 100 let čím dál víc tlačí úpadek a uchylárny a když už je Evropa zkažená a utápí se v té vší dekadenci,začnou do ní tlačit miliony muslimských náboženských fanatiků z celého světa a jimi rozjebaného Středního východu,aby zde konflikt vskypěl co nejprudčeji a oni mohli naplňovat své šílené sny o ovládnutí světa a protože se jim Evropu ani nyní nepodařilo vrhnout do otevřené války proti Rusku,zlikvidují ji a teprve na jejích troskách si vytvoří ten správný národ primitivních,válkychtivých lidských hybridů,kteří jim válku vybojují,neboť ideologií a idejí zbavený "evropský národ" bude nahrazen právě tím hybridem infikovaných islámem a jeho džihádem,který jim podle jejich představ,vybojuje světovládu....Takže vše,co se dnes s Evropou a přilehlým okolím odbývá před našimi zraky,není nic nového a nic jiného,než válka židovstva za ovládnutí světa a vše to do sebe pěkně zapadá a kdo se na svět nedívá chvilinku a jen přes "hořické trubičky",tak to jasně vidí....vždyť oni se tím už ani netají,tak se cítí sebejistí....a je to jen na nás,to jen my pořád hledáme důvody a výmluvy,abychom si to,co vidíme,nemuseli přiznat a nazvat věci pravými jmény....

  • Daniel napsal:

   Tu sa hlavne treba pozastaviť nad sorošom:
   https://picuscapital.sk/?s=soros
   Na tom ako sa on začal rozpínať a ako začal on naťahovať svoje poazúry nad naším štáty. :D
   A nie je to len také nejaká konšprácia. Ale realita.
   https://picuscapital.sk/?s=soros

   Cítaj odporúčam..

 2. kačaba napsal:

  Ciporo Menache otázkou je zda vy židáci budete tak sebejistí,až vás Stvořitel Nejvyšší povolá k zodpovědnosti za své činy? to bych nechtěl stát na vašem místě. "Každému co jeho jest"

  • Prodost napsal:

   Mno, a kdože je autorem pohádky o "Stvořiteli". Schválně, hádej. Jenom jednou. A neprohádej.

   • kačaba napsal:

    no možná,že ty ses tady vyskytl,na rozdíl já mám za svého Stvořitele a Otce Boha Jediného.Takže si pohádky a svá jistá přesvědčení říkej někomu jinému :-)

    • Oldaaa napsal:

     Bibli napsali Židi.. Jantare..:-) pohádkou o peklu a nebi ovládli stádo..a tebe taky..

     • proud napsal:

      S tim souhlasim,ze ovladli,jestli i vymysleli,tim si jistej nejsem.Myslim si ze ovladli "pro nekoho".Ale podivej jak jim to vychazi a muze jich bejt jen par,staci ze maj ustrednu a lidi roztrouseny po svete co vytrubujou jak se jim z ni naridi......

 3. Marco napsal:

  A stále si bude někdo dělat srandičky z lidí, kteří vidí všude židy. Pro mě to je prostě mafie založená na rasových základech, něco jako rodový klan. A když člověk vidí, jak spolupracují rodové klany na našich českých úřadech a jak si jdou ve všem na ruku, dokáže si představit i daleko větší mezinárodní podobu. Demokracie? Pche, max pohádka pro hloupé. Už jen když se zamyslíme, že jediný pes demokracie dostal náhubek, nemůže být již vobec žádná řeč o jakési demokracii. Dokud nevezmeme peníze i moc z rukou jednotlivců a vypečených rodinných klanů, nezmění se na světě zhola nic. Kdyby si alespoň užívali prachy a dali lidem již navždy pokoj ale to je jim málo. Ani se nedivím, že mají husí kůži z opravdového komunismu, to by byl jejich konec:o)

  • Maroš napsal:

   Marco - neviem, čo myslíš pod pojmom opravdový komunizmus, ale komunisti sú súčasťou slobodomurárskych lóží v rámci tej ich mocenskej pyramídy.

