Captagon – droga pro islámské rebely, podporované Západem

Captagon-pills-seized-in-009Captagon? Asi se ptáte, co to je. Captagon je návyková droga, kterou používají někteří teroristé, džihádisté, žoldnéři a rebelové v Sýrii, podporovaní Západem - včetně Al-Nusra a ISIS. Captagon (také známý jako fenetylin, Biocapton nebo Fitton) byl nejprve vyroben v roce 1961 jako směs amfetaminu a theofylinu. V roce 1986 byl kvůli tlaku WHO (Světová zdravotnická organizace) ve většině zemí zakázán. Jelikož jde o stimulant, podněcuje pocity euforie, nebojácnosti a síly, dává vám energetické opojení (rauš) před srážkou s nepřítelem a otupuje emoce a empatii. Toto všechno jsou samozřejmě vlastnosti, které jsou ideální pro vojáky, kteří chtějí zabíjet, ale nechtějí cítit bolest.

Zdá se, že Captagon hraje v syrské válce důležitou roli, a to jak ekonomickou, tak z hlediska jeho schopnosti změnit náladu. Od roku 2010 došlo v souvislosti s touto drogou k mnohačetným policejním zásahům. V listopadu loňského roku (2015) turecké orgány zabavily 11 milionů pilulek Captagonu (1 800 kg v celkové odhadované hodnotě 220 milionů amerických dolarů), které byly určeny pro Sýrii. Minulý měsíc (v říjnu) libanonská policie zabavila 3,5 milionu pilulek Captagonu, které byly určeny pro Saúdskou Arábii. Je tato droga další způsob, jakým se západní aliance (NATO-USA-UK) snaží ovlivňovat a regulovat výsledek syrské války?

captagon-opium

Obr.1: Mák setý, zdroj morfinu a heroinu, který už používal pro své vojáky Alexandr Veliký.

 

Drogy a vojáci: Spojení, které je staré, jako samo lidstvo

V historii najdeme celou řadu diktátorů, monarchů, tyranů, armádních generálů a vojenských vůdců, kteří zásobovali drogami své vojáky kvůli zvýšení výkonnosti. Jeden z prvních příkladů v historii je Alexandr Veliký, jehož armáda byla odkázána na rostlinu máku setého kvůli morfinu (a z něhož se dnes vyrábí heroin). Vojáci pod vlivem morfinu byli schopní se pohybovat a bojovat s vážnými zraněními a dosahovat udivujících vytrvalostních výkonů. V nedávné historii, v obou světových válkách, američtí a němečtí vojáci užívali během bitvy amfetaminy. Historik Norman Ohler nedávno vydal knihu „Der totale Rausch“ (doslovně přeloženo jako „Totální rauš“), v které odhaluje, jak nacisté během druhé světové války užívali drogy. V tomto článku je Norman citován:

„...(němečtí) vojáci užívali pervitin - německý výrobek, patentovaný v roce 1937, který obsahuje metamfetamin, který je dnes známý jako krystalický meth (pervitin). Byl volně k dispozici jako lék až do roku 1939. V Berlíně se stala drogou dle vlastního výběru, stejně jako když lidé pijí kávu, aby získali energii. Celkově lidé užívali velké množství pervitinu. Firma chtěla pervitinem konkurovat nápoji Coca-Cola. Takže to lidé brali, fungovalo to a oni byli plní euforie...“

Nacistický vzestup k moci byl podnícen jejich vojensko-průmyslovým komplexem (financovaným Američany a Wall Street), včetně IG Farben, mocným farmaceutickým konglomerátem, který byl předchůdcem dnešního farmaceutického průmyslu Big Pharma. O samotném Hitlerovi se říkalo, že je závislý na opiátech:

 „První věc, kterou jsem chtěl vidět, byly osobní poznámky Hitlerova osobního lékaře Dr. Theodora Morella - ...tyto poznámky byly docela podrobné, lékař popisuje, jak v průběhu let léčil Hitlera, což zahrnovalo také „injekce, jako vždy“ a „Eukodal“, silný opiát.“

 

Captagon: Síla, která zbavuje rozumu bojovníky ISIS?

Stojí Captagon za vysvětlením, alespoň do určité míry, proč jsou bojovníci ISIS jako smyslů zbavení? Zatím nemáme konečný důkaz, ale shromáždili jsme velké množství příběhů a citací, které naznačují, že droga, založená na amfetaminu, je jedním z faktorů. The Washington Post shromáždil tyto údaje:

„Nemůžete spát, dokonce ani zavřít oči, na to zapomeňte,“ řekl libanonský uživatel (který vystupoval v tomto dokumentu BBC), „a ať podniknete cokoli, abyste to zastavili, nic to nemůže zastavit.“

„Měl jsem pocit, jako by mi patřil svět.“

„Jako kdybych měl sílu, kterou nikdo nemá. Opravdu dobrý pocit.“

„Poté, co jsem si vzal Captagon, jsem neměl vůbec žádný strach.“

„Takže přišel velitel brigády a řekl nám: tato pilulka vám dá energii, zkuste to,‘“ řekl. „Takže jsme si to poprvé vzali. Cítili jsme se fyzicky fit. A kdyby před vámi stálo třeba deset lidí, mohli byste je chytit a zabít je. Jste pořád vzhůru. Nemáte žádné problémy, dokonce nemáte ani pomyšlení na spánek, a také nemáte potřebu opustit kontrolní stanoviště. Dává vám to velkou odvahu a sílu. Kdyby vám velitel řekl, ať proniknete do kasáren, vpadl bych tam statečně a bez jakéhokoliv pocitu strachu – vůbec se necítíte unavení.“

Svět byl nejprve šokován krutostí žoldáků, jako jsou bojovníci ISIS, kteří znesvěcovali historické památky a stínali hlavy vězňům. Bylo toto barbarství částečně umožněno stavem vědomí, který vyvolala droga?

