Studio REPORT 7.11.2016

cntv-report3Zeman vyzval Hermana, aby z vlády odešel - Ministr kultury Herman věnuje 50,5 miliónů Kč z našich daní na výstavbu trvalé obří výstavy Naši Němci - Eliška Hašková Coolidge: Šokující slova o Zemanovi! - Argumentační půda pro výstavbu amerického vojenského radaru už začíná být obdělávána. Média přinesla informace o tom, že americká armáda plánuje v příštím roce projíždět územím České republiky častěji než doposud - Německé úřady nechají vybudovat ještě vyšší zeď než byla ta, která rozdělovala Berlín během studené války - Nebudu svrhávat režimy v jiných zemích. To slíbil Donald J. Trump - TRUMP BYL odveden z řečnického pódia tajnou službou - Žádný Brexit nebude! Ne bez souhlasu britských poslanců. A ti jsou ostře proti Brexitu! Hrozí Británii občanská válka? Vrchní soud v Londýně ovládli globalisté! - Demonstrace ve Florencii přerostla v útoky na policii - Další demonstrace probíhala v Německu proti politice Merkelové. Sešly se na ní oba tábory, které však policie dokázal udržet od sebe. Z Německa živě přenášel Zdeněk Chytra.
17 Komentářů k Studio REPORT 7.11.2016

 1. jarda napsal:

  Z uvedeného je zřejmé,že ti co tam byli mimo Zavadila mají v hlavách místo mozku sračky.

 2. Jaroslav Sláma napsal:

  ČSSD nechaly zabít doktora Ajtnera abi nemusely platit dluch!!! Jak dlouho budeme mlčet této skorumbovaní vláde? A sledovat politickí vraždení?

  • hel napsal:

   sice možné je še, ale tohle, myslím, přeháníte, já altnera znám, byl vážně nemocný

  • Rudolf napsal:

   Když už píšeš kraviny, tak si to po sobě aspoň zkontroluj.

   • ? napsal:

    Rudolfe :-) Je tomu tak :-) "Dluch" může napsat jen "duhový" "Duch" :-) - "politickí a skorumbovaný" ! ... Génius proud mu ale jistě bude "sympatickí" !!! )))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Vyber si jeden nick a pod tim pis Sasine,kdyz uz si me beres do drzky.....nicky menej trollove a debilove,vlastne u tebe mam vybrano,takze men jak hrdlo raci :-))))))))))))))))))

     • ? napsal:

      Trubko :-) Já , že jsem Sasin ? hahahhaha ... Byl jsi ty trdlo už u psychiatra ? Důchodče , přiblblej rybáři ? ... Jsi všude profláklej jako neskutečný DEBIL - "BROUK PYTLÍK" . Ne , není mi tě ani líto :-) Jsi lidská TROSKA ! Ubožák !... Bez přátel , bez rodiny :-) Proto tu pořád vypisuješ ty své debiloviny :-) Vypisuješ tu proto , abys zaplnil tu svou duševní prázdnotu :-) Ubožáku :-)

      • proud napsal:

       Tak to budes alespon ze stejnyho "traktoru",jak tak vidim,urcite jeste v holinach,aspon na spani si je sundej a nezapomen na prasky,Sasinovi to pripomen taky,dohlidni na nej :-)))))))))))))

 3. Paul Durham napsal:

  R.I.P. Altner, vzpomínáme čssd

 4. Eschatolog napsal:

  Altner , tak uz mozna vim, za co pry dostal Brady od Bohuslava metal :-)

 5. Barrie, Ont. napsal:

  A bude hůře
  Je toto normalni??? A hlavně proč si to máme nechat líbit
  Čeká češtinu revoluce? EU chce zrušit písmeno Ř! Prý kvůli zjednodušení…

  Češtinu čekají velké změny. Jedno z méně obvyklých písmen Ř bude vyškrtnuto z abecedy. Kolik slov se bude zakazovat a jaká křestní a místní jména se od července nebudou smět používat?

  http://www.lajkit.cz/zpravy/item/565-eu-zrusit-pismeno

  • proud napsal:

   To je vtip? :-))

  • vilon napsal:

   určite je to vtip, ostatne na lajkit.cz sa takéto bulvárné brepty najdú častejšie. Nechápem, že niektorí vysťahovalci v Ontáriu nerozoznajú hrušky od papriky..., ale inak canada go!

 6. JUDr. ALTNER zavražděn! napsal:

  JUDr. Altner,věřitel vládní mafiánské kliky ČSSD,byl zavražděn vládnoucí mafií. Podobně odstranili Stanislava Grosse,když se stal nepohodlným,neb oť hodně věděl.
  Stejný způsobem zavraždili Mrázka,který pro ně realizoval špinavou práci včetně volební kampaně.
  Podobný osud stihl i Radovana Krejčíře,jehož jediným mínusem bylo sponzoring volební kampaně ČSSD a hlavně to,že si dovolil chtít zpět svých cca 80 mil Kč za celý cirkus.
  Obě osoby pochopitelně věděly mnoho nechtěného o aktivitách zločinu,který se zaštítil státním znakem ČR a k dnešnímu dni trvá.
  Obdobným způsobem zavraždili nebo nechali zabít od r. 1992 dalších jim nepohodlných 1427 lidí,nepočítaje rodinné příslušníky.

  • Ale hovno zavražděn! napsal:

   Zdraví je sviňa, když o něj nepečuješ. Tak si říkám, jestli mu ty prachy fakt stály za ty nervy.
   A vraha a lumpa Krejčíře může obhajovat zase jenom lump.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!