   • Maroš napsal:

    Čo si Žid nenechá nezaplatiť - zvlášť keď ide o závislosť - vrátane závislosti na TV bedni a TV vôbec - ľudí, ktorí dostanú záchvat paniky, keď im vyprdne televízor je skutočne veľa. A tak aj TV Markíza dospela k záveru, že bez nej už normálni ľudia nedokážu existovať - a poďho - keď nás chcete pozerať, budete nám musieť platiť! Arogantní kreténi vytvárajú ovládanú spoločnosť spolu s obmedzenými, neslobodnými blbcami. Úchylnú spoločnosť, spoločnosť závislákov! Osobne nesúhlasím s tým, keby ma niekto chcel označiť za závisláka na internete, nie! - ja len prirodzene potrebujem pre orientáciu v džungli dostatok informácií, a keďže neprevádzkujem nadzmyslový channelig, no tak je zdrojom mojich info - chválabohu, aspoň internet. A tiež cálujem.
    http://www.zive.sk/clanok/120577/markiza-konci-v-dvb-t-dovody-preco-odchadza#

    • JazzBoo napsal:

     To by mohla být dobrá zpráva pro slovensko...
     Markíza CME toho samého žida Laudera jako i Nova opouští slovenský vzdušný prostor.
     Jenomže blbé gojimstvo na slovači si rádo zaplatí za sledování chazarských kanálú co přenáší chazarské splašky z chazarského holyw✡✡du dabované chazary do slovenštiny a ještě bude u toho koukat 1/3 vysíracího času na reklamy aby vědělo za jaké chazarské produkty utratit peníze půjčené od chazarských bank na splácení kterých si vydělají v chazarských jewromontovnách aut pro „vyspělý“ jewrozápad.
     Tomu se říká chucpe.

 4. Miloslav Dědek napsal:

  Ten, kdo ovládá média, vládne. Nejen v USA, ale globálně by se s tím mnělo něco udělat. Řešení tohoto problému v širších souvislostech by mohlo být následující:
  Na světě neustále vznikají nové válečné konflikty a opakují se ekonomické krize. Zatím však neexistuje globální organizace, která by mohla garantovat mír na celé planetě tím, že by umožňovala rychle a efektivně řešit všechny globální problémy. Je na čase urychlit vznik takové globální organizace. Organizací, která by mohla úspěšně řešit všechny naléhavé globální problémy, by mohla být globální vláda. Konkrétně je možné si představit globální vládu např. jako vládu globální federace ve které by byly sdruženy všechny státy světa . Současně existující "světovládu" lidí velkých peněz popisuje článek GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/.../globalni-financni-system... Jednu možnou cestu vzniku výše uvedené globální federace popisuje článek NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

  Co se to v současné mezinárodní politice děje?
  Z přemíry špatných zpráv čiší zoufalá beznaděje.¨
  Na prahu dvacátého prvního století
  by byla druhá studená válka prokletí.

  Situace v mezinárodní politice je tak nerudná.
  že je i třetí světová válka pravděpodobná.
  Stojí za to připomenou klasikova slova:
  „Další válka klacky a kameny bude vedena znova.“

  Je na světě velké množství rozumných lidí,¨
  Jak se dohodnout na budoucnosti nikdo nevidí.
  Naznačený problém má jedno možné řešení,
  které je třeba uvést bez zbytečného prodlení.

  PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA
  bude pro každého globálně každodenní čtení,
  JEDNOTNÝ VÝKLAD VNÍMÁNÍ večerní modlitba,
  kterou zavedou všechny církve bez prodlení.