 

Kde se Captagon vyrábí?

Na kubánských webových stránkách Prensa Latina vyšel v roce 2015 krátký článek, ve kterém se tvrdí, že „podle expertů začala Severoatlantická aliance (NATO) vyrábět Captagon v roce 2011 v laboratoři v Bulharsku a nyní je vyráběn někde jinde ve světě. Část zisků z nelegálního obchodu s Captagonem, jak říkají experti, slouží k financování ozbrojování extrémistických skupin, které se snaží svrhnout syrskou vládu v čele s prezidentem Bašárem al-Assadem.“

V článku bohužel není zmínka o tom, od kterých „expertů“ tyto informace pocházejí. I když to zapadá do toho, co víme o NATO – že to je Amerikou řízená, agresivní vojenská organizace, která napadá a rozvrací suverénní národy, jako je Libye, pod tou nejchatrnější záminkou, aby získala území a ovládání tohoto území pro Nový světový řád – je potřeba provést ještě další výzkumy, abychom určili zdroje Captagonu. Jiné zdroje uvádějí, že se vyrábí v sunnitských povstaleckých oblastech.

 

Uchváceni Captagonem

Slovo Captagon je shodou okolností složeninou slov „uchvátit“ (captivate) a „Pentagon“ -  to je zajímavé vzhledem k návykové povaze drogy a potenciální roli, kterou hrají Spojené státy v tom, že ji možná poskytují. Válka a drogy mají společnou dlouhou historii, ať už proto, že vojáky zásobují drogami jejich velitelé, nebo proto, že samotná válka probíhá na územích a v oblastech, kde se pěstují rostliny, z nichž se drogy vyrábějí (vietnamský a afghánský heroin, latinskoamerický kokain). Novinář Patrick Henningsen píše ve svém článku Drogové války CIA by mohly objasnit, proč je násilí syrských rebelů‘ a bojovníků ISIS podněcováno pilulkami Captagonu“:

„…úmyslné a strategické dávkování silných narkotik v polovojenském, povstaleckém divadle… je běžná technika, kterou provádějí americké zpravodajské služby… spíše častěji, než vůbec, jsou tyto drogy X-faktorem, který podněcuje extrémní násilí, které vidíme, a to slouží k terorizování místního obyvatelstva a k vytvoření extrémnějších, barvitějších obrazů pro potřeby západních médií.

Výsledek: Přispívá to k vytvoření strachu na Západě, a veřejnost volá po tom, aby Washington & spol. „zvýšili“ svou vojenskou aktivitu v regionu - za účelem „udržet nás v bezpečí“, v útulné Americe. Je to začarovaný kruh. Není to právě tohle, co jsme doposud viděli v Sýrii?

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2016/11/04/captagon-drug-choice-western-backed-islamic-rebels/
13 Komentářů k Captagon – droga pro islámské rebely, podporované Západem

 1. tom napsal:

  Špinavci špinaví terorističtíse ještě dopujou fetem.Co na to říkám ten jejich mamrd???

 2. Eschatolog napsal:

  stale stejny scenar, nove kulisy a obsazeni

 3. Pavel napsal:

  To je uplne normalni,stejne jako na ukrajine.Proto nenavidim vyfetla,ty jsou schpny cehokoliv,vyjma hulicu travy,to jsou naopak spis hodny lidi nebo tupouni,kdyz hulelj moc.

  • proud napsal:

   To se shodneme,fetky a alkoholiky(coz jsou vlastne taky fetky) nemuzu ani cejtit.

  • Blanka napsal:

   To jsou tak hodní a milí lidé že se zhulej a sednou za volant! Je to prostě lahůdka takový Pako blbý a zhuleny potkat na silnici ale asi neřídite.

   • Nuvera napsal:

    Konope naozaj za volant nepatri, kym je v krvi. Ale ani blby alko a iny big pharma fet... Takze nadavaj na alko debilov, tych je za volantom najviac a davaju najkrasie smrtaky.

 4. Maroš napsal:

  NEŽ TO NIEKTO ZMAŽE - Z YOU TUBE MIZNÚ DOKUMENTY AKO NA BEŽIACOM PÁSE!
  Městečko otrávené CIA? - dokument o zverských pokusoch CIA, zločineckých vedcov, lekárov, psychiatrov na obrovských skupinách ľudí po celom svete! Chemtrails je opäť agendou CIA!
  https://www.youtube.com/watch?v=UBgWXtLnVuQ
  https://www.youtube.com/watch?v=-25-E8Y7B8k

 5. Vladislav Sochor napsal:

  Ať používají jakoukoliv drogu, tak je to jedno, protože pokud dotyčný není v normálním stavu agresivní, sexuálně úchylný, až perverzní, tak v rauši nebude extrémně agresivní! To musí už v tom jedinci být a droga pouze otevře dveře pro démona, který v tom jedinci je, a čeká na svou příležitost! Islám na tomto principu funguje, kdy vytváří sexuálně úchylné, pedofilní psychopaty! Islám není náboženstvím, je nemoc! Ta deformuje vnímání reality...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!