  Prognóza budoucnosti lidstva: http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html
  Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

 5. Libuše napsal:

  Demokracie-tak často se to slovo píše.Co znamená to slovo,proč to slovo tak často elita-Cabal i vy vyslovujete a tím vše podporujete.To slovo znamená-práce otroků-na co? Na elitu.Po takovéto demokracii já netoužím.Já chci svobodu.Izrael-pokud nejste žid,tak si tam do vlastnictví nekoupíte ani pírko,natož vlastnit noviny nebo další média,Jen koukni a vypadni,Takto by to mělo být i unás.Židé jsou fikaní,mají vše pojištěno.

 6. petr napsal:

  Často se zapomíná na židovskou tiskovou agenturu Reuters, od které přejímají "ovĕřené" zprávy prakticky všechny média na světě jakoby to bylo slovo boží.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Ano,Reuters je už víc,než 100 Rothschildů....a na těch mééédiích vidíte provádění "Protokolů sionských mudrců" v praxi...
   Jak řekl starý dobytek,"řezník ze Sabry a Šatíly" gen.Ariel Šaron:"Amerika,to jsme my židé a Američani to dobře vědí" a tak i u nás jsou mééédia skoro všechna v moci židů,ať jde o tištěná,nebo elektronická,soukromá i státní i veřejnoprávní,jako TV rozhlas a když je nevlastní,jako NOVA TV,tak je mají opanované,jako ČT,ČRo atd. a všemožně je proti nám zneužívají jak k zisku a skvělé živnosti,tak k rozeštvávání a získávání svého politického vlivu....i zde se židé viz.ta Hermano-Krausovská taškařice,snaží uplatňovat "Prorokoly" na každém kroku....kauza "Železný" atd.
   Budme ve střehu a nežerme jim to,zmrdům!!!!
   Jejich časy se krátí a brzy půjdou ke všem čertům,už se tu naotravovali dost....viz.Ukrajina-typický příklad zhoubnosti židů na lidi i celé státy....

 7. všechny židáky zlikvidovat napsal:

  Na tohle je jen jediný lék-všechny židáky zlikvidovat,pozabíjet ty svině do posledního,zašlapat židovská hovna jako krysy,ani jedna židovská bestie nesmí přežít.
  Zabij židáka-zachráníš vlast!

  • zertyhovnazmrde napsal:

   Ty seš debil:DD Buď jsi sexuelně frustrovanej a sebeukájení nepostačuje (není divu při takovém apetitu), tak něco těch pro tebe vzrušivých sprostot vypustíš do internetů (avšak úleva bude jen dočasná) a/nebo seš jeden z těch státem hájených provokaterů a jestli si myslíš, že když seš "hájenej" těma státníma zmrdíkama a tím pádem ti "vlast" (sis zaměnil s povolením od státních...) nemůže dát ťafku za vyučenou, tak se mejlíš.
   Státní trollíci vykazujou nadměrný SADISMUS (slovní).

  • Eva napsal:

   Ty seš ale pitomec. Na to ta sebranka právě čeká, aby to zase odskákali jako všichni, ale vyvolení zase se jako zachrání, zázrakem....A za 50 až 60 let by to začalo znovu, ne jen je nechat bankrotovat (snad) a nenechat se vyprovokovat.

 8. Michal napsal:

  Bylo by dobré publikovat článek, který by vyjádřil podíl Židů na české privatizaci: Klaus, Tříska, Dlouhý, Komárek, Kožený,Železný, Tošovký, Sokol, Ruml - ti hlídali, aby se právně něco nezaseklo a nebylo nic z této zlodějiny vyšetřováno. Všechno bylo organizováno z Źidy řízené MMF, kdy cílem bylo, dostat český majetek ze socialismu přes hranice do židovských rukou v zahraničí, a tak se také stalo. Salzman bývalý GŘ Komerční banky byl samozřejmě také jarmulkář:
  Komerčni banku připravilo o 8 miliard korun obchodovani s rakouskou firmou B.C.L. Trading Baraka Alona, rakouskeho podnikatele izraelskeho původu. Alone se stal klientem KB v roce l996 s planem udajnych mezinarodnich obchodů s obilim z Ruska. Finance čerpal tak, že mu KB otevřela dokumentarni akreditivy, s tim, že zajisti zboži odpovidajici hodnoty, ktere pro banku uloži ve skladech. Při obchodovani se ale ukazalo, že ve skladech žadne zboži nebylo, ač Alone ziskal od banky až 250 milionů dolarů, tedy bezmala osm miliard korun. Penize nikdy nevratil. Byvali členove představenstva KB byli v souvislosti s Alonem obviněni pro trestny čin porušeni povinnosti při spravě svěřeneho majetku. Nepodařilo se jim ale prokazat umysl, ani napojeni na Alona.
  Ještě je zajímavé si přečíst, jak se podařilo Židu B. Sobotkovi prohrát arbitráž o televizi Nova, aby si pan americký Žid mohl za vyhraných 10 mld. Kč koupit licenci na Novu.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Jak díte,celý ten rozkrádací cirkus byl v režii židů a "ten trapnej samet" nebyl nic jinýho,než"Velká listopadová homosexulálně-sionistická revoluce" s cílem udělat z nás otroky a stále se v tom pokračuje směrem k NWO tou židy řízenou imigrací a úpadkem Evropy.
   Ale ještě není rozhodnuto,jde jim to čím dál tím hůř !!!

 9. martin bareš napsal:

  "ještě před tím, než společnost Disney převzal v roce 1984 Eisner, řídila ji rodina Gentile Disneyho. V té době společnost ztělesňovala zdravou a morálně nezávadnou rodinnou zábavu."
  "Dost dobrý" pane autore.

  Tak jsem jednou v sedmdesátých letech šel do našich už tehdy zavřených lázní do suterénu do sauny.

  V odpočívárně se jeden herec z našeho dívadla děsně rozplýval nad televizí, která v odpočívárně byla.

  Běželo tam "Jen počkej zajíci". Zdravá, rodinná zábava. Sice z východu, .....

 10. Zighartice napsal:

  Jedna z epizod ruské pohádky "Máša a medvěd" o dobráckém medvědovi a rozverné holčičce Máše překročila na síti YouTube hranici miliardy přehrání a blíží se k druhé. Tím se nemůže pochlubit žádné z děl společnosti Walta Disneyho. Pohádka je už přeložená do 25 jazyků a vysílala se ve více než sto zemích. Doporučuji.

  • Jaris napsal:

   Masha i Medved je fantasticky serial pro deti. Ty dva charaktery ja pamatuji, kdyz mi bylo pet!Mela jsem knizku. A to uz je hooodne davno. Ted na to koukaji nasi vnuci a pribyvaji dalsi a dalsi vtipne dily. Kazdy trva tak tri, ctyri minuty.Pribehy jsou o jedne nezbedne holcicce a Medvedovi, kteremu lezla na nervy, ale vzdycky ji chranil.Moc hezke pribehy tech dvou.

 11. stefan goga napsal:

  Kdyz si uvolni - prdne -sionista,kde kolvek tak smrdi celi svet a to cez banky,korporace,media a ritolezci to smradi dal cez ambasady USA ako cez bibliu bozu Vatikanem rozsireno,ze je to tak a nikdy inak. Svetosveta demokracie z kolisky USA. Velky vzor havloidu,slnieckarov,piatej kolony na ohlupovanie nezrelych,alebo zapredanych jedincov - dementov. Dolare totiz nesmrdi.

 12. Sasin napsal:

  Mo a gdo jim to dovolil? Zasrané kukačky s podrazáckejma podržtaškama a eště jim k tomu nachali ze státem ukradených daní postavit silnice, železnice, elektrárny, lidem nechali dle zaKONa skonfiskovat podíly na půdě a postavili je do pozoru před jejími šmejdskými branami, gde můžou dostat jejich bankocetle, GDYŽ....A teď to jede.

  Jsou mezi námi kurvy, kteří si bez toho nedokážou představit kulturu ani soběstačnost. By se znich čověk aj zesrál. Heh

   • Sasin napsal:

    Vod doby, gdy lidi začali chodit dobrovolně na lobotomii aby se z voliče vlastních potřeb o podílnické hrdosti, že dokážou sám žít, začali volit jim nastrčené blbečky, co jako mají uhádnout co potřebují neuběhla zase tak dlouhá doba. Nějakou reverzní anomálii takového úchylného chování já očekávám!!!

    • Zighartice napsal:

     Ale představme si, že se stresy přicházejících dní, týdnů, měsíců, neřku-li let, ukážou být pro systém příliš mnoho. Pokud se systém zhroutí, může nastat období chaosu. Bude samozřejmě mnoho lidí (především těch, co budou lačnit po moci), kteří budou toužit znovu spustit továrny.

     • Sasin napsal:

      Už monoho let lidi nemůžou pochopit obyčejný scénář, Úvod, záletka, vyvrcholení a rozzuzlení. Myslí si , hlavně blboni, že zápletka ve scénáři není a rozzuzlení je kataSTROFA po které se budou stěhovat na stromy. No, tak mnoho blboňů jistě zdechne do 30 dnů, vo tom žádná, ae jinak jsou perspektivy dycky plánovány na růst. Gdysi bylo možné zlo děje zapíchnou mečem. Dneska S NÍM MUSÍTE DISKUTOVAT. To je přece úchylné.

      • proud napsal:

       Ze zrovna ty pouzivas slovo co pasuje jenom na tebe,ovci je kolem spousta,nastesti pribejvaj i obcani,ale "blbon".alias "babis" je tu porad jenom jeden a porad to o sobe dava vedet-Sasin:-))))

       • proud napsal:

        Pro toho je stat a repiblika jedno a to stejny,vcetne kolonie.Zmrzlina nebo hovno sasine,ze jo,hlavne kdyz je to studeny a sladky :-)))))))))))))))

        • Sasin napsal:

         Stále se mně snažíš podsunout, že to co říkám nechápu, ale já to chápu. Nechápu, že ty to nechápeš. Chápeš?

        • proud napsal:

         Nechapu,tebe nejde chapat.....ja pochopim kazdyho kdo vi o cem mluvi a dokaze to normalne podat,ty nevis o cem mluvis,protoze mas bordel jak ve znalosti sveta,tak ve znalosti pojmu,a poucit se ve svy chytrosti odmitas,takze tomu rozumis akorat sam,ale uz nikdo jinej......

        • proud napsal:

         Od toho se odviji i tvoje podavani,nula od nuly pojde.......

        • Sasin napsal:

         Za dva roky budeš proude neodolatelný. Argumentačně neodstřelitelný a budeš dokonce rozumět tomu co říkáš. Já ti opravdu přeju.

      • Zighartice napsal:

       Ono jejich chování není omezováno pouze explicitními pravidly. Ovládání je prováděno nepřímým násilím či psychologickým tlakem a manipulací. K manipulaci s lidskými postoji nebo chováním. Neexistuje např. zákon, který by Vám říkal, že musíte chodit každý den do práce a poslouchat nařízení zaměstnavatele. Legálně Vám nemůže nic bránit, abyste odešel žít do přírody jako primitivní jedinec, nebo abyste se pustil do samostatného podnikání. Ale v praxi už zůstalo jen málo volné přírody a v ekonomice je prostor pouze pro omezený počet vlastníků malých podniků. Většina z nich může tedy přežít pouze jako zaměstnanci někoho jiného.

       • Sasin napsal:

        No dyk. Gdyž všem ukradli podíl na půdě a kují z toho ukradený rozpočet plný daní, není jiné cesty než si to vzít zpět. Tady se z blboňů dělá pracovní síla gdyž na podíle může být RAdostně syt a pln štestí do deseti let od dospělosti. Tak na co si tady hrajeme, že!!! Na STÁT. Muheeeeeee

        Teď doleze proud a řejne, že jsou opožděnej, že jedině stát mi něco dovolí a on ho bude volit.

        • proud napsal:

         Kdyz nejsi schopnej pochopit tak zakladni vec ze stat jsi ty,pak nezbejva nez te strelit do palice a rozdelit si i ten tvuj podil,protoze bejt po tvym protistatnim,riskuje se ze kvuli kokotum jako jsi ty,strelej do palice postupne nas vsechny!

       • proud napsal:

        To je pravda,navic i moznosti prirody jsou k devastaci omezeny,je to vyvazenej system do kteryho prinasime nerovnovahu,protoze si myslime ze jsme lepsi a muzeme kseftovat se sasinovo podilama a prirodu nicit.Takze vsechny by nas na divoko dlouho neuzivila.Ono je cely nase pocinani ve vztahu k ni,na palici,to vi zase jen ten kdo v ni travil trochu zivota nejen jako houbar,nebo traktorista.

        • Zighartice napsal:

         Ne každý trpí v industriálně-technologické společnosti psychickými problémy. Někteří lidé dokonce přiznávají, že jsou docela spokojení se společností jako takovou, jaká je. Jsou to poslušné typy, které by byly šťastné jako černí otroci na plantážích starého Jihu. Mnoho lidí vkládá do své činnosti daleko více úsilí, než je zapotřebí k získání postavení, které chtějí, a toto nadměrné úsilí vytváří náhradní činnost. Toto nadměrné úsilí spolu s emocionální investicí, která je provází, je jednou z nejmocnějších sil působících na permanentní vývoj a zdokonalování systému, s negativními následky pro svobodu jednotlivce.

        • proud napsal:

         Pritom to jde i jinak a jednoduse.At si kazdej dela co umi a chce aby byl spokojenej v prvni rade on a autorita,nebo chces li kariera at se nabejva prirozenym zpusobem,ukaz co umis a postupujes,chces-li,pak je z tebe mnohem vetsi uzitek pro vsechny,vcetne tebe.Jenze dneska neni chces-li,ale je to odvysli od tvoji touhy po prachach,moci,nebo obojiho i kdyz budes naprostej idiot,ale s dobrym skolnim prospechem......

    • Eschatolog napsal:

     velmi vystizne

  • proud napsal:

   rebublikou,dnes jiz kolonii ukradenejch dani,Sasine,udelej si v tom konecne uz poradek at nejsi porad dokola za nejvetsiho pitomce..........

   • Sasin napsal:

    Trubko!!!

    • proud napsal:

     Komu neni rady..............zustane holt debilem do smrti.

     • Sasin napsal:

      Seš na druhé straně, ani slovanskou epizodu jsi si neudržel v kalhotách, páč tady kukáš jak je to prýma tom harpagondechajckém státě.

      • proud napsal:

       Kdo se krapet vyzna a vytah rypak do sveta,ten vi,ale ty vis hovno,traktoristo:-)

       • Sasin napsal:

        Trubka a ještě vohnutá. Ví hovno a prodáváš ho jako svátost. Zajímá ho jedině činži. Harpagondechajština, kterou přijal a chlubí se jí. Fantastické, neuvěřitelné.

        • proud napsal:

         To se bavis o kom traktoristo,o sobe?Protoze ja v tom svete byl a zil,tak dokazu rozeznat kdo pise pravdu a kdo si blaboli z druhy ruky,specialne treba o Rakousku,nebo Americe,a ze tech blabolu kolikrat je :-).Neco podobnyho jako zivot na moravskym venkove a v Praze,pricemz by se jedno vzalo a napasovalo na celou kolonii,presne tak se tady cinta o Americe ktera je x krat vetsi a rozmanitejsi,navic cintaj cintove co tam byli v nejlepsim pripade tak mozna na dovoleny a ty,kterej ani nevi kde ji hledat na mape:-)

        • Sasin napsal:

         Tvoje státní příčiny a následky přivedou lidi di bídy. Už se to děje. Tvoji potomci nebudou schopni zkonstruovat traktor. Tvoje duchovno nebude schopno vnímat přirozenosti světa. Stále bude ohnutá trubka co má nasávací otvor namířen do kapes druhých. Gdyby se ten blboň nějak zamýšlel, co dělat jinat. Jenže hledá optimální vohnutí zase tím stejným směrem. Nevím gdo bude potřebovat takové myšlení až se to stane.

        • Sasin napsal:

         Tvůj STÁT řídí mafiáni. Že si zvolíš z nabídky jiného je čirým nepochopením konstrukce. Každej speciální egocentrista se pod tlakem změní na mafiána, co bude křičet, jaké všechny zásluhy se naučil a poklepáním správných ramen posbíral. Země mezi tím bude dále kňučet a lidi se křivit přesně dle nastaveného úhlu ohnutí. Státní sudičky budou nedočkavě své následovníky vyučovat k oddanosti státu, bez kterého by nebyla Stribogova kultura co staví rovné zdi a největší oligaričtí zloději co si dovolili oficiálně vlízt ke žlabu mezi podržtašky na to budou podepisovat dotace. Dávat dotace, v naší původní obrazné řeči znamená dávat zdaněné (ze dne na den denně kradené) hodnóTY na TÁCE vybaným kolaborantům, keří jedou stejným směrem ohnuté trubky. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Prestan zas debilne cintat o statu kdyz nemas vubec predstavu o tom co to stat je a co predstavuje,nemas ani poneti co ten vyraz znamena a pletes si ho s republikou,nebo kolonii o kterejch porad ve svy zmateny hlave zvatlas a za stat je vydavas! Uz nekolikrat jsem ti psal,dovzdelej se a nedelej ze sebe blbce,ale jak koukam,je to hazeni perel svini:-)))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         A se svini je skoda marnit cas! Tak se sebou neco udelej,nebo me vynech,prestals me bavit.

        • Sasin napsal:

         Ty jsi mě nigdy nebavil. A přesto je potřebné tvé úhly rovnat. Že to nedělají ostatní je mně záhadou. A dokud tady budu, budu muset to dělat pokud mě to bude vadit.

        • proud napsal:

         Nemuzes rovnat uhly,kdyz ani nevis co to je a co to znamena,kdyz jsi blbej na stat,jak chces rovnat uhly??!! Sam potrebujes narovnat:-))))))))))

        • multiplikovatelnycvocek napsal:

         Kukačky přepeřujou

 13. paa tal czechia napsal:

  Kul v plotě JASNĚ UVAŽUJE https://www.youtube.com/watch?v=PFHzOd6fYcE

 14. Paul Durham napsal:

  tak mi "česká" televize včera zase posunula laťku , když na mne zíral z displeje titulek : Česká televize ve spolupráci s Golden Dawn , to mi zaskočila rakvička.

 15. Eschatolog napsal:

  nekdy ceska televize odvysila i zajimavy porad, jako nyni dvoudilny dokument Alzirska valka na ct2, moc poucne

 16. proud napsal:

  Noo,vite,ono neni nic lepsiho,nez se na cely zidy,cirkve a spolecnosti jima ovladany proste vyprdnout,klidne a bez nenavisti je od vseho odstavit a prevzit si to sami a zacit si hospodarit misto nadavani a hledani viniku,coz nemuze nikdy jinak vzit konce a jim to nevadi,jsou zvykli,rikaj si : "at si remcaj,hlavne ze vyslapujou a tancujou jak piskame".Ovsem to predpoklada se odovcanit a v potrebnejch vecech "dovzdelat"! Jinak jsou vsechny clanky a kecy akorat tak povyrazeni k pivu v hospode kde jim k nim pridate jeste DPH ;-)

 17. JUDr. ALTNER zavražděn! napsal:

  JUDr. Altner,věřitel vládní mafiánské kliky ČSSD,byl zavražděn vládnoucí mafií. Podobně odstranili Stanislava Grosse,když se stal nepohodlným,neb oť hodně věděl.
  Stejný způsobem zavraždili Mrázka,který pro ně realizoval špinavou práci včetně volební kampaně.
  Podobný osud stihl i Radovana Krejčíře,jehož jediným mínusem bylo sponzoring volební kampaně ČSSD a hlavně to,že si dovolil chtít zpět svých cca 80 mil Kč za celý cirkus.
  Obě osoby pochopitelně věděly mnoho nechtěného o aktivitách zločinu,který se zaštítil státním znakem ČR a k dnešnímu dni trvá.
  Obdobným způsobem zavraždili nebo nechali zabít od r. 1992 dalších jim nepohodlných 1427 lidí,nepočítaje rodinné příslušníky.

 18. jan nowak napsal:

  Nazdar ROBOTI ! ! !
  Dowoluji si wám nabídnout..
  .. swoje SPECIALNÍ chápadlo na rownání wšech uhlú !

  Fungl nowé zn. SAMSUNG

  • proud napsal:

   Taky ti nabidnu,par wet k premejsleni znacka Michal B.:-)):
   Michal B.

   Je to kolektivní vědomí lidstva, co rozhodne o tom, kdy, jak a zda vůbec k něčemu takovému dojde. Kolektivní vědomí lidstva, obdoba tzv. PSI pole, o kterém tu již bylo několik článků, je souhrnem vědomí všech lidí na Zemi. Takže jsem to já, jsi to ty, vážený čtenáři, je to každý člověk, kdo rozhoduje, zda ony výše zmíněné pravdy vyplují na povrch, nebo nikoli. Kolektivní vědomí má moc danou vesmírnými zákony, moc, které nemůže konkurovat ani odporovat nikdo a nic zde na Zemi. Tyto zákony mohou za "náhody" i jasné následky řady příčin majících na svědomí prosakování informací na veřejnost. Že jsou ale snahy právě toto kolektivní vědomí modulovat skrze nás? Ano. Ale jsme to my, kdo to dovolí. A je úplně buřt, zda o tom víme, nebo ne. Platí, že neznalost zákona neomlouvá.

   • proud napsal:

    Vypichuju!!!!: " Ale jsme to my, kdo to dovolí. A je úplně buřt, zda o tom víme, nebo ne. Platí, že neznalost zákona neomlouvá." !!!!!!!!!!!!!!

    • proud napsal:

     A jeste jednou!!!: ALE JSME TO MY!!!, KDO TO DOVOLI!!!

     • proud napsal:

      A jeste jedna pravdiva pecka!:
      To, že jsme (údajně) pod nadvládou skryté hrstky, že je nám zatajována pravda téměř o všem podstatném, je "jen" odrazem stavu lidské společnosti. Pokud by kolektivní vědomí lidstva bylo na dostatečné úrovni - a to by bylo jen v případě, že dostatečný počet lidí by byl patřičně daleko ve svém vývoji - tak by k podobné nadvládě vůbec nemohlo dojít. A stejně se to má s oním Odhalením. Pokud dostatečný počet jednotlivých lidí zapracuje sám na sobě do té míry, aby pozitivně ovlivnil lidské kolektivní vědomí a posunul ho na vyšší level, nebude ve vesmíru síly, jež by tomu mohla donekonečna bránit.

 19. jan nowak napsal:

  Kolektiwní PSI pole znám !
  ..jeden mi nedawno kousnul..
  ps : pozdrawuj Haarpíka : ))

 20. proud napsal:

  Ale nakonec,prectete si to sami a cely :-) : http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9284-nejenom-o-projektu-odhaleni/ , to by stalo i za uverejneni tady!